Avaleht
otsing leidis 324 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Villemk2
zeppelin

vastuseid: 128
vaadatud: 34302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2014 08:25:59   pealkiri: Kommenteerimine: Villemk2
Ostsin läpaka, kõik ok! thumbs_up.gif
  teema: CPU puhastusvahend
zeppelin

vastuseid: 48
vaadatud: 21662

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.08.2013 23:16:01   pealkiri: CPU puhastusvahend
Motip Contact Cleaner aerosool teeb selle töö kiiresti ja efektiivselt. Saadaval autokaupadega tegelevates asutustes.
  teema: M2gra cpu haigus
zeppelin

vastuseid: 175
vaadatud: 95258

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.06.2013 21:55:19   pealkiri: M2gra cpu haigus
Leidsin vanarauakastist järgmised prosed:
Am486 DX4-100
Intel Pentium 150
Pentium II 266 SL2HE
Intel E6550 SLA9X

Kui huvi on, võin saatekulu kompenseerimisel ära kinkida.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
zeppelin

vastuseid: 7337
vaadatud: 1959886

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.05.2013 19:45:00   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Lihtmaksikiri väljastatakse postkasti. Kui on ikkagi teada, et see sinna ei mahu, siis ukse taha vedama ei pea. Tähtmaksikirjale peab tegema ühe väljastuskatse.
  teema: IND ATA 256MB PCMCIA mälukaart ja ilma PCMCIA pesata win 64bit arvuti
zeppelin

vastuseid: 11
vaadatud: 4952

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 19.05.2013 09:05:20   pealkiri: IND ATA 256MB PCMCIA mälukaart ja ilma PCMCIA pesata win 64bit arvuti
Ehk oleks mõistlikum kasutada PCMCIA CompactFlash adapterit koos CF kaardiga. CF kaardilugejaid peaks ikka saada olema.
  teema: Paypal & eBay üldteema
zeppelin

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876891

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 28.03.2013 04:41:08   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Mul on probleem siis selline, et ei õnnestu paypalil sebi krediitkaardilt raha kätte saada. Eelmise kaardiga toimis väga ilusti, kuid nüüd on mingi jama koguaeg. Üritan ebays maksta, ei toimi ja ...
  teema: Kommenteerimine: svenman
zeppelin

vastuseid: 79
vaadatud: 19501

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2012 00:02:01   pealkiri: Kommenteerimine: svenman
Ostsin kõvaketta - kaup kontrollitud, korralikult pakitud ja kiiresti saadetud. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: tuut
zeppelin

vastuseid: 26
vaadatud: 10345

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2012 18:54:36   pealkiri: Kommenteerimine: tuut
Ostsin emaplaadi - kaup kiirelt käes, kõik toimib nagu vaja. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: caramis
zeppelin

vastuseid: 172
vaadatud: 55059

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2012 22:18:34   pealkiri: Kommenteerimine: caramis
Ostsin videokaardi - tehing ülikiire, kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: Probleem EG41MF-US2H emaplaadiga
zeppelin

vastuseid: 8
vaadatud: 3305

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.09.2012 20:44:06   pealkiri: Probleem EG41MF-US2H emaplaadiga
Mina prooviks esialgu liitiumpatareid vahetada.
  teema: kiire küsimus wifi kohta :: Sülearvuti WiFi adapterid
zeppelin

vastuseid: 3
vaadatud: 1845

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 29.09.2012 20:15:46   pealkiri: kiire küsimus wifi kohta
Toide tuleb sõltuvalt kaardi tüübist läbi minipci või minipci-e pesa. Need must ja valge on mõlemad antennijuhtmed.
  teema: Udune CRT
zeppelin

vastuseid: 2
vaadatud: 1689

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.09.2012 19:25:49   pealkiri: Udune CRT
Abi võid leida mõnest vanemast teemast. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=219769
  teema: Kommenteerimine: anaruson
zeppelin

vastuseid: 7
vaadatud: 2622

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2012 21:45:52   pealkiri: Kommenteerimine: anaruson
Ostsin videokaardi - kärab küll thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bantid
zeppelin

vastuseid: 128
vaadatud: 36920

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.07.2012 03:44:46   pealkiri: Kommenteerimine: bantid
Äri tehtud, kaup vastab kirjeldusele. thumbs_up.gif
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
zeppelin

vastuseid: 7337
vaadatud: 1959886

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.04.2012 21:18:12   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Eraisikule peaks olema 1.30€ kuu
  teema: Kommenteerimine: hahalolest
zeppelin

vastuseid: 25
vaadatud: 8517

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2012 23:40:47   pealkiri: Kommenteerimine: hahalolest
Ostsin toiteploki - kõik toimib nagu peab. thumbs_up.gif
  teema: Termopasta vahetamine
zeppelin

vastuseid: 57
vaadatud: 32313

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.03.2012 21:53:05   pealkiri: Termopasta vahetamine
Ise kasutan sellist toodet, kuna toimib kordades kiiremini ja efektiivsemalt kui piiritus: http://www.motipdupli.de/?L=2&id=1536
Igaks juhuks olen võimalike jääkide eemaldamiseks pärast pinna ...
  teema: Kommenteerimine: skazisesto
zeppelin

