|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Surnud läpaka aku äratamine? |
vindi
vastuseid: 1
vaadatud: 2394
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 01.09.2015 14:33:37 pealkiri: Surnud läpaka aku äratamine? |
Sattus minu kätte üks praktiliselt tutikas HP Probook 4330s, mida oli kokku käivitatud 2-3 korda aastal 2012.
Muidu töökorras masin, aga tundub et aku on surnud - windows ega HP power assistant ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
vindi
vastuseid: 2303
vaadatud: 957025
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.12.2014 20:13:30 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Huawei Ascend G740
Telefoni laadimispesaga on midagi tuksis, ükski laadija ei püsi korralikult sees ja kipuvad välja kukkuma.
On see pesa tal vahetatav? Kalliks selline lõbu võiks minna? |
teema: Elion |
vindi
vastuseid: 5863
vaadatud: 1296136
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.12.2014 14:10:18 pealkiri: Elion |
Vast leian siit foorumist vastuse oma küsimusele...
Otsustasin ka lõpuks uue teleka hankida, vanast kineskoobist sai kõrini.
Samsungi smart mingisugune sai siis võetud.
Kodus olid mul olema ... |
teema: väline ketas tuksis? |
vindi
vastuseid: 3
vaadatud: 2167
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.10.2014 19:34:36 pealkiri: väline ketas tuksis? |
| Probleem on WD välise kettaga, kogu aeg on töötanud, ning ühel hetkel ühendades ei pääse enam failidele ligi, my computeri all ketast näitab, kuid algul pakkus formati välja, ning hetkel ütl ... |
teema: Kommenteerimine: Zaphor |
vindi
vastuseid: 48
vaadatud: 9748
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2014 15:42:01 pealkiri: Kommenteerimine: Zaphor |
ostsin kasti - kiire tehing ja korralik kaup  |
teema: League of legends |
vindi
vastuseid: 2784
vaadatud: 550015
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2013 21:01:52 pealkiri: League of legends |
tee esmalt üks custom game ja siis on kohe näha kah mis toimub. Aga see traceroute nagu väidaks, et viga ei ole elionis - Eesti siseselt on ühendus korras. tegin igaks juhuks ühe veel:
Traci ... |
teema: League of legends |
vindi
vastuseid: 2784
vaadatud: 550015
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2013 20:43:24 pealkiri: League of legends |
jes, mingid jamad jälle toimuvad.
Tracing route to 95.172.70.168 over a maximum of 30 hops
1 96 ms 99 ms 100 ms dsldevice.lan 8 126 ms 130 ms 134 ms s-bb3-link.telia.net ... |
teema: League of legends |
vindi
vastuseid: 2784
vaadatud: 550015
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2013 20:37:40 pealkiri: League of legends |
Kuidas teil teistel Elioni kasutajatel pingiga viimasel ajal on?
Möödunud sügisel oli mingi teema kus ping kõikus, kuid täna on mul miskipärast täiesti lampi juba 2x olnud püsiv 400+ ping. ... |
teema: League of legends |
vindi
vastuseid: 2784
vaadatud: 550015
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2012 15:04:21 pealkiri: League of legends |
ma eeldan, et mida rohkem inimesed sellega nende poole pöörduvad, seda kiiremini probleem lahendatakse.
tugi@elion.ee |
teema: League of legends |
vindi
vastuseid: 2784
vaadatud: 550015
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2012 00:50:51 pealkiri: League of legends |
Pingi kohapealt, pöördusin murega Elioni ning vastus on siin:
Tere,
Probleem ei ole mitte teie sisevõrgus, kaablites ega ka Eestis olevas Elioni võrgus vaid paraku jääb probleem TeliaSon ... |
teema: League of legends |
vindi
vastuseid: 2784
vaadatud: 550015
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2012 14:58:31 pealkiri: League of legends |
Tere!
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/elioni-merekaabel-hiiumaa-ja-roo
tsi-vahel-laks-katki.d?id=65122430
Tegemist peaks olema siiski üleval välja toodud probleemiga. Pikem ping ... |
teema: League of legends |
vindi
vastuseid: 2784
vaadatud: 550015
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2012 13:51:04 pealkiri: League of legends |
ma olen ka kodulahenduse kasutaja.
Eile talusin veel stabiilset 300 pingi, kuid täna paistab korras olevat.
