Avaleht
otsing leidis 48 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: TELE2
vinski

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183809

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.10.2024 00:01:32   pealkiri: Re: kuidas esim tööle saada
oskab keegi öelda kuidas esim tööle saada?

tele2 lehelt: Skäneeri vautšeri pealt eSIMi QR-kood.

kust kohast ma selle "vautseri" saan?

Esindusest saad. Ja reedel öeldi, et 5 euri maksab.
  teema: TELE2
vinski

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183809

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.10.2024 21:14:26   pealkiri: TELE2
Osta mõne eurone Elisa või Telia kõnekaart vaata kas VoWifi toimib?

Elisal pidid olema ka 5G kõnekaardid. Ja Elisa veebiteenindaja kirjutas, et nende võrgus pidid Pixel 6ga 5G töötama. See ...
  teema: TELE2
vinski

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183809

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.10.2024 19:50:02   pealkiri: TELE2
Käisin täna klienditeendiduses. Teendindaja vaatas paketi andmeid (veebist). VoWifi pidi automaatselt sees olemas. Sama ka 5G-ga.
Kui telefoni 5G toetavate telefonide nimekirjas ei ole siis ei saa ...
  teema: TELE2
vinski

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183809

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.10.2024 19:05:55   pealkiri: TELE2
Kas Tele2 võrgus VoWiFi aktiveerimiseks peab ikka klienditeenidusse pöörduma?
Telefonis näitab Wifi calling aga on hall.
Peaks oelma 5G pakett. Telefon on Pixel 6. Aga pole veel kuskil ühenduse ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
vinski

vastuseid: 5662
vaadatud: 1515588

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.03.2019 18:01:24   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Kas Tallinnas saab kuskil kuulsata ka Jabra Elite 65t ja Galaxy Buds-e?
Poodides on olemas aga kuulsata ei saa.
Ülemiste samsungi esinduses oli varem olemas Samsungi eelmise versiooni maketid, mis ...
  teema: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu
vinski

vastuseid: 1345
vaadatud: 354521

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.02.2019 13:01:41   pealkiri: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu
Kuidas teil adaptive brightness töötab?
Android Pie-s on seda loogikat muudetud, et ta püüab ise seda kuidagi arvata. Olen teinud ka seadete alt "reset usage patternes".
Aga ikkagi üle poolte j ...
  teema: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu
vinski

vastuseid: 1345
vaadatud: 354521

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.01.2019 17:23:47   pealkiri: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu
Kas keegi veel peale minu on kogenud probleeme 4G'ga peale Pie installeerimist?

Nimelt on mul järgmine kombo: Samsung Galaxy S9 + Tele2 + Android Pie
peale Pie installi ei suuda telefon ilma wifi ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
vinski

vastuseid: 5662
vaadatud: 1515588

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.04.2018 21:31:41   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Kui kõrvaklapid on bluetooth ver 4.1.
Jooksmiseks osadel väikestel mp3 mängijatel on juures kiri: BLUETOOTH FUNCTION: Compatible with bluetooth version over 3.0 and below 4.1
Kas need siis nende ...
  teema: Klaviatuur ei tööta
vinski

vastuseid: 4
vaadatud: 2696

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 02.10.2016 09:53:34   pealkiri: Klaviatuur ei tööta
Emaplaadiks on MSI P35 Neo.
Kui arvuti tööle panna siis klaviatuur ei tööta. Klaviatuuril num lock tuli vilgub, kuigi peaks kogu aeg põlema.
Peale restarti ja arvuti nö soojenemist hakkab klav ...
  teema: Viaplay ja MTG grupi üldteema
vinski

vastuseid: 112
vaadatud: 68930

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.08.2016 10:54:06   pealkiri: Viaplay ja MTG grupi üldteema
Lõppkokkuvõteks, me oleme liiga "rotid", et HD kvaliteeti tahta ja saada...
Viasat on ikka väga vale ettevõte, kes F1 ülekannete õigused Baltikumis endale sai.
Sport on asi, mis tahab pildii ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
vinski

vastuseid: 5662
vaadatud: 1515588

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.08.2016 11:21:20   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Milliseid klappe te jooksmiseks kasutate, mis püsivad hästi kõrvas?

