Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X1K Family märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 124, 125, 126  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.09.2005 23:18:58 Radeon X1K Family vasta tsitaadiga




viimati muutis margusser 05.10.2005 17:42:19, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2005 23:42:20 vasta tsitaadiga

kui ma kunagi selliseid kaarte ostan siis ilmselt oleks mul raha ka high end prosede jaoks mitte ei ruunaks mingi überclocked kesklassi oma (nagu praegu icon_lol.gif ), asja peab ikka stiilselt tegema icon_biggrin.gif

anyway, esimesse posti pane ikka linke ja muud juttu ka thumbs_up.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2005 23:44:11 vasta tsitaadiga

linke ja muud juttu saab alles peale launchi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.09.2005 23:44:46 vasta tsitaadiga

Just tahtsin sama kirjutada. Asi pole veel 100% õige jne. Lasi asi tuleb ennem välja kui mölisema pistetakse.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.09.2005 23:49:44 vasta tsitaadiga

Eks jah, kui launch tuleb ning NDA alla enam keegi ei käi siis peab vist selle teema tühjaks tegema ning mõistliku infoga täitma.
Seniks siin midagi peale lekitatud ning üsna kaheldava info ning fleimi ei oleks.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 18.09.2005 11:33:54 vasta tsitaadiga

hullult võimas tuleb ikka. Mälu 512bit.
Järelikult lööb x800 ja x700 hinnad alla. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 18.09.2005 11:37:41 vasta tsitaadiga

tanel112 kirjutas:
hullult võimas tuleb ikka. Mälu 512bit.
Järelikult lööb x800 ja x700 hinnad alla. thumbs_up.gif


Mälu controller 512-bit, mitte memory bus width.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.09.2005 11:37:44 vasta tsitaadiga

tanel112, icon_eek.gif kust see info?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 18.09.2005 11:41:31 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Just tahtsin sama kirjutada. Asi pole veel 100% õige jne. Lasi asi tuleb enne välja kui mölisema pistetakse.


IMHO sel juhul pole sellel teemal ka veel mõtet? icon_neutral.gif icon_confused.gif

Oleks võinud kasvõi sellegi lingi tuua, ise muud ei leidnud kus pikemalt midagi kirjutatud oleks.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.09.2005 11:42:45 vasta tsitaadiga

Mart352, on küll teemal mõte kuna solgitakse X800 teemat. Ja too jutt ei kuulu sinna teemasse.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 18.09.2005 11:48:42 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Mart352, on küll teemal mõte kuna solgitakse X800 teemat. Ja too jutt ei kuulu sinna teemasse.


Seda küll aga vb oleks siis sealt x800 teemase see jutt siia kuidagi transporditud. Esialgu ei saanud nagu arugi, miks seda teemat vaja. Enne lugesin x800 teemat aga viimasel ajal enam mitte, sellest ka teadmatus icon_rolleyes.gif

R520, Radeon X1800 has 512 bit internal memory controller
teine The Inquirer-i artikel veel, millele otsa komistasin.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 18.09.2005 11:53:38 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:
tanel112 kirjutas:
hullult võimas tuleb ikka. Mälu 512bit.
Järelikult lööb x800 ja x700 hinnad alla. thumbs_up.gif


Mälu controller 512-bit, mitte memory bus width.


http://www.theinquirer.net/?article=26168

ATI managed to make some kind of internal 512 bit controller that will enable them to use 512 bit memory. This memory is available at Samsung and ATI prototype showed here is using those 1600 MHz 512 Mbit chips. You can find some additional details about this memory here.



http://www.theinquirer.net/?article=26011
Huvitavat lugemist. Atit täitsa uus põlvkond.
Kunagi lasti 9200,9600,9800 korraga välja nüüd siis see komplekt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 18.09.2005 12:01:07 vasta tsitaadiga

tanel112 kirjutas:
tjj kirjutas:
tanel112 kirjutas:
hullult võimas tuleb ikka. Mälu 512bit.
Järelikult lööb x800 ja x700 hinnad alla. thumbs_up.gif


Mälu controller 512-bit, mitte memory bus width.


http://www.theinquirer.net/?article=26168

ATI managed to make some kind of internal 512 bit controller that will enable them to use 512 bit memory. This memory is available at Samsung and ATI prototype showed here is using those 1600 MHz 512 Mbit chips. You can find some additional details about this memory here.



http://www.theinquirer.net/?article=26011
Huvitavat lugemist. Atit täitsa uus põlvkond.
Kunagi lasti 9200,9600,9800 korraga välja nüüd siis see komplekt.


