|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.12.2018 21:00:56
|
|
|
| postman kirjutas: |
Tere, kas võimalik:
iphone 6S valge originaal lcd ainult esiklaasi vahetus (lcd ja touch korras, paigaldust pole vaja). |
Hei,
On pakkuda juba vahetatud ekraani, ehk teha 1:1 vahetus, teie katkine läheb taastamisse ja kohe saame anda uue originaali asemele.
Ilma paigalduseta 50€ uus taastatud originaal ekraan.
Parimat,
| InsidePC kirjutas: |
LENOVO YOGA tablet 2 - 1051L
Klaasi vahetus?
iphone 6s
Klaasi ja digitaliseri vahetus? |
Hei,
Lenovo:
Originaal ekraanimoodul koos vahetusega 118€ - tarne ca 5-9tp
Analoog erkaanimoodul koos vahetusega 79€ - tarne ca 3 nädalat (seoses jõuluajaga võib kauem minna)
6s
Analoog ekraan 50€ vahetusega
Taastatud originaal 85€ vahetusega (garantii 3 kuud)
Kohapeal.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reuaz
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2014
|
15.12.2018 12:45:08
|
|
|
Tere!
'
One Plus 5 ekraani vahetuse hinda sooviks? Endal osi ei ole. Pärast kukkumist ekraan katki ja ei tule pilt ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.12.2018 13:07:27
|
|
|
| reuaz kirjutas: |
Tere!
'
One Plus 5 ekraani vahetuse hinda sooviks? Endal osi ei ole. Pärast kukkumist ekraan katki ja ei tule pilt ette. |
Tere,
Analoog ekraan koos vahetusega 85€ - tarne ca 3 nädalat - garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega
Kvaliteet analoog ekraan koos vahetusega 139€ - tarne 5-9tp - garantii 3 kuud
Originaal ekraan koos vahetusega (sh raam) - 174€ - tarne 5-9tp - garantii 3 kuud
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ekabrits
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2014
|
17.12.2018 23:37:59
|
|
|
Tere. Kahel telefonil vaja ekraanid vahetada.
Mudel- Huawei p10 mini lite
Mudel- Iphone 6S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.12.2018 00:23:36
|
|
|
| Ekabrits kirjutas: |
Tere. Kahel telefonil vaja ekraanid vahetada.
Mudel- Huawei p10 mini lite
Mudel- Iphone 6S |
Hei, mis värvi seadmetega tegu?
P10 lite
Analoog moodul - tarne ca 3-4 nädalat - 60€,sh töö - käimamineku garantii
Kõrgkvaliteetne analoog ilma raamita - 70€, sh töö - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Kõrgkvaliteetne analoog raamiga - 75€, sh töö - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Originaal moodul(sh raam ja aku) - tarne ca 5-9 tp* - 121€ , sh töö. Garantii 3 kuud
IP6S
Analoog ekraan 55€ vahetusega
Taastatud originaal 90€ vahetusega (garantii 3 kuud)
Kohapeal ning hind sisaldab tööd.
Koos tehes saab -5€ kokku alla teha.
Parimat
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.12.2018 14:43:40
|
|
|
Samsung a8. Töömahukust ma tean..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
20.12.2018 22:54:54
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Samsung a8. Töömahukust ma tean.. |
Hei,
A8 2018
Originaal ekraan, koos tööga 119€ - tarne ca 5-9tp
Originaal ekraan, koos tööga 109€ - kombineeritud saatmine (tarne kuni kuu)
Garantii 3 kuud
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j6ud
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2013
|
23.12.2018 19:30:03
|
|
|
Seadme mudel: Sony Xperia xa1
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani valgus ei tööta, muud asjad töötavad
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.12.2018 12:23:02
|
|
|
| j6ud kirjutas: |
Seadme mudel: Sony Xperia xa1
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani valgus ei tööta, muud asjad töötavad |
Hei, Esialgu raske pakkumist teha, 50/50, kas asi ekraanis või plaadis.
Emaplaadi poolne viga võib olla selline 50/50, kas saab korda või ei ning hinnanguline suurusjärk 40-80€ vahemikus.
Kui ekraani poolne viga, siis
Analoog ekraan koos tööga 60€ - tarne ca 3 nädalat
Originaal ekraan 138€ - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Omaltpoolt pakume välja, et tellida analoog ekraan ning kui sellega töötab, siis on asi lahendatud ja korras, kui ei tööta, siis ekraani raha ei rakendu, kuid tuleb emaplaadi remondi pakkumine, kui saab emaplaadi korda, siis vastavalt sellele rakendub tööraha.
