Avaleht
otsing leidis 279 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: laastukas
white

vastuseid: 11
vaadatud: 2000

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2022 02:33:04   pealkiri: Kommenteerimine: laastukas
Ostsin graafikakaardi, kõik toimis nagu kokku leppisime!
  teema: Kommenteerimine: M0rr1son
white

vastuseid: 67
vaadatud: 11370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2022 00:20:01   pealkiri: Kommenteerimine: M0rr1son
Kiidan seoses graafikakaardi müügiga
  teema: Gothic 2
white

vastuseid: 184
vaadatud: 39466

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2022 21:51:23   pealkiri: Gothic 2
Olen selle Myrtanaga nüüd 100h+ veetnud ja tõesti kvaliteetaeg. Mod ise on nüüdseks väga palju auhinnatud kommuunide kui ka mängijate poolt.

Väga päris tunne tuli peale. Unustasin kõik ...
  teema: Gothic 1
white

vastuseid: 15
vaadatud: 4171

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2022 21:48:08   pealkiri: Gothic 1
Kõigile Gothic fännidele soovitan kindlasti ära mängida selle poolakate mod. Auhinnatud ja reaalselt täitsa oma mäng. Tekkis sama tunne nagu vanasti.. ja seda pole 15a+ olnud . Tõmmake Steami ...
  teema: Kommenteerimine: maatriks
white

vastuseid: 163
vaadatud: 78992

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2021 20:22:39   pealkiri: Kommenteerimine: maatriks
Ostsin talt telefoni, tehing oli kiire ja kaup väga heas korras
  teema: Kommenteerimine: margus0000
white

vastuseid: 98
vaadatud: 32955

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2021 20:21:20   pealkiri: Väga koralik kaup
Ostsin telefoni, väga korralik kaup.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
white

vastuseid: 23208
vaadatud: 5772060

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.04.2019 22:24:06   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Ise olin Starmani klient viimati aastaid tagasi, aga küsiks sõbra eest üle:

Keila kandis uuselamurajoonis kasutab ta juba aastaid Starmani ühendust, mis nüüd siis Elisa. Starmani ajal oli jut ...
  teema: Anno 1800
white

vastuseid: 66
vaadatud: 26547

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2019 10:52:15   pealkiri: Anno 1800
Nividia-l on optimized driver ka väljas sellele, AMD-l vaja veel oodata. Aga ka ilma selleta jookseb ryzen 2600x ja 1070ti Ultra High 1080p suht normaalselt.
  teema: Anno 1800
white

vastuseid: 66
vaadatud: 26547

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2019 21:59:27   pealkiri: Anno 1800
Kuigi keegi veel ei tea siis upitan icon_smile.gif

12-14.04 on läbi Uplay launcheri Open Beta. (igaks juhuks mainin ka, nõuab pidevat netiühendust ja ei saa areneda tsivilisatsiooni lõpuni)
  teema: Anno 1800
white

vastuseid: 66
vaadatud: 26547

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.02.2019 14:43:52   pealkiri: Anno 1800
Vaatasin jutuubist Keralis videot ja panin koheselt Anno 1404 Venice peale icon_biggrin.gif , teisi ei ole mänginud.

Täpselt sama, Vaatasin Keralise videod ära ja Panin Steamis Anno Venice 1404 Venice peale. ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
white

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.08.2017 19:43:20   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
See ei ole AM4 socket . Täpselt nii üritasingi panna aga see surve on meeletu kui peaksin latchi kinni suruma. St emaplaadi samgad liiga madalal.
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
white

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.08.2017 19:21:37   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Sai ostetud Coolermaster Hyper 212 LED Turbo jahuti aga vot ei hakka AM4 socketile kenasti. Plastiksangadeni nagu ei ulatu piisavalt need metallosad, nagu oleks Prose liiga paks ca 3 min icon_biggrin.gif . Sai korr ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
white

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.07.2017 15:11:41   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Terv. ainukesed mõistliku hinnaga 3000Mhz mälud, Tomahawkile leidsin need, aga need Hynixi kiviga, Tasub osta?

