Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2018 21:26:32 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Viru keskuses võib neil tõesti paras porr täita olla, kui automaat uksi suvaliselt lahti viskab. Aga ehk on automaat ikka nii targaks õpetatud, et üritab mingis loogilises järjekorras täitjale need kapid anda mitte ei jooksuta pidevalt ühest otsast teise.

mu teada jooksutab küll. pole kordagi näinud täitmist nii, et täitja oleks selle plastkastiga, millega neile jaotuskeskusest nänn peale antakse, olnud masina ees ja järjest toppimas.
mõni pädevam ehk oskab kommenteerida?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 30.12.2018 23:18:11 vasta tsitaadiga

Avamise loogika on nii, et avatakse esimesena kapp, mis kõige kauem tühi olnud. Ehk siis vaatajale mingit loogikat polegi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 00:12:04 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Avamise loogika on nii, et avatakse esimesena kapp, mis kõige kauem tühi olnud. Ehk siis vaatajale mingit loogikat polegi.

ja täitjale on?
Spoiler Spoiler Spoiler

jookseb ikka nagu lollakas edasi-tagasi.
selle asemel, et süsteem söödaks ette juba jaotuskeskusest alates vasakult-paremale loogika alusel...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 31.12.2018 01:36:25 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Green_Day kirjutas:
Avamise loogika on nii, et avatakse esimesena kapp, mis kõige kauem tühi olnud. Ehk siis vaatajale mingit loogikat polegi.

ja täitjale on?
Spoiler Spoiler Spoiler

jookseb ikka nagu lollakas edasi-tagasi.
selle asemel, et süsteem söödaks ette juba jaotuskeskusest alates vasakult-paremale loogika alusel...


Eks sel loogikal ole ka oma põhjus. Itellal on sama. Aga eks HinnaVaatluse kasutajad ole targemad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 01:40:58 vasta tsitaadiga

Green_Day, aga mis selle loogika põhjus on, et kõige kauem tühi olnud kapp antakse? Kui ma ise selle algoritmi peaks kirjutama ja nõudeid pole, siis teeks kas:
a) lihtsalt randomiga(mis pole tegelikult päris random, aga selle täpsemalt arutamiseks on juba teised teemad). Kõige lihtsam lahendus
b) valiks need kapid järjest. Kõige loogilisem lahendus

Ainuke põhjus mis mina oma talupojaloogikaga kõige kauem tühja olnud eelistamise kasuks suudan välja mõelda on see, et uks/lukk kinni ei roostetaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 03:31:06 vasta tsitaadiga

ja keegi on lõvisid unes näinud, et end SP-ga võrrelda julgeb icon_eek.gif
napoleon, teema indrpo, ratsionaliseeri palju tahad, neil ON õigus ja NEILE JÄÄB õigus. nuta või naera icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 04:13:27 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mul eBay pakid lähevad ka automaati. s.t pole seal Omniva kodukal midagi registreerinud, lihtsalt igas tellimiskeskkonnas on kättesaamisaadressiks automaadi oma.

eBay puhul tuleks kindlasti müüjale ekstra kirjutada, et telefon paki peale saaks. Mul läks see meelest ja kohe komistasingi ühe UK müüja otsa, kes telefoni panemata jättis. Siis sai joostud mööda kohalikku sorteerimiskeskust ja postipunkti, kuhu see pakk lõpuks jõudma oleks pidanud. Sai jäetud nimi ja telefongi. Aga ei midagi. Läks napilt üle kuu aja, kui müüja lõpuks kirjutas, et pakk jõudis UK'sse tagasi. Nüüd ootan sama pakki uuesti, seekord koos telefoniga icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 04:34:52 vasta tsitaadiga

Edaspidi pane address line 2 peale telefoni number, siis on kindel et läheb ka pakile. Muul juhul ei pruugi müüja seda tõesti pakile panna.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 12:24:08 vasta tsitaadiga

Oleks omniva lehel ära reganud, poleks seda probleemi olnud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 12:28:51 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Edaspidi pane address line 2 peale telefoni number, siis on kindel et läheb ka pakile. Muul juhul ei pruugi müüja seda tõesti pakile panna.

