|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
16.11.2018 23:55:09
|
|
|
| monomakk kirjutas: |
| Viimasel ajal ei taha digiboxi pult eriti hästi töötada(patarei vahetus ei aidanud). Kas vahetavad esinduses välja või peab uue ostma? |
Sama asi, mitu päeva normilt ei tööta nagu patakad tühjad. Siis lambist toimib üks päev ja jälle sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaz32
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
22.11.2018 22:22:29
|
|
|
Jagan siin ka, et uue disainiga Elisa pult saab resetida (Hold 3sec OK + HOME).
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
23.11.2018 00:45:16
|
|
|
Niipea kui Elisa boksi teleka külge panen siis teleka CEC hakkab trikitama. PS3 CEC enam ei tööta ning telekas boksi juhtimist ei näe üldse (kuigi boksis sisse lülitatud)
Telekas on küll üsna vana Sony 2010ndate algusest aga seni on CEC hästi funganud.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.11.2018 09:57:57
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
Niipea kui Elisa boksi teleka külge panen siis teleka CEC hakkab trikitama. PS3 CEC enam ei tööta ning telekas boksi juhtimist ei näe üldse (kuigi boksis sisse lülitatud)
Telekas on küll üsna vana Sony 2010ndate algusest aga seni on CEC hästi funganud. |
Mul täpselt sama lugu, ka 2010 Sony. Kumera boksiga polnud probleemi. Peale kandilise boksi saabumist on CEC jamad. Varem suutis CEC käima panna ja õige sisendi peale teleka lükata.
Enam ei suuda ei Elisa boks ega Chromecast muud kui vaid teleka käima tõmmata - õiget sisendi pean alati käsitsi valima, telekas läheb käima viimati valitud sisendiga.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
23.11.2018 10:56:33
|
|
|
Kui muud võimalust pole siis saate CEC kaablis ära keelata, jäävad vähemalt teised seadmed tööle - link
Mul üks sarnane adapter vedeleb kodus, kasutasin seda meediamängija juures mis suutis ka teiste seadmete CEC suhtluse ära rikkuda.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
viimati muutis bladerunner 23.11.2018 10:58:35, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
23.11.2018 10:58:47
|
|
|
Draqula, mõtlen et peaks Elisa kasutajatoele kurtma, ega sa seda juba teinud pole?
Ma Elisa boksi poolt keerasin juba CEC kinni ning esialgu jäi tööle asi. Õhtul vaatan uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.11.2018 10:59:29
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Kui muud võimalust pole siis saate CEC kaablis ära keelata, jäävad vähemalt teised seadmed tööle - link |
Kuna enamasti on kodus kasutusel digiboks ja chromecast harvem, siis pole väga hullu - boks tõmbab teleka käima ja viimati valitud sisend on enamasti "õige". Mõne liigutuse ikka ära hoiab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axe
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2005
|
23.11.2018 23:53:47
|
|
|
Tvplay sportsi kanalid on järelvaadatavaks muutunud, me likes
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
24.11.2018 00:52:07
|
|
|
| monomakk kirjutas: |
| Viimasel ajal ei taha digiboxi pult eriti hästi töötada(patarei vahetus ei aidanud). Kas vahetavad esinduses välja või peab uue ostma? |
sama probleem - pult(või siis digiboksi vastvõtt) hangub 10-15minutiks ja peale seda töötab taas, patareide vahetus ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.11.2018 11:21:40
|
|
|
pigem boksi probleem. protsessib eelmist käsku.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
25.11.2018 21:05:29
|
|
|
| Kuidas digiboksi salasõna lähtestada? Salasõna ununenud ning seega ei saa ka sätetesse minna, et boksi tehasesätteid taastada...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.11.2018 21:19:53
|
|
|
pin? ainult uus vaatajakaart kui kaabel
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
26.11.2018 01:08:04
|
|
|
Pin jah. Ongi nii? Nojah, eks siis tuleb proovida erinevaid kombinatsioone mis olla võiks
Arvasin, et äkki on boksi all või kuskil ka a'la PUK kood millega kõik heaks teha...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
26.11.2018 01:16:33
|
|
|
| axe kirjutas: |
Tvplay sportsi kanalid on järelvaadatavaks muutunud, me likes  |
Wow!!
Erakordselt meeldiv uudis!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
29.11.2018 18:49:23
|
|
|
Nii proovi pärast küsiks - kas kellelgi on Samsungi (UE49MU6472UXXH) Conax mooduli adapterit üle?
Hirmus loll süsteem, et vaja eraldi adapterit selleks. Paraku peale ostmist sai telekas mõnda aega kasutust vaid YouTube ja Netflixi aparaadina ning alles nüüd vaja kaabel külge pista. Mida aga karbis ei ole, on see sama adapter. Euronics ütleb, et jah - vahel ikka juhtub, siis annab Samsung uue. Aga Samsung keeldub, sest ostust üle 7 päeva möödas.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
29.11.2018 18:53:17
|
|
|
äkki otsisid sitasti?