Sul probleemid inglise keelega we? Controller on 512-bit ju, mitte mälu icon_lol.gif

Selline controller, muidugi, annab võimalust kasutada 512-bit memory tulevikus, aga praegu see ei juhtu kindlasti.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tazomatic
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004




sõnum 18.09.2005 12:09:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sul probleemid inglise keelega we? Controller on 512-bit ju, mitte mälu icon_lol.gif

Selline controller, muidugi, annab võimalust kasutada 512-bit memory tulevikus, aga praegu see ei juhtu kindlasti.




minu meelest siin textis on vägagi selgelt öeldud et proto kaardil olid need samad 512bit mälud peal JA kontroller

ATI managed to make some kind of internal 512 bit controller that will enable them to use 512 bit memory. This memory is available at Samsung and ATI prototype showed here is using those 1600 MHz 512 Mbit chips. You can find some additional details about this memory here.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 18.09.2005 12:27:55 vasta tsitaadiga

Tazomatic kirjutas:
tsitaat:

Sul probleemid inglise keelega we? Controller on 512-bit ju, mitte mälu icon_lol.gif

Selline controller, muidugi, annab võimalust kasutada 512-bit memory tulevikus, aga praegu see ei juhtu kindlasti.




minu meelest siin textis on vägagi selgelt öeldud et proto kaardil olid need samad 512bit mälud peal JA kontroller

ATI managed to make some kind of internal 512 bit controller that will enable them to use 512 bit memory. This memory is available at Samsung and ATI prototype showed here is using those 1600 MHz 512 Mbit chips. You can find some additional details about this memory here.


Kas sa seda oled läbi lugenud?

tanel112 kirjutas:
hullult võimas tuleb ikka. Mälu 512bit.
Järelikult lööb x800 ja x700 hinnad alla. thumbs_up.gif


Inquirer kirjutas tiba segadusega..

Nagu nii praegu me räägime mis saab X1800XTst, mitte prototype-idest. Mälu tuleb 512-bit controller-iga, aga 256-bitiline.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tazomatic
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004




sõnum 18.09.2005 12:29:31 vasta tsitaadiga

erm nagu kas proto järgi ei tehta kaart w? töötav proto millel järgi hakatakse x1800 tootma on just 512bit mäludel ja olen küll selle läbi lugenud,sina vist ei ole..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 18.09.2005 12:41:34 vasta tsitaadiga

Tazomatic kirjutas:
erm nagu kas proto järgi ei tehta kaart w? töötav proto millel järgi hakatakse x1800 tootma on just 512bit mäludel ja olen küll selle läbi lugenud,sina vist ei ole..


Sa vist ei tea, kuidas sellega üldse lood on. Tehakse küll, aga need prototype-id ei näe valgust aastaid.. Näiteks 3dfx multi gpu.. Isegi r520-l oli 10 erinevaid prototypes, lõpuks saame ainult 16-piped kaarti icon_wink.gif Mõned asjad lihtsalt ei tööta! X1800XT ja 512-bit mälu? bullshit Oleks see nii, siis X1800XT would own everyting for years.. Aga juba räägitakse, et perf on praktiliselt samasugune nagu 7800GTX-il..

