|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.12.2018 21:26:32
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Viru keskuses võib neil tõesti paras porr täita olla, kui automaat uksi suvaliselt lahti viskab. Aga ehk on automaat ikka nii targaks õpetatud, et üritab mingis loogilises järjekorras täitjale need kapid anda mitte ei jooksuta pidevalt ühest otsast teise. |
mu teada jooksutab küll. pole kordagi näinud täitmist nii, et täitja oleks selle plastkastiga, millega neile jaotuskeskusest nänn peale antakse, olnud masina ees ja järjest toppimas.
mõni pädevam ehk oskab kommenteerida?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
30.12.2018 23:18:11
|
|
|
| Avamise loogika on nii, et avatakse esimesena kapp, mis kõige kauem tühi olnud. Ehk siis vaatajale mingit loogikat polegi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
31.12.2018 00:12:04
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| Avamise loogika on nii, et avatakse esimesena kapp, mis kõige kauem tühi olnud. Ehk siis vaatajale mingit loogikat polegi. |
ja täitjale on?
Spoiler 
jookseb ikka nagu lollakas edasi-tagasi.
selle asemel, et süsteem söödaks ette juba jaotuskeskusest alates vasakult-paremale loogika alusel...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
31.12.2018 01:36:25
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| Green_Day kirjutas: |
| Avamise loogika on nii, et avatakse esimesena kapp, mis kõige kauem tühi olnud. Ehk siis vaatajale mingit loogikat polegi. |
ja täitjale on?
Spoiler 
jookseb ikka nagu lollakas edasi-tagasi.
selle asemel, et süsteem söödaks ette juba jaotuskeskusest alates vasakult-paremale loogika alusel... |
Eks sel loogikal ole ka oma põhjus. Itellal on sama. Aga eks HinnaVaatluse kasutajad ole targemad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
31.12.2018 01:40:58
|
|
|
Green_Day, aga mis selle loogika põhjus on, et kõige kauem tühi olnud kapp antakse? Kui ma ise selle algoritmi peaks kirjutama ja nõudeid pole, siis teeks kas:
a) lihtsalt randomiga(mis pole tegelikult päris random, aga selle täpsemalt arutamiseks on juba teised teemad). Kõige lihtsam lahendus
b) valiks need kapid järjest. Kõige loogilisem lahendus
Ainuke põhjus mis mina oma talupojaloogikaga kõige kauem tühja olnud eelistamise kasuks suudan välja mõelda on see, et uks/lukk kinni ei roostetaks.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
31.12.2018 03:31:06
|
|
|
ja keegi on lõvisid unes näinud, et end SP-ga võrrelda julgeb
napoleon, teema indrpo, ratsionaliseeri palju tahad, neil ON õigus ja NEILE JÄÄB õigus. nuta või naera
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
31.12.2018 04:13:27
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
mul eBay pakid lähevad ka automaati. s.t pole seal Omniva kodukal midagi registreerinud, lihtsalt igas tellimiskeskkonnas on kättesaamisaadressiks automaadi oma.