Osadel on see väga väike ja muu mudru sees?
Ostsin ükskord makita töömaa raadio ja vaatan, et antenni polegi. Karbi viskasin pakendisse kohe.
Läksin koukisin karbi välja ja leidsin, et oli ära peidetud pakendisse, ühte spets pilusse
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.11.2018 19:43:50
|
|
|
| heff kirjutas: |
Nii proovi pärast küsiks - kas kellelgi on Samsungi (UE49MU6472UXXH) Conax mooduli adapterit üle?
Hirmus loll süsteem, et vaja eraldi adapterit selleks. Paraku peale ostmist sai telekas mõnda aega kasutust vaid YouTube ja Netflixi aparaadina ning alles nüüd vaja kaabel külge pista. Mida aga karbis ei ole, on see sama adapter. Euronics ütleb, et jah - vahel ikka juhtub, siis annab Samsung uue. Aga Samsung keeldub, sest ostust üle 7 päeva möödas. |
vedeleb üks kuna ei kasuta, pane sõnumisse pakkumine ja teeme kaupa.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
29.11.2018 19:50:48
|
|
|
Need adaptrid on puldi ja kasutusjuhendiga samas kotis.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
29.11.2018 20:27:47
|
|
|
| Nii nad räägivad jah. Mul ei olnud seal.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-XD-
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2005
|
03.12.2018 15:42:36
|
|
|
Kasutan hetkel Elisa poolt renditud CISCO EPC3940ADL modemit. Tahaks päris enda oma osta, uuemat ja turvalisemat.
Ehk oskate soovitada, mis töötaks Elisa digiboxiga (WI-FI võimalus peab ka olema)?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.12.2018 16:04:10
|
|
|
| -XD- kirjutas: |
Kasutan hetkel Elisa poolt renditud CISCO EPC3940ADL modemit. Tahaks päris enda oma osta, uuemat ja turvalisemat.
Ehk oskate soovitada, mis töötaks Elisa digiboxiga (WI-FI võimalus peab ka olema)? |
Ise olen mainitud põhjustel erinevate teenusepakkujatega alati kasutanud oma wifi ruuterit.
Ehk siis teenusepakkuja modem (mille wifi esimese asjana kinni keeran, kuid vahest kipub omatahtsi aktiveeruma ikka) on rendil või tasuta kasutada (vahetavad välja kui mingi kala ning neid Starmanil ikka jagus)
Edasi on oma isiklik wifi ruuter, mida operaator ei näpi.
Üks karp rohkem, kuid puhtam ja kuivem tunne on.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.12.2018 16:14:38
|
|
|
Sillaks saab seda keerata.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
03.12.2018 17:22:08
|
|
|
laurx oskab seda vast paremini kommenteerida aga huvitav, kas Elisa süsteemid üldse midagi muud peale nende endi Cisco karpide jutule võtavad. MAC'i pead nagunii laskma ära regada.
Pealegi, palju neid alternatiivseid DOCSIS'ise modemeid siin sedasi üldse vabalt saadaval on?
Kõige lihtsam oleks vist tõesti olemasolev karp sillaks lasta ja siis sinna taha meelepärane seade panna.
Või kui kardad, et Elisa automaatika karvased käed ikka miskit toimetamas käivad, siis võid omale küsida ka EPC3008 karbi, mis ongi ainult puhas modem.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
03.12.2018 17:31:07
|
|
|
| Nad ei taha seda EPC3008 naljalt enam anda. Vaikimisi on WiFi teenus kaasas ning viimane kord kui mul oli vaja ühenduse kiirust muuta, ei tahetud isegi telefoni otsas ericonfi teha (ilma Wifiga purgita).
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-XD-
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2005
|
03.12.2018 18:21:25
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| -XD- kirjutas: |
Kasutan hetkel Elisa poolt renditud CISCO EPC3940ADL modemit. Tahaks päris enda oma osta, uuemat ja turvalisemat.
Ehk oskate soovitada, mis töötaks Elisa digiboxiga (WI-FI võimalus peab ka olema)? |
Ise olen mainitud põhjustel erinevate teenusepakkujatega alati kasutanud oma wifi ruuterit.
Ehk siis teenusepakkuja modem (mille wifi esimese asjana kinni keeran, kuid vahest kipub omatahtsi aktiveeruma ikka) on rendil või tasuta kasutada (vahetavad välja kui mingi kala ning neid Starmanil ikka jagus)
Edasi on oma isiklik wifi ruuter, mida operaator ei näpi.
