|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: TELE2 |
vinski
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183809
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.10.2024 00:01:32 pealkiri: Re: kuidas esim tööle saada |
oskab keegi öelda kuidas esim tööle saada?
tele2 lehelt: Skäneeri vautšeri pealt eSIMi QR-kood.
kust kohast ma selle "vautseri" saan?
Esindusest saad. Ja reedel öeldi, et 5 euri maksab. |
teema: TELE2 |
vinski
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183809
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.10.2024 21:14:26 pealkiri: TELE2 |
Osta mõne eurone Elisa või Telia kõnekaart vaata kas VoWifi toimib?
Elisal pidid olema ka 5G kõnekaardid. Ja Elisa veebiteenindaja kirjutas, et nende võrgus pidid Pixel 6ga 5G töötama. See ... |
teema: TELE2 |
vinski
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183809
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.10.2024 19:50:02 pealkiri: TELE2 |
Käisin täna klienditeendiduses. Teendindaja vaatas paketi andmeid (veebist). VoWifi pidi automaatselt sees olemas. Sama ka 5G-ga.
Kui telefoni 5G toetavate telefonide nimekirjas ei ole siis ei saa ... |
teema: TELE2 |
vinski
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183809
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.10.2024 19:05:55 pealkiri: TELE2 |
Kas Tele2 võrgus VoWiFi aktiveerimiseks peab ikka klienditeenidusse pöörduma?
Telefonis näitab Wifi calling aga on hall.
Peaks oelma 5G pakett. Telefon on Pixel 6. Aga pole veel kuskil ühenduse ... |
teema: Millised kõrvaklapid? |
vinski
vastuseid: 5662
vaadatud: 1515588
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.03.2019 18:01:24 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
Kas Tallinnas saab kuskil kuulsata ka Jabra Elite 65t ja Galaxy Buds-e?
Poodides on olemas aga kuulsata ei saa.
Ülemiste samsungi esinduses oli varem olemas Samsungi eelmise versiooni maketid, mis ... |
teema: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu |
vinski
vastuseid: 1345
vaadatud: 354521
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.02.2019 13:01:41 pealkiri: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu |
Kuidas teil adaptive brightness töötab?
Android Pie-s on seda loogikat muudetud, et ta püüab ise seda kuidagi arvata. Olen teinud ka seadete alt "reset usage patternes".
Aga ikkagi üle poolte j ... |
teema: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu |
vinski
vastuseid: 1345
vaadatud: 354521
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.01.2019 17:23:47 pealkiri: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu |
Kas keegi veel peale minu on kogenud probleeme 4G'ga peale Pie installeerimist?
Nimelt on mul järgmine kombo: Samsung Galaxy S9 + Tele2 + Android Pie
peale Pie installi ei suuda telefon ilma wifi ... |
teema: Millised kõrvaklapid? |
vinski
vastuseid: 5662
vaadatud: 1515588
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.04.2018 21:31:41 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
Kui kõrvaklapid on bluetooth ver 4.1.
Jooksmiseks osadel väikestel mp3 mängijatel on juures kiri: BLUETOOTH FUNCTION: Compatible with bluetooth version over 3.0 and below 4.1
Kas need siis nende ... |
teema: Klaviatuur ei tööta |
vinski
vastuseid: 4
vaadatud: 2696
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 02.10.2016 09:53:34 pealkiri: Klaviatuur ei tööta |
Emaplaadiks on MSI P35 Neo.
Kui arvuti tööle panna siis klaviatuur ei tööta. Klaviatuuril num lock tuli vilgub, kuigi peaks kogu aeg põlema.
Peale restarti ja arvuti nö soojenemist hakkab klav ... |
teema: Viaplay ja MTG grupi üldteema |
vinski
vastuseid: 112
vaadatud: 68930
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.08.2016 10:54:06 pealkiri: Viaplay ja MTG grupi üldteema |
Lõppkokkuvõteks, me oleme liiga "rotid", et HD kvaliteeti tahta ja saada...
Viasat on ikka väga vale ettevõte, kes F1 ülekannete õigused Baltikumis endale sai.
