Avaleht
otsing leidis 191 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
wazaabi

vastuseid: 1343
vaadatud: 359233

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 12.07.2023 09:39:41   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
Kuna "vana" (4a) külmik (Electrolux ENN2812AOW) andis kummalistel asjaoludel otsad, siis olen uue otsingul. Integreeritud, jahekapp üleval, sügavkülm all. Millised omadused teie arvates külmiku p ...
  teema: LG OLED arutelu
wazaabi

vastuseid: 770
vaadatud: 236334

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.11.2021 11:35:59   pealkiri: LG OLED arutelu
https://www.lgnewsroom.com/2021/11/lg-to-bring-nvidia-geforce-now-cloud-gaming-to-webos-smart-tvs/

Proovisin eile, töötab hästi. Mängude optimeerijat kasutada ei saa, kuna selleks HDMI sisendit ...
  teema: Kommenteerimine: STAAR
wazaabi

vastuseid: 17
vaadatud: 5256

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2021 11:25:34   pealkiri: Kommenteerimine: STAAR
Müüs mälud. Kõik ok icon_wink.gif
  teema: Valgustivaatlus
wazaabi

vastuseid: 1591
vaadatud: 529031

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.09.2021 20:48:18   pealkiri: Valgustivaatlus
Oskab keegi öelda, kas eesti kaubanduses dimmeriga lambipesasid ka müüakse (midagi sellist: https://amzn.to/3eUdTf5 aga 230V). Ei tea, kas ei oska otsida või tõesti haruldane teema.
vaat pesa po ...
  teema: Valgustivaatlus
wazaabi

vastuseid: 1591
vaadatud: 529031

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.09.2021 17:39:16   pealkiri: Valgustivaatlus
Oskab keegi öelda, kas eesti kaubanduses dimmeriga lambipesasid ka müüakse (midagi sellist: https://amzn.to/3eUdTf5 aga 230V). Ei tea, kas ei oska otsida või tõesti haruldane teema.
  teema: LG OLED arutelu
wazaabi

vastuseid: 770
vaadatud: 236334

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.09.2021 16:55:37   pealkiri: LG OLED arutelu
Aasta algul oli uudis, et LG OLED teleritele tuleb GeForce Now ja Stadia tugi WebOs rakenduse näol. Pidid saabuma aasta teises pooles. Aasta teine pool võib muidugi ka detsember olla, aga ehk on kee ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
wazaabi

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681989

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.08.2021 15:13:37   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Kas 3 aastane garantiipikendus 312€ eest LG OLED65C11LB telerile on mõistlik investeering? Kui kodukindlustuse paketis varakindlustus juba olemas.
  teema: Sony Xperia Z3 Compact
wazaabi

vastuseid: 2782
vaadatud: 695238

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.04.2018 20:29:55   pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact
Minu Compactil läks laadimise käigus midagi pahasti ja nüüd ei taha enam käivituda. Ja kui käivitubki, siis vaid minutiks enne kui pilt eest kaob. Kas on mõtet parandada? Vaatan, et enamus koht ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
wazaabi

vastuseid: 2303
vaadatud: 956902

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.04.2018 20:47:11   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Tere.
Sony Z3 Compact ei käivitu enam. Panin laadima ja oli laadimise ajal välja lülitunud. Läks veel korra käima, kuid viskas kohe uuesti pildi tasku. Akus veel veidi energiat oli, aga nüüd e ...
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
wazaabi

vastuseid: 1343
vaadatud: 359233

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 31.01.2018 23:47:34   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
Veidi üllatav, et mootorita kubud kallimad, kui mootoriga.
Domekt R 400 F agregaat muidu. Eraldi väljatõmme soojusvahetist mööda. Samas kõigest 30 l/s.
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
wazaabi

vastuseid: 1343
vaadatud: 359233

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 29.01.2018 23:48:38   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
Tervist.

Sain mööblipakkujalt järgmise pakkumise tehnikale:

Electrolux int.ahi EOB5351AOX 272,00
Electrolux int.NPM ESL8316RO 412,80
Electrolux induktsiooniplaat EHH46340FK 253,60
Õhup ...
  teema: Kommenteerimine: laurx
wazaabi

vastuseid: 1155
vaadatud: 368106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.08.2017 12:01:13   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Puhus sülearvuti taas elule. Tänud veelkord.
  teema: Süler ei tunnista enam ketast.
wazaabi

vastuseid: 6
vaadatud: 3290

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.08.2017 14:26:40   pealkiri: Süler ei tunnista enam ketast.
Jah, eks ma nüüd tagantjärele ka saan aru, et oli viga neid veateateid eirata, aga nüüd ei ole sinna enam midagi parata.