vastuseid: 16
vaadatud: 7073

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2012 17:16:39   pealkiri: Kommenteerimine: skazisesto
Usaldusväärne müüja - tehing kiire, kaup nagu kirjeldatud ning postiga saatmiseks korralikult pakitud. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: gunn271
zeppelin

vastuseid: 229
vaadatud: 35177

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2012 21:36:27   pealkiri: Kommenteerimine: gunn271
Igati õnnestunud tehing tehtud - kaup aus, müüja veel ausam. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: karukas
zeppelin

vastuseid: 201
vaadatud: 38840

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2012 14:27:40   pealkiri: Kommenteerimine: karukas
Tehing kiire, kaup korralik. thumbs_up.gif
  teema: Postiindeksite kaarti vaja
zeppelin

vastuseid: 18
vaadatud: 13091

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 27.09.2011 16:05:28   pealkiri: Postiindeksite kaarti vaja

Huvitav, kas selline sihtnumbrite täispikk nimekiri on avalike andmetena ka kuskilt mujalt kätte saadav? Või tahab Eesti post juba selle eest raha?
http://www.post.ee/ariklient_sihtnumbrid_allal ...
  teema: Postiindeksite kaarti vaja
zeppelin

vastuseid: 18
vaadatud: 13091

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 24.09.2011 13:16:21   pealkiri: Postiindeksite kaarti vaja
http://www.upload.ee/files/1682524/sihtnumbrid-24-09-2011.csv.html
Ehk on sellest midagi kasu.
  teema: Kommenteerimine: Evil1923
zeppelin

vastuseid: 241
vaadatud: 80625

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2011 00:35:12   pealkiri: Kommenteerimine: Evil1923
Tehing kiiresti tehtud, kaup vastab kirjeldustele. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: infoman123
zeppelin

vastuseid: 198
vaadatud: 51396

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2011 22:23:19   pealkiri: Kommenteerimine: infoman123
Ostsin arvutile mälu. Kaup kiirelt Smartposti abiga käes ning töötab perfektselt. Kiitused müüjale! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: KrikU
zeppelin

vastuseid: 128
vaadatud: 47562

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2011 22:26:41   pealkiri: Kommenteerimine: KrikU
Ostsin ruuteri. Kaup kiirelt käes ning toimib korrektselt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: G80
zeppelin

vastuseid: 255
vaadatud: 98373

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2011 16:59:26   pealkiri: Kommenteerimine: G80
Ostsin mälud - tehing kiire, kaup korralik beer_yum.gif
  teema: Sülearvuti monitorile VGA kaabel?
zeppelin

vastuseid: 5
vaadatud: 2798

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.02.2011 01:03:49   pealkiri: Sülearvuti monitorile VGA kaabel?
Ilma kontrollerita ei tule arvatavasti midagi välja.
Ebays mingeid vidinaid müüakse, saad ehk veidi aimdust.
[url=http://cgi.ebay.com/LCD-Controller-board-DIY-laptop-a-desktop-monitor-/2706947529 ...
  teema: .wav'ist .mp3
zeppelin

vastuseid: 5
vaadatud: 1080

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 27.01.2011 01:00:48   pealkiri: .wav'ist .mp3
Äkki on asi selles, et mixdown pole sobiva sämplimissagedusega (sample rate 44100Hz) või bitisagedusega (bit rate 16-bit).
  teema: AVCHD formaadis DVD-d video arvutisse
zeppelin

vastuseid: 2
vaadatud: 1829

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.01.2011 16:05:35   pealkiri: AVCHD formaadis DVD-d video arvutisse
Arvutisse saad ju failid lihtsalt plaadi pealt kopeerida, eeldusel et dvd-lugeja on olemas ja plaat suletud. mts laiendiga oli neil vist videofail, vlc pleier peaks seda mängima. Ilmselt on netiavaru ...
  teema: Kommenteerimine: HeyJIM
zeppelin

vastuseid: 86
vaadatud: 13376

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2010 19:15:02   pealkiri: Kõik väga OK!
Ostsin smartposti abiga videokaardi, asi kiirelt käes, kõik toimib normaalselt.
thumbs_up.gif [/i]
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
zeppelin

vastuseid: 3099
vaadatud: 981378

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.11.2009 21:04:50   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Tahtsin täna pakki viia pakiautomaati Põlva Edu Keskuses, aga mida polnud on pakiautomaat. Mõni päev tagasi nagu oli veel alles. Teab keegi midagi selle saatusest?
  teema: Kommenteerimine: taic
zeppelin

vastuseid: 68
vaadatud: 24641

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2009 12:57:39   pealkiri: Kommenteerimine: taic
Müüsin mälupulga, oli meeldiv äri teha thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: von Wu
zeppelin

vastuseid: 900
vaadatud: 196617

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2009 12:56:29   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Ostsin telefoni, kõik toimib nagu peab. thumbs_up.gif
  teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
zeppelin