Aitab muidugi ka kaasa see, et kas ekraanivalgustus kadus ära peale kukkumist või lihtsalt "hommikul ärgates ei toiminud" , või niiskuse/veega kokkupuude?
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
portselan
HV vaatleja
liitunud: 07.03.2015
|
27.12.2018 17:03:46
|
|
|
Seadme mudel: Sony Xperia XA1
Seadme värv: Must
Ekraan terve, servades puutetundlikus ei tööta.
Seadme mudel: Samsung Galaxy S8
Seadme värv: Must
Ekraan katki, puutetundlikus töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.12.2018 20:41:37
|
|
|
| portselan kirjutas: |
Seadme mudel: Sony Xperia XA1
Seadme värv: Must
Ekraan terve, servades puutetundlikus ei tööta.
Seadme mudel: Samsung Galaxy S8
Seadme värv: Must
Ekraan katki, puutetundlikus töötab. |
Hei,
Sony
Analoog ekraan koos tööga 60€ - tarne ca 3 nädalat
Originaal ekraan koos tööga 138€ - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Samsung
Originaal uus ekraan 235€ - kohapeal - garantii 3 kuud
Originaal kasutatud ekraan - 180€ - kohapeal - garantii 1 kuu
Koos töösse pannes saab kokku -5€ alet pakkuda.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
01.01.2019 20:42:53
|
|
|
Tere, head uut aastat!
Milline oleks Huawei Nova originaal ekraani hind ja tarneaeg?
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
01.01.2019 21:13:52
|
|
|
| jõuluvana kirjutas: |
Tere, head uut aastat!
Milline oleks Huawei Nova originaal ekraani hind ja tarneaeg?
Tänud |
Tere,
Head uut aastat.
Arvestan pakkumisel musta värvi ekraani.
*Originaal ekraan (ekraan, raam, aku) koos tööga 111€
*Kõrgkvaliteetne ekraan (ekraan, raam) koos tööga 88€
Tarne ca 5-9tp (4-5päeva näitab põhilattu tarne + UPS 1-2 päeva eesti) tänase seisuga.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
02.01.2019 11:28:03
|
|
|
| Aga ilma vahetuseta originaal must ekraan?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
02.01.2019 11:37:35
|
|
|
| jõuluvana kirjutas: |
| Aga ilma vahetuseta originaal must ekraan? |
| mteachx kirjutas: |
| jõuluvana kirjutas: |
Tere, head uut aastat!
Milline oleks Huawei Nova originaal ekraani hind ja tarneaeg?
Tänud |
Tere,
Head uut aastat.
Arvestan pakkumisel musta värvi ekraani.
*Originaal ekraan (ekraan, raam, aku) koos tööga 111€
*Kõrgkvaliteetne ekraan (ekraan, raam) koos tööga 88€
Tarne ca 5-9tp (4-5päeva näitab põhilattu tarne + UPS 1-2 päeva eesti) tänase seisuga.
Meeldivat, |
Hei,
-20€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiktik
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2010
|
03.01.2019 15:17:06
|
|
|
| iphone x ekraani vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
03.01.2019 19:33:31
|
|
|
| tiktik kirjutas: |
| iphone x ekraani vahetus? |
Tere
Originaal ekraan 390€ koos vahetusega, tarne ca 5-9tp
Originaalilähedaseim 325€ koos vahetusega, tarne 5-9tp
Hetkel kahjuks kasutatud X ekraanid kohapeal puuduvad, kuid soovil saame jälgida ja sisse võtta, kui need tulemas.
Suurusjärk hinnad siis 290-350€ vahel.
Hind sisaldab ka kodeerimist.
Kui Teil on kindlustus (kodu, seadme vms) siis saame ka akti teha ja pakkuda üldse seadme swappi (uus kiles, garantiiline seade, apple ametlik)
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiktik
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2010
|
03.01.2019 22:57:51
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| tiktik kirjutas: |
| iphone x ekraani vahetus? |
Tere
Originaal ekraan 390€ koos vahetusega, tarne ca 5-9tp
Originaalilähedaseim 325€ koos vahetusega, tarne 5-9tp
Hetkel kahjuks kasutatud X ekraanid kohapeal puuduvad, kuid soovil saame jälgida ja sisse võtta, kui need tulemas.
Suurusjärk hinnad siis 290-350€ vahel.
Hind sisaldab ka kodeerimist.
