Avaleht
otsing leidis 165 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit
yxkala

vastuseid: 35
vaadatud: 12282

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 24.03.2012 13:40:20   pealkiri: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit
, arvad, et pole tulemusi v? icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
  teema: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit
yxkala

vastuseid: 35
vaadatud: 12282

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 24.03.2012 03:02:16   pealkiri: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit
Ma arvan, et see kasutajanime põhine süsteem oleks ammu käiku läinud aga operaatorid kardavad (õigustatult) ,et sellise süsteemiga hakkaks koheselt pihta kasutaanimede/paroolide varastamine ja i ...
  teema: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit
yxkala

vastuseid: 35
vaadatud: 12282

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 23.03.2012 18:17:07   pealkiri: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit
Mulle meeldiks ka, kui SIM kaart oleks kuidagi tarkvaraliselt lahendatud. Peaasi, et telefonil mingeid lukke peal ei ole ning operaatorit saaks lihtsalt vahetada. Ainuke jama on selles, et meie Mobill ...
  teema: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit
yxkala

vastuseid: 35
vaadatud: 12282

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 23.03.2012 17:40:42   pealkiri: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit
Leiti kah asi millele ressursse kulutada. Arendagu parem vastupidavamaid akusid thumbs_down.gif

Akusid arendadakse 24/7 ja sellesse investeeritakse pidevalt VÄGA suuri summasid - trust me icon_wink.gif
  teema: Telia TV
yxkala

vastuseid: 59355
vaadatud: 14168727

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.03.2012 17:23:22   pealkiri: Telia TV
Kas TB784 ruuteril on võimalik ühe konkreetse arvuti võrguliiklust piirata ainult kohtvõrguni?
  teema: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit
yxkala

vastuseid: 35
vaadatud: 12282

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 23.03.2012 13:10:23   pealkiri: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit
Minuarust võiks liikuda selles suunas, et üldse sim ära kaotada ja võrku registreerimine käiks ainult kasutajanime ja parooli alusel. Oleks ju mugav kui mobiil oleks nagu skype, logid sisse seal ...
  teema: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit
yxkala

vastuseid: 35
vaadatud: 12282

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 23.03.2012 03:59:51   pealkiri: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit
Apple'i lahendus kasutab kaardi hoidmiseks eraldi hoidjat

Mis point on uue standardi vastu võtmisel kui selle kasutamiseks on ikka eraldi füüsilist hoidjat vaja (ruumi kokkuhoidu pole)? icon_rolleyes.gif ...
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
yxkala

vastuseid: 1656
vaadatud: 386131

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 23.03.2012 03:49:34   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
, Su jutt oleks siis loogiline kui seal Saksamaal oleks keegi härra üritanud endale lihtsalt sõiduvahendit ise teha ja MB oleks selle ära võtnud/lõhkunud.
Paraku oli ikka eesmärk teha koopia a ...
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
yxkala

vastuseid: 1656
vaadatud: 386131

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 23.03.2012 02:38:50   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
Disaini väljamõtlemine on kellegi suure töö ja oskuslikkuse ning hea kunstimeele vili, on loomulik, et seda üritatakse kaitsta. Eriti veel, kui selle kere alla ei läheks sama tehnika.

Just mi ...
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
yxkala

vastuseid: 1656
vaadatud: 386131

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 23.03.2012 02:26:09   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
Oleks uue pealkirjaga teema teinud, kuid õigustest jäi väheseks ehk (Ehk Moded aitavad teema eraldipealkirjastud peatükki alla tõsta):
Tööstusdisaini autoriõigustega vastuolud.
Nimelt uudis ...
  teema: Androidi rakendused
yxkala

vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.03.2012 02:07:06   pealkiri: Androidi rakendused
, sry, minu paha - mul pole siiani sensega telefoni olnud, ülejäänud androididel käib asi nii.
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
yxkala

vastuseid: 1656
vaadatud: 386131

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 22.03.2012 02:04:01   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
Kas kuskilt on tulnud mingeid uudiseid ka et tänu igasugu torrentide ja upload saitide sulgemisega on nende müüginumbrid suurenenud?

Mulle jäi hiljuti silma mingi USA artikkel kus mainiti, et m ...
  teema: Androidi rakendused
yxkala

vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.03.2012 01:53:03   pealkiri: Androidi rakendused
Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist "import videos & pictures with dropbo ...
  teema: Androidi rakendused
yxkala

vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.03.2012 01:02:32   pealkiri: Androidi rakendused
, kus siis veel?? Jutt käib ju camera upload'ga teenitavas tasuta ruumist???
  teema: Androidi rakendused
yxkala

vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.03.2012 23:52:18   pealkiri: Androidi rakendused
Kas HTC Senses appide nimistus saab kaustu teha?

