|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Villemk2 |
zeppelin
vastuseid: 128
vaadatud: 34302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2014 08:25:59 pealkiri: Kommenteerimine: Villemk2 |
Ostsin läpaka, kõik ok!  |
teema: CPU puhastusvahend |
zeppelin
vastuseid: 48
vaadatud: 21662
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.08.2013 23:16:01 pealkiri: CPU puhastusvahend |
| Motip Contact Cleaner aerosool teeb selle töö kiiresti ja efektiivselt. Saadaval autokaupadega tegelevates asutustes. |
teema: M2gra cpu haigus |
zeppelin
vastuseid: 175
vaadatud: 95258
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.06.2013 21:55:19 pealkiri: M2gra cpu haigus |
Leidsin vanarauakastist järgmised prosed:
Am486 DX4-100
Intel Pentium 150
Pentium II 266 SL2HE
Intel E6550 SLA9X
Kui huvi on, võin saatekulu kompenseerimisel ära kinkida. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
zeppelin
vastuseid: 7337
vaadatud: 1959886
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.05.2013 19:45:00 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
| Lihtmaksikiri väljastatakse postkasti. Kui on ikkagi teada, et see sinna ei mahu, siis ukse taha vedama ei pea. Tähtmaksikirjale peab tegema ühe väljastuskatse. |
teema: IND ATA 256MB PCMCIA mälukaart ja ilma PCMCIA pesata win 64bit arvuti |
zeppelin
vastuseid: 11
vaadatud: 4952
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 19.05.2013 09:05:20 pealkiri: IND ATA 256MB PCMCIA mälukaart ja ilma PCMCIA pesata win 64bit arvuti |
| Ehk oleks mõistlikum kasutada PCMCIA CompactFlash adapterit koos CF kaardiga. CF kaardilugejaid peaks ikka saada olema. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
zeppelin
vastuseid: 17702
vaadatud: 3876891
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 28.03.2013 04:41:08 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Mul on probleem siis selline, et ei õnnestu paypalil sebi krediitkaardilt raha kätte saada. Eelmise kaardiga toimis väga ilusti, kuid nüüd on mingi jama koguaeg. Üritan ebays maksta, ei toimi ja ... |
teema: Kommenteerimine: svenman |
zeppelin
vastuseid: 79
vaadatud: 19501
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2012 00:02:01 pealkiri: Kommenteerimine: svenman |
| Ostsin kõvaketta - kaup kontrollitud, korralikult pakitud ja kiiresti saadetud. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: tuut |
zeppelin
vastuseid: 26
vaadatud: 10345
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2012 18:54:36 pealkiri: Kommenteerimine: tuut |
| Ostsin emaplaadi - kaup kiirelt käes, kõik toimib nagu vaja. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: caramis |
zeppelin
vastuseid: 172
vaadatud: 55059
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2012 22:18:34 pealkiri: Kommenteerimine: caramis |
Ostsin videokaardi - tehing ülikiire, kaup korralik  |
teema: Probleem EG41MF-US2H emaplaadiga |
zeppelin
vastuseid: 8
vaadatud: 3305
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.09.2012 20:44:06 pealkiri: Probleem EG41MF-US2H emaplaadiga |
| Mina prooviks esialgu liitiumpatareid vahetada. |
teema: kiire küsimus wifi kohta :: Sülearvuti WiFi adapterid |
zeppelin
vastuseid: 3
vaadatud: 1845
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 29.09.2012 20:15:46 pealkiri: kiire küsimus wifi kohta |
| Toide tuleb sõltuvalt kaardi tüübist läbi minipci või minipci-e pesa. Need must ja valge on mõlemad antennijuhtmed. |
teema: Udune CRT |
zeppelin
vastuseid: 2
vaadatud: 1689
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.09.2012 19:25:49 pealkiri: Udune CRT |
| Abi võid leida mõnest vanemast teemast. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=219769 |
teema: Kommenteerimine: anaruson |
zeppelin
vastuseid: 7
vaadatud: 2622
