|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: realgamer |
vxpsv
vastuseid: 6
vaadatud: 5918
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2011 22:06:20 pealkiri: Kommenteerimine: realgamer |
igati asjalik äri  |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.06.2006 12:34:32 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
osta 7900GTX ja kui siis pross pudelikaelaks j22b siis osta uus pross jne  |
teema: PCI-E üksik videokaart SLI mobol teises slotis...? |
vxpsv
vastuseid: 9
vaadatud: 2347
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.05.2006 09:41:51 pealkiri: PCI-E üksik videokaart SLI mobol teises slotis...? |
no kas asi ikka l2heb 16x tööle we v6i l2heb 8X  |
teema: 3DMark2003 skoorid |
vxpsv
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002841
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.05.2006 23:00:12 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
| ei viitsi t2na rohkem jamada eks homme proovin prosse nats k6rgemale saada 8) |
teema: 3DMark2003 skoorid |
vxpsv
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002841
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.05.2006 22:41:04 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
proovisin siis kah uuesti teha
[url=http://service.futuremark.com/compare?2k3=4782124][hwbot] VxpsV - 24102 - GeForce 7900 GTX/GPU700/MEM875/Opteron 170@2700Mhz/OCZ 2x1024 PC4000[/hwbot]
... |
teema: 3DMark2006 skoorid |
vxpsv
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033735
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.05.2006 12:17:44 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
3Dmark06 on juba kõigile teada Nvidiamark. 7900 seeria kaardid saavad tunduvalt paremaid tulemusi kui Ati viimased X1900 kaardid. Tegelikult peaks kõige parem tulemus olema vxpsv - 7531.00. :rol ... |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.05.2006 12:57:08 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
Kohe kuidagi ei meeldi enda 3dmark06 kaardi tulemused (defaultis praegu)
aga mis siin ikka imeliku on sul nagu n2ha on reso 1280x1024 aga mul selle eest 1024x768 scoor suurem v6i mis ja sam ... |
teema: Kes kasutavad OCZ mälusi? On ka tulemust? |
vxpsv
vastuseid: 8
vaadatud: 2298
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.04.2006 14:35:59 pealkiri: Kes kasutavad OCZ mälusi? On ka tulemust? |
endal siis OCZ EL Platinum PC4000, 2Gb (2 x 1024MB), 3-3-3-8,
http://www.overclockersonline.com/index.php?page=articles&num=370&pnum=0
ja olen teistega v2ga rahul m2ngimiseks v2ga head muid ... |
teema: Räägime mäludest alates 400MHz |
vxpsv
vastuseid: 2946
vaadatud: 433412
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.04.2006 00:47:00 pealkiri: Räägime mäludest alates 400MHz |
, oled valesti aru saanud pane alumiiniumfoolium mikrosse
ma ise arvan kah seda sama et ikka k6ige parem variant on ikka mikro
k6ige kiirem ja k6ige kindlam et k6ik  |
teema: Räägime mäludest alates 400MHz |
vxpsv
vastuseid: 2946
vaadatud: 433412
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.04.2006 13:03:26 pealkiri: Räägime mäludest alates 400MHz |
nats hilja on uurida neid Gskilli omi mul juba asjad käes
nüüd kui asjad käes m6tlesin et panen veeplokid peale proovin kuidas asjad kah siis klokuvad
aga p6hiline mille taha nüüd ... |
teema: Räägime mäludest alates 400MHz |
vxpsv
vastuseid: 2946
vaadatud: 433412
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.04.2006 00:54:50 pealkiri: Räägime mäludest alates 400MHz |
nats hilja on uurida neid Gskilli omi mul juba asjad käes
nüüd kui asjad käes m6tlesin et panen veeplokid peale proovin kuidas asjad kah siis klokuvad
aga p6hiline mille taha nüüd kinn ... |
teema: Räägime mäludest alates 400MHz |
vxpsv
vastuseid: 2946
vaadatud: 433412
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.04.2006 11:24:16 pealkiri: Räägime mäludest alates 400MHz |
mis rahvas neist [url=http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_el_ddr_pc_4000_2x1024mb_dual_channel_platinum_xtc]OCZ EL DDR PC-4000 2x1024MB Dual Channel Platinum XTC