|
eBay puhul tuleks kindlasti müüjale ekstra kirjutada, et telefon paki peale saaks. Mul läks see meelest ja kohe komistasingi ühe UK müüja otsa, kes telefoni panemata jättis. Siis sai joostud mööda kohalikku sorteerimiskeskust ja postipunkti, kuhu see pakk lõpuks jõudma oleks pidanud. Sai jäetud nimi ja telefongi. Aga ei midagi. Läks napilt üle kuu aja, kui müüja lõpuks kirjutas, et pakk jõudis UK'sse tagasi. Nüüd ootan sama pakki uuesti, seekord koos telefoniga
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
31.12.2018 04:34:52
|
|
|
| Edaspidi pane address line 2 peale telefoni number, siis on kindel et läheb ka pakile. Muul juhul ei pruugi müüja seda tõesti pakile panna.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
31.12.2018 12:24:08
|
|
|
| Oleks omniva lehel ära reganud, poleks seda probleemi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
31.12.2018 12:28:51
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Edaspidi pane address line 2 peale telefoni number, siis on kindel et läheb ka pakile. Muul juhul ei pruugi müüja seda tõesti pakile panna. |
Ei pruugi aidata. UK paar müüjat on numbri sealt eemaldanud, ju siis ei saanud selle vajadusest aru, peab neile iga kord meelde tuletama. Teiste riikidega pole probleemi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
31.12.2018 15:43:53
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ja keegi on lõvisid unes näinud, et end SP-ga võrrelda julgeb
napoleon, teema indrpo, ratsionaliseeri palju tahad, neil ON õigus ja NEILE JÄÄB õigus. nuta või naera  |
Mingi ärapanemise maania. Põhjuste otsimine. Mis vahet seal on, mis järjekorras need uksed avanevad.
Ja kes "need"? Mind Omniva teema ei puuduta absoluutselt. Tavaline teenuse tarbija.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
31.12.2018 16:25:56
|
|
|
jajah, viskud alati kaitseasendisse hobikorras...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
31.12.2018 16:47:49
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| jajah, viskud alati kaitseasendisse hobikorras... |
Mitte keegi ei visku kaitseasendisse, vaid teeb sulle selgeks, et päris nii need asjad ei funktsioneeri nagu sa oma peas endale ette kujutanud oled. Milleks alusetute väidetega rünnata inimest, kes ilmselgelt on selle süsteemi köögipoolega kokku puutunud ja asjaga kursis?
Ilmselgelt ta ei saa sulle seda teatud arusaadavatel põhjustel detailideni lahti seletada.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
31.12.2018 17:01:03
|
|
|
| Psühholoogia. Eelarvamustega inimeste arvamust pole selgitamisega võimalik muuta. Kui midagi pähe võetud, otsitakse vaid fakte, mis seda arvamust toetaks. Kõik muu jäetakse kõrvale.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
31.12.2018 17:31:50
|
|
|
| Green_Day, aga miks sa minu küsimusele ei vastanud? Ma enda arvates ei rünnanud kedagi ja ei oma ka tugevat eelarvamust vaid küsisin puht uudishimust.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
31.12.2018 18:01:44
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Ainuke põhjus mis mina oma talupojaloogikaga kõige kauem tühja olnud eelistamise kasuks suudan välja mõelda on see, et uks/lukk kinni ei roostetaks. |
pakuks veel, et uksed/lukud nö. ühtlaselt "kuluksid"
... ehk siis kestaksid ühtviisi kaua
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
31.12.2018 18:08:01
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Oleks omniva lehel ära reganud, poleks seda probleemi olnud. |
Olen regatud, aga nagu näha oli, siis sellest pole mitte mingit kasu. Küsisin ka veel, et teil peaks ju mingi baas olema - vastati, et neil ei ole mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
31.12.2018 19:17:10
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Oleks omniva lehel ära reganud, poleks seda probleemi olnud. |
Olen regatud, aga nagu näha oli, siis sellest pole mitte mingit kasu. Küsisin ka veel, et teil peaks ju mingi baas olema - vastati, et neil ei ole mitte midagi.  |
Jama värk siis. Endal oli sellest abi, olin automaadi aadressi ära käkkinud, toodi kohaliku postkontorisse ja saadeti teade.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
31.12.2018 21:33:03
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| jajah, viskud alati kaitseasendisse hobikorras... |
Mitte keegi ei visku kaitseasendisse, vaid teeb sulle selgeks, et päris nii need asjad ei funktsioneeri nagu sa oma peas endale ette kujutanud oled. Milleks alusetute väidetega rünnata inimest, kes ilmselgelt on selle süsteemi köögipoolega kokku puutunud ja asjaga kursis?
