Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Teeme AMD Thorton -> AMD Barton märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2003 14:03:36 Teeme AMD Thorton -> AMD Barton vasta tsitaadiga

link :: http://www.overclockers.ru/news/newsitem.shtml?category=2&id=1064954605

Aitäh traksile täienduste eest.


viimati muutis Kännuämblik 01.10.2003 15:00:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2003 14:11:11 vasta tsitaadiga

no see suht teada juba, aga tänane uudis on, et thorton tuumaga prosedest on võimalik vabalt barton teha. mida oligi tegelikult arvata:
http://www.overclockers.ru/news/newsitem.shtml?category=2&id=1064954605
http://www.xbitlabs.com/news/cpu/display/20030930171549.html

ja duroni mod varem HV uudisena:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=56174&highlight=

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2003 14:47:46 vasta tsitaadiga

Arrgh. Palun siis pandagu teema lukku ja kustutatagu. Ja ometi ma otsisin enne. icon_sad.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2003 14:49:15 vasta tsitaadiga

las jääb, aga muuda teema pealkiri päevakajalisemaks icon_wink.gif
_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2003 15:59:00 vasta tsitaadiga

Võibolla loll küsimus, aga kas see Thorton on tavaline Athlon XP 333mhz siiniga ja 256k L2-ga.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2003 16:03:42 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
Võibolla loll küsimus, aga kas see Thorton on tavaline Athlon XP 333mhz siiniga ja 256k L2-ga.


thorton toodi thoroughbred athlonxp asendamiseks turule... see siis tegelikult selline bartoni mudel, millel keelatud pool L2 cachest - 512kB asemel 256kB. siinikiirus 266MHz. need saadaval 2000+, 2200+ ja 2400+ konfiguratsioonides. madalamaid tbrede asendab uus duron applebred ja kõrgemaid täisvereline barton. nüüd highest-end ju athlon64 käes icon_wink.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2003 16:05:51 vasta tsitaadiga

omab keegi seda applebredi?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zero1&Only
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2002




sõnum 02.12.2003 20:03:40 vasta tsitaadiga

xbitlabs´i õpetus kehtib ainult amd xp 2000+ Thortoni kohta
Näiteks minu xp2400+ näeb väliselt juba välja teist moodi ja nii nagu seal õpetatud on teda bartoniks ei tee.
Küll aga on võimalik teha, aga keerulisemalt ja aeganõudvamalt.Garantii ka läheb.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.12.2003 11:57:43 vasta tsitaadiga

klokitavus peaks siis olema sama, mis bartoni core'l arvatavasti ehk õhuga 2,5Ghz ei tohiks eriline probleem olla. ei tea ainult, mis klokkijate hitiks kujuneb, sest 2000+ (1800MHz) on kordajaga 13,5 ja kui ta kinni on, siis siini eriti kõrgeks ei võimalda ajada, samas peaks see jälle kt133a omanikele meeldima, kui plaat omaks võtab ja pinmod'i teha ei viitsi.

igatahes parandage mind, kui mingis osas segast panin.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dot4
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 00:33:48 vasta tsitaadiga

Informatsiooni mõttes ütlen, et minu Thorton 2400+ 2000Mhz (15x133) jookseb stabiilsena @2400Mhz (12x200) volte tõstmata. Bartoniks teha ei ole üritanud, selle kohapealt ei oska seega midagi öelda. Kui ükskord igav hakkab, siis võibolla proovin ka selle ära.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2005 11:04:54 vasta tsitaadiga

oled kindel, et sul ikka ON thorton? icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dot4
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 15:11:07 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
oled kindel, et sul ikka ON thorton? icon_wink.gif

Defauldina tunneb ennast ära nagu AthlonXP 2400+, kiirusteks määrab ise 15*133. Tore on see, et tal on kordajad lahti. Mõnda aega on käinud ka 210*11,5 (2415Mhz), oli stabiilne, aga vajas 0,1 lisavolti. Hingerahu huvides lasin tagasi 12*200 peale default voltidele.

EDIT: Jahutab WhisperRock IV
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2005 15:41:13 vasta tsitaadiga

ta võib sul vabalt ka tbred olla.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dot4
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 15:49:25 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
ta võib sul vabalt ka tbred olla.