F4-3000C16D-16GISB

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/M%C3%A ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
white

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.07.2017 19:27:29   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Osta norm mälud thumbs_up.gif

Nii, ütle palun mis on norm mälud nt B350 MSI Tomahawkile. ? =) 2x8GB
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
white

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.07.2017 09:02:58   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
1600ga saab jahuti ka kaasa, sääst pigem ~€70.

Emaplaat võta see mis välimuselt meelepärasem, mälud vaata sama plaadi sobivuslistist sellised mida võimalik kaubandusvõrgust kätte saada m ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
white

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.07.2017 18:48:49   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Tervitus.

Tüütan jällegi vana küsimusega sest vahepeal kindlasti palju tooteid/uuendusi turule tulnud just emaplaatide osas. Sain ülesandeks vennale 1600x komplekt kokku panna. Palun soovitag ...
  teema: lahendus 12x4k monitoride jaoks?
white

vastuseid: 9
vaadatud: 8824

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.05.2017 18:26:10   pealkiri: lahendus 12x4k monitoride jaoks?
Graafikaperfi pole vaja. Katsetab yhe variandi ära ja siis jagan muljeid.
  teema: lahendus 12x4k monitoride jaoks?
white

vastuseid: 9
vaadatud: 8824

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.05.2017 15:33:57   pealkiri: lahendus 12x4k monitoride jaoks?
endal on paremad kogemused nvidia kaartidega. Matroxiga on draiveri jamasid spetsiifiliste tarkvaradega olnud.
NVS810 lubab 8 4k ekraani
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Video ...
  teema: lahendus 12x4k monitoride jaoks?
white

vastuseid: 9
vaadatud: 8824

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.05.2017 14:09:34   pealkiri: lahendus 12x4k monitoride jaoks?
kõik näitavad erinevat pilti?

Jah

Arvutile 2 Matroxi c680 seeria graafikakaarti ja 12 väljundit on olemas, kui 30Hz sagedusest piisab.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/ ...
  teema: lahendus 12x4k monitoride jaoks?
white

vastuseid: 9
vaadatud: 8824

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.05.2017 13:03:12   pealkiri: lahendus 12x4k monitoride jaoks?
Tere

Monitorid vaja töö jaoks, seotud monitooringuga. Oskab keegi soovitada head setupi arvutite seisukohast.

Monitori mudel tõenäoliselt selline:

http://displaysolutions.samsung.com/d ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
white

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.05.2017 04:15:10   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
tellisin uisapäisa ühe koosluse: asrock ab350 pro4, 2x8 3200mhz ram ja r5 1600.
pärast muidugi hakkasin hirmuga mõtlema, et mis saab kui see mobo tuleb oma muldvana biosiga ja ei toeta ei proset ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
white

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.04.2017 12:53:37   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
OK tänud vastuste eest. See veenab ikka 1600 poole =)
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
white

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.04.2017 12:36:11   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
sain aru, et ca 3,8-3,9 OC jaoks vaja 1,3-1,4V Biosis panna ja selle seadega oleks juu kuum või see kerib ennast alla kui pole koormust?
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
white

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.04.2017 12:12:23   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Tüütan jälle sarnase küsimusega. Kas 1600 puhul on võimalik windowsis jooksu pealt klokki peale panna ja maha võtta et ei oleks nii ahi 24/7?
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
white

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.04.2017 20:11:34   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Tere. Vabandust, seletage palun Võhikule R5 1600X eeliseid R5 1600 ees?

Nagu aru sain on ka 1600 võimalik 4.0 peal tööle panna, või mil määral 1600 4.0 GHz OC erineb igapäevatingimustes 16 ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
white

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376570

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.04.2017 20:02:37   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Tere. Vabandust, seletage palun Võhikule R5 1600X eeliseid R5 1600 ees?

