Avaleht
otsing leidis 660 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: W!ngs
xeon

vastuseid: 22
vaadatud: 9270

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2016 18:12:54   pealkiri: Kommenteerimine: W!ngs
Müüsin kuvari . Kõik ok .
  teema: [PS4/X1] Dark Souls III
xeon

vastuseid: 16
vaadatud: 14589

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.03.2016 02:31:46   pealkiri: [PS4/X1] Dark Souls III
Ebanormaalne icon_biggrin.gif ma mõtlesin et jääb selline 100 euri kanti ikka . Nojah . Teine kord siis icon_lol.gif
  teema: [PS4/X1] Dark Souls III
xeon

vastuseid: 16
vaadatud: 14589

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.03.2016 19:14:49   pealkiri: [PS4/X1] Dark Souls III
On selle Prestige editioni kohta rohkem ka infi ? kust neid suuremaid special edition-e üldse osta tasub Eestisse, päris euronicsi leti pealt kirvega ostma ei lähe ma arvan.
  teema: Kommenteerimine: CP2010
xeon

vastuseid: 11
vaadatud: 2521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2016 22:42:04   pealkiri: Kommenteerimine: CP2010
Ostis Xbox One , soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: robi95
xeon

vastuseid: 150
vaadatud: 30047

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2016 01:17:32   pealkiri: Kommenteerimine: robi95
Ostsin ps4 , kõik toimib thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mikk351
xeon

vastuseid: 154
vaadatud: 34490

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2016 17:20:44   pealkiri: Kommenteerimine: mikk351
Müüsin cpu prose kõik ok
  teema: Kommenteerimine: Markus1998
xeon

vastuseid: 234
vaadatud: 51862

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2016 14:23:58   pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998
Ostis mänge . Kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
xeon

vastuseid: 1841
vaadatud: 264965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2016 11:57:52   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
sai endale mälud ka , kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
xeon

vastuseid: 1841
vaadatud: 264965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2016 16:03:59   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Ostis ssd. Tehing kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: Oobik
xeon

vastuseid: 76
vaadatud: 22954

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2015 06:38:11   pealkiri: 550d
Ostsin 550d kere , tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
xeon

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417139

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.12.2015 00:02:04   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
tere,
Palju selline kasutatud kuvar väärt on oskab keegi öelda?
http://www.cnet.com/products/samsung-syncmaster-t260hd-lcd-monitor-25-5-series/specs/#p=samsung-syncmaster-t260hd-lcd-monitor-25-5/
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
xeon

vastuseid: 553
vaadatud: 81700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2015 16:08:46   pealkiri: PSU
Tahtis osta PSU-d , ütles et kindlalt ostab ära , kui palusin raha üle kanda et kiiremas korras posti panna ja tehing ära teha, on ainult vaikus ja ps-ile ei vasta,ega ei ole loobunud. väga ebavi ...
  teema: Kommenteerimine: Areyon
xeon

vastuseid: 8
vaadatud: 1169

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2015 15:05:26   pealkiri: Kommenteerimine: Areyon
Ostsin korpuse, tehing kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: Vibration
xeon

vastuseid: 14
vaadatud: 4589

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2015 17:50:02   pealkiri: Kommenteerimine: Vibration
ostsin prose. töötab , kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: continue
xeon

vastuseid: 324
vaadatud: 81429

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2014 18:42:13   pealkiri: PS4
Ostis PS4 , kõik hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Caspark
xeon

vastuseid: 1
vaadatud: 198

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2014 23:32:01   pealkiri: Kommenteerimine: Caspark
Ostis PS3 mängu , soovitan.
  teema: Kommenteerimine: hentz
xeon

vastuseid: 422
vaadatud: 144719

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2013 19:00:18   pealkiri: Kommenteerimine: hentz
müüsin ps3 mänge , tehing kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: elwood
xeon

vastuseid: 6
vaadatud: 2428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2013 15:49:47   pealkiri: Kommenteerimine: elwood
Müüsin mõne ps3 mängu , tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tihas
xeon

vastuseid: 69
vaadatud: 22463

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2013 21:56:39   pealkiri: Kommenteerimine: tihas
Ostsin Täiskomplektse kasti , tehing kiire ja korralik , soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tom-D
xeon

vastuseid: 173
vaadatud: 83370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2013 16:34:30   pealkiri: Kommenteerimine: Tom-D
Müüsin ps3 mänge , positiivne
  teema: Kommenteerimine: IffikaS
xeon

vastuseid: 159
vaadatud: 87778

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2013 00:58:18   pealkiri: Kommenteerimine: IffikaS
Müüsin tahvelarvuti , positiivne.
  teema: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale?
xeon

vastuseid: 627
vaadatud: 176853

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.07.2012 16:18:38   pealkiri: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale?
enda z-5500 kustus optiline sisend ära, kas kuskilt saab osta ,selle otsa lihtsalt uue ja vahetaks ära v kuidas selle korda saaks, kasutan seda päris palju icon_confused.gif
  teema: [PS3] Gran Turismo 5
xeon

vastuseid: 5306
vaadatud: 884379

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.03.2012 14:39:49   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5
on rool ja on võimalused, eelistan pulti.
Mis siin imelikku on

sama siin , naljakas on see ,et ma sõidan puldiga kiiremaid aegu kui rooliga, gt1-est saati puldiga sõitnud ja nende noolenuppude ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
xeon

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270981

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.11.2011 19:14:55   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
asi oli lihtsamast lihtsam , ostsin uue usb pulga ja kohe esimese korraga kõik asjad toimisid icon_biggrin.gif
aga suured tänud kõigile icon_wink.gif
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
xeon

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270981

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.11.2011 01:35:37   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Järelikult siiski ei bootinud sul USB pealt.
Proovisid pulka mõnes teises masinas, kas boodib?
proovisin teises masinas, ja töötas,aga seal ma sain f8-ega ette võtta boot menu ka ,kust valisin ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
xeon

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270981

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.11.2011 01:19:49   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
sinna kirjuta d:\setup ja vajuta siis enter
bad command or filename ütleb
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
xeon

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270981

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.11.2011 00:30:46   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
siuke asi siis naq freeDOS, veelkord, et ostsin poest tutika arvuti , mingi tavaline värk arvatavasti
http://www.upload.ee/image/1797848/_IGP7060.JPG
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
xeon

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270981

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 08.11.2011 23:26:51   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Ei hakka uut teemat tegema ja kuna puudutab ka win7 , siis kirjutan siia oma probleemi , nimelt ostsin uue arvuti ,aga endal on juba win7 olemas, olen varem win7 peale lasknud, usb boot ja läheb, aga ...
  teema: PROBLEEM ARVUTIGA !
xeon

vastuseid: 4
vaadatud: 2211

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.11.2011 23:09:56   pealkiri: PROBLEEM ARVUTIGA !
proovi teise pessa panna mälud, nt 1,3 v 2,4 pesa , mul aitas see igatahes
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
xeon

vastuseid: 367
vaadatud: 110665

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2011 22:42:39   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
müüsin ps3 mängu,tehing kiire ja viisakas.
  teema: [PS3] Gameshare
xeon

vastuseid: 975
vaadatud: 259340

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.04.2011 14:25:56   pealkiri: [PS3] Gameshare
kas kellelgi üleliigset battlefield bad company 2 :vietnami ei ole üle ,et mingi summa eest gameshare-ida?
  teema: [X360/PS3] Battlefield Bad Company 2 : Vietnam
xeon

vastuseid: 39
vaadatud: 8446

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.04.2011 20:04:14   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield Bad Company 2 : Vietnam
Gameshare teemas kaks vaba kohta Vietnamile
kellelgi pole gameshare-ida ? uk kontole raha panek on suur peavalu ausaltöeldes....
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
xeon

vastuseid: 4304
vaadatud: 1014896

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.04.2011 18:16:07   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
kus kohast saaks osta UK psn kaarti kõige parema hinna eest ja et oleks see koodiga variant,et saab peale maksmist kohe koodi ....punktid.ee vaatasin,seal oli otsas ja päris kirvega...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
xeon

vastuseid: 7715
vaadatud: 1430864

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 20.03.2011 15:42:26   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
Hetkel on toiteplokiks fortroni bluestorm II 500w ja videokaardiks gtx280, mängimisel hakkab toiteplokk vilisema ja isegi on ruute ette visanud ning videote vaatamisel hakkab teatud perioodiga lag-am ...
  teema: [PS3] Gran Turismo 5
xeon

vastuseid: 5306
vaadatud: 884379

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.01.2011 19:52:51   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5
Kas keegi 2player spliti ka proovinud on? ise olen proovinud ja mure on selles et puudub replay 2-e mängija versioonis siis... prologues veel oli icon_neutral.gif
  teema: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale?
xeon

