Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller
von Wu

vastuseid: 65
vaadatud: 5431

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.06.2026 01:19:14   pealkiri: Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller

Kui istud 3-5m kaugusel ja sul on 65+ tolli ekraan, siis 4k vs 1080p on suur vahe.
Kui aga kasutad monitori, siis ma ütleks, et 4k on üldse täiesti pointless, unless sul on teleka suurune monito ...
  teema: » M: WD GOLD 4TB :: Kõvakettad
von Wu

vastuseid: 10
vaadatud: 442

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 26.06.2026 21:46:33   pealkiri: WD GOLD 4TB
65+post
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
von Wu

vastuseid: 3972
vaadatud: 1286651

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.06.2026 22:55:14   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Oli juba vähemalt 1994. a kasutusel.
https://dea.digar.ee/?a=d&d=hommikuleht19941209.2.17.2&e=-------et-25--1--txt-txIN%7ctxTI%7ctxAU%7ctxTA-------------
  teema: Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller
von Wu

vastuseid: 65
vaadatud: 5431

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2026 21:12:24   pealkiri: Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller
Mõte oli selles, et Apple on tuntud oma ulmeliselt kõrgete hindade poolest.
Hiljuti on küll mõned tooted konkurentsivõimeliste hindadega olnud (MacBook Neo, Mac Mini M4)
  teema: Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller
von Wu

vastuseid: 65
vaadatud: 5431

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2026 18:54:16   pealkiri: Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller
Isegi Apple

icon_lol.gif
  teema: Telia TV
von Wu

vastuseid: 59363
vaadatud: 14171474

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.06.2026 16:26:07   pealkiri: Telia TV
Mis mõte sel Telia puldil on, kui Google TV Streamerit kasutada?
  teema: Kommenteerimine: squizzer
von Wu

vastuseid: 33
vaadatud: 8892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.06.2026 23:58:41   pealkiri: Kommenteerimine: squizzer
Ostis monitori. Kõik hästi.
  teema: Töökindel printer korra aastas printimiseks :: Printerid
von Wu

vastuseid: 8
vaadatud: 485

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 23.06.2026 16:22:56   pealkiri: Töökindel printer korra aastas printimiseks
Canoni toode (Megatank) on Epsoni Ecotankist parem juba sellepärast, et tindid on veekindlad (vähemalt GX-seerial). Kui aasta seisab, siis tahab läbiloputust ja selleks pole mingit draiverit vaja, ...
  teema:  M: Kaks USB-hubi ja Creative GigaWorks T20 kõlarid :: Palju erinevat kraami
von Wu

vastuseid: 5
vaadatud: 290

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 23.06.2026 00:23:25   pealkiri: Kaks USB-hubi ja Creative GigaWorks T20 kõlarid
3) 5€. Eeldusel, et originaal toiteadapter kaasas.
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
von Wu

vastuseid: 27790
vaadatud: 2153861

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.06.2026 23:08:54   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Mu omadel alla 5l pole olnud, paaril ka 7-8l. Seda muidugi ei tea, mis välpasid enne tehti. Samas see 30k on vist viimase 10-15 aasta leiutis, vanematel manuaalis ikka vähem kirjas olnud.
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
von Wu

vastuseid: 27790
vaadatud: 2153861

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.06.2026 22:15:46   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Kui vähe sõitnud diiselauto peab olema, et pärast 2500 km läbimist õli veel must poleks?
  teema: M: Retro Win98 lauaarvuti (Tualatin+Intel D815EGEW emaplaat) :: Lauaarvutid
von Wu

vastuseid: 11
vaadatud: 1311

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 20.06.2026 23:48:38   pealkiri: Retro Win98 lauaarvuti (Tualatin+Intel D815EGEW emaplaat)
thumbs_up.gif
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
von Wu

vastuseid: 27790
vaadatud: 2153861

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.06.2026 18:19:55   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Krt ei tahaks uskuda, et päris 5min tühikäigul töötamist õli mustaks värvib icon_biggrin.gif
Aga eks disla tahmab rohkem kindlasti jah kui bens.