arvab plaanis siis enda ... |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.03.2006 20:22:34 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
ega suurt vahet ei olnud 7081 def kellad http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/7900GTX/3Dmarks/3dmark%2006%20650%20800.JPG  |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.03.2006 20:14:14 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
mul tegi 06 7531 http://service.futuremark.com/compare?3dm06=206138
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/7900GTX/3Dmarks/ |
teema: World of Warcraft |
vxpsv
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449563
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2006 09:34:01 pealkiri: World of Warcraft |
CT raidassist 1.53
www.ctmod.net |
teema: AquaMark3 - The Reality Benchmark |
vxpsv
vastuseid: 285
vaadatud: 95297
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.03.2006 11:06:10 pealkiri: AquaMark3 - The Reality Benchmark |
opteron 170 @2500MHZ
2 x512 @ 250MHz 2-3-2-6 3,3v
7900GTX default kellad 650/1600
[url=http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/7900GTX/3Dmarks/AquaMark3.JPG]108,373 |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.03.2006 13:26:56 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
VXPSV räägi, kuidas on lood siis selle tempiga full loadis ja kas vent hüürgab jubedalt?
ega erilist vahet ei ole minu kuulmine küll mingid vahet ei teinud jahutus siis ikka yli vaikne  |
teema: 3DMark2005 skoorid |
vxpsv
vastuseid: 3210
vaadatud: 587901
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.03.2006 13:24:22 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
opteron 170 @ 2500MHz
2x512 @ 250 2-3-2-6 3,3v
Asus 7900GTX 700/875
FW 84.21
[url=http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1904477][hwbot] VxpsV -11627 - Opteron 170@2,5GHz/DDR500/GPU700/MEM1 ... |
teema: 3DMark2006 skoorid |
vxpsv
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033735
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.03.2006 13:16:07 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
| [url=http://service.futuremark.com/compare?3dm06=206138][hwbot] VxpsV - 7531 - Opteron 170@2,5GHz/DDR500/GPU700/MEM1750[/hwbot] |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.03.2006 12:59:15 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
sai siis paar testi tehtud
[url=http://service.futuremark.com/compare?2k3=4698201]3dmark 03 def 650/800 score 22516
[url=http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1904437]3dmark 05 def 650 ... |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.03.2006 00:56:25 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
sain siis asja k2tte
tegin siis kah paar pilti midagi erilist siis kaasa ei tulnud yks mingi king kong m2ng ja mingi XR rally
[url=http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/7900GTX/7900GTX.jpg]7900 ... |
teema: mis monitori omate? |
vxpsv
vastuseid: 881
vaadatud: 175679
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.03.2006 17:32:29 pealkiri: mis monitori omate? |
Samsung SyncMaster 930BF 19"
ViewSonic E92f+ 19''
ja mingi 10a vana 15''  |
teema: Kuidas lõigata videofailidest igasugu jama. |
vxpsv
vastuseid: 14
vaadatud: 6112
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.03.2006 15:41:51 pealkiri: Kuidas lõigata videofailidest igasugu jama. |
ise kasutan seda hea ja lihtne http://www.tomdownload.com/new_add/new20031128/avsvideoconverter.htm |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.03.2006 14:50:42 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
Ma kahtlen kas vxpsv oma kaardi täna kätte saab. Asuse GTX-ist pole hinnakirjas enam midagi järel. Loodame parimat muidugi.
irw eks seda 6htu n2ha ole mis sa arvad et ma selle kaardi eestist tel ... |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.03.2006 14:17:03 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
Ma kahtlen kas vxpsv oma kaardi täna kätte saab. Asuse GTX-ist pole hinnakirjas enam midagi järel. Loodame parimat muidugi.