Sport on asi, mis tahab pildii ... |
teema: Millised kõrvaklapid? |
vinski
vastuseid: 5662
vaadatud: 1515588
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.08.2016 11:21:20 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
Milliseid klappe te jooksmiseks kasutate, mis püsivad hästi kõrvas?
Varem olid Sennheiseri mx680 aga need on kolimise käigus kaotsi läinud. |
teema: Telerite üldteema |
vinski
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911093
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.03.2016 10:46:55 pealkiri: Telerite üldteema |
| Servio näitab ka. Järelikult mul Plexis midagi valesti seadistatud. |
teema: Telerite üldteema |
vinski
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911093
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.03.2016 10:39:52 pealkiri: Telerite üldteema |
Smartshare näitab kenasti subtiitreid juhul kui need on sama nimega nagu film ja samas kataloogis filmiga.
Kasutad ka Plexi? või muud meediaserverit? |
teema: Telerite üldteema |
vinski
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911093
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.03.2016 10:20:41 pealkiri: Telerite üldteema |
Kas keegi on saanud tööle WebOS 2 ja Plex-iga subtiitrite näitamise?
Vaatan läbi Smartshare-i. Filme ja filmi sees olevaid subtiitreid näitab aga eraldi failis (.srt ja .sub) olevaid subtiitreid ... |
teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed |
vinski
vastuseid: 1213
vaadatud: 447632
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 03.03.2016 21:27:36 pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band |
Mul ei õnnestu küll kuidagi.
Android 6.01 peaks see korda minema aga kes teab, millal see ükskord tuleb.
Kunagi oli LG G3-ga (Android 6.0) sama asi, kuidagi siis ikka sain ta trusted device-de a ... |
teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed |
vinski
vastuseid: 1213
vaadatud: 447632
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 03.03.2016 14:26:34 pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band |
Kas teil ei ole probleeme Android 6.0-ga Mi lisamisega trusted device-de alla?
Olen üritanud bluetoothi välja lülitada ja siis paaritada telefoniga aga ikka ei näita trusted device-de valikus mi ... |
teema: LG G4 |
vinski
vastuseid: 141
vaadatud: 73643
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.02.2016 09:49:42 pealkiri: LG G4 |
Vaja uus telefon osta. Silma on jäänud ka G4.
Kas G4 OIS on uuendustega paremaks ka tehtud?
Reviewdest, kus võrreldakse S6-ga (kus video on väga stabiilne) G4 video hüppab ikka väga palju. |
teema: Telerite üldteema |
vinski
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911093
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.01.2016 09:22:25 pealkiri: Telerite üldteema |
| Kas teil, kellel on 4k telekad, youtube näitavab 4k videosid 4 formaadis (kui panete seadetes näitama video infot siis seal näitab ka, et 4k formadis)? |
teema: LG G3 |
vinski
vastuseid: 378
vaadatud: 136327
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.01.2016 10:00:47 pealkiri: LG G3 |
| 2% tunnis on ju päris palju. 24 tunniga u. 48% |
teema: LG G3 |
vinski
vastuseid: 378
vaadatud: 136327
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2016 10:24:22 pealkiri: LG G3 |
Android 6 on muidu tore ja kiire aga mina fb messengeri kasutada ei saa, sööb jube palju akut. Telefon ise ka pidevalt teatas, et messenger võtab 2%/h akut.
Nüüd olen messengeri uninstallinud.
... |
teema: Telerite üldteema |
vinski
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911093
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.12.2015 19:03:09 pealkiri: Telerite üldteema |
Aga millist 49-50 tollist telekat soovitate? 4K võiks ka olla.
Ise olen vaadanu neid:
Samusng UE50JU6872
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/633480/
LG 49UF7767
htt ... |
teema: Telerite üldteema |
vinski
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911093
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.12.2015 01:56:54 pealkiri: Telerite üldteema |
Hinnavaatlus pakub sama telerit väga erinevate hindadega.