Ilmselgelt ta ei saa sulle seda teatud arusaadavatel põhjustel detailideni lahti seletada. |
see kui sa Telia kontoris istud, ei tähenda, et sa ööd ega mütsi tehniku tööst jagad.
samamoodi on siin ehk mingi absoluutselt teise valdkonna softiarendaja targutamas, alati.
ffs, selle loogika alusel võiksin ma lenduritele juhendeid jagada kuidas lennukiga ringi tuleb käia
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannie
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2006
|
02.01.2019 02:35:17
|
|
|
Ahoi ja head uut aastat!
Oskab keegi öelda kui kiiresti pakk USAst peaks kohale jõudma praegusel ajal?
Pandi teele 03.12.2018 ja viimane kiri USPS trackingus on:
2018-12-17 22:30 UNITED STATES, NEW YORK, Departed -> Your item departed a transfer airport in JOHN F KENNEDY INTL, NEW YORK, UNITED STATES on December 17, 2018 at 10:30 pm. The item is currently in transit to the destination.
Omniva tacking ei tea asjat midagi...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.01.2019 02:45:24
|
|
|
| USA-st tulevad pakid enamasti ca nädalaga. Kui nii kaua juba rippunud on ja omniva midagi ei näita, tasuks vast müüja käest uurida.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.01.2019 09:16:21
|
|
|
Enamus on ikka Omniva munemine.
Endal oli inglismaalt 10.dets kuupäev ja sain kätte peale jõule.
Õhutranspordiga.
DHL tuli 1 päevaga belgiast. Transa hind sama.
Ehk kui vähegi saab tasub Omnivat vältida.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.01.2019 11:16:41
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| USA-st tulevad pakid enamasti ca nädalaga. Kui nii kaua juba rippunud on ja omniva midagi ei näita, tasuks vast müüja käest uurida. |
Ja mis lisa info sellel müüjal peaks olema? Tracking näitab ju et asi on teel.
| Magic kirjutas: |
DHL tuli 1 päevaga belgiast. Transa hind sama.
|
Palju kaalus ja palju maksis?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.01.2019 22:51:26
|
|
|
2-3 kg ja 18.- Mulle saadeti st. ise ei otsinud transat. Enamasti ka õhu puhul on kohalik soodsam kui ise otsida.
Saksa oli 2kg TNT-ga 38.- 1 tööpäev tarne.
Jõlupakk läks, sest ei riskinud Omnivat kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.01.2019 23:27:56
|
|
|
See on väga odav kullerteenuse eest, lambivend tänavalt ei saa iialgi sellise hinnaga saata.
2kg belgiast tavalennupostiga maksab juba 26€
Odavaim 2kg tnt'ga saksa saata maksab lambivennale üle 70€
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
last
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2004
|
03.01.2019 00:27:14
|
|
|
Kuidas sellised keisid on lahenenud, kui ebayst träkinguga pakk näitab et on kätte toimetatud ja onmiva leht näitab mingit tundmatu inimese nime saajaks.
Paki väärtus oli 26 naela.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.01.2019 01:05:46
|
|
|
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.
Milles probleem, ostja avas case?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
last
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2004
|
03.01.2019 01:14:43
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.
Milles probleem, ostja avas case? |
Ostja olen mina.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.01.2019 01:16:18
|
|
|
| last kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.
Milles probleem, ostja avas case? |
Ostja olen mina. |
las omniva saadab andmed kellele paki andis.
Või träking fake
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
03.01.2019 12:33:12
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| last kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.
Milles probleem, ostja avas case? |
Ostja olen mina. |
las omniva saadab andmed kellele paki andis.
Või träking fake |
Aliexpressis väga levinud, et antakse mingi vale tracking kood ja jääbki mulje, et keegi võõras kätte saanud. Ju on Ebays sama kultuur juurdunud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
03.01.2019 12:58:10
|
|
|
Endal Alist paarsada tellimust ning pole kunagi vale tracking koodi saanud.
