Avaleht
otsing leidis 46 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi I
zerokas

vastuseid: 564
vaadatud: 249241

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.02.2009 18:20:25   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi I
Vajaks abi E90 Communcatori remondil. Kukkus maha ja mikker tuli lahti kyljest.

Selline: http://www.uk-mobilestore.co.uk/images/8600mic.JPG

Pool sellest oleks nagu kyljes ja pealmine pool tuli ...
  teema: Mobiiltelefon sai 25-aastaseks
zerokas

vastuseid: 29
vaadatud: 10346

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 13.11.2008 16:56:25   pealkiri: Mobiiltelefon sai 25-aastaseks
Endal see Gorba telefon täitsa olemas icon_biggrin.gif päris raske on teine , akuga vist 700 g kusagil icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: reingsm
zerokas

vastuseid: 84
vaadatud: 26108

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2007 23:26:11   pealkiri: Kommenteerimine: reingsm
sai paar poolpidust telefoni myydud. Kõik OK!
  teema: Kommenteerimine: paulpihu
zerokas

vastuseid: 38
vaadatud: 11531

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2007 12:11:58   pealkiri: .
Viisin tyybile Ipodi. Kõik laabus ideaalselt icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Eric80
zerokas

vastuseid: 30
vaadatud: 14195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2007 23:14:53   pealkiri: Kommenteerimine: Eric80
Sai yks blu ray film myydud. Kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kaemka
zerokas

vastuseid: 332
vaadatud: 75708

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2006 20:43:19   pealkiri: .
sai yks telefon myydud , ära kiire ja korralik , soovitan. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: zerokas
zerokas

vastuseid: 41
vaadatud: 12014

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2006 11:42:59   pealkiri: Kommenteerimine: zerokas
lubas saata nokia 3310 aga siiamaani ootan. kokkulepe oli, et proovin telefoni ära ja siis saadan raha. hea, et raha ette ei kandnud.
esimene väga ebameeldiv kogemus

Tule tln järgi kui vaja te ...
  teema: Kommenteerimine: Snai
zerokas

vastuseid: 43
vaadatud: 16588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2006 12:53:54   pealkiri: .
kõik OK thumbs_up.gif

Tasub äri teha küll temaga icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Koolja
zerokas

vastuseid: 46
vaadatud: 14017

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2006 10:18:16   pealkiri: .
sai kiirelt yks yleliigne asi myydud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: raamat
zerokas

vastuseid: 358
vaadatud: 91646

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2006 13:24:13   pealkiri: .
sai wifi myydud ... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: etc87
zerokas

vastuseid: 261
vaadatud: 80331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2005 19:28:31   pealkiri: .
sai pisut äri tehtud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: mk777
zerokas

vastuseid: 221
vaadatud: 63183

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2005 12:57:06   pealkiri: .
sai telefon myydud kõik thumbs_up.gif icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Prederik
zerokas

vastuseid: 149
vaadatud: 41983

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2005 00:28:13   pealkiri: Kommenteerimine: Prederik
aitas tuppa ruumi teha icon_smile.gif kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: võrkar
zerokas

vastuseid: 70
vaadatud: 41334

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.10.2005 14:59:15   pealkiri: .
sai veidike äri tehtud, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: emmennpee
zerokas

vastuseid: 508
vaadatud: 114761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.10.2005 14:42:15   pealkiri: ..
oscin delli icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: new_user
zerokas

vastuseid: 1
vaadatud: 307

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2005 21:11:19   pealkiri: Kommenteerimine: new_user
lubas telefoni myya ja linnas kohtuda,kõik sai kokku lepitud , aga ei teatanudki , et myyb teisele.
  teema: Kommenteerimine: abc9
zerokas

vastuseid: 193
vaadatud: 46395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2005 15:59:38   pealkiri: Kommenteerimine: abc9
sai veidike äri tehtud, kõik laabus normaalselt icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: zbx
zerokas

vastuseid: 366
vaadatud: 82387

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2005 13:14:00   pealkiri: Kommenteerimine: zbx
sai veidike äri tehtud ... kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarts21
zerokas

vastuseid: 121
vaadatud: 28260

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2005 17:14:41   pealkiri: Kommenteerimine: tarts21
võib äri teha küll, tuli õhtul kohale ja viis telefoni ära icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: darkdog
zerokas

vastuseid: 137
vaadatud: 34233

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2005 20:59:02   pealkiri: .
võib äri ajada küll thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 50W
zerokas

vastuseid: 28
vaadatud: 13570

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2005 18:25:37   pealkiri: .
vïb äri teha küll icon_smile.gif kontakt kiire.
  teema: Kommenteerimine: ums
zerokas

vastuseid: 9
vaadatud: 3916

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2005 15:44:56   pealkiri: .
...krt see hv sakib jälle:S
  teema: Kommenteerimine: ums
zerokas

vastuseid: 9
vaadatud: 3916

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2005 15:44:38   pealkiri: .
võib äri teha küll, kaup vastas ootustele icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: ums
zerokas

