|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Winman |
zonitec
vastuseid: 1518
vaadatud: 194558
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2018 22:43:14 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
| 5+ tehing |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
zonitec
vastuseid: 651
vaadatud: 104431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2018 19:22:23 pealkiri: Kommenteerimine: jansadj |
| Ostsin arvuti ja kõik toimib suurepäraselt! |
teema: Kommenteerimine: Diesel157 |
zonitec
vastuseid: 161
vaadatud: 52300
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2018 22:09:40 pealkiri: 5+ |
| Ostsin arvuti ja kõik toimib nagu peab, 5+ |
teema: Kommenteerimine: m |
zonitec
vastuseid: 91
vaadatud: 20469
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2016 14:12:02 pealkiri: Kommenteerimine: m |
| Meeldiv ja vastutulelik müüja. |
teema: Kommenteerimine: JAKA |
zonitec
vastuseid: 6
vaadatud: 743
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2015 18:17:07 pealkiri: Kommenteerimine: JAKA |
| Ostsin videokaardi, väike eksitus seoses mudeliga, kuid müüja oli väga vastutulelik, soovitan. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.01.2009 22:45:59 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Kui neil Halo Editionit ei ole ja sa pole nõus, et nad annavad sulle tavalise, siis teoreetilist peaksid raha tagasi saama  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.12.2008 00:41:55 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Oleks siis võinud kohe lillasks värvida.
Krt ostke mult parem kvalikteetne kroom korpus mitte ärge plätserdage ise.
_________________
M:XBOX360 Chrome Case
Omakasu peal ikka välj ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.12.2008 19:45:29 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
* Sa ei saa tõmmata endale NXE'd.
Mul on 256mb mälukaardiga arcade ja NXE ka peal. Savede jaoks on küll ruumi PIISAVALT. Niiet jutt sellest, et NXEd kasutada arcadega ei saa on küll jama. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.11.2008 20:48:52 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
http://avatar.xboxlive.com/avatar/zonitec/avatar-body.png
 |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.11.2008 14:19:25 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Kas ma olen ainuke, kes on tähele pannud, et iga kord kui sellesse teemasse midagi postitab, järgneb sellele pikk vaidlus ja sõimamine i ja kellegi teise vahel.
To ertr2
Ta tahab seda öelda, ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.09.2008 07:54:31 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Mitte et ma piramist toetaks või midagi AGA, cmon. Piramine on siiski palju odavam, modid oma konsooli ühe tutika mängu hinna eest ära ja edasi maksad tooriku raha (20kr tk) + saad mängida uusi m ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.09.2008 23:36:12 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Mitte et ma piramist toetaks või midagi AGA, cmon. Piramine on siiski palju odavam, modid oma konsooli ühe tutika mängu hinna eest ära ja edasi maksad tooriku raha (20kr tk) + saad mängida uusi m ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.09.2008 22:41:55 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Selline mureka veel, et kui panen oma xboxi telekale lähedale, siis mängudes hakkavad mingid virvendused peale, näiteks kollased jooned mapil jne. hakkavad täiega virvendama ja kui tuleb mingi tum ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.09.2008 19:00:30 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
, kui teed kasutaja läbi xbox-i, saab tasuta 30 päeva XBL gold-i
KAs siis saab nii et teen iga kuu järel uue kasutaja ja saan iga kord 1 month free? Siis saaks ju põhimõtteliselt tasuta  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.09.2008 15:53:06 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Ise tegi, järelikult ei maksnud midagi peale mõne vineerplaadi ja kruvi  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.09.2008 17:57:01 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Eks sa osta mõni kasutatud. Siin müüakse neid piisavalt. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.09.2008 00:09:17 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| No elioni poisid ajavad tihti kägu, vähemalt olen mina nii aru saanud. Mitu korda käskinud mul uusi asju osta ja hiljem välja tulnud, et asi hoopis muus olen pidanud poodi tagasi viima ostetud asj ... |
teema: Kommenteerimine: Fast&Furious |
zonitec
vastuseid: 372
vaadatud: 262604
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2008 22:40:12 pealkiri: Kommenteerimine: Fast&Furious |
Müüs HDMI juhtme. Pani jutme kohe peale raha ülekandmist teele.  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.08.2008 16:18:07 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Tegin endale natuke aega tagasi USA account'i, et saaks nende USA'laste tasuta gamerpic'e (ning, et saada 30 päeva tasuta Gold'i), mida UK accountiga ei saa tõmmata, aga nüüd kui lähen kuskile xb ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.08.2008 13:40:29 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| , sellest me siin ei räägi ,aga , kui sa originaal mänge mängid flashitud konsoolil siis ei saa banni , võid nendega isegi lives mängida. Kuid kui MS peaks avastama mingi uue viisi kuidas saada ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.08.2008 22:00:17 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
|
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.08.2008 21:16:39 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
seal game.co.uk-s osadel mängudel on peale ostmise silt preowned,kas see tähendab et kasutatud mäng?