Kui Teil on kindlustus (kodu, seadme vms) siis saame ka akti teha ja pakkuda üldse seadme swappi (uus kiles, garantiiline seade, apple ametlik)
Parimat, |
tänan, sain tallinnast juba
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kingissepp
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2006
|
03.01.2019 23:05:09
|
|
|
| X230 ekraan katki. Mis võiks olla kõige odavam lahendus. Sobiks vahetuseks ka kasutatud displei.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
04.01.2019 18:14:06
|
|
|
| Kingissepp kirjutas: |
| X230 ekraan katki. Mis võiks olla kõige odavam lahendus. Sobiks vahetuseks ka kasutatud displei. |
Hei,
Kasutatud ekraan koos vahetusega 55€
Tarne ca paar nädalat umbes.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
05.01.2019 01:55:25
|
|
|
| Samsung tab A, toitepesa rikutud-lõhutud. Vahetad? Hind?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
05.01.2019 15:20:22
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Samsung tab A, toitepesa rikutud-lõhutud. Vahetad? Hind? |
Hei, saad täpse mudeli anda?
Tehtav/vahetatav ikka.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
05.01.2019 16:36:56
|
|
|
Hei,
Ca 35-45€ kokku.
Pesad peaksid olema kohal, kui pole, siis tellime.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
05.01.2019 17:54:06
|
|
|
Hei. Must Galaxy S6 ekraan?
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valter4
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2009
|
05.01.2019 18:09:42
|
|
|
| Sony Xperia V, ekraanil mõra, ning puutetundlikus ei tööta. Mitu aastat vedelenud sedasi sahtlis, ning tekkis igatsus. Mis hinnaga kõige odavam parandamine oleks?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
05.01.2019 20:06:40
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Hei. Must Galaxy S6 ekraan? |
Hei,
Kuni esmaspäevani on võimalik kasutatud paneeli tellida (hetkel)
*Kasutatud originaal väga viisakas(nagu uus) ekraan koos vahetusega 153€ - tarne ca 5päeva
*Kasutatud originaal kuid kasutamisjälgedega ekraan koos vahetusega 125€ - tarne ca 5päeva
*Uus kasutamata originaal ekraan koos vahetusega 179€ - tarne ca 5-9tp
Garantii 3 kuud antud pakkumistel.
*Analoog ekraan koos tööga 117€ - tarne ca 3 nädalat - töölemineku garantii vaid.
Kindlasti peab arvestama tagaklaasi eemaldamisel ka sellega, et värv võib sellelt maha kooruda või paigaldada uus klaas sinna. Kindlasti peaks ka tagaklaas terve olema.
Meeldivat,
| valter4 kirjutas: |
| Sony Xperia V, ekraanil mõra, ning puutetundlikus ei tööta. Mitu aastat vedelenud sedasi sahtlis, ning tekkis igatsus. Mis hinnaga kõige odavam parandamine oleks? |
Hei,
*Uus originaal koos vahetusega 45€ - garantii 3 kuud
*Vähekasutatud originaal koos vahetusega 44€ - garantii 3 kuud
*Analoog vähekasutatud (testimata, seega garantiita) - 40€
Siiralt soovitan kui midagi üldse teha, siis vähekasutatud originaal. Pakkumises ekraan koos raamiga (must).
Tarne ca 5 päeva. Kuni esmaspäevani on antud pakkumised võimalikud.
Ja üks tähtajatu:
*Analoog uus, tellimisega hiinast - 40€ - tarne ca 3 nädalat. Töölemineku garantii. Pakkumine kehtib
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ransu
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2010
|
07.01.2019 15:16:31
|
|
|
Seadme mudel: Sony Xperia Z3 (D6603)
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: ekraan vajaks vahetust võib koos raamiga!
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.01.2019 15:26:28
|
|
|
| ransu kirjutas: |
Seadme mudel: Sony Xperia Z3 (D6603)
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: ekraan vajaks vahetust võib koos raamiga! |
Tere. Kahjuks originaal paneele pole saada, vaid analoog ilma raamita, hind koos vahetusega 55€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
07.01.2019 16:04:20
|
|
|
| Samsung J3 2016 (SM-J320FN) ekraan puruks - mis maksab?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.01.2019 17:08:16
|
|
|
| omg kirjutas: |
| Samsung J3 2016 (SM-J320FN) ekraan puruks - mis maksab? |
Hei
Värv?