vastuseid: 627
vaadatud: 176853

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.01.2011 18:44:12   pealkiri: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale?
valgusts väga tume ja kui muusikat kuulata pulseerib helitaktis
endal oli täpselt sama aga aja peale kadus ära lihtsalt...
  teema: Kommenteerimine: pspboy333
xeon

vastuseid: 71
vaadatud: 16452

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2011 23:45:26   pealkiri: Kommenteerimine: pspboy333
ostis ps3 mängud,tehing kiire ja korralik... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: stack
xeon

vastuseid: 1
vaadatud: 2453

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2011 19:20:15   pealkiri: Kommenteerimine: stack
positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: helga
xeon

vastuseid: 85
vaadatud: 29323

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2010 15:27:20   pealkiri: Kommenteerimine: helga
sai müüdud ps3 mäng thumbs_up.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
xeon

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915209

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.12.2010 18:25:31   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Miks pole ps3 stores hot pursuidi demo ??
äkki ameerika psn-is on vaata sinna...mõnikord olnud nii et 1-es on teises ei ole...
  teema: [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception
xeon

vastuseid: 120
vaadatud: 40972

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.12.2010 12:30:53   pealkiri: [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception
kindel ost igatahes...hetkel mängin veel uncharted 2-te ..crushinguga poole peal,olen juba story-t 4 korda läbi teinud,aga ikka imestad kui hea mäng see ikkagi on icon_smile.gif
  teema: [PS3] Gran Turismo 5
xeon

vastuseid: 5306
vaadatud: 884379

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.12.2010 20:46:47   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5
kus kohast kõige parema hinnaga g25/27 rooli saaks osta uuena? ikka gt5 huvides küsin icon_smile.gif
  teema: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale?
xeon

vastuseid: 627
vaadatud: 176853

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.11.2010 18:14:43   pealkiri: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale?
endal juhtus eile siuke asi,et puldil andis see optical pesa otsad,seda nn valgust enam ei ole... icon_neutral.gif kuna oli ühendatud ps3-mega nii siis ei teagi mida nüüd teha,kas on võimalik seda kuidagi vah ...
  teema: [PS3] Gran Turismo 5
xeon

vastuseid: 5306
vaadatud: 884379

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.11.2010 15:16:39   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5
saab ka odavamate roolidega hakkama. Reaalselt Sa rinkas nkn üle nende kraadide ju rooli ei keera.
olen proovinud 2-e odavama logitech rooliga ja sõitsin kõvasti alla puldiga sõidetud ajast,ming ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
xeon

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915209

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.11.2010 13:42:28   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Vanadel mudelitel millel on PS2 tugi on väga pisikese failure rate'iga. Nii sajast umbes 2 kuni 4 isendit viskavad peale kahe-kolme aastast kasutamist YLoD'i.
Uuematel on see peaaegu et olematu, ent ...
  teema: [PS3] Gran Turismo 5
xeon

vastuseid: 5306
vaadatud: 884379

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.11.2010 13:39:29   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5
ise samamoodi terve elu ainult puldiga mänginud ,nende nooltenuppudega ja korralikult isegi driftimine tuli välja proloogis,aga nüüd saab g25-ga proovitud täisversiooni...ennem ei saagi kiita kui ...
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
xeon

vastuseid: 4304
vaadatud: 1014896

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.10.2010 14:25:42   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
Tõsiselt loodan, et sealt keegi midagi ei osta. Vaenlasele ei soovi ka sellist hinda.
firma motoks on : Hea tehnika. Imeodavalt icon_lol.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
xeon

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915209

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.07.2010 14:42:26   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
tekkis slimi-ga siuke probleem,et ei taha millegi pärast ps3 plaate lugeda...panen gta4 sisse ,plaadi märki ei näita,siis käib see hääl et võtab naq plaadi sisse kuigi plaat on juba sees ja ikk ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
xeon

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061065

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.06.2010 12:45:57   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
kas keegi on saanud need insigniad:distinguished weapon ja distingushed battlefield...kõik asjad on bronzid kaasaarvatud m1 ja se-d...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
xeon

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915209

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.02.2010 17:52:38   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Mõtled Final Fantasy VIII vist ikka?
VIII mõtlesin jah icon_lol.gif
aga on mingeid jutte palju neid tehakse ümber?
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.