Ei pruugi aidata. UK paar müüjat on numbri sealt eemaldanud, ju siis ei saanud selle vajadusest aru, peab neile iga kord meelde tuletama. Teiste riikidega pole probleemi olnud.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 31.12.2018 15:43:53 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ja keegi on lõvisid unes näinud, et end SP-ga võrrelda julgeb icon_eek.gif
napoleon, teema indrpo, ratsionaliseeri palju tahad, neil ON õigus ja NEILE JÄÄB õigus. nuta või naera icon_lol.gif

Mingi ärapanemise maania. Põhjuste otsimine. Mis vahet seal on, mis järjekorras need uksed avanevad.
Ja kes "need"? Mind Omniva teema ei puuduta absoluutselt. Tavaline teenuse tarbija.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 16:25:56 vasta tsitaadiga

jajah, viskud alati kaitseasendisse hobikorras...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 16:47:49 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
jajah, viskud alati kaitseasendisse hobikorras...

Mitte keegi ei visku kaitseasendisse, vaid teeb sulle selgeks, et päris nii need asjad ei funktsioneeri nagu sa oma peas endale ette kujutanud oled. Milleks alusetute väidetega rünnata inimest, kes ilmselgelt on selle süsteemi köögipoolega kokku puutunud ja asjaga kursis?
Ilmselgelt ta ei saa sulle seda teatud arusaadavatel põhjustel detailideni lahti seletada.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 31.12.2018 17:01:03 vasta tsitaadiga

Psühholoogia. Eelarvamustega inimeste arvamust pole selgitamisega võimalik muuta. Kui midagi pähe võetud, otsitakse vaid fakte, mis seda arvamust toetaks. Kõik muu jäetakse kõrvale.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 17:31:50 vasta tsitaadiga

Green_Day, aga miks sa minu küsimusele ei vastanud? Ma enda arvates ei rünnanud kedagi ja ei oma ka tugevat eelarvamust vaid küsisin puht uudishimust.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 18:01:44 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ainuke põhjus mis mina oma talupojaloogikaga kõige kauem tühja olnud eelistamise kasuks suudan välja mõelda on see, et uks/lukk kinni ei roostetaks.

pakuks veel, et uksed/lukud nö. ühtlaselt "kuluksid" icon_question.gif
... ehk siis kestaksid ühtviisi kaua icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 18:08:01 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Oleks omniva lehel ära reganud, poleks seda probleemi olnud.

Olen regatud, aga nagu näha oli, siis sellest pole mitte mingit kasu. Küsisin ka veel, et teil peaks ju mingi baas olema - vastati, et neil ei ole mitte midagi. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 19:17:10 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Oleks omniva lehel ära reganud, poleks seda probleemi olnud.

Olen regatud, aga nagu näha oli, siis sellest pole mitte mingit kasu. Küsisin ka veel, et teil peaks ju mingi baas olema - vastati, et neil ei ole mitte midagi. icon_neutral.gif


Jama värk siis. Endal oli sellest abi, olin automaadi aadressi ära käkkinud, toodi kohaliku postkontorisse ja saadeti teade.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 21:33:03 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
arm2004 kirjutas:
jajah, viskud alati kaitseasendisse hobikorras...

Mitte keegi ei visku kaitseasendisse, vaid teeb sulle selgeks, et päris nii need asjad ei funktsioneeri nagu sa oma peas endale ette kujutanud oled. Milleks alusetute väidetega rünnata inimest, kes ilmselgelt on selle süsteemi köögipoolega kokku puutunud ja asjaga kursis?
Ilmselgelt ta ei saa sulle seda teatud arusaadavatel põhjustel detailideni lahti seletada.

see kui sa Telia kontoris istud, ei tähenda, et sa ööd ega mütsi tehniku tööst jagad.
samamoodi on siin ehk mingi absoluutselt teise valdkonna softiarendaja targutamas, alati.
ffs, selle loogika alusel võiksin ma lenduritele juhendeid jagada kuidas lennukiga ringi tuleb käia icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannie
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2019 02:35:17 vasta tsitaadiga

Ahoi ja head uut aastat!