Üks karp rohkem, kuid puhtam ja kuivem tunne on. |
Millist ruuterit soovitad (kõige tähtsam on turvalisus)?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.12.2018 18:26:33
|
|
|
Link- Ruuteris peaks siis ka midagi sisse olema ehitatud, mis seda turvalisust tagab. Muidu peaks spetsialiseeritud tulemüüri püsti panema.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.12.2018 21:36:03
|
|
|
3008 on aeglane. Oma seadet ei saa sul olla. Ainsad, mis liiguvad on võlaga ja neid peale ei panda st. Kuskilt ostast saad kalli tellise.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
03.12.2018 21:47:34
|
|
|
| laurx, alates millistest kiirustest 3008 pidurdama hakkab? 100/20 ühenduse teenindab küll ilusti ära.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.12.2018 00:18:32
|
|
|
200 ja peale. 3008 on ainult 8 sagedusega, 3940 on 16 sagedusega.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.12.2018 14:31:35
|
|
|
| -XD- kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| -XD- kirjutas: |
Kasutan hetkel Elisa poolt renditud CISCO EPC3940ADL modemit. Tahaks päris enda oma osta, uuemat ja turvalisemat.
Ehk oskate soovitada, mis töötaks Elisa digiboxiga (WI-FI võimalus peab ka olema)? |
Ise olen mainitud põhjustel erinevate teenusepakkujatega alati kasutanud oma wifi ruuterit.
Ehk siis teenusepakkuja modem (mille wifi esimese asjana kinni keeran, kuid vahest kipub omatahtsi aktiveeruma ikka) on rendil või tasuta kasutada (vahetavad välja kui mingi kala ning neid Starmanil ikka jagus)
Edasi on oma isiklik wifi ruuter, mida operaator ei näpi.
Üks karp rohkem, kuid puhtam ja kuivem tunne on. |
Millist ruuterit soovitad (kõige tähtsam on turvalisus)? |
Viimati tegelesin asjaga mitu aastat tagasi, seega hetkel turuolukorrast ülevaade puudub.
Hea oleks, kui kirjeldaksid juurde ka kasutusjuhtu - palju sul sinna otsa tarbijaid tuleb, kas vahemaad on pigem väiksemad (väike korter puumajas) või suuremad (suur betoonist maja, mida raskem wifiga katta).
See määrab kui palju jõudlust vaja purgil ja kui efektiivne kiirgaja olema peab.
Kuna mul läks vana Linksys katki pühapäeva õhtul siis asemele võtsin seda mida pühapäeva õhtul Tallinnas letist võtta oli - Arvutitargast mingi ASUS'e ruuter, millel oli 4 gigabit porti ja AC wifi tugi.
Turvalisuse kohapealt on oluline, et tootja pakuks norm supporti - ASUS osas ütleks, et ikka tuleb neid fw uuendusi turvaparandustega. Ei oska öelda, kas mõni teine tootja on märkimisväärselt tublim siinkohal.
Lisaks on eelkõige oluline kuidas sa selle karbi seadistad. Kui väga turvalist ühendust võimaldav karp kehvasti konfida siis pole teoreetilisest turva-võimekusest kasu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henrim1990
HV vaatleja
liitunud: 14.06.2017
|
05.12.2018 23:26:48
|
|
|
Tegid Starmani iseteeninduse sitemaks, muutsid pakette ja tõstsid interneti hinda. Üleüldse super veider ikka et Starman muutus järsku Elisaks, et nagu mees muutus järsku naiseks.Üleüldse, paistab et neil põhistrateegia turunduslikud trikitamised kui et siiras soov paremat teenust pakkuda nii nagu ükskord kuulsin nende CEO kuskil kirjutas. Ei paista küll et nad üritaksid kuidagi innovatiseerida pakkudes uuemat tehnoloogiat, st. sama hinna eest rohkem/paremat. Jääb ootama Elon Musk StarLink ettevõtmise täide jõusumist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.12.2018 00:33:14
|
|
|
Elisa on soome säästukas. Teenus kehvem, tingimused kehvemad.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cuda
HV vaatleja
liitunud: 14.04.2009
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.12.2018 16:37:42
|
|
|
| Ma sain selle puldi juba novembri keskel, kui koju paigaldati Elisa teenus. Nii et see "tänasest" pole nüüd päris õige.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.12.2018 16:37:46
|
|
|
massiivne edasiminek.. tea, kas lõpetab selle "elamuse" suvalisel hetkel vaatamise ajal restartimised kah.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cuda
HV vaatleja
liitunud: 14.04.2009
|
06.12.2018 16:43:05
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Ma sain selle puldi juba novembri keskel, kui koju paigaldati Elisa teenus. Nii et see "tänasest" pole nüüd päris õige. |
igaks juhuks küsin, et ega teleka source-i sellega juhtida ei saa? või on ainult power ja volume nagu nad kirjutavad
muidu saaks teleka puldist lahti ja võtaks ligi ehk..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