vastuseid: 9
vaadatud: 3916

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2005 15:42:47   pealkiri: .
võib äri teha küll, kaup vastas ootustele icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: ums
zerokas

vastuseid: 9
vaadatud: 3916

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2005 15:41:42   pealkiri: .
võib äri teha küll, kaup vastas ootustele icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: contramort
zerokas

vastuseid: 52
vaadatud: 19582

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2005 00:20:53   pealkiri: .
on paar korda äri tehtud icon_smile.gif asjalik tyyp.
  teema: Kommenteerimine: HSGold
zerokas

vastuseid: 94
vaadatud: 89234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2004 14:06:50   pealkiri: .
sai äri aetud, kõik laabus kiirelt icon_smile.gif

soovitan! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: nemu
zerokas

vastuseid: 11
vaadatud: 5900

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2004 19:54:23   pealkiri: Kommenteerimine: nemu
(y)sai bisnesit tehtud:)
  teema: Kommenteerimine: Celion
zerokas

vastuseid: 45
vaadatud: 19886

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2004 19:53:56   pealkiri: Kommenteerimine: Celion
sai äri teehtud,kiire ,korralik icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: kose404
zerokas

vastuseid: 57
vaadatud: 18347

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2004 21:17:11   pealkiri: ....
korras...
  teema: Kommenteerimine: resnick
zerokas

vastuseid: 42
vaadatud: 14951

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2004 14:36:51   pealkiri: ..
kiiresti sai yks väike tehing tehtud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: zx
zerokas

vastuseid: 143
vaadatud: 38513

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2004 00:13:21   pealkiri: ...
meeldiv äri teha icon_biggrin.gif

tartu on ikka väike küll icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: MacAivar
zerokas

vastuseid: 71
vaadatud: 29719

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2004 18:19:54   pealkiri: ...
kiire ja sujuv äritehing, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: hay01
zerokas

vastuseid: 5
vaadatud: 2791

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2004 23:54:23   pealkiri: ...
sai telefoon ostetud, displei sakib aeg ajalt, aga no eks ma yle elan.
  teema: Kommenteerimine: rossa
zerokas

vastuseid: 109
vaadatud: 43671

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2004 10:17:25   pealkiri: ...
nii kiiret äritehingut pole küll varem teinud. Väga positiivne kogemus icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: kose404
zerokas

vastuseid: 57
vaadatud: 18347

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2004 17:08:11   pealkiri: ...
raha käes icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: one
zerokas

vastuseid: 167
vaadatud: 80589

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2004 12:19:25   pealkiri: ..
võib diili teha küll icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: boonus
zerokas

vastuseid: 7
vaadatud: 4882

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2004 11:51:42   pealkiri: Kommenteerimine: boonus
võib äri teha küll icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: sepu
zerokas

vastuseid: 76
vaadatud: 25710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2004 17:42:41   pealkiri: ....
...sai äri tehtud.kiire ja korralik icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: oncleuno
zerokas

vastuseid: 33
vaadatud: 21234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2004 12:54:32   pealkiri: ...
kaup kiirelt käes ja korralik thumbs_up.gif
soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: wamps2m
zerokas

vastuseid: 5
vaadatud: 2305

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2004 12:41:48   pealkiri: Kommenteerimine: wamps2m
tuli soovitud kaubale ruttu järele ja kõik laabus.... icon_smile.gif
  teema: onu bill gates
zerokas

vastuseid: 32
vaadatud: 6410

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 27.01.2004 22:26:04   pealkiri: onu bill gates
Võidab see, kel surres kõige rohkem asju :p
  teema: Kommenteerimine: sacker
zerokas

vastuseid: 161
vaadatud: 44195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2004 16:38:49   pealkiri: .
Kõik laabus hästi, kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Motorola V150
zerokas

vastuseid: 54
vaadatud: 13807

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.12.2003 14:20:59   pealkiri: Motorola V150
...kõik hea ja tore aga (ise v3688 omanik) kuidas selle klapi yhendusega on? Ikka sama jura nagu vanadelgi? kipup ära lagunema ja siis displei yhendus ei tööta..:S
  teema: Kuvar jamab
zerokas

vastuseid: 25
vaadatud: 4619

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.04.2003 20:37:38   pealkiri: kysimus
...aga kas ja kus Tartus ka monitore parandataxe?... Mul NEC XV17 töötab 1 minuti ja siis viskab triibu ette ja siis pimedax...tuluke jääb põlema....vac aja pärast sisse lylitades kordub sama.. ...
  teema: Hea pakkumine kõigile!!!!
zerokas

vastuseid: 30
vaadatud: 6883

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.01.2003 22:10:49   pealkiri: Hea pakkumine kõigile!!!!
mis arvate www.supakas.tk st? vaadake ja mõelge:) ... ja selle lehe ,kuhu see suunab,võib yxkõik millise nimega teha:) thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.