|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit |
yxkala
vastuseid: 35
vaadatud: 12282
|
foorum: Varia postitatud: 24.03.2012 13:40:20 pealkiri: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit |
, arvad, et pole tulemusi v?   |
teema: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit |
yxkala
vastuseid: 35
vaadatud: 12282
|
foorum: Varia postitatud: 24.03.2012 03:02:16 pealkiri: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit |
| Ma arvan, et see kasutajanime põhine süsteem oleks ammu käiku läinud aga operaatorid kardavad (õigustatult) ,et sellise süsteemiga hakkaks koheselt pihta kasutaanimede/paroolide varastamine ja i ... |
teema: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit |
yxkala
vastuseid: 35
vaadatud: 12282
|
foorum: Varia postitatud: 23.03.2012 18:17:07 pealkiri: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit |
| Mulle meeldiks ka, kui SIM kaart oleks kuidagi tarkvaraliselt lahendatud. Peaasi, et telefonil mingeid lukke peal ei ole ning operaatorit saaks lihtsalt vahetada. Ainuke jama on selles, et meie Mobill ... |
teema: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit |
yxkala
vastuseid: 35
vaadatud: 12282
|
foorum: Varia postitatud: 23.03.2012 17:40:42 pealkiri: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit |
Leiti kah asi millele ressursse kulutada. Arendagu parem vastupidavamaid akusid
Akusid arendadakse 24/7 ja sellesse investeeritakse pidevalt VÄGA suuri summasid - trust me  |
teema: Telia TV |
yxkala
vastuseid: 59355
vaadatud: 14168727
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.03.2012 17:23:22 pealkiri: Telia TV |
| Kas TB784 ruuteril on võimalik ühe konkreetse arvuti võrguliiklust piirata ainult kohtvõrguni? |
teema: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit |
yxkala
vastuseid: 35
vaadatud: 12282
|
foorum: Varia postitatud: 23.03.2012 13:10:23 pealkiri: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit |
| Minuarust võiks liikuda selles suunas, et üldse sim ära kaotada ja võrku registreerimine käiks ainult kasutajanime ja parooli alusel. Oleks ju mugav kui mobiil oleks nagu skype, logid sisse seal ... |
teema: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit |
yxkala
vastuseid: 35
vaadatud: 12282
|
foorum: Varia postitatud: 23.03.2012 03:59:51 pealkiri: EL asub arutama uut SIM-kaardi standardit |
Apple'i lahendus kasutab kaardi hoidmiseks eraldi hoidjat
Mis point on uue standardi vastu võtmisel kui selle kasutamiseks on ikka eraldi füüsilist hoidjat vaja (ruumi kokkuhoidu pole)? ... |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
yxkala
vastuseid: 1656
vaadatud: 386131
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 23.03.2012 03:49:34 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
, Su jutt oleks siis loogiline kui seal Saksamaal oleks keegi härra üritanud endale lihtsalt sõiduvahendit ise teha ja MB oleks selle ära võtnud/lõhkunud.
Paraku oli ikka eesmärk teha koopia a ... |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
yxkala
vastuseid: 1656
vaadatud: 386131
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 23.03.2012 02:38:50 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
Disaini väljamõtlemine on kellegi suure töö ja oskuslikkuse ning hea kunstimeele vili, on loomulik, et seda üritatakse kaitsta. Eriti veel, kui selle kere alla ei läheks sama tehnika.
Just mi ... |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
yxkala
vastuseid: 1656
vaadatud: 386131
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 23.03.2012 02:26:09 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
Oleks uue pealkirjaga teema teinud, kuid õigustest jäi väheseks ehk (Ehk Moded aitavad teema eraldipealkirjastud peatükki alla tõsta):
Tööstusdisaini autoriõigustega vastuolud.
Nimelt uudis ... |
teema: Androidi rakendused |
yxkala
vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.03.2012 02:07:06 pealkiri: Androidi rakendused |
| , sry, minu paha - mul pole siiani sensega telefoni olnud, ülejäänud androididel käib asi nii. |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
yxkala
vastuseid: 1656
vaadatud: 386131
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 22.03.2012 02:04:01 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
Kas kuskilt on tulnud mingeid uudiseid ka et tänu igasugu torrentide ja upload saitide sulgemisega on nende müüginumbrid suurenenud?
