Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 05.11.2018 23:54:49 vasta tsitaadiga

Võistkonniti 5vs5. Üldiselt on finaalideks ikka globalid omavahel jagelemas.
Kui kellelgi on lokatsiooni kus võrgupidu pidada saaks kogu vajaliku olmelise logistikaga ning kuhu 30-40 inimest vähemalt kohale tuleksid siis ma võiksin seda varianti isegi kaaluda. Mul 18 võrgupidu all endal. Casting stuudio ja netivärgendust midagi endal võtta vajadusel.

EDIT: Kohapeale saab mänge vaatama tulla, näited meie kommenteerimisest: https://youtu.be/hY09kOidDZU
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2018 23:39:36 vasta tsitaadiga

Tundub huvitav, olen tulemas kui võimalik (ajaliselt). thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 00:17:08 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Ma ei saa üldse aru, miks Tallinn.. Antsla võrgupeod olid ikka üleprahi omal ajal. icon_rolleyes.gif
korralda siis Antslas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 01:02:11 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Evil14 kirjutas:
Ma ei saa üldse aru, miks Tallinn.. Antsla võrgupeod olid ikka üleprahi omal ajal. icon_rolleyes.gif
korralda siis Antslas icon_rolleyes.gif

Ta lihtsalt Tartu/Võru kandist ja kaugemale ennast kohale ei ole viitsinud vedada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 03.12.2018 21:02:49 vasta tsitaadiga

Tallinnas Taltechis 18+ CS:GO 5vs5 turniir!
https://www.facebook.com/events/2115734415422065/
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.12.2018 01:37:09 vasta tsitaadiga

CS:GO goes Battle Royale and free to play icon_lol.gif

https://www.pcgamer.com/csgo-danger-zone-battle-royale/


tramaeivõi icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2018 09:31:32 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
CS:GO goes Battle Royale and free to play icon_lol.gif

https://www.pcgamer.com/csgo-danger-zone-battle-royale/


tramaeivõi icon_lol.gif


mida icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2018 20:13:43 vasta tsitaadiga

epic games store vastu on vaja ju kuidagi võidelda icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 00:54:03 vasta tsitaadiga

Ei no proovisin ja wtf asi see "battle royale" seal olema peaks icon_neutral.gif Ikka täielik stt
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brunn1985
HV vaatleja
Brunn1985

liitunud: 09.11.2010




sõnum 09.12.2018 11:07:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ei no proovisin ja wtf asi see "battle royale" seal olema peaks icon_neutral.gif Ikka täielik stt


s*itt jah, võib vist mängu uninstallida. Ei kujuta ette mis kooderite hordid nüüd tulema hakkavad, kui mäng tasuta on.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 11:14:31 vasta tsitaadiga

No mida seda tasuta mänguks vaja teha. Koodereid niigi palju...
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 12:01:01 vasta tsitaadiga

tasuta mängijad ei saa mängida koos nendega, kes on mängu ostnud.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 12:09:47 vasta tsitaadiga

Siis kannatab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 14:05:01 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
tasuta mängijad ei saa mängida koos nendega, kes on mängu ostnud.


Saavad, kui lvl21 grindivad, ja mobiiliga prime teevad.

tsitaat:
There are two ways to upgrade your account to Prime Status; reach Rank 21 by earning XP and add an eligible phone number to your Steam account, or purchase the CS:GO Prime Status Upgrade in-game or through the Steam Store.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 14:26:18 vasta tsitaadiga

Kas see on kindel, et tasuta kontoga samamoodi Prime saavad ja mingid eraldust peale selle badge'i pole enam?
Mängisin ka ühe nuke'i eile üle saja aasta ja suhteliselt naljakas kui pole tükk aega mänginud. Menüüd ja igast muud asjad ka jälle multikamaks muutunud. MP5 tundub huvitav. BR vaatasin vaid videost, kaks tuttavat olid kohe ära võitnud proovides korra.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 18:55:46 vasta tsitaadiga

Kas see tasuta mäng tähendab seda, et laen mängu alla ja siis kui uut püstolit või vihmakeepi vaja, peab reaalselt hskkama pappi köhima? Et kas teha see viga, et tõmmata see poisile või mitte icon_smile.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 19:15:29 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Kas see tasuta mäng tähendab seda, et laen mängu alla ja siis kui uut püstolit või vihmakeepi vaja, peab reaalselt hskkama pappi köhima? Et kas teha see viga, et tõmmata see poisile või mitte icon_smile.gif

