Avaleht
otsing leidis 146 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: realgamer
vxpsv

vastuseid: 6
vaadatud: 5918

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2011 22:06:20   pealkiri: Kommenteerimine: realgamer
igati asjalik äri icon_wink.gif
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.06.2006 12:34:32   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
osta 7900GTX ja kui siis pross pudelikaelaks j22b siis osta uus pross jne thumbs_up.gif
  teema: PCI-E üksik videokaart SLI mobol teises slotis...?
vxpsv

vastuseid: 9
vaadatud: 2347

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.05.2006 09:41:51   pealkiri: PCI-E üksik videokaart SLI mobol teises slotis...?
no kas asi ikka l2heb 16x tööle we v6i l2heb 8X icon_question.gif icon_eek.gif
  teema: 3DMark2003 skoorid
vxpsv

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002841

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.05.2006 23:00:12   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
ei viitsi t2na rohkem jamada eks homme proovin prosse nats k6rgemale saada 8)
  teema: 3DMark2003 skoorid
vxpsv

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002841

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.05.2006 22:41:04   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
proovisin siis kah uuesti teha icon_wink.gif

[url=http://service.futuremark.com/compare?2k3=4782124][hwbot] VxpsV - 24102 - GeForce 7900 GTX/GPU700/MEM875/Opteron 170@2700Mhz/OCZ 2x1024 PC4000[/hwbot]
...
  teema: 3DMark2006 skoorid
vxpsv

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033735

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.05.2006 12:17:44   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
3Dmark06 on juba kõigile teada Nvidiamark. icon_smile.gif 7900 seeria kaardid saavad tunduvalt paremaid tulemusi kui Ati viimased X1900 kaardid. Tegelikult peaks kõige parem tulemus olema vxpsv - 7531.00. :rol ...
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.05.2006 12:57:08   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
Kohe kuidagi ei meeldi enda 3dmark06 kaardi tulemused (defaultis praegu)



aga mis siin ikka imeliku on sul nagu n2ha on reso 1280x1024 aga mul selle eest 1024x768 thumbs_up.gif scoor suurem v6i mis ja sam ...
  teema: Kes kasutavad OCZ mälusi? On ka tulemust?
vxpsv

vastuseid: 8
vaadatud: 2298

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.04.2006 14:35:59   pealkiri: Kes kasutavad OCZ mälusi? On ka tulemust?
endal siis OCZ EL Platinum PC4000, 2Gb (2 x 1024MB), 3-3-3-8,
http://www.overclockersonline.com/index.php?page=articles&num=370&pnum=0
ja olen teistega v2ga rahul m2ngimiseks v2ga head muid ...
  teema: Räägime mäludest alates 400MHz
vxpsv

vastuseid: 2946
vaadatud: 433412

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.04.2006 00:47:00   pealkiri: Räägime mäludest alates 400MHz
, oled valesti aru saanud icon_wink.gif pane alumiiniumfoolium mikrosse icon_wink.gif

ma ise arvan kah seda sama et ikka k6ige parem variant on ikka mikro thumbs_up.gif
k6ige kiirem ja k6ige kindlam et k6ik doh.gif
  teema: Räägime mäludest alates 400MHz
vxpsv

vastuseid: 2946
vaadatud: 433412

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.04.2006 13:03:26   pealkiri: Räägime mäludest alates 400MHz
nats hilja on uurida neid Gskilli omi mul juba asjad käes icon_wink.gif

nüüd kui asjad käes m6tlesin et panen veeplokid peale proovin kuidas asjad kah siis klokuvad
aga p6hiline mille taha nüüd ...
  teema: Räägime mäludest alates 400MHz
vxpsv

vastuseid: 2946
vaadatud: 433412

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.04.2006 00:54:50   pealkiri: Räägime mäludest alates 400MHz
nats hilja on uurida neid Gskilli omi mul juba asjad käes icon_wink.gif

nüüd kui asjad käes m6tlesin et panen veeplokid peale proovin kuidas asjad kah siis klokuvad
aga p6hiline mille taha nüüd kinn ...
  teema: Räägime mäludest alates 400MHz
vxpsv