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2012 21:45:52 pealkiri: Kommenteerimine: anaruson |
Ostsin videokaardi - kärab küll  |
teema: Kommenteerimine: bantid |
zeppelin
vastuseid: 128
vaadatud: 36920
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2012 03:44:46 pealkiri: Kommenteerimine: bantid |
Äri tehtud, kaup vastab kirjeldusele.  |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
zeppelin
vastuseid: 7337
vaadatud: 1959886
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.04.2012 21:18:12 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
| Eraisikule peaks olema 1.30€ kuu |
teema: Kommenteerimine: hahalolest |
zeppelin
vastuseid: 25
vaadatud: 8517
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2012 23:40:47 pealkiri: Kommenteerimine: hahalolest |
Ostsin toiteploki - kõik toimib nagu peab.  |
teema: Termopasta vahetamine |
zeppelin
vastuseid: 57
vaadatud: 32313
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.03.2012 21:53:05 pealkiri: Termopasta vahetamine |
Ise kasutan sellist toodet, kuna toimib kordades kiiremini ja efektiivsemalt kui piiritus: http://www.motipdupli.de/?L=2&id=1536
Igaks juhuks olen võimalike jääkide eemaldamiseks pärast pinna ... |
teema: Kommenteerimine: skazisesto |
zeppelin
vastuseid: 16
vaadatud: 7073
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2012 17:16:39 pealkiri: Kommenteerimine: skazisesto |
| Usaldusväärne müüja - tehing kiire, kaup nagu kirjeldatud ning postiga saatmiseks korralikult pakitud. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: gunn271 |
zeppelin
vastuseid: 229
vaadatud: 35177
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2012 21:36:27 pealkiri: Kommenteerimine: gunn271 |
Igati õnnestunud tehing tehtud - kaup aus, müüja veel ausam.  |
teema: Kommenteerimine: karukas |
zeppelin
vastuseid: 201
vaadatud: 38840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2012 14:27:40 pealkiri: Kommenteerimine: karukas |
Tehing kiire, kaup korralik.  |
teema: Postiindeksite kaarti vaja |
zeppelin
vastuseid: 18
vaadatud: 13091
|
foorum: WWW postitatud: 27.09.2011 16:05:28 pealkiri: Postiindeksite kaarti vaja |
Huvitav, kas selline sihtnumbrite täispikk nimekiri on avalike andmetena ka kuskilt mujalt kätte saadav? Või tahab Eesti post juba selle eest raha?
http://www.post.ee/ariklient_sihtnumbrid_allal ... |
teema: Postiindeksite kaarti vaja |
zeppelin
vastuseid: 18
vaadatud: 13091
|
foorum: WWW postitatud: 24.09.2011 13:16:21 pealkiri: Postiindeksite kaarti vaja |
http://www.upload.ee/files/1682524/sihtnumbrid-24-09-2011.csv.html
Ehk on sellest midagi kasu. |
teema: Kommenteerimine: Evil1923 |
zeppelin
vastuseid: 241
vaadatud: 80625
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2011 00:35:12 pealkiri: Kommenteerimine: Evil1923 |
| Tehing kiiresti tehtud, kaup vastab kirjeldustele. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: infoman123 |
zeppelin
vastuseid: 198
vaadatud: 51396
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2011 22:23:19 pealkiri: Kommenteerimine: infoman123 |
Ostsin arvutile mälu. Kaup kiirelt Smartposti abiga käes ning töötab perfektselt. Kiitused müüjale!  |
teema: Kommenteerimine: KrikU |
zeppelin
vastuseid: 128
vaadatud: 47562
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2011 22:26:41 pealkiri: Kommenteerimine: KrikU |
Ostsin ruuteri. Kaup kiirelt käes ning toimib korrektselt.  |
teema: Kommenteerimine: G80 |
zeppelin
vastuseid: 255
vaadatud: 98373
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2011 16:59:26 pealkiri: Kommenteerimine: G80 |
Ostsin mälud - tehing kiire, kaup korralik  |
teema: Sülearvuti monitorile VGA kaabel? |
zeppelin
vastuseid: 5
vaadatud: 2798
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.02.2011 01:03:49 pealkiri: Sülearvuti monitorile VGA kaabel? |
Ilma kontrollerita ei tule arvatavasti midagi välja.