Mulle jäi hiljuti silma mingi USA artikkel kus mainiti, et m ... |
teema: Androidi rakendused |
yxkala
vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.03.2012 01:53:03 pealkiri: Androidi rakendused |
| Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist "import videos & pictures with dropbo ... |
teema: Androidi rakendused |
yxkala
vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.03.2012 01:02:32 pealkiri: Androidi rakendused |
| , kus siis veel?? Jutt käib ju camera upload'ga teenitavas tasuta ruumist??? |
teema: Androidi rakendused |
yxkala
vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.03.2012 23:52:18 pealkiri: Androidi rakendused |
Kas HTC Senses appide nimistus saab kaustu teha?
Appide nimistus: menu > choose catalog > new catalog
ja pärast menu > setup catalog |
teema: Androidi rakendused |
yxkala
vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.03.2012 22:52:14 pealkiri: Androidi rakendused |
| Soovitan nö avaleheks määrata helistamiste logi, nii ongi esimesed need kontaktid, kellega tohedamalt suhtled. Kellega üldse ei suhtle, need sellesse logisse ei teki ju ja kellega harvem suhtled, ... |
teema: Androidi rakendused |
yxkala
vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.03.2012 22:33:09 pealkiri: Androidi rakendused |
Eks peab siis ise manuaalselt import-export ja mõne koodijupi kirjutama, mis kuhugi märkme lisab.
Kui java ja muidu arendamine käpas siis muidugi aga paraku on tööd päris palju ja sa pead saa ... |
teema: Androidi rakendused |
yxkala
vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.03.2012 22:23:53 pealkiri: Androidi rakendused |
On olemas äkki mõnda appi, millega saaks lisada kontaktide juurde märkme (automaatselt), mis sidefirmas number on? Päringuks kasutataks näiteks seda: https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx
Võib-o ... |
teema: Androidi rakendused |
yxkala
vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.03.2012 21:45:14 pealkiri: Androidi rakendused |
Miks ei hakka.
Proovitud ja tehtud.
Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist ... |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
yxkala
vastuseid: 1656
vaadatud: 386131
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 21.03.2012 02:02:38 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
http://uudised.err.ee/index.php?06248575
Ei näe selles küll midagi ülekohtust... |
teema: Telia TV |
yxkala
vastuseid: 59355
vaadatud: 14168727
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.03.2012 02:57:00 pealkiri: Telia TV |
Ma ei saa aru kes see debiil endale porri tellib LOL internet on ju tasuta porri otsast otsani täis, löö ainult oma fantaasia otsingusse ja tuld
BTW Kunagi oli üks kaval nipp kuidas porri ja ... |
teema: Telia TV |
yxkala
vastuseid: 59355
vaadatud: 14168727
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.03.2012 20:42:47 pealkiri: Telia TV |
Ka mitte ei saanud eloni iseteeninduses ühte haldava isiku andmeid lisada ?
Või eksin..
miskit oli seal kui sai käidud paketti vahaetamas. 1/1 -lt 5/1 -le
On nüüd asi selles, et öösel v ... |
teema: Telia TV |
yxkala
vastuseid: 59355
vaadatud: 14168727
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.03.2012 19:12:06 pealkiri: Telia TV |
Ja selliste "kunnide" pärast tuleb varsti jälle esinduses käia, et saaks pisiasju muuta või probleemidest teavitada, kuna telefonis nad ei saa ju kindlad olla, et õige omanik toru otsas on.
... |
teema: Telia TV |
yxkala
vastuseid: 59355
vaadatud: 14168727
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.03.2012 15:48:36 pealkiri: Telia TV |
| Ühenduse omaniku isikukoodi teadmisest üldiselt piisab, et helpdeskiga suhtlemises joonele saada. Olen ise korduvalt suhelnud nendega telefonitsi ühendusemurede osas, kuigi ühenduse pole minu nime ... |
teema: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele |
yxkala
vastuseid: 225
vaadatud: 59429
|
foorum: Riistvara postitatud: 19.03.2012 15:12:18 pealkiri: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele |
| jälgin huviga... |
teema: Piratebay plaanib hakata droonidega torrente jagama? |
yxkala
vastuseid: 12
vaadatud: 4091
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 19.03.2012 14:53:46 pealkiri: Piratebay plaanib hakata droonidega torrente jagama? |
Sa ikka väga hilja peale avastusega jäänud meil siin foorumis vähemalt 2 teemat selle kohta.
Just loen jah  |
teema: Piratebay plaanib hakata droonidega torrente jagama? |
yxkala
vastuseid: 12
vaadatud: 4091
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 19.03.2012 14:38:14 pealkiri: Piratebay plaanib hakata droonidega torrente jagama? |
OT: aga see Raspberry Pi on väga huvitav asi nagu ma praegu avastasin - pangakaardi suurune "all-in-one" arvuti HDMI pordiga mis on võimeline jooksutama 1080p videot ja maksab 27€!!
