|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: A.V.A. - Alliance of Valiant Arms |
zero0
vastuseid: 128
vaadatud: 32741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2012 22:54:10 pealkiri: A.V.A. - Alliance of Valiant Arms |
| Täiesti mõttetuks tehtud.... kui ijji ava oli veel sain oma Sempron 3000 s754 ja HD 3650iga mängida ja nüüd aeriaga laggib päris hullult |
teema: Probleem php-ga |
zero0
vastuseid: 31
vaadatud: 4353
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 19.11.2011 15:22:26 pealkiri: Probleem php-ga |
| Nagu ennem ütlesin siis mu php oskus pole hea. Loodan, et keegi suudab ära parandada selle. |
teema: Probleem php-ga |
zero0
vastuseid: 31
vaadatud: 4353
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 19.11.2011 15:10:43 pealkiri: Probleem php-ga |
Tervist!
Proovi seda.
<form action="<?php $_SERVER['PHP_SELF'];?>" method="post" enctype="multipart/form-data" name="Admin nick vahetus">
... |
teema: Defragment ei saa GTA SA kahe failiga hakkama, mäng hakib |
zero0
vastuseid: 6
vaadatud: 3451
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.04.2010 13:24:08 pealkiri: Defragment ei saa GTA SA kahe failiga hakkama, mäng hakib |
| Proovi ccleanerid ka. |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
zero0
vastuseid: 6386
vaadatud: 1254048
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.03.2010 14:46:36 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| Ma eile downloadisin ära selle installisin ära aga installimise ajal näitas mingid engine errorid, et nagu what? pärast tuvastas mul graffika kaartiks hd2400 kuigi on tegelt hd3650 |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
zero0
vastuseid: 6386
vaadatud: 1254048
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.03.2010 22:52:51 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| Aga kas keegi saaks öelda kust saab need driverid tõmmata kuna ati lehel oli hotfix ainult? |
teema: pilti terandamise programm? |
zero0
vastuseid: 9
vaadatud: 3982
|
foorum: Kujundamine postitatud: 08.02.2010 18:04:53 pealkiri: pilti terandamise programm? |
| Tänud |
teema: pilti terandamise programm? |
zero0
vastuseid: 9
vaadatud: 3982
|
foorum: Kujundamine postitatud: 08.02.2010 17:54:34 pealkiri: pilti terandamise programm? |
| et mis programmiga saaks pildi teravamaks? |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
zero0
vastuseid: 4216
vaadatud: 1307161
|
foorum: Kujundamine postitatud: 08.02.2010 17:53:04 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
Võiksid mingi laheda mao joonistada minust  |
teema: Programm mis eemaldab subtiitrid? |
zero0
vastuseid: 14
vaadatud: 5180
|
foorum: Tarkvara postitatud: 06.02.2010 00:27:30 pealkiri: Programm mis eemaldab subtiitrid? |
| Olgu vaatasin filmi subtiitritega läbi |
teema: Programm mis eemaldab subtiitrid? |
zero0
vastuseid: 14
vaadatud: 5180
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.02.2010 21:16:39 pealkiri: Programm mis eemaldab subtiitrid? |
| Õpetus? |
teema: Programm mis eemaldab subtiitrid? |
zero0
vastuseid: 14
vaadatud: 5180
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.02.2010 20:57:43 pealkiri: Programm mis eemaldab subtiitrid? |
| Aga kuidas seda teha? |
teema: Programm mis eemaldab subtiitrid? |
zero0
vastuseid: 14
vaadatud: 5180
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.02.2010 20:46:16 pealkiri: Programm mis eemaldab subtiitrid? |
, mille sisse?
