Avaleht
otsing leidis 1224 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
xtriz

vastuseid: 1903
vaadatud: 322891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2020 22:48:21   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostetud videokaart töötab nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Läppari ekraani parem osa virvendab//ei näita pilti :: Sülearvuti ekraanid
xtriz

vastuseid: 1
vaadatud: 3224

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 24.08.2017 15:34:09   pealkiri: Läppari ekraani parem osa virvendab//ei näita pilti :: Sülearvuti ekraanid
  teema: STV
xtriz

vastuseid: 3060
vaadatud: 944943

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.08.2017 20:19:29   pealkiri: STV
kellelgi teisel ka youtube tükk aega puhverdab STV-ga? VPN ühendusega kõik korras.
  teema: Kommenteerimine: anubis
xtriz

vastuseid: 336
vaadatud: 150644

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.10.2016 13:19:25   pealkiri: Kommenteerimine: anubis
Tegin ostu, kõik töötab nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: firemark
xtriz

vastuseid: 100
vaadatud: 40294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2016 15:01:36   pealkiri: Kommenteerimine: firemark
kiire tehing ja kõik nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Windows 10 üldteema
xtriz

vastuseid: 13876
vaadatud: 3017273

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 31.01.2016 15:19:13   pealkiri: Windows 10 üldteema
Ega keegi tea mingit efektiivset meetodit, kuidas osasid uuendusi välja lülitada? Tõmbasin selle wushowhide programmi, panin "hide" ühele driverile, aga update nimekirjas ikka pakub seda. Too rake ...
  teema: Kommenteerimine: Markus1998
xtriz

vastuseid: 234
vaadatud: 51862

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2016 13:43:38   pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998
Parandas läpparit. Positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: Läptopi audio sisendisse jäi kõrvaklappide pistiku osa
xtriz

vastuseid: 6
vaadatud: 3030

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 30.12.2015 18:42:02   pealkiri: Läptopi audio sisendisse jäi kõrvaklappide pistiku osa
Ehk siis pistiku ots murdus ära ja ots jäi sisse? Ise sain sellise asja nii kätte, et võtsin tavalise tiku, tegin otsa mingi loctite liimiga korralikult kokku, läpakas seinanajale pesa ülespoole ...
  teema: Läptopi audio sisendisse jäi kõrvaklappide pistiku osa
xtriz

vastuseid: 6
vaadatud: 3030

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 30.12.2015 18:21:32   pealkiri: Läptopi audio sisendisse jäi kõrvaklappide pistiku osa
Elukaaslasel juhtus siis selline asi. Ei tea, kas odavate klappide või mille muu pärast. Ega kellelgi ideid pole, kuidas see jama sealt välja saada? Kõiksugu hooldused üldjuhul tahavad mingi 25 e ...
  teema: Video vent ei käi mõnes mängus piisavalt kiiresti?
xtriz

vastuseid: 4
vaadatud: 1639

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.11.2014 02:11:18   pealkiri: Video vent ei käi mõnes mängus piisavalt kiiresti?
Alustame siis algusest.
Mis videokaart sul on ?
Kas viimased driverid on peal ?
Ja on olemas selline programm http://filehippo.com/download_speedfan/ Kaart on AMD 8850. Mulle meenus et enduro süs ...
  teema: Video vent ei käi mõnes mängus piisavalt kiiresti?
xtriz

vastuseid: 4
vaadatud: 1639

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.11.2014 00:50:24   pealkiri: Video vent ei käi mõnes mängus piisavalt kiiresti?
Aga määra ise vendi pöörded äraOn seda võimalik teha, kui programmid isegi ei ütle mulle mu video temperatuuri?
  teema: Video vent ei käi mõnes mängus piisavalt kiiresti?
xtriz

vastuseid: 4
vaadatud: 1639

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.11.2014 00:25:01   pealkiri: Video vent ei käi mõnes mängus piisavalt kiiresti?
Ma ei tea, kas see on tõepoolest nii või mitte, aga üks mäng (NBA 2k15) hakkab alati pärast mõnda aega artifakte viskama ning on kuulda, et vent on suht vait. Samas teistes mängudes (nagu Alien ...
  teema: Läpakas ei ärka üles sleep modest/mõnikord ei lülitu täielikult välja :: Sülearvutid
xtriz

vastuseid: 0
vaadatud: 1589

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 13.04.2014 20:15:38   pealkiri: Läpakas ei ärka üles sleep modest/mõnikord ei lülitu täielikult välja :: Sülearvutid
Läpakas ise on uus (Dell Latitude 3540). Asi on selline, et sulen kaane, ekraan läheb mustaks. Teen kaane lahti, midagi enam ei funka. Ükski nupp ei tee midagi. Peab hard booti tegema kui tahan uue ...
  teema: Läpakas tardub aeg ajalt.
xtriz

