Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1923, 1924, 1925 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2019 00:00:17 vasta tsitaadiga

Telia kaabli otsas on sul TeliaTV olemas, mille pärast peaks inimene kasutama digiboksis minuTV teenust Telia kaabli otsas? (OTT kehvem pilt vs. Multicast kuni HD)

Miks peaks, põhjuseid on mitmeid. Äkki on mul ühes kodus Telia pakett salvestusega ja sellega MinuTv tasuta kaasas. Teises kodus tahan TV pealt 6eur kokku hoida aga Telia nett on olemas ja kuskilt õnnestub hankida digiboks. Saaks nagu kasutada icon_rolleyes.gif Või sõbral TV vabakanalid aga Telia nett ikka olemas, saaks oma kaasavõetud Arrisega näiteks paremaid kanaleid vaadata icon_cool.gif
Ilmselt see sellepärast ikka kinni on keeratud, et muidu jääks Telia oma 6eurist ilma, muu põhjendus, et Miks telia neti otsas MinuTv-d boksiga üldse peaks vaatama, kui seal juba 6eurise TV paketi saaks aktiveerida, on ju jabur.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.01.2019 09:20:33 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Telia kaabli otsas on sul TeliaTV olemas, mille pärast peaks inimene kasutama digiboksis minuTV teenust Telia kaabli otsas? (OTT kehvem pilt vs. Multicast kuni HD)

Miks peaks, põhjuseid on mitmeid. Äkki on mul ühes kodus Telia pakett salvestusega ja sellega MinuTv tasuta kaasas. Teises kodus tahan TV pealt 6eur kokku hoida aga Telia nett on olemas ja kuskilt õnnestub hankida digiboks. Saaks nagu kasutada icon_rolleyes.gif Või sõbral TV vabakanalid aga Telia nett ikka olemas, saaks oma kaasavõetud Arrisega näiteks paremaid kanaleid vaadata icon_cool.gif
Ilmselt see sellepärast ikka kinni on keeratud, et muidu jääks Telia oma 6eurist ilma, muu põhjendus, et Miks telia neti otsas MinuTv-d boksiga üldse peaks vaatama, kui seal juba 6eurise TV paketi saaks aktiveerida, on ju jabur.


Ok, ütleme siis nii, et täna on minutv digiboksiga müügil vaid kõikide teiste nettide otsas peale selle kus on TeliaTV võimalus. Samas pole probleem siiski selles teises kohas arvuti telerile sappa pista ja minutvd vaadata, nagu mainisid, ajutiselt ju vaja.
Samas võib see tulevikus muutuda, näha on ju, et rahval on soovid icon_smile.gif
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004




sõnum 02.01.2019 11:02:12 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Seega see tehnoloogia sööb patarei eriti jõhkra kiirusega ära.
Samas õnneks pole need patareid väga kallid ka. Tuleb arvestada, et ~2-3 kuu tagant tuleb vahetama hakata. See oma 4-6 korda aastas. icon_lol.gif

Minul on sama teema, et S6 patakad on juba tühjad - S5 patakad kestsid 3-4a näiteks. Aga äkki on hoopis asi selles, et kaasasolnud patareid olid mingid odavad juustud ja olidki kehvemad? See võiks seletada, miks paljudel samasugused probleemid on.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005




sõnum 02.01.2019 11:08:48 vasta tsitaadiga

Tere,

Mõnedel kanalitel on jube ghosting efekt. Mis ma tegema pean, et see asi näeks parem välja?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 02.01.2019 11:19:21 vasta tsitaadiga

Ootama. Pidi teada probleem olema.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 02.01.2019 12:27:36 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Jänes, just, ja nüüd loe pisut postitust, millest teema käima läks.
Sõber tuli minuTV digiboksiga külla sõbrale, kellel oli juba TeliaTV teenusega Telia internet.
Miks, küsimus on miks?


See on sinu esitatud küsimus, mida sa siin aktiivselt lahmid.
Minu küsimus oli : kui Telia väidab, et minu tv toimib kõikjal Eu-s piisava netikiiruse olemasolul, siis tegelikult see nii ju ei ole ?
Jääb kaks varianti :
1. Telia valetab.
2. Telia Eesti ei ole EU-s.

indrpo kirjutas:

Jänes, oled sa midagi MinuTV teenusest ja 4G Koduinternetist kuulnud? Otsene küsimus. Kindlasti oled kuulnud eKodust ja TeliaTVst.