X1800XT --> 512-bit int. mem. controller / 256-bit GDDR3 1.26ns 512MB memory
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2005 13:18:50 vasta tsitaadiga

Tazomatic kirjutas:
erm nagu kas proto järgi ei tehta kaart w? töötav proto millel järgi hakatakse x1800 tootma on just 512bit mäludel ja olen küll selle läbi lugenud,sina vist ei ole..


ffs, antud teema on läbitud ja unustatud, njuubid võiks x800 topicut natuke lapata enne postitamist
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 22.09.2005 20:07:11 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/arvutiuudised/arvuti/article.php?id=11223230

Räägib jõudlusest
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 20:12:06 vasta tsitaadiga

kõik on pullikaka kuni pole tehtud teste poest ostetud kaardiga ja õigete driveritega.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.09.2005 20:19:28 vasta tsitaadiga

Mida veel, delfi hakkab vist inq'ks kätte ära minema icon_lol.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2005 15:46:58 vasta tsitaadiga

http://www.vr-zone.com/?i=2736&s=1
päris jõhker jahutus... tundub et see kaart päris kuum icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 24.09.2005 13:32:18 vasta tsitaadiga




http://www.ati.com

RX1K countdown..
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 13:36:49 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:



http://www.ati.com

RX1K countdown..

aint 10 päeva veel 8)

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 24.09.2005 13:39:37 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:

aint 10 päeva veel 8)


Yeaw.. esimesed kaardid, mis tulevad turule on X1300 icon_lol.gif X1800XT on oodatud alates novembri keskel..
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 13:50:51 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:
Revage kirjutas:

aint 10 päeva veel 8)


Yeaw.. esimesed kaardid, mis tulevad turule on X1300 icon_lol.gif X1800XT on oodatud alates novembri keskel..
loodame et x1300 6200 tugevam
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 16:05:01 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
tjj kirjutas:
Revage kirjutas:

aint 10 päeva veel 8)


Yeaw.. esimesed kaardid, mis tulevad turule on X1300 icon_lol.gif X1800XT on oodatud alates novembri keskel..
loodame et x1300 6200 tugevam

Like mis tähtsust sel on? icon_wink.gif


PS:Yeah, uhke countdown on küll aga millal peale nö.suusõnalist ametlikku launchi ka letilt asja saab icon_question.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 16:10:28 vasta tsitaadiga

auroniga täiesti nõus, tulgu mis tuleb aga peaasi, et tuleb. senimaani on kaarditootjad eitanud valmiskaartide olemasolu... loodan, et ati ei saa taaskord paper launchiga hakkama
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 17:34:51 vasta tsitaadiga

XL-e pidavat 5. okt sitta kanti müügil olema, XT-si vast vähem
aga ei tea kah.. XL-ide puhul räägiti kuskil lausa sadadest k-dest icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.09.2005 18:00:57 vasta tsitaadiga

Tegu vast tõesti massilaunchiga, ATI ei saa endale lubada paperlaunchi peale nii pikka edasilükkamist.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 24.09.2005 20:50:48 vasta tsitaadiga

DFI/ATi CrossFire:

http://www.overclockers.ru/hardnews/20108.shtml

iNTEL i955X @ crossfire:

Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2005 14:24:37 vasta tsitaadiga

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=75163
8)
7800gt oli väidetavalt oc-itud icon_rolleyes.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 28.09.2005 10:53:43 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:
tanel112 kirjutas:
tjj kirjutas:
tanel112 kirjutas:
hullult võimas tuleb ikka. Mälu 512bit.
Järelikult lööb x800 ja x700 hinnad alla. thumbs_up.gif


Mälu controller 512-bit, mitte memory bus width.


http://www.theinquirer.net/?article=26168

ATI managed to make some kind of internal 512 bit controller that will enable them to use 512 bit memory. This memory is available at Samsung and ATI prototype showed here is using those 1600 MHz 512 Mbit chips. You can find some additional details about this memory here.



http://www.theinquirer.net/?article=26011
Huvitavat lugemist. Atit täitsa uus põlvkond.
Kunagi lasti 9200,9600,9800 korraga välja nüüd siis see komplekt.


Sul probleemid inglise keelega we? Controller on 512-bit ju, mitte mälu icon_lol.gif

Selline controller, muidugi, annab võimalust kasutada 512-bit memory tulevikus, aga praegu see ei juhtu kindlasti.