Appide nimistus: menu > choose catalog > new catalog
ja pärast menu > setup catalog
  teema: Androidi rakendused
yxkala

vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.03.2012 22:52:14   pealkiri: Androidi rakendused
Soovitan nö avaleheks määrata helistamiste logi, nii ongi esimesed need kontaktid, kellega tohedamalt suhtled. Kellega üldse ei suhtle, need sellesse logisse ei teki ju ja kellega harvem suhtled, ...
  teema: Androidi rakendused
yxkala

vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.03.2012 22:33:09   pealkiri: Androidi rakendused
Eks peab siis ise manuaalselt import-export ja mõne koodijupi kirjutama, mis kuhugi märkme lisab.

Kui java ja muidu arendamine käpas siis muidugi aga paraku on tööd päris palju ja sa pead saa ...
  teema: Androidi rakendused
yxkala

vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.03.2012 22:23:53   pealkiri: Androidi rakendused
On olemas äkki mõnda appi, millega saaks lisada kontaktide juurde märkme (automaatselt), mis sidefirmas number on? Päringuks kasutataks näiteks seda: https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx
Võib-o ...
  teema: Androidi rakendused
yxkala

vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.03.2012 21:45:14   pealkiri: Androidi rakendused
Miks ei hakka.
Proovitud ja tehtud.

Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist ...
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
yxkala

vastuseid: 1656
vaadatud: 386131

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 21.03.2012 02:02:38   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
http://uudised.err.ee/index.php?06248575

Ei näe selles küll midagi ülekohtust...
  teema: Telia TV
yxkala

vastuseid: 59355
vaadatud: 14168727

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.03.2012 02:57:00   pealkiri: Telia TV
Ma ei saa aru kes see debiil endale porri tellib LOL internet on ju tasuta porri otsast otsani täis, löö ainult oma fantaasia otsingusse ja tuld icon_biggrin.gif

BTW Kunagi oli üks kaval nipp kuidas porri ja ...
  teema: Telia TV
yxkala

vastuseid: 59355
vaadatud: 14168727

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.03.2012 20:42:47   pealkiri: Telia TV
Ka mitte ei saanud eloni iseteeninduses ühte haldava isiku andmeid lisada ?

Või eksin..
miskit oli seal kui sai käidud paketti vahaetamas. 1/1 -lt 5/1 -le

On nüüd asi selles, et öösel v ...
  teema: Telia TV
yxkala

vastuseid: 59355
vaadatud: 14168727

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.03.2012 19:12:06   pealkiri: Telia TV
Ja selliste "kunnide" pärast tuleb varsti jälle esinduses käia, et saaks pisiasju muuta või probleemidest teavitada, kuna telefonis nad ei saa ju kindlad olla, et õige omanik toru otsas on. thumbs_down.gif ...
  teema: Telia TV
yxkala

vastuseid: 59355
vaadatud: 14168727

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.03.2012 15:48:36   pealkiri: Telia TV
Ühenduse omaniku isikukoodi teadmisest üldiselt piisab, et helpdeskiga suhtlemises joonele saada. Olen ise korduvalt suhelnud nendega telefonitsi ühendusemurede osas, kuigi ühenduse pole minu nime ...
  teema: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele
yxkala

vastuseid: 225
vaadatud: 59429

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 19.03.2012 15:12:18   pealkiri: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele
jälgin huviga...
  teema: Piratebay plaanib hakata droonidega torrente jagama?
yxkala

vastuseid: 12
vaadatud: 4091

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 19.03.2012 14:53:46   pealkiri: Piratebay plaanib hakata droonidega torrente jagama?
Sa ikka väga hilja peale avastusega jäänud icon_biggrin.gif meil siin foorumis vähemalt 2 teemat selle kohta.

Just loen jah icon_biggrin.gif
  teema: Piratebay plaanib hakata droonidega torrente jagama?
yxkala

vastuseid: 12
vaadatud: 4091

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 19.03.2012 14:38:14   pealkiri: Piratebay plaanib hakata droonidega torrente jagama?
OT: aga see Raspberry Pi on väga huvitav asi nagu ma praegu avastasin - pangakaardi suurune "all-in-one" arvuti HDMI pordiga mis on võimeline jooksutama 1080p videot ja maksab 27€!!