Oskab keegi öelda kui kiiresti pakk USAst peaks kohale jõudma praegusel ajal?

Pandi teele 03.12.2018 ja viimane kiri USPS trackingus on:
2018-12-17 22:30 UNITED STATES, NEW YORK, Departed -> Your item departed a transfer airport in JOHN F KENNEDY INTL, NEW YORK, UNITED STATES on December 17, 2018 at 10:30 pm. The item is currently in transit to the destination.

Omniva tacking ei tea asjat midagi...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2019 02:42:10 vasta tsitaadiga

kui omniva lehel ei näita midagi siis pakk pole veel eestisse jõudnud
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2019 02:45:24 vasta tsitaadiga

USA-st tulevad pakid enamasti ca nädalaga. Kui nii kaua juba rippunud on ja omniva midagi ei näita, tasuks vast müüja käest uurida.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.01.2019 09:16:21 vasta tsitaadiga

Enamus on ikka Omniva munemine.
Endal oli inglismaalt 10.dets kuupäev ja sain kätte peale jõule.
Õhutranspordiga.
DHL tuli 1 päevaga belgiast. Transa hind sama.
Ehk kui vähegi saab tasub Omnivat vältida.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2019 11:16:41 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
USA-st tulevad pakid enamasti ca nädalaga. Kui nii kaua juba rippunud on ja omniva midagi ei näita, tasuks vast müüja käest uurida.


Ja mis lisa info sellel müüjal peaks olema? Tracking näitab ju et asi on teel.


Magic kirjutas:

DHL tuli 1 päevaga belgiast. Transa hind sama.


Palju kaalus ja palju maksis?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.01.2019 22:51:26 vasta tsitaadiga

2-3 kg ja 18.- Mulle saadeti st. ise ei otsinud transat. Enamasti ka õhu puhul on kohalik soodsam kui ise otsida.
Saksa oli 2kg TNT-ga 38.- 1 tööpäev tarne.
Jõlupakk läks, sest ei riskinud Omnivat kasutada.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2019 23:27:56 vasta tsitaadiga

See on väga odav kullerteenuse eest, lambivend tänavalt ei saa iialgi sellise hinnaga saata.

2kg belgiast tavalennupostiga maksab juba 26€

Odavaim 2kg tnt'ga saksa saata maksab lambivennale üle 70€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 00:27:14 vasta tsitaadiga

Kuidas sellised keisid on lahenenud, kui ebayst träkinguga pakk näitab et on kätte toimetatud ja onmiva leht näitab mingit tundmatu inimese nime saajaks.
Paki väärtus oli 26 naela.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 01:05:46 vasta tsitaadiga

Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.

Milles probleem, ostja avas case?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 01:14:43 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.

Milles probleem, ostja avas case?


Ostja olen mina.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 01:16:18 vasta tsitaadiga

last kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.

Milles probleem, ostja avas case?


Ostja olen mina.
las omniva saadab andmed kellele paki andis.
Või träking fake

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 03.01.2019 12:33:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
last kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.

Milles probleem, ostja avas case?