5 min piisab täiesti, isegi vähem. Kõigil mu diiselaut ...
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
von Wu

vastuseid: 27790
vaadatud: 2153861

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 18.06.2026 20:41:29   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Imelik ei ole, aga haruldane.

Kaks varianti:
1) inimene on nii rikas, et ostab hästi vähe sõitmiseks uue auto
2) pärast uue auto ostmist/kuumakse maksmist pole enam kütuseraha
  teema: » M: PowerColor Hellhound RX 6600 XT :: Videokaardid
von Wu

vastuseid: 5
vaadatud: 855

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 18.06.2026 20:27:08   pealkiri: PowerColor Hellhound RX 6600 XT
On saadaval
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
von Wu

vastuseid: 27790
vaadatud: 2153861

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.06.2026 22:39:57   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Originaalid ehk kestavadki kauem?
Peale Subaru olen vist ühel või kahel autol veel kaks korda piduriklotse vahetanud (st. läbisõit paar-kolmkümmend tuhat kilomeetrit).
  teema: O: Apple Pencil 1. Gen :: Tahvelarvutite lisad
von Wu

vastuseid: 6
vaadatud: 534

sõnumfoorum: Apple toodete ost/müük/vahetus   postitatud: 15.06.2026 14:04:52   pealkiri: Apple Pencil 1. Gen
Amazonist saab umbes sellise hinnaga analooge. Aga kõik siiski ei tööta iPadiga, tuleb ülevaateid lugeda.
  teema: 10» M: El.reguleeritavad lauad, meditsiiniseadmed, sahtliboksid, arvutid, monitorid jms; suurem kogus :: Mööbel
von Wu

vastuseid: 15
vaadatud: 1370

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 15.06.2026 12:01:11   pealkiri: El.reguleeritavad lauad, meditsiiniseadmed, sahtliboksid, arvutid, monitorid jms; suurem kogus
Kas lauad on stabiilsed või võdisevad?
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
von Wu

vastuseid: 27790
vaadatud: 2153861

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.06.2026 11:11:25   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Subarul said ka ~ 40 000 km järel otsa. Ei mingit adaptiivset kiirusehoidjat.
  teema:  M: LG OLED CX 55" 4K Smart TV :: Telerid
von Wu

vastuseid: 7
vaadatud: 1127

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 14.06.2026 11:00:37   pealkiri: LG OLED CX 55" 4K Smart TV
Kas servades on surnud piksleid?
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
von Wu

vastuseid: 27790
vaadatud: 2153861

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.06.2026 10:45:37   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
kui pikalt mäest alla tuled siis tasub vahepeal pidurit lahti lasta, et kettad jahtuks.

Tasub algusest peale käiguga pidurdada.
  teema: Arutlused majanduse teemal vol.2
von Wu

vastuseid: 989
vaadatud: 51467

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 11.06.2026 23:26:37   pealkiri: Arutlused majanduse teemal vol.2
puu- ja köögiviljade täielik kaotamine

icon_eek.gif
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
von Wu

vastuseid: 27790
vaadatud: 2153861

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 11.06.2026 23:25:26   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Kunagi olid ainult tagastange pealsed kiletatud, hiljem lisandusid küljekarbid, koopaservad, lingitagused jne.
  teema: Telia Koduinternet
von Wu

vastuseid: 23979
vaadatud: 5696704

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.06.2026 23:22:49   pealkiri: Telia Koduinternet
Samal ajal Enefit võrgus on Telia täna enamlevinud valik

Kust see info pärit on? Kas Telia teab kõigi Enefiti võrku kasutavate klientide teenusepakkujat?
Isegi Elisa oma seadme kinnimaksmise ...
  teema: Telia TV
von Wu

vastuseid: 59363
vaadatud: 14171474

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.06.2026 00:12:19   pealkiri: Telia TV
Pidin vaatama, mis on "flotill".
Flotill (hispaania sõnast flotilla, 'väike laevastik')
* püügi-, ekspeditsiooni- või spordilaevade koondis
* sõjalaevastiku operatiivkoondis või suur laevako ...
  teema: Grand Theft Auto 6
von Wu

vastuseid: 307
vaadatud: 99211

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2026 13:34:52   pealkiri: Grand Theft Auto 6
IV on mul Steamis ja V PS3 plaadil, aga mõlemat mänginud umbes tund aega. icon_redface.gif
  teema: iPhone
von Wu