[youtube]ht ...
  teema: Piratebay plaanib hakata droonidega torrente jagama?
yxkala

vastuseid: 12
vaadatud: 4091

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 19.03.2012 14:21:20   pealkiri: Piratebay plaanib hakata droonidega torrente jagama?
LOL See on nagu Pirate Bay Air Force One - kui asjad sogaseks kisuvad siis lennuk stardib icon_biggrin.gif
Paraku sellise imerelva vastu ei pea hävitajate ja rakettidega sõdima vaid piisab maapealsest netiühend ...
  teema: Custom POI failide tegemine
yxkala

vastuseid: 2
vaadatud: 1603

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.03.2012 23:09:38   pealkiri: Custom POI failide tegemine
Varem TomTom'ile ja nüüd iGo POI'de tegemisekd kasutan sellist lehte nagu

Minu iGO Myway Android 8.4.3 kasutab .POI laiendit ja poieditor.com ütleb selle peale "Error! - The file doesn't look l ...
  teema: Telia TV
yxkala

vastuseid: 59355
vaadatud: 14168727

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.03.2012 23:02:36   pealkiri: Telia TV
Veits aega tagasi pani telekas just pildi kotti ja samal ajal pangestus ka ruuter ning tegi restardi. Telekal jäi ainult punane tuli vilkuma. Teleka lülitasin uuesti sisse ja töötab..samuti buutis ...
  teema: Androidi rakendused
yxkala

vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.03.2012 20:43:29   pealkiri: Androidi rakendused
Minul laeb ilusti videomaterjali; läheb ka arvesse.

Hakkab ka siis laadima kui suvalise 700MB .avi filmi kaamera kausta kopeerid? Don't think so..
  teema: Custom POI failide tegemine
yxkala

vastuseid: 2
vaadatud: 1603

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.03.2012 17:12:44   pealkiri: Custom POI failide tegemine
Soovitage kõige valutum moodus POI failide ise tegemiseks (GARMIN / iGO Android)
Googeldades tuleb 1001 erinevat õpetust alates notepadiga csv failide käsitsi kirjutamisest kuni erinevate progede ...
  teema: Mart Laar tsensuurist oma Facebooki lehel: mul sai ruum otsa!
yxkala

vastuseid: 67
vaadatud: 45383

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 18.03.2012 14:08:44   pealkiri: Mart Laar tsensuurist oma Facebooki lehel: mul sai ruum otsa!
Me siin naerame aga Google+ ruum sai 11 juuni 2011 päriselt korraks otsa icon_lol.gif icon_lol.gif

http://www.theinquirer.net/inquirer/news/2092806/google-ran-disk-space-google
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
yxkala

vastuseid: 1656
vaadatud: 386131

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 18.03.2012 00:18:45   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
Elionipoolne puhverserver hoidis aegunud serti faili puhvris.

SSL sertifikaat ei saa kuidagi elioni puhvris paikneda icon_biggrin.gif SSL/HTTPS point on ju just selles, et tekitada krüpteeritud ja turvaline üh ...
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
yxkala

vastuseid: 1656
vaadatud: 386131

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 17.03.2012 17:50:24   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
Abstraktne soovitus, aga proovi järgmist:

a) Tühjenda kõik Chrome vahemälu/ajutised failid
b) Kontrolli et värskeim versioon on peal
c) Tee restart arvutile

Lase vajadusel arvuti ka viiru ...
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
yxkala

vastuseid: 1656
vaadatud: 386131

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 17.03.2012 17:42:06   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
Not valid näitab :S:S
http://www.upload.ee/thumb/2169761/nv.jpg

EDIT: Tegin kõne elioni, küsiti kes olen, suunati edasi, öeldi "meil oli korraks probleeme" ja nüüd kõik jälle töötab icon_question.gif ...
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
yxkala

vastuseid: 1656
vaadatud: 386131

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 17.03.2012 17:22:22   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
Ma hakkan natukene murelikuks muutuma icon_biggrin.gif Elioni ühenduse taga viskab https serdi punaseks + dropbox ütleb, et ei suuda turvalist ühendust luua, proovisin korra elisa m-internetiga ja kõik on nagu ...
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
yxkala

vastuseid: 1656
vaadatud: 386131

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 17.03.2012 15:47:48   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
Irw, KaPo teeb mulle "man in the middle" rünnakut? lol
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
yxkala

vastuseid: 1656
vaadatud: 386131

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 17.03.2012 15:15:59   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
, Google alternatiivina https://startpage.com


Google https sert viskab punast täna (not valid)
WTF nagu?? icon_biggrin.gif

http://www.upload.ee/thumb/2169331/gsert1.jpghttp://www.upload.ee/thumb/2169333/g ...
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
yxkala

vastuseid: 2350
vaadatud: 822810

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.03.2012 23:23:11   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Sellel SEB app'l on mingi kaardi funktsioon, mis peaks rahaautomaate ja kontoreid näitama ning pakkuma sulle kõige lähemat varianti. Võibolla see ei tööta korralikult?

