|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
19.12.2012 11:17:14
|
|
|
Osad äppid oskavad neid nuppe peita (diceplayer näituseks), osad mitte. Paratamatus eraldi väljatoodud nuppude puudumisel. Eks nende brauseritega on nagu on, tuleb katsetada milline sobib. See sissepõlemisteema vist rohkem amoled ekraanide probleem, võin vabalt eksida.
Selle streetview'ga oli eile huvitav kala, wifi sees tööle pannes ei suvatse aadresse laadida, 3G kaudu polnud probleem. Peale aadressi laadimist wifi uuesti sisse polnud kah probleem.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.12.2012 13:31:50
|
|
|
Andke teada kui leiate brauseri, mis oskas neid nuppe peita.
Ekraan niigi väike. Lisaks mingi must äär veel pidevalt tilbendab on ikka lauslollus.
Mõõtsin, 10% ekraanipinnast läheb kaduma. Näiteks windows 7-l võtab taskbar 3%.
Hakka või sellepärast veel IPAD mini peale üle minema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
19.12.2012 13:32:45
|
|
|
DVDRW, Tõsiselt on see paar mm nii tähtis, et lausa tahvlit hakkad välja vahetama?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.12.2012 16:10:05
|
|
|
... võid XDA-st uurida, 8.9 tab'i jaoks leidsin vidina, mis võimaldab softkey riba peita, tõenäoliselt on see olemas ka N7 jaoks. Samuti on olemas N7 jaoks ROM, mis võimaldab koondada mõlemad ribad kokku üheks:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1800268
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.12.2012 18:52:28
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Häirib veel ekraani pinna raiskamine:
Ghrome brauserit ei saa panna fullscreeni + navigeerimisriba on pidevalt nähtaval, veebilehitsemisel nendega kaob ~pool ekraani pinnast.  |
16:9 võlud... Üleval menüüribad, all menüüribad, keskel siis on väike riba kasuliku pinna jaoks ka.
Edit: sry, Nexus 7 on isegi 16:10. Asi seegi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.12.2012 13:15:52
|
|
|
Pigem maksan 3€ kui telliskivistan 299€ seadme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.12.2012 14:26:06
|
|
|
| Nexust ei ole võimalik telliskiviks teha, kui sa just füüsilisi kahjustusi sellele ei tee.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.12.2012 21:40:08
|
|
|
Ka nexus 7 32g /3g omanik. Siiani ülimalt rahul. Nüüd võib varakult voodi heita ja seal rahus seriaalid ja tuubi kanalid läbi sirvida.
Kui keegi on mõistliku hinnaga mingi nahast kaane ja autohoidiku sebinud, siis võib sellest teada anda - omal selliseid asju tarvis.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
20.12.2012 21:45:15
|
|
|
Mõistliku hinnaga stuffi leiab dealextreme'st
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.12.2012 22:18:11
|
|
|
mõistlik ei pea tähendama üliodav kraam, mis on kvaliteedilt absoluutne jama. DX ist ei julge küll mingit autokinnitust 300€ sele seadmele võtta. Pigem võiks siis pakkuda juba mingeid universaalseid asju 7" seadmetele, mis ei logise ja pole tehtud maru rabedast plastikust.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel_k
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2009
|
21.12.2012 00:37:21
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
Ka nexus 7 32g /3g omanik. Siiani ülimalt rahul. Nüüd võib varakult voodi heita ja seal rahus seriaalid ja tuubi kanalid läbi sirvida.
Kui keegi on mõistliku hinnaga mingi nahast kaane ja autohoidiku sebinud, siis võib sellest teada anda - omal selliseid asju tarvis. |
Mõistlik "smart cover" http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008OR98WW/ref=oh_details_o00_s00_i00
Mul ilma 3g'ta mudel, aa vist pole neil välimuselt vahet.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.12.2012 00:42:11
|
|
|
Tundub päris hea valik, panen listi tänud
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
21.12.2012 08:13:20
|
|
|
Enamus asju tuleb ju kokkuvõttes hiinast, siiani pole sealt tellitud asjadega probleeme olnud (samas pole ka lademetes asju tellinud niiet mine tea, äkki ongi pask ). Ise ei kipuks üldse asja autosse kinnitama võttes arvesse jutte klaasi kergest purunemisest. Tõenäoliselt asjatu paranoia, aga siiski.
Ise võtan vist selle ligi
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
21.12.2012 10:01:44
|
|
|
Sanyo HD2000 1080P 60fps kaamerafaile mängib N7 puhtalt (Proovisin OTG SD kaardilugejaga)
Kui ei leia ümbrist mis kaalub vähem kui 20% N7 kaalust, siis õmblen pigem riidekoti.