Täiesti tasuta täis mäng. Plekki tuleb visata kui skinne soovitakse või siis kui vaja prime staatust saada.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2018 21:13:05 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et esimesel päeval, kui see Battle versioon välja tuli oli pidevalt probleeme mängu serveriga ühendust saada. Isegi kui lõpuks sai ühendust, siis oli raskusi mingi gamemode näiteks Arms race ühendust saada, lihtsalt ootad +5min, et saaks mängida. Ei, see polnud ainuke gamemode millega proovisin ühendust saada - kõikidega oli raskusi saada ühendust (Battle, casual, arms race jne). Ning siin polnud mina ainuke, kellel figueerisid need probleemid.

Plussina ütleks, et hea vaheldus (Battle mode), mida mängida, kui muud gamemoded viskavad juba siibrisse.. icon_biggrin.gif
Miinus - päris palju lapsi on juurde lisandunud, eriti vene rahvusest. Vene rahvusest lapsed = Ebaviisakad tatikad.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2018 21:44:20 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
Miinus - päris palju lapsi on juurde lisandunud, eriti vene rahvusest. Vene rahvusest lapsed = Ebaviisakad tatikad.

voice_enable 0 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2018 22:39:28 vasta tsitaadiga

uroodid võiks kuskil omaette serverites olla parem.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2018 03:07:17 vasta tsitaadiga

muffyN kirjutas:
voice_enable 0 icon_rolleyes.gif

See läheb mul alati automaatselt, kui need "suka pljääd" hakkavad lendama icon_lol.gif

pots4t4j4 kirjutas:
uroodid võiks kuskil omaette serverites olla parem.

Olen mõelnud sama, ehitagu või rentigu server Venemaale, kus siis ainult venelased oleksid. Või tehku valik menüü nagu enamus mängudel on olemas #EU, USA jne", kus server valib vastavalt geoloogilise asukohale ja soovi korral saad muuta serveri asukohta.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2018 10:09:58 vasta tsitaadiga

Selliste jaoks on puurid ja lukud ehitatud. "Rentigu" või "ehitagu" või "mingu" ei tööta, see tripper sellest ei hooli.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2018 13:44:37 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
uroodid võiks kuskil omaette serverites olla parem.

Olen mõelnud sama, ehitagu või rentigu server Venemaale, kus siis ainult venelased oleksid. Või tehku valik menüü nagu enamus mängudel on olemas #EU, USA jne", kus server valib vastavalt geoloogilise asukohale ja soovi korral saad muuta serveri asukohta.

https://gamebanana.com/tools/5684
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2018 14:46:01 vasta tsitaadiga

muffyN, see ei tööta ammu enam.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 12.12.2018 17:20:33 vasta tsitaadiga

LAN Ruudus läbi. Keegi siit foorumist ka käis osa võtmas?
https://esport.ohtuleht.ee/911080/video-lan-ruudus-counter-strike-finaal-oli-palavalt-puandirohke
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 21:24:34 vasta tsitaadiga

Polnudki ammu spin hacke näinud. Nüüd arms race neid täis icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 22:09:20 vasta tsitaadiga

Grindivad lvl 21 prime jaoks, ei pea maksma, siis müüdakse prime acce.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2018 20:49:20 vasta tsitaadiga

On palju mängijaid HV rahva hulgast veel? Hea oleks eestlastega koos mõni lahing pidada
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2018 21:09:52 vasta tsitaadiga

Ainult faceitis.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 21:01:00 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
On palju mängijaid HV rahva hulgast veel? Hea oleks eestlastega koos mõni lahing pidada


Ma ikka käin vahepeal - arma race, casual ja compi mängimas.
Võid Steamis lisada: MrPlugy (display pilt Plugy)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 22:56:37 vasta tsitaadiga

Mind võib ka lisada:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198023364040
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 23:00:18 vasta tsitaadiga

Kui faceiti tahate teha siis:

https://steamcommunity.com/id/antonio845/
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 23:05:44 vasta tsitaadiga

Evil14, mis faceit'i teed, free või premium?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 02:02:42 vasta tsitaadiga

Braien, solon/duon/trion tavaliselt premmi, viiest ikka koos semudega. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 23.12.2018 02:20:39 vasta tsitaadiga

Jaanuaris CS:GO turniir!
https://www.facebook.com/events/548735122276049/
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 01:13:18 vasta tsitaadiga

Evil14, kuule Kukli, ma ei leia sind icon_biggrin.gif vb asi Steami äppis..
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 21:07:06 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
Evil14, kuule Kukli, ma ei leia sind icon_biggrin.gif vb asi Steami äppis..