[youtube]ht ... |
teema: Piratebay plaanib hakata droonidega torrente jagama? |
yxkala
vastuseid: 12
vaadatud: 4091
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 19.03.2012 14:21:20 pealkiri: Piratebay plaanib hakata droonidega torrente jagama? |
LOL See on nagu Pirate Bay Air Force One - kui asjad sogaseks kisuvad siis lennuk stardib
Paraku sellise imerelva vastu ei pea hävitajate ja rakettidega sõdima vaid piisab maapealsest netiühend ... |
teema: Custom POI failide tegemine |
yxkala
vastuseid: 2
vaadatud: 1603
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.03.2012 23:09:38 pealkiri: Custom POI failide tegemine |
Varem TomTom'ile ja nüüd iGo POI'de tegemisekd kasutan sellist lehte nagu
Minu iGO Myway Android 8.4.3 kasutab .POI laiendit ja poieditor.com ütleb selle peale "Error! - The file doesn't look l ... |
teema: Telia TV |
yxkala
vastuseid: 59355
vaadatud: 14168727
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.03.2012 23:02:36 pealkiri: Telia TV |
| Veits aega tagasi pani telekas just pildi kotti ja samal ajal pangestus ka ruuter ning tegi restardi. Telekal jäi ainult punane tuli vilkuma. Teleka lülitasin uuesti sisse ja töötab..samuti buutis ... |
teema: Androidi rakendused |
yxkala
vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.03.2012 20:43:29 pealkiri: Androidi rakendused |
Minul laeb ilusti videomaterjali; läheb ka arvesse.
Hakkab ka siis laadima kui suvalise 700MB .avi filmi kaamera kausta kopeerid? Don't think so.. |
teema: Custom POI failide tegemine |
yxkala
vastuseid: 2
vaadatud: 1603
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.03.2012 17:12:44 pealkiri: Custom POI failide tegemine |
Soovitage kõige valutum moodus POI failide ise tegemiseks (GARMIN / iGO Android)
Googeldades tuleb 1001 erinevat õpetust alates notepadiga csv failide käsitsi kirjutamisest kuni erinevate progede ... |
teema: Mart Laar tsensuurist oma Facebooki lehel: mul sai ruum otsa! |
yxkala
vastuseid: 67
vaadatud: 45383
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 18.03.2012 14:08:44 pealkiri: Mart Laar tsensuurist oma Facebooki lehel: mul sai ruum otsa! |
Me siin naerame aga Google+ ruum sai 11 juuni 2011 päriselt korraks otsa
http://www.theinquirer.net/inquirer/news/2092806/google-ran-disk-space-google |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
yxkala
vastuseid: 1656
vaadatud: 386131
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 18.03.2012 00:18:45 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
Elionipoolne puhverserver hoidis aegunud serti faili puhvris.
SSL sertifikaat ei saa kuidagi elioni puhvris paikneda SSL/HTTPS point on ju just selles, et tekitada krüpteeritud ja turvaline üh ... |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
yxkala
vastuseid: 1656
vaadatud: 386131
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 17.03.2012 17:50:24 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
Abstraktne soovitus, aga proovi järgmist:
a) Tühjenda kõik Chrome vahemälu/ajutised failid
b) Kontrolli et värskeim versioon on peal
c) Tee restart arvutile
Lase vajadusel arvuti ka viiru ... |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
yxkala
vastuseid: 1656
vaadatud: 386131
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 17.03.2012 17:42:06 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
Not valid näitab :S:S
http://www.upload.ee/thumb/2169761/nv.jpg
EDIT: Tegin kõne elioni, küsiti kes olen, suunati edasi, öeldi "meil oli korraks probleeme" ja nüüd kõik jälle töötab ... |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
yxkala
vastuseid: 1656
vaadatud: 386131
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 17.03.2012 17:22:22 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
Ma hakkan natukene murelikuks muutuma Elioni ühenduse taga viskab https serdi punaseks + dropbox ütleb, et ei suuda turvalist ühendust luua, proovisin korra elisa m-internetiga ja kõik on nagu ... |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
yxkala
vastuseid: 1656
vaadatud: 386131
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 17.03.2012 15:47:48 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
| Irw, KaPo teeb mulle "man in the middle" rünnakut? lol |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
yxkala
vastuseid: 1656
vaadatud: 386131
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 17.03.2012 15:15:59 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
, Google alternatiivina https://startpage.com
Google https sert viskab punast täna (not valid)
WTF nagu??
http://www.upload.ee/thumb/2169331/gsert1.jpghttp://www.upload.ee/thumb/2169333/g ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
yxkala
vastuseid: 2350
vaadatud: 822810
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.03.2012 23:23:11 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Sellel SEB app'l on mingi kaardi funktsioon, mis peaks rahaautomaate ja kontoreid näitama ning pakkuma sulle kõige lähemat varianti. Võibolla see ei tööta korralikult?
