Avaleht
otsing leidis 88 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: A.V.A. - Alliance of Valiant Arms
zero0

vastuseid: 128
vaadatud: 32741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2012 22:54:10   pealkiri: A.V.A. - Alliance of Valiant Arms
Täiesti mõttetuks tehtud.... kui ijji ava oli veel sain oma Sempron 3000 s754 ja HD 3650iga mängida ja nüüd aeriaga laggib päris hullult
  teema: Probleem php-ga
zero0

vastuseid: 31
vaadatud: 4353

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 19.11.2011 15:22:26   pealkiri: Probleem php-ga
Nagu ennem ütlesin siis mu php oskus pole hea. Loodan, et keegi suudab ära parandada selle.
  teema: Probleem php-ga
zero0

vastuseid: 31
vaadatud: 4353

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 19.11.2011 15:10:43   pealkiri: Probleem php-ga
Tervist!
Proovi seda.
<form action="<?php $_SERVER['PHP_SELF'];?>" method="post" enctype="multipart/form-data" name="Admin nick vahetus"> ...
  teema: Defragment ei saa GTA SA kahe failiga hakkama, mäng hakib
zero0

vastuseid: 6
vaadatud: 3451

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.04.2010 13:24:08   pealkiri: Defragment ei saa GTA SA kahe failiga hakkama, mäng hakib
Proovi ccleanerid ka.
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
zero0

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254048

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.03.2010 14:46:36   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Ma eile downloadisin ära selle installisin ära aga installimise ajal näitas mingid engine errorid, et nagu what? pärast tuvastas mul graffika kaartiks hd2400 kuigi on tegelt hd3650
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
zero0

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254048

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.03.2010 22:52:51   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Aga kas keegi saaks öelda kust saab need driverid tõmmata kuna ati lehel oli hotfix ainult?
  teema: pilti terandamise programm?
zero0

vastuseid: 9
vaadatud: 3982

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 08.02.2010 18:04:53   pealkiri: pilti terandamise programm?
Tänud
  teema: pilti terandamise programm?
zero0

vastuseid: 9
vaadatud: 3982

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 08.02.2010 17:54:34   pealkiri: pilti terandamise programm?
et mis programmiga saaks pildi teravamaks?
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
zero0

vastuseid: 4216
vaadatud: 1307161

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 08.02.2010 17:53:04   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
Võiksid mingi laheda mao joonistada minust icon_biggrin.gif
  teema: Programm mis eemaldab subtiitrid?
zero0

vastuseid: 14
vaadatud: 5180

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 06.02.2010 00:27:30   pealkiri: Programm mis eemaldab subtiitrid?
Olgu vaatasin filmi subtiitritega läbi
  teema: Programm mis eemaldab subtiitrid?
zero0

vastuseid: 14
vaadatud: 5180

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.02.2010 21:16:39   pealkiri: Programm mis eemaldab subtiitrid?
Õpetus?
  teema: Programm mis eemaldab subtiitrid?
zero0

vastuseid: 14
vaadatud: 5180

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.02.2010 20:57:43   pealkiri: Programm mis eemaldab subtiitrid?
Aga kuidas seda teha?
  teema: Programm mis eemaldab subtiitrid?
zero0

vastuseid: 14
vaadatud: 5180

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.02.2010 20:46:16   pealkiri: Programm mis eemaldab subtiitrid?
, mille sisse?

kui video enda külge keevitatud, siis aitab aint croppimine või blurrimine
kui dvd'lt, siis dvdshrink äkki
croppimine või blurrimine??
  teema: Programm mis eemaldab subtiitrid?
zero0

vastuseid: 14
vaadatud: 5180

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.02.2010 20:29:10   pealkiri: Programm mis eemaldab subtiitrid?
Et kas on programm mis eemaldab subtiitrid mis on sisse integeeritud?
  teema: Kas saab?
zero0

vastuseid: 4
vaadatud: 1255

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.02.2010 16:44:57   pealkiri: Kas saab?
aga mida seal tuleks muuda?
  teema: Kas saab?
zero0

vastuseid: 4
vaadatud: 1255

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.02.2010 16:27:56   pealkiri: Kas saab?
Kas saab utorrenti niiviisi sättida et kui üks allalaadimine lõpeb siis algab teine allalaadimine?
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
zero0

vastuseid: 21795
vaadatud: 3919257

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.01.2010 21:36:38   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu

Et siis kõik mängud peaksid olema ühesugused ka? featuuri määrab see milline mäng näeb välja. Sa ei saa ju panna seda featuuri näiteks puzzle mängule.
  teema: A.V.A. - Alliance of Valiant Arms
zero0

vastuseid: 128
vaadatud: 32741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2010 14:17:35   pealkiri: A.V.A. - Alliance of Valiant Arms
Keegi võiks praegu mängima tulla. Ma ise lähen mul nimi siis eestipwn78. ise mängin begnineer servus
  teema: A.V.A. - Alliance of Valiant Arms
zero0

vastuseid: 128
vaadatud: 32741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.01.2010 19:45:05   pealkiri: A.V.A. - Alliance of Valiant Arms
Kas keegi veel mängib ka seda?
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
zero0

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254048

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2010 20:15:14   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
jah niiviisi installisingi driverid aga järgmine kord tahaks ilusasti normaalselt installida. et kuidas saaks nii?
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
zero0

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254048

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2010 17:09:23   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Mul on driveri installimise probleem et näiteks Catalyst 7.x-8.x need saan ilusasti installitud aga 9.x algab probleem et installin ära, arvuti teeb restardi aga drivereid pole? et milles probleem v ...
  teema: Kas see on Õige?
zero0

vastuseid: 2
vaadatud: 1390

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.01.2010 16:40:42   pealkiri: Kas see on Õige?
Et kas see on õige http://www.speedtest.net/result/678882415.png et seal näha et ping on 929ms aga kiirus 59.00mb/s. Kuidas see võimalik on mul pole kunagi olnud nii suur kiirus? Ja kas see on reaa ...
  teema: Ajas naerma küll
zero0

vastuseid: 40
vaadatud: 24229

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.12.2009 03:17:22   pealkiri: Ajas naerma küll
Enam ei tohi ühteki emaili manust avada!!!.kõikides manustes on tänapäeval viirused sees:D
  teema: Ajas naerma küll
zero0

vastuseid: 40
vaadatud: 24229

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 12.12.2009 23:39:45   pealkiri: Ajas naerma küll
VIIRUS BAD-TIMES

Kui saate meili nimega BAD-TIMES kustutage ta koheselt ilma lugemata!

Tegemist on kõige ohtlikuma viirusega, mida eales tuntud!
Ta kustutab lugemise ajal teie kõvaketta, j ...
  teema: Folding@home
zero0

vastuseid: 1797
vaadatud: 483130

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 12.12.2009 18:43:11   pealkiri: Folding@home
kuna ma algaja siis kas keegi saaks seletada mis asi see on?
  teema: Outlooki kirjade kättesaamine, peale arvuti surma, HDD elab :)
zero0

vastuseid: 11
vaadatud: 3299

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 08.12.2009 00:23:23   pealkiri: Outlooki kirjade kättesaamine, peale arvuti surma, HDD elab :)
kõvaketas teise läpakase millese sobib ja HDD peal peaks olema kõik alles os ja need kirjad.
  teema: Probleem HD'ga
zero0

vastuseid: 8
vaadatud: 2171

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.12.2009 21:41:05   pealkiri: Probleem HD'ga
Kõvaketas kutu arvan. aga kunagi ei tea icon_lol.gif
  teema: Windows7 ja kahe monitori probleem
zero0

vastuseid: 5
vaadatud: 2619

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.11.2009 13:20:14   pealkiri: Windows7 ja kahe monitori probleem
proovi Windows klahv+p
  teema: Win 7 driver installminine
zero0

vastuseid: 2
vaadatud: 1071

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 19.11.2009 19:14:47   pealkiri: Win 7 driver installminine
jah profiili arvuti ja variant 2 Sry kirjutasin kiiresti
  teema: Win 7 driver installminine
zero0

vastuseid: 2
vaadatud: 1071

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.11.2009 21:57:00   pealkiri: Win 7 driver installminine
Et kuidas win 7 ati driverid installida et kui ma installin ära siis teen restarti ja ikka sama stantard VGA graphics adapter driverid. mis teha? et kuidas saab installida et ati driverid tuleks?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
zero0

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554669

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2009 22:01:34   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
jah pane järgmine
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
zero0