Kui on usaldusväärse tagasisidega müüja, siis võibolla on numbrid sassi ajanud teise Eesti tellijaga. Kui on mingi "uus tegelane", siis tõenäoliselt üritas tünga teha. Claim ebaysse ning kirjuta probleemist. Võimalusel las omaniva saadab sulle ka trackingu info kellele ja kuhu see siis läks.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
03.01.2019 13:11:42
|
|
|
Just täna oli kogemus, Aliexpressi tellimusega. Tracking müüja poolt 1, ja näitab et kaup välja saadetud ja veel paar sammu edasi ning Eestisse jõudis hoopis teine tracking nr. ning kumbki tracking nr. ei näita et pakk peaks Eestis olema, aga minul pakk käes.
Ja jällegi teemasse tulles, siis 2 pakki (erinevad tracking nr.) Hollandist detsembri algul tellitud ning seisavad 17. detsembrist saati Eestis ning kuhugi edasi ei liigu. Hollandist Eestisse 3-4 päevaga, aga näe juba pool kuud ei suuda Omniva seda mulle edastada. Kiri Omnivale ka selle kohta teele saadetud ja nädala jooksul lubatud vastus ka käes, et paluvad Sorteerimiskeskusel asju kiirendada ning loodavad, et paari päeva jooksul hakkab liikuma... Lootus sureb viimasena.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.01.2019 14:24:05
|
|
|
Olen korra oma e-mailile AliExpressist teavituse saanud, et kaup on pakiautomaadis ja võin ära tuua, kuigi polnud midagi tellinud. Selgus, et jälgimiskood ja pakk olid kellegi teise omad ning pakk ise kusagil Kanepi Omniva automaadis. Kuna ma pole eriti palju AliExpressist tellinud, siis vaatasin, kas mul on mõni asi sama koodiga tulnud kunagi. Oligi - pool aastat tagasi
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
03.01.2019 17:11:37
|
|
|
Uute koodide genereerimine on ka kulu. Taaskasutamine pidavat loodussõbralik pealekauba olema.
Alguses ei saa vedama..
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
last
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2004
|
03.01.2019 18:21:58
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| last kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.
Milles probleem, ostja avas case? |
Ostja olen mina. |
las omniva saadab andmed kellele paki andis.
Või träking fake |
Aliexpressis väga levinud, et antakse mingi vale tracking kood ja jääbki mulje, et keegi võõras kätte saanud. Ju on Ebays sama kultuur juurdunud. |
Sai suheldud omnivaga ja nende seisukoht on et see scam.
Müüja pole ka vastanud, võin puhta südametunnistusega siis raha tagasi nõuda.
Paki peal olevad andmed olid teise isiku omad ja ka tel number erinev.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
04.01.2019 21:06:08
|
|
|
Spoiler 
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shushlik
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2014
|
04.01.2019 21:37:58
|
|
|
| last kirjutas: |
Sai suheldud omnivaga ja nende seisukoht on et see scam.
Müüja pole ka vastanud, võin puhta südametunnistusega siis raha tagasi nõuda.