Ebays mingeid vidinaid müüakse, saad ehk veidi aimdust.
[url=http://cgi.ebay.com/LCD-Controller-board-DIY-laptop-a-desktop-monitor-/2706947529 ... |
teema: .wav'ist .mp3 |
zeppelin
vastuseid: 5
vaadatud: 1080
|
foorum: Tarkvara postitatud: 27.01.2011 01:00:48 pealkiri: .wav'ist .mp3 |
| Äkki on asi selles, et mixdown pole sobiva sämplimissagedusega (sample rate 44100Hz) või bitisagedusega (bit rate 16-bit). |
teema: AVCHD formaadis DVD-d video arvutisse |
zeppelin
vastuseid: 2
vaadatud: 1829
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.01.2011 16:05:35 pealkiri: AVCHD formaadis DVD-d video arvutisse |
| Arvutisse saad ju failid lihtsalt plaadi pealt kopeerida, eeldusel et dvd-lugeja on olemas ja plaat suletud. mts laiendiga oli neil vist videofail, vlc pleier peaks seda mängima. Ilmselt on netiavaru ... |
teema: Kommenteerimine: HeyJIM |
zeppelin
vastuseid: 86
vaadatud: 13376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2010 19:15:02 pealkiri: Kõik väga OK! |
Ostsin smartposti abiga videokaardi, asi kiirelt käes, kõik toimib normaalselt.
[/i] |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
zeppelin
vastuseid: 3099
vaadatud: 981378
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.11.2009 21:04:50 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
| Tahtsin täna pakki viia pakiautomaati Põlva Edu Keskuses, aga mida polnud on pakiautomaat. Mõni päev tagasi nagu oli veel alles. Teab keegi midagi selle saatusest? |
teema: Kommenteerimine: taic |
zeppelin
vastuseid: 68
vaadatud: 24641
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2009 12:57:39 pealkiri: Kommenteerimine: taic |
Müüsin mälupulga, oli meeldiv äri teha  |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
zeppelin
vastuseid: 900
vaadatud: 196617
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2009 12:56:29 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
Ostsin telefoni, kõik toimib nagu peab.  |
teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
zeppelin
vastuseid: 33
vaadatud: 13958
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.11.2009 20:11:12 pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
üldiselt 0 ja O ei kasutata litsentsidel, kuna neil on väga keeruline vahet teha.
XP litsentsi puhul saavad kasutusel olla ainult järgmised tähed/numbrid: BCDFGHJKMPQRTVWXY2346789 |
teema: Otsin helikardi drivereid Via envy24 |
zeppelin
vastuseid: 4
vaadatud: 1081
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.10.2009 20:16:31 pealkiri: Otsin helikardi drivereid Via envy24 |
| http://www.viaarena.com/displaydrivers.aspx?PageID=1&OSID=36&CatID=2910&SubCatID=107 |
teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid |
zeppelin
vastuseid: 1314
vaadatud: 527345
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 15.10.2009 17:18:09 pealkiri: HP Pavilion remonditeema |
| Sümptomid viitavad taas kord emaplaadi rikkele. Suure tõenäosusega võib see aparaat varsti üldse pildituks jääda. |
teema: soovin leida kahe pildisisendiga arvutimonitori - kes neid toodab? |
zeppelin
vastuseid: 7
vaadatud: 2355
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.08.2009 16:58:21 pealkiri: soovin leida kahe pildisisendiga arvutimonitori - kes neid toodab? |
| Kas KVM switch poleks parem lahendus? |
teema: Kommenteerimine: OCUser |
zeppelin
vastuseid: 314
