|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: laastukas |
white
vastuseid: 11
vaadatud: 2000
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2022 02:33:04 pealkiri: Kommenteerimine: laastukas |
| Ostsin graafikakaardi, kõik toimis nagu kokku leppisime! |
teema: Kommenteerimine: M0rr1son |
white
vastuseid: 67
vaadatud: 11370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2022 00:20:01 pealkiri: Kommenteerimine: M0rr1son |
| Kiidan seoses graafikakaardi müügiga |
teema: Gothic 2 |
white
vastuseid: 184
vaadatud: 39466
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2022 21:51:23 pealkiri: Gothic 2 |
Olen selle Myrtanaga nüüd 100h+ veetnud ja tõesti kvaliteetaeg. Mod ise on nüüdseks väga palju auhinnatud kommuunide kui ka mängijate poolt.
Väga päris tunne tuli peale. Unustasin kõik ... |
teema: Gothic 1 |
white
vastuseid: 15
vaadatud: 4171
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2022 21:48:08 pealkiri: Gothic 1 |
| Kõigile Gothic fännidele soovitan kindlasti ära mängida selle poolakate mod. Auhinnatud ja reaalselt täitsa oma mäng. Tekkis sama tunne nagu vanasti.. ja seda pole 15a+ olnud . Tõmmake Steami ... |
teema: Kommenteerimine: maatriks |
white
vastuseid: 163
vaadatud: 78992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2021 20:22:39 pealkiri: Kommenteerimine: maatriks |
| Ostsin talt telefoni, tehing oli kiire ja kaup väga heas korras |
teema: Kommenteerimine: margus0000 |
white
vastuseid: 98
vaadatud: 32955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2021 20:21:20 pealkiri: Väga koralik kaup |
| Ostsin telefoni, väga korralik kaup. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
white
vastuseid: 23208
vaadatud: 5772060
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.04.2019 22:24:06 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Ise olin Starmani klient viimati aastaid tagasi, aga küsiks sõbra eest üle:
Keila kandis uuselamurajoonis kasutab ta juba aastaid Starmani ühendust, mis nüüd siis Elisa. Starmani ajal oli jut ... |
teema: Anno 1800 |
white
vastuseid: 66
vaadatud: 26547
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2019 10:52:15 pealkiri: Anno 1800 |
| Nividia-l on optimized driver ka väljas sellele, AMD-l vaja veel oodata. Aga ka ilma selleta jookseb ryzen 2600x ja 1070ti Ultra High 1080p suht normaalselt. |
teema: Anno 1800 |
white
vastuseid: 66
vaadatud: 26547
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2019 21:59:27 pealkiri: Anno 1800 |
Kuigi keegi veel ei tea siis upitan
12-14.04 on läbi Uplay launcheri Open Beta. (igaks juhuks mainin ka, nõuab pidevat netiühendust ja ei saa areneda tsivilisatsiooni lõpuni) |
teema: Anno 1800 |
white
vastuseid: 66
vaadatud: 26547
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.02.2019 14:43:52 pealkiri: Anno 1800 |
Vaatasin jutuubist Keralis videot ja panin koheselt Anno 1404 Venice peale , teisi ei ole mänginud.
Täpselt sama, Vaatasin Keralise videod ära ja Panin Steamis Anno Venice 1404 Venice peale. ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
white
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.08.2017 19:43:20 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| See ei ole AM4 socket . Täpselt nii üritasingi panna aga see surve on meeletu kui peaksin latchi kinni suruma. St emaplaadi samgad liiga madalal. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
white
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.08.2017 19:21:37 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Sai ostetud Coolermaster Hyper 212 LED Turbo jahuti aga vot ei hakka AM4 socketile kenasti. Plastiksangadeni nagu ei ulatu piisavalt need metallosad, nagu oleks Prose liiga paks ca 3 min . Sai korr ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
white
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.07.2017 15:11:41 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Terv. ainukesed mõistliku hinnaga 3000Mhz mälud, Tomahawkile leidsin need, aga need Hynixi kiviga, Tasub osta?
F4-3000C16D-16GISB
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/M%C3%A ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
white
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.07.2017 19:27:29 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Osta norm mälud
Nii, ütle palun mis on norm mälud nt B350 MSI Tomahawkile. ? =) 2x8GB |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
white
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.07.2017 09:02:58 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
1600ga saab jahuti ka kaasa, sääst pigem ~€70.
Emaplaat võta see mis välimuselt meelepärasem, mälud vaata sama plaadi sobivuslistist sellised mida võimalik kaubandusvõrgust kätte saada m ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
white
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.07.2017 18:48:49 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Tervitus.
Tüütan jällegi vana küsimusega sest vahepeal kindlasti palju tooteid/uuendusi turule tulnud just emaplaatide osas. Sain ülesandeks vennale 1600x komplekt kokku panna. Palun soovitag ... |
teema: lahendus 12x4k monitoride jaoks? |
white
vastuseid: 9
vaadatud: 8824
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.05.2017 18:26:10 pealkiri: lahendus 12x4k monitoride jaoks? |
| Graafikaperfi pole vaja. Katsetab yhe variandi ära ja siis jagan muljeid. |
teema: lahendus 12x4k monitoride jaoks? |
white
vastuseid: 9
vaadatud: 8824
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.05.2017 15:33:57 pealkiri: lahendus 12x4k monitoride jaoks? |
endal on paremad kogemused nvidia kaartidega. Matroxiga on draiveri jamasid spetsiifiliste tarkvaradega olnud.
NVS810 lubab 8 4k ekraani
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Video ... |
teema: lahendus 12x4k monitoride jaoks? |
white
vastuseid: 9
vaadatud: 8824
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.05.2017 14:09:34 pealkiri: lahendus 12x4k monitoride jaoks? |
kõik näitavad erinevat pilti?
Jah
Arvutile 2 Matroxi c680 seeria graafikakaarti ja 12 väljundit on olemas, kui 30Hz sagedusest piisab.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/ ... |
teema: lahendus 12x4k monitoride jaoks? |
white
vastuseid: 9
vaadatud: 8824
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.05.2017 13:03:12 pealkiri: lahendus 12x4k monitoride jaoks? |
Tere
Monitorid vaja töö jaoks, seotud monitooringuga. Oskab keegi soovitada head setupi arvutite seisukohast.
Monitori mudel tõenäoliselt selline:
http://displaysolutions.samsung.com/d ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
white
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.05.2017 04:15:10 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
tellisin uisapäisa ühe koosluse: asrock ab350 pro4, 2x8 3200mhz ram ja r5 1600.
pärast muidugi hakkasin hirmuga mõtlema, et mis saab kui see mobo tuleb oma muldvana biosiga ja ei toeta ei proset ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
white
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.04.2017 12:53:37 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| OK tänud vastuste eest. See veenab ikka 1600 poole =) |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
white
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.04.2017 12:36:11 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| sain aru, et ca 3,8-3,9 OC jaoks vaja 1,3-1,4V Biosis panna ja selle seadega oleks juu kuum või see kerib ennast alla kui pole koormust? |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
white
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.04.2017 12:12:23 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Tüütan jälle sarnase küsimusega. Kas 1600 puhul on võimalik windowsis jooksu pealt klokki peale panna ja maha võtta et ei oleks nii ahi 24/7? |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
white
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.04.2017 20:11:34 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Tere. Vabandust, seletage palun Võhikule R5 1600X eeliseid R5 1600 ees?
Nagu aru sain on ka 1600 võimalik 4.0 peal tööle panna, või mil määral 1600 4.0 GHz OC erineb igapäevatingimustes 16 ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
white
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.04.2017 20:02:37 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Tere. Vabandust, seletage palun Võhikule R5 1600X eeliseid R5 1600 ees?
Nagu aru sain on ka 1600 võimalik 4.0 peal tööle panna, või mil määral 1600 4.0 GHz OC erineb igapäevatingimustes 16 ... |
teema: America's Army:Proving Grounds |
white
vastuseid: 85
vaadatud: 26341
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.11.2015 14:15:04 pealkiri: America's Army:Proving Grounds |
| Hmm täna kuidagi kummalisel kombel sevrerisse connectib väga kiirelt, aga kui juba sees siis mingi 10-20 sek pärast 10 sekised laggspiked, nii, et ei saa mängidagi. Tuli mingi uuendus millest ma a ... |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
white
vastuseid: 329
vaadatud: 52461
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2015 12:22:57 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
| Olen ostnud akusid. Soovitan väga. Usaldusväärne ja vastutulelik! |
teema: X-Com 2 |
white
vastuseid: 113
vaadatud: 42584
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.08.2015 22:38:09 pealkiri: X-Com 2 |
uut infot
https://www.youtube.com/watch?v=un9YdJl5-uk |
teema: The Witcher 3 |
white
vastuseid: 2183
vaadatud: 583966
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2015 20:16:30 pealkiri: The Witcher 3 |
| Vabandust kui juba räägitud, aga proovisin just Witcher 2-hte. PLaan oli, et teen W2-e läbi ja siis võtan selle mängu ette aga juba ammuse Gothic 1-2 fännina räigelt häiris see, et W2-s üks e ... |
teema: Mafia III |
white
vastuseid: 454
vaadatud: 145463
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2015 20:13:18 pealkiri: Mafia III |
| gut |
teema: Kommenteerimine: Taun0 |
white
vastuseid: 67
vaadatud: 26159
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2015 14:54:32 pealkiri: Kommenteerimine: Taun0 |
| Sai tehtud kaupa, müüs läpaka, soovitan. ! |
teema: Cities: Skylines |
white
vastuseid: 332
vaadatud: 104860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2015 18:26:14 pealkiri: Cities: Skylines |
| Mingi 40k pealt alusrtasin uut linna Hard Modes. Nüüd kohe palju parem alguses. Vaevled ikka rahanappuses, bussijaama ei saa niipea lubada, tuul on nõrk ja generaatoriga üle 7kw ei saa, isegi vee ... |
teema: Cities: Skylines |
white
vastuseid: 332
vaadatud: 104860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.03.2015 17:30:59 pealkiri: Cities: Skylines |
hehe, tee metroojaam sinna ka. Liiklusega paistavad sul ka probleemid olevat, vaadates autode hulka ja laiba ja prügiikoone.  |
teema: Homeworld Remastered |
white
vastuseid: 37
vaadatud: 9307
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.03.2015 13:11:45 pealkiri: Homeworld Remastered |
| Siiski on 2 erineva mänguga tegemist? St HW1 ja HW2 on eraldi mängitavad ja oma kampaaniatega? |
teema: Cities: Skylines |
white
vastuseid: 332
vaadatud: 104860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2015 19:00:33 pealkiri: Cities: Skylines |
Hmm tundub imelik, et mul on Uneducated rahvast küll ja tavatööstusele nad tulevad tööle. Samas kõrval kui on special tööstus, näiteks metsandus, siis sinna töölisi ei tule  |
teema: Kommenteerimine: Focal |
white
vastuseid: 116
vaadatud: 39458
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2015 18:53:17 pealkiri: Kommenteerimine: Focal |
| Müüs videokaardi. Soovitan! Väga mõistlik ja vastutulelik tegelane! |
teema: Nikoni arutelu |
white
vastuseid: 2009
vaadatud: 603087
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.03.2015 15:14:14 pealkiri: Nikoni arutelu |
| Ja ongi/oligi ADLis asi. Vaatasin huvipärast Capture NX-D'ga - näeb 1:1 samasugune välja nagu näiteks fotoka LCD'l. Peale ADLi kinnikeeramist on minuarust tulemus ka mõnusam - vbolla ma ei oska s ... |
teema: Nikoni arutelu |
white
vastuseid: 2009
vaadatud: 603087
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.03.2015 12:38:38 pealkiri: Nikoni arutelu |
| OK, hea teada, peab katsetama üle. |
teema: Nikoni arutelu |
white
vastuseid: 2009
vaadatud: 603087
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.03.2015 10:51:29 pealkiri: Nikoni arutelu |
, kas Active D-Lighting on sisse lülitatud? See oli tavaliselt esimene asi mille ma välja lülitasin, kuna kolmanda osapoole programmid ei oskanud selle infot tõlgendada.