Paki peal olevad andmed olid teise isiku omad ja ka tel number erinev. |
Endal Alist mitu korda antud vale jälgimiskood. Pakk võeti välja teisest Eesti otsast. Tellitud pakid tulid päevi hiljem, peal teine kood.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
05.01.2019 18:14:33
|
|
|
|
korralik tillitamine
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.01.2019 19:08:50
|
|
|
| Krdi loll komme on 18.00 sõnum saata et pakk kohal. Kui postkontor suletakse ka 18.00 . Raske on tund aega varem saata hiljemalt?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
07.01.2019 19:11:05
|
|
|
sõnum tuleb sel hetkel, kui pakk vastu võetakse
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.01.2019 19:20:24
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
sõnum tuleb sel hetkel, kui pakk vastu võetakse  |
Iga kord võtavad kell 18 vastu ? Tehku oma graafik normaalseks siis. Ladustamiskulud kohe väiskemad kui inimesed samal päeval järgi tulevad. Krdi riigifirma idiootsus.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.01.2019 19:33:29
|
|
|
| Pakun täiesti kohvipaksu pealt, aga see protsess võib käia nii, et tuuakse mingi hunnik pakke ja pannakse kastiga nurka. Mingil ajal loetakse need üle ja kinnitatakse siis see vastuvõtmise dokument, kus kõik pakid kirjas on. Kuna tööpäev lõppeb kell 18 ja kui poleks viimast minutit, siis ei saaks ju midagi tehtud see umbes nii juhtubki, et tööpäeva lõpuks saavad loetud ja vajutatakse nuppu, mis siis pakid poastkontorisse saabunuks märgib ja sõnumid laiali saadab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
10.01.2019 18:01:04
|
|
|
Sain mingi 4-5 minutilise ooteaja järel isegi Omnivaga telefoni teel löögile. Mida siis kuulen, ei saa nemad praegu ei nime ega aadressi järgi saabunud pakke kontrollida, neil süsteem katki, millal korda saab, seda ei tea
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.01.2019 22:31:48
|
|
|
Neid jõuludeks hiljaks jäänud pakke tuleb vist nüüd hulgem, ma sain täna sellise sõnumi:
| tsitaat: |
Hea klient! Sinu pakk xxx on ilusti jõudnud meieni, kuid seda ei õnnestunud veel ladustada, kuna Sinu poolt valitud automaat on osutunud ootamatult populaarseks. Saadame Sulle esimesel võimalusel täiendava SMS-i. Palume vabandust ja aitäh kannatlikkuse eest. Sinu Omniva
|
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
11.01.2019 01:00:38
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Kristiine Keskuses ootasin täna 45 minutit, et pakki kätte saada. Päris jõhkrad järjekorrad ikka  |
Läksin täna ka heas usus ja Mustika postkontoriga harjununa pakkidele järgi. Sada numbrit enne mind. 35 minutit kannatasin, siis oli 50 numbrit enne mind alles jäänud. Saatsin pikalt ja tulin tulema. Omniva.ee lehelt saatsin tagasiside ka paari konkreetse etteheite/küsimuse/ettepanekuga. Näis, kas eiravad või vastavad. Samas ei tea, äkki on sada inimest samamoodi teinud, siis ma küll sel aastal vastust ei saa neilt.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.01.2019 18:07:34
|
|
|
sain täna smartpostilt sõnumi, et teie pakk ootab teid kusagil karuperses.
Mõtlesin, et mida värki. kes ja mis see küll olla saab. Kaapisin siis kohale, tuli välja, et mu amazonist kallilt ostetud, kalli transpordiga tulnud kaup
isenesest ei midagi halba, aga miks just seal ja mitte minule loogilises pakiautomaadis.....
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
11.01.2019 18:31:05
|
|
|
Hiid, mul oli kahel korral sama asi. Helistasin Smartposti ja küsisin. Seal klienditeenindaja vastas, et pakk pannakse minule lähimasse automaati. Kui julgesin vastu vaielda ja lugesin talle ette mitu automaati mis on mulle palju lähemal ja jäävad ka minu liikumisteedele siis tuli vabandus, et ehk need olid täis. Kui palusin, et järsku saavad nad süsteemis seadistada, et minule tulevad pakid oleks alati mulle sobivas automaadis siis seda võimalust ei pidavat olema. Palusin küll, et äkki annaksid arenduse tiimile teada - aga telefoni teel jäi mulje, et see jutt läks pigem ühest kõrvast sisse ja teisest välja.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.01.2019 18:35:30
|
|
|
| Ega ilmselt muu ei aita kui tuleb järjepidevalt dhl'ile kaevata.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|