|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: W!ngs |
xeon
vastuseid: 22
vaadatud: 9270
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2016 18:12:54 pealkiri: Kommenteerimine: W!ngs |
| Müüsin kuvari . Kõik ok . |
teema: [PS4/X1] Dark Souls III |
xeon
vastuseid: 16
vaadatud: 14589
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.03.2016 02:31:46 pealkiri: [PS4/X1] Dark Souls III |
Ebanormaalne ma mõtlesin et jääb selline 100 euri kanti ikka . Nojah . Teine kord siis  |
teema: [PS4/X1] Dark Souls III |
xeon
vastuseid: 16
vaadatud: 14589
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.03.2016 19:14:49 pealkiri: [PS4/X1] Dark Souls III |
| On selle Prestige editioni kohta rohkem ka infi ? kust neid suuremaid special edition-e üldse osta tasub Eestisse, päris euronicsi leti pealt kirvega ostma ei lähe ma arvan. |
teema: Kommenteerimine: CP2010 |
xeon
vastuseid: 11
vaadatud: 2521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2016 22:42:04 pealkiri: Kommenteerimine: CP2010 |
Ostis Xbox One , soovitan  |
teema: Kommenteerimine: robi95 |
xeon
vastuseid: 150
vaadatud: 30047
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2016 01:17:32 pealkiri: Kommenteerimine: robi95 |
Ostsin ps4 , kõik toimib  |
teema: Kommenteerimine: mikk351 |
xeon
vastuseid: 154
vaadatud: 34490
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2016 17:20:44 pealkiri: Kommenteerimine: mikk351 |
| Müüsin cpu prose kõik ok |
teema: Kommenteerimine: Markus1998 |
xeon
vastuseid: 234
vaadatud: 51862
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2016 14:23:58 pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998 |
Ostis mänge . Kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
xeon
vastuseid: 1841
vaadatud: 264965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2016 11:57:52 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
sai endale mälud ka , kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
xeon
vastuseid: 1841
vaadatud: 264965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2016 16:03:59 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
| Ostis ssd. Tehing kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: Oobik |
xeon
vastuseid: 76
vaadatud: 22954
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2015 06:38:11 pealkiri: 550d |
Ostsin 550d kere , tehing kiire ja korralik  |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
xeon
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417139
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.12.2015 00:02:04 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
tere,
Palju selline kasutatud kuvar väärt on oskab keegi öelda?
http://www.cnet.com/products/samsung-syncmaster-t260hd-lcd-monitor-25-5-series/specs/#p=samsung-syncmaster-t260hd-lcd-monitor-25-5/ |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
xeon
vastuseid: 553
vaadatud: 81700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2015 16:08:46 pealkiri: PSU |
| Tahtis osta PSU-d , ütles et kindlalt ostab ära , kui palusin raha üle kanda et kiiremas korras posti panna ja tehing ära teha, on ainult vaikus ja ps-ile ei vasta,ega ei ole loobunud. väga ebavi ... |
teema: Kommenteerimine: Areyon |
xeon
vastuseid: 8
vaadatud: 1169
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2015 15:05:26 pealkiri: Kommenteerimine: Areyon |
| Ostsin korpuse, tehing kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: Vibration |
xeon
vastuseid: 14
vaadatud: 4589
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2015 17:50:02 pealkiri: Kommenteerimine: Vibration |
ostsin prose. töötab , kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: continue |
xeon
vastuseid: 324
vaadatud: 81429
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2014 18:42:13 pealkiri: PS4 |
Ostis PS4 , kõik hästi  |
teema: Kommenteerimine: Caspark |
xeon
vastuseid: 1
vaadatud: 198
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2014 23:32:01 pealkiri: Kommenteerimine: Caspark |
| Ostis PS3 mängu , soovitan. |
teema: Kommenteerimine: hentz |
xeon
vastuseid: 422
vaadatud: 144719
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2013 19:00:18 pealkiri: Kommenteerimine: hentz |
| müüsin ps3 mänge , tehing kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: elwood |
xeon
vastuseid: 6
vaadatud: 2428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2013 15:49:47 pealkiri: Kommenteerimine: elwood |
Müüsin mõne ps3 mängu , tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: tihas |
xeon
vastuseid: 69
vaadatud: 22463
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2013 21:56:39 pealkiri: Kommenteerimine: tihas |
Ostsin Täiskomplektse kasti , tehing kiire ja korralik , soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Tom-D |
xeon
vastuseid: 173
vaadatud: 83370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2013 16:34:30 pealkiri: Kommenteerimine: Tom-D |
| Müüsin ps3 mänge , positiivne |
teema: Kommenteerimine: IffikaS |
xeon
vastuseid: 159
vaadatud: 87778
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2013 00:58:18 pealkiri: Kommenteerimine: IffikaS |
| Müüsin tahvelarvuti , positiivne. |
teema: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale? |
xeon
vastuseid: 627
vaadatud: 176853
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.07.2012 16:18:38 pealkiri: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale? |
enda z-5500 kustus optiline sisend ära, kas kuskilt saab osta ,selle otsa lihtsalt uue ja vahetaks ära v kuidas selle korda saaks, kasutan seda päris palju  |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
xeon
vastuseid: 5306
vaadatud: 884379
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.03.2012 14:39:49 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
on rool ja on võimalused, eelistan pulti.
Mis siin imelikku on
sama siin , naljakas on see ,et ma sõidan puldiga kiiremaid aegu kui rooliga, gt1-est saati puldiga sõitnud ja nende noolenuppude ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
xeon
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270981
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.11.2011 19:14:55 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
asi oli lihtsamast lihtsam , ostsin uue usb pulga ja kohe esimese korraga kõik asjad toimisid
aga suured tänud kõigile  |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
xeon
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270981
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.11.2011 01:35:37 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Järelikult siiski ei bootinud sul USB pealt.
Proovisid pulka mõnes teises masinas, kas boodib?
proovisin teises masinas, ja töötas,aga seal ma sain f8-ega ette võtta boot menu ka ,kust valisin ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
xeon
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270981
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.11.2011 01:19:49 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
sinna kirjuta d:\setup ja vajuta siis enter
bad command or filename ütleb |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
xeon
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270981
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.11.2011 00:30:46 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
siuke asi siis naq freeDOS, veelkord, et ostsin poest tutika arvuti , mingi tavaline värk arvatavasti
http://www.upload.ee/image/1797848/_IGP7060.JPG |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
xeon
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270981
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.11.2011 23:26:51 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Ei hakka uut teemat tegema ja kuna puudutab ka win7 , siis kirjutan siia oma probleemi , nimelt ostsin uue arvuti ,aga endal on juba win7 olemas, olen varem win7 peale lasknud, usb boot ja läheb, aga ... |
teema: PROBLEEM ARVUTIGA ! |
xeon
vastuseid: 4
vaadatud: 2211
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 08.11.2011 23:09:56 pealkiri: PROBLEEM ARVUTIGA ! |
| proovi teise pessa panna mälud, nt 1,3 v 2,4 pesa , mul aitas see igatahes |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
xeon
vastuseid: 367
vaadatud: 110665
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2011 22:42:39 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
| müüsin ps3 mängu,tehing kiire ja viisakas. |
teema: [PS3] Gameshare |
xeon
vastuseid: 975
vaadatud: 259340
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.04.2011 14:25:56 pealkiri: [PS3] Gameshare |
| kas kellelgi üleliigset battlefield bad company 2 :vietnami ei ole üle ,et mingi summa eest gameshare-ida? |
teema: [X360/PS3] Battlefield Bad Company 2 : Vietnam |
xeon
vastuseid: 39
vaadatud: 8446
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.04.2011 20:04:14 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield Bad Company 2 : Vietnam |
Gameshare teemas kaks vaba kohta Vietnamile
kellelgi pole gameshare-ida ? uk kontole raha panek on suur peavalu ausaltöeldes.... |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
xeon
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014896
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.04.2011 18:16:07 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
| kus kohast saaks osta UK psn kaarti kõige parema hinna eest ja et oleks see koodiga variant,et saab peale maksmist kohe koodi ....punktid.ee vaatasin,seal oli otsas ja päris kirvega... |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
xeon
vastuseid: 7715
vaadatud: 1430864
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 20.03.2011 15:42:26 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
| Hetkel on toiteplokiks fortroni bluestorm II 500w ja videokaardiks gtx280, mängimisel hakkab toiteplokk vilisema ja isegi on ruute ette visanud ning videote vaatamisel hakkab teatud perioodiga lag-am ... |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
xeon
vastuseid: 5306
vaadatud: 884379
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.01.2011 19:52:51 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
Kas keegi 2player spliti ka proovinud on? ise olen proovinud ja mure on selles et puudub replay 2-e mängija versioonis siis... prologues veel oli  |
teema: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale? |
xeon
vastuseid: 627
vaadatud: 176853
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.01.2011 18:44:12 pealkiri: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale? |
valgusts väga tume ja kui muusikat kuulata pulseerib helitaktis
endal oli täpselt sama aga aja peale kadus ära lihtsalt... |
teema: Kommenteerimine: pspboy333 |
xeon
vastuseid: 71
vaadatud: 16452
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2011 23:45:26 pealkiri: Kommenteerimine: pspboy333 |
ostis ps3 mängud,tehing kiire ja korralik...  |
teema: Kommenteerimine: stack |
xeon
vastuseid: 1
vaadatud: 2453
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2011 19:20:15 pealkiri: Kommenteerimine: stack |
positiivne ärikogemus  |
teema: Kommenteerimine: helga |
xeon
vastuseid: 85
vaadatud: 29323
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2010 15:27:20 pealkiri: Kommenteerimine: helga |
sai müüdud ps3 mäng  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
xeon
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915209
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.12.2010 18:25:31 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Miks pole ps3 stores hot pursuidi demo ??
äkki ameerika psn-is on vaata sinna...mõnikord olnud nii et 1-es on teises ei ole... |
teema: [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception |
xeon
vastuseid: 120
vaadatud: 40972
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.12.2010 12:30:53 pealkiri: [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception |
kindel ost igatahes...hetkel mängin veel uncharted 2-te ..crushinguga poole peal,olen juba story-t 4 korda läbi teinud,aga ikka imestad kui hea mäng see ikkagi on  |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
xeon
vastuseid: 5306
vaadatud: 884379
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.12.2010 20:46:47 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
kus kohast kõige parema hinnaga g25/27 rooli saaks osta uuena? ikka gt5 huvides küsin  |
teema: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale? |
xeon
vastuseid: 627
vaadatud: 176853
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.11.2010 18:14:43 pealkiri: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale? |
endal juhtus eile siuke asi,et puldil andis see optical pesa otsad,seda nn valgust enam ei ole... kuna oli ühendatud ps3-mega nii siis ei teagi mida nüüd teha,kas on võimalik seda kuidagi vah ... |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
xeon
vastuseid: 5306
vaadatud: 884379
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.11.2010 15:16:39 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
saab ka odavamate roolidega hakkama. Reaalselt Sa rinkas nkn üle nende kraadide ju rooli ei keera.
olen proovinud 2-e odavama logitech rooliga ja sõitsin kõvasti alla puldiga sõidetud ajast,ming ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
xeon
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915209
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.11.2010 13:42:28 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Vanadel mudelitel millel on PS2 tugi on väga pisikese failure rate'iga. Nii sajast umbes 2 kuni 4 isendit viskavad peale kahe-kolme aastast kasutamist YLoD'i.
Uuematel on see peaaegu et olematu, ent ... |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
xeon
vastuseid: 5306
vaadatud: 884379
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.11.2010 13:39:29 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
| ise samamoodi terve elu ainult puldiga mänginud ,nende nooltenuppudega ja korralikult isegi driftimine tuli välja proloogis,aga nüüd saab g25-ga proovitud täisversiooni...ennem ei saagi kiita kui ... |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
xeon
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014896
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.10.2010 14:25:42 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
Tõsiselt loodan, et sealt keegi midagi ei osta. Vaenlasele ei soovi ka sellist hinda.
firma motoks on : Hea tehnika. Imeodavalt  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
xeon
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915209
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.07.2010 14:42:26 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| tekkis slimi-ga siuke probleem,et ei taha millegi pärast ps3 plaate lugeda...panen gta4 sisse ,plaadi märki ei näita,siis käib see hääl et võtab naq plaadi sisse kuigi plaat on juba sees ja ikk ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
xeon
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061065
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.06.2010 12:45:57 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| kas keegi on saanud need insigniad:distinguished weapon ja distingushed battlefield...kõik asjad on bronzid kaasaarvatud m1 ja se-d... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
xeon
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915209
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.02.2010 17:52:38 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Mõtled Final Fantasy VIII vist ikka?
VIII mõtlesin jah
aga on mingeid jutte palju neid tehakse ümber? |
| |