Tea, kas said oma kaablijamad korda? |
teema: Telia TV |
vindi
vastuseid: 59365
vaadatud: 14175183
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.10.2012 18:49:28 pealkiri: Telia TV |
| see rootsi kaablijama on jah päris õudne. Mängides on tavapärase 60-70 pingi asemel on nüüd (õhtusel ajal eriti) 300-500 ping. Nädalavahetusel korra proovisin varahommikul, siis pidas 150-180 ... |
teema: League of legends |
vindi
vastuseid: 2784
vaadatud: 550015
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2012 00:46:01 pealkiri: League of legends |
tekkis üks huvitav mõte proovida Sonat AD carryna... aidake kaasa mõelda.
Plaan oleks ära kasutada tema power chorde.
Ehitaks teda järjekorras:
manamune
sheen -> trinity
phantom dancer ... |
teema: Kommenteerimine: bikertim |
vindi
vastuseid: 118
vaadatud: 26478
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2012 21:25:15 pealkiri: Kommenteerimine: bikertim |
Ostsin videokaardi - tehing kiire ja kõik nii nagu kokkulepitud  |
teema: League of legends |
vindi
vastuseid: 2784
vaadatud: 550015
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.03.2012 21:37:15 pealkiri: League of legends |
| Täielik piin on pidevalt mängida, alalõpmata on kellelgi tiimist mingid ühenduseprobleemid mistõttu ligi 50% mu kaotustest on tingitud sellest, et lihtsalt keegi tiimist ühel hetkel ära kaob. m ... |
teema: Kommenteerimine: sindonen |
vindi
vastuseid: 487
vaadatud: 135177
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2012 12:52:11 pealkiri: Kommenteerimine: sindonen |
| ostsin hiire, kaup kiire ja aus! |
teema: Elisa mobiilne internet |
vindi
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679862
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.02.2012 21:37:04 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Veedan ka praegult paar päeva paksus metsas, ning kasutan nutipaketi netti läbi telefoni hotspoti.
Mõtlesingi küsida, kas alljärgnevad numbrid sõltuvad mu asukohast või on probleem pigem tel ... |
teema: Androidi rakendused |
vindi
vastuseid: 6170
vaadatud: 1389648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.12.2011 01:07:09 pealkiri: Androidi rakendused |
keegi mingit asjalikku appi teab nimetada netist videote striimimiseks?
Parima tulemuse saavutasin MX video playeriga, kuid tundub et see bufferit väga ei kasuta - pisimgi netikatkestus peatab vid ... |
teema: HDMI otsas telekas muudab pidevalt resolutsiooni |
vindi
vastuseid: 6
vaadatud: 3240
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.12.2011 00:59:32 pealkiri: HDMI otsas telekas muudab pidevalt resolutsiooni |
teleka sagedust lubab muuta 23 - 60hz,
kas ma peaksin siis 60 pealt madalamaks hakkama tooma?
E:
ei aidanud ka teise kaabli proovimine ning läpakal driverite uuendamine.
Ideid veel? |
teema: HDMI otsas telekas muudab pidevalt resolutsiooni |
vindi
vastuseid: 6
vaadatud: 3240
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.11.2011 18:46:21 pealkiri: HDMI otsas telekas muudab pidevalt resolutsiooni |
| "extended desktop" varianti kasutan. |
teema: HDMI otsas telekas muudab pidevalt resolutsiooni |
vindi
vastuseid: 6
vaadatud: 3240
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.11.2011 17:04:02 pealkiri: HDMI otsas telekas muudab pidevalt resolutsiooni |
| pole lahendus, vajan mõlemat |
teema: HDMI otsas telekas muudab pidevalt resolutsiooni |
vindi
vastuseid: 6
vaadatud: 3240
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.11.2011 16:32:28 pealkiri: HDMI otsas telekas muudab pidevalt resolutsiooni |
Mure selline, et ühendasin läpakale läbi HDMI teleka lisamonitoriks.
Probleem on selles, et telekas ei suuda hoida resolutsiooni (1920x1080) vaid muudab selle iseenesest madalamaks, ning iga kord ... |
teema: LG Optimus One P500 |
vindi
vastuseid: 800
vaadatud: 168448
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.10.2011 21:14:00 pealkiri: LG Optimus One P500 |
| oma näpud jäid ilmselt nõrgaks - st. kolmas kord üritades hard reseti sain telefoni tööle. |
teema: LG Optimus One P500 |
vindi
vastuseid: 800
vaadatud: 168448
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.10.2011 17:51:33 pealkiri: LG Optimus One P500 |
| proovisin kahte erinevat ametlikku romi, mõlemad jõudsid samasse punkti. |
teema: LG Optimus One P500 |
vindi
vastuseid: 800
vaadatud: 168448
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.10.2011 16:17:37 pealkiri: LG Optimus One P500 |
Okei, küsimus nüüd laiale ringile selline:
telefonil oli peal cm7, täna hommikul sai unise peaga mingites seadetes tuhlatud kus pakkus "check for rom update"
Selle valiku teinud, soovis telef ... |
teema: LG Optimus One P500 |
vindi
vastuseid: 800
vaadatud: 168448
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.10.2011 20:04:23 pealkiri: LG Optimus One P500 |
| , ei pääse recoveryst kaardile ligi, device manageri alla küll ilmub, aga kaarti avada ei võimalda. |
teema: LG Optimus One P500 |
vindi
vastuseid: 800
vaadatud: 168448
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.10.2011 20:00:06 pealkiri: LG Optimus One P500 |
telefon oli rootitud jah.
Ise kujutan ette, et kui saaks kaardi otse arvutiga ühendatud, saaksin backupid sinna otse tagasi panna. See võimalus peab aga homseni ootama, seetõttu uuringi, miks mu ... |
teema: LG Optimus One P500 |
vindi
vastuseid: 800
vaadatud: 168448
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.10.2011 19:56:30 pealkiri: LG Optimus One P500 |
| lg ametlik 2.3 |
teema: LG Optimus One P500 |
vindi
vastuseid: 800
vaadatud: 168448
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.10.2011 19:02:48 pealkiri: LG Optimus One P500 |
jäin CM7 installiga hätta - peale installi ei buudi telefon enam üles, vaid jääb cm rula peal oleva androidimehikese pildi juures seisma.
Oma tarkuses suutsin ka backupi sd kaardi pealt arvut ... |
teema: TELE2 M-Internet |
vindi
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237950
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.09.2011 21:27:14 pealkiri: TELE2 M-Internet |
BIOS ei pakugi usb boot variante  |
teema: TELE2 M-Internet |
vindi
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237950
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.09.2011 19:47:30 pealkiri: TELE2 M-Internet |
selline küsimus, et sain ka Tele2 netipulga endale, kuid miskipärast ei ole arvuti nõus buutima, kui pulk ühendatud on, vaid jääbki kohe seisma biose kirjade juures.
Pulk välja võtta, buudib ... |
teema: LG Optimus One P500 |
vindi
vastuseid: 800
vaadatud: 168448
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.08.2011 17:50:46 pealkiri: LG Optimus One P500 |
| Kas ma olen õigesti aru saanud, et kui praegu LG ametlik 2.3 peal on, siis hetkel custom romisid peale panna ei saa? |
teema: Briti teismeline Laurence Rook on välja töötanud uksekella, mis helistab omaniku telefonile |
vindi
vastuseid: 15
vaadatud: 7870
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 07.06.2011 07:27:48 pealkiri: Briti teismeline Laurence Rook on välja töötanud uksekella, mis helistab omaniku telefonile |
http://www.dt.ee/blog/innovatsioon/2007/02/gsm-uksekell/
......
aastast 2007  |
teema: LG Optimus One P500 |
vindi
vastuseid: 800
vaadatud: 168448
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.06.2011 19:53:05 pealkiri: LG Optimus One P500 |
| huvitav kuhu lubadus "2.3 maikuu jooksul" jäi? |
teema: Battlefield Play4Free |
vindi
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.02.2011 09:11:26 pealkiri: Battlefield Play4Free |
natuke halva maigu jätab, et küsitakse raha closed betas oleva mängu eest.
Ning seegi beta on nii halvasti toimiv nagu mõne muu mängu alpha variant :-/ |
teema: Battlefield Play4Free |
vindi
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.02.2011 22:06:22 pealkiri: Battlefield Play4Free |
| heh, toimiski. |
teema: Battlefield Play4Free |
vindi
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.02.2011 21:56:54 pealkiri: Battlefield Play4Free |
kui tihti neid beta keysid välja jagatakse?
