Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Prescotti coolerit saab lennukimootorina kasutada?? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.05.2004 17:23:19 Prescotti coolerit saab lennukimootorina kasutada?? vasta tsitaadiga

No ehk küll mõne väiksema lennuki tarbeks... huvitav, mis häält siuke teeb laua all icon_eek.gif :

http://www.theinquirer.net/?article=16247

Vaadake üle ja avaldage arvamust....

See viimane pilt on minu arust selle poolest huvitav, et see näitab nagu kataks see kuuler esimese DIMMi pesa ära. Et kas edaspidi saab nii olema, et kui tahad DIMMi vahetada, siis kruvid kuuleri maha, lükkad DIMMI sisse, ja kuuleri uuesti peale....
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 31.05.2004 17:30:11 vasta tsitaadiga

OMFG icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 31.05.2004 17:31:39 vasta tsitaadiga

Loe inteli saidil kuidas need ise motlesid valja Presscotti jahutus ja missugune on parim (nende arvamus) icon_wink.gif
http://developer.intel.ru/download/design/pentium4/guides/30056401.pdf
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.05.2004 17:40:32 vasta tsitaadiga

Harley, su link ei tööta kahjuks icon_sad.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 31.05.2004 17:41:40 vasta tsitaadiga

erick, ta on suur (2.5 MB, modemiga ara looda) ja nouab Adobe Acrobat Readeri.. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 31.05.2004 17:55:11 vasta tsitaadiga

no on ikka turbiin icon_eek.gif
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 31.05.2004 17:55:45 vasta tsitaadiga

Ma pakun, et väiksema jahutusega saaks ka hakkama, pealegi BTX tulekul, mis peaks tunduvalt parandama protsessori jahutust.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 31.05.2004 18:08:19 vasta tsitaadiga

Xender, mis asi see BTX on?
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2004 18:09:03 vasta tsitaadiga

ATX'i järglane icon_wink.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.05.2004 18:14:06 vasta tsitaadiga

Mhmh, Inteli meeste imekast. Idikas küll, et prose pärast, mis pealegi on aasta pärast juba ehk discontinued on, peab endale kallima kasti ostma, koos sääraste kuuleritega, mis ka ei maksa just sente (arvestage kasvõi seda metallihulka, mis sinna alla magama on pandud.... ei tea, ehk saab kunagi EMEXisse edasi müüa, kui Pentium M oma mõnekümnevatise voolutarbe ja passiivjahutusega juba masinas istub? icon_biggrin.gif), lisaks veel ekstrahea Power Supply Unit ehk maakeeli toitekas, mis jaksaks nii Prescottit kui sellel kükitavat lennukimootorit korraga töös hoida... Ma EI kujuta lihtsalt ette, kuidas Intelil õnnestub veel säärast värd-disainitud monstrumit serveriturul blade'ide jaoks sobiva prosena müüa icon_eek.gif Nagu sellest veel vähe poleks, kui palju perfoormatsit me sellelt Prescottilt juurde saime Northwoodiga võrreldes? Kuidas kõlab: EI MIDAGI? Aga lennukad kuulerid ja ekstradisainitud kastid ja supertoitekad tuleb ikkagi osta icon_lol.gif

Edit: Tegelt pole siin naerda midagi.... asja taga võib olla Inteli diil PSU-de valmistajate, elektrikompaniide ning alumiiniumi- ja vasetootjatega.

A la: me siin disainime siukese prose, mis võtab hullult voolu ja tahab pöörast jahutust, aga mis pole meie eelnevatest prosedest üldse parem, ja siis me hakkame vaikselt seda klokki tõstma ja venitame sellega ilgelt kaua, nii et Northwood on juba väljamüüdud lõpuks, ja meie truud kliendid ostavad siis valiku puudumisel lisaks meie uuele prosele ka teie vaske, alumiiniumit, toiteplokke ja elektrit, ning vot siis lisaks teie kasumite tõstmisele aitab Intel ka maailma majandusele alles õieti tiivad alla... vaesed iraaklased ja hiinlased saavad väärtuslike töökohti kõiki neid jahutusjubinaid kokku kruvides, ning meid ootab ees tihe koostöö ka lennukitootjatega... kõik ju teavad, kuidas lennukitööstus pole veel 11 septembri šokist üle saanud, ning teenib ülivähe kasumit... meie siin Intelis loome kõik eeldused selleks, et lennukitootjad saaksid juba lähitulevikus, nii nagu me oma klokki ja seega ka temperatuuri tõstame, oma üleliigseid mootoreid Prescotti ostjatele müüa... mõelge kui lai turg!!!