irw eks seda 6htu n2ha ole mis sa arvad et ma selle kaardi eestist tel ... |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.03.2006 14:07:47 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
ma peaks reedel oma asuse 7900GTX k2tte saama eks siis n2ha ole mis asi endast kujutab
Et täiesti huupi tellisid ja üldse ei oska arvatagi mis jõudlus asjal on ve?
mis oleks pidanu ... |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2006 23:18:02 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
ma peaks reedel oma asuse 7900GTX k2tte saama eks siis n2ha ole mis asi endast kujutab  |
teema: Arvutikastist pildid siia |
vxpsv
vastuseid: 6390
vaadatud: 1381564
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.03.2006 13:59:14 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
üks asi muidugi palju neist iseenesest kasu on (pealegi water flow on tänu sellele tõega takistatud), aga looks cool
ei paista küll hästi välja, aga tundub, et kasutusel on veel chipset´i pl ... |
teema: Arvutikastist pildid siia |
vxpsv
vastuseid: 6390
vaadatud: 1381564
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.03.2006 08:58:37 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
minu kast siis [url=http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/kast.jpg]siin pole viitsinud juhtmeid ilusti 2ra panna veel  |
teema: Kommenteerimine: ozooner |
vxpsv
vastuseid: 157
vaadatud: 50203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2006 23:19:26 pealkiri: Kommenteerimine: ozooner |
Igati täpne inimene. Meeldiv oli äri ajada  |
teema: World of Warcraft |
vxpsv
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449563
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.03.2006 15:21:25 pealkiri: World of Warcraft |
WOW suht lahe m2ng aga se video on ikka h2ige
http://www.break.com/index/wowjerkoff.html |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.03.2006 19:18:36 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vahet pole ju kes tootja, on 7900gtx jääb 7900gtx ix(osadel tootjatel on kõrgemad kellad)
ega jah suurt vahet pole hinna vahe ikka m6ne teise tootja vahel suur  |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
vxpsv
vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.03.2006 18:43:59 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
tuli siis aeg k2tte kui 6600GT tuleb kastist v2lja visata
uus isend oleks siis [url=http://www.asus.com/products4.aspx?l1=2&l2=6&l3=0&model=1062&modelmenu=1]selline aga mis ... |
teema: Naabrid vait ehk wooferi põrandast eraldamine |
vxpsv
vastuseid: 86
vaadatud: 18510
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.03.2006 02:10:31 pealkiri: Naabrid vait ehk wooferi põrandast eraldamine |
endal siis 400W RMS woofer teine kord 88sel asi ikka k2est 2ra l2inud asi ikka p2ris k6vasti k2inud
aga siiani poole veel keegi ukse taga k2inud
oleneb kes sul ikka naabrid on
yks k ... |
teema: s939 Opteron Overclocking |
vxpsv
vastuseid: 891
vaadatud: 147859
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.03.2006 19:29:20 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
v6i parem osta 175
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=77857&highlight=opteron
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/Opti175_Dual3400_VapoLS_SuperPI25sec.jpg |
teema: s939 Opteron Overclocking |
vxpsv
vastuseid: 891
vaadatud: 147859
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.03.2006 16:45:38 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
Palun PS-ige kellel oleks huvi AMD DualCore Opteron 165 & 170 vastu.
plaanis tellida kogus ja tahaks näha palju huvilisi oleks 8)
kus sul siis plaanis tellida on
soomest ma olen uu ... |
teema: Athlon X2 3800+ OC |
vxpsv
vastuseid: 27
vaadatud: 10047
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.02.2006 17:26:04 pealkiri: Athlon X2 3800+ OC |
stepping peaks olema siis kas 0550VPMW (vist oli k6ige parem )
endal siis 0550UPMW l2heb 3GHZ v2lja nagu naks 1.6v juures  |
teema: Athlon X2 3800+ OC |
vxpsv
vastuseid: 27
vaadatud: 10047
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.02.2006 15:10:46 pealkiri: Athlon X2 3800+ OC |
endal siis opteron 170 dualcore @ 2500 1.425v asjal oli siis peal TT Big Typhoon
Palju Opteron 170 Soomes maksab? Kas sealsed hinnad on eesti omadega võrreldes kallimad või odavamad?