vastuseid: 33
vaadatud: 13958

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.11.2009 20:11:12   pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
üldiselt 0 ja O ei kasutata litsentsidel, kuna neil on väga keeruline vahet teha.
XP litsentsi puhul saavad kasutusel olla ainult järgmised tähed/numbrid: BCDFGHJKMPQRTVWXY2346789
  teema: Otsin helikardi drivereid Via envy24
zeppelin

vastuseid: 4
vaadatud: 1081

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.10.2009 20:16:31   pealkiri: Otsin helikardi drivereid Via envy24
http://www.viaarena.com/displaydrivers.aspx?PageID=1&OSID=36&CatID=2910&SubCatID=107
  teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid
zeppelin

vastuseid: 1314
vaadatud: 527345

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.10.2009 17:18:09   pealkiri: HP Pavilion remonditeema
Sümptomid viitavad taas kord emaplaadi rikkele. Suure tõenäosusega võib see aparaat varsti üldse pildituks jääda.
  teema: soovin leida kahe pildisisendiga arvutimonitori - kes neid toodab?
zeppelin

vastuseid: 7
vaadatud: 2355

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.08.2009 16:58:21   pealkiri: soovin leida kahe pildisisendiga arvutimonitori - kes neid toodab?
Kas KVM switch poleks parem lahendus?
  teema: Kommenteerimine: OCUser
zeppelin

vastuseid: 314
vaadatud: 101368

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2009 12:09:14   pealkiri: Kommenteerimine: OCUser
Ostsin mälud, sigarahul nii mälude kui müüjaga.
  teema: Kommenteerimine: madisxxx
zeppelin

vastuseid: 108
vaadatud: 24551

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2009 06:52:36   pealkiri: Kommenteerimine: madisxxx
Ostsin wifi kaardi, tehing sujus ideaalselt. Soovitan!
  teema: molu ei taha külmalt pilti ette võtta /parandatud
zeppelin

vastuseid: 3
vaadatud: 1112

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.07.2009 12:36:54   pealkiri: molu ei taha külmalt pilti ette võtta /parandatud
Kondekad on vast ära surnud
  teema: Tasuta programm, mis kirjutab mp3-d CDle.
zeppelin

vastuseid: 5
vaadatud: 1703

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 11.06.2009 16:05:07   pealkiri: Tasuta programm, mis kirjutab mp3-d CDle.
http://cdburnerxp.se/

Ise kasutan ja kärab väga hästi. Tasuta ja install on ainult 3 mega suur.
  teema: Kommenteerimine: batman
zeppelin

vastuseid: 188
vaadatud: 54121

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2009 15:19:43   pealkiri: Kommenteerimine: batman
Ostis KÕU koduseadme, sõnapidaja aHV
  teema: Kommenteerimine: HCL
zeppelin

vastuseid: 7
vaadatud: 3930

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2009 15:16:21   pealkiri: Kommenteerimine: HCL
Ostsis ühe "hiina ime", kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: juku626
zeppelin

vastuseid: 175
vaadatud: 43982

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2009 15:14:42   pealkiri: Kommenteerimine: juku626
Usaldusväärne hinnavaatleja, võib äri teha küll thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ERIKCO
zeppelin

vastuseid: 18
vaadatud: 8436

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2009 15:10:13   pealkiri: Kommenteerimine: ERIKCO
Ostis fotofiltri, kõik ok
  teema: Panasonic püstitas Guinnessi rekordi maailma kauakestvaima patareiga
zeppelin

vastuseid: 38
vaadatud: 21789

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 24.10.2008 15:26:09   pealkiri: Panasonic püstitas Guinnessi rekordi maailma kauakestvaima patareiga
See Energizer on liitiumpatarei, sellepärast ka suur vahe.
  teema: Õllevaatlus
zeppelin

vastuseid: 14590
vaadatud: 2545730

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.10.2008 00:11:57   pealkiri: Õllevaatlus
Mis te sellisest õlust? arvate
Sai nähtud kohalikus poes aga esialgu ei raatsinud osta, kes teab mille otsa satud


Tavaline maitsevaene ja mittemidagiütlev õlu.
  teema: Gamepad/midi --> süntekasse
zeppelin

vastuseid: 9
vaadatud: 2532

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 10.09.2008 00:49:08   pealkiri: Gamepad/midi --> süntekasse
Mõni Live/Audigy kaart peaks ka kärama Kx Project draiveritega, võibolla isegi täiesti suvaline kaart asio4all draiveritega.
Ise kasutan asio4all draivereid ja ei kurda.
  teema: HDMI/VGA --> S-Video/SCART
zeppelin

vastuseid: 51
vaadatud: 49682

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.08.2008 22:40:32   pealkiri: HDMI/VGA --> S-Video/SCART
Natuke lugemist sellest vga-scart kaablist: http://www.mythtv.org/wiki/index.php/RGB_Scart
  teema: HDMI/VGA --> S-Video/SCART
zeppelin

vastuseid: 51
vaadatud: 49682

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.08.2008 20:05:36   pealkiri: HDMI/VGA --> S-Video/SCART
Ordis on mingi vidin müügil...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.