|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
17.09.2005 23:18:58
Radeon X1K Family |
|
|
viimati muutis margusser 05.10.2005 17:42:19, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
17.09.2005 23:42:20
|
|
|
kui ma kunagi selliseid kaarte ostan siis ilmselt oleks mul raha ka high end prosede jaoks mitte ei ruunaks mingi überclocked kesklassi oma (nagu praegu ), asja peab ikka stiilselt tegema
anyway, esimesse posti pane ikka linke ja muud juttu ka
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
17.09.2005 23:44:11
|
|
|
linke ja muud juttu saab alles peale launchi
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
17.09.2005 23:44:46
|
|
|
| Just tahtsin sama kirjutada. Asi pole veel 100% õige jne. Lasi asi tuleb ennem välja kui mölisema pistetakse.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
17.09.2005 23:49:44
|
|
|
Eks jah, kui launch tuleb ning NDA alla enam keegi ei käi siis peab vist selle teema tühjaks tegema ning mõistliku infoga täitma.
Seniks siin midagi peale lekitatud ning üsna kaheldava info ning fleimi ei oleks.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
18.09.2005 11:33:54
|
|
|
hullult võimas tuleb ikka. Mälu 512bit.
Järelikult lööb x800 ja x700 hinnad alla.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
18.09.2005 11:37:41
|
|
|
| tanel112 kirjutas: |
hullult võimas tuleb ikka. Mälu 512bit.
Järelikult lööb x800 ja x700 hinnad alla.  |
Mälu controller 512-bit, mitte memory bus width.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
18.09.2005 11:37:44
|
|
|
tanel112, kust see info?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
18.09.2005 11:41:31
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| Just tahtsin sama kirjutada. Asi pole veel 100% õige jne. Lasi asi tuleb enne välja kui mölisema pistetakse. |
IMHO sel juhul pole sellel teemal ka veel mõtet?
Oleks võinud kasvõi sellegi lingi tuua, ise muud ei leidnud kus pikemalt midagi kirjutatud oleks.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
18.09.2005 11:42:45
|
|
|
| Mart352, on küll teemal mõte kuna solgitakse X800 teemat. Ja too jutt ei kuulu sinna teemasse.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
18.09.2005 11:48:42
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| Mart352, on küll teemal mõte kuna solgitakse X800 teemat. Ja too jutt ei kuulu sinna teemasse. |
Seda küll aga vb oleks siis sealt x800 teemase see jutt siia kuidagi transporditud. Esialgu ei saanud nagu arugi, miks seda teemat vaja. Enne lugesin x800 teemat aga viimasel ajal enam mitte, sellest ka teadmatus
R520, Radeon X1800 has 512 bit internal memory controller
teine The Inquirer-i artikel veel, millele otsa komistasin.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
18.09.2005 11:53:38
|
|
|
| tjj kirjutas: |
| tanel112 kirjutas: |
hullult võimas tuleb ikka. Mälu 512bit.
Järelikult lööb x800 ja x700 hinnad alla.  |
Mälu controller 512-bit, mitte memory bus width. |
http://www.theinquirer.net/?article=26168
ATI managed to make some kind of internal 512 bit controller that will enable them to use 512 bit memory. This memory is available at Samsung and ATI prototype showed here is using those 1600 MHz 512 Mbit chips. You can find some additional details about this memory here.
http://www.theinquirer.net/?article=26011
Huvitavat lugemist. Atit täitsa uus põlvkond.
Kunagi lasti 9200,9600,9800 korraga välja nüüd siis see komplekt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
18.09.2005 12:01:07
|
|
|
| tanel112 kirjutas: |
| tjj kirjutas: |
| tanel112 kirjutas: |
hullult võimas tuleb ikka. Mälu 512bit.
Järelikult lööb x800 ja x700 hinnad alla.  |
Mälu controller 512-bit, mitte memory bus width. |
http://www.theinquirer.net/?article=26168
ATI managed to make some kind of internal 512 bit controller that will enable them to use 512 bit memory. This memory is available at Samsung and ATI prototype showed here is using those 1600 MHz 512 Mbit chips. You can find some additional details about this memory here.
http://www.theinquirer.net/?article=26011
Huvitavat lugemist. Atit täitsa uus põlvkond.