Arendaks siis teemat edasi, et "ATI prototype showed here is using those 1600 MHz 512 Mbit chips" ja see 512 Megabit chips tähendab seda ju et kasutatakse 64MegaBaitiseid küpsisi 1600MHz peal. Seda ju ple öeldud, et 512bit mälud sinna istutatakse. Ponjal? icon_lol.gif

BS: kui tulevadki miskid 512bitides mälud, siis ega see kaarrt vist alla 100k ei maksa icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2005 15:41:26 vasta tsitaadiga

siin samuti juttu ja pildid: (kui juba olnud pole)
http://www.hkepc.com/hwdb/r520firstlook.htm
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 01.10.2005 16:50:04 vasta tsitaadiga

http://www.hkepc.com/hwdb/r520firstlook-e.htm

Inglise keel vast enamusele siiski arusaadavam icon_smile.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2005 17:06:55 vasta tsitaadiga

jah, see link pigem ainult FirstLooki jaoks.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2005 17:29:40 vasta tsitaadiga

Oleks võinud peale launchi teha selle teema kuna kõik nagunii kaaklesid pikka aega juba X800 teemas... nüüd kaageldakse mõlemas siis icon_razz1.gif?

Muidu hea, et 512Mb mälu ja 1.2ns mälud thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.10.2005 19:00:28 vasta tsitaadiga

Selle teema võiks kas puhtaks lüüa või siis prükkarisse visata ja uus teha, kus on esimeses postituses olemas launchitavate kaartide numbrid ja andmed...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2005 16:30:27 vasta tsitaadiga

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=75608&page=2&pp=25

EDIT: ...."our" man from in there: "I just can't give you numbers yet till Wednesday, but I benched a bit with it on the 3D Mark 2005 and I must confess that with the X1800 on a 4000+, I got much more marks than the GTX on a FX57"....... 8)

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.10.2005 16:42:01 vasta tsitaadiga

Jap, Revage, vana uudis, me juba teame et X1800 XT saab 3DMark 05-s 9100+ punkti icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2005 20:35:23 vasta tsitaadiga

Ei tea me midagi ju kuna pole veel 5'es oktoober mil alles suur tõde pidi selguma, vähemalt herr WW jutu järgi.Enne seda tehtud testid pole tõesed, muidugi va.juhul kui testis OMG ATi RulezZ and sc0erZ 9k siis on ka praegu tegu püha tõega icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2005 21:08:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
OMG ATi RulezZ and sc0erZ 9k

mine überliidi omaette vms


viimati muutis Winterwind 02.10.2005 21:16:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2005 21:16:39 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 05.10.2005 01:30:13 vasta tsitaadiga

Üts Preview kah sis icon_razz.gif
http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?cid=3&id=1723
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 02:00:44 vasta tsitaadiga

see pro tundub päris kena asi olevat, ilmselt offical drivudega oleks seal testides juba laksust 10% rohkem saanud icon_rolleyes.gif
anyway, ilmselt ta hind 1,7k kanti peaks jääma siis see oleks suht kindel kaart mis ma tahan icon_biggrin.gif , minule piisaks.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MetalScorpion
HV kasutaja


liitunud: 29.07.2003




sõnum 05.10.2005 09:27:21 vasta tsitaadiga

Countdown on lõppenud, aga ATI kodukal ametlikku infot ei miskit icon_cry.gif
_________________
It's not a choice, it's a way of life
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.10.2005 10:30:54 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
see pro tundub päris kena asi olevat, ilmselt offical drivudega oleks seal testides juba laksust 10% rohkem saanud icon_rolleyes.gif
anyway, ilmselt ta hind 1,7k kanti peaks jääma siis see oleks suht kindel kaart mis ma tahan icon_biggrin.gif , minule piisaks.
Huvitav, mina sain soovituslikuks hinnaks ~1950eek'i

Btw, see taimer võtab kella su arvuti kellast. Tegelikult toimub midagi alles siis kui see jõuab nulli seal kus ATI seda mõtles. Hiljemalt peaks see juhtuma vist südaöö paiku.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 10:52:41 vasta tsitaadiga

noh, oligi mingi paperlounch? kusagil ple nagu miskit tarka näha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 14:04:05 vasta tsitaadiga

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2550

Tiba sitt seis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 14:06:46 vasta tsitaadiga

See oli hea icon_lol.gif

tsitaat:
This is not reminiscent of the GeForce 7xxx nor the Intel 6xx launch earlier this year, where the product was literally waiting to be shipped a week before the launch date.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X1K Family mine lehele 1, 2, 3 ... 124, 125, 126  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.