mõtlesin ka ära proovida, nüüd palub oodata |
teema: Magicka |
vindi
vastuseid: 62
vaadatud: 10453
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2011 08:57:49 pealkiri: Magicka |
endal õnnestus esimesel korral kogemata m60 saada, praegu ka chapter 6 pooleli ja seni pole küll tahtnud ühegi muu relva vastu vahetada  |
teema: World of Tanks |
vindi
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665182
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2011 06:08:26 pealkiri: World of Tanks |
Lahingu algus oli vähemalt paljutõotav
http://www.upload.ee/image/1080726/shot_001.jpg
Defeat
Battle: Abbey 27. jaanuar 2011. a. 4:55:10
Vehicle: SU-14
Received Experience: 922, credi ... |
teema: World of Tanks |
vindi
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665182
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2010 02:42:21 pealkiri: World of Tanks |
| olen ka nüüdseks mõned päevad seda mänginud. Hetkel T28 ja SU26 kordamööda käigus. Aga küsimus, et kas see mäng jääbki sedasi keskmiselt 200xp kaupa grindimiseks, või teen ma midagi vales ... |
teema: Fallout New Vegas |
vindi
vastuseid: 704
vaadatud: 134975
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2010 23:55:14 pealkiri: Fallout New Vegas |
feilitud seivide saaga jätkuks:
üritan järjepidevalt seda ghoulide kuulesaatmise questi teha. Sinna maale tekivad normaalsed seivid, kuni ma annan üle need raketi jaoks vajalikud vidinad. Proov ... |
teema: Fallout New Vegas |
vindi
vastuseid: 704
vaadatud: 134975
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2010 21:41:59 pealkiri: Fallout New Vegas |
kusjuures, ei võtnud space suiti kaasa  |
teema: Fallout New Vegas |
vindi
vastuseid: 704
vaadatud: 134975
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2010 21:02:35 pealkiri: Fallout New Vegas |
| bleh. autosave crashis, mistõttu täpselt viimane mängitud tund on kadunud. leidsin küll googlist mingeid variante mis võib-olla aitavad corrupted savegame failid ära taastada, ent ei õnnestunud ... |
teema: Fallout New Vegas |
vindi
vastuseid: 704
vaadatud: 134975
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2010 05:33:56 pealkiri: Fallout New Vegas |
| bleh. autosave crashis, mistõttu täpselt viimane mängitud tund on kadunud. leidsin küll googlist mingeid variante mis võib-olla aitavad corrupted savegame failid ära taastada, ent ei õnnestunud ... |
teema: Ülesanded mida võiks lahendada, soovitused nende lahendamiseks! |
vindi
vastuseid: 31
vaadatud: 7800
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 08.10.2010 07:59:20 pealkiri: Ülesanded mida võiks lahendada, soovitused nende lahendamiseks! |
vau... suurepärane.
Aga samas, katsetasin täna õhtul järgi.
Jätsin mitmeks tunniks tööle, kuid kätte oli ta selle ajaga saanud umbes 15 päeva 2006 aasta juunist.
Samas need viisteist pä ... |
teema: Ülesanded mida võiks lahendada, soovitused nende lahendamiseks! |
vindi
vastuseid: 31
vaadatud: 7800
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 05.10.2010 23:04:58 pealkiri: Ülesanded mida võiks lahendada, soovitused nende lahendamiseks! |
naisel vaja bakatöö jaoks analüüsida ajalehti.
Kas kellelgi on ideid, kuidas rahvusraamatukogu digitaalsest arhiivist oleks võimalik korraga alla sikutada näiteks kõik Postimehe pdf failid...
... |
teema: The Timesi veebileht kaotas tasuliseks muutudes 90 protsenti lugejaist |
vindi
vastuseid: 41
vaadatud: 10924
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.07.2010 20:12:36 pealkiri: The Timesi veebileht kaotas tasuliseks muutudes 90 protsenti lugejaist |
tegelikult seisneb uudisväljaannete tasuliseks muutumise taga see, et võrrelge reklaamimüügi hindu veebis ja paberväljaandel.
Kuna paberleht kaotab paratamatult lugejaid suurel kiirusel, ostet ... |
teema: Kommenteerimine: g3n1us |
vindi
vastuseid: 115
vaadatud: 29328
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.06.2010 20:31:02 pealkiri: Kommenteerimine: g3n1us |
otsisin läpakale laadijat, aitas valikuga ja puha.
tipptopp  |
teema: Kommenteerimine: zarc |
vindi
vastuseid: 218
vaadatud: 54565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.05.2010 04:35:09 pealkiri: Kommenteerimine: zarc |
konkreetne tegelane, ostis toiteploki. Sai kauba ja andis raha  |
| |