Ostja olen mina.
las omniva saadab andmed kellele paki andis.
Või träking fake

Aliexpressis väga levinud, et antakse mingi vale tracking kood ja jääbki mulje, et keegi võõras kätte saanud. Ju on Ebays sama kultuur juurdunud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 12:58:10 vasta tsitaadiga

Endal Alist paarsada tellimust ning pole kunagi vale tracking koodi saanud.
Kui on usaldusväärse tagasisidega müüja, siis võibolla on numbrid sassi ajanud teise Eesti tellijaga. Kui on mingi "uus tegelane", siis tõenäoliselt üritas tünga teha. Claim ebaysse ning kirjuta probleemist. Võimalusel las omaniva saadab sulle ka trackingu info kellele ja kuhu see siis läks.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 13:11:42 vasta tsitaadiga

Just täna oli kogemus, Aliexpressi tellimusega. Tracking müüja poolt 1, ja näitab et kaup välja saadetud ja veel paar sammu edasi ning Eestisse jõudis hoopis teine tracking nr. ning kumbki tracking nr. ei näita et pakk peaks Eestis olema, aga minul pakk käes.

Ja jällegi teemasse tulles, siis 2 pakki (erinevad tracking nr.) Hollandist detsembri algul tellitud ning seisavad 17. detsembrist saati Eestis ning kuhugi edasi ei liigu. Hollandist Eestisse 3-4 päevaga, aga näe juba pool kuud ei suuda Omniva seda mulle edastada. Kiri Omnivale ka selle kohta teele saadetud ja nädala jooksul lubatud vastus ka käes, et paluvad Sorteerimiskeskusel asju kiirendada ning loodavad, et paari päeva jooksul hakkab liikuma... Lootus sureb viimasena.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 14:24:05 vasta tsitaadiga

Olen korra oma e-mailile AliExpressist teavituse saanud, et kaup on pakiautomaadis ja võin ära tuua, kuigi polnud midagi tellinud. Selgus, et jälgimiskood ja pakk olid kellegi teise omad ning pakk ise kusagil Kanepi Omniva automaadis. Kuna ma pole eriti palju AliExpressist tellinud, siis vaatasin, kas mul on mõni asi sama koodiga tulnud kunagi. Oligi - pool aastat tagasi icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 17:11:37 vasta tsitaadiga

Uute koodide genereerimine on ka kulu. Taaskasutamine pidavat loodussõbralik pealekauba olema. icon_lol.gif

Alguses ei saa vedama..
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 18:21:58 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
last kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Kui saatsid paypal confirmed aadressile ja on olemas tõestus, et on kättetoimetatud siis pole sinu mure.

Milles probleem, ostja avas case?


Ostja olen mina.
las omniva saadab andmed kellele paki andis.
Või träking fake

Aliexpressis väga levinud, et antakse mingi vale tracking kood ja jääbki mulje, et keegi võõras kätte saanud. Ju on Ebays sama kultuur juurdunud.


Sai suheldud omnivaga ja nende seisukoht on et see scam.
Müüja pole ka vastanud, võin puhta südametunnistusega siis raha tagasi nõuda.
Paki peal olevad andmed olid teise isiku omad ja ka tel number erinev.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2019 21:06:08 vasta tsitaadiga

icon_sad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shushlik
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2019 21:37:58 vasta tsitaadiga

last kirjutas:


Sai suheldud omnivaga ja nende seisukoht on et see scam.
Müüja pole ka vastanud, võin puhta südametunnistusega siis raha tagasi nõuda.
Paki peal olevad andmed olid teise isiku omad ja ka tel number erinev.


Endal Alist mitu korda antud vale jälgimiskood. Pakk võeti välja teisest Eesti otsast. Tellitud pakid tulid päevi hiljem, peal teine kood.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 18:14:33 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
icon_sad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
korralik tillitamine
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2019 19:08:50 vasta tsitaadiga

Krdi loll komme on 18.00 sõnum saata et pakk kohal. Kui postkontor suletakse ka 18.00 . Raske on tund aega varem saata hiljemalt?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2019 19:11:05 vasta tsitaadiga

sõnum tuleb sel hetkel, kui pakk vastu võetakse doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2019 19:20:24 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
sõnum tuleb sel hetkel, kui pakk vastu võetakse doh.gif

Iga kord võtavad kell 18 vastu ? Tehku oma graafik normaalseks siis. Ladustamiskulud kohe väiskemad kui inimesed samal päeval järgi tulevad. Krdi riigifirma idiootsus.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2019 19:33:29 vasta tsitaadiga

