|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
wazaabi
vastuseid: 1343
vaadatud: 359233
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.07.2023 09:39:41 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
| Kuna "vana" (4a) külmik (Electrolux ENN2812AOW) andis kummalistel asjaoludel otsad, siis olen uue otsingul. Integreeritud, jahekapp üleval, sügavkülm all. Millised omadused teie arvates külmiku p ... |
teema: LG OLED arutelu |
wazaabi
vastuseid: 770
vaadatud: 236334
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2021 11:35:59 pealkiri: LG OLED arutelu |
https://www.lgnewsroom.com/2021/11/lg-to-bring-nvidia-geforce-now-cloud-gaming-to-webos-smart-tvs/
Proovisin eile, töötab hästi. Mängude optimeerijat kasutada ei saa, kuna selleks HDMI sisendit ... |
teema: Kommenteerimine: STAAR |
wazaabi
vastuseid: 17
vaadatud: 5256
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2021 11:25:34 pealkiri: Kommenteerimine: STAAR |
Müüs mälud. Kõik ok  |
teema: Valgustivaatlus |
wazaabi
vastuseid: 1591
vaadatud: 529031
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.09.2021 20:48:18 pealkiri: Valgustivaatlus |
Oskab keegi öelda, kas eesti kaubanduses dimmeriga lambipesasid ka müüakse (midagi sellist: https://amzn.to/3eUdTf5 aga 230V). Ei tea, kas ei oska otsida või tõesti haruldane teema.
vaat pesa po ... |
teema: Valgustivaatlus |
wazaabi
vastuseid: 1591
vaadatud: 529031
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.09.2021 17:39:16 pealkiri: Valgustivaatlus |
| Oskab keegi öelda, kas eesti kaubanduses dimmeriga lambipesasid ka müüakse (midagi sellist: https://amzn.to/3eUdTf5 aga 230V). Ei tea, kas ei oska otsida või tõesti haruldane teema. |
teema: LG OLED arutelu |
wazaabi
vastuseid: 770
vaadatud: 236334
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.09.2021 16:55:37 pealkiri: LG OLED arutelu |
| Aasta algul oli uudis, et LG OLED teleritele tuleb GeForce Now ja Stadia tugi WebOs rakenduse näol. Pidid saabuma aasta teises pooles. Aasta teine pool võib muidugi ka detsember olla, aga ehk on kee ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
wazaabi
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681989
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.08.2021 15:13:37 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Kas 3 aastane garantiipikendus 312€ eest LG OLED65C11LB telerile on mõistlik investeering? Kui kodukindlustuse paketis varakindlustus juba olemas. |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
wazaabi
vastuseid: 2782
vaadatud: 695238
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.04.2018 20:29:55 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Minu Compactil läks laadimise käigus midagi pahasti ja nüüd ei taha enam käivituda. Ja kui käivitubki, siis vaid minutiks enne kui pilt eest kaob. Kas on mõtet parandada? Vaatan, et enamus koht ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
wazaabi
vastuseid: 2303
vaadatud: 956902
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.04.2018 20:47:11 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Tere.
Sony Z3 Compact ei käivitu enam. Panin laadima ja oli laadimise ajal välja lülitunud. Läks veel korra käima, kuid viskas kohe uuesti pildi tasku. Akus veel veidi energiat oli, aga nüüd e ... |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
wazaabi
vastuseid: 1343
vaadatud: 359233
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 31.01.2018 23:47:34 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
Veidi üllatav, et mootorita kubud kallimad, kui mootoriga.
Domekt R 400 F agregaat muidu. Eraldi väljatõmme soojusvahetist mööda. Samas kõigest 30 l/s. |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
wazaabi
vastuseid: 1343
vaadatud: 359233
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 29.01.2018 23:48:38 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
Tervist.
Sain mööblipakkujalt järgmise pakkumise tehnikale:
Electrolux int.ahi EOB5351AOX 272,00
Electrolux int.NPM ESL8316RO 412,80
Electrolux induktsiooniplaat EHH46340FK 253,60
Õhup ... |
teema: Kommenteerimine: laurx |
wazaabi
vastuseid: 1155
vaadatud: 368106
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.08.2017 12:01:13 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
| Puhus sülearvuti taas elule. Tänud veelkord. |
teema: Süler ei tunnista enam ketast. |
wazaabi
vastuseid: 6
vaadatud: 3290
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.08.2017 14:26:40 pealkiri: Süler ei tunnista enam ketast. |
Jah, eks ma nüüd tagantjärele ka saan aru, et oli viga neid veateateid eirata, aga nüüd ei ole sinna enam midagi parata.