Ümbrisesse võiks olla sisseehitatud microSD lugeja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.12.2012 13:50:42
|
|
|
| tanel_k kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
Ka nexus 7 32g /3g omanik. Siiani ülimalt rahul. Nüüd võib varakult voodi heita ja seal rahus seriaalid ja tuubi kanalid läbi sirvida.
Kui keegi on mõistliku hinnaga mingi nahast kaane ja autohoidiku sebinud, siis võib sellest teada anda - omal selliseid asju tarvis. |
Mõistlik "smart cover" http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008OR98WW/ref=oh_details_o00_s00_i00
Mul ilma 3g'ta mudel, aa vist pole neil välimuselt vahet. |
... kasutan sama ümbrist Tab 8.9 jaoks, väga 5+ ...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
22.12.2012 19:42:22
|
|
|
| Nexus 7l on üks microUSB sisend. Kas sealt saab tööle netipulga, välise kõvaketta või mälupulga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.12.2012 19:58:46
|
|
|
Näib, et ikka vist saab.
Täpsemalt pöördu XDA'sse ja/või googelda "Nexus 7 usb host otg"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
22.12.2012 21:47:31
|
|
|
keegi on proovinud läbi mobla tekitada wifi ja connectima suutnud panna oma tahvli?
mul täielik müstika..nokia E7-ga tekitan hotspoti ,kuid tahvel leviala ei leiagi samas läpakas leidis ja connectis ilusti
ja sama jama oli ka tahvel vs. androidiga LG E-400ga ,tahvel küll leiab Lg tekitatud wifi kuid connectida nii ei suuda et tahvlis wifi töötaks
huvitav kas see tahvel nii pipar et vajab hotspotist wifi jaoks ainult android seadet ja versioon peaks kah olema siis 4.x.x ,sest lg telefonil oli versiooniks vist 2.3.6
nõme igaljuhul...homme avaneb võimalus seda värki veel vast 2-3teloga katsetada ja proovida ja siis äkki selgub täpsemalt milles kamm on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
22.12.2012 23:11:11
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| nokia E7-ga tekitan hotspoti ,kuid tahvel leviala ei leiagi |
Selle probleemiks võib olla, et äkki nokia tekitab ad-hoc võrgu ja android ad-hociga hästi läbi ei saa.
Androidi eri versioonid peaks omavahel ilusti läbi saama. Proovida võid teha restarte ja uuesti ühenduda.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.12.2012 23:21:10
|
|
|
| bingo kirjutas: |
| Nexus 7l on üks microUSB sisend. |
USB-l on nii Rx kui ka Tx klemm. Olgem täpsed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
23.12.2012 00:59:16
|
|
|
| Chaza! kirjutas: |
| tont23 kirjutas: |
| nokia E7-ga tekitan hotspoti ,kuid tahvel leviala ei leiagi |
Selle probleemiks võib olla, et äkki nokia tekitab ad-hoc võrgu ja android ad-hociga hästi läbi ei saa.
Androidi eri versioonid peaks omavahel ilusti läbi saama. Proovida võid teha restarte ja uuesti ühenduda. |
ma ei saa sellel nõmedal joikuspotil seda kuskil valida ega määrata kah ja nokial endal seadetes kah nagu midagi sellist ei leia
ja miskipärast tekitab nokia wifi läpakast vaadates hoopis teistsuguse ikooni,mitte nagu tavalise wifi levi ikooni
restardid jms pole aidanud
E: tuleb välja vist et ma pole ainus kellel see mure
http://gonedigital.net/2012/08/03/tethering-my-nexus-7-to-nokia-e72/
viimati muutis tont23 23.12.2012 01:16:19, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
23.12.2012 01:13:45
|
|
|
| Ongi ad-hoc
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.12.2012 10:17:17
|
|
|
| bingo kirjutas: |
| Nexus 7l on üks microUSB sisend. Kas sealt saab tööle netipulga, välise kõvaketta või mälupulga? |
jep 1tb väline mul toimib kenasti, n7 suudab ka piisavalt voolu anda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
23.12.2012 11:39:05
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| Chaza! kirjutas: |
| tont23 kirjutas: |
| nokia E7-ga tekitan hotspoti ,kuid tahvel leviala ei leiagi |
Selle probleemiks võib olla, et äkki nokia tekitab ad-hoc võrgu ja android ad-hociga hästi läbi ei saa.
