Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 01:37:28 vasta tsitaadiga

Kellelgi vigaseid või puudulikke 286/386/486/Pentium 1-3 masinaid üle? Olen hakanud koguma vanu masinaid ning plaanin mängida, vanu floppy prgramme jooksutada ning palju muud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwwares
HV vaatleja
wwwares

liitunud: 06.06.2012




sõnum 01.11.2018 23:52:21 vasta tsitaadiga

Soovin kahte lauaarvuti ventilaatorit väikeseks projektiks, Tallinnas
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2018 20:58:09 vasta tsitaadiga

suurusjärk 4m cat5 ve 6 kaablit (otsastatud muidugi)
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 08:01:25 vasta tsitaadiga

Kellelgi Tallinnas min 17" õhukest monitori VGA (sinise) otsaga monitori üle?
Oleks vaja reede hommikuks ühe surnud ekraani asenduseks.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 16:56:22 vasta tsitaadiga

Ot, on jah mingi veidrus lahti, ma näen näiteks värskema postitusena doodlezi 26.10 posti...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2018 20:12:05 vasta tsitaadiga

ot:
Mul on viimase lehekülje (hetkel numbriga 90) link selline:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=397800&postdays=0&postorder=asc&start=4400
Ning kui muuta käsitsi aadressi real viimane number mingiks suuremaks, a la 4500, siis näen kõiki teateid icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2018 19:03:44 vasta tsitaadiga

rj45 pistikuid koos tutulutudega näiteks tartus?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2018 12:30:52 vasta tsitaadiga

Markus1998 kirjutas:
Kellelgi vigaseid või puudulikke 286/386/486/Pentium 1-3 masinaid üle? Olen hakanud koguma vanu masinaid ning plaanin mängida, vanu floppy prgramme jooksutada ning palju muud. icon_smile.gif


Ajan isegi sarnast kraami taga. Samas on ka kogumise käigus üht-teist üle jäänud. Ehk olen samamoodi huviline.

Ehk saame mõne jubina osas diilile. icon_smile.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 09.11.2018 19:24:11 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Markus1998 kirjutas:
Kellelgi vigaseid või puudulikke 286/386/486/Pentium 1-3 masinaid üle? Olen hakanud koguma vanu masinaid ning plaanin mängida, vanu floppy prgramme jooksutada ning palju muud. icon_smile.gif


Ajan isegi sarnast kraami taga. Samas on ka kogumise käigus üht-teist üle jäänud. Ehk olen samamoodi huviline.

Ehk saame mõne jubina osas diilile. icon_smile.gif


Teil protsessoreid pole üle? Võiks vahetada.

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piggimot
HV kasutaja
piggimot

liitunud: 25.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 21:46:43 vasta tsitaadiga

Kirjutasin sülearvutijuppide ostuteemasse ka, aga võibolla on soovitav juba nii vana, et leiab siit

x201 emaplaati tarvis

_________________
rt
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 01:00:53 vasta tsitaadiga

mis vanaga juhtus?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piggimot
HV kasutaja
piggimot

liitunud: 25.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 13:50:23 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mis vanaga juhtus?


Üks naisterahvas soovis juba "last christmas" kuulata sealt ja kategoorilisel minupoolsel keeldumisel kallas rummikoolaga üle

_________________
rt
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 20:39:52 vasta tsitaadiga

Keegi müüs terveid masinaid hiljuti 40- 50 raha eest..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 20:53:35 vasta tsitaadiga

OT: mul neid X201 isendeid siin üksjagu on (kettad/mälud puudu muidugi), aga tasuta neid kindlasti ei jaga icon_lol.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piggimot
HV kasutaja
piggimot

liitunud: 25.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 01:47:30 vasta tsitaadiga

hqs kirjutas:
OT: mul neid X201 isendeid siin üksjagu on (kettad/mälud puudu muidugi), aga tasuta neid kindlasti ei jaga icon_lol.gif



kirjutasin

_________________
rt
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 15:30:02 vasta tsitaadiga

Kellelgi SCART to RCA kaablit on Tallinnas? Tahaks telekamängu mängida.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 15:41:59 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Kellelgi SCART to RCA kaablit on Tallinnas? Tahaks telekamängu mängida.


on

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 19.11.2018 01:41:46 vasta tsitaadiga

C13 nurgaga toitekaablit äkki on kellelgi tartus?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 14:39:14 vasta tsitaadiga

mul tekkis hammasrattakriis icon_lol.gif

ehk siis soovin saada tehnikat/m2nguasju mille sees selline elu v6iks olla v6i, veel parem, kui keegi on juba eelt88 2ra teinud ja lihtsalt peot2ie hammakaid jagaks...

yks-kaks ratast per item on lammutamiseks v2he, pigem sobivad cd- ja kassettmakid(ka auto omad), lauaarvuti romid, kellamehhanismid jne...printerid j22vad suureks, max dia vajalikel hammakatel on ~25mm ja paksus 2mm, miinimumi pole...messingist oleks k6ikse heam...

