Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused XII märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 19:52:09 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
Minu loogika järgi on Seadusega pahuksis teemas olevad postid igavesed.
Kui jah siis peaks sinna reeglitesse suurte tähtedega lisama, et inimesed sellest aru saaksid.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=104765
tsitaat:
13. Keelatud on tagantjärgi postide sisu kustutamine või oluline muutmine, seda tohib teha vaid HV administratsiooni nõusolekul!
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 19:56:40 vasta tsitaadiga

Kui postituste muutmine on keelatud, siis peab HVF võtma ka vastutuse nende sisu eest.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 19:57:29 vasta tsitaadiga

hakkab pihta ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 19:59:35 vasta tsitaadiga

ärifoorumis sa kah ei saa oma kuulutust n aja pärast muuta või/ja kui teema ~keskel pärast sind keegi postitanud on
OMG OMG
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 20:00:55 vasta tsitaadiga

Igatahes alati saab esitada soovi endaga seotud andmete kustutamiseks, sellest kevadest on täitsa õiguslik raamistik selleks icon_wink.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 20:03:45 vasta tsitaadiga

sellega on iga AHV ja monkey.gif kursis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 20:19:57 vasta tsitaadiga

Tegelikult GDPR räägib küll isikuandmeid sisaldavatest andmetest. Tavalised postitused võivad muutumatuna üles jääda, loomulikult anonüümsetena (kui isikuandmed on kustutatud ja umbisikustamine on ette võetud).
tsitaat:
‘personal data’ means any information relating to an identified or identifiable natural person (‘data subject’); an identifiable natural person is one who can be identified, directly or indirectly, in particular by reference to an identifier such as a name, an identification number, location data, an online identifier or to one or more factors specific to the physical, physiological, genetic, mental, economic, cultural or social identity of that natural person;

Analoogia külalisteraamatuga või surnud kasutaja postitustega, külalisteraamatust ei hakata lehti välja rebima. Ka pangalingi isikuandmed jäävad panka alles, vastavalt seadusele 7 aastat.

Tegelikult selle Seadusega Pahuksis alafoorumi peaks üldse üle vaatama, kas seda üldse vaja on.
See sai kunagi loodud heas usus kasutajate kaitseks. Viimastel aastatel on see meile aga kiviks kaelas ja kui postituse (isegi sellise, kus isikuandmeid sees pole) tagantjärgi muutmise keeld on vastuolus seaduste/direktiiviga vms,
tähendab see seda, et peame lubama ka jälgede (ja/või olulise tõestusmaterjali) kustutamist, mis muudab Seadusega Pahuksis foorumi mõttetuks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 20:38:44 vasta tsitaadiga

Tanel, ükski seadus ei ütle, et postituse muutmise või kustutamise õigus peab olema postituse autoril. Nii seadusega pahuksis kui ka ärifoorumites saab ju alati modele sõnumi saata kui midagi nihu läks ja kui muutmise soov põhjendatud on, siis muudetakse ära. Minu arvates on seadusega pahuksis foorum vajalik ja kuna kasutajal on põhimõtteliselt ikkagi võimalik oma postituse muutmist küsida, siis ei näe ma ka vastutuse osas mingit küsimust. Delfi kommentaari ju ka muuta ei saa, aga üldjuhul pannakse näpud sahtli vahele ikka kommentaari autoril mitte delfil kui keegi midagi väga ebasobivat kirjutab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 21:29:12 vasta tsitaadiga

Ei ole mure, vaid pigem küsimus või ettepanek.

Kas on võimalik kuidagi otsida (süle)arvutite alamfoorumist teemasid, mis sisaldavad näiteks "i7" või "i5"? Need 2 tähemärki ütlevad rohkem, kui nii mõnigi väljend.

Ehk näiteks siis:
*i7*
*i5*

Foorumiteemade loendis veebilehitseja "search/find" ei ole piisav, sest mõned ei pane pealkirja protsessori infot.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 20:19:34 vasta tsitaadiga

Seadusega pahuksis on vajalik, kuidas muidu me saame infot "huvitavatest" kasutajatest.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 08:38:09 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
Seadusega pahuksis on vajalik, kuidas muidu me saame infot "huvitavatest" kasutajatest.