Kas on garantii suhtes on vahet, kas on ostetud näiteks Euronicsist või turuliider.ee lehelt? |
teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed |
vinski
vastuseid: 1213
vaadatud: 447632
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 02.10.2015 09:07:45 pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band |
| Tellisite (need kes kätte saanud) hiina või euroopa laost? |
teema: Amazon |
vinski
vastuseid: 1649
vaadatud: 634187
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.05.2015 21:49:13 pealkiri: Amazon |
Saan ikka kogu saatmise raha tagasi.
Tellisin juhtmevaba laadija, mis aga ei lae piisavalt.
Algul nad panid autmaatselt tagastamise saatmise rahaks 3€. |
teema: Amazon |
vinski
vastuseid: 1649
vaadatud: 634187
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.05.2015 10:33:48 pealkiri: Amazon |
| Kas kauba tagastamisel tuleb endal paki saatmine maksta või selle hüvitab ka Amazon? |
teema: LG G3 |
vinski
vastuseid: 378
vaadatud: 136327
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.05.2015 21:41:00 pealkiri: LG G3 |
| Keegi autos juhtmevaba laadijat ka kasutab? Ka kas laeb ära kui ekraan sees on? |
teema: Kas toitekas läbi? |
vinski
vastuseid: 1
vaadatud: 1702
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 28.12.2013 14:25:46 pealkiri: Kas toitekas läbi? |
Mingist hetkest hakkas arvuti koledat häält tegema. Kui ta on umbes 5 min töötanud ja uuesti käima panna siis jääb vaikseks.
Nüüd hakkas suvalisel hetkel restarti tegema. Mingil hetkel teata ... |
teema: ERR arhiivi striimi salvestamine arvutisse RTMPDump abil |
vinski
vastuseid: 104
vaadatud: 159017
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 14.04.2013 15:54:21 pealkiri: ERR arhiivi striimi salvestamine arvutisse RTMPDump abil |
| Keegi delfi lehelt korvpalli ülekande streami lingi oskab kätte saada? |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
vinski
vastuseid: 2303
vaadatud: 957505
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.09.2012 22:20:36 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Telefon on HTC Incredible S. Orignaalklapid lagunesid ära. Ostsin uued klapid Sennheiser MX 680i-d. Need on iphone comaptible.
Teadsin, et mikrofon ja heli nupud ei tööta, keskmine play/pause nup ... |
teema: HTC Incredible S |
vinski
vastuseid: 40
vaadatud: 12910
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.07.2012 19:53:15 pealkiri: HTC Incredible S |
Ametlikult jah.
Midagi kehvemaks ei läinud mõned asjad läksid ilusamaks. Wifi sisse-välja lülitamine natuke keerulisemaks.
Koduekraanid liiguvad kiiremalt, vahel kiilub natuke kinni.
Sens ... |
teema: HTC Incredible S |
vinski
vastuseid: 40
vaadatud: 12910
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.07.2012 08:19:10 pealkiri: HTC Incredible S |
Lõpuks sellele telefonile ka ICS uuendus olemas  |
teema: Arvuti aeglane |
vinski
vastuseid: 5
vaadatud: 1898
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.12.2011 21:33:33 pealkiri: Arvuti aeglane |
Uuema versiooniga tuli hoopis teistmoodi graafik:
http://www.upload.ee/image/1867505/05-detsember-2011_20-20.png
http://www.upload.ee/image/1867512/05-detsember-2011_20-28.png
Need 2 kollast ... |
teema: Arvuti aeglane |
vinski
vastuseid: 5
vaadatud: 1898
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.11.2011 20:53:16 pealkiri: Arvuti aeglane |
selline pilt on seal:
http://www.upload.ee/image/1849946/HDTune_Health_SAMSUNG_SP0411N.png
Kettal midagi viga, et Hardware ECC Recovered on nii suur number? |
teema: Arvuti aeglane |
vinski
vastuseid: 5
vaadatud: 1898
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.11.2011 10:47:26 pealkiri: Arvuti aeglane |
Katlustan, et asi on kõvaketta taaga. HD Tune näitab sellist pilti:
http://www.upload.ee/image/1848499/HDTune_Benchmark_SAMSUNG_SP0411N.png
oskab keegi öelda, kus viga edasi otsida? |
teema: HTC tutvustas uusi telefone HTC Desire HD ja HTC Desire Z |
vinski
vastuseid: 70
vaadatud: 23357
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 18.10.2010 22:37:06 pealkiri: HTC tutvustas uusi telefone HTC Desire HD ja HTC Desire Z |
https://www.htcsense.com ka lahti.. aga eestit polegi  |
teema: Kommenteerimine: Vanguard |
vinski
vastuseid: 53
vaadatud: 20333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2010 12:28:16 pealkiri: Kommenteerimine: Vanguard |
sai kasutajalt mälud ostetud  |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid |
vinski
vastuseid: 1873
vaadatud: 402399
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 23.02.2008 23:46:37 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i |
Teab keegi, kas kuskil neid klapi kummist punne müüakse?