hiinast on juba ports tellitud aga vaja oli eile, nagu ikka...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.11.2018 12:17:31 vasta tsitaadiga

emty kirjutas:
mul tekkis hammasrattakriis icon_lol.gif

Siukseid komplekte on 2:

Tuksis mootor kah küljes.
Orienteerumiseks: kesta mõõdud ca 7x8 cm
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
b_alex
HV kasutaja
b_alex

liitunud: 22.02.2008




sõnum 23.11.2018 01:47:11 vasta tsitaadiga

b_alex kirjutas:
Allkirjas icon_smile.gif Võtan tasuta, 1. Notebook,
võib ka pooltöötav ja ilma hdd ka, nt ei tööta klaver, monitor (aga välist toetaks), kinnitused, pesad vigased vms, peaase winXP või uuem töötaks icon_smile.gif

Aix kirjutas:
Tartus on paar risu olemas. Endal ei ole olnud aega tutvuda, aga äkki on võimalik asja saada.

huvitaks küll! Millal võiks teada saada? icon_smile.gif

_________________
O: HDD 2,5-3,5" - 2-4TB
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axe
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 19:57:47 vasta tsitaadiga

Kellelgi Inteli stock cpu coolerit pakkuda pole? Või siis mõnda muud, suutsin vanemate suvila-arvuti omal plastmassjalad katki teha icon_sad.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FullHC
HV Guru

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 11:44:58 vasta tsitaadiga

axe, hea oleks täpsustada mis socketile?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2018 15:43:33 vasta tsitaadiga

kellelgi on üle DVI-D -> VGA adapterit?

vastu võin anda nt vasega 1366 stock cooleri icon_biggrin.gif

Põlv haige veidi (meniski rebendid) ja libe, seega Nõmme piires võiks kellelgi olla beer_yum.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 20:44:15 vasta tsitaadiga

775 coolereid tlns?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 23:32:55 vasta tsitaadiga

axe, mul on plastmass jullad olemas asenduseks ja samuti ka stockid olemas.
RCC, laagris, oleneb.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 15:04:24 vasta tsitaadiga

Kellelgi on anda läpaka wifi mooduli antenni? Hetkel on mooduliks Intel 512N_MMW. Iseenesest, kui kellelgi on half height pcie wifi moodulit ka pakkuda, siis tunneks ka selle vastu huvi. Wifi kaart võiks vähemal 100mb ära kannatada.
_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 14:06:16 vasta tsitaadiga

DooDleZ* kirjutas:
Kellelgi on anda läpaka wifi mooduli antenni? Hetkel on mooduliks Intel 512N_MMW. Iseenesest, kui kellelgi on half height pcie wifi moodulit ka pakkuda, siis tunneks ka selle vastu huvi. Wifi kaart võiks vähemal 100mb ära kannatada.

Mingi lapakaekraani tausta tahad siis seda ikka saaks. Antennid peaks 2,4GHz olema. 100Mbit ühenduse jaoks võiksid ikka AC kaardi sisse osta, alla selle on kaheldav taoline kiirus.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.11.2018 17:27:40 vasta tsitaadiga

Kellelgi sellist 3,5mm audio-splitterit on üle, mis teeb 4-pole pistiku 2x3-pole pistiku, et saaks telefoni klappe arvutiga kasutada?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 14:09:47 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kellelgi sellist 3,5mm audio-splitterit on üle, mis teeb 4-pole pistiku 2x3-pole pistiku, et saaks telefoni klappe arvutiga kasutada?

Spoiler Spoiler Spoiler

Mul on neid palju ja erinev valik. Helista ja otsin üles, aga pead Laagri alevikku järgi tulema.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 19:13:22 vasta tsitaadiga

kellelgi Tallinnas antennikaablit üle on? Võiks olla 5+m. Oleks asap vaja, seega saan kohe järgi tulla linna piires.
_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2018 01:04:22 vasta tsitaadiga

perseas kirjutas:
Dijital kirjutas:
Kellelgi sellist 3,5mm audio-splitterit on üle, mis teeb 4-pole pistiku 2x3-pole pistiku, et saaks telefoni klappe arvutiga kasutada?

Spoiler Spoiler Spoiler

Mul on neid palju ja erinev valik. Helista ja otsin üles, aga pead Laagri alevikku järgi tulema.

