|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: totukuul |
yllar
vastuseid: 111
vaadatud: 19786
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2020 11:55:06 pealkiri: Kommenteerimine: totukuul |
| Ostetud kaks uut kõvaketast. Tehing kiire ja saatmine eeskujulik. |
teema: Kommenteerimine: meim |
yllar
vastuseid: 237
vaadatud: 42606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2020 09:31:53 pealkiri: Kommenteerimine: meim |
| Ostetud arvuti komponendid, põhjalik kirjeldus ja eriti mugav tarne |
teema: VPN kahe mobiilse ruuteri vahel |
yllar
vastuseid: 3
vaadatud: 3287
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 10.08.2013 23:16:17 pealkiri: VPN kahe mobiilse ruuteri vahel |
| Oluline on süsteemi mobiilsus ehk võimalus liikuda õhtu jooksul kasvõi kolme koha vahel, s.t. staatilise internetiühenduse korraldamine ei tule kõne alla. Video ülekandeks piisaks ainult ühe o ... |
teema: VPN kahe mobiilse ruuteri vahel |
yllar
vastuseid: 3
vaadatud: 3287
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 10.08.2013 17:21:42 pealkiri: VPN kahe mobiilse ruuteri vahel |
| Oleks vaja koostada süsteem, kus kaks eraldiseisvat LAN võrku on ühendatud ühtsesse võrku VPN (või mõne muu alternatiivse lahenduse abil). Peamiseks eesmärgiks on point-to-point video ülekann ... |
teema: Ubuntu serverist Windows masinasse varukoopia |
yllar
vastuseid: 4
vaadatud: 3427
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 05.04.2013 20:35:40 pealkiri: Ubuntu serverist Windows masinasse varukoopia |
| Oleks soov leida sobiv tarkvaralahendus Ubuntu serverist võimalikult tervikliku varukoopia tegemiseks (ideaalis kloon, kuid hea oleks kui saaks ka lihtsalt kõik failid s.h. süsteemifailid) teises k ... |
teema: PCIe desktop ühendamine läpakaga. |
yllar
vastuseid: 6
vaadatud: 2960
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.01.2012 22:07:28 pealkiri: PCIe desktop ühendamine läpakaga. |
Muidu selliseid laienduskarpe igas mõõdus pakub selline leht http://magma.com/pciexpress.asp
Aga jällegi rõhutan, et nendest Intnsity kaartidest tuli pakkimata HD video andmevooga 4,8Gbps (kui mu ... |
teema: PCIe desktop ühendamine läpakaga. |
yllar
vastuseid: 6
vaadatud: 2960
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.01.2012 21:47:23 pealkiri: PCIe desktop ühendamine läpakaga. |
| Tegelesin selle teemaga hiljuti põhjalikult ja välja jõudsin sinnamaale, et võib ju karbi hankida, aga läpaka siinikiirusest (PCI-Express) jääb 2x puudu - ehk see lahendus ei tööta. Isegi see ... |
teema: Suurem failiserver FreeNAS tarkvarale |
yllar
vastuseid: 7
vaadatud: 3617
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 11.10.2011 23:50:13 pealkiri: Suurem failiserver FreeNAS tarkvarale |
Võib eeldada, et see on läbi uuritud?
http://doc.freenas.org/index.php/Hardware_Requirements
Muidugi! |
teema: Suurem failiserver FreeNAS tarkvarale |
yllar
vastuseid: 7
vaadatud: 3617
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 11.10.2011 21:07:15 pealkiri: Suurem failiserver FreeNAS tarkvarale |
Oleks vaja kokku panna failiserver võrku, vajadused on järgmised:
Kasulik andmemaht 10TB, arvestanud oleme 2TB SATA ketastega 7tk sõltuvalt sellest kas RAID5 / RAIDz11 / RAIDZ2 (2 paarsusandmete ... |
teema: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) :: Sülearvutid |
yllar
vastuseid: 474
vaadatud: 131460
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 13.01.2011 18:33:29 pealkiri: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) |
| Kasutan aktiivselt kahte HP masinat: 4,5 aastat vana Pavilion DV5235ea ja uus EliteBook 8440p |
teema: Sülearvuti aku õige kasutamine :: Sülearvuti akud ja varuosad |
yllar
vastuseid: 101
vaadatud: 66772
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 23.10.2010 17:09:38 pealkiri: Sülearvuti aku õige kasutamine |
Ei ole võimalik, kuna voolu hulka piirab toiteadapteri võimsus. Ei ole nii.