Varem olid Sennheiseri mx680 aga need on kolimise käigus kaotsi läinud.
  teema: Telerite üldteema
vinski

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911093

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.03.2016 10:46:55   pealkiri: Telerite üldteema
Servio näitab ka. Järelikult mul Plexis midagi valesti seadistatud.
  teema: Telerite üldteema
vinski

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911093

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.03.2016 10:39:52   pealkiri: Telerite üldteema
Smartshare näitab kenasti subtiitreid juhul kui need on sama nimega nagu film ja samas kataloogis filmiga.

Kasutad ka Plexi? või muud meediaserverit?
  teema: Telerite üldteema
vinski

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911093

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.03.2016 10:20:41   pealkiri: Telerite üldteema
Kas keegi on saanud tööle WebOS 2 ja Plex-iga subtiitrite näitamise?
Vaatan läbi Smartshare-i. Filme ja filmi sees olevaid subtiitreid näitab aga eraldi failis (.srt ja .sub) olevaid subtiitreid ...
  teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed
vinski

vastuseid: 1213
vaadatud: 447632

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 03.03.2016 21:27:36   pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band
Mul ei õnnestu küll kuidagi.
Android 6.01 peaks see korda minema aga kes teab, millal see ükskord tuleb.
Kunagi oli LG G3-ga (Android 6.0) sama asi, kuidagi siis ikka sain ta trusted device-de a ...
  teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed
vinski

vastuseid: 1213
vaadatud: 447632

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 03.03.2016 14:26:34   pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band
Kas teil ei ole probleeme Android 6.0-ga Mi lisamisega trusted device-de alla?
Olen üritanud bluetoothi välja lülitada ja siis paaritada telefoniga aga ikka ei näita trusted device-de valikus mi ...
  teema: LG G4
vinski

vastuseid: 141
vaadatud: 73643

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.02.2016 09:49:42   pealkiri: LG G4
Vaja uus telefon osta. Silma on jäänud ka G4.
Kas G4 OIS on uuendustega paremaks ka tehtud?
Reviewdest, kus võrreldakse S6-ga (kus video on väga stabiilne) G4 video hüppab ikka väga palju.
  teema: Telerite üldteema
vinski

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911093

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.01.2016 09:22:25   pealkiri: Telerite üldteema
Kas teil, kellel on 4k telekad, youtube näitavab 4k videosid 4 formaadis (kui panete seadetes näitama video infot siis seal näitab ka, et 4k formadis)?
  teema: LG G3
vinski

vastuseid: 378
vaadatud: 136327

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.01.2016 10:00:47   pealkiri: LG G3
2% tunnis on ju päris palju. 24 tunniga u. 48%
  teema: LG G3
vinski

vastuseid: 378
vaadatud: 136327

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.01.2016 10:24:22   pealkiri: LG G3
Android 6 on muidu tore ja kiire aga mina fb messengeri kasutada ei saa, sööb jube palju akut. Telefon ise ka pidevalt teatas, et messenger võtab 2%/h akut.
Nüüd olen messengeri uninstallinud.
...
  teema: Telerite üldteema
vinski

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911093

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.12.2015 19:03:09   pealkiri: Telerite üldteema
Aga millist 49-50 tollist telekat soovitate? 4K võiks ka olla.
Ise olen vaadanu neid:

Samusng UE50JU6872
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/633480/

LG 49UF7767
htt ...
  teema: Telerite üldteema
vinski

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911093

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.12.2015 01:56:54   pealkiri: Telerite üldteema
Hinnavaatlus pakub sama telerit väga erinevate hindadega.
Kas on garantii suhtes on vahet, kas on ostetud näiteks Euronicsist või turuliider.ee lehelt?
  teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed
vinski

vastuseid: 1213
vaadatud: 447632

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 02.10.2015 09:07:45   pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band
Tellisite (need kes kätte saanud) hiina või euroopa laost?
  teema: Amazon
vinski

vastuseid: 1649
vaadatud: 634187

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.05.2015 21:49:13   pealkiri: Amazon
Saan ikka kogu saatmise raha tagasi.
Tellisin juhtmevaba laadija, mis aga ei lae piisavalt.
Algul nad panid autmaatselt tagastamise saatmise rahaks 3€.
  teema: Amazon
vinski

vastuseid: 1649
vaadatud: 634187

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.05.2015 10:33:48   pealkiri: Amazon
Kas kauba tagastamisel tuleb endal paki saatmine maksta või selle hüvitab ka Amazon?
  teema: LG G3
vinski

vastuseid: 378
vaadatud: 136327

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.05.2015 21:41:00   pealkiri: LG G3
Keegi autos juhtmevaba laadijat ka kasutab? Ka kas laeb ära kui ekraan sees on?
  teema: Kas toitekas läbi?
vinski

vastuseid: 1
vaadatud: 1702

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 28.12.2013 14:25:46   pealkiri: Kas toitekas läbi?
Mingist hetkest hakkas arvuti koledat häält tegema. Kui ta on umbes 5 min töötanud ja uuesti käima panna siis jääb vaikseks.
Nüüd hakkas suvalisel hetkel restarti tegema. Mingil hetkel teata ...
  teema: ERR arhiivi striimi salvestamine arvutisse RTMPDump abil
vinski

vastuseid: 104
vaadatud: 159017

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 14.04.2013 15:54:21   pealkiri: ERR arhiivi striimi salvestamine arvutisse RTMPDump abil
Keegi delfi lehelt korvpalli ülekande streami lingi oskab kätte saada?
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
vinski

vastuseid: 2303
vaadatud: 957505

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.09.2012 22:20:36   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Telefon on HTC Incredible S. Orignaalklapid lagunesid ära. Ostsin uued klapid Sennheiser MX 680i-d. Need on iphone comaptible.
Teadsin, et mikrofon ja heli nupud ei tööta, keskmine play/pause nup ...
  teema: HTC Incredible S
vinski

vastuseid: 40
vaadatud: 12910

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.07.2012 19:53:15   pealkiri: HTC Incredible S
Ametlikult jah.
Midagi kehvemaks ei läinud icon_smile.gif mõned asjad läksid ilusamaks. Wifi sisse-välja lülitamine natuke keerulisemaks.
Koduekraanid liiguvad kiiremalt, vahel kiilub natuke kinni.
Sens ...
  teema: HTC Incredible S
vinski

vastuseid: 40
vaadatud: 12910

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.07.2012 08:19:10   pealkiri: HTC Incredible S
Lõpuks sellele telefonile ka ICS uuendus olemas icon_smile.gif
  teema: Arvuti aeglane
vinski

vastuseid: 5
vaadatud: 1898

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 05.12.2011 21:33:33   pealkiri: Arvuti aeglane
Uuema versiooniga tuli hoopis teistmoodi graafik:

http://www.upload.ee/image/1867505/05-detsember-2011_20-20.png

http://www.upload.ee/image/1867512/05-detsember-2011_20-28.png

Need 2 kollast ...
  teema: Arvuti aeglane
vinski

vastuseid: 5
vaadatud: 1898

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.11.2011 20:53:16   pealkiri: Arvuti aeglane
selline pilt on seal:
http://www.upload.ee/image/1849946/HDTune_Health_SAMSUNG_SP0411N.png