Kas just sellist tüüpi nagu mu pildil, mitmed on avastanud, et neil hoopis teistpidine variant? Oleksin käpp, tulen ise järele, talla-takso aitab icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
b_alex
HV kasutaja
b_alex

liitunud: 22.02.2008




sõnum 03.12.2018 08:49:42 vasta tsitaadiga

axe kirjutas:
Kellelgi Inteli stock cpu coolerit pakkuda pole? Või siis mõnda muud, suutsin vanemate suvila-arvuti omal plastmassjalad katki teha icon_sad.gif

kallis, kas pentium 1 cpu ka sobib? mis socketile ikka icon_lol.gif

_________________
O: HDD 2,5-3,5" - 2-4TB
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 09:02:46 vasta tsitaadiga

axe,


kui 115x pesale, siis on suisa 3tk olemas stock
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 11:54:58 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
perseas kirjutas:
Dijital kirjutas:
Kellelgi sellist 3,5mm audio-splitterit on üle, mis teeb 4-pole pistiku 2x3-pole pistiku, et saaks telefoni klappe arvutiga kasutada?

Spoiler Spoiler Spoiler

Mul on neid palju ja erinev valik. Helista ja otsin üles, aga pead Laagri alevikku järgi tulema.

Kas just sellist tüüpi nagu mu pildil, mitmed on avastanud, et neil hoopis teistpidine variant? Oleksin käpp, tulen ise järele, talla-takso aitab icon_biggrin.gif

number profiilis, mingi kolmas on veel aga see on selline äge retro, et jätaks omale. mitut sul vaja?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 18:12:36 vasta tsitaadiga

Äärmiselt longshot, aga kui kuskil asutuses või firmas kantakse maha mõni mitu põlvkonda vana LTO seade, siis oleks huvitatud. Võib olla kasvõi LTO-4. 3-ga vist pole midagi enam teha, ideaalis muidugi 5 või 6 parem. Vajadusel võin muidugi raha ka veits pakkuda.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
b_alex
HV kasutaja
b_alex

liitunud: 22.02.2008




sõnum 11.12.2018 15:42:48 vasta tsitaadiga

axe, kallis, kirjuta mis pesale , või pentium1 cooler ka sobib?

Otsin:
1. mobiil telefon, võib vigase ekraaniga vms vigadega, aga töötav ja et saaks kasutada mingil moel (kas või raskusega kah, aga siiski töötav) (et nt mp3 õppekursused kuulata)
2. mp3 player mängija võiks ka pakkuda
3. ja allkirjas kah:

_________________
O: HDD 2,5-3,5" - 2-4TB
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 18:31:28 vasta tsitaadiga

kellelgi kaabel tv boxi ei vedele? Oleks kuuks ajaks vaja kasvõi laenata. Starman või pagana Elisa ei paku enam neid vanu boxe...
icon_sad.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 20:46:22 vasta tsitaadiga

Kellelgi katkist Samsung 850 SSDd juhtub vedelema? Konnektor peaks korras olema.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 21:02:28 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
kellelgi kaabel tv boxi ei vedele? Oleks kuuks ajaks vaja kasvõi laenata. Starman või pagana Elisa ei paku enam neid vanu boxe...
icon_sad.gif

STV oma ei kõlba?

_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 21:05:27 vasta tsitaadiga

Ei kõlba. Võta mooduliga telekas ja kuuks ajaks vaatajakaart.

Ainuke boks mis kaablis ilma seostamata tööle hakkab on vana humax.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 22:35:54 vasta tsitaadiga

laurx, miks telekas töötab, aga suvaline box ei tööta? Kas pole sama tööpõhimõte siis?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 22:57:36 vasta tsitaadiga

Moodul on pairing või non pairing? Boksid on pairing va see humax.

Pairing = dekrüpti jaoks on vaja nii seadme kui kaardi numbrit ja teenust. Non pairing = vaja ainult vaatajakaardi numbrit.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TPV
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 02:23:36 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi USB Bluetooth tongelit üle pole?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 04:09:25 vasta tsitaadiga

Boks on pairing chipset, telekasse ostad non-pairingu, elisa rendib pairing moodulit või lihtsalt moodulkaarti. Kellegi teise oma sinu keeles on kellegi teise lepingus ja sellest tulenevalt paaritatud mingi teise kaardiga. Saad juurdepääs puudub kood 5 veateate.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 26.12.2018 11:27:31 vasta tsitaadiga

ega kellelgi tallinnas cd-kirjutajat ei vedele? tahaks paar muusika cd-d kirjtuada, aga endal ainult dvd-rom (selle võin vastu anda näiteks icon_rolleyes.gif )
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 13:11:05 vasta tsitaadiga

IDE variandi cd/dvd komboseadmest leiab icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 14:59:15 vasta tsitaadiga

pairing seadmed ei hakka ilma teise pooleta tööle. telekas pole midagi, kõik käib conax mooduli pessa, mida telekas pole. tööle hakkab ainult etv
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 26.12.2018 15:31:45 vasta tsitaadiga

Sobib hästi, jätad äkki oma numbri
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 01:47:44 vasta tsitaadiga

Ehk kellelgi on mõnda katkist roima helivõimendit vedelemas? Pole üldse oluline milline. Tahaks lihtsalt remondi näpuharjutuseks. Mida lollema veaga, seda parem.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.