Reklaamlaused võiksid olla sellised: Lennukimootor igasse kontorisse! Nüüd on aastatepikkune lennukidisainikogemus kättesaadav ka Sinu jaoks! See on nagu Saab, ainult et Sinu arvutis! Kasuta NASA inseneride kätetööd Office'i rakenduste tarbeks!Tekitab ruumis tervisliku õhuringluse! 2-in-1: arvuti ja lehepuhur! Saad võimaluse ehitada oma ISIKLIKU tuuletunneli, millest alati unistanud oled! Testi oma kontorisisustuse aerodünaamilisi omadusi TASUTA, ja mis veel parem, ilma arvuti tagant lahkumata! Microsoft Flight Simulator on nüüd veelgi realistlikuma heli ja vibratsiooniga!

Ja ka pikemaid tekste:

Kontorirotid! Olete alati unistanud just sellisest eralennukist, nagu Teie bossil?? Tänu meile on see nüüd võimalik! Intel - pisut lennukit igas tööpäevas!*

(*komplektis ei sisaldu: kere, tiivad, sisustus, navigatsiooniseadmed, ega piloot)

Ja nii lõbusalt edasi... müügiideede hulk on lõputu icon_biggrin.gif


viimati muutis erick 31.05.2004 18:47:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2004 18:21:31 vasta tsitaadiga

Prescotti järglasel oleks ilmselt soovitav jahutusele voolu võtta otse vooluvõrgust.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 31.05.2004 18:21:42 vasta tsitaadiga

OT: kas seline BTX http://www.dinoxpc.com/public/images/20040322leecase.jpg icon_question.gif
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2004 19:19:48 vasta tsitaadiga

Mulle küll ei tundu, aga see võib erandlik btx olla. näiteks servucase.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 31.05.2004 20:02:07 vasta tsitaadiga

Harley kirjutas:
OT: kas seline BTX http://www.dinoxpc.com/public/images/20040322leecase.jpg icon_question.gif


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=58163&highlight=

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 31.05.2004 23:58:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

OMFG


aga seda heas mõttes, mulle see cooler küll meeldis; Lahedalt kreisi värk, vot kui saaks sellise jahuti oma bartonile sebida siis oleks lahe... Paistab et intelis on insenerid ühed parajalt kreisid kujud- aga kas heas mõttes, seda ei oska mina öelda.
Ahjaa, kui selline kuuler sisaldub prescotti inboxi hinna sees, siis miks mitte, mina küll võtaks ligi icon_wink.gif .

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 01.06.2004 00:03:40 vasta tsitaadiga

sant, inbox cooler selline http://www.zone.ee/harleydavidson/arvuti/cooler =)) Selle turbinis tema kaugel!
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2004 00:05:51 vasta tsitaadiga

OMFG icon_eek.gif See emaplaati ei murra pooleks või?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 01.06.2004 00:19:37 vasta tsitaadiga

Juttu veel BTXi teemal http://www.gameland.ee/index.php?page=article&id=970
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2004 15:02:43 vasta tsitaadiga

see tõesti selline vahava suur kobakas, ise tahaks kül proovida seda, oleks ikka kohe üleküla vend sellisega... icon_biggrin.gif icon_razz.gif 8) icon_lol.gif
tegelt ei usu et ta laialt sevib kuna asi on ikka tohutu suur juu...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 01.06.2004 23:21:10 vasta tsitaadiga

3in1 tolmuimeja, kiire prose+metalli sulatus ahi thumbs_up.gif lahe turbiin tglt beer_yum.gif
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim499
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2004 10:45:38 vasta tsitaadiga

...ja ongi varsti käes moment, kui arvutid on jälle toasuurused. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 02.06.2004 11:12:17 vasta tsitaadiga

Harley kirjutas:
Xender, mis asi see BTX on?

Värsket torisemist BTX teemal
Link
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 02.06.2004 11:29:01 vasta tsitaadiga

Muide, BTX on kuidagi kahtlaselt sarnane Apple G5e korpuse ehitusega, selles mõttes et seksioonideks jagatud. Isiklikult siiski usun, et BTX mõne järgmise aasta jooksul vahetab ümber ATXi.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 02.06.2004 11:50:51 vasta tsitaadiga

Intel on ennegi suutnud tähelepanuväärseid vastuvoolu ujumise spurte ette võtta icon_smile.gif
Meenutame või lugu Rambus mäludega (juhul, kui nooremad inimesed neid veel mäletama juhtuvad)
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 02.06.2004 12:24:27 vasta tsitaadiga

Dumb(_;_) kirjutas:
Intel on ennegi suutnud tähelepanuväärseid vastuvoolu ujumise spurte ette võtta icon_smile.gif
Meenutame või lugu Rambus mäludega (juhul, kui nooremad inimesed neid veel mäletama juhtuvad)


Samas meenuta ka seda, et Rambus kukkus läbi mitte Inteli vaid Rambuse enda tõttu, kes ei tahtnud litsentsi vabaks anda, tänu millele olid Rambuse hinnad laes.