Kettal midagi viga, et Hardware ECC Recovered on nii suur number?
  teema: Arvuti aeglane
vinski

vastuseid: 5
vaadatud: 1898

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.11.2011 10:47:26   pealkiri: Arvuti aeglane
Katlustan, et asi on kõvaketta taaga. HD Tune näitab sellist pilti:

http://www.upload.ee/image/1848499/HDTune_Benchmark_SAMSUNG_SP0411N.png

oskab keegi öelda, kus viga edasi otsida?
  teema: HTC tutvustas uusi telefone HTC Desire HD ja HTC Desire Z
vinski

vastuseid: 70
vaadatud: 23357

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 18.10.2010 22:37:06   pealkiri: HTC tutvustas uusi telefone HTC Desire HD ja HTC Desire Z
https://www.htcsense.com ka lahti.. aga eestit polegi icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Vanguard
vinski

vastuseid: 53
vaadatud: 20333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2010 12:28:16   pealkiri: Kommenteerimine: Vanguard
sai kasutajalt mälud ostetud thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid
vinski

vastuseid: 1873
vaadatud: 402399

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 23.02.2008 23:46:37   pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i
Teab keegi, kas kuskil neid klapi kummist punne müüakse?
Üks keskmise suurusega kadus ära... icon_sad.gif
  teema: kas laptopi ventilaator peaks koguaeg töötama?
vinski

vastuseid: 7
vaadatud: 4621

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.11.2006 20:52:01   pealkiri: kas laptopi ventilaator peaks koguaeg töötama?
vajuta Fn+F3, kas sul seal on profiiliks valitud Maximum performance või Speedswitch?
  teema: Ülevaade: Linksys WRT54GC :: Võrguseadmed
vinski

vastuseid: 53
vaadatud: 26183

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 23.08.2006 21:47:12   pealkiri: Ülevaade: Linksys WRT54GC
starmani modemi ja lauaarvuti vahele
  teema: Sony Ericsson W810i
vinski

vastuseid: 183
vaadatud: 75171

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 09.05.2006 22:55:46   pealkiri: Sony Ericsson W810i
kas sony ericssonidel ei saagi igale gruppile oma helinat panna? või siis mõnele kontaktile teist helinat?
  teema: WinFast TV2000 XP heli
vinski

vastuseid: 1
vaadatud: 990

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.08.2005 18:51:20   pealkiri: WinFast TV2000 XP heli
antud tv-kaardi heli on jube vilets, oleks vaja bassi juurde "keerata".
Keegi teab kus kohast oelks võimalik? ei leia nagu sellist kohta ülesse..
  teema: Kommenteerimine: killr0y
vinski

vastuseid: 94
vaadatud: 26061

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.08.2005 18:12:31   pealkiri: :D Positiivne
Kõik oli tip-top. Hilinesin isegi natuke aga viitsis ära oodata.
  teema: Fotovõistlus V12: EESTI TALV
vinski

vastuseid: 74
vaadatud: 29472

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 25.11.2004 00:49:10   pealkiri: Fotovõistlus V12: EESTI TALV
[url=http://www.hot.ee/kaspars/lumi.jpg]lumi
  teema: Colin Mcrae Rally 5
vinski

vastuseid: 868
vaadatud: 124625

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2004 13:11:07   pealkiri: Colin Mcrae Rally 5
äkki ei sobi videokaart gf4 mx440
mul sama veateade icon_sad.gif
  teema: Colin Mcrae Rally 5
vinski

vastuseid: 868
vaadatud: 124625

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2004 20:04:50   pealkiri: Colin Mcrae Rally 5
nagu directx9.0c peal aga ikka viskab error reporti ette icon_sad.gif
  teema: Live For Speed S2
vinski

vastuseid: 1292
vaadatud: 257335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.06.2004 22:33:05   pealkiri: Live For Speed S2
mingi aeg mängisin ja oli väga lahe. aga peale seda kui nad klaveriga juhtimist muutsid muutsu asi imelikuks ja enam ei viitsinud mängida ka icon_sad.gif
  teema: Tundmatu viiruseuss liikvel
vinski

vastuseid: 13
vaadatud: 3387

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 14.05.2004 14:26:51   pealkiri: Tundmatu viiruseuss liikvel
http://www.trendmicro.com/vinfo/virusencyclo/default5.asp?VName=WORM_WALLON.A

ehk aitab, ise pole proovinud.
  teema: ColinMcRae 3
vinski

vastuseid: 419
vaadatud: 96939

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.06.2003 19:25:46   pealkiri: ColinMcRae 3
milleks seda veel vaja on?
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.