Arvuti "võtab" toidet niipalju kui ta tahab ja kui toitekas seda anda ei suuda, siis rakendub viimase kaitse või põleb ... |
teema: Sülearvuti aku õige kasutamine :: Sülearvuti akud ja varuosad |
yllar
vastuseid: 101
vaadatud: 66772
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 09.07.2010 00:35:16 pealkiri: Sülearvuti aku õige kasutamine |
Ja täiendav nipp on veel selline, et kui vooluvõrku panen, siis lülitan ka käima enamasti - see vähendab akusse jõudavate amprite hulka (aeglane laadimine on samuti akule hea).
Üldiselt on nii ... |
teema: Sülearvuti aku õige kasutamine :: Sülearvuti akud ja varuosad |
yllar
vastuseid: 101
vaadatud: 66772
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 07.07.2010 01:40:05 pealkiri: Sülearvuti aku õige kasutamine |
| Paljude akude kohta kehtib reegel, et mida rohkem täistsükleid seda parem (täistsükli all mõtlen aku täielikku tühjaks kasutamist - enamasti siis 2% pealt paneb windows end kinni). Enda Pavilio ... |
teema: Autos digitv vaatamine |
yllar
vastuseid: 9
vaadatud: 5492
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.07.2010 01:19:53 pealkiri: Autos digitv vaatamine |
| Sellist jubla on vahele vaja http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=SCART%2056G |
teema: MySQL-iga suhtlev .htaccess |
yllar
vastuseid: 3
vaadatud: 1497
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 28.05.2010 00:28:53 pealkiri: MySQL-iga suhtlev .htaccess |
| Pole hea mõte, kuna tekitab väga palju redirect'e, mis on isegi kasutajale näha. Kas mingit sellist loogikat ei anna htaccessis arendada, et on reeglid kindlalt toimivatele viidetele, siis on reegl ... |
teema: MySQL-iga suhtlev .htaccess |
yllar
vastuseid: 3
vaadatud: 1497
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 27.05.2010 00:14:39 pealkiri: MySQL-iga suhtlev .htaccess |
Tahaksin muuta veebiaadressi lühemaks, kuid vajan selleks andmebaasi abi.
Praegune .htaccess lause:
RewriteRule ^group/([a-zA-Z0-9].+) view_group.php?url=$1&%{QUERY_ST ... |
teema: Millesse salvestada HDV'd? |
yllar
vastuseid: 14
vaadatud: 3627
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.02.2010 02:09:44 pealkiri: Millesse salvestada HDV'd? |
| Mina arvan, et võimalikult võike konvertimiste arv on säilitamise jaoks ikkagi parim, ehk miks salvestada 10a pärast vaatamiseks mp4 (eriti veel sellise bitrate juures (tavaline lindilt tuleb HDV ... |
teema: Millesse salvestada HDV'd? |
yllar
vastuseid: 14
vaadatud: 3627
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.02.2010 13:24:12 pealkiri: Millesse salvestada HDV'd? |
| Olen HD videodega juba mitu aastat tegelenud. Originaali jätan ikka originaaliks (minul AVCHD, selle mahust ei erine palju ka HDV). Ehk mina jätakski säilitamiseks HDV. Sellega on aga paraku see pr ... |
teema: Mis on väliselt sarnastel .avi formaatidel erinevat? |
yllar
vastuseid: 9
vaadatud: 3216
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 16.12.2009 22:42:28 pealkiri: Mis on väliselt sarnastel .avi formaatidel erinevat? |
| "renderdamine" - see termin käib videotöötlusprogrammides lõpliku faili väljalaskmise protsessi kohta, selle käigus rakendatakse videoklippidele efektid, tekstid ja kõik muud projektis määrat ... |
teema: Adobe Premiere 2.0 - kuidas sellist efekti saada? |
yllar
vastuseid: 3
vaadatud: 2459
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.04.2009 20:47:29 pealkiri: Adobe Premiere 2.0 - kuidas sellist efekti saada? |
Niiet TTÜ raamatukogu lõpp ning valmiva õppehoone omad alles valmivad?
Jah kuna seal veel ehitus käib, väljas juba viimased tööd muidugi. |
teema: Intervalliga pildistamine -> videoks |
yllar
vastuseid: 89
vaadatud: 25500
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.04.2009 23:38:37 pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks |
toon siis huvilistele mõne ekstreemsema näite ka
http://www.filmikaader.ee/?nimi=Videod&kategooria=3&id=42
http://www.filmikaader.ee/?nimi=Videod&kategooria=3&id=41
http://www.fil ... |
teema: 24p ja 60i mõisted videoesitluse juures |
yllar
vastuseid: 3
vaadatud: 1813
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.12.2008 19:16:04 pealkiri: 24p ja 60i mõisted videoesitluse juures |
Natuke parandaks eelmis postitust:
24p - 24 täiskaadrit sekundis, täpselt kinofilmi sagedus, mis on nüüd ka videokaamerate võimaluste hulka lisatud, väidetavalt annab pimedas parema tulemuse
6 ... |
teema: HD video töötlemise soft |
yllar
vastuseid: 6
vaadatud: 3383
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.12.2008 03:05:38 pealkiri: HD video töötlemise soft |
Ulead Video Studio saab samuti hakkama, vähemalt siiani
See on Corel VideoStudio X2 vanem versioon tegelikult - Corel võttis Uleadi kogu kupatusega oma käpa alla, sellel uuel versioonil on HD t ... |
teema: 2,5'' WD Scorpio Black 320GB SATA :: Kõvakettad |
yllar
vastuseid: 35
vaadatud: 10295
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 28.11.2008 11:42:59 pealkiri: 2,5'' WD Scorpio Black 320GB SATA |
| Kriitiline temperatuur sellel kettal on tootja andmetel 70 kraadi ja töötemperatuur algab 40 kraadist, seega minu temperatuurid üsna skaala alumises otsas ehk ketas üpris jahe. Sellel kettamudelil ... |
teema: 2,5'' WD Scorpio Black 320GB SATA :: Kõvakettad |
yllar
vastuseid: 35
vaadatud: 10295
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 26.11.2008 23:03:08 pealkiri: 2,5'' WD Scorpio Black 320GB SATA :: Kõvakettad |
http://www.kapatalu.ee/HVpildid/wdfScorpioBlack_BEKT.jpg
Juba aastake olin mõelnud oma 3a vana läpaka täiendamisele ja kuna videotöötlusega tegeledes on üks peamiseid probleeme väike kõvakett ... |
teema: Müra eemaldamine videost |
yllar
vastuseid: 7
vaadatud: 2600
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.11.2008 02:12:34 pealkiri: Müra eemaldamine videost |
| Vitualdub'il on minu jaoks üks suur puudus - ta oskab ainult AVI eksportida (on mingid ümbernurga lahendused ka, aga see pole see). Nimelt minul MPEG failid kõik - vana video DVD pealt. Lisaks meel ... |
teema: Müra eemaldamine videost |
yllar
vastuseid: 7
vaadatud: 2600
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 17.11.2008 00:42:59 pealkiri: Müra eemaldamine videost |
http://www.kapatalu.ee/myra.jpg
Tegemist siis ühe hullema kaadriga sealt videost, aga seda müra (eelkõige sellist värvimüra) on seal peaaegu igal pool.
Tahaks teada millega saaks kasutajate ... |
teema: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel |
yllar
vastuseid: 65
vaadatud: 29525
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 28.08.2008 22:28:18 pealkiri: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel |
| minu viga, unustasin, et peegelkaameratel käib zoomimine käsitsi rõngast ilma mootorite abita (probleem oligi mitte peegelkaameratel see mootorite müra, seega ei saa heliga salvestuse ajal zoomida ... |
teema: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel |
yllar
vastuseid: 65
vaadatud: 29525
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 28.08.2008 22:16:02 pealkiri: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel |
Kilone kobakas filmimiseks on ikkagi pisut palju arvestades, et kõik käe värinad ja vajumised on pärast videolt näha ning see vähendab naudingut selle vaatamisel.
Muuseas mul endal videokaamer ... |
teema: AVCHD video kiire redigeerimise idee |
yllar
vastuseid: 14
vaadatud: 4313
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.08.2008 23:23:59 pealkiri: AVCHD video kiire redigeerimise idee |
Do I need a special computer to edit high-definition video?