Ega ma väga palju teda ennem cooleri peale panekut ei uurinud. Õhtul võtan radika maha, siis saab selgust.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.01.2005 15:50:35 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
ta võib sul vabalt ka tbred olla.

usun, et thorton mis thorton, mul läks üks pinget lisamata 2,5GHz peale icon_wink.gif Tõsiselt kahju on, et see otsad andis tänu emaplaadi "plahvatusele", kahju, et garantiid polnud plaadil enam muidu oleks K's teinud kõvat lärmi icon_razz.gif
samas see, mis venna arvutis on töötab 2,5 peal 1,85-1,875V.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2005 16:29:10 vasta tsitaadiga

2400+ tbredid klokkuvad ka normilt üldiselt. nende vahet saab vist ainult core pindala järgi teada, või ka steppingu järgi?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.01.2005 16:32:36 vasta tsitaadiga

Steppingu järgi ka kuid isegi sain endale esialgu vale prose... ei vaatanud poes karpi ka, vabandasid ja ütlesid, et nii 2400+ t-bred kui thorton on maaletooja laos samas karbis icon_razz.gif

Muidu jah too t-bred läks 2,4GHz'ni... rohkem ei piinanud(oli vaja ju ümber vahetada)... kusagil seal oli ka piir, sest pinget tahtis äkki märgatavalt juurde saada...
üks vanem 2400+ läks samas mul 2,3ni...aga see metsiku pinge lisaga
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2005 17:40:52 vasta tsitaadiga

kuidas steppingu järgi eristad muidu?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ra001
HV kasutaja
ra001

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.01.2005 17:44:04 vasta tsitaadiga

mul on AMD athlon(tm) 1800Mhz
Mis see tm tähendab

_________________
Kui viitsid kilkka siia, siis saan gangsta waris veits pappi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.01.2005 17:44:21 vasta tsitaadiga

kahjuks pole mul thortonit vs t-bredi käepärast... aga selles koodis oli erinevus täitsa olemas.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2005 17:48:01 vasta tsitaadiga

ra001 kirjutas:
mul on AMD athlon(tm) 1800Mhz
Mis see tm tähendab

kaubamärk icon_razz1.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 18:53:34 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
kuidas steppingu järgi eristad muidu?

mis moodi sa näiteks bartonit t-bredist eristad? samamoodi on ka thorton eristatav. tal on see tähtede kombinatsioon pigem bartoniga sarnane kui t-brediga...
krt tegelt see polegi niiväga lihtne. vaatasin sellelt lingilt mis eespool on, seal on DUT3C. sama võib ka vist t-bred olla. minu thortonil oli minuarust DUV lõpus, bartonil DKV...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ra001
HV kasutaja
ra001

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.01.2005 19:13:42 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
ra001 kirjutas:
mul on AMD athlon(tm) 1800Mhz
Mis see tm tähendab

kaubamärk icon_razz1.gif icon_smile.gif


aga mis prose mul siis on kui ta 64 ega sempron ega duron ole?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2005 20:37:30 vasta tsitaadiga

ei tea, vaata cpu-z'ga, variante palju.
rene p kirjutas:
Arvo Cobrietti kirjutas:
kuidas steppingu järgi eristad muidu?

mis moodi sa näiteks bartonit t-bredist eristad? samamoodi on ka thorton eristatav. tal on see tähtede kombinatsioon pigem bartoniga sarnane kui t-brediga...
krt tegelt see polegi niiväga lihtne. vaatasin sellelt lingilt mis eespool on, seal on DUT3C. sama võib ka vist t-bred olla. minu thortonil oli minuarust DUV lõpus, bartonil DKV...

seal iga täht tähendab midagi. def. pinge, max temp jne.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.01.2005 20:50:38 vasta tsitaadiga

2400+ thortonile on kirjutatud AXDC2400DKV3C...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2005 21:11:50 vasta tsitaadiga

tsitaat ühest foorumist:

Ok, a quick dig round AMD's site reveals there are three different types of 2400 !
All use 15 x 266 but there are different voltage settings

Model 8 "Thoroughbred" AXDC2400DKV3C 1.60v

Model 8 "Thoroughbred" AXDA2400DKV3C 1.65v

Model 10 "Thorton" AXDC2400DKV3C 1.65v

cpu-z muidu näitab seda model numbrit. selel järgi näiteks sai palominot ja tbredi eristada, palo oli vist model 6. antud juhul ma ei tea, kas sel tõepõhi all. kui teil need prosed olemas siis muidugi võiksite vaadata icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 21:47:50 vasta tsitaadiga

cpu-z näitab core nime ka, selle abl on ju õige lihtne thortonit tbredist eristada icon_razz.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2005 21:48:20 vasta tsitaadiga

core koha pealt paneb segast imo icon_rolleyes.gif, tglt ma ei tea kah icon_smile.gif vaadake järgi, kes omanikud icon_razz.gif huvitav, mis model see barton on.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 21:59:41 vasta tsitaadiga