Nõustun sinuga, kuid üle peaks ikkagi vaatama, kuna kogu informatsioon on seal avalik.
Seadusega pahuksis rubriik peaks olema nähtav ainult registreeritud kasutajatele.

Kasuta näitena google otsingut - sisesta isiku nimi, kellest on nimepidi juttu seal olnud. Google otsing toob nähtavale HV teema antud isikust (kuna tegemist on avaliku rubriigiga).
Lugemist inimestele, kes veel pole tutvunud Isikuandmete kaitse seadusega.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 18.11.2018 09:49:41 vasta tsitaadiga

Aga nii ongi, et SP teemad on loetavad ainult registreeritud kasutajatele.

GDPR

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 21:20:47 vasta tsitaadiga

kuidas saab filtreerida OM foorumis läpakaid ekraani suuruse järgi või mõne muu parameetri järgi?
Kui sisestada arvut müügiks, siis küsib mitut asja, asukohta, ekraani jms. Aga kuda otsida nende järgi saaks? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 21:29:40 vasta tsitaadiga

Võtad ülevalt filtrid lahti

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 21:32:55 vasta tsitaadiga

elus esimene kord näen, et selline koht on olemas icon_redface.gif
väiksemalt ja rohkem sulanduval taustal ei saanud see veel olla? icon_lol.gif
Tänan beer_yum.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2018 04:07:49 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif

12 või 13 aastat see olnud olemas icon_cool.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2018 20:44:34 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Ma sain ka alles see aasta teada, et selline asi olemas.
Juhtub.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 15:36:58 vasta tsitaadiga

Kas foorumis on suur k-täht katki läinud?
Juba teist korda märkan, et suurtäht muutub peale postitamist lower-caseks. Postitust editiga vaatan, siis seal on kenasti suurtäht.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 15:43:21 vasta tsitaadiga

Kas Ktäht on Katki, vaatame KKK-st. Nagu praegusest postitusest näha nagu ei lähe pisikeseks. Mis juhul see siis juhtub?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 16:08:01 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kas
näib töötavat
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 16:26:30 vasta tsitaadiga

Siin teemas näib töötavat jah icon_eek.gif

Üks näide probleemsest postitusest on siin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10000961#10000961

Kirjutasin "kellelgi" suurtähega, "muuda postitust" vaates ka kenasti suurtäht..
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 17:22:51 vasta tsitaadiga

Sest sa kirjutad valesti ning foorumi autocorrect parandab

tsitaat:
Õiged vormid on kellessegi, kellestki, kellelegi, kellelgi, kellenagi, kelletagi, kellegagi. Rõhuliide on pärast käändelõppu (mitte „kellegisse“, „kellegist“, „kellelegi“, „kellegil“, „kellegina“, „kellegita“, „kellegiga“).

..

Kellelegi vs kellegile. –ki ja - gi liide asuvad ikka sõna lõpus, mitte keskel.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 17:44:37 vasta tsitaadiga

Ahaa, tõepoolest thumbs_up.gif
Selle peale ei tulnudki, mäletasin justkui, et autocorrect teeb teksti ühtlasi ka boldiks.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 17:50:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

autocorrect teeb teksti ühtlasi ka boldiks.

see oli HV foorumi algusaegadel, kui Nevermind viitsis käsitsi mõned sõnad andmebaasis nii teha.
Praegune autocorrecti tabel 15 A4 lehekülge pikk icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 17:57:01 vasta tsitaadiga

Aga mis selle autocorrecti mõte on? Võibolla mõni tahabki meelega valesti kirjutada(millest saab kontekstist lähtuvalt üldiselt aru) ja kui ongi kirjaoskamatu, siis algne kirjapilt annab vihje, kas on üldse mõtet sellele tegelasele vastata.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 17:58:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga mis selle autocorrecti mõte on?

ma olen eesti keele suur fänn icon_wink.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 23:50:29 vasta tsitaadiga

Olen kunagi seda ka maininud aga taas tekkis olukord.
(vähemalt) müügifoorumi otsing, ei suuda leida midagi, kui otsitav sõna ei ole 100% korrektne.

nt mul on 2 Delli monitori müügiteemat, U2713h ja U2913WMt , kui aga otsingusse panna lihtsalt U2713 / U2913 ei leia midagi.

Äkki oleks võimalik see asi lõpuks korda teha.. ?