No. Editing high-definition video with VideoStudio 11.5 Plus, even on mid-range machines, is as easy as editing standard-definition video ... |
teema: väike linux |
yllar
vastuseid: 4
vaadatud: 3472
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 13.05.2008 18:05:16 pealkiri: väike linux |
Senised kogemused pisidistrote kõvakettale paigaldamisel on olnud eranditult negatiivsed... On olnud DSL, ...
Mina olen DSL mitu korda edukalt kõvakettale saanud, võtab algseadistusega alla 200MB ... |
teema: natuke abi Ulead VideoStudio kohta |
yllar
vastuseid: 8
vaadatud: 3349
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.05.2008 18:56:54 pealkiri: natuke abi Ulead VideoStudio kohta |
| Aga kes sind käsib reaalsele DVD plaadile kirjutada, võta linnuke sealt plaadi kirjutamise eest ära ja kaks rida allpool on (kui pole siis vist paremal oli nooleke, mis toob nähtavale selle osa) s ... |
teema: Tahaks mitut mikrofoni korraga lindistada. |
yllar
vastuseid: 17
vaadatud: 5071
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.04.2008 23:02:25 pealkiri: Tahaks mitut mikrofoni korraga lindistada. |
| On olemas ka odavamad helikaardid, mis võimaldavad neli mono sisendit (enamus tavalisi mikreid on monod). Näiteks midagi sellist http://www.pillipood.ee/index.php?keyword=maya&id=3081943. Sellel ... |
teema: Asus tutvustas terabaidise kettamahuga sülearvutit |
yllar
vastuseid: 20
vaadatud: 9113
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 21.04.2008 12:44:49 pealkiri: Asus tutvustas terabaidise kettamahuga sülearvutit |
| ma ei saa aru kui juba selline nagu raske tööloom läppra tehakse siis võiks ju sees ka mingine 8600 GT ka olla nagu need Alien Wared . Või tänu sellele ketta mahule ehk siis sees võtavad niipal ... |
teema: USB HUB'i probleem seadmetega ja tekitab koormust |
yllar
vastuseid: 2
vaadatud: 1590
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.03.2008 21:49:13 pealkiri: USB HUB'i probleem seadmetega ja tekitab koormust |
| Esimene probleem siis selline, et ostsin endale sellise seadme [url=http://www.acme.eu/?id=10&&menu=63&submenu=63&item=407]ACME USB 2.0 hub 7 port ja peale seadmete ühendamist selle k ... |
teema: HDV renderdamine |
yllar
vastuseid: 5
vaadatud: 2223
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.03.2008 08:53:42 pealkiri: HDV renderdamine |
| Vahet pole kui võimsa protsessori sa paned, pilt on ikka sama (ainult aeg väheneb, seda muidugi eeldusel, et kettad ka piisavalt kiired on) ja see näitab seda, et arvuti töötleb videot täisvõim ... |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
yllar
vastuseid: 62
vaadatud: 26439
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.02.2008 13:54:56 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
Nii palju selgus, et riistvaralist MPEG2 ei suuda sealsed kaardid korralikult teha. Nii et loota tuleb oma arvuti võimsale protsessorile.
Pixelview igatahes suudab, seega on väike eelis. Kuna Averm ... |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
yllar
vastuseid: 62
vaadatud: 26439
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.02.2008 12:45:51 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
| HDD HD videokaameratest käiks igal juhul AVI läbi, kui ainult kõvaketas seda striimi kannataks ja mahutaks. Kuna ei kannata, leiutatakse aina uusi pakkimisformaate (h.264 jt), et pilt veel hea olek ... |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
yllar
vastuseid: 62
vaadatud: 26439
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.02.2008 02:02:08 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
| Loomilikult on VideoDVD-l MPEG2 formaat, mis on aga oma maksimaalse 9800kb/s tunduvalt viletsam, kui AVI seda võimaldab. Ka VHS-lt saab materjali hulga kvaliteetsemalt kätte, kui madala kompressioon ... |
teema: Kas on võimalik salvestada VHS-lt DVD-le Panasonic NV-VP 30-ga? |
yllar
vastuseid: 6
vaadatud: 4262
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.02.2008 19:12:52 pealkiri: Kas on võimalik salvestada VHS-lt DVD-le Panasonic NV-VP 30-ga? |
| Arutlus analoogilisel teemal koos lahendustega https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=278121 |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
yllar
vastuseid: 62
vaadatud: 26439
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.02.2008 19:08:31 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
oleneb notekast, kontrolli mis augud tal küljes on.