Kõvaketas iseesnesest HGST Travelstar 7K1000. Kas testimiseks on vaja ...
  teema: Süler ei tunnista enam ketast.
wazaabi

vastuseid: 6
vaadatud: 3290

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.08.2017 18:14:40   pealkiri: Süler ei tunnista enam ketast.
Tegin Win10 reseti. Midagi läks vist nihu ja ei käivitunud enam. Andis mingit veateadet. Proovisin siis mälupulgalt uut Win10 paigaldada. Jõudsin ketta valikuni, kustutasin sealt mittevajaliku mud ...
  teema: Sony Xperia Z3 Compact
wazaabi

vastuseid: 2782
vaadatud: 695238

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.08.2016 12:38:33   pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact
Keegi AliExpressist kaitseklaase teab soovitada Z3C'e. Tellisin mingid odavad, aga ei olnud just päris sobiva suurusega.
  teema: Sony Xperia Z3 Compact
wazaabi

vastuseid: 2782
vaadatud: 695238

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.02.2016 12:37:42   pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact
Mul andmekasutusega mingi probleem. Läksin esindusse vana Smart kaarti nano mõõtu lõikama, sain uue. Unustasin mobiilse andmekasutuse välja lülitamata ja päevapilet aktiveerus. Lülitasin väl ...
  teema: Kommenteerimine: jesus99
wazaabi

vastuseid: 89
vaadatud: 42623

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2016 19:17:20   pealkiri: Kommenteerimine: jesus99
Müüs telefoni. Kõik nii, nagu reklaamitud.
  teema: Kas emaplaat läbi?
wazaabi

vastuseid: 4
vaadatud: 5237

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.10.2015 17:06:41   pealkiri: Kas emaplaat läbi?
Lülitasin hommikul arvuti sisse ja käima ei lähe. Emaplaat on z97 G1 Sniper, näitab plaadil post code'sid. Jõuab 32'i teeb kerge klõpsu ja algab otsast. Tegin mingi [url=https://youtu.be/L7frybW ...
  teema: The Witcher 3
wazaabi

vastuseid: 2183
vaadatud: 583899

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2015 14:04:56   pealkiri: The Witcher 3
2 Gwenti kaardipakki. CE on olemas, tahaks nüüd muu nänni ka juurde saada. Eks peab ootama ja lootma, et tuleb veidi rohkem infot saadavuse kohta. Võimalus, et see Eesti lettidele jõuab on vist s ...
  teema: The Witcher 3
wazaabi

vastuseid: 2183
vaadatud: 583899

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2015 12:51:22   pealkiri: The Witcher 3
Ega keegi ei tea, kas Eestis ka Hearts of Stone füüsilist koopiat kusagilt osta saab?
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
wazaabi

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417073

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.09.2015 20:32:17   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
, seda ma 4k-ks ei nimetaks...
Õigus. Korrektne nimetus oleks Ultra Wide QHD (Quad High Definition). 4k pikslite arvu ei anna tõesti kuidagi välja.
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
wazaabi

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417073

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.09.2015 16:20:51   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
[url=http://www.tftcentral.co.uk/reviews/acer_predator_x34.htm]Acer Predator X34 arvustus. 4k vallas läheb huvitavaks. Nüüd jääb oodata, kas Asus ROG Swift PG348Q tuleb parem.
  teema: DirectX 12 teema
wazaabi

vastuseid: 403
vaadatud: 128301

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.08.2015 22:05:37   pealkiri: DirectX 12 teema
http://www.techpowerup.com/215663/lack-of-async-compute-on-maxwell-makes-amd-gcn-better-prepared-for-directx-12.html

...kui juba linkide jagamiseks läks.
  teema: DirectX 12 teema
wazaabi

vastuseid: 403
vaadatud: 128301

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.08.2015 19:51:16   pealkiri: DirectX 12 teema
Kas "Ashes of the Singularity" mitte juba dx12 proovimiseks väljas ei ole?
  teema: The Witcher 3
wazaabi

vastuseid: 2183
vaadatud: 583899

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.08.2015 08:49:21   pealkiri: The Witcher 3
ma olen ringi luusinud küll ja küsimärke kõigi kaartide peale kokku momendil jäänud 4 tk ..2 Skelliges ja 2 Velenis icon_rolleyes.gif need 2 tk mis skelliges on seal üleval kaer trolde lähedal ja need o ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
wazaabi

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417073

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.06.2015 22:20:02   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
[url=https://www.caseking.de/lp/caseking-3.0-die-hammer-angebote-zum-shop-relaunch.html?campaign=social/facebook/CK3Relaunch]Casekingis LG34UC87-B 799€ praegu. Sellise hinnaga minu teada neid veel l ...
  teema: Kommenteerimine: hijacker
wazaabi

vastuseid: 167
vaadatud: 63775

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2015 19:17:42   pealkiri: Kommenteerimine: hijacker
Ostis emaplaadi. Viisakas ostja ja kiire tehing.
  teema: Kommenteerimine: lexup
wazaabi

vastuseid: 359
vaadatud: 53864

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2015 16:54:25   pealkiri: Kommenteerimine: lexup
Ostis protsessori. Kõik positiivne.
  teema: The Witcher 3
wazaabi

vastuseid: 2183
vaadatud: 583899

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.05.2015 21:17:44   pealkiri: The Witcher 3
http://forums.cdprojektred.com/attachment.php?attachmentid=14004&d=1431539667
" After 3 long years The Witcher: Wild Hunt is finally ready to go.
The reviews are already out and the reception is ...
  teema: Veidi abi C keeles
wazaabi

vastuseid: 4
vaadatud: 3853

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 06.05.2015 14:30:11   pealkiri: Veidi abi C keeles
Võiks võimalikult sujuvalt ekraanile tekkida.
Sain enam-vähem toimivaks...mõned iluvead vaja veel likvideerida.
#include <stdio.h>
#include <unistd.h>

void ClrScr()
...
  teema: The Witcher 3
wazaabi

vastuseid: 2183
vaadatud: 583899

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2015 01:15:31   pealkiri: The Witcher 3
[url=http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/action/witcher-3-wild-hunt/]GMG'st saab praegu 39€'ga. Kurjad keeled räägivad, et Ukraina IP'd kasutades saab GOG'st isegi alla 15€.
Ise võt ...
  teema: Veidi abi C keeles
wazaabi

vastuseid: 4
vaadatud: 3853

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 05.05.2015 16:49:02   pealkiri: Veidi abi C keeles
Ei saa hästi aru, mida sa selle PWM stiili all mõtled. Pulseerivad tähed?
Just. Mingisugune täht või grupp tähti, mis pulseerivad terminali aknas.
http://media2.giphy.com/media/d4LCNnahmwbPW/g ...
  teema: Veidi abi C keeles
wazaabi

vastuseid: 4
vaadatud: 3853

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 05.05.2015 11:48:33   pealkiri: Veidi abi C keeles
Hoiatan kohe ette ära, et olen täiesti algaja ja tegemist on koolitööga.

Programmi eesmärgiks on kuvada mingisugust tähemärki PWM stiilis. Üritasin ülesannet lahendada nii, et andsin ette ...
  teema: The Witcher 3
wazaabi

vastuseid: 2183
vaadatud: 583899

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.05.2015 23:36:27   pealkiri: The Witcher 3
kas see ppu crap on veel elujõuline leiutis mis leiab rakendust? ehk teine nvidia kaart panna puhtalt füüsikat tegema ?
Tundub teatud mängudes üpris elujõuline. Üritasin mingisuguseid ülevaat ...
  teema: The Witcher 3
wazaabi

vastuseid: 2183
vaadatud: 583899

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.05.2015 21:16:45   pealkiri: The Witcher 3
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=sPKTfyo4VRk[/youtube]
Avastamisruumi on

Siit-sealt läbi käinud, et gtx980'ga saab ultra peal fullhd @60fps mängida, kuid seda ilma Nvidia Hairworks'ta, ...
  teema: Jällegi UPS-i teemal
wazaabi

vastuseid: 259
vaadatud: 151274

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 30.04.2015 11:13:46   pealkiri: Jällegi UPS-i teemal
, igaks juhuks mainin ära, et ma ei kahelnudki selles, mis ütlesid, küsisin enda harimise eesmärgil. Akude ostu koha pealt, kui sobib, siis võtan ps'i kaudu ühendust.
  teema: Jällegi UPS-i teemal
wazaabi

vastuseid: 259
vaadatud: 151274

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 29.04.2015 22:34:29   pealkiri: Jällegi UPS-i teemal
, see on vale aku. Sulle on vaja seda: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/UPS-id+ja+lisaseadmed/268172/ Minu käest saab neid tunduvalt odavamalt, eriti kui rohkem kui paari vaja.. ...
  teema: Jällegi UPS-i teemal
wazaabi

vastuseid: 259
vaadatud: 151274

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 29.04.2015 21:06:40   pealkiri: Jällegi UPS-i teemal
Kas 12V/7AH akudel on standardsuurus või tuleb ikka oma upsi akud mõõdulindiga üle käia? UPSiks on FSP EP 1000, vanust 3 aastat ja voolukatkestuse korral ei pea enam sekunditki vastu. Lugesin sii ...
  teema: The Witcher 3
wazaabi

vastuseid: 2183
vaadatud: 583899

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2015 16:59:27   pealkiri: The Witcher 3
Hmm nende gameplayidega võiks CD Projekt Red nüüd tagasi tõmmata - varsti on terve mäng trailerite ja gameplay kujul netis.
Täna tuleb veel ilmselt ohtralt uut gameplay'd kuna tänasest (ilmsel ...
  teema: The Witcher 3
wazaabi

vastuseid: 2183
vaadatud: 583899

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.04.2015 19:10:25   pealkiri: The Witcher 3
[url=http://imgur.com/ruo0bKj]GTA 5 map vs Witcher 3 map

Ei tea kas paika peab, aga on netis juba mõned päevad ringlenud.
  teema: Kommenteerimine: McSilmus
wazaabi

vastuseid: 103
vaadatud: 30497

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2015 15:52:31   pealkiri: Kommenteerimine: McSilmus
Aitas emaplaati diagnoosida/parandada. Asjalik tüüp.
  teema: Kommenteerimine: liiv
wazaabi

vastuseid: 626
vaadatud: 158284

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2015 21:47:12   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Ostsin videokaardi, emaplaadi ja prose. Tehing kiire ja korralik.
  teema: Kas probleem emaplaadis või milleski muus?
wazaabi

vastuseid: 18
vaadatud: 6436

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.03.2015 18:00:04   pealkiri: Kas probleem emaplaadis või milleski muus?
Kui emplaadil on olemas JSPI1 pistik,
siis enda jaoks tegin valmis lihtsa flash-kaabli

Sellega on õnnestunud nii mõnigi MSI BIOS taastada ja plaat elule ajada. Seda pistikut emaplaadi manualis t ...
  teema: Kas probleem emaplaadis või milleski muus?
wazaabi

vastuseid: 18
vaadatud: 6436

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.03.2015 15:36:38   pealkiri: Kas probleem emaplaadis või milleski muus?
Ilmselt uurin seda Ordi teenust.
Hoia kursis meid teenuse kasutamisest tulemusega! icon_wink.gif
Viisin täna plaadi Ordisse. Nüüd tuli kõne, et nemad seda plaati parandada ei saa. Uurisin siis, et mis ...
  teema: Kas probleem emaplaadis või milleski muus?
wazaabi

vastuseid: 18
vaadatud: 6436

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.03.2015 19:25:02   pealkiri: Kas probleem emaplaadis või milleski muus?
Mul plaat ühe biose kiviga ja kivi maha jootmiseks/reflashiks puuduvad vahendid ja oskused. Ilmselt uurin seda Ordi teenust.
MSI RMA võib ka aidata. teema ka olemas.
Uurisin seda RMA teemat. Endal ...
  teema: Kas probleem emaplaadis või milleski muus?
wazaabi

vastuseid: 18
vaadatud: 6436

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.03.2015 09:22:48   pealkiri: Kas probleem emaplaadis või milleski muus?
pmst proovisid kõike peale toite?
Jah. Ei olnud teist toidet, millega proovida.

Panen konfi ka igaks juhuks kirja;
MSI Z77A-G45 emaplaat
i5-3570K prose
GTX670 graafikakaart
CRUCIAL M4 ssd
CO ...
  teema: Kas probleem emaplaadis või milleski muus?
wazaabi

vastuseid: 18
vaadatud: 6436

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.03.2015 01:22:24   pealkiri: Kas probleem emaplaadis või milleski muus?
Probleem algas sellest, et mingi aeg ei tahtnud arvuti enam korralikult käivituda. Emaplaadil läksid tulukesed põlema, kõik vendid läksid tööle, mingisuguseid piikse ei tulnud. Monitori aga sig ...
  teema: MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus :: Sülearvutid
wazaabi

vastuseid: 252
vaadatud: 116275

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 06.11.2014 12:24:37   pealkiri: MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus
Hingede juurest murdusid jälle klambrid ära. Uusi paraku enam tellida ei saa, vähemalt Eestist mitte.
Aga kas videokaart on töökorras? Kui jah ja müüd, siis ma ostaks ära. Endal ka muidu mõl ...
  teema: MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus :: Sülearvutid
wazaabi

vastuseid: 252
vaadatud: 116275

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 05.11.2014 21:27:14   pealkiri: MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus
Seekord jääb jupitamine ära. Viisin läpaka

Mis siis täpsemalt juhtus?. Enda omal ütles kuu eest videokaart üles, otsin parasjagu asendust sellele.
  teema: Sony Xperia Sola
wazaabi

vastuseid: 282
vaadatud: 64608

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.03.2014 16:00:07   pealkiri: Sony Xperia Sola
Restart mingisugust efekti ei anna. Olen kasutanud NavFree'd, aga sellega ei saa enam samuti ühendust.
Üldiselt kasutan mõningaid appe, mis Google Mapsi kasutavad (RunKeeper näiteks), nii et olek ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.