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554669

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2009 21:34:15   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
kuna , pole pannud pilti siis panen pilti http://www.upload.ee/image/264900/seeonwow.jpg
  teema: xp language bar
zero0

vastuseid: 1
vaadatud: 746

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.11.2009 16:29:42   pealkiri: xp language bar
et kas kuidagi saaks jaapani keele sinna valikute hulka et kas tuleb kuskilt tõmmada või on see xp plaadil?
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
zero0

vastuseid: 6691
vaadatud: 999807

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2009 15:53:32   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
WW2 mängud on jamad põhiliselt sellepärast, et liiga palju on neid mänge ja kaks poolt on: venelased ja sakslased.
Iga õige eestlane ei tahaks kummagi kasuks sõdida. icon_wink.gif mine venelaste poole ...
  teema: Multibooting
zero0

vastuseid: 7
vaadatud: 1741

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 09.11.2009 18:20:07   pealkiri: Multibooting
eks ma proovin
  teema: Multibooting
zero0

vastuseid: 7
vaadatud: 1741

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.11.2009 16:40:58   pealkiri: Multibooting
et kuidas saaks multibootingu et mul üks kõvaketas aga need jaotatud kaheks osaks et kas nii saaks et mul c kettal windows xp aga d kettale panen windows 7?ja siis saan kui arvuti tööle panen et s ...
  teema: Port?
zero0

vastuseid: 14
vaadatud: 2894

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.11.2009 22:46:45   pealkiri: Port?
ma ei tea mina ei maksa netti eest aga mis port algselt adsli ühendusel avatud on? kui ma kontrollin porti 113 siis annab sellise errori. An error has occurred!

Port 113 does not appear to be open ...
  teema: Port?
zero0

vastuseid: 14
vaadatud: 2894

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.11.2009 01:53:56   pealkiri: Port?
Mis porti utorrenti jaoks kasutada?
  teema: Port?
zero0

vastuseid: 14
vaadatud: 2894

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.10.2009 14:39:57   pealkiri: Port?
Et kuidas ma saaks teada mis porti ma pean kasutama kui mul on adsl-i nokia modem aga digitv ühendus?
  teema: Mis driver on Hd3650 kaasas ?
zero0

vastuseid: 1
vaadatud: 732

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.10.2009 18:45:33   pealkiri: Mis driver on Hd3650 kaasas ?
Mis driver on club3d Hd3650 kaasas?
  teema: Sapphire HD3650 512MB AGP jahutus
zero0

vastuseid: 1
vaadatud: 1231

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.10.2009 18:36:48   pealkiri: Sapphire HD3650 512MB AGP jahutus
vaata siit http://www.ox.ee/est/catalog/707.
  teema: HP pavilion dv2000 videokaart
zero0

vastuseid: 7
vaadatud: 3124

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.10.2009 18:21:01   pealkiri: HP pavilion dv2000 videokaart
mis graffikakaart on?
  teema: Mis catalyst driver?
zero0

vastuseid: 5
vaadatud: 1166

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.10.2009 18:20:04   pealkiri: Mis catalyst driver?
Aga mis Catalyst 8.501.0.0 version see on?
  teema: Ati radeon 3200/3650 modimine
zero0

vastuseid: 1
vaadatud: 1097

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.10.2009 13:24:31   pealkiri: Ati radeon 3200/3650 modimine
Mis tootja on? aga algset driverid ei saa kasutada?aga need http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/radeonx-xp?
  teema: Mis catalyst driver?
zero0

vastuseid: 5
vaadatud: 1166

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.10.2009 21:45:59   pealkiri: Mis catalyst driver?
noh aga kuidas kas installida peale või tuleb vana maha lasta?
  teema: Mis catalyst driver?
zero0

vastuseid: 5
vaadatud: 1166

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.10.2009 21:11:40   pealkiri: Mis catalyst driver?
Et mul Ati Radeon HD3650 ja sel vist 8.5 praegu(device manger näitab 8.501.0.0) ja ma tahan installida 9.10 et kas tuleb enne vana maha lasta või võib peale installida. Ja kust saaks seda 8.5(või ...
  teema: Sharder pixel 3.0 mängud?
zero0

vastuseid: 11
vaadatud: 2689

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2009 11:47:07   pealkiri: Sharder pixel 3.0 mängud?
TY
  teema: Sharder pixel 3.0 mängud?
zero0

vastuseid: 11
vaadatud: 2689

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2009 02:41:49   pealkiri: Sharder pixel 3.0 mängud?
Kas keegi saab öelda sharder pixel 3.0 mänge?
  teema: graafikakaarti dravierite installimise propleem
zero0

vastuseid: 12
vaadatud: 2530

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.10.2009 14:42:44   pealkiri: graafikakaarti dravierite installimise propleem
Ei , sina oled vene esindaja.Ja , olen proovinud küll reinstallida
  teema: graafikakaarti dravierite installimise propleem
zero0

vastuseid: 12
vaadatud: 2530

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.10.2009 16:20:50   pealkiri: graafikakaarti dravierite installimise propleem
Nojah kirjutasin kiiresti ega vaatan mida kirjutan. Aga propleem on selles et praegust driveri saan kasutada aga teisi ei saa, error on ise CCC(Catalyst Control Centre) Propleem.
Palun vastake kiires ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.