Kunagi lasti 9200,9600,9800 korraga välja nüüd siis see komplekt. |
Sul probleemid inglise keelega we? Controller on 512-bit ju, mitte mälu
Selline controller, muidugi, annab võimalust kasutada 512-bit memory tulevikus, aga praegu see ei juhtu kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tazomatic
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2004
|
18.09.2005 12:09:46
|
|
|
| tsitaat: |
Sul probleemid inglise keelega we? Controller on 512-bit ju, mitte mälu icon_lol.gif
Selline controller, muidugi, annab võimalust kasutada 512-bit memory tulevikus, aga praegu see ei juhtu kindlasti.
|
minu meelest siin textis on vägagi selgelt öeldud et proto kaardil olid need samad 512bit mälud peal JA kontroller
ATI managed to make some kind of internal 512 bit controller that will enable them to use 512 bit memory. This memory is available at Samsung and ATI prototype showed here is using those 1600 MHz 512 Mbit chips. You can find some additional details about this memory here.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
18.09.2005 12:27:55
|
|
|
| Tazomatic kirjutas: |
| tsitaat: |
Sul probleemid inglise keelega we? Controller on 512-bit ju, mitte mälu icon_lol.gif
Selline controller, muidugi, annab võimalust kasutada 512-bit memory tulevikus, aga praegu see ei juhtu kindlasti.
|
minu meelest siin textis on vägagi selgelt öeldud et proto kaardil olid need samad 512bit mälud peal JA kontroller
ATI managed to make some kind of internal 512 bit controller that will enable them to use 512 bit memory. This memory is available at Samsung and ATI prototype showed here is using those 1600 MHz 512 Mbit chips. You can find some additional details about this memory here. |
Kas sa seda oled läbi lugenud?
| tanel112 kirjutas: |
hullult võimas tuleb ikka. Mälu 512bit.
Järelikult lööb x800 ja x700 hinnad alla.  |
Inquirer kirjutas tiba segadusega..
Nagu nii praegu me räägime mis saab X1800XTst, mitte prototype-idest. Mälu tuleb 512-bit controller-iga, aga 256-bitiline.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tazomatic
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2004
|
18.09.2005 12:29:31
|
|
|
| erm nagu kas proto järgi ei tehta kaart w? töötav proto millel järgi hakatakse x1800 tootma on just 512bit mäludel ja olen küll selle läbi lugenud,sina vist ei ole..
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
18.09.2005 12:41:34
|
|
|
| Tazomatic kirjutas: |
| erm nagu kas proto järgi ei tehta kaart w? töötav proto millel järgi hakatakse x1800 tootma on just 512bit mäludel ja olen küll selle läbi lugenud,sina vist ei ole.. |
Sa vist ei tea, kuidas sellega üldse lood on. Tehakse küll, aga need prototype-id ei näe valgust aastaid.. Näiteks 3dfx multi gpu.. Isegi r520-l oli 10 erinevaid prototypes, lõpuks saame ainult 16-piped kaarti Mõned asjad lihtsalt ei tööta! X1800XT ja 512-bit mälu? bullshit Oleks see nii, siis X1800XT would own everyting for years.. Aga juba räägitakse, et perf on praktiliselt samasugune nagu 7800GTX-il..
X1800XT --> 512-bit int. mem. controller / 256-bit GDDR3 1.26ns 512MB memory
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.09.2005 13:18:50
|
|
|
| Tazomatic kirjutas: |
| erm nagu kas proto järgi ei tehta kaart w? töötav proto millel järgi hakatakse x1800 tootma on just 512bit mäludel ja olen küll selle läbi lugenud,sina vist ei ole.. |
ffs, antud teema on läbitud ja unustatud, njuubid võiks x800 topicut natuke lapata enne postitamist
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
22.09.2005 20:12:06
|
|
|
| kõik on pullikaka kuni pole tehtud teste poest ostetud kaardiga ja õigete driveritega.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.09.2005 20:19:28
|
|
|
Mida veel, delfi hakkab vist inq'ks kätte ära minema
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
24.09.2005 13:36:49
|
|
|
aint 10 päeva veel 8)
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
24.09.2005 13:39:37
|
|
|
| Revage kirjutas: |
aint 10 päeva veel 8) |
Yeaw.. esimesed kaardid, mis tulevad turule on X1300 X1800XT on oodatud alates novembri keskel..
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
24.09.2005 13:50:51
|
|
|
| tjj kirjutas: |
| Revage kirjutas: |
aint 10 päeva veel 8) |
Yeaw.. esimesed kaardid, mis tulevad turule on X1300 X1800XT on oodatud alates novembri keskel.. |
loodame et x1300 6200 tugevam
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.09.2005 16:05:01
|
|
|
| Revage kirjutas: |
| tjj kirjutas: |
| Revage kirjutas: |
aint 10 päeva veel 8) |
Yeaw.. esimesed kaardid, mis tulevad turule on X1300 X1800XT on oodatud alates novembri keskel.. |
loodame et x1300 6200 tugevam |
Like mis tähtsust sel on?
PS:Yeah, uhke countdown on küll aga millal peale nö.suusõnalist ametlikku launchi ka letilt asja saab
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.09.2005 16:10:28
|
|
|
| auroniga täiesti nõus, tulgu mis tuleb aga peaasi, et tuleb. senimaani on kaarditootjad eitanud valmiskaartide olemasolu... loodan, et ati ei saa taaskord paper launchiga hakkama
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.09.2005 17:34:51
|
|
|
XL-e pidavat 5. okt sitta kanti müügil olema, XT-si vast vähem
aga ei tea kah.. XL-ide puhul räägiti kuskil lausa sadadest k-dest
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
24.09.2005 18:00:57
|
|
|
| Tegu vast tõesti massilaunchiga, ATI ei saa endale lubada paperlaunchi peale nii pikka edasilükkamist.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
28.09.2005 10:53:43
|
|
|
| tjj kirjutas: |
| tanel112 kirjutas: |
| tjj kirjutas: |
| tanel112 kirjutas: |
hullult võimas tuleb ikka. Mälu 512bit.