vastuseid: 2
vaadatud: 1545

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 25.03.2014 22:06:16   pealkiri: Läpakas tardub aeg ajalt.
Pmst asi on selline et aeg ajalt tardub läpakas lihtsalt lambist u. 10-ks sekundiks. Tardumise hetkel käib läpakast läbi ka väike klikk. Tardumise lõppedes on järjekordne klikk. Ma alguses arva ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
xtriz

vastuseid: 2303
vaadatud: 957251

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.02.2014 00:40:48   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
On väike küsimus. Nimelt mu HTC One X G-sensor ei tööta. Mida iganes ma ka ei tee, ekraani pööramine ei funka. Kipun arvama, et raua probleem. Kui palju umbes parandus maksma läheb umbkaudselt, ...
  teema: Kommenteerimine: miq12
xtriz

vastuseid: 170
vaadatud: 40702

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2014 01:40:26   pealkiri: Kommenteerimine: miq12
Ostsin telefoni, koik tip-top korras. Positiivne kogemus.
  teema: artifaktid desktopil ja mängudes
xtriz

vastuseid: 4
vaadatud: 2202

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2013 15:05:11   pealkiri: artifaktid desktopil ja mängudes
Temp on desktopil mingi 44 kraadi. Mängudes ei tea, kuidas seda mõõta? Toide oli vist chieftec 500w.

E: Ok ma tõmbasin Gpu-z ja paistab et artifaktid hakkavad mängudes tekkima 70 kraadi juures ...
  teema: artifaktid desktopil ja mängudes
xtriz

vastuseid: 4
vaadatud: 2202

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.02.2013 23:19:10   pealkiri: artifaktid desktopil ja mängudes
  teema: Kommenteerimine: insekas
xtriz

vastuseid: 557
vaadatud: 114377

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2012 21:00:15   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Müüs hea hinnaga videokaardi ning oli väga abivalmis.

Väga positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: Painutasin kogemata ühe emaplaadi pini ära
xtriz

vastuseid: 2
vaadatud: 1294

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 06.01.2012 23:36:22   pealkiri: Painutasin kogemata ühe emaplaadi pini ära
Õuk, lahe. Tänud thumbs_up.gif
  teema: Painutasin kogemata ühe emaplaadi pini ära
xtriz

vastuseid: 2
vaadatud: 1294

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 06.01.2012 23:28:25   pealkiri: Painutasin kogemata ühe emaplaadi pini ära
Ma ei tea kuidas neid asju täpselt nimetada, aga igatahes vahetasin täna toitekat ja faking sata kaabel ei tahtnud kõvakettast välja tulla. Siis hakkasin jõuga kiskuma ja kui välja sain, lendas ...
  teema: Toite vent
xtriz

vastuseid: 21
vaadatud: 5566

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 29.12.2010 16:01:32   pealkiri: Toite vent
Asi selline, et mu Fortron BS II vent on (jälle) hakanud häälitsema. Kunagi ammu sai teda juba õlitatud, aga nüüd on probleem tagasi tulnud ja mõtlesin et äkki vahetaks hoopis vendi välja. N ...
  teema: Aku ei tööta :: Sülearvuti akud ja varuosad
xtriz

vastuseid: 0
vaadatud: 1504

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 17.11.2010 21:00:14   pealkiri: Aku ei tööta :: Sülearvuti akud ja varuosad
Ok asi on selline, et arvuti ei lülitu lambist enam ilma laadijata sisse ning all taskbaris kirjutab, et "82% available (plugged in, not charging)". Kui juhe eemaldada, siis arvuti lülitub momentaal ...
  teema: Arvuti tegi ise downclocki
xtriz

vastuseid: 7
vaadatud: 2158

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.07.2010 14:56:21   pealkiri: Arvuti tegi ise downclocki
Nagu ma juba ütlesin siis lihtsalt prose radika puhastamisest piisas. Speedstep (ja ka paljud teised värgendused) olid mul biosist juba välja lülitatud. Arvatavasti mingi kaitse oli peal vms. Enne ...
  teema: Arvuti tegi ise downclocki
xtriz

vastuseid: 7
vaadatud: 2158

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.07.2010 13:49:54   pealkiri: Arvuti tegi ise downclocki
Kuidas temperatuurid on?
Ja tõenäoliselt downclockib, et vähem elektrit võtaks, full loadis on vast ikka õige clocki peal.
See vist oligi temperatuuri viga. Käisin vatitikuga prose radika üle ...
  teema: Arvuti tegi ise downclocki
xtriz

vastuseid: 7
vaadatud: 2158

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.07.2010 12:49:32   pealkiri: Arvuti tegi ise downclocki
...Ja nüüd ei ole mul õrna aimugi, kuidas teda tagasi saada. Nimelt oli mu prose sätitud (default 2.6) 3 GHz peale, FSB 375 ja multiplier 8x. Mõnda aega oli kõik ilusti, aga nüüd hakkasin kont ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
xtriz

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.02.2010 00:33:40   pealkiri: Nokia 5800 "tube"


isiklik - teema - avakuva - jne , ei mäleta täpsemalt, ise ei jõudnud nii kaugele?
No järelikult ei jõudnud. Ei saanud aru, mida see "avakuva" peaks tähendama. Nüüd siis selge, aga see E ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
xtriz

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.02.2010 23:42:49   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Sain endale just 5530 ja nüüd on mul kohe paar väga noobi küsimust. Esiteks, kui ma lasen tal tegevusetult Edgega ühenduses olla, kas siis raha tiksub? Mingit mobiilse interneti paketti mul pole. ...
  teema: Mass Effect 2
xtriz

vastuseid: 1352
vaadatud: 235448

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2010 22:22:42   pealkiri: Mass Effect 2
Sai ka natukene mängitud seda. Igatahes see on minu meelest palju parem mäng kui esimene. Kõik need üleliigsed RPG elemendid (kellele üldse see ME1 inventory meeldis?) olid ära korjatud, mis teg ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
xtriz

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.02.2010 21:29:35   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
3g ei maksa minu silmis trükimustagi. Esimene asi, mille telefonis välja lülitasin. WiFi mulle meeldib. Istud suvalises lahtises võrgus linnapeal, rongis või bussis thumbs_up.gif Üldjuhul sentigi maksmata ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
xtriz

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.02.2010 21:15:56   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
minusilmis see telefon ilma wifita ei ole yldse midagi väärt icon_wink.gif
Vot ma ei teagi eriti mis vahet 3G-l ja wifil on. Lugesin just et wifil on väiksem leviala, aga on kiirem kui 3G. Aga kas on ka tõs ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
xtriz

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.02.2010 21:07:39   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Ma küll mobiilidest eriti palju ei jaga, aga nende andmete järgi tundus mulle et ikka suurt vahet ei ole. 5800 võiks selle võrra ka palju odavam olla (4500.- vs 2500.-). Ostaks isegi.

No ega vi ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
xtriz

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.02.2010 20:47:32   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Ehk keegi oskab Nokia 5230 kommenteerida? Peaks ju sisuliselt olema sama, mis 5800 ilma osade kellade ja viledeta. 5230-l ei ole kaameral välku ja kaasas ei ole USB kaablit ja mälukaarti ning on vis ...
  teema: Kõvaketas on hakanud häält tegema
xtriz

vastuseid: 8
vaadatud: 1943

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 18.09.2009 21:19:13   pealkiri: Kõvaketas on hakanud häält tegema
Ok, lasin HDD regeniga asja üle, leidis 3 halba sektorit, tegi korda ja nüüd on asi loodetavasti korras.

Aitäh teile abi eest veelkord.

Ahjaa, kõvaketta garantii on ammuilma läbi. See sai ...
  teema: Kõvaketas on hakanud häält tegema
xtriz

vastuseid: 8
vaadatud: 1943

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 12.09.2009 01:56:51   pealkiri: Kõvaketas on hakanud häält tegema
Tegin checkdisk ära, leidis mõned bad sectorid ja parandas ära ning enam pole ma seda häält kuulnud. Aitäh abi eest thumbs_up.gif

E: liiga vara hõiskasin vist. Siiamaani kõvaketas häälitseb icon_confused.gif
  teema: Kõvaketas on hakanud häält tegema
xtriz

vastuseid: 8
vaadatud: 1943

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.09.2009 13:52:11   pealkiri: Kõvaketas on hakanud häält tegema
Ma sulatasin need partitsioonid kokku programmiga "GParted" ning mainiks ära et mul oli Windows samal ajal sellel kettal, aga Wini endaga mingeid probleeme ei ole.
  teema: Kõvaketas on hakanud häält tegema
xtriz

vastuseid: 8
vaadatud: 1943

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.09.2009 01:05:35   pealkiri: Kõvaketas on hakanud häält tegema
Pärast seda kui kaks partitsiooni oma C kettal kokku sulatasin, on hakanud 1 mu kõvaketastest (ei tea milline) tegema aeg-ajalt mingit imelikku häält. Mõnda faili avades on korraks sihuke hääl ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
xtriz

vastuseid: 18678
vaadatud: 3271978

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 30.08.2009 11:54:05   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Ega Windows ei oma sellist featuuri kusagilt peidetud kujul, et kursoriga Volume controli/Mixeri peal olles System trays, saaks hiire rulliga volüümi tugevust muuta?