vaadatud: 101368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2009 12:09:14 pealkiri: Kommenteerimine: OCUser |
| Ostsin mälud, sigarahul nii mälude kui müüjaga. |
teema: Kommenteerimine: madisxxx |
zeppelin
vastuseid: 108
vaadatud: 24551
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2009 06:52:36 pealkiri: Kommenteerimine: madisxxx |
| Ostsin wifi kaardi, tehing sujus ideaalselt. Soovitan! |
teema: molu ei taha külmalt pilti ette võtta /parandatud |
zeppelin
vastuseid: 3
vaadatud: 1112
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.07.2009 12:36:54 pealkiri: molu ei taha külmalt pilti ette võtta /parandatud |
| Kondekad on vast ära surnud |
teema: Tasuta programm, mis kirjutab mp3-d CDle. |
zeppelin
vastuseid: 5
vaadatud: 1703
|
foorum: Tarkvara postitatud: 11.06.2009 16:05:07 pealkiri: Tasuta programm, mis kirjutab mp3-d CDle. |
http://cdburnerxp.se/
Ise kasutan ja kärab väga hästi. Tasuta ja install on ainult 3 mega suur. |
teema: Kommenteerimine: batman |
zeppelin
vastuseid: 188
vaadatud: 54121
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2009 15:19:43 pealkiri: Kommenteerimine: batman |
| Ostis KÕU koduseadme, sõnapidaja aHV |
teema: Kommenteerimine: HCL |
zeppelin
vastuseid: 7
vaadatud: 3930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2009 15:16:21 pealkiri: Kommenteerimine: HCL |
Ostsis ühe "hiina ime", kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: juku626 |
zeppelin
vastuseid: 175
vaadatud: 43982
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2009 15:14:42 pealkiri: Kommenteerimine: juku626 |
Usaldusväärne hinnavaatleja, võib äri teha küll  |
teema: Kommenteerimine: ERIKCO |
zeppelin
vastuseid: 18
vaadatud: 8436
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2009 15:10:13 pealkiri: Kommenteerimine: ERIKCO |
| Ostis fotofiltri, kõik ok |
teema: Panasonic püstitas Guinnessi rekordi maailma kauakestvaima patareiga |
zeppelin
vastuseid: 38
vaadatud: 21789
|
foorum: Pressiteated postitatud: 24.10.2008 15:26:09 pealkiri: Panasonic püstitas Guinnessi rekordi maailma kauakestvaima patareiga |
| See Energizer on liitiumpatarei, sellepärast ka suur vahe. |
teema: Õllevaatlus |
zeppelin
vastuseid: 14590
vaadatud: 2545730
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.10.2008 00:11:57 pealkiri: Õllevaatlus |
Mis te sellisest õlust? arvate
Sai nähtud kohalikus poes aga esialgu ei raatsinud osta, kes teab mille otsa satud
Tavaline maitsevaene ja mittemidagiütlev õlu. |
teema: Gamepad/midi --> süntekasse |
zeppelin
vastuseid: 9
vaadatud: 2532
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 10.09.2008 00:49:08 pealkiri: Gamepad/midi --> süntekasse |
Mõni Live/Audigy kaart peaks ka kärama Kx Project draiveritega, võibolla isegi täiesti suvaline kaart asio4all draiveritega.
Ise kasutan asio4all draivereid ja ei kurda. |
teema: HDMI/VGA --> S-Video/SCART |
zeppelin
vastuseid: 51
vaadatud: 49682
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.08.2008 22:40:32 pealkiri: HDMI/VGA --> S-Video/SCART |
| Natuke lugemist sellest vga-scart kaablist: http://www.mythtv.org/wiki/index.php/RGB_Scart |
teema: HDMI/VGA --> S-Video/SCART |
zeppelin
vastuseid: 51
vaadatud: 49682
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.08.2008 20:05:36 pealkiri: HDMI/VGA --> S-Video/SCART |
| Ordis on mingi vidin müügil... |
| |