vastuseid: 2946
vaadatud: 433412

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.04.2006 11:24:16   pealkiri: Räägime mäludest alates 400MHz
mis rahvas neist [url=http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_el_ddr_pc_4000_2x1024mb_dual_channel_platinum_xtc]OCZ EL DDR PC-4000 2x1024MB Dual Channel Platinum XTC
arvab plaanis siis enda ...
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.03.2006 20:22:34   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
ega suurt vahet ei olnud 7081 def kellad http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/7900GTX/3Dmarks/3dmark%2006%20650%20800.JPG icon_razz1.gif
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.03.2006 20:14:14   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
mul tegi 06 7531 icon_eek.gif http://service.futuremark.com/compare?3dm06=206138

http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/7900GTX/3Dmarks/
  teema: World of Warcraft
vxpsv

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449563

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.03.2006 09:34:01   pealkiri: World of Warcraft
CT raidassist 1.53
www.ctmod.net
  teema: AquaMark3 - The Reality Benchmark
vxpsv

vastuseid: 285
vaadatud: 95297

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.03.2006 11:06:10   pealkiri: AquaMark3 - The Reality Benchmark
opteron 170 @2500MHZ
2 x512 @ 250MHz 2-3-2-6 3,3v
7900GTX default kellad 650/1600
[url=http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/7900GTX/3Dmarks/AquaMark3.JPG]108,373
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.03.2006 13:26:56   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
VXPSV räägi, kuidas on lood siis selle tempiga full loadis ja kas vent hüürgab jubedalt?

ega erilist vahet ei ole minu kuulmine küll mingid vahet ei teinud jahutus siis ikka yli vaikne thumbs_up.gif
  teema: 3DMark2005 skoorid
vxpsv

vastuseid: 3210
vaadatud: 587901

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.03.2006 13:24:22   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
opteron 170 @ 2500MHz
2x512 @ 250 2-3-2-6 3,3v
Asus 7900GTX 700/875
FW 84.21
[url=http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1904477][hwbot] VxpsV -11627 - Opteron 170@2,5GHz/DDR500/GPU700/MEM1 ...
  teema: 3DMark2006 skoorid
vxpsv

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033735

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.03.2006 13:16:07   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
[url=http://service.futuremark.com/compare?3dm06=206138][hwbot] VxpsV - 7531 - Opteron 170@2,5GHz/DDR500/GPU700/MEM1750[/hwbot]
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.03.2006 12:59:15   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
sai siis paar testi tehtud icon_neutral.gif

[url=http://service.futuremark.com/compare?2k3=4698201]3dmark 03 def 650/800 score 22516
[url=http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1904437]3dmark 05 def 650 ...
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.03.2006 00:56:25   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
sain siis asja k2tte icon_wink.gif
tegin siis kah paar pilti midagi erilist siis kaasa ei tulnud yks mingi king kong m2ng ja mingi XR rally
[url=http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/7900GTX/7900GTX.jpg]7900 ...
  teema: mis monitori omate?
vxpsv

vastuseid: 881
vaadatud: 175679

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.03.2006 17:32:29   pealkiri: mis monitori omate?
Samsung SyncMaster 930BF 19"
ViewSonic E92f+ 19''
ja mingi 10a vana 15'' thumbs_up.gif
  teema: Kuidas lõigata videofailidest igasugu jama.
vxpsv

vastuseid: 14
vaadatud: 6112

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.03.2006 15:41:51   pealkiri: Kuidas lõigata videofailidest igasugu jama.
ise kasutan seda hea ja lihtne thumbs_up.gif http://www.tomdownload.com/new_add/new20031128/avsvideoconverter.htm
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.03.2006 14:50:42   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
Ma kahtlen kas vxpsv oma kaardi täna kätte saab. Asuse GTX-ist pole hinnakirjas enam midagi järel. Loodame parimat muidugi.

irw eks seda 6htu n2ha ole mis sa arvad et ma selle kaardi eestist tel ...
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.03.2006 14:17:03   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
Ma kahtlen kas vxpsv oma kaardi täna kätte saab. Asuse GTX-ist pole hinnakirjas enam midagi järel. Loodame parimat muidugi.