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 23:59:24 vasta tsitaadiga

matu21, see pole nii lihtne. Like operaatoriga otsimisel on omad miinused, näiteks otsid sõna kell ja leiad ka eikellegimaa jne. Lisaks ei tööta sellega full text index ehk serveri koormus suureneks oluliselt.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 00:14:13 vasta tsitaadiga

matu21, * kasuta sõnaosa otsimiseks: U2713* ja U2913*

On ju otsingu juures kirjas ka see:
tsitaat:
Kasuta sõna alguses
+ lisamaks sõnu, mis peavad olema tulemuses
ilma lisamärgita sõnu, mis võivad olla tulemuses
- lisamaks sõnu, mida ei tohi olla tulemuses
Sõna osa otsimisel kasuta *

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 00:21:19 vasta tsitaadiga

ok, nii leiab jah.
aga kui ei tea neid kombinatsioone ja kasutaja X tuleb vaatama, et äkki HVs keegi pakub U2713 , siis ta ei leia midagi

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 00:34:53 vasta tsitaadiga

matu21, HVs leiab täiesti kenasti.

Foorumis küll mitte. See foorumitarkvara on miski 15+a vana. Siis olid vähe teised standardid. Sel ajal teadis igaüks kuidas otsingut kasutada kuna see oli suht standardne lahendus.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 01:07:55 vasta tsitaadiga

Seega: lahendus on:

a) tutvuda olemasoleva otsisüsteemiga
b) loota, et kunagi tuleb uus HV foorumi versioon...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2018 02:24:29 vasta tsitaadiga

ot:
Tanel kirjutas:
b) loota, et kunagi tuleb uus HV foorumi versioon...

Seda tahaks isegi aga tahtmine on taevariik...

Igatahes uutes foorumi softides on väga huvitavaid ja kasulikke lisasid. Interaktiivsus on peamiselt parem. Oleks ju hea kui foorum näitaks, et keegi parasjagu kirjutab posti või et uus post on lisandunud teemasse. Lisaks võimalus postitajaid tänada jms. Kiirus kah. Turvalisus samuti. Endale nt meeldub väga TPU foorum mis põhineb sellel softil: https://xenforo.com/

Kui kunagi tuleb uus foorumi versioon, siis seda peab alguses jooksutama beetana samaaegselt praegusega. Kohene üleminek oleks valus.
Kuna kõik võtab raha ja aega, siis oleks vaja teha ka mingi kampaania vms sest ma ei usu, et te praeguste sissetulekute juures seda teha jõuaks.

Aga need on ainult minu mõtted. Kellegi teise nägemus võib palju erineda minu omast.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.12.2018 11:29:07 vasta tsitaadiga

Tegelikult võiks selle ükskord ära teha juba. Ma saan aru, et lihtsam on rahastatud osa e HV portaali kaasajastada aga kaua seda frankensteini suruda veel vaja on?
Üks kord see valuline üleminek ära teha ja on aastakümneks jälle rahu majas.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 12:43:55 vasta tsitaadiga

softis, ei ole lähitulevikus plaanis, sest pole vaba (inim)ressurssi. Ja ei ole midagi korraga tegemist, ilmselt nädalateks või kuudeks on foorumi töö halvatud, kuna 100% tuleb ootamatuid asju ette, sest meil on väga palju oma koodi käesolevale koodile arendatud, kõik see tuleb uuesti luua, testida jms. Seega praegu jätkab HV veel vana foorumiga.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 13:15:26 vasta tsitaadiga

tehke ära. 2-3 kuud saab hakkama küll ilma foorumita thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 13:17:05 vasta tsitaadiga

Ei saa sellist pausi sisse jätta. Ja kordan, pole (inim)ressurssi.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 13:48:11 vasta tsitaadiga

Tanel, mingi foorumi uue versiooni test oli isegi kuskil üleval. Kas see projekt on siis määramata ajaks sahtlisse pandud?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 14:18:43 vasta tsitaadiga

See on sahtlis jah.

EDIT: see polnud uus versioon, vaid vana foorum uue HV platvormi peal.
Ehk pmst sama asi, mida praegu kasutad. icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.12.2018 15:04:23 vasta tsitaadiga

Mida rohkem edasi lükata, seda raskem on ümber tõsta.
Võiks siis otse öelda, et jääbki hälvikuks kuni huvi ära kaob lõpuks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 15:14:08 vasta tsitaadiga

Mis mõttes praegune foorum hälvik on? icon_rolleyes.gif
Kui sulle foorumi kasutamine ei meeldi, ei pea seda kasutama ju.
Jätaks ärilised ja inimressurssi küsimused ikka oma otsustada.
Nagu ütlesin, lähitulevikus pole foorumi vahetamise plaane.
See aga ei tähenda, et kunagi kaugemas tulevikus me seda ei teeks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 15:15:20 vasta tsitaadiga

softis, $$$$$.

Ütleme, et progeja tahab saada kätte 2k, seega Taneli kulu miski 3,5k. Kui läheks kolm kuud - noh, ütleme, et ca 10k€ oleks vaja?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 15:20:04 vasta tsitaadiga

Kolme kuuga on raske näha, et üks inimene selle ära teeks. Siin on päris palju custom lahendusi.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 15:23:42 vasta tsitaadiga

Foorumi vahetus pole niisama sõrmenipsu teema, nagu sakinaga märkis, on meil palju omatehtud koodi ja loogikat, kõik see vajab uuesti kirjutamist.
Ning jah, kogu rõhk ja vähene saadaoleva (inim)ressurss on läinud HV arenduse peale. Head progejad on kõik hõivatud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 15:23:52 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mida rohkem edasi lükata, seda raskem on ümber tõsta.
Võiks siis otse öelda, et jääbki hälvikuks kuni huvi ära kaob lõpuks.


Mismoodi see HV foorum hälvik on? Töötab ju suht ilusti, ega uuem phpbb nüüd kasutaja mõttes väga palju juurde ei anna. Sellest, et üldiselt otsib foorumi otsing konkreetset sõna mitte ei ürita ära arvata mida kasutaja tegelikult otsida tahtis, võiks ju iga IT-ga natuke rohkem sina peal olev inimene aru saada. Eesti keel on selles mõttes natuke ebamugav keel küll, et eessõnade kasutamise asemel muudetakse sõna ennast ehk kui pole teada, mis käändes/pöördes sõna olema peaks, siis tuleb mitut varianti proovida. Aga see pole enam foorumi süü, ega see otsimootor uues ka parem ei ole.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 15:36:45 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Kolme kuuga on raske näha, et üks inimene selle ära teeks. Siin on päris palju custom lahendusi.
No siis 6, 12 või kvadriljon kuud, korruta mu toodud 3,5k mingi sobivama väärtusega läbi. Illustreerisin olukorda, et mingidkümnedtuhanded rahapappi on vaja.

viimati muutis Dirty Harry 03.12.2018 16:34:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 16:01:12 vasta tsitaadiga

Responsive võiks olla - muu on kõik tip-top

Ma juba vahepeal mõtlesin, et teeks ise custom-css responsive, aga sinna see mõte jäigi. Iseenesest midagi ulme keerulist ei tohiks olla.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 16:04:48 vasta tsitaadiga

LKits, selles responsive või CSS polegi küsimus.
Küsimus on oma-arendatud koodis (ärifoorumi loogika, tasulised teenused, Vaba Mikrofon jne) + tõlge kõigele, kõik peab sisuliselt nullist kirjutama.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 16:09:56 vasta tsitaadiga

Loomulikult sellest saan aru, ma mõtlen lõppkasutaja poole pealt, et muidu on foorum täitsa okei, aga responsive puudub.

Uue arendamine on ilmselgelt väga kulukas - tegemist ikkagist Eesti suurima foorumiga.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 16:47:02 vasta tsitaadiga

LKits, ja annaks see täpsemalt mida? 7" tahvliga on HV foorum täiesti normaalselt kasutatav. Või mõtled seda porri, mida paljud lehed harrastavad, et kui saavad aru et mobiil/tahvel, siis tehakse kõik rõvedalt suureks ja pooled asjad peidetakse kuhugi nurga taga ära kuna ei mahu selle rõvedalt suure kujunduse peale ära? Seda mina küll ei pooldaks, et peab normaalseks kasutamiseks kogu aeg show desktop version linnukest peale panema(ja mälu on chromel ju nagu haugil ehk seda peab tegema tihti).
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused XII mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.