Olen kuulnud. Olen näinud.
Ei näe kuidagi seost Telia lubadusega, et minu tv toimib kõikjal EU-s kõikide võrkudega. See mida sina omas peas välja oled mõelnud, milleks üks või teine asi mõeldud on, ei oma ju mingit seost Telia kodulehel olevate lubadustega. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 02.01.2019 13:15:47 vasta tsitaadiga

Jänes

MinuTV töötab Euroopa liidus Arrise digiboksiga ja telefonis/tabletis rakendusega, järgi proovitud erinevates riikides. icon_cool.gif thumbs_up.gif


MinuTV reziimis ei käivitu Arris siis kui on ühendusel tellitud TeliaTV teenus kuna serverist jagatakse TV konfiguratsiooni välja ühendusele ja Multicast liigub Arrisesse läbi ruuteri VLAN4. Antud juhul, kus see viga "Main.key_not_defined" tekkis oleks pidanud Arrise boksi resettima, peale mida oleks Arrise digiboks ilusti käivitunud TeliaTV reziimis.

Kui aga TeliaTV teenust ei oleks tellitud siis käivituks ilusti Arris MinuTV reziimis Telia ühendusel sest siis ei ole ühendusele serveris antud TV konfiguratsiooni ning VLAN4 kaudu ei tule ka Multicasti. Järgi proovitud MinuTV teenus Telia ühendusel kus TV konf puudub ja proovitud ka sellisel ühendusel kus TV konf on olemas aga tehtud NAT Wifi AP-sse ja viidud Wifi AP järgi LAN-iga Arris kus töötas MinuTV.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2019 13:56:05 vasta tsitaadiga

Mul on S4 pult viimasel ajal hakanud lolluseid tegema. Üldse ei reageeri, samas digiboksi ja puldi vahe on umbes 3-4m ning nähtaval. Digiboksile (Arris) resa (nupust sisse-välja) tehes töötab mõnda aega (~10min), kuid siis kaob jälle ära. Asi patareides või milleski muus? Tegin eile digiboksile tehaseseadete taastamise ka, samamoodi, mõnda aega töötas, siis lõpetas töö jälle.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 02.01.2019 15:51:22 vasta tsitaadiga

1) Tühjenevad patareid S5 ja sarnastes pultides oli teada nähtus, sest see nööp CR2035 on kordi väiksem kui AAA mõõdus patarei(näiteks S2 puldis). See on rootslaste teadlik valik, et müüvad kärbitud nuppudega puldi, millele on vaja patareisid osta iga paari kuu tagant. Kindlasti ilmub siia nüüd keegi vastupidise väitega. Kirjutasin eelnevalt, et ise kasutan pulti ja akusid AAA. Mõelge ka looduse hoidmisele.
2) Uuel aastal soovin rootsi kõntsale kadu. See Motorola boks VIP**** oli välja töötatud rootsi firmas(Kreon Technology?), mis juba eelmisel kümnendil osteti USA konkurendi poolt ära ja pandi kinni, mille järel arendust enam ei toimu. See ei takista Teliat muidugi seda VIP1003 boksi jätkuvalt 99 euro eest müügiks pakkumast. Selle info andis klienditeenindus kui enne jõule otsisin lahendust, et TeliaSonera Motorola saaks siin pildi tööle. Lahendusena pakuti Inteno ruuteri soetamist(välismaine Motorola kurtis halba gateway'd) kui uue digiboksi rendile võtmist.
3) Selleks tuli detsembri alguses Motorolal vool välja tõmmata ja uuesti käima ajada, et valiku ette tekiks punane müts. Milleks on sellist mõttetust vaja lisada? Kui lülitan vooluvõrku, siis tuleb 3 rohelist ja 1 kollane vilkuv ring. Siis tuleb puldist vool välja lülitada ja sisse tagasi. Siis oodata, et tuleb eelmine telekanali pilt. Uuesti nupust vool välja ja sisse. Siis tuleb ette "uut" pulti tutvustav juhend(saab loobuda). Kui see menüü eemaldada, siis hakkab alles toimima kanali vahetamine. Ma jamasin täna hommikul 25 minutit, seda eelnevat tsüklit juhtme väljatõmbamisega tegin 3 korda ja ikkagi sain veateate "main.technical_problem_occured." Ükski nupp ei reageerinud, oli lukustunud viimati vaadatud telekanalile. Viimase valikuna pidin ruuterilt voolu välja tõmbama.
Aminoga sellist jama ei olnud, et pildi kättesaamiseks on vaja vähemalt 4 korda vajutada puldil sisselülituse nuppu(välja-sisse, välja-sisse).