irw eks seda 6htu n2ha ole mis sa arvad et ma selle kaardi eestist tel ...
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.03.2006 14:07:47   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
ma peaks reedel oma asuse 7900GTX k2tte saama eks siis n2ha ole mis asi endast kujutab icon_neutral.gif
Et täiesti huupi tellisid ja üldse ei oska arvatagi mis jõudlus asjal on ve? icon_wink.gif

mis oleks pidanu ...
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.03.2006 23:18:02   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
ma peaks reedel oma asuse 7900GTX k2tte saama eks siis n2ha ole mis asi endast kujutab icon_neutral.gif
  teema: Arvutikastist pildid siia
vxpsv

vastuseid: 6390
vaadatud: 1381564

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.03.2006 13:59:14   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
icon_smile.gif üks asi muidugi palju neist iseenesest kasu on (pealegi water flow on tänu sellele tõega takistatud), aga looks cool
ei paista küll hästi välja, aga tundub, et kasutusel on veel chipset´i pl ...
  teema: Arvutikastist pildid siia
vxpsv

vastuseid: 6390
vaadatud: 1381564

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.03.2006 08:58:37   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
minu kast siis [url=http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/kast.jpg]siin pole viitsinud juhtmeid ilusti 2ra panna veel icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: ozooner
vxpsv

vastuseid: 157
vaadatud: 50203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2006 23:19:26   pealkiri: Kommenteerimine: ozooner
Igati täpne inimene. Meeldiv oli äri ajada thumbs_up.gif
  teema: World of Warcraft
vxpsv

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449563

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.03.2006 15:21:25   pealkiri: World of Warcraft
WOW suht lahe m2ng aga se video on ikka h2ige icon_lol.gif
http://www.break.com/index/wowjerkoff.html
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.03.2006 19:18:36   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vahet pole ju kes tootja, on 7900gtx jääb 7900gtx ix(osadel tootjatel on kõrgemad kellad)

ega jah suurt vahet pole hinna vahe ikka m6ne teise tootja vahel suur icon_lol.gif
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
vxpsv

vastuseid: 7385
vaadatud: 1021898

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.03.2006 18:43:59   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
tuli siis aeg k2tte kui 6600GT tuleb kastist v2lja visata icon_wink.gif
uus isend oleks siis [url=http://www.asus.com/products4.aspx?l1=2&l2=6&l3=0&model=1062&modelmenu=1]selline aga mis ...
  teema: Naabrid vait ehk wooferi põrandast eraldamine
vxpsv

vastuseid: 86
vaadatud: 18510

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 07.03.2006 02:10:31   pealkiri: Naabrid vait ehk wooferi põrandast eraldamine
endal siis 400W RMS woofer teine kord 88sel asi ikka k2est 2ra l2inud asi ikka p2ris k6vasti k2inud
aga siiani poole veel keegi ukse taga k2inud thumbs_up.gif
oleneb kes sul ikka naabrid on icon_wink.gif
yks k ...
  teema: s939 Opteron Overclocking
vxpsv

vastuseid: 891
vaadatud: 147859

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.03.2006 19:29:20   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
v6i parem osta 175 icon_eek.gif

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=77857&highlight=opteron
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/Opti175_Dual3400_VapoLS_SuperPI25sec.jpg
  teema: s939 Opteron Overclocking
vxpsv

vastuseid: 891
vaadatud: 147859

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.03.2006 16:45:38   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
Palun PS-ige kellel oleks huvi AMD DualCore Opteron 165 & 170 vastu.
plaanis tellida kogus ja tahaks näha palju huvilisi oleks 8)

kus sul siis plaanis tellida on icon_question.gif

soomest ma olen uu ...
  teema: Athlon X2 3800+ OC
vxpsv

vastuseid: 27
vaadatud: 10047

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.02.2006 17:26:04   pealkiri: Athlon X2 3800+ OC
stepping peaks olema siis kas 0550VPMW (vist oli k6ige parem )
endal siis 0550UPMW l2heb 3GHZ v2lja nagu naks 1.6v juures icon_wink.gif
  teema: Athlon X2 3800+ OC
vxpsv

vastuseid: 27
vaadatud: 10047

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.02.2006 15:10:46   pealkiri: Athlon X2 3800+ OC

endal siis opteron 170 dualcore @ 2500 1.425v asjal oli siis peal TT Big Typhoon icon_neutral.gif