Jah |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.08.2008 23:17:14 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Sel premiumil hdmi on? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.08.2008 17:57:39 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Huvitav mis nende enteri arcadede tootmiskuupäev võiks olla umbes? |
teema: Paypal & eBay üldteema |
zonitec
vastuseid: 17702
vaadatud: 3880562
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.08.2008 00:26:14 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Järelikult need ikka paypalile ei meeldi. Kas sa valid ikka õige krediitkaardi? (visa/mastercard/...)
VISA krediitkaart. Homme helistan hansapanka, vaatan mis sealt kõneldakse. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
zonitec
vastuseid: 17702
vaadatud: 3880562
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.08.2008 21:13:51 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Hakkasin siis maksmiseks Paypal kontot tegema, kuid annab sellise veateate "There was an issue with your credit card. Please re-enter your card information." Mis probleem on? Krediitkaardi andmed peak ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
zonitec
vastuseid: 17702
vaadatud: 3880562
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.08.2008 13:37:10 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Sai siis Inglismaalt xbox 360 ostetud. Kaua pakk Royal Mail Airsure-ga kohale tuleb? Mis saab kui xbox saab kuidagi transpordi käigas vigastada? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.07.2008 15:37:05 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Kui ma ei eksi siis tuleb vahetada toitejuhe? See peaks vist sama olema mis arvutil? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.07.2008 15:09:26 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Ehk siis inglismaa ja saksamaa konsoolid on samasugused nagu meil ja probleeme ei tohiks tekkida? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.07.2008 14:20:11 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Kas kindlalt mingeid vooluerinevusi või midagi pole? Ei tahaks nagu "ehku" peale välja minna.  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
zonitec
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687255
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.07.2008 13:33:21 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Tuli mõte Ebayst konsool soetada ja tekkis paar küsimust. Nimelt kas USA, inglismaa ja saksa konsoolid on samasugused nagu meil saada, või on voolupistikud jms teistsugused? Kas nendega LIVE saab n ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
zonitec
vastuseid: 17702
vaadatud: 3880562
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.07.2008 12:57:17 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Kas tasub ebay kaudu USAst xbox 360 tellida? On ikka kindel, et tee peal kuskil katki ei lähe? Kas selle "postage to Estonia" sees on ka tollimaks? Kui kaua kohale tuleb? Lõppu veel eriti loll küsi ... |
teema: Kommenteerimine: aivo82 |
zonitec
vastuseid: 2
vaadatud: 813
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2006 19:57:27 pealkiri: Kommenteerimine: aivo82 |
| Korralik ostja! Ära sujus kiirelt ja probleemideta. |
teema: Kommenteerimine: voltc |
zonitec
vastuseid: 1008
vaadatud: 338790
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2006 12:16:35 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
Äri sujus kenasti ja kiiresti! Soovitan  |
teema: Kumb on parem??? |
zonitec
vastuseid: 0
vaadatud: 823
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.09.2006 14:45:45 pealkiri: Kumb on parem??? |
Kumb on siis parem?
1. http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=857583
2. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=272807&highlight= |
| |