Töötab nagu kellavär ...
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
yxkala

vastuseid: 2350
vaadatud: 822810

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.03.2012 22:34:32   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Mi see SEB app navigatsiooni puutub? icon_rolleyes.gif
  teema: Androidi rakendused
yxkala

vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.03.2012 23:57:10   pealkiri: Androidi rakendused
Videod/fotod peaks vastavalt Androidis või PC peal ülesse laaditama automaatselt, mitte ise kopeerides.

Vata selle Camera Uploadiga, millega automaatselt pildid/videod üles laeb ja iga üles lae ...
  teema: Androidi rakendused
yxkala

vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.03.2012 22:21:42   pealkiri: Androidi rakendused
, Jah. Mul õnnestus lausa 5 GB juurde saada. Seda siis, kui lisaks fotodele ka videosid laed sinna.

Huvitav, DB ei hakka .avi faile uppima ku ma nad Camera katalogi, piltide juurde kopeerin..
  teema: Androidi rakendused
yxkala

vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.03.2012 12:29:26   pealkiri: Androidi rakendused
Kes soovivad .5GB lisa oma dropbox'i kontole, uuendage app ning laadige automaatselt vähemalt üks pilt/video.

Iga ülesse laetud .5GB läbi Photo Upload (droidist või DB beta aplikatsioonist) fu ...
  teema: MIT App inventor - tee ise endale androidi rakendusi!
yxkala

vastuseid: 11
vaadatud: 7212

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.03.2012 21:19:32   pealkiri: MIT App inventor - tee ise endale androidi rakendusi!
kas installeerituna on app ikka 4mb ümber? Enne kui app inventor kinni pandi eelmise aasta lõpus siis lubati optimeerimisega tegeleda.

Installituna on 5.23MB :S

http://www.upload.ee/thumb/2162 ...
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
yxkala

vastuseid: 2350
vaadatud: 822810

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.03.2012 00:30:07   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Kas iGo-le Eesti kaart ka olemas, kui siis kust selle saaks?
https://www.naviextras.com/shop/portal

Kui C/C'd pole siis võin sulle sulli eest ise ostu ära teha ja kaardid mailiga saata icon_biggrin.gif
LOLZ
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
yxkala

vastuseid: 1656
vaadatud: 386131

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 12.03.2012 00:22:47   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
ooda, võeti siis see acta vastu eestis või ei tehtud veel sittagi? icon_confused.gif

lolz, eelmine nädal võeti vastu, mul 11a naabripoiss viidi juba kinni ära kuna tal oli jääaeg 2 illegaalselt tõmmatud. ...
  teema: Tasuta samplite tellimine välismaalt
yxkala

vastuseid: 18
vaadatud: 12670

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 11.03.2012 19:48:19   pealkiri: Tasuta samplite tellimine välismaalt
Umbes nädal tagasi sain kätte tasuta näidised siit: http://www.ti.com/
Peale tellimist oli kraam mõne päeva pärast kohal. Haribo komme kahjuks polnud icon_razz1.gif
Hetkel ootan näidiseid siit: http:// ...
  teema: MIT App inventor - tee ise endale androidi rakendusi!
yxkala

vastuseid: 11
vaadatud: 7212

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.03.2012 04:50:58   pealkiri: MIT App inventor - tee ise endale androidi rakendusi!
Ma jah ei saagi aru milles asi, see app ei sisalda praktiliselt midagi aga apk fail on 1,9MB. Ju siis see App Inventor ei oska optimeerida vms..
  teema: MIT App inventor - tee ise endale androidi rakendusi!
yxkala

vastuseid: 11
vaadatud: 7212

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.03.2012 03:19:37   pealkiri: MIT App inventor - tee ise endale androidi rakendusi!
Strange, esimese pauguga ei installu, ei ütle ka midagi.
Tõmbab alla, peale klikkides ei hakka installima.

Aga noh- vbla mul ruum otsas. Ei viitsi uurida hetkel.

Mis telefon sul on? Android ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.