Pakun täiesti kohvipaksu pealt, aga see protsess võib käia nii, et tuuakse mingi hunnik pakke ja pannakse kastiga nurka. Mingil ajal loetakse need üle ja kinnitatakse siis see vastuvõtmise dokument, kus kõik pakid kirjas on. Kuna tööpäev lõppeb kell 18 ja kui poleks viimast minutit, siis ei saaks ju midagi tehtud see umbes nii juhtubki, et tööpäeva lõpuks saavad loetud ja vajutatakse nuppu, mis siis pakid poastkontorisse saabunuks märgib ja sõnumid laiali saadab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2019 18:01:04 vasta tsitaadiga

Sain mingi 4-5 minutilise ooteaja järel isegi Omnivaga telefoni teel löögile. Mida siis kuulen, ei saa nemad praegu ei nime ega aadressi järgi saabunud pakke kontrollida, neil süsteem katki, millal korda saab, seda ei tea thumbs_down.gif
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2019 22:22:24 vasta tsitaadiga

Kristiine Keskuses ootasin täna 45 minutit, et pakki kätte saada. Päris jõhkrad järjekorrad ikka thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2019 22:31:48 vasta tsitaadiga

Neid jõuludeks hiljaks jäänud pakke tuleb vist nüüd hulgem, ma sain täna sellise sõnumi:
tsitaat:

Hea klient! Sinu pakk xxx on ilusti jõudnud meieni, kuid seda ei õnnestunud veel ladustada, kuna Sinu poolt valitud automaat on osutunud ootamatult populaarseks. Saadame Sulle esimesel võimalusel täiendava SMS-i. Palume vabandust ja aitäh kannatlikkuse eest. Sinu Omniva
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 01:00:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kristiine Keskuses ootasin täna 45 minutit, et pakki kätte saada. Päris jõhkrad järjekorrad ikka thumbs_down.gif

Läksin täna ka heas usus ja Mustika postkontoriga harjununa pakkidele järgi. Sada numbrit enne mind. 35 minutit kannatasin, siis oli 50 numbrit enne mind alles jäänud. Saatsin pikalt ja tulin tulema. Omniva.ee lehelt saatsin tagasiside ka paari konkreetse etteheite/küsimuse/ettepanekuga. Näis, kas eiravad või vastavad. Samas ei tea, äkki on sada inimest samamoodi teinud, siis ma küll sel aastal vastust ei saa neilt.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 18:07:34 vasta tsitaadiga

sain täna smartpostilt sõnumi, et teie pakk ootab teid kusagil karuperses.
Mõtlesin, et mida värki. kes ja mis see küll olla saab. Kaapisin siis kohale, tuli välja, et mu amazonist kallilt ostetud, kalli transpordiga tulnud kaup icon_confused.gif icon_lol.gif
isenesest ei midagi halba, aga miks just seal ja mitte minule loogilises pakiautomaadis..... icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 18:31:05 vasta tsitaadiga

Hiid, mul oli kahel korral sama asi. Helistasin Smartposti ja küsisin. Seal klienditeenindaja vastas, et pakk pannakse minule lähimasse automaati. Kui julgesin vastu vaielda ja lugesin talle ette mitu automaati mis on mulle palju lähemal ja jäävad ka minu liikumisteedele siis tuli vabandus, et ehk need olid täis. Kui palusin, et järsku saavad nad süsteemis seadistada, et minule tulevad pakid oleks alati mulle sobivas automaadis siis seda võimalust ei pidavat olema. Palusin küll, et äkki annaksid arenduse tiimile teada - aga telefoni teel jäi mulje, et see jutt läks pigem ühest kõrvast sisse ja teisest välja.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 18:35:30 vasta tsitaadiga

Ega ilmselt muu ei aita kui tuleb järjepidevalt dhl'ile kaevata.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.