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
07.01.2019 18:12:59
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| omg kirjutas: |
| Samsung J3 2016 (SM-J320FN) ekraan puruks - mis maksab? |
Hei
Värv? |
must
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rene_
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2010
|
07.01.2019 18:17:58
|
|
|
Tere!
Musta värvi Sony Xperia Z3 (D6603). Vahetamist vajavad nii esi- kui tagapaneel. Tagapaneeli võibolla õnnestub uuesti kasutada, aga kahtlane. Küsin esialgu mõlema vahetuse hinda.
_________________ Haaveldamine + vedelvärvimine/külmtsinkimine Sauel, universaalkerega autoga transport Tallinn-Saue-Keila soodsam! FSP |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.01.2019 19:25:46
|
|
|
| omg kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| omg kirjutas: |
| Samsung J3 2016 (SM-J320FN) ekraan puruks - mis maksab? |
Hei
Värv? |
must |
Tere
Originaal ekraan koos vahetusega 74€ - tarne ca 5-9tp - Gar 3 kuud
Analoog ekraan koos vahetusega 55€ - tarne ca 3 nädalat - töölemineku garantii
Parimat,
| Rene_ kirjutas: |
Tere!
Musta värvi Sony Xperia Z3 (D6603). Vahetamist vajavad nii esi- kui tagapaneel. Tagapaneeli võibolla õnnestub uuesti kasutada, aga kahtlane. Küsin esialgu mõlema vahetuse hinda. |
Hei,
Ainult analoog ekraani pakkuda, tarne ca nädal
Ekraan koos vahetusega 55€ - garantii kuu
Tagaklaas kohapeal, analoog 5€, originaal 15€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ende
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2004
|
08.01.2019 15:14:51
|
|
|
| Kas keegi on varem HTC U11 ekraani vahetanud ja tahaks seda uuesti teha?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.01.2019 17:17:04
|
|
|
| ende kirjutas: |
| Kas keegi on varem HTC U11 ekraani vahetanud ja tahaks seda uuesti teha? |
Hei,
Uus originaalile lähedaseim (kõrkkvaliteetne) ilma raamita, selleks ta ka pole originaal - 155€ koos vahetusega - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Analoog raamita 85€ - tarne ca 3 nädalat - käimamineku garantii
Analoog raamiga 95€ - tarne ca 3 nädalat - käimamineku garantii
Eeldus ka, et tagaklaas on terve ja mikromõradeta, muidu vajalik ka see juurde soetada.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AVA
HV vaatleja
liitunud: 19.04.2014
|
13.01.2019 21:36:20
|
|
|
Iphone 5s ekraani/klaasi vahetuse hind?(Musta värvi)
Palju tuleks juurde kui uus aku ka panna?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
13.01.2019 21:47:01
|
|
|
| AVA kirjutas: |
Iphone 5s ekraani/klaasi vahetuse hind?(Musta värvi)
Palju tuleks juurde kui uus aku ka panna? |
Hei,
*Analoog ekraan koos vahetusega 30€ (garantiita, ehk siis töölemineku garantii, et toimib. Kas ekraan hilisemalt lollitab (teeb ghost touchi või kuidas käitub, seda ei tea).
*Kasutatud originaal ekraan koos vahetusega 40€
*Taastatud uus originaal ekraan koos vahetusega 50€
Garantii 3 kuud, kohapeal.
Aku koos vahetusega 25€ (kui koos ekraaniga, siis 20€)
Kohapeal
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
18.01.2019 01:41:39
|
|
|
Samsung Galaxy S7 Edge: Ekraan mõrades, kuid puutetundlikkus töötab terve ekraani ulatuses.
Oleks seda rahaliselt mõtet parandada või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.01.2019 09:42:35
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
Samsung Galaxy S7 Edge: Ekraan mõrades, kuid puutetundlikkus töötab terve ekraani ulatuses.
Oleks seda rahaliselt mõtet parandada või mitte? |
Tere,
Mis värvi seadmega tegu? LCD täiesti korras, musti täppe või triipe üle ekraanipildi ei jookse?
Uus originaal kuldne kohapeal, koos vahetusega 235€
Uurin ka võimalusi ekraani taastamiseks, kuid saan hinnapakkumise ja riskihinnangud natuke hiljem.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
19.01.2019 01:04:24
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
Samsung Galaxy S7 Edge: Ekraan mõrades, kuid puutetundlikkus töötab terve ekraani ulatuses.
Oleks seda rahaliselt mõtet parandada või mitte? |
Tere,
Mis värvi seadmega tegu? LCD täiesti korras, musti täppe või triipe üle ekraanipildi ei jookse?