Nagu aru sain on ka 1600 võimalik 4.0 peal tööle panna, või mil määral 1600 4.0 GHz OC erineb igapäevatingimustes 16 ...
  teema: America's Army:Proving Grounds
white

vastuseid: 85
vaadatud: 26341

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.11.2015 14:15:04   pealkiri: America's Army:Proving Grounds
Hmm täna kuidagi kummalisel kombel sevrerisse connectib väga kiirelt, aga kui juba sees siis mingi 10-20 sek pärast 10 sekised laggspiked, nii, et ei saa mängidagi. Tuli mingi uuendus millest ma a ...
  teema: Kommenteerimine: tiit26
white

vastuseid: 329
vaadatud: 52461

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2015 12:22:57   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Olen ostnud akusid. Soovitan väga. Usaldusväärne ja vastutulelik!
  teema: X-Com 2
white

vastuseid: 113
vaadatud: 42584

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.08.2015 22:38:09   pealkiri: X-Com 2
uut infot

https://www.youtube.com/watch?v=un9YdJl5-uk
  teema: The Witcher 3
white

vastuseid: 2183
vaadatud: 583966

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2015 20:16:30   pealkiri: The Witcher 3
Vabandust kui juba räägitud, aga proovisin just Witcher 2-hte. PLaan oli, et teen W2-e läbi ja siis võtan selle mängu ette aga juba ammuse Gothic 1-2 fännina räigelt häiris see, et W2-s üks e ...
  teema: Mafia III
white

vastuseid: 454
vaadatud: 145463

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2015 20:13:18   pealkiri: Mafia III
gut
  teema: Kommenteerimine: Taun0
white

vastuseid: 67
vaadatud: 26159

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2015 14:54:32   pealkiri: Kommenteerimine: Taun0
Sai tehtud kaupa, müüs läpaka, soovitan. !
  teema: Cities: Skylines
white

vastuseid: 332
vaadatud: 104860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.04.2015 18:26:14   pealkiri: Cities: Skylines
Mingi 40k pealt alusrtasin uut linna Hard Modes. Nüüd kohe palju parem alguses. Vaevled ikka rahanappuses, bussijaama ei saa niipea lubada, tuul on nõrk ja generaatoriga üle 7kw ei saa, isegi vee ...
  teema: Cities: Skylines
white

vastuseid: 332
vaadatud: 104860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2015 17:30:59   pealkiri: Cities: Skylines
hehe, tee metroojaam sinna ka. Liiklusega paistavad sul ka probleemid olevat, vaadates autode hulka ja laiba ja prügiikoone. icon_razz1.gif
  teema: Homeworld Remastered
white

vastuseid: 37
vaadatud: 9307

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.03.2015 13:11:45   pealkiri: Homeworld Remastered
Siiski on 2 erineva mänguga tegemist? St HW1 ja HW2 on eraldi mängitavad ja oma kampaaniatega?
  teema: Cities: Skylines
white

vastuseid: 332
vaadatud: 104860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2015 19:00:33   pealkiri: Cities: Skylines
Hmm tundub imelik, et mul on Uneducated rahvast küll ja tavatööstusele nad tulevad tööle. Samas kõrval kui on special tööstus, näiteks metsandus, siis sinna töölisi ei tule icon_sad.gif
  teema: Kommenteerimine: Focal
white

vastuseid: 116
vaadatud: 39458

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2015 18:53:17   pealkiri: Kommenteerimine: Focal
Müüs videokaardi. Soovitan! Väga mõistlik ja vastutulelik tegelane!
  teema: Nikoni arutelu
white

vastuseid: 2009
vaadatud: 603087

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.03.2015 15:14:14   pealkiri: Nikoni arutelu
Ja ongi/oligi ADLis asi. Vaatasin huvipärast Capture NX-D'ga - näeb 1:1 samasugune välja nagu näiteks fotoka LCD'l. Peale ADLi kinnikeeramist on minuarust tulemus ka mõnusam - vbolla ma ei oska s ...
  teema: Nikoni arutelu
white