Androidi eri versioonid peaks omavahel ilusti läbi saama. Proovida võid teha restarte ja uuesti ühenduda. |
ma ei saa sellel nõmedal joikuspotil seda kuskil valida ega määrata kah ja nokial endal seadetes kah nagu midagi sellist ei leia
ja miskipärast tekitab nokia wifi läpakast vaadates hoopis teistsuguse ikooni,mitte nagu tavalise wifi levi ikooni
restardid jms pole aidanud
E: tuleb välja vist et ma pole ainus kellel see mure
http://gonedigital.net/2012/08/03/tethering-my-nexus-7-to-nokia-e72/ |
Üle bluetoothi ei anna ühendada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neap
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2002
|
23.12.2012 20:47:44
|
|
|
| Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
23.12.2012 20:48:01
|
|
|
| mirrormade kirjutas: |
| Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett? |
Jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.12.2012 21:21:58
|
|
|
| mirrormade kirjutas: |
| Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett? |
Milliseid variante veel olla võiks? Üldse mitte norimise mõttes, lihtsalt huvitab, mis rada su mõtted võivad liikuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
helar66
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2010
|
23.12.2012 21:38:38
|
|
|
| rex kirjutas: |
| mirrormade kirjutas: |
| Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett? |
Milliseid variante veel olla võiks? Üldse mitte norimise mõttes, lihtsalt huvitab, mis rada su mõtted võivad liikuda. |
Amazoni Kindlel see tasuta worldwide 3G
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neap
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2002
|
23.12.2012 21:56:42
|
|
|
| helar66 kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| mirrormade kirjutas: |
| Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett? |
Milliseid variante veel olla võiks? Üldse mitte norimise mõttes, lihtsalt huvitab, mis rada su mõtted võivad liikuda. |
Amazoni Kindlel see tasuta worldwide 3G |
Eks mu mõte liikuski esimesena ikka sinna suunas, mida isegi mainisin,kuid olles viimaste digiuudistega mitte nii väga "up to date", siis ma ei imestaks, kui see poleks ka ainuke variant. Arvan,et midagi utoopilist siin pole, kui juba lähiajal võib need sim'id minema visata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.12.2012 22:27:09
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| Chaza! kirjutas: |
| tont23 kirjutas: |
| nokia E7-ga tekitan hotspoti ,kuid tahvel leviala ei leiagi |
Selle probleemiks võib olla, et äkki nokia tekitab ad-hoc võrgu ja android ad-hociga hästi läbi ei saa.
Androidi eri versioonid peaks omavahel ilusti läbi saama. Proovida võid teha restarte ja uuesti ühenduda. |
ma ei saa sellel nõmedal joikuspotil seda kuskil valida ega määrata kah ja nokial endal seadetes kah nagu midagi sellist ei leia
ja miskipärast tekitab nokia wifi läpakast vaadates hoopis teistsuguse ikooni,mitte nagu tavalise wifi levi ikooni
restardid jms pole aidanud
E: tuleb välja vist et ma pole ainus kellel see mure
http://gonedigital.net/2012/08/03/tethering-my-nexus-7-to-nokia-e72/ |
E72'ga ei olegi sul muud võimalust kui Ad-Hoc "AP".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pelle
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2007
|
24.12.2012 19:44:36
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| mirrormade kirjutas: |
| Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett? |
Jah |
Mult rumal küsimus, nagu aru sain, et 3G variandil ei toimi mobiili helistamine aga SMS ja MMS, kuidas nendega kui kasutan EMT internet M telefonis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.12.2012 21:15:09
|
|
|
XDA foorumit uuri. SMSid on vist tööle saadud.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
shifty
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2003
|
25.12.2012 18:42:42
|
|
|
| Olemas Nexus7 3g mudel, millel sees Elisa m-internet. Kõik on tore, kuid siiani ei ole leidnud ühtegi appi, millega saaks tekitada WiFi hotspoti android 4.2-l, et saaks ka jagada netti seadmetega, millel ei ole mobiilset netti. Praeguseks proovitud appid ei töö ta nii nagu vaja, et vajutad appi sisse, määrad passwordi ja WiFi olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
25.12.2012 18:47:39
|
|
|
| rex kirjutas: |
OMFG, androidimees rõõmustab, kuna sai kalli raha eest oma open source süsteemis muudatuse teha.  |
OT:
