Avaleht
otsing leidis 31 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
zero2340

vastuseid: 1830
vaadatud: 514503

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.09.2014 17:19:12   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Aitas see, kui tegin IE default brauseriks ja peale seda opera. Ju siis IE pidas end tähtsamaks, kuigi ei olnud default brauser. Tänud!
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
zero2340

vastuseid: 1830
vaadatud: 514503

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.09.2014 16:47:40   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Ei leia sellist valikut, kuhu linnuke panna. On lihtsalt "Yes" või " No, dont ask again". Võin valida ka no, dont ask again, aga ikkagi ei muuda see midagi ja küsib uuesti sama asja operat avades : ...
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
zero2340

vastuseid: 1830
vaadatud: 514503

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.09.2014 15:43:00   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Mul tekkinud üks probleem kõige uuema operaga. Iga kord kui avan opera, viskab üles teksti "Would you like to set Opera as your default browser?". Panen "Yes" ja võin ka settingute alt valida, et ...
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
zero2340

vastuseid: 2588
vaadatud: 684844

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.03.2014 21:35:27   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Jep, toimis. Tuligi maha võtta see sensor.
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
zero2340

vastuseid: 2588
vaadatud: 684844

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.03.2014 19:44:02   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
On teine pult ka, mõlemaga sama lugu. Tundub, et asi mängus. Autodega sõites on kõik ok.
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
zero2340

vastuseid: 2588
vaadatud: 684844

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.03.2014 18:29:23   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Kas kellelgi veel tsikliga või jalgrattaga sõites iseenesest kõrvale pöörab, kas siis vasakule või paremale? Mängin ps3 peal.
  teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
zero2340

vastuseid: 3098
vaadatud: 795396

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 10.12.2013 13:48:54   pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Üritasin ka väljamakset Paypali teha, kuid viskab sellise teksti ette : "Kahjuks tekkis tundmatu viga ning hetkel ei saa soovitud toimingut teostada. Palun proovige mõne hetke pärast uuesti."
  teema: Skype üldteema
zero2340

vastuseid: 6915
vaadatud: 1491756

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 12.03.2012 22:01:07   pealkiri: Skype üldteema
Sai hotmail.com lehelt oma aadress ära muudetud. Varem oli mail.ee lõpuga ja muutsin hotmail.com aadressiks. Pidi endiselt peale vahetust kõik samamoodi edasi toimima, ainus tingimus oli et minu li ...
  teema: Skype üldteema
zero2340

vastuseid: 6915
vaadatud: 1491756

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 25.10.2010 21:53:17   pealkiri: Skype üldteema
Mul probleem, et msn jookseb iga natukese aja tagant kokku. Kui arvuti tööle panen ja msni lähen, siis mõned tunnid laseb normaalselt olla kui hakkab see jama pihta. Tavaliselt jookseb kokku just ...
  teema: Õllevaatlus
zero2340

vastuseid: 14590
vaadatud: 2546495

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.12.2009 10:32:18   pealkiri: Õllevaatlus
Saku valge ikka selle talve õlu thumbs_up.gif midagi paha ei ole öelda, kui siis vaid hind võiks odavam olla
  teema: Telia TV
zero2340

vastuseid: 59376
vaadatud: 14189295

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.11.2009 22:53:26   pealkiri: Telia TV
On suunatud, aga sellest vähe kasu kui iseteeninduses näitab et kinni.
  teema: Õllevaatlus
zero2340

vastuseid: 14590
vaadatud: 2546495

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.11.2009 17:19:27   pealkiri: Õllevaatlus
Kurb uudis bocki sõpradele http://www.epl.ee/artikkel/483403
  teema: Telia TV
zero2340

vastuseid: 59376
vaadatud: 14189295

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.11.2009 16:57:25   pealkiri: Telia TV
Kaua porte avatakse? KKK all on 24h, aga tellimisel ütles 2 ööpäeva, reaalselt saab kiiremini ka, kui näiteks kohalikus sõlmes tehnikutest tuttavaid on, või seda lülitust tehakse kuskil sõle ...
  teema: Õllevaatlus
zero2340

vastuseid: 14590
vaadatud: 2546495

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.11.2009 02:02:28   pealkiri: Õllevaatlus
Maksimarketis 0,5l heineken ja pudeli special 10.90+pant. Võtsin paar purki heinekeni ja maitses ülimalt hea.
  teema: Õllevaatlus
zero2340

vastuseid: 14590
vaadatud: 2546495

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.11.2009 22:23:47   pealkiri: Õllevaatlus
Kas keegi jõuluporterit ei ole müügil näinud? Sellisel ajal on tavaliselt juba lettidel olnud.
  teema: Õllevaatlus
zero2340

vastuseid: 14590
vaadatud: 2546495

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.11.2009 21:14:25   pealkiri: Õllevaatlus
Valad klaasi välja, vaht kaob jube kiiresti pealt ja lahtub enne kui ära juua jõuad, ja ma ei ole väga aeglane jooja.
  teema: Õllevaatlus
zero2340

