Pm. see aparaat on ju veekindel ? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
no mootori sektsiooni saab alati ära puhastada _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
DVDRW, anubis nagu juba postitas täpselt sama video _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
SpaceX is targeting Tuesday, December 18 for launch of the United States Air Force’s first Global Positioning System III space vehicle (SV) from Space Launch Complex 40 (SLC-40) at Cape Canaveral Air Force Station, Florida. The 26-minute launch window opens at 9:11 a.m. EST, or 14:11 UTC. The satellite will be deployed to medium Earth orbit approximately 1 hour and 56 minutes after liftoff.
A 26-minute backup launch window opens on Wednesday, December 19 at 9:07 a.m. EST, or 14:07 UTC.
Korolev crater is 82 kilometres across and found in the northern lowlands of Mars, just south of a large patch of dune-filled terrain that encircles part of the planet’s northern polar cap (known as Olympia Undae). It is an especially well-preserved example of a martian crater and is filled not by snow but ice, with its centre hosting a mound of water ice some 1.8 kilometres thick all year round.
_________________ There is no place like 127.0.0.1
Loll küsimus, aga miks nad viimased....20 aastat vms marsilt vett otsinud on ja nüüd postitavad 15 aastat vana pildi kus on vett sitaks?
Jää ja puha ehk , seal saab elada _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Planeet on suur.
Tehnikat selle ümber vähe.
Teadlasi kes tahavad infot saada palju.
Andmetöötlus võtab aega.
Mars on olnud äärmiselt efektiivne tehiskaaslaste ja robotsondide hävitaja.
Planeet on suur.
Tehnikat selle ümber vähe.
Teadlasi kes tahavad infot saada palju.
Andmetöötlus võtab aega.
Mars on olnud äärmiselt efektiivne tehiskaaslaste ja robotsondide hävitaja.
Ok, aga 15 aastat ootamis?
Vaevallt pilti 15 aasta jooksul kokku klapiti _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Loll küsimus, aga miks nad viimased....20 aastat vms marsilt vett otsinud on ja nüüd postitavad 15 aastat vana pildi kus on vett sitaks?
Jää ja puha ehk , seal saab elada
Kuskohast sa võtad, et see pilt 15 aastat vana on?
PS! 2004 aastal teavitati juba jää leiust sellesama missiooni raames.
tsitaat:
December 2018 Mars Express relays images of the 80-kilometer wide Korolev Crater filled with approximately 2200 cubic kilometers of water ice on the Martian surface.[58] Based on further evidence the crater ice is still part of much vaster ice resources at Mars poles.[59]
_________________ There is no place like 127.0.0.1
Ma ei võtnud, ma küsisin (lause lõpus küsimärk)
Astronoomia english pole mu tugevam külg _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Netflixi uues dokusarjas "7 days out" 3. episoodis näitab Cassini missiooni lõppu. Põgus ülevaade ühe NASA missiooni telgitagustesse. Küll mitte väga süviti aga huvitav ikka. _________________ There is no place like 127.0.0.1
Netflixi uues dokusarjas "7 days out" 3. episoodis näitab Cassini missiooni lõppu. Põgus ülevaade ühe NASA missiooni telgitagustesse. Küll mitte väga süviti aga huvitav ikka.
Ohh, siis peab ära vaatama _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Varsti peaks new horizons ka uudiseid saatma. Loodetavasti uut aastat plahvatusega ei tähista. _________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Tegu test masinaga ning see on vaid raam ja rattad mis seal kohapeal ehitatakse. Muud täppis jupid tuuakse ikka kvaliteetsemast tootmishoonest. Arvestades Muski printsiipe, ei hakka ta ilmselt raha ja aega raiskama sellises olukorras kus üks või teine asi võib iga teine päev muutuda. Seda raketti ei saa oma mõõtmete tõttu ka maad pidi transportida. _________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Milleks raisata ressurssi, hoone ehitamiseks, millelegi mis suure tõenäosusega suure pauguga tükkideks lendab oma esmalennul...
Küll järgmised panevad juba kuskil angaaris kokku. _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
The work on the rocket and the launch pad will come together over the next 60 days and then the rocket will be moved to the launch pad for a first flight in March or April 2019.
SpaceX is getting the regulatory license to fly to about 5000 meters and to go faster than the speed of sound.
Musk pühendub edaspidi põllumajandusele. Ehitab silotorni. _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
stainless steel rakett? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mitte nii sile ja läikiv ainult .
Tõenäoliselt näeb juba aasta lõpu poole täis mõõdus test masinat mis peaks palju siledam ja läikivam olema.
jeesus188 kirjutas:
stainless steel rakett?
On ennegi juhtunud ja kosmosetööstus andnud meile midagi head selle tulemusena.
https://en.wikipedia.org/wiki/WD-40#History _________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Nüüd tuleb veel oodata kuni õiged mootorid ja muu kraam jõuab, täitsa võimalik veebruaris esimesed paar meetrit hõljuda. _________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.