Järelikult lööb x800 ja x700 hinnad alla.  |
Mälu controller 512-bit, mitte memory bus width. |
http://www.theinquirer.net/?article=26168
ATI managed to make some kind of internal 512 bit controller that will enable them to use 512 bit memory. This memory is available at Samsung and ATI prototype showed here is using those 1600 MHz 512 Mbit chips. You can find some additional details about this memory here.
http://www.theinquirer.net/?article=26011
Huvitavat lugemist. Atit täitsa uus põlvkond.
Kunagi lasti 9200,9600,9800 korraga välja nüüd siis see komplekt. |
Sul probleemid inglise keelega we? Controller on 512-bit ju, mitte mälu
Selline controller, muidugi, annab võimalust kasutada 512-bit memory tulevikus, aga praegu see ei juhtu kindlasti. |
Arendaks siis teemat edasi, et "ATI prototype showed here is using those 1600 MHz 512 Mbit chips" ja see 512 Megabit chips tähendab seda ju et kasutatakse 64MegaBaitiseid küpsisi 1600MHz peal. Seda ju ple öeldud, et 512bit mälud sinna istutatakse. Ponjal?
BS: kui tulevadki miskid 512bitides mälud, siis ega see kaarrt vist alla 100k ei maksa
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
01.10.2005 17:06:55
|
|
|
jah, see link pigem ainult FirstLooki jaoks..
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
01.10.2005 17:29:40
|
|
|
Oleks võinud peale launchi teha selle teema kuna kõik nagunii kaaklesid pikka aega juba X800 teemas... nüüd kaageldakse mõlemas siis ?
Muidu hea, et 512Mb mälu ja 1.2ns mälud
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
01.10.2005 19:00:28
|
|
|
| Selle teema võiks kas puhtaks lüüa või siis prükkarisse visata ja uus teha, kus on esimeses postituses olemas launchitavate kaartide numbrid ja andmed...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
02.10.2005 16:30:27
|
|
|
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=75608&page=2&pp=25
EDIT: ...."our" man from in there: "I just can't give you numbers yet till Wednesday, but I benched a bit with it on the 3D Mark 2005 and I must confess that with the X1800 on a 4000+, I got much more marks than the GTX on a FX57"....... 8)
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
02.10.2005 16:42:01
|
|
|
Jap, Revage, vana uudis, me juba teame et X1800 XT saab 3DMark 05-s 9100+ punkti
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.10.2005 20:35:23
|
|
|
Ei tea me midagi ju kuna pole veel 5'es oktoober mil alles suur tõde pidi selguma, vähemalt herr WW jutu järgi.Enne seda tehtud testid pole tõesed, muidugi va.juhul kui testis OMG ATi RulezZ and sc0erZ 9k siis on ka praegu tegu püha tõega
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.10.2005 21:08:53
|
|
|
| tsitaat: |
| OMG ATi RulezZ and sc0erZ 9k |
mine überliidi omaette vms
viimati muutis Winterwind 02.10.2005 21:16:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sendler
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
05.10.2005 02:00:44
|
|
|
see pro tundub päris kena asi olevat, ilmselt offical drivudega oleks seal testides juba laksust 10% rohkem saanud
anyway, ilmselt ta hind 1,7k kanti peaks jääma siis see oleks suht kindel kaart mis ma tahan , minule piisaks.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MetalScorpion
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
05.10.2005 09:27:21
|
|
|
Countdown on lõppenud, aga ATI kodukal ametlikku infot ei miskit
_________________ It's not a choice, it's a way of life |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.10.2005 10:30:54
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
see pro tundub päris kena asi olevat, ilmselt offical drivudega oleks seal testides juba laksust 10% rohkem saanud
anyway, ilmselt ta hind 1,7k kanti peaks jääma siis see oleks suht kindel kaart mis ma tahan , minule piisaks. |
Huvitav, mina sain soovituslikuks hinnaks ~1950eek'i
Btw, see taimer võtab kella su arvuti kellast. Tegelikult toimub midagi alles siis kui see jõuab nulli seal kus ATI seda mõtles. Hiljemalt peaks see juhtuma vist südaöö paiku.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
05.10.2005 10:52:41
|
|
|
noh, oligi mingi paperlounch? kusagil ple nagu miskit tarka näha
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.10.2005 14:06:46
|
|
|
See oli hea
| tsitaat: |
| This is not reminiscent of the GeForce 7xxx nor the Intel 6xx launch earlier this year, where the product was literally waiting to be shipped a week before the launch date. |
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|