|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
vazz
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684190
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.11.2020 18:24:33 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Tänud Tanel
Ehk tavainimene ei tohiks väga ostuga eksida, kui ta võtab kõige odavama sobiva suurusega teleri?
Muud tilulilud, mis kõrgema hinnaklassiga kaasnevad on rohkem üle keskmise teler ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
vazz
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684190
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.11.2020 17:35:49 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Peale 10 aastat lõpetas praegune telekas koostöö.
Kuna endal puudub absoluutne ülevaade turul toimuvast, siis küsin foorumlaste käest abi.
Millist soodsama hinnaklassi telekat soovitate tav ... |
teema: Kommenteerimine: kakur007 |
vazz
vastuseid: 232
vaadatud: 42014
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2016 15:46:43 pealkiri: Kommenteerimine: kakur007 |
| Ostsin Bluedio Ci3 klapid |
teema: Kommenteerimine: vinksvonks |
vazz
vastuseid: 102
vaadatud: 18908
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2014 08:56:58 pealkiri: Kommenteerimine: vinksvonks |
| Vahetasin raha survetoru vastu |
teema: Nokia uuendas Symbiani Belle'ks |
vazz
vastuseid: 29
vaadatud: 18355
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 10.02.2012 16:52:29 pealkiri: Nokia uuendas Symbiani Belle'ks |
| Peale C6-01 Belle updatet ei tööta enam Garmin Mobile XT. Nimelt ei ilmu Garminis keyboard, mille kaudu saaks kohanimesid sisestada. |
teema: Kommenteerimine: excalibur |
vazz
vastuseid: 315
vaadatud: 104316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2012 11:32:12 pealkiri: Kommenteerimine: excalibur |
Ostsin spinna. Loodetavasti toob see nüüd palju kala.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Mardex |
vazz
vastuseid: 408
vaadatud: 63332
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2011 09:43:59 pealkiri: Kommenteerimine: Mardex |
| Ostsin emaplaadi, tõi kohale ja kaup korralik. |
teema: Veredoonorlus |
vazz
vastuseid: 742
vaadatud: 376530
|
foorum: HV üritused postitatud: 04.03.2011 14:08:43 pealkiri: Veredoonorlus |
| 20-s kord käidud |
teema: Kommenteerimine: iff2 |
vazz
vastuseid: 43
vaadatud: 18846
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2010 11:19:47 pealkiri: Kommenteerimine: iff2 |
Ostsin DVD mängija. Töötab korralikult!  |
teema: Kommenteerimine: Okman |
vazz
vastuseid: 428
vaadatud: 86098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2009 10:54:12 pealkiri: Kommenteerimine: Okman |
| Ostsin HDMI kaabli, tehing oli väga kiire ja kaup postiga järgmine päev ukse taga. |
teema: Kommenteerimine: apelsin16 |
vazz
vastuseid: 62
vaadatud: 26887
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2009 16:47:37 pealkiri: Kommenteerimine: apelsin16 |
Ostsin lestad ja maski  |
teema: Kommenteerimine: Sponge Bob |
vazz
vastuseid: 397
vaadatud: 126762
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2009 13:49:42 pealkiri: Kommenteerimine: Sponge Bob |
| Ostsin läpaka klaveri. Töötas ja kõik oli nii nagu lubatud |
teema: Kommenteerimine: Mardex |
vazz
vastuseid: 408
vaadatud: 63332
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2009 12:29:39 pealkiri: Kommenteerimine: Mardex |
| Ostsin toiteploki, tõi ise kohale ja andis veel eurosid pealekauba |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi I |
vazz
vastuseid: 564
vaadatud: 249426
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.02.2009 14:07:11 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi I |
| kellelgi N82 akut on või teab kus soodsalt saada? |
teema: Kommenteerimine: ponier |
vazz
vastuseid: 17
vaadatud: 10690
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2009 14:35:48 pealkiri: Kommenteerimine: ponier |
vahetasin arvuti IPaq-i vastu. Kaup aus ja korralik.  |
teema: Suure koguse arvutite haldamine |
vazz
vastuseid: 2
vaadatud: 2230
|
foorum: Tarkvara postitatud: 29.08.2008 16:57:51 pealkiri: Suure koguse arvutite haldamine |
Ei teagi, et kas sai õigesse foorumisse.
Igatahes case selline: vaja hallata ja monitