|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kännuämblik
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kännuämblik
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
01.10.2003 14:47:46
|
|
|
Arrgh. Palun siis pandagu teema lukku ja kustutatagu. Ja ometi ma otsisin enne.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
01.10.2003 15:59:00
|
|
|
| Võibolla loll küsimus, aga kas see Thorton on tavaline Athlon XP 333mhz siiniga ja 256k L2-ga.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
01.10.2003 16:03:42
|
|
|
| A-Circus. kirjutas: |
| Võibolla loll küsimus, aga kas see Thorton on tavaline Athlon XP 333mhz siiniga ja 256k L2-ga. |
thorton toodi thoroughbred athlonxp asendamiseks turule... see siis tegelikult selline bartoni mudel, millel keelatud pool L2 cachest - 512kB asemel 256kB. siinikiirus 266MHz. need saadaval 2000+, 2200+ ja 2400+ konfiguratsioonides. madalamaid tbrede asendab uus duron applebred ja kõrgemaid täisvereline barton. nüüd highest-end ju athlon64 käes
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go. |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
01.10.2003 16:05:51
|
|
|
| omab keegi seda applebredi?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zero1&Only
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2002
|
02.12.2003 20:03:40
|
|
|
xbitlabs´i õpetus kehtib ainult amd xp 2000+ Thortoni kohta
Näiteks minu xp2400+ näeb väliselt juba välja teist moodi ja nii nagu seal õpetatud on teda bartoniks ei tee.
Küll aga on võimalik teha, aga keerulisemalt ja aeganõudvamalt.Garantii ka läheb.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2003 11:57:43
|
|
|
klokitavus peaks siis olema sama, mis bartoni core'l arvatavasti ehk õhuga 2,5Ghz ei tohiks eriline probleem olla. ei tea ainult, mis klokkijate hitiks kujuneb, sest 2000+ (1800MHz) on kordajaga 13,5 ja kui ta kinni on, siis siini eriti kõrgeks ei võimalda ajada, samas peaks see jälle kt133a omanikele meeldima, kui plaat omaks võtab ja pinmod'i teha ei viitsi.
igatahes parandage mind, kui mingis osas segast panin.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dot4
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
13.01.2005 00:33:48
|
|
|
| Informatsiooni mõttes ütlen, et minu Thorton 2400+ 2000Mhz (15x133) jookseb stabiilsena @2400Mhz (12x200) volte tõstmata. Bartoniks teha ei ole üritanud, selle kohapealt ei oska seega midagi öelda. Kui ükskord igav hakkab, siis võibolla proovin ka selle ära.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2005 11:04:54
|
|
|
oled kindel, et sul ikka ON thorton?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dot4
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
13.01.2005 15:11:07
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
oled kindel, et sul ikka ON thorton?  |
Defauldina tunneb ennast ära nagu AthlonXP 2400+, kiirusteks määrab ise 15*133. Tore on see, et tal on kordajad lahti. Mõnda aega on käinud ka 210*11,5 (2415Mhz), oli stabiilne, aga vajas 0,1 lisavolti. Hingerahu huvides lasin tagasi 12*200 peale default voltidele.
EDIT: Jahutab WhisperRock IV
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2005 15:41:13
|
|
|
| ta võib sul vabalt ka tbred olla.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dot4
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
13.01.2005 15:49:25
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| ta võib sul vabalt ka tbred olla. |
Ega ma väga palju teda ennem cooleri peale panekut ei uurinud. Õhtul võtan radika maha, siis saab selgust.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.01.2005 15:50:35
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| ta võib sul vabalt ka tbred olla. |
usun, et thorton mis thorton, mul läks üks pinget lisamata 2,5GHz peale Tõsiselt kahju on, et see otsad andis tänu emaplaadi "plahvatusele", kahju, et garantiid polnud plaadil enam muidu oleks K's teinud kõvat lärmi
samas see, mis venna arvutis on töötab 2,5 peal 1,85-1,875V.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2005 16:29:10
|
|
|
| 2400+ tbredid klokkuvad ka normilt üldiselt. nende vahet saab vist ainult core pindala järgi teada, või ka steppingu järgi?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.01.2005 16:32:36
|
|
|
Steppingu järgi ka kuid isegi sain endale esialgu vale prose... ei vaatanud poes karpi ka, vabandasid ja ütlesid, et nii 2400+ t-bred kui thorton on maaletooja laos samas karbis
Muidu jah too t-bred läks 2,4GHz'ni... rohkem ei piinanud(oli vaja ju ümber vahetada)... kusagil seal oli ka piir, sest pinget tahtis äkki märgatavalt juurde saada...
üks vanem 2400+ läks samas mul 2,3ni...aga see metsiku pinge lisaga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2005 17:40:52
|
|
|
| kuidas steppingu järgi eristad muidu?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ra001
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
2 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.01.2005 17:44:21
|
|
|
| kahjuks pole mul thortonit vs t-bredi käepärast... aga selles koodis oli erinevus täitsa olemas.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2005 17:48:01
|
|
|
| ra001 kirjutas: |
mul on AMD athlon(tm) 1800Mhz
Mis see tm tähendab |
kaubamärk
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
13.01.2005 18:53:34
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| kuidas steppingu järgi eristad muidu? |
mis moodi sa näiteks bartonit t-bredist eristad? samamoodi on ka thorton eristatav. tal on see tähtede kombinatsioon pigem bartoniga sarnane kui t-brediga...
krt tegelt see polegi niiväga lihtne. vaatasin sellelt lingilt mis eespool on, seal on DUT3C. sama võib ka vist t-bred olla. minu thortonil oli minuarust DUV lõpus, bartonil DKV...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ra001
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
13.01.2005 19:13:42
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| ra001 kirjutas: |
mul on AMD athlon(tm) 1800Mhz
Mis see tm tähendab |
kaubamärk  |
aga mis prose mul siis on kui ta 64 ega sempron ega duron ole?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
2 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2005 20:37:30
|
|
|
ei tea, vaata cpu-z'ga, variante palju.
| rene p kirjutas: |
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| kuidas steppingu järgi eristad muidu? |
mis moodi sa näiteks bartonit t-bredist eristad? samamoodi on ka thorton eristatav. tal on see tähtede kombinatsioon pigem bartoniga sarnane kui t-brediga...
krt tegelt see polegi niiväga lihtne. vaatasin sellelt lingilt mis eespool on, seal on DUT3C. sama võib ka vist t-bred olla. minu thortonil oli minuarust DUV lõpus, bartonil DKV... |
seal iga täht tähendab midagi. def. pinge, max temp jne.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.01.2005 20:50:38
|
|
|
| 2400+ thortonile on kirjutatud AXDC2400DKV3C...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2005 21:11:50
|
|
|
tsitaat ühest foorumist:
Ok, a quick dig round AMD's site reveals there are three different types of 2400 !
All use 15 x 266 but there are different voltage settings
Model 8 "Thoroughbred" AXDC2400DKV3C 1.60v
Model 8 "Thoroughbred" AXDA2400DKV3C 1.65v
Model 10 "Thorton" AXDC2400DKV3C 1.65v
cpu-z muidu näitab seda model numbrit. selel järgi näiteks sai palominot ja tbredi eristada, palo oli vist model 6. antud juhul ma ei tea, kas sel tõepõhi all. kui teil need prosed olemas siis muidugi võiksite vaadata
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
13.01.2005 21:47:50
|
|
|
cpu-z näitab core nime ka, selle abl on ju õige lihtne thortonit tbredist eristada
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2005 21:48:20
|
|
|
core koha pealt paneb segast imo , tglt ma ei tea kah vaadake järgi, kes omanikud huvitav, mis model see barton on.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
13.01.2005 22:27:38
|
|
|
| nii muidugi teeb vahet, aga kui numbreid ja tähti core pealt vadata, siis nagu minuarust nii lihtne see pole .)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2005 23:09:54
|
|
|
nuuh siis on hea kui ta tuuma selgeks teeb. aga nii lollikindel see cpu-z vist ikka ei ole, et kui thorton-bartoniks teha, siis ikkagi näitab barton? ei teagi kuidas ta selle täpselt kindlaks teeb, aga arvan, et kui on 256kB barton, siis näitab->thorton. ehk kui thorton teha bartoniks siis ütlebki barton.
igatahes jah, mina sain oma googeldamisega cpu-z detectimise kohta sellised tulemused:
palomino=model 6 (palomino core) kordaja kinni
tbred= model 8 (tbred core) kordaja lahti
barton= model 10 (barton core) kordaja lahti/kinni
thorton= model 10 (thorton core) kordaja lahti/kinni
s462 sempron= model 8 (tbred) kordaja kinni
appelbred= model 8 (tbred core) kordaja lahti/kinni
niisiis kui applebrede ja thortoneid modida, peaks saama siis cpu-z ära "petta"? vähemalt tbredi ja thortoni eristamine peaks nüüd selge olema vist, cpu-z teeb selle ilusti kindlaks vähemalt.
steppngul olevad tähekombinatsioonid ütlevad seda(ehk tuuma kohta just mitte eriti palju):
pakend:
A=CPGA
B=OBGA
D=OPGA
E=uPGA
F=OPGA*
G=uPGA*
voldid:
M=1.750
P=1.700
K=1.650
U=1.600
H=1.550
L=1.500
Q=1.450
V=1.400
J=1.350
W=1.300
X=1.250
T=1.200
max temp.:
R=70
V=85
T=90
S=95
Q=100
L2 cache:
1=64k
2=128k
3=256k
4=512k
FSB:
B=200
C=266
D=333
E=400
info võetud siit: http://fab51.com/cpu/guide/opn-xp-e.html
| dot4 kirjutas: |
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| ta võib sul vabalt ka tbred olla. |
Ega ma väga palju teda ennem cooleri peale panekut ei uurinud. Õhtul võtan radika maha, siis saab selgust. |
vaata siis, mis sul cpu-z näitab.
viimati muutis Arvo Cobrietti 13.01.2005 23:49:27, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dot4
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
13.01.2005 23:40:35
|
|
|
Kuna mul kodus termopasta otsas, siis ei hakanud täna radikat maha kiskuma. CPU-Z näitab aga Thorton ja def pinge 1,65V.
See Bartoniks tegemine hakkas sügelema, peab ikka ära proovima. Kui korralikku termopastat saan, siis teen ära ja annan ka teada.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
14.01.2005 16:40:59
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
tsitaat ühest foorumist:
Ok, a quick dig round AMD's site reveals there are three different types of 2400 !
All use 15 x 266 but there are different voltage settings
Model 8 "Thoroughbred" AXDC2400DKV3C 1.60v
Model 8 "Thoroughbred" AXDA2400DKV3C 1.65v
Model 10 "Thorton" AXDC2400DKV3C 1.65v
cpu-z muidu näitab seda model numbrit. selel järgi näiteks sai palominot ja tbredi eristada, palo oli vist model 6. antud juhul ma ei tea, kas sel tõepõhi all. kui teil need prosed olemas siis muidugi võiksite vaadata  |
siis ei saa see esimene ju kuidagi 1.6V olla, K=1.65V. minu thorton on DUV ja on reaalselt kah 1.6V...
tundubki nii, et kui L2 ajada 512kb peale, siis ta neil vahet ei teeks. ülejäänud numbrid samad kõik...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
14.01.2005 16:48:12
|
|
|
| no ei tea jah, kuskilt foorumist kopisin.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
03.02.2006 20:55:40
|
|
|
a ega keegi ei oska infot anda kuda sempronit thortoni corega muuta siis ehk bartoniks, või lihtsalt saada vahemälu juurde, tegin selle hariliku triki ära aga ei paistnud aitavat
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
01.09.2006 09:13:34
|
|
|
kas kellelgil otseseid jooniseid selle jaoks on, tahaks selle triki ära teha
edit: Model 10 "Thorton" AXDC2400DKV3C 1.65v >>> sama prose, ostetud 185 eeku maksev vahend ning tehtud selle värgi läbi, aga selle prosega ei saa. üldiselt tundub, et rohelist värvi thortonitega ei saa vist bartoniks teha
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
16.09.2006 14:40:20
|
|
|
ärataks vana teema ellu, nimelt vahetasin oma socket A 2600+ prose socket A 2200+ thorton corega prose vastu+temapoolne komp.
prose ise on rohelise plaadiga
kas seda on võimalik bartoniks modida
ning millise lakiga vms seda teha
markeering on AXDC2200DUV3C
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
18.09.2006 13:07:06
|
|
|
sul peaks just õige prose olema, vähemalt kõik, mis ma olen leidnud õpetused netist, on olnud just selle markeeringuga
muidu see värk, mida vaja on maksab 185 eek automaailmas(aknaklaasi soojenduse parandaja) ja seda läheb ainult 1 pisike tilk vaja. arvesta ka muidugi ka sellega, et kõikidel thortonitel ei hakka ekstra 256kb cache ilusti tööle. endal muidu on terve pudel seda värki alles
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
18.09.2006 13:39:31
|
|
|
saadad mulle 50.-eequ eest äkki 8)
õpetust ka kusagil saab
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
18.09.2006 14:43:37
|
|
|
see v2rk maksis 185, ehk siis pea 4x rohkem kui sa pakud ja pealegi sellega on jube hea mingeid ahelaid kokku panna, kuna mingit kuumutamist ei toimu ja saab imepeenikeselt vastava asja 2ra joonistada kuhugi peale. pealegi pole plaanis ka seda eriti myya
ln2 juures peaks olema nagu neli rida, kui on kolm rida, siis
http://www.modfatha.com/ma_thorton_turns_barton.html
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
18.09.2006 14:58:29
|
|
|
kas seda saab mingi lakiga veel teha
küünelakiga
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
18.09.2006 15:46:29
|
|
|
ei tea, mingi amd unlocking kit on ka, aga seda pole kusagil müügil näinud
muidu see aknaklaasi parandamise on peaaegu hõbe, nii et elektrijuhtivus peaks olema ideaalne.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
20.09.2006 13:35:55
|
|
|
kle rääkige veel millega saab unlocki-teha
luubi otsisin ülesse,nõel kah olemas
ning jah, ned kontakte seal 4 rida järjest 8)
need for weed/need for barton
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
20.09.2006 14:07:02
|
|
|
selle saad ka vabalt ilma luubita ära teha, kui sa just väga kaugnägelik pole, nõelaga on kehv teha, palju parem on seda sukavardaga teha
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
20.09.2006 14:12:27
|
|
|
aga noh ainet mõtlen,mis seda lühistaks,soovitage veel neid
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
burnout
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
21.09.2006 13:55:33
|
|
|
| Kui ma õieti aru saan siis on vaja sild teha? Selleks sobib hästi tavaline pliiats, ise olen duronil L7 muutnud selle viisiga ja kõik toimis!
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
21.09.2006 14:13:28
|
|
|
thortonil on lihtsalt see, et ei ole sirget pinda, kuhu joonistada. vahele on väike kraav tehtud
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
21.09.2006 14:13:47
|
|
|
aga see grafiit ära sealt ei tule w
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
burnout
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
21.09.2006 15:21:03
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
aga see grafiit ära sealt ei tule w  |
Muidugi mitte, see pind ei ole otseselt millegagi kontaktis et peaks mingit hõõrdumist olema
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|