Töötab nagu kellavär ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
yxkala
vastuseid: 2350
vaadatud: 822810
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.03.2012 22:34:32 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Mi see SEB app navigatsiooni puutub?  |
teema: Androidi rakendused |
yxkala
vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.03.2012 23:57:10 pealkiri: Androidi rakendused |
Videod/fotod peaks vastavalt Androidis või PC peal ülesse laaditama automaatselt, mitte ise kopeerides.
Vata selle Camera Uploadiga, millega automaatselt pildid/videod üles laeb ja iga üles lae ... |
teema: Androidi rakendused |
yxkala
vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.03.2012 22:21:42 pealkiri: Androidi rakendused |
, Jah. Mul õnnestus lausa 5 GB juurde saada. Seda siis, kui lisaks fotodele ka videosid laed sinna.
Huvitav, DB ei hakka .avi faile uppima ku ma nad Camera katalogi, piltide juurde kopeerin.. |
teema: Androidi rakendused |
yxkala
vastuseid: 6170
vaadatud: 1388977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.03.2012 12:29:26 pealkiri: Androidi rakendused |
Kes soovivad .5GB lisa oma dropbox'i kontole, uuendage app ning laadige automaatselt vähemalt üks pilt/video.
Iga ülesse laetud .5GB läbi Photo Upload (droidist või DB beta aplikatsioonist) fu ... |
teema: MIT App inventor - tee ise endale androidi rakendusi! |
yxkala
vastuseid: 11
vaadatud: 7212
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.03.2012 21:19:32 pealkiri: MIT App inventor - tee ise endale androidi rakendusi! |
kas installeerituna on app ikka 4mb ümber? Enne kui app inventor kinni pandi eelmise aasta lõpus siis lubati optimeerimisega tegeleda.
Installituna on 5.23MB :S
http://www.upload.ee/thumb/2162 ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
yxkala
vastuseid: 2350
vaadatud: 822810
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.03.2012 00:30:07 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Kas iGo-le Eesti kaart ka olemas, kui siis kust selle saaks?
https://www.naviextras.com/shop/portal
Kui C/C'd pole siis võin sulle sulli eest ise ostu ära teha ja kaardid mailiga saata
LOLZ |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
yxkala
vastuseid: 1656
vaadatud: 386131
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 12.03.2012 00:22:47 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
ooda, võeti siis see acta vastu eestis või ei tehtud veel sittagi?
lolz, eelmine nädal võeti vastu, mul 11a naabripoiss viidi juba kinni ära kuna tal oli jääaeg 2 illegaalselt tõmmatud. ... |
teema: Tasuta samplite tellimine välismaalt |
yxkala
vastuseid: 18
vaadatud: 12670
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 11.03.2012 19:48:19 pealkiri: Tasuta samplite tellimine välismaalt |
Umbes nädal tagasi sain kätte tasuta näidised siit: http://www.ti.com/
Peale tellimist oli kraam mõne päeva pärast kohal. Haribo komme kahjuks polnud
Hetkel ootan näidiseid siit: http:// ... |
teema: MIT App inventor - tee ise endale androidi rakendusi! |
yxkala
vastuseid: 11
vaadatud: 7212
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.03.2012 04:50:58 pealkiri: MIT App inventor - tee ise endale androidi rakendusi! |
| Ma jah ei saagi aru milles asi, see app ei sisalda praktiliselt midagi aga apk fail on 1,9MB. Ju siis see App Inventor ei oska optimeerida vms.. |
teema: MIT App inventor - tee ise endale androidi rakendusi! |
yxkala
vastuseid: 11
vaadatud: 7212
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.03.2012 03:19:37 pealkiri: MIT App inventor - tee ise endale androidi rakendusi! |
Strange, esimese pauguga ei installu, ei ütle ka midagi.
Tõmbab alla, peale klikkides ei hakka installima.
Aga noh- vbla mul ruum otsas. Ei viitsi uurida hetkel.
Mis telefon sul on? Android ... |
| |