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743486

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 10.06.2026 12:47:52   pealkiri: iPhone
kui ei oska endale uuemale mudelile üleminekut põhjendada (vana teeb justkui töö ära), siis osta ikka, kasuta nädal ja proovi uuesti vana.

Ainult sel juhul, kui vanale uue kasutaja leiad ja v ...
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
von Wu

vastuseid: 27790
vaadatud: 2153861

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.06.2026 11:16:39   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Rondid võib-olla, aga mitte vanad.
  teema: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema
von Wu

vastuseid: 15330
vaadatud: 1629187

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.06.2026 11:13:57   pealkiri: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema
Donut Lab teemal. Kui keegi pakub mingit imet, siis on see 99% tõenäosusega pettus.

https://www.aripaev.ee/varia/2026/06/09/uurimine-paljastas-donut-labi-imeaku-osutus-tavaliseks-liitiumioonakuks ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
von Wu

vastuseid: 7769
vaadatud: 1583439

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.06.2026 19:05:49   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Perks valas kipsi täis, minu viidatud lehel annab plastik ise vajalikud omadused (60% infill olevat parim).
3D kõlarite projektide puhul on mõõtmise ja arvutamisega vaeva nähtud, paljudel keeruk ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
von Wu

vastuseid: 14583
vaadatud: 3175909

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.06.2026 18:22:17   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Paistab, et tulebki nii teha.
  teema: Remondi- ja ehitusteema
von Wu

vastuseid: 14583
vaadatud: 3175909

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.06.2026 10:28:16   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Kus müüakse 90x145 prusse? Selles mõõdus kingi näitab Google'i otsing hulgaliselt, aga prusse ei leia.
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
von Wu

vastuseid: 7769
vaadatud: 1583439

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.06.2026 10:01:40   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Mõtled neid? https://printyourspeakers.com/products/glow-4
Antud info põhjal kulub nööri paari peale ~3kg. 10-15€ kg saab tänapäeval normaalset materjali (ehk siis kokku max 45€, kui vahepe ...
  teema: » M: Sapphire Nitro+ RX 570 4GB :: Videokaardid
von Wu

vastuseid: 6
vaadatud: 399

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 04.06.2026 22:01:40   pealkiri: Sapphire Nitro+ RX 570 4GB
20
  teema: Telia Mobiilne Internet
von Wu

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473332

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.06.2026 21:19:53   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Kus on konks?
Tundub, et tuleb maal olev Telia 4G ühendus kinni panna 20/4 kiirusega ja hinnaga 21€ ja võtta see 15€ piiramatu diil.
Kunagi oli 500GB kuus diil maal ruuteris aga see kaotati ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
von Wu

vastuseid: 7769
vaadatud: 1583439

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.06.2026 15:28:06   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
1500-eurone komplekt arvutikõlariteks. icon_smile.gif thumbs_up.gif

Mul seisavad KEF LS50 Metad ruumipuudusel niisama ja SB-1000 Pro müüsin üldse maha. icon_redface.gif
Arvuti küljes Bose Companion 2.

Kas 3D-prindit ...
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
von Wu

vastuseid: 27790
vaadatud: 2153861

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.06.2026 15:11:18   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Sapakal pole mitu aastat vahetanud. Samas sõitnud ka pole. icon_biggrin.gif
Kuigi vanaisa vahetas ka siis, kui meelde tuli, kindlasti mitte igal aastal.
  teema: Elektrilised tõukerattad :: Akud ja laadijad
von Wu

vastuseid: 2844
vaadatud: 640426

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.06.2026 11:07:20   pealkiri: Elektrilised tõukerattad
Kui soodne ei ole, siis sõidavad ilma juhtimisõiguseta.
  teema: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4
von Wu

vastuseid: 24651
vaadatud: 2194702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 31.05.2026 15:03:57   pealkiri: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4
Tugevusarvutusi tehakse selleks, et võimalikult palju materjali kokku hoida.
Vanasti tehti varuga, et kindel oleks.
  teema: Koju projektor
von Wu

vastuseid: 631
vaadatud: 293946

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 31.05.2026 00:28:35   pealkiri: Koju projektor
Ei saa. icon_exclaim.gif
6000 lm laserprojektoriga on pilves ilmaga katuse all võimalik vaadatav (mitte hea) pilt saada. Kuni 65" on sellistes tingimustes isegi "suht OK". ALR ekraan ei muuda õues midagi.

...
  teema: » O: Ostan budget videokaarti, 8GB VRAM (max: 150 eur) :: Videokaardid
von Wu

vastuseid: 5
vaadatud: 559

sõnumfoorum: Arvutitehnika ost   postitatud: 30.05.2026 21:28:47   pealkiri: Ostan budget videokaarti, 8GB VRAM (max: 150 eur)
Powercolor Hellhound RX6600XT
150€
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.3
von Wu

vastuseid: 10109
vaadatud: 832986

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.05.2026 19:40:18   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.3
"Lühikene". Nii nunnu. icon_lol.gif
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
von Wu

vastuseid: 27790
vaadatud: 2153861

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.05.2026 16:33:05   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Kodugaraažis pean peeglid vahetult enne ukseni jõudmist kokku klappima. Kunagi ZAZ-i mõõtmete järgi tehtud. icon_smile.gif
  teema: Konsoolid vs PC
von Wu

vastuseid: 6482
vaadatud: 855024

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.05.2026 16:23:55   pealkiri: Konsoolid vs PC
Olden Era on early access, võib veel kallimaks minna.
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
von Wu

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681901

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.05.2026 16:16:49   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Küsiti Telia kohta.

Parima hinna ja kvaliteedi suhtega on ilmselt Hisense. Aga neil on ainult mõned mudelid Androidiga.
  teema: » O: Madala profiiliga videokaardi :: Videokaardid
von Wu

vastuseid: 7
vaadatud: 546

sõnumfoorum: Arvutitehnika ost   postitatud: 30.05.2026 00:00:43   pealkiri: Madala profiiliga videokaardi
Pildi järgi ütleks, et liiga kõrge. Võib-olla pilt petab. Delli SFF korpusesse peab mahtuma.
Pisikest lärmakat venti ka ei taha, passiivradikas võiks suuta ära jahutada.
  teema: » O: Madala profiiliga videokaardi :: Videokaardid
von Wu

vastuseid: 7
vaadatud: 546

sõnumfoorum: Arvutitehnika ost   postitatud: 29.05.2026 15:55:11   pealkiri: Madala profiiliga videokaardi
Kas LP kinnitus olemas?
  teema: » O: Madala profiiliga videokaardi :: Videokaardid
von Wu

vastuseid: 7
vaadatud: 546

sõnumfoorum: Arvutitehnika ost   postitatud: 29.05.2026 12:23:03   pealkiri: » O: Madala profiiliga videokaardi :: Videokaardid
Midagi odavat. Peaasi, et FullHD 60Hz pilti näitab. 2 videoväljundit - HDMI ja/või DP
  teema: Telia Eesti
von Wu

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277217

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.05.2026 22:01:23   pealkiri: Telia Eesti
Pool Põltsamaa linna on kaablita, mis siin metsataludest rääkida.
  teema: Elisa mobiilne internet
von Wu

vastuseid: 11802
vaadatud: 2679209

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.05.2026 21:15:05   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Mhmh. Kui ise paigaldad, siis on ilmselt küll nii, et kui teenuse kvaliteedi üle nurisema hakkad, siis vastatakse et ise oled süüdi, et tehnikut ei kutsunud.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.