Active D lightning RAW ... |
teema: Homeworld Remastered |
white
vastuseid: 37
vaadatud: 9307
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.02.2015 16:35:44 pealkiri: Homeworld Remastered |
Kas raskusastet ei anna muuta mängus? Vabandust tõesti väga täpselt originaali ei mäleta, see oli tõesti ammu Aga, et mäng liialt lihtne oleks, seda ma küll ei soovi. |
teema: Grand Theft Auto V |
white
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814875
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.02.2015 18:25:50 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| affid võiksid mängu välja lasta siis kui tsiklihooaeg lõppeb, mitte siis kui algab. Aga noh alati võib lootma jääda, et lükatakse sügiseni ja siis saab sama raha eest juba parema arvuti =) |
teema: Homeworld Remastered |
white
vastuseid: 37
vaadatud: 9307
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.02.2015 10:58:03 pealkiri: Homeworld Remastered |
http://www.kinguin.net/catalogsearch/result/index/?q=homeworld
Hmm kuidas see RU versioon meil pädeb? |
teema: Nikoni arutelu |
white
vastuseid: 2009
vaadatud: 603087
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.02.2015 20:34:07 pealkiri: Nikoni arutelu |
| Ei viita just sellele |
teema: Nikoni arutelu |
white
vastuseid: 2009
vaadatud: 603087
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.02.2015 14:30:08 pealkiri: Nikoni arutelu |
| Ärge väga vinti peale keerake - stuudiosse pole Nikoni CLS-iga (Creative Lighting System) mõtet minna. Küll aga on ühe-kahe välguga amatööril mõtet minna laste sünnipäevale või mujale sise ... |
teema: Nikoni arutelu |
white
vastuseid: 2009
vaadatud: 603087
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.02.2015 12:24:56 pealkiri: Nikoni arutelu |
*Sisseehitatud välku saab kasutad Nikoni lisavälkuda Commanderina. Toetab ka TTL-i ja täielikut manuaalset välkude juhtimist ja eri gruppe. Ei ole vaja raadiosaatjaid ja vastuvõtjaid. Väga suu ... |
teema: Nikoni arutelu |
white
vastuseid: 2009
vaadatud: 603087
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.02.2015 21:12:12 pealkiri: Nikoni arutelu |
Miinused:
* AF punkti valiku nupp ja loogika on jube veider. Tuleb hoida vasaku käe ühe sõrmega kere küljes nuppu all ja parema käega selle OK-nupu ümber oleva neljasuunalise nupuga nibli ... |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
white
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534210
|
foorum: Parem HV postitatud: 22.09.2014 08:45:17 pealkiri: Teema -:2GB DDR2 800 sülearvuti mälu:- vajaks tähelepanu |
| Vales alafoorumis =) |
teema: Nikoni arutelu |
white
vastuseid: 2009
vaadatud: 603087
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.09.2014 13:40:21 pealkiri: Nikoni arutelu |
Tänud lingi eest. Kuidagi mul see märkamata jäänud =)
Edit: Ikkagi soovin laenata. Photopoindi Tamron on katki ja hoolduses kahjuks.  |
teema: Nikoni arutelu |
white
vastuseid: 2009
vaadatud: 603087
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.09.2014 09:29:40 pealkiri: Nikoni arutelu |
|
| |