Uus originaal kuldne kohapeal, koos vahetusega 235€
Uurin ka võimalusi ekraani taastamiseks, kuid saan hinnapakkumise ja riskihinnangud natuke hiljem.
Meeldivat, |
Kuldne, LCD jah täiesti korras kuid selle hinna eest kardan et pole mõtet jännata, töö hind ületab analoogse terve telefoni järelturu väärtuse. Aga aitäh vastamast.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.01.2019 12:20:07
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
Samsung Galaxy S7 Edge: Ekraan mõrades, kuid puutetundlikkus töötab terve ekraani ulatuses.
Oleks seda rahaliselt mõtet parandada või mitte? |
Tere,
Mis värvi seadmega tegu? LCD täiesti korras, musti täppe või triipe üle ekraanipildi ei jookse?
Uus originaal kuldne kohapeal, koos vahetusega 235€
Uurin ka võimalusi ekraani taastamiseks, kuid saan hinnapakkumise ja riskihinnangud natuke hiljem.
Meeldivat, |
Kuldne, LCD jah täiesti korras kuid selle hinna eest kardan et pole mõtet jännata, töö hind ületab analoogse terve telefoni järelturu väärtuse. Aga aitäh vastamast. |
Paraku ta nii on, kui just kodukindlustust vms pole? Saame ka akte teha.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasparx
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2007
|
21.01.2019 02:42:00
|
|
|
| Iphone 7 klaas mõrades, ekraanilt jooksevad üle mõningad mustad triibud. Milliseks kujuneks hind kui vahetada vaid klaas, mis hind oleks koos ekraaniga vahetamine?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.01.2019 11:00:54
|
|
|
| kasparx kirjutas: |
| Iphone 7 klaas mõrades, ekraanilt jooksevad üle mõningad mustad triibud. Milliseks kujuneks hind kui vahetada vaid klaas, mis hind oleks koos ekraaniga vahetamine? |
Hei,
Taastatud originaal ekraan, koos vahetusega 95€ - gar 3 kuud. Kohapeal.
Antud lcd klaasi pole mõtet vahetada, kui ta vigane juba eos.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nestev
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2007
|
21.01.2019 12:58:33
|
|
|
HTC U11 ekraan mõrades, nurgast tükid väljas. Tagaklaasil mõrad. Palju esiklaasi ja tagaklassi vahetus maksaks? Muu kõik toimib nagu peab.
Palju uus aku maksaks?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.01.2019 19:40:08
|
|
|
| Nestev kirjutas: |
HTC U11 ekraan mõrades, nurgast tükid väljas. Tagaklaasil mõrad. Palju esiklaasi ja tagaklassi vahetus maksaks? Muu kõik toimib nagu peab.
Palju uus aku maksaks? |
Hei,
Uus originaalile lähedaseim (kõrkkvaliteetne) ilma raamita, selleks ta ka pole originaal - 155€ koos vahetusega - tarne ca 7-14tp - garantii 3 kuud
Analoog raamita 85€ - tarne ca 3 nädalat - käimamineku garantii
Analoog raamiga 95€ - tarne ca 3 nädalat - käimamineku garantii
Tagaklaas originaal valge 39€ // must, sinine 125€ ( )
Kvaliteetne analoog 39€ (kõik värvid) - tarne 3 nädalat
Analoog 29€ tarne 3 nädalat
Originaal aku 35€, tarne 5-9tp
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
21.01.2019 20:39:14
|
|
|
Tere,
iPhone X, valge, tagumine klaas ämblik. Palju maksab uus tagumine klaas ja vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.01.2019 21:22:05
|
|
|
| radarist kirjutas: |
Tere,
iPhone X, valge, tagumine klaas ämblik. Palju maksab uus tagumine klaas ja vahetus? |
Hei.
Korralik lasereemaldus, originaalilähedaseim klaas - tulemus nagu originaalis - 175+post - tööaeg ca 5tp
Robustsem ja kehvema klvaliteet - tuemuseks korras klaas aga mitte nii viisakas. Hind 125€+post - tööaeg ca 5tp
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-jants-
HV vaatleja
liitunud: 22.07.2006
|
21.01.2019 22:02:17
|
|
|
| Xiaomi Mi A1, ekraan katki, uus olemas, vaja vahetada. Hind?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.01.2019 22:03:30
|
|
|
| -jants- kirjutas: |
| Xiaomi Mi A1, ekraan katki, uus olemas, vaja vahetada. Hind? |
Tere,
25€
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|