4) Maailmas on olemas termin Stockholmi sündroom. See on pantvangis hoitud inimestel, kes hakkavad oma pantvangistajatele kaastunnet väljendama, neid õigustama. Siin foorumis on ka selle sündroomiga kasutajaid, kelle arvates teenus või kaup on hea. Õnneks ei võtnud mina ühtegi pulti ega digiboksi ega ruuterit pärast Aminode väljalülitamist, mis tooks tulu sellele firmale. Arendustegevuse asemel on kord aastas jõuludeks samade funktsioonidega seadmete asemel pakkuda samaväärilisi mudeleid: televiisoril mõni toll juures, puldil mõni nupp vähem ja teistsugused patareid, digiboks teistsuguses plastikust korpuses, jne.
5) Ma tunnen, et rootslaste firma Telia on ebameeldiv. Samas ei tõmba ka soomlaste Elisa. Näen vajadust 4. Eestimaise sidefirma tekkimisele. Mis oli see firma, mis tahab internetti pakkuda läbi elektrijuhtme?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oompa
HV vaatleja
Oompa

liitunud: 18.03.2009




sõnum 02.01.2019 16:39:27 vasta tsitaadiga

Motorola tuli müüki 2010, kus seda täna 99 euro eest müüakse?
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 02.01.2019 16:57:02 vasta tsitaadiga

"Selle info andis klienditeenindus kui enne jõule otsisin lahendust,"
Täna kontrollisin, Telia lehel enam tõesti VIP1003 mudeli infot ei ole. Detsembris oli, et võtke ühendust klienditeenindajaga selle ostmiseks. Ma teadsin, et see on aegunud mudel ja ütlesin seda ka töötajale, et pakub halba tehingut. Sama hinnaga saaks uuema Arrise.
Kas keegi on tööle saanud Soomest toodud Motorola VIP1003 mudeli ka Eestis? Mulle tundub, et probleem on MAC numbris, sest lõpuks jõudsin ruuteri uuendamise ja tulemüüri mahakeeramisega selleni, et Telia töötaja ütles selle seadme MAC-i nägevat aga midagi ta sellega teha ei saavat(tegin tehase seadete taastamise, et võtab siit softi ja töötab)

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 02.01.2019 17:18:12 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
"Selle info andis klienditeenindus kui enne jõule otsisin lahendust,"
Täna kontrollisin, Telia lehel enam tõesti VIP1003 mudeli infot ei ole. Detsembris oli, et võtke ühendust klienditeenindajaga selle ostmiseks. Ma teadsin, et see on aegunud mudel ja ütlesin seda ka töötajale,


Aastaid ei ole seda uuena telia enam müünud. Paar aastat tagasi oli võimalik telia käest seda kasutatuna 29€ eest osta.

Ma kahtlustan, et tegu oli mingi möödarääkimisega ja tegelikult pakuti ikkagi VIP1113 mudelit.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001




sõnum 02.01.2019 18:18:28 vasta tsitaadiga

VIP1003 hind kasutatuna oli siiski 39€ aga seda pole töesti enam juba kaua pakkuda.
_________________
2023 QULBIX Q140 12kW 280Nm 6200€
1996 MB E250 W124 83kW 2.5 R5 TÜV 5/2025 3000€
Jura WE8 1199€ (uuena 2599€)
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 02.01.2019 18:29:34 vasta tsitaadiga