... |
teema: Athlon X2 3800+ OC |
vxpsv
vastuseid: 27
vaadatud: 10047
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.02.2006 21:55:44 pealkiri: Athlon X2 3800+ OC |
49-64c nats palju minu meelest aga krt seda teab
endal siis opteron 170 dualcore @ 2500 1.425v asjal oli siis peal TT Big Typhoon
max temp prime95 ajal oli vist mingi 38-40 ja Idle 3 ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
vxpsv
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002841
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 18.02.2006 17:51:32 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
tahaks cpu score kah n2ha
v6i asi pangestub cpu testi ajal  |
teema: Kiiresti abi vaja overclockimisel ilmnenud veaga |
vxpsv
vastuseid: 14
vaadatud: 2589
|
foorum: Protsessorid postitatud: 17.02.2006 13:39:40 pealkiri: Kiiresti abi vaja overclockimisel ilmnenud veaga |
mul umbes sama lugu imestasin miks masin pilti ette ei v6ta
just sain arvuti kokku v6tsin siis teise arvuti tagant juhtmed 2ra uuele taha ja ei midagi pilti ei tule
siis polnud mida ... |
teema: s939 Opteron Overclocking |
vxpsv
vastuseid: 891
vaadatud: 147859
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.02.2006 01:30:33 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
Opteron 170 Toledo? 1MB L2? What's that..
tundub et nood dualcored lähevad kõik ~1.6V kandis 2900 ära
Oh jaaa, oleks see nii.. Praegu siiski veel utoopia.. 8)
Üld ... |
teema: s939 Opteron Overclocking |
vxpsv
vastuseid: 891
vaadatud: 147859
|
foorum: Protsessorid postitatud: 14.02.2006 23:36:48 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
Opteron 170 Toledo? 1MB L2? What's that..
tundub et nood dualcored lähevad kõik ~1.6V kandis 2900 ära
Oh jaaa, oleks see nii.. Praegu siiski veel utoopia.. 8)
[url=htt ... |
teema: Sarimõrvar või programmeerija ? |
vxpsv
vastuseid: 102
vaadatud: 24119
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 14.02.2006 13:35:45 pealkiri: Sarimõrvar või programmeerija ? |
6/10  |
teema: s939 Opteron Overclocking |
vxpsv
vastuseid: 891
vaadatud: 147859
|
foorum: Protsessorid postitatud: 14.02.2006 13:20:46 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
[url=http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/2750.JPG]opteron 170 @ 2750
midagi erilist pole  |
teema: -Watercooling- |
vxpsv
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729776
|
foorum: Jahutus postitatud: 12.02.2006 17:18:46 pealkiri: -Watercooling- |
ise midagi vahelt ei taha aga miinusesse j22da ka ei taha ni et postikulud(9euri) jagan inimeste vahel 2ra  |
teema: -Watercooling- |
vxpsv
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729776
|
foorum: Jahutus postitatud: 12.02.2006 17:07:32 pealkiri: -Watercooling- |
kes nüüd neid plokke tahab andke teada tellin siis 2ra
hetkel neil laos vist neid enam 4 j2rgi
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/Xccc.JPG |
teema: -Watercooling- |
vxpsv
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729776
|
foorum: Jahutus postitatud: 11.02.2006 15:07:04 pealkiri: -Watercooling- |
no 2kki on veel kellelgi huvi selle plokki vastu
telliks siis juba rohkem neid  |
teema: -Watercooling- |
vxpsv
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729776
|
foorum: Jahutus postitatud: 11.02.2006 00:34:45 pealkiri: -Watercooling- |
letsin veel sellise
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/Xccc.JPG
18.90Euri hind pole enam k6ige hullem kui ise viitsib kinnitused teha  |
teema: -Watercooling- |
vxpsv
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729776
|
foorum: Jahutus postitatud: 11.02.2006 00:07:12 pealkiri: -Watercooling- |
hinna ja juttu poolest mis seal kirjas oli Magnum 390, Socket A
http://only4pro.com/index.php?id=showitem&index=339 |
| |