Millist digitvd Sa silmas pead?
Üldiselt saab kasutada meetodit digiboxi analoogväljund -> tv/capture kaardi analoogsisend.
Ise kasutan sel ... |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
yllar
vastuseid: 62
vaadatud: 26439
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.02.2008 17:40:46 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
| Äratan vana teema ellu. On ka endal vaja nüüd VHS-ilt salvestada kuidagi DVD-le. On äkki vahepeal välja tulnud uus programm ,mis annab parima tulemuse ja mida on mul veel peale videomaki ja arvut ... |
teema: Failide laadimisel "unknown file size" |
yllar
vastuseid: 0
vaadatud: 1462
|
foorum: WWW postitatud: 24.01.2008 14:36:55 pealkiri: Failide laadimisel "unknown file size" |
Probleem siis selles, et ühegi faili laadimisel ei teata faili lõplikku suurust ja suuremad mingi koha peal lihtsalt katkestavad.
Lehe Content-Length header olemas. Samamoodi käitub siis, kui mul ... |
teema: probleem skänneriga |
yllar
vastuseid: 4
vaadatud: 1647
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.11.2007 19:45:08 pealkiri: probleem skänneriga |
| Kuna tegemist vanema skänneriga, siis internet ka eriti ei aidanud, aga kogemused ühe vanemaga on. Eeldan, et see skänner ühendub paralleel pordi kaudu, siis võib olla nii, et skänner nõuab EP ... |
teema: TV-st salvestatud DVD lõpetamine alternatiivsete vahenditega |
yllar
vastuseid: 4
vaadatud: 2160
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.04.2007 16:45:12 pealkiri: TV-st salvestatud DVD lõpetamine alternatiivsete vahenditega |
| Kui sul on DVD kirjutaja, siis tavaliselt on sellega vastavad programmid kaasas ja need peaksid asjaga hakkama saama. Kusagil selle kirjutamise protsessi juures peaks olema koht nimega "Finalize Disk" ... |
teema: videolõigu croppimine |
yllar
vastuseid: 21
vaadatud: 4163
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.03.2007 23:54:50 pealkiri: Re: videolõigu croppimine |
| Sain juurde videolõigud, mis on laiema pildiga ja selleks, et neid ühte videosse kokku panna, peaks need laiemad jupid kuidagi croppima. Lihtsalt kokku lükata ei saa, sest siis jäävad videol olev ... |
teema: nero vision 2 heli kaob |
yllar
vastuseid: 2
vaadatud: 1333
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.02.2007 19:35:25 pealkiri: nero vision 2 heli kaob |
| Olen selle jamaga kokku puutunud, võti peitus selles Dolby helis, seal on üks linnuke, ma ei mäleta, kas see pidi olema või mitte, igatahes seda tasub proovida muuta. |
teema: taustamüra |
yllar
vastuseid: 8
vaadatud: 2106
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.02.2007 19:31:28 pealkiri: taustamüra |
enne kui ostma hakkad proovi seda : isoleeri läptopi toitejuhtmel maandusklemmid mingi teibiga või midagi, et need seina/pikendusjuhtmesse pistes ei puutuks kokku sealolevate maandusklemmidega.
Sa ... |
teema: DVD-kirjutajaga tehtud plaatide töötlemine Windows Movie Makeriga |
yllar
vastuseid: 8
vaadatud: 4156
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.02.2007 19:22:59 pealkiri: DVD-kirjutajaga tehtud plaatide töötlemine Windows Movie Makeriga |
Proovi sellise vabavaralise programmiga nagu FairUse Wizard 2 see cd rippida. Laadida saab [url=http://www.fairusewizard.com/lang_en/fairuse_wizard_dvd_divx_xvid_backup_tool_light_edition.html]SIIT
S ... |
teema: .wmv'st .avi mis mängiks ka DVD mängijas |
yllar
vastuseid: 3
vaadatud: 1410
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.02.2007 18:52:30 pealkiri: .wmv'st .avi mis mängiks ka DVD mängijas |
| Kui sul need algsed failid ja projektifailid alles on, siis soovitaks nendest kirjutada otse avi (kas siis DicX või XVid koodekiga pakkides), kuna wmv formaat on juba üsna tugevalt pakitud ning seeg ... |
| |