kui video enda külge keevitatud, siis aitab aint croppimine või blurrimine
kui dvd'lt, siis dvdshrink äkki
croppimine või blurrimine?? |
teema: Programm mis eemaldab subtiitrid? |
zero0
vastuseid: 14
vaadatud: 5180
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.02.2010 20:29:10 pealkiri: Programm mis eemaldab subtiitrid? |
| Et kas on programm mis eemaldab subtiitrid mis on sisse integeeritud? |
teema: Kas saab? |
zero0
vastuseid: 4
vaadatud: 1255
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.02.2010 16:44:57 pealkiri: Kas saab? |
| aga mida seal tuleks muuda? |
teema: Kas saab? |
zero0
vastuseid: 4
vaadatud: 1255
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.02.2010 16:27:56 pealkiri: Kas saab? |
| Kas saab utorrenti niiviisi sättida et kui üks allalaadimine lõpeb siis algab teine allalaadimine? |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
zero0
vastuseid: 21795
vaadatud: 3919257
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.01.2010 21:36:38 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Et siis kõik mängud peaksid olema ühesugused ka? featuuri määrab see milline mäng näeb välja. Sa ei saa ju panna seda featuuri näiteks puzzle mängule. |
teema: A.V.A. - Alliance of Valiant Arms |
zero0
vastuseid: 128
vaadatud: 32741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2010 14:17:35 pealkiri: A.V.A. - Alliance of Valiant Arms |
| Keegi võiks praegu mängima tulla. Ma ise lähen mul nimi siis eestipwn78. ise mängin begnineer servus |
teema: A.V.A. - Alliance of Valiant Arms |
zero0
vastuseid: 128
vaadatud: 32741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.01.2010 19:45:05 pealkiri: A.V.A. - Alliance of Valiant Arms |
| Kas keegi veel mängib ka seda? |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
zero0
vastuseid: 6386
vaadatud: 1254048
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2010 20:15:14 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| jah niiviisi installisingi driverid aga järgmine kord tahaks ilusasti normaalselt installida. et kuidas saaks nii? |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
zero0
vastuseid: 6386
vaadatud: 1254048
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2010 17:09:23 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| Mul on driveri installimise probleem et näiteks Catalyst 7.x-8.x need saan ilusasti installitud aga 9.x algab probleem et installin ära, arvuti teeb restardi aga drivereid pole? et milles probleem v ... |
teema: Kas see on Õige? |
zero0
vastuseid: 2
vaadatud: 1390
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.01.2010 16:40:42 pealkiri: Kas see on Õige? |
| Et kas see on õige http://www.speedtest.net/result/678882415.png et seal näha et ping on 929ms aga kiirus 59.00mb/s. Kuidas see võimalik on mul pole kunagi olnud nii suur kiirus? Ja kas see on reaa ... |
teema: Ajas naerma küll |
zero0
vastuseid: 40
vaadatud: 24229
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.12.2009 03:17:22 pealkiri: Ajas naerma küll |
| Enam ei tohi ühteki emaili manust avada!!!.kõikides manustes on tänapäeval viirused sees:D |
teema: Ajas naerma küll |
zero0
vastuseid: 40
vaadatud: 24229
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 12.12.2009 23:39:45 pealkiri: Ajas naerma küll |
VIIRUS BAD-TIMES
Kui saate meili nimega BAD-TIMES kustutage ta koheselt ilma lugemata!
Tegemist on kõige ohtlikuma viirusega, mida eales tuntud!
Ta kustutab lugemise ajal teie kõvaketta, j ... |
teema: Folding@home |
zero0
vastuseid: 1797
vaadatud: 483130
|
foorum: HV üritused postitatud: 12.12.2009 18:43:11 pealkiri: Folding@home |
| kuna ma algaja siis kas keegi saaks seletada mis asi see on? |
teema: Outlooki kirjade kättesaamine, peale arvuti surma, HDD elab :) |
zero0
vastuseid: 11
vaadatud: 3299
|
foorum: Tarkvara postitatud: 08.12.2009 00:23:23 pealkiri: Outlooki kirjade kättesaamine, peale arvuti surma, HDD elab :) |
| kõvaketas teise läpakase millese sobib ja HDD peal peaks olema kõik alles os ja need kirjad. |
teema: Probleem HD'ga |
zero0
vastuseid: 8
vaadatud: 2171
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 03.12.2009 21:41:05 pealkiri: Probleem HD'ga |
Kõvaketas kutu arvan. aga kunagi ei tea  |
teema: Windows7 ja kahe monitori probleem |
zero0
vastuseid: 5
vaadatud: 2619
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2009 13:20:14 pealkiri: Windows7 ja kahe monitori probleem |
| proovi Windows klahv+p |
teema: Win 7 driver installminine |
zero0
vastuseid: 2
vaadatud: 1071
|
foorum: Tarkvara postitatud: 19.11.2009 19:14:47 pealkiri: Win 7 driver installminine |
| jah profiili arvuti ja variant 2 Sry kirjutasin kiiresti |
teema: Win 7 driver installminine |
zero0
vastuseid: 2
vaadatud: 1071
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.11.2009 21:57:00 pealkiri: Win 7 driver installminine |
| Et kuidas win 7 ati driverid installida et kui ma installin ära siis teen restarti ja ikka sama stantard VGA graphics adapter driverid. mis teha? et kuidas saab installida et ati driverid tuleks? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
zero0
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554669
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2009 22:01:34 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| jah pane järgmine |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
zero0
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554669
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2009 21:34:15 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| kuna , pole pannud pilti siis panen pilti http://www.upload.ee/image/264900/seeonwow.jpg |
teema: xp language bar |
zero0
vastuseid: 1
vaadatud: 746
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.11.2009 16:29:42 pealkiri: xp language bar |
| et kas kuidagi saaks jaapani keele sinna valikute hulka et kas tuleb kuskilt tõmmada või on see xp plaadil? |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
zero0
vastuseid: 6691
vaadatud: 999807
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2009 15:53:32 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
WW2 mängud on jamad põhiliselt sellepärast, et liiga palju on neid mänge ja kaks poolt on: venelased ja sakslased.