Kõvaketas iseesnesest HGST Travelstar 7K1000. Kas testimiseks on vaja ... |
teema: Süler ei tunnista enam ketast. |
wazaabi
vastuseid: 6
vaadatud: 3290
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 03.08.2017 18:14:40 pealkiri: Süler ei tunnista enam ketast. |
| Tegin Win10 reseti. Midagi läks vist nihu ja ei käivitunud enam. Andis mingit veateadet. Proovisin siis mälupulgalt uut Win10 paigaldada. Jõudsin ketta valikuni, kustutasin sealt mittevajaliku mud ... |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
wazaabi
vastuseid: 2782
vaadatud: 695238
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.08.2016 12:38:33 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Keegi AliExpressist kaitseklaase teab soovitada Z3C'e. Tellisin mingid odavad, aga ei olnud just päris sobiva suurusega. |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
wazaabi
vastuseid: 2782
vaadatud: 695238
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.02.2016 12:37:42 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Mul andmekasutusega mingi probleem. Läksin esindusse vana Smart kaarti nano mõõtu lõikama, sain uue. Unustasin mobiilse andmekasutuse välja lülitamata ja päevapilet aktiveerus. Lülitasin väl ... |
teema: Kommenteerimine: jesus99 |
wazaabi
vastuseid: 89
vaadatud: 42623
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2016 19:17:20 pealkiri: Kommenteerimine: jesus99 |
| Müüs telefoni. Kõik nii, nagu reklaamitud. |
teema: Kas emaplaat läbi? |
wazaabi
vastuseid: 4
vaadatud: 5237
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.10.2015 17:06:41 pealkiri: Kas emaplaat läbi? |
| Lülitasin hommikul arvuti sisse ja käima ei lähe. Emaplaat on z97 G1 Sniper, näitab plaadil post code'sid. Jõuab 32'i teeb kerge klõpsu ja algab otsast. Tegin mingi [url=https://youtu.be/L7frybW ... |
teema: The Witcher 3 |
wazaabi
vastuseid: 2183
vaadatud: 583899
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2015 14:04:56 pealkiri: The Witcher 3 |
| 2 Gwenti kaardipakki. CE on olemas, tahaks nüüd muu nänni ka juurde saada. Eks peab ootama ja lootma, et tuleb veidi rohkem infot saadavuse kohta. Võimalus, et see Eesti lettidele jõuab on vist s ... |
teema: The Witcher 3 |
wazaabi
vastuseid: 2183
vaadatud: 583899
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2015 12:51:22 pealkiri: The Witcher 3 |
| Ega keegi ei tea, kas Eestis ka Hearts of Stone füüsilist koopiat kusagilt osta saab? |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
wazaabi
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417073
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.09.2015 20:32:17 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
, seda ma 4k-ks ei nimetaks...
Õigus. Korrektne nimetus oleks Ultra Wide QHD (Quad High Definition). 4k pikslite arvu ei anna tõesti kuidagi välja. |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
wazaabi
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417073
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.09.2015 16:20:51 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| [url=http://www.tftcentral.co.uk/reviews/acer_predator_x34.htm]Acer Predator X34 arvustus. 4k vallas läheb huvitavaks. Nüüd jääb oodata, kas Asus ROG Swift PG348Q tuleb parem. |
teema: DirectX 12 teema |
wazaabi
vastuseid: 403
vaadatud: 128301
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.08.2015 22:05:37 pealkiri: DirectX 12 teema |
http://www.techpowerup.com/215663/lack-of-async-compute-on-maxwell-makes-amd-gcn-better-prepared-for-directx-12.html
...kui juba linkide jagamiseks läks. |
teema: DirectX 12 teema |
wazaabi
vastuseid: 403
vaadatud: 128301
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.08.2015 19:51:16 pealkiri: DirectX 12 teema |
| Kas "Ashes of the Singularity" mitte juba dx12 proovimiseks väljas ei ole? |
teema: The Witcher 3 |
wazaabi
vastuseid: 2183
vaadatud: 583899
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.08.2015 08:49:21 pealkiri: The Witcher 3 |
ma olen ringi luusinud küll ja küsimärke kõigi kaartide peale kokku momendil jäänud 4 tk ..2 Skelliges ja 2 Velenis need 2 tk mis skelliges on seal üleval kaer trolde lähedal ja need o ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
wazaabi
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417073
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.06.2015 22:20:02 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| [url=https://www.caseking.de/lp/caseking-3.0-die-hammer-angebote-zum-shop-relaunch.html?campaign=social/facebook/CK3Relaunch]Casekingis LG34UC87-B 799€ praegu. Sellise hinnaga minu teada neid veel l ... |
teema: Kommenteerimine: hijacker |
wazaabi
vastuseid: 167
vaadatud: 63775
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2015 19:17:42 pealkiri: Kommenteerimine: hijacker |
| Ostis emaplaadi. Viisakas ostja ja kiire tehing. |
teema: Kommenteerimine: lexup |
wazaabi
vastuseid: 359
vaadatud: 53864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2015 16:54:25 pealkiri: Kommenteerimine: lexup |
| Ostis protsessori. Kõik positiivne. |
teema: The Witcher 3 |
wazaabi
vastuseid: 2183
vaadatud: 583899
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.05.2015 21:17:44 pealkiri: The Witcher 3 |
http://forums.cdprojektred.com/attachment.php?attachmentid=14004&d=1431539667
" After 3 long years The Witcher: Wild Hunt is finally ready to go.