Stockholmi sündroom, klient ei saanud aru talle tehtud pakkumisest. Kuna probleem oli Motorola töölesaamine, siis ütlesin, et nägin selle pakkumist Telia lehel. Siis vastati, et selle hind on 99 eurot, saab vormistada nii kulleriga ostu kui automaati saatmise. Teeks nii, et siin foorumlased ei spekuleeri, mida klienditeenindaja vastas. Ma otsisin nüüd veebilehitseja mälust välja toote lingi, mida enne jõulu külastasin. Tõsi, seal ei ole nimetatud hinda.
https://pood.telia.ee/productInfo/146/digiboks-motorola-vip1003-telia-tv-pult/576909-001-00
Lisan seal täna olnud info ka pildina(kui õnnestub)
Manus
motorola-vip1003-lopumyyk
motorola-vip1003-lopumyyk


_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.01.2019 21:08:45 vasta tsitaadiga

Teenindaja probleemiks on teemas pigem see olnud, et pakutakse alati uusimaid ja kalleimaid seadmeid, mitte vanu icon_biggrin.gif
Kliendi vaates on igat pidi probleem, ei taha ei uut, ega vana, ei odavat ega kallist... tasuta tahaks icon_smile.gif

Vahet ei ole, jõulud on läbi ja uus aasta käes, aeg on tööle hakata, et teenida raha, et osta uusi seadmeid, teler on vana, auto on vana, maja on vana, ja lõpuks tuleb veel arvuti, ruuter ja digiboks ka osta icon_biggrin.gif

Head uut aastat!!!
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 02.01.2019 21:12:37 vasta tsitaadiga

indrpo, kas kuu tagasi oli üldse võimalik teliast saada uut vip1003?
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.01.2019 21:22:58 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
indrpo, kas kuu tagasi oli üldse võimalik teliast saada uut vip1003?

ei, ilmselt ka mitte aasta tagasi.
e-poe laoseis on paraku seoses tehnikute laoseisuga... ei ole midagi täpsustada aga kui kusagil vedeleb roller siis see kuvatakse e-poes kui välja müüdud toode mida osta ei saa.
Ükski teenindaja poleks saanud viimased 5 aastat soovitada kliendile 99€ eest osta motorolat, pläma. (jah lõpumüügis odava hinnaga olid, jällegi tehnikute pakkumine amino kliendile, keegi rabas kindlasti ka epoest)
üldiselt olid sel ajal epoes arrised, on uued arrised.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2019 23:35:13 vasta tsitaadiga

Telia uus digiboks teatas mulle täna et LG magic remote patareid hakkavad tühjaks saama. Teler ise veel siiamaani vaikib sellest icon_razz.gif Või suhtleb digiboks hoopis salamisi sahtlis oleva Telia puldiga? Samas ma pole seda peaaegu üldse kasutanud.

viimati muutis -parun- 02.01.2019 23:38:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2019 23:46:02 vasta tsitaadiga

hitimees kirjutas:
indrpo, kus iva on kui nui neljaks ühte monopooli kaitsed ja aastaid icon_eek.gif ?

Monopol?

-parun- kirjutas:
Telia uus digiboks teatas mulle täna et LG magic remote patareid hakkavad tühjaks saama. Teler ise veel siiamaani vaikib sellest icon_razz.gif Või suhtleb digiboks hoopis salamisi sahtlis oleva Telia puldiga? Samas ma pole seda peaaegu üldse kasutanud.

Suhtleb sahtlis olevaga, mul sama case

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 03.01.2019 00:08:11 vasta tsitaadiga