Thorton http://www.alientech.it/immagini/comuni/hardware/barton/Thorton-cpuz.gif
Batron http://www.hwzone.co.il/ocdb/users_pics/AMD/2284_cpuz3.JPG
TBred http://www.wizarddesigns.co.uk/images/cpuZ2435.png


teeb vist ikka vahet icon_wink.gif

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 22:27:38 vasta tsitaadiga

nii muidugi teeb vahet, aga kui numbreid ja tähti core pealt vadata, siis nagu minuarust nii lihtne see pole .)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2005 23:09:54 vasta tsitaadiga

nuuh siis on hea kui ta tuuma selgeks teeb. aga nii lollikindel see cpu-z vist ikka ei ole, et kui thorton-bartoniks teha, siis ikkagi näitab barton? ei teagi kuidas ta selle täpselt kindlaks teeb, aga arvan, et kui on 256kB barton, siis näitab->thorton. ehk kui thorton teha bartoniks siis ütlebki barton.

igatahes jah, mina sain oma googeldamisega cpu-z detectimise kohta sellised tulemused:
palomino=model 6 (palomino core) kordaja kinni
tbred= model 8 (tbred core) kordaja lahti
barton= model 10 (barton core) kordaja lahti/kinni
thorton= model 10 (thorton core) kordaja lahti/kinni
s462 sempron= model 8 (tbred) kordaja kinni
appelbred= model 8 (tbred core) kordaja lahti/kinni

niisiis kui applebrede ja thortoneid modida, peaks saama siis cpu-z ära "petta"? vähemalt tbredi ja thortoni eristamine peaks nüüd selge olema vist, cpu-z teeb selle ilusti kindlaks vähemalt.

steppngul olevad tähekombinatsioonid ütlevad seda(ehk tuuma kohta just mitte eriti palju):
pakend:
A=CPGA
B=OBGA
D=OPGA
E=uPGA
F=OPGA*
G=uPGA*

voldid:
M=1.750
P=1.700
K=1.650
U=1.600
H=1.550
L=1.500
Q=1.450
V=1.400
J=1.350
W=1.300
X=1.250
T=1.200

max temp.:
R=70
V=85
T=90
S=95
Q=100

L2 cache:
1=64k

2=128k
3=256k
4=512k

FSB:
B=200
C=266
D=333
E=400

info võetud siit: http://fab51.com/cpu/guide/opn-xp-e.html

dot4 kirjutas:
Arvo Cobrietti kirjutas:
ta võib sul vabalt ka tbred olla.


Ega ma väga palju teda ennem cooleri peale panekut ei uurinud. Õhtul võtan radika maha, siis saab selgust.

vaata siis, mis sul cpu-z näitab.


viimati muutis Arvo Cobrietti 13.01.2005 23:49:27, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dot4
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 23:40:35 vasta tsitaadiga

Kuna mul kodus termopasta otsas, siis ei hakanud täna radikat maha kiskuma. CPU-Z näitab aga Thorton ja def pinge 1,65V.
See Bartoniks tegemine hakkas sügelema, peab ikka ära proovima. Kui korralikku termopastat saan, siis teen ära ja annan ka teada.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2005 16:40:59 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
tsitaat ühest foorumist:

Ok, a quick dig round AMD's site reveals there are three different types of 2400 !
All use 15 x 266 but there are different voltage settings

Model 8 "Thoroughbred" AXDC2400DKV3C 1.60v

Model 8 "Thoroughbred" AXDA2400DKV3C 1.65v

Model 10 "Thorton" AXDC2400DKV3C 1.65v

cpu-z muidu näitab seda model numbrit. selel järgi näiteks sai palominot ja tbredi eristada, palo oli vist model 6. antud juhul ma ei tea, kas sel tõepõhi all. kui teil need prosed olemas siis muidugi võiksite vaadata icon_smile.gif

siis ei saa see esimene ju kuidagi 1.6V olla, K=1.65V. minu thorton on DUV ja on reaalselt kah 1.6V...
tundubki nii, et kui L2 ajada 512kb peale, siis ta neil vahet ei teeks. ülejäänud numbrid samad kõik...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.01.2005 16:48:12 vasta tsitaadiga