Üks keskmise suurusega kadus ära...  |
teema: kas laptopi ventilaator peaks koguaeg töötama? |
vinski
vastuseid: 7
vaadatud: 4621
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.11.2006 20:52:01 pealkiri: kas laptopi ventilaator peaks koguaeg töötama? |
| vajuta Fn+F3, kas sul seal on profiiliks valitud Maximum performance või Speedswitch? |
teema: Ülevaade: Linksys WRT54GC :: Võrguseadmed |
vinski
vastuseid: 53
vaadatud: 26183
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 23.08.2006 21:47:12 pealkiri: Ülevaade: Linksys WRT54GC |
| starmani modemi ja lauaarvuti vahele |
teema: Sony Ericsson W810i |
vinski
vastuseid: 183
vaadatud: 75171
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 09.05.2006 22:55:46 pealkiri: Sony Ericsson W810i |
| kas sony ericssonidel ei saagi igale gruppile oma helinat panna? või siis mõnele kontaktile teist helinat? |
teema: WinFast TV2000 XP heli |
vinski
vastuseid: 1
vaadatud: 990
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.08.2005 18:51:20 pealkiri: WinFast TV2000 XP heli |
antud tv-kaardi heli on jube vilets, oleks vaja bassi juurde "keerata".
Keegi teab kus kohast oelks võimalik? ei leia nagu sellist kohta ülesse.. |
teema: Kommenteerimine: killr0y |
vinski
vastuseid: 94
vaadatud: 26061
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2005 18:12:31 pealkiri: :D Positiivne |
| Kõik oli tip-top. Hilinesin isegi natuke aga viitsis ära oodata. |
teema: Fotovõistlus V12: EESTI TALV |
vinski
vastuseid: 74
vaadatud: 29472
|
foorum: Fotograafia postitatud: 25.11.2004 00:49:10 pealkiri: Fotovõistlus V12: EESTI TALV |
| [url=http://www.hot.ee/kaspars/lumi.jpg]lumi |
teema: Colin Mcrae Rally 5 |
vinski
vastuseid: 868
vaadatud: 124625
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.08.2004 13:11:07 pealkiri: Colin Mcrae Rally 5 |
äkki ei sobi videokaart gf4 mx440
mul sama veateade  |
teema: Colin Mcrae Rally 5 |
vinski
vastuseid: 868
vaadatud: 124625
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2004 20:04:50 pealkiri: Colin Mcrae Rally 5 |
nagu directx9.0c peal aga ikka viskab error reporti ette  |
teema: Live For Speed S2 |
vinski
vastuseid: 1292
vaadatud: 257335
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.06.2004 22:33:05 pealkiri: Live For Speed S2 |
mingi aeg mängisin ja oli väga lahe. aga peale seda kui nad klaveriga juhtimist muutsid muutsu asi imelikuks ja enam ei viitsinud mängida ka  |
teema: Tundmatu viiruseuss liikvel |
vinski
vastuseid: 13
vaadatud: 3387
|
foorum: Turvalisus postitatud: 14.05.2004 14:26:51 pealkiri: Tundmatu viiruseuss liikvel |
http://www.trendmicro.com/vinfo/virusencyclo/default5.asp?VName=WORM_WALLON.A
ehk aitab, ise pole proovinud. |
teema: ColinMcRae 3 |
vinski
vastuseid: 419
vaadatud: 96939
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.06.2003 19:25:46 pealkiri: ColinMcRae 3 |
| milleks seda veel vaja on? |
| |