Kui brauser kaudu ei viitsi steamcommunitisse logida ja lisada sellelt lingilt siis steam appis otsi antonio845 nimelist.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 23:56:44 vasta tsitaadiga

kas casualis ka see prime värk töötab või ainult mm?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 09.01.2019 22:37:25 vasta tsitaadiga

Tuletan meelde, et võrgupeole regamine on alanud. 650€ auhinnafond.
https://www.facebook.com/events/548735122276049/
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 14:04:13 vasta tsitaadiga

Lasin CS:GO uuesti peale ja hakkasin mängima - MMis 5 esimest mängu kõik cheatereid täis, nüüd kaalun FaceITis proovimist aga siin tekib küsimus, et kas ma oma MG1-2 leveliga olen piisavalt hea või saan sealt pigem banni selle skillleveliga?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 14:17:29 vasta tsitaadiga

Miks banni ? Mängi ennem MM'is lem/supreme ära siis vaata faceitit.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 14:46:16 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Miks banni ? Mängi ennem MM'is lem/supreme ära siis vaata faceitit.

Ma arvan, et mu närvid ütlevad enne üles kui ma LEM-ini MMis jõuan - nagu öeldud iga mäng on keegi koodidega ja päris tihti on nii, et kui keegi labaselt koodib lükkab 3-4 venda veel oma koodid peale. 2a tagasi sellist asja ei olnud veel... Päris tihti on ka nii, et warmupi ajal mingi vend paneb spin, aim, wall jne ning samal ajab spämmib chati oma koodi lehekülge - selline mäng lõppeb alati sellega, et enne mängu algust enamus inimesi quitib ja jälle 10-15min raisatud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 14:49:41 vasta tsitaadiga

Ei tea kuidas sul sellised hädad. Ei näe koodi küll tihti. Vahepeal harva kui vastas tiimis on, siis tõmbab oma tiimis ka keegi koodi käima ja ez win.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 14:55:39 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal neid koodereid kahjuks ikka liigub jah, õnneks on need kooderid aga nii saamatud, et väga hullu pole. Veits tilti ajab, aga ragequitti pole veel pannud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 15:13:01 vasta tsitaadiga

Koodereid ikka jagub. Piltidel punane siis vac ban ja sulgudes number mitu antud mängust.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 15:27:21 vasta tsitaadiga

And that's the main reason I quited CS:GO icon_lol.gif
Liiga palju on neid koodereid tekkinud, ei kannata mängida enam.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 15:37:29 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Koodereid ikka jagub. Piltidel punane siis vac ban ja sulgudes number mitu antud mängust.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

Ja sinu andmed pärinevad ilmselt kõrgema rankiga mängudest kui GN või MG... Seal on täiesti hullumaja.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 17:27:55 vasta tsitaadiga

Faceitis on natuke parem, kuid kahjuks ka preemiumis on koodereid ütleme igast neljast mängust ühes. Non-premmis on see seis 1/2 e. pooltes mängudes kooder vastu. Õnneks ikka banne saavad ja pidevalt tuleb mulle tänukiri faceitilt, et olen kooderile reporti pannud ja olen oma elo tagasi saanud.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 17:32:58 vasta tsitaadiga

cl0ne kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Koodereid ikka jagub. Piltidel punane siis vac ban ja sulgudes number mitu antud mängust.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

Ja sinu andmed pärinevad ilmselt kõrgema rankiga mängudest kui GN või MG... Seal on täiesti hullumaja.


Mul on teine konto DMG ja seal suht sama lugu.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 19:47:27 vasta tsitaadiga

cl0ne kirjutas:
Lasin CS:GO uuesti peale ja hakkasin mängima - MMis 5 esimest mängu kõik cheatereid täis, nüüd kaalun FaceITis proovimist aga siin tekib küsimus, et kas ma oma MG1-2 leveliga olen piisavalt hea või saan sealt pigem banni selle skillleveliga?


Kas sul on see Prime status olemas? Kui jah, siis ma ei hakka seda pela uuesti proovimagi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.