Hoiame asja lihtsana. Vaatame 2.01.2019 seisuga Telia e-poodi ja saame teada, et Motorola VIP1003 on jätkuvalt müügis(kuid mitte e-poes), hinda avalikult ei kuvata. Saadaval on 3 mudelit: Arris VIP5305 hinnaga 99 eurot, Motorola VIP1003 + Telia TV pult (Ostu sooritamiseks võta ühendust klienditeenindajaga) ehk eelnevas postituses toodud link ja Arris VIP1113 (Ostu sooritamiseks võta ühendust klienditeenindajaga.) Nüüd on küsimus, kas kliendina ma sain valesti aru, et VIP1003 hind on 99 eurot. Selle vastu räägib asjaolu, et kuulmine on mul korras ja ühtegi madalamat hinda ei öeldud(kui näiteks oleks pakutud uusimat Arrist hinnaga 99). Keegi siit foorumist võiks teha kontrolliks tellimuse, et küsida digiboksi Arris VIP1113 müügi hinda, mis ilmselt on samuti 99 eurot. Keegi kolmas võiks küsida ka Motorola VIP1003 müügi hinda. Kui saate erineva numbri, eks ma siis mõtlen, kas on vaba aega selle jõulueelse kõne tagaajamiseks. Faktiliselt on ju tõestatud, et uusi Motorolasid saab jätkuvalt osta(lõpumüügist). Kui nad töötavad, siis pole ju hind tähtis võrreldes Arrisega, millel minu jaoks ei ole eeliseid(vaatan SD pilti, SCART kaabliga). Pigem näitab rootsi firma suhtumist kolooniasse, et 8 aasta vanuseid seadmeid pakutakse sama hinnaga mis jõuluks toodud ufo Arrist.
Link digibokside lehele https://pood.telia.ee/digiboksid
ja proovin lisada pakkumiste pildi:
Manus
2.01.2019 Telia digiboksid Arris VIP5305 hinnaga 99 eurot, Motorola VIP1003 + Telia TV pult (Ostu sooritamiseks võta ühendust klienditeenindajaga) ja Arris VIP1113 (Ostu sooritamiseks võta ühendust klienditeenindajaga.)
2.01.2019 Telia digiboksid Arris VIP5305 hinnaga 99 eurot, Motorola VIP1003 + Telia TV pult (Ostu sooritamiseks võta ühendust klienditeenindajaga) ja Arris VIP1113 (Ostu sooritamiseks võta ühendust klienditeenindajaga.)


_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.01.2019 00:15:22 vasta tsitaadiga

montez, sassis oled, kui ta müügis pole, siis ta müügis pole, veel vähem 99€ eest mida ka kirjas pole.
püüa vähem igor mangi teha.

ma just ütlesin, et Telia e-poe ladu on kaudselt seoses tehnikute jms laoga.
kui e-poes on kaup kuvatud aga myygis pole siis võib kaup olla tehnikute autos 0,- vms hinnaga klientidele kinkimiseks.

99€ eest pole motorolaid juba rohekm kui 5 aastat myydud. nagu mainiti, viimati vist 29€
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 03.01.2019 00:37:47 vasta tsitaadiga

Kuidas ta siis müügis ei ole kui ma just käisin e-poes ja panin ka sealt pildi? Ma ei tea, mis ametikohal seal oled aga proovi järgi, helista 123, vali teenuste tellimine ja küsi sealt siis digiboksi. Äkki tehnilisi probleeme lahendavad inimesed elasid infosulus, nii umbes 5 aastat(kasutaja indrpo järgi) kui ütles VIP1003 hinnaks 99 eurot. Või see on Telia töötajatele lisateenistus, et ametlikult ei müüda aga kliendile öeldakse hinnaks 99 eurot(kuna ma ei tellinud, siis arvel tellimusena ei kajastu). Esitan siis hüpoteesi, et telia töötajad teenivad endale raha neid motorolasid 99 eest müües(kuid ma ei mõista, kuidas nad selle raha endale saavad, sest siis on vaja ka arveid moonutada). Vaevalt ma olin jõulude eel ainus, kes kaalus Motorola digiboksi soetamist. Need ostud peaksid varsti arvel kirjas olema.
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2019 00:41:37 vasta tsitaadiga

Jõulude eel oli pakkumises uus ja kiire Arris. Selle hind on tõesti 99.-
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0512
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2019 00:44:13 vasta tsitaadiga

Võib muidugi olla, et sa telefonis nõudsid tungivalt just seda iidvana Motorola mudelit ja siis klienditeenindaja otsustas, te võib sama Arrise hinnaga selle sulle müüa kui sa nii väga konkreetselt seda mudelit tahad (kuna müügis seda enam ei ole ja seega pole ka hinda).
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0512
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2019 00:54:42 vasta tsitaadiga

Telial on loll komme kahjuks kaupa mitte maha võtta kodulehelt kui see on otsas, müümine lõpetatud vms.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1923, 1924, 1925 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.