Ei saa ütlemata jätta, kui ise ei oska või ei viitsi, siis tuleb maksta! Lihtne. Apple mees ei saa neid muudatusi ka raha eest mitte...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
25.12.2012 19:20:44
|
|
|
| p2tu kirjutas: |
| Apple mees ei saa neid muudatusi ka raha eest mitte... |
Saab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bikertim
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2005
|
25.12.2012 19:23:09
|
|
|
| shifty kirjutas: |
| Olemas Nexus7 3g mudel, millel sees Elisa m-internet. Kõik on tore, kuid siiani ei ole leidnud ühtegi appi, millega saaks tekitada WiFi hotspoti android 4.2-l, et saaks ka jagada netti seadmetega, millel ei ole mobiilset netti. Praeguseks proovitud appid ei töö ta nii nagu vaja, et vajutad appi sisse, määrad passwordi ja WiFi olemas. |
galaxy tab 2 7.0 android 4.2 - settings-more...-tethering and portable hotspot-portable wifi hotspot
kui mälu ei peta siis alates android 2.3-st peaks wifi hotspot olema sisseehitatud, ei vaja eraldi äppi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
shifty
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2003
|
25.12.2012 20:03:41
|
|
|
| settingsi all WIRELESS & NETWORKS - More - seal all ainult valikus Airplane mode, VPN, NFC, Android Beam ja Mobile Networks. Tethering ei leia kusagilt settingutest. Tundub, et Nexus 7-l on android 4.2 kuidagi nuditud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.12.2012 20:18:02
|
|
|
Google teab paremini, mis sulle hea on. Tõenaoliselt on nad arvanud, et tegu on interneti tarbimise, mitte jagamise seadmega.
Kas seal kuskil eraldi "hotspot APN" vms seadeid pole? iOS'is ilmub alles pärast selle kirjeldamist tethering valik. Samas pad'ide puhul analoogselt alati mitte...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
25.12.2012 23:18:57
|
|
|
Tundub, et vaikimisi seda pole, siin mingi variant ja väike arutelu. Kui keegi julgeb proovida, andke teada kas sai tööle.
"To get it to work just flash the ZIP below" - insatallid selle zip all oleva .apk peale ja korras?
N7 ekraaniga nii harjunud, et tava 1920x1080 23" LCD monitor tundub päris jube juba (tähed kandilised, kõik asjad hambulised jne)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
26.12.2012 05:01:48
|
|
|
Selleks vaja ikka rooditud ja CWM iga seadet. Recoverist flashmist peetakse silmas.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.12.2012 19:22:56
|
|
|
Kas CyanogenModis ka puudub vastav valik?
Edit: XDA teemas olev postitus väidab et testitud ja töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
26.12.2012 23:09:53
|
|
|
Eriti imelik, et usb port on teistpidi, kaablit tuleb klemmid üleval sisestada Nii harjumatu kuidagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunts33
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
27.12.2012 04:56:17
|
|
|
| Sõber sai ka jõuludeks selle tahvli, pole midagi öelda. Sellise hinna eest on meeletult kiire, mugav, mõnus tahvel. Appid jooksevad nagu kulda ja esikaameral pole ka viga, kui vaja kiiremas korras mõned instagrami pildid klõpsutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
27.12.2012 20:10:38
|
|
|
Plaanis selline tahvel osta, aga tahaks enne paari asja küsida.
Kuna pole üldse kokku puutunud siis kas androidi peal MS word'i (või analoogne) programm töötab ?
Kas nexusele mingisugune klavituur / dock on ? Kas neid eestis saab osta ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
helar66
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2010
|
27.12.2012 20:40:54
|
|
|
| Androidile on saadaval mitmeid office programme (word, excel, powerpoint). Klaviatuuri(suvalise) saab lisada kas bluetoothiga või USB OTG kaabliga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
28.12.2012 13:15:32
|
|
|
Mngi kasutus juhend võiks kaasas olla, kui ikka midagi ei taipa siis ei taipa
Isegi seadmes sees pole, aitas kuskilt PDF alla laadimine.
Kuda see droidi programmide sulgemine käib? Lähevad ise kinni kui avaekraanile satun? Mingi hiljuti kasutatud asjade all on neid näha, on`s nad seal nüüd aktiivsed või lihtsalt näidatakse ajalugu?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.12.2012 13:27:04
|
|
|
Ei tea jah, kogu tahvli Shut down aitab.
Kui arvutis kasutatakse muusika kuulamiseks ~99% Winampi, siis mida Androidis?
Winamp androidile mängib heli ainult siis kui aken on aktiivne
Millal täpselt see Google navigation Eestis tööle hakkab?
Proovisin Igo, Navigon, copilot - ükski neist ei tööta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|