no ei tea jah, kuskilt foorumist kopisin.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 03.02.2006 20:55:40 vasta tsitaadiga

a ega keegi ei oska infot anda kuda sempronit thortoni corega muuta siis ehk bartoniks, või lihtsalt saada vahemälu juurde, tegin selle hariliku triki ära aga ei paistnud aitavat icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 09:13:34 vasta tsitaadiga

kas kellelgil otseseid jooniseid selle jaoks on, tahaks selle triki ära teha
edit: Model 10 "Thorton" AXDC2400DKV3C 1.65v >>> sama prose, ostetud 185 eeku maksev vahend ning tehtud selle värgi läbi, aga selle prosega ei saa. üldiselt tundub, et rohelist värvi thortonitega ei saa vist bartoniks teha

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2006 14:40:20 vasta tsitaadiga

ärataks vana teema ellu, nimelt vahetasin oma socket A 2600+ prose socket A 2200+ thorton corega prose vastu+temapoolne komp.

prose ise on rohelise plaadiga

kas seda on võimalik bartoniks modida icon_rolleyes.gif
ning millise lakiga vms seda teha icon_rolleyes.gif

markeering on AXDC2200DUV3C icon_rolleyes.gif

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 13:07:06 vasta tsitaadiga

sul peaks just õige prose olema, vähemalt kõik, mis ma olen leidnud õpetused netist, on olnud just selle markeeringuga
muidu see värk, mida vaja on maksab 185 eek automaailmas(aknaklaasi soojenduse parandaja) ja seda läheb ainult 1 pisike tilk vaja. arvesta ka muidugi ka sellega, et kõikidel thortonitel ei hakka ekstra 256kb cache ilusti tööle. endal muidu on terve pudel seda värki alles

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 13:39:31 vasta tsitaadiga

saadad mulle 50.-eequ eest äkki 8)

õpetust ka kusagil saab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 14:43:37 vasta tsitaadiga

see v2rk maksis 185, ehk siis pea 4x rohkem kui sa pakud ja pealegi sellega on jube hea mingeid ahelaid kokku panna, kuna mingit kuumutamist ei toimu ja saab imepeenikeselt vastava asja 2ra joonistada kuhugi peale. pealegi pole plaanis ka seda eriti myya
ln2 juures peaks olema nagu neli rida, kui on kolm rida, siis icon_sad.gif
http://www.modfatha.com/ma_thorton_turns_barton.html

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 14:58:29 vasta tsitaadiga

kas seda saab mingi lakiga veel teha icon_rolleyes.gif

küünelakiga icon_lol.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 15:46:29 vasta tsitaadiga

ei tea, mingi amd unlocking kit on ka, aga seda pole kusagil müügil näinud
muidu see aknaklaasi parandamise on peaaegu hõbe, nii et elektrijuhtivus peaks olema ideaalne.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 13:35:55 vasta tsitaadiga

kle rääkige veel millega saab unlocki-teha icon_redface.gif

luubi otsisin ülesse,nõel kah olemas

ning jah, ned kontakte seal 4 rida järjest 8)

need for weed/need for barton icon_razz.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 14:07:02 vasta tsitaadiga

selle saad ka vabalt ilma luubita ära teha, kui sa just väga kaugnägelik pole, nõelaga on kehv teha, palju parem on seda sukavardaga teha
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 14:12:27 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

aga noh ainet mõtlen,mis seda lühistaks,soovitage veel neid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 21.09.2006 13:55:33 vasta tsitaadiga

Kui ma õieti aru saan siis on vaja sild teha? Selleks sobib hästi tavaline pliiats, ise olen duronil L7 muutnud selle viisiga ja kõik toimis!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2006 14:13:28 vasta tsitaadiga

thortonil on lihtsalt see, et ei ole sirget pinda, kuhu joonistada. vahele on väike kraav tehtud
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2006 14:13:47 vasta tsitaadiga

aga see grafiit ära sealt ei tule w icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 21.09.2006 15:21:03 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
aga see grafiit ära sealt ei tule w icon_rolleyes.gif icon_redface.gif


Muidugi mitte, see pind ei ole otseselt millegagi kontaktis et peaks mingit hõõrdumist olema
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Teeme AMD Thorton -> AMD Barton
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.