06.12.2018 16:49:13
|
|
|
Telia Eesti osakond on šokis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.12.2018 16:53:45
|
|
|
| cuda kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| Ma sain selle puldi juba novembri keskel, kui koju paigaldati Elisa teenus. Nii et see "tänasest" pole nüüd päris õige. |
igaks juhuks küsin, et ega teleka source-i sellega juhtida ei saa? või on ainult power ja volume nagu nad kirjutavad
muidu saaks teleka puldist lahti ja võtaks ligi ehk.. |
Sa mõtled, et kas puldid juba on olemas nupp, millega saab kohe TV source'i muuta? Seda nuppu seal eraldi küll pole. Source'i muudan ikka telekapuldiga.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Indrekus
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2005
|
06.12.2018 18:48:50
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| massiivne edasiminek.. tea, kas lõpetab selle "elamuse" suvalisel hetkel vaatamise ajal restartimised kah. |
Võin öelda, et mul see uus box, koos selle uue puldiga juba mitu kuud ja mina olen ära unustanud, mida tähendas boxi restart suvalisel hetkel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
meim
HV veteran
liitunud: 19.08.2005
|
06.12.2018 20:04:09
|
|
|
Kas kellelgi ei ole üle Elisa elamus bing kontot. Ehk siis kui liitud Elisa elamus üle õhu siis saad maili nutiseadmes aktiviseerimiseks ja sinna saab kuni 5 nutiseadet ühendada.Kõigile teadmiseks siis probleem. Suvel tellitud elisa elamus ja suure vaimustusega siis proovitud seda appi asja. Kuna aga ka mingi pooletunnine vaatamine sõi ikka 1GB netti jäi unarusse. Ainuke kes vaatas oli laps oma tahvlist hommikust multikat järgi kui koolist tuli.
Nüüd aga tuli välja et on teist kokku 5 seadmes proovitud ja rohkem seadmeid ei saa. Kuigi igast seadmest sai tehtud appistsee ühenda lahti ja unusta.
Nii et arvestage konto ei unusta seadet tegelikult. Kõige jaburam oli enda telefonis tegin lahtiühenduse. Nüüd ka tagasi ei saa sama seadmega. Ütleb et selle kontoga 5 seadet juba ühendatud ja sama seadet ka tagasi ei lase.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.12.2018 20:04:21
|
|
|
mul on ka see uus boks ja see ikka on paaril korral nalja teinud.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
06.12.2018 21:18:47
|
|
|
| meim, klienditeenindus aitab hädast välja
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
07.12.2018 08:01:02
|
|
|
mul on elisa aga ma ei tea, kas mul midagi üle on
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
07.12.2018 20:18:53
|
|
|
ei noh tore küll kui kahe nupuvajutamise asemele on spetsiaalne nupp tehtud aga kuidas seal Elamuses
- kunagi lisatud asju kustutada
- kuidas märkida vaadatud osad "vaadatud"ks ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
12.12.2018 00:29:19
|
|
|
Kas kellelgi ka TVPlay Sports + pilt hakib ja häält pole, samas tavaline TVPlay Sports ja TV6 normaalsed.
viimati muutis inczp 12.12.2018 00:41:22, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
12.12.2018 00:39:07
|
|
|
| inczp kirjutas: |
| Kas kellelgi ka TVPlay Sport + pilt hakib ja häält pole, samas tavaline TVPlay Sport ja TV6 normaalsed. |
Telias oli korraks ka
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
12.12.2018 00:41:57
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| inczp kirjutas: |
| Kas kellelgi ka TVPlay Sport + pilt hakib ja häält pole, samas tavaline TVPlay Sport ja TV6 normaalsed. |
Telias oli korraks ka |
Nüüd Elisas ka korras
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
12.12.2018 03:28:02
|
|
|
Kas kellelgi jamab ka telefoni äpp kanali vahetamisel jm? Telefonis äpiga on box seotud, kõik peaks nagu titi-miti olema, aga kui proovid äpi kaudu kanalit vahetada vms - ei tööta..
Telefoniks iPhone 7.
Ning teiseks probleemiks on kuvatav pilt, vahepeal on kellaaeg ja kuupäev näha tervenisti üleval nurgas (kui olen just vahetanud kanalit), kuid vahepeal on pooleldi nähtav.
Kas võib olla viga telekas või Elisa Elamusel?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
13.12.2018 20:44:48
|
|
|
| Keegi teab kuna Elisa hakkab IPv6'te native'ly toetama nagu Telia juba teeb?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
13.12.2018 20:56:49
|
|
|
| mannatera kirjutas: |
| Keegi teab kuna Elisa hakkab IPv6'te native'ly toetama nagu Telia juba teeb? |
Mida see juurde annaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|