vastuseid: 14590
vaadatud: 2546495

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.11.2009 19:42:46   pealkiri: Õllevaatlus
Pidasin silmas saku originaali, mida sai eile rüübatud. See palju reklaamitud vaadi õlle värskus ei kõlba küll mitte kuhugi, lahtub kuidagi jube kiiresti.
  teema: Õllevaatlus
zero2340

vastuseid: 14590
vaadatud: 2546495

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.11.2009 04:07:10   pealkiri: Õllevaatlus
sai täna paar Heinekeni võetud ja siis hiljem mõned vaadi õlle värsked joogid, kuna hind oli soodne ja premiumi polnud. Heineken maitses vägagi hästi kuid saku toodang oli ikka alla igasugu arv ...
  teema: Õllevaatlus
zero2340

vastuseid: 14590
vaadatud: 2546495

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.10.2009 19:01:45   pealkiri: Õllevaatlus
Maximas ka eile 3.90 oli, ja special juba mitmendat nädalat 9.50+pant.
  teema: Õllevaatlus
zero2340

vastuseid: 14590
vaadatud: 2546495

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.10.2009 14:43:35   pealkiri: Õllevaatlus
Sai siin üks reede sõpradega mõned tõmmu hiiud võetud ja ohh imet, mis ühe laual oleva pudeliga juhtus. Täiesti lambist läks üks avamata pudel pauguga lõhki ja pool tuba oli õlut ja väikse ...
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
zero2340

vastuseid: 1090
vaadatud: 219143

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2008 22:40:52   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
Läksin edasi, kaks punkti jääb selle saidi andmetel vahele http://guides.gamepressure.com/stalkerclearsky/guide.asp?ID=5303 (5 ja 6 siis), seal majade vahele täielik vaikus kuni sillani.
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
zero2340

vastuseid: 1090
vaadatud: 219143

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2008 22:06:00   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
Mul mingi jama Limanskis, kus peab clearsky meestega military vennad maha kõmmutama, need snaiprid seal akendel jne.. Kõmmutan siis kõik maha, kuid clearsky tüübid jäävad sinna toppama ja task ...
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
zero2340

vastuseid: 1090
vaadatud: 219143

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2008 04:06:01   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
Kas keegi on leidnud need mälupulgad cordonist, mida see mehaanik tahab? Olen terve cordoni läbi kammind, isegi military baasi, aga ei leia. Või on üldse tegemist mingi järjekordse bugiga?
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
zero2340

vastuseid: 1090
vaadatud: 219143

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2008 16:50:33   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
Mul selline probleem, et pidin garbages selle Depoti bandiitidest tühjaks tegema, aga kui väravast sinna territooriumile sisse lähen, siis kaob relv käest ära nagu näiteks ka stalkerite baasi si ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
zero2340

vastuseid: 16960
vaadatud: 3593972

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 18.12.2007 20:50:54   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Aidake komplekti kokku panna, hinnaks kuskil 8500.-, dvd-rom on olemas, eelistusteks oleks vähemalt Intel Core 2 Duo E6550 prose, 160gb ketas ja RADEON HD 2900GT. Sooviks kõik komponendid osta arvut ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
zero2340

vastuseid: 10475
vaadatud: 2420042

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.11.2007 16:46:51   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Aidake monitori valida peamiselt netis surfamiseks, aga vahest võib ette tulla ka mängimist. Praegu kaks monitori välja valitud:

Samsung 20" LCD SyncMaster 206BW https://www.hinnavaatlus.ee/prod ...
  teema: Mobiili helinate Req/Offer
zero2340

vastuseid: 1407
vaadatud: 404488

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.04.2007 16:28:22   pealkiri: Mobiili helinate Req/Offer
Sooviks Robert Miles - Children pärishelinat.
  teema: Kommenteerimine: Scrooge
zero2340

vastuseid: 52
vaadatud: 16423

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2007 18:16:35   pealkiri: Kommenteerimine: Scrooge
Võib usaldada.
  teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
zero2340

vastuseid: 1240
vaadatud: 238747

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2005 16:01:28   pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
Wolf3D oli esimeseks mänguks.
  teema: Dvd kirjutamine koos subtiitritega
zero2340

vastuseid: 14
vaadatud: 6462

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 14.04.2005 11:17:13   pealkiri: Dvd kirjutamine koos subtiitritega
Ega neid .sup faile ei ole kusagilt saada vist, vähemalt mitte eestikeelsete subtiitritega.
  teema: Dvd kirjutamine koos subtiitritega
zero2340

vastuseid: 14
vaadatud: 6462

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.04.2005 21:13:43   pealkiri: Dvd kirjutamine koos subtiitritega
Parim õpetus, mis ma olen leidnud http://www.itcollege.ee/~rmumm/
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.