(Nuh, niimoodi saab, et klikk ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
xtriz

vastuseid: 18678
vaadatud: 3271978

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 29.08.2009 12:28:25   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
, ma rääkisin pigem kodukasutaja perspektiivist. Töö tegemiseks ma aga ei usu et 7 parem on.
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
xtriz

vastuseid: 18678
vaadatud: 3271978

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 29.08.2009 11:39:32   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Kuidas ta XPst oluliselt parem on? icon_razz.gif
Kas ma saan oma töö kiiremini tehtud? On mu töö tulemus parem? Kuidas mu produktiivsus tõuseb xp->W7 üleminekuga?
Kui ma praegu sinu lause peale omale ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
xtriz

vastuseid: 18678
vaadatud: 3271978

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 29.08.2009 01:01:34   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
doh.gif
... ja nii need müüdid jälle tekivadki, et uus Windows on paha-paha
No Vista oli küll huinjaa, aga 7 tundub päris asjalik. Pärast põgusat kasutamist valisin selle juba endale põhi OS- ...
  teema: Anno 1404
xtriz

vastuseid: 230
vaadatud: 63430

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.07.2009 20:09:29   pealkiri: Anno 1404
Võib-olla on asi selles, et liiga palju ehitisi ja värke on ekraanil, ma pole nii kaugele mänginud, aga siiski see kaart peaks ilusti asja välja vedama, eriti low sätetel.
  teema: Anno 1404
xtriz

vastuseid: 230
vaadatud: 63430

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.07.2009 16:52:42   pealkiri: Anno 1404
HD4770'ga ei kannata low peal ka eriti mängida icon_sad.gif
1680x1050 resol on linnas fps 10-15, merel 50

leidsin ka ülevaate ja võrdluse teiste videokaartidega
http://www.guru3d.com/article/anno-1404-v ...
  teema: Star Wars: The Force Unleashed
xtriz

vastuseid: 45
vaadatud: 8495

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.07.2009 19:21:03   pealkiri: Star Wars: The Force Unleashed
  teema: Star Wars: The Force Unleashed
xtriz

vastuseid: 45
vaadatud: 8495

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.07.2009 17:51:57   pealkiri: Star Wars: The Force Unleashed
Teema ei kuulu siia, kuna PC peale seda ei tule.


Tasub ikka selliseid lolluseid rääkida?

No nüüd ärkas. Tavaliselt tehakse aasta pärast viimast posti uus teema, mitte ei hakata vanu te ...
  teema: The Saboteur
xtriz

vastuseid: 379
vaadatud: 77110

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.07.2009 12:19:16   pealkiri: The Saboteur
Pff ma räägin keskkonnast, mitte sõjast, necrovisionis sa ju ka Maximiga kaevikumulgust ei tärista kogu aeg icon_biggrin.gif seiklusi seal jne. Kas või seesama sabotuur WWI aegse keskkonnaga oleks midagi muud. ...
  teema: The Saboteur
xtriz

vastuseid: 379
vaadatud: 77110

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.07.2009 11:51:04   pealkiri: The Saboteur

See on jah läbi nämmutatud,et võitled kuskil liitlaste armees natside vastu.

Pigem "Great War" ehk WW I pole üldse mängudes, viimati oli vast Necrovision midagi sinnakanti. Ja natsina liitl ...
  teema: Mass Effect 2
xtriz

vastuseid: 1352
vaadatud: 235448

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.07.2009 16:37:54   pealkiri: Mass Effect 2
Aga kui oled mitu korda läbi mänginud, siis milliste otsuste põhjal ME2 toimub?
  teema: Prototype
xtriz

vastuseid: 417
vaadatud: 62054

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.07.2009 01:02:30   pealkiri: Prototype
Tegelikult ei olnud väga naljakas, rohkem "siseringi huumor"... aga see on ka minu subjektiivne hinnang.
Kust otsast?
  teema: [X360/PS3/PSP] Dante's Inferno
xtriz

vastuseid: 59
vaadatud: 11089

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.07.2009 17:35:41   pealkiri: [X360/PS3/PSP] Dante's Inferno
Poeemiga pole sellel mängul paraku mingit seost, kuigi sellegipoolest tundub huvitav.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.