Iga õige eestlane ei tahaks kummagi kasuks sõdida. mine venelaste poole ... |
teema: Multibooting |
zero0
vastuseid: 7
vaadatud: 1741
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.11.2009 18:20:07 pealkiri: Multibooting |
| eks ma proovin |
teema: Multibooting |
zero0
vastuseid: 7
vaadatud: 1741
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.11.2009 16:40:58 pealkiri: Multibooting |
| et kuidas saaks multibootingu et mul üks kõvaketas aga need jaotatud kaheks osaks et kas nii saaks et mul c kettal windows xp aga d kettale panen windows 7?ja siis saan kui arvuti tööle panen et s ... |
teema: Port? |
zero0
vastuseid: 14
vaadatud: 2894
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.11.2009 22:46:45 pealkiri: Port? |
ma ei tea mina ei maksa netti eest aga mis port algselt adsli ühendusel avatud on? kui ma kontrollin porti 113 siis annab sellise errori. An error has occurred!
Port 113 does not appear to be open ... |
teema: Port? |
zero0
vastuseid: 14
vaadatud: 2894
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.11.2009 01:53:56 pealkiri: Port? |
| Mis porti utorrenti jaoks kasutada? |
teema: Port? |
zero0
vastuseid: 14
vaadatud: 2894
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.10.2009 14:39:57 pealkiri: Port? |
| Et kuidas ma saaks teada mis porti ma pean kasutama kui mul on adsl-i nokia modem aga digitv ühendus? |
teema: Mis driver on Hd3650 kaasas ? |
zero0
vastuseid: 1
vaadatud: 732
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.10.2009 18:45:33 pealkiri: Mis driver on Hd3650 kaasas ? |
| Mis driver on club3d Hd3650 kaasas? |
teema: Sapphire HD3650 512MB AGP jahutus |
zero0
vastuseid: 1
vaadatud: 1231
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.10.2009 18:36:48 pealkiri: Sapphire HD3650 512MB AGP jahutus |
| vaata siit http://www.ox.ee/est/catalog/707. |
teema: HP pavilion dv2000 videokaart |
zero0
vastuseid: 7
vaadatud: 3124
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.10.2009 18:21:01 pealkiri: HP pavilion dv2000 videokaart |
| mis graffikakaart on? |
teema: Mis catalyst driver? |
zero0
vastuseid: 5
vaadatud: 1166
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.10.2009 18:20:04 pealkiri: Mis catalyst driver? |
| Aga mis Catalyst 8.501.0.0 version see on? |
teema: Ati radeon 3200/3650 modimine |
zero0
vastuseid: 1
vaadatud: 1097
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.10.2009 13:24:31 pealkiri: Ati radeon 3200/3650 modimine |
| Mis tootja on? aga algset driverid ei saa kasutada?aga need http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/radeonx-xp? |
teema: Mis catalyst driver? |
zero0
vastuseid: 5
vaadatud: 1166
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.10.2009 21:45:59 pealkiri: Mis catalyst driver? |
| noh aga kuidas kas installida peale või tuleb vana maha lasta? |
teema: Mis catalyst driver? |
zero0
vastuseid: 5
vaadatud: 1166
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.10.2009 21:11:40 pealkiri: Mis catalyst driver? |
| Et mul Ati Radeon HD3650 ja sel vist 8.5 praegu(device manger näitab 8.501.0.0) ja ma tahan installida 9.10 et kas tuleb enne vana maha lasta või võib peale installida. Ja kust saaks seda 8.5(või ... |
teema: Sharder pixel 3.0 mängud? |
zero0
vastuseid: 11
vaadatud: 2689
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2009 11:47:07 pealkiri: Sharder pixel 3.0 mängud? |
| TY |
teema: Sharder pixel 3.0 mängud? |
zero0
vastuseid: 11
vaadatud: 2689
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2009 02:41:49 pealkiri: Sharder pixel 3.0 mängud? |
| Kas keegi saab öelda sharder pixel 3.0 mänge? |
teema: graafikakaarti dravierite installimise propleem |
zero0
vastuseid: 12
vaadatud: 2530
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.10.2009 14:42:44 pealkiri: graafikakaarti dravierite installimise propleem |
| Ei , sina oled vene esindaja.Ja , olen proovinud küll reinstallida |
teema: graafikakaarti dravierite installimise propleem |
zero0
vastuseid: 12
vaadatud: 2530
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.10.2009 16:20:50 pealkiri: graafikakaarti dravierite installimise propleem |
Nojah kirjutasin kiiresti ega vaatan mida kirjutan. Aga propleem on selles et praegust driveri saan kasutada aga teisi ei saa, error on ise CCC(Catalyst Control Centre) Propleem.
Palun vastake kiires ... |
| |