Palju Opteron 170 Soomes maksab? Kas sealsed hinnad on eesti omadega võrreldes kallimad või odavamad?
...
  teema: Athlon X2 3800+ OC
vxpsv

vastuseid: 27
vaadatud: 10047

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.02.2006 21:55:44   pealkiri: Athlon X2 3800+ OC
49-64c nats palju minu meelest aga krt seda teab icon_rolleyes.gif
endal siis opteron 170 dualcore @ 2500 1.425v asjal oli siis peal TT Big Typhoon icon_neutral.gif
max temp prime95 ajal oli vist mingi 38-40 ja Idle 3 ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
vxpsv

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002841

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.02.2006 17:51:32   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
tahaks cpu score kah n2ha icon_eek.gif
v6i asi pangestub cpu testi ajal icon_lol.gif
  teema: Kiiresti abi vaja overclockimisel ilmnenud veaga
vxpsv

vastuseid: 14
vaadatud: 2589

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.02.2006 13:39:40   pealkiri: Kiiresti abi vaja overclockimisel ilmnenud veaga
mul umbes sama lugu imestasin miks masin pilti ette ei v6ta icon_rolleyes.gif
just sain arvuti kokku v6tsin siis teise arvuti tagant juhtmed 2ra uuele taha ja ei midagi pilti ei tule icon_cry.gif
siis polnud mida ...
  teema: s939 Opteron Overclocking
vxpsv

vastuseid: 891
vaadatud: 147859

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.02.2006 01:30:33   pealkiri: s939 Opteron Overclocking


Opteron 170 Toledo? 1MB L2? What's that.. icon_lol.gif

tundub et nood dualcored lähevad kõik ~1.6V kandis 2900 ära icon_wink.gif

Oh jaaa, oleks see nii.. Praegu siiski veel utoopia.. 8)




Üld ...
  teema: s939 Opteron Overclocking
vxpsv

vastuseid: 891
vaadatud: 147859

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.02.2006 23:36:48   pealkiri: s939 Opteron Overclocking


Opteron 170 Toledo? 1MB L2? What's that.. icon_lol.gif

tundub et nood dualcored lähevad kõik ~1.6V kandis 2900 ära icon_wink.gif

Oh jaaa, oleks see nii.. Praegu siiski veel utoopia.. 8)


[url=htt ...
  teema: Sarimõrvar või programmeerija ?
vxpsv

vastuseid: 102
vaadatud: 24119

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 14.02.2006 13:35:45   pealkiri: Sarimõrvar või programmeerija ?
6/10 icon_biggrin.gif
  teema: s939 Opteron Overclocking
vxpsv

vastuseid: 891
vaadatud: 147859

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.02.2006 13:20:46   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
[url=http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/2750.JPG]opteron 170 @ 2750

midagi erilist pole icon_wink.gif
  teema: -Watercooling-
vxpsv

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729776

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 12.02.2006 17:18:46   pealkiri: -Watercooling-
ise midagi vahelt ei taha aga miinusesse j22da ka ei taha ni et postikulud(9euri) jagan inimeste vahel 2ra icon_wink.gif
  teema: -Watercooling-
vxpsv

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729776

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 12.02.2006 17:07:32   pealkiri: -Watercooling-
kes nüüd neid plokke tahab andke teada tellin siis 2ra
hetkel neil laos vist neid enam 4 j2rgi
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/Xccc.JPG
  teema: -Watercooling-
vxpsv

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729776

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 11.02.2006 15:07:04   pealkiri: -Watercooling-
no 2kki on veel kellelgi huvi selle plokki vastu
telliks siis juba rohkem neid icon_rolleyes.gif
  teema: -Watercooling-
vxpsv

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729776

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 11.02.2006 00:34:45   pealkiri: -Watercooling-
letsin veel sellise
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/Xccc.JPG
18.90Euri hind pole enam k6ige hullem kui ise viitsib kinnitused teha icon_wink.gif
  teema: -Watercooling-
vxpsv

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729776

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 11.02.2006 00:07:12   pealkiri: -Watercooling-
hinna ja juttu poolest mis seal kirjas oli Magnum 390, Socket A
http://only4pro.com/index.php?id=showitem&index=339
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.