vastuseid: 2009
vaadatud: 603087

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.03.2015 12:38:38   pealkiri: Nikoni arutelu
OK, hea teada, peab katsetama üle.
  teema: Nikoni arutelu
white

vastuseid: 2009
vaadatud: 603087

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.03.2015 10:51:29   pealkiri: Nikoni arutelu
, kas Active D-Lighting on sisse lülitatud? See oli tavaliselt esimene asi mille ma välja lülitasin, kuna kolmanda osapoole programmid ei oskanud selle infot tõlgendada.

Active D lightning RAW ...
  teema: Homeworld Remastered
white

vastuseid: 37
vaadatud: 9307

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.02.2015 16:35:44   pealkiri: Homeworld Remastered
Kas raskusastet ei anna muuta mängus? Vabandust tõesti väga täpselt originaali ei mäleta, see oli tõesti ammu icon_smile.gif Aga, et mäng liialt lihtne oleks, seda ma küll ei soovi.
  teema: Grand Theft Auto V
white

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814875

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.02.2015 18:25:50   pealkiri: Grand Theft Auto V
affid võiksid mängu välja lasta siis kui tsiklihooaeg lõppeb, mitte siis kui algab. Aga noh alati võib lootma jääda, et lükatakse sügiseni ja siis saab sama raha eest juba parema arvuti =)
  teema: Homeworld Remastered
white

vastuseid: 37
vaadatud: 9307

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.02.2015 10:58:03   pealkiri: Homeworld Remastered
http://www.kinguin.net/catalogsearch/result/index/?q=homeworld

Hmm kuidas see RU versioon meil pädeb?
  teema: Nikoni arutelu
white

vastuseid: 2009
vaadatud: 603087

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.02.2015 20:34:07   pealkiri: Nikoni arutelu
Ei viita just sellele
  teema: Nikoni arutelu
white

vastuseid: 2009
vaadatud: 603087

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.02.2015 14:30:08   pealkiri: Nikoni arutelu
Ärge väga vinti peale keerake - stuudiosse pole Nikoni CLS-iga (Creative Lighting System) mõtet minna. Küll aga on ühe-kahe välguga amatööril mõtet minna laste sünnipäevale või mujale sise ...
  teema: Nikoni arutelu
white

vastuseid: 2009
vaadatud: 603087

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.02.2015 12:24:56   pealkiri: Nikoni arutelu

*Sisseehitatud välku saab kasutad Nikoni lisavälkuda Commanderina. Toetab ka TTL-i ja täielikut manuaalset välkude juhtimist ja eri gruppe. Ei ole vaja raadiosaatjaid ja vastuvõtjaid. Väga suu ...
  teema: Nikoni arutelu
white

vastuseid: 2009
vaadatud: 603087

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.02.2015 21:12:12   pealkiri: Nikoni arutelu



Miinused:
* AF punkti valiku nupp ja loogika on jube veider. Tuleb hoida vasaku käe ühe sõrmega kere küljes nuppu all ja parema käega selle OK-nupu ümber oleva neljasuunalise nupuga nibli ...
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
white

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534210

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 22.09.2014 08:45:17   pealkiri: Teema -:2GB DDR2 800 sülearvuti mälu:- vajaks tähelepanu
Vales alafoorumis =)
  teema: Nikoni arutelu
white

vastuseid: 2009
vaadatud: 603087

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.09.2014 13:40:21   pealkiri: Nikoni arutelu
Tänud lingi eest. Kuidagi mul see märkamata jäänud =)


Edit: Ikkagi soovin laenata. Photopoindi Tamron on katki ja hoolduses kahjuks. kopp.gif
  teema: Nikoni arutelu
white

vastuseid: 2009
vaadatud: 603087

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.09.2014 09:29:40   pealkiri: Nikoni arutelu
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.