The reviews are already out and the reception is ... |
teema: Veidi abi C keeles |
wazaabi
vastuseid: 4
vaadatud: 3853
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 06.05.2015 14:30:11 pealkiri: Veidi abi C keeles |
Võiks võimalikult sujuvalt ekraanile tekkida.
Sain enam-vähem toimivaks...mõned iluvead vaja veel likvideerida.
#include <stdio.h>
#include <unistd.h>
void ClrScr()
... |
teema: The Witcher 3 |
wazaabi
vastuseid: 2183
vaadatud: 583899
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.05.2015 01:15:31 pealkiri: The Witcher 3 |
[url=http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/action/witcher-3-wild-hunt/]GMG'st saab praegu 39€'ga. Kurjad keeled räägivad, et Ukraina IP'd kasutades saab GOG'st isegi alla 15€.
Ise võt ... |
teema: Veidi abi C keeles |
wazaabi
vastuseid: 4
vaadatud: 3853
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 05.05.2015 16:49:02 pealkiri: Veidi abi C keeles |
Ei saa hästi aru, mida sa selle PWM stiili all mõtled. Pulseerivad tähed?
Just. Mingisugune täht või grupp tähti, mis pulseerivad terminali aknas.
http://media2.giphy.com/media/d4LCNnahmwbPW/g ... |
teema: Veidi abi C keeles |
wazaabi
vastuseid: 4
vaadatud: 3853
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 05.05.2015 11:48:33 pealkiri: Veidi abi C keeles |
Hoiatan kohe ette ära, et olen täiesti algaja ja tegemist on koolitööga.
Programmi eesmärgiks on kuvada mingisugust tähemärki PWM stiilis. Üritasin ülesannet lahendada nii, et andsin ette ... |
teema: The Witcher 3 |
wazaabi
vastuseid: 2183
vaadatud: 583899
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.05.2015 23:36:27 pealkiri: The Witcher 3 |
kas see ppu crap on veel elujõuline leiutis mis leiab rakendust? ehk teine nvidia kaart panna puhtalt füüsikat tegema ?
Tundub teatud mängudes üpris elujõuline. Üritasin mingisuguseid ülevaat ... |
teema: The Witcher 3 |
wazaabi
vastuseid: 2183
vaadatud: 583899
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.05.2015 21:16:45 pealkiri: The Witcher 3 |
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=sPKTfyo4VRk[/youtube]
Avastamisruumi on
Siit-sealt läbi käinud, et gtx980'ga saab ultra peal fullhd @60fps mängida, kuid seda ilma Nvidia Hairworks'ta, ... |
teema: Jällegi UPS-i teemal |
wazaabi
vastuseid: 259
vaadatud: 151274
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 30.04.2015 11:13:46 pealkiri: Jällegi UPS-i teemal |
| , igaks juhuks mainin ära, et ma ei kahelnudki selles, mis ütlesid, küsisin enda harimise eesmärgil. Akude ostu koha pealt, kui sobib, siis võtan ps'i kaudu ühendust. |
teema: Jällegi UPS-i teemal |
wazaabi
vastuseid: 259
vaadatud: 151274
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 29.04.2015 22:34:29 pealkiri: Jällegi UPS-i teemal |
| , see on vale aku. Sulle on vaja seda: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/UPS-id+ja+lisaseadmed/268172/ Minu käest saab neid tunduvalt odavamalt, eriti kui rohkem kui paari vaja.. ... |
teema: Jällegi UPS-i teemal |
wazaabi
vastuseid: 259
vaadatud: 151274
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 29.04.2015 21:06:40 pealkiri: Jällegi UPS-i teemal |
| Kas 12V/7AH akudel on standardsuurus või tuleb ikka oma upsi akud mõõdulindiga üle käia? UPSiks on FSP EP 1000, vanust 3 aastat ja voolukatkestuse korral ei pea enam sekunditki vastu. Lugesin sii ... |
teema: The Witcher 3 |
wazaabi
vastuseid: 2183
vaadatud: 583899
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2015 16:59:27 pealkiri: The Witcher 3 |
Hmm nende gameplayidega võiks CD Projekt Red nüüd tagasi tõmmata - varsti on terve mäng trailerite ja gameplay kujul netis.