BTXil on palju vaieldamatuid plusse, pealegi tulevad nad sama kallid kui ATX korpused.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
>-Shifty-
Kreisi kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 07.02.2004




sõnum 02.06.2004 14:05:44 vasta tsitaadiga

oh my fucking god ... thats a fucking turbine engine not a cooler icon_sad.gif

ja pealegi see katab ju 2 ram slotti ära icon_sad.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 02.06.2004 14:11:33 vasta tsitaadiga

Xender kirjutas:
... pealegi tulevad nad sama kallid kui ATX korpused.

Minu õnnitlused selliste tähelepanuväärsete selgeltnägemise oskuste puhul thumbs_up.gif
Asja isegi ei tehta veel, aga sul on juba hinnad kahe aasta pärast teada icon_eek.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.06.2004 14:26:29 vasta tsitaadiga

irwe see vent on liiga julm
samas hea idee SAS-l e kuhu vanu lennukiturbiine viia - eks ikka K saluuni
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 02.06.2004 17:59:44 vasta tsitaadiga

Dumb(_;_) kirjutas:
Xender kirjutas:
... pealegi tulevad nad sama kallid kui ATX korpused.

Minu õnnitlused selliste tähelepanuväärsete selgeltnägemise oskuste puhul thumbs_up.gif
Asja isegi ei tehta veel, aga sul on juba hinnad kahe aasta pärast teada icon_eek.gif


Kui mäletad, siis ATX korpused olid sama kallid kui AT korpused, seega eeldan et BTXid ei tule samuti kallimad kui ATX korpused. Pealegi, BTX korpuseid peaks olema lihtsam valmistada, vähemalt Intel sogas midagi taolist, igal juhul ma ei näe ühtegi loogilist põhjust selleks.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 03.06.2004 01:34:42 vasta tsitaadiga

yeah, jet engined on lahedad.
Huvitav kui suur cfm sealt tuleb...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 05.06.2004 12:08:51 vasta tsitaadiga

imelik...
radikat polegi ve ?
radika asemel on mingid traadid vms icon_rolleyes.gif

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.06.2004 12:32:46 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
imelik...
radikat polegi ve ?
radika asemel on mingid traadid vms icon_rolleyes.gif


Heatpipe. Ja radikas on olemas, aga ta asub kõrgemal, selle "turbiini" taga kohe.

_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2004 18:53:10 vasta tsitaadiga

Xender kirjutas:
Kui mäletad, siis ATX korpused olid sama kallid kui AT korpused, seega eeldan et BTXid ei tule samuti kallimad kui ATX korpused. Pealegi, BTX korpuseid peaks olema lihtsam valmistada, vähemalt Intel sogas midagi taolist, igal juhul ma ei näe ühtegi loogilist põhjust selleks.
heh

Kas sa eelppol olevat Inquireri artiklit lugesid? Kastitootjad pole üldse BTX'ist sillas kuna Intel pole suutnud standardit veel korralikult valmiski saada ja nõuab miskied ime asju kastitootjatelt.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2004 05:05:10 vasta tsitaadiga

Harley kirjutas:
OT: kas seline BTX http://www.dinoxpc.com/public/images/20040322leecase.jpg icon_question.gif


Jup seda ta on icon_razz.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2004 16:04:49 vasta tsitaadiga

Irw, sellise asja seod rihmadega selga ja kasutad jetpack-ina.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 16.06.2004 23:24:56 vasta tsitaadiga

Jõhker...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 17.06.2004 00:54:48 vasta tsitaadiga

BTX standard, nagu ta praeguseks on.
Link
Nagu näha, asi ikka on esimesi sammusid tegemas
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2004 01:12:48 vasta tsitaadiga

ma rumal ja küsin, et mis pesad seal btx platedel pci-de kohal olid? Mingi uue standardi agp?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2004 01:16:04 vasta tsitaadiga

erm, ei saa aru mida silmas pead.
rammi pesasid? (pikad ja 4tk?)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2004 01:18:59 vasta tsitaadiga

ei... seal on kõrvuti 2 PCI pesa, nende kõrval veel 1... Seda ühte!
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 17.06.2004 01:21:27 vasta tsitaadiga

no seal on siis kokku 4 pesa:
1x PCI-E x1
2x PCI (tavalist)
1x PCI-E x16 (graafikakaardi jaoks)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2004 01:23:03 vasta tsitaadiga

PCI express pesad.
väike on 1x ja suur 16x kui ma ei eksi

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2004 01:27:27 vasta tsitaadiga

pilt kohe palju selgem icon_razz.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Prescotti coolerit saab lennukimootorina kasutada??
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.