Täna tuleb veel ilmselt ohtralt uut gameplay'd kuna tänasest (ilmsel ... |
teema: The Witcher 3 |
wazaabi
vastuseid: 2183
vaadatud: 583899
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.04.2015 19:10:25 pealkiri: The Witcher 3 |
[url=http://imgur.com/ruo0bKj]GTA 5 map vs Witcher 3 map
Ei tea kas paika peab, aga on netis juba mõned päevad ringlenud. |
teema: Kommenteerimine: McSilmus |
wazaabi
vastuseid: 103
vaadatud: 30497
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2015 15:52:31 pealkiri: Kommenteerimine: McSilmus |
| Aitas emaplaati diagnoosida/parandada. Asjalik tüüp. |
teema: Kommenteerimine: liiv |
wazaabi
vastuseid: 626
vaadatud: 158284
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2015 21:47:12 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
| Ostsin videokaardi, emaplaadi ja prose. Tehing kiire ja korralik. |
teema: Kas probleem emaplaadis või milleski muus? |
wazaabi
vastuseid: 18
vaadatud: 6436
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.03.2015 18:00:04 pealkiri: Kas probleem emaplaadis või milleski muus? |
Kui emplaadil on olemas JSPI1 pistik,
siis enda jaoks tegin valmis lihtsa flash-kaabli
Sellega on õnnestunud nii mõnigi MSI BIOS taastada ja plaat elule ajada. Seda pistikut emaplaadi manualis t ... |
teema: Kas probleem emaplaadis või milleski muus? |
wazaabi
vastuseid: 18
vaadatud: 6436
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.03.2015 15:36:38 pealkiri: Kas probleem emaplaadis või milleski muus? |
Ilmselt uurin seda Ordi teenust.
Hoia kursis meid teenuse kasutamisest tulemusega!
Viisin täna plaadi Ordisse. Nüüd tuli kõne, et nemad seda plaati parandada ei saa. Uurisin siis, et mis ... |
teema: Kas probleem emaplaadis või milleski muus? |
wazaabi
vastuseid: 18
vaadatud: 6436
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.03.2015 19:25:02 pealkiri: Kas probleem emaplaadis või milleski muus? |
Mul plaat ühe biose kiviga ja kivi maha jootmiseks/reflashiks puuduvad vahendid ja oskused. Ilmselt uurin seda Ordi teenust.
MSI RMA võib ka aidata. teema ka olemas.
Uurisin seda RMA teemat. Endal ... |
teema: Kas probleem emaplaadis või milleski muus? |
wazaabi
vastuseid: 18
vaadatud: 6436
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.03.2015 09:22:48 pealkiri: Kas probleem emaplaadis või milleski muus? |
pmst proovisid kõike peale toite?
Jah. Ei olnud teist toidet, millega proovida.
Panen konfi ka igaks juhuks kirja;
MSI Z77A-G45 emaplaat
i5-3570K prose
GTX670 graafikakaart
CRUCIAL M4 ssd
CO ... |
teema: Kas probleem emaplaadis või milleski muus? |
wazaabi
vastuseid: 18
vaadatud: 6436
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.03.2015 01:22:24 pealkiri: Kas probleem emaplaadis või milleski muus? |
| Probleem algas sellest, et mingi aeg ei tahtnud arvuti enam korralikult käivituda. Emaplaadil läksid tulukesed põlema, kõik vendid läksid tööle, mingisuguseid piikse ei tulnud. Monitori aga sig ... |
teema: MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus :: Sülearvutid |
wazaabi
vastuseid: 252
vaadatud: 116275
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 06.11.2014 12:24:37 pealkiri: MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus |
Hingede juurest murdusid jälle klambrid ära. Uusi paraku enam tellida ei saa, vähemalt Eestist mitte.
Aga kas videokaart on töökorras? Kui jah ja müüd, siis ma ostaks ära. Endal ka muidu mõl ... |
teema: MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus :: Sülearvutid |
wazaabi
vastuseid: 252
vaadatud: 116275
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.11.2014 21:27:14 pealkiri: MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus |
Seekord jääb jupitamine ära. Viisin läpaka
Mis siis täpsemalt juhtus?. Enda omal ütles kuu eest videokaart üles, otsin parasjagu asendust sellele. |
teema: Sony Xperia Sola |
wazaabi
vastuseid: 282
vaadatud: 64608
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.03.2014 16:00:07 pealkiri: Sony Xperia Sola |
Restart mingisugust efekti ei anna. Olen kasutanud NavFree'd, aga sellega ei saa enam samuti ühendust.
Üldiselt kasutan mõningaid appe, mis Google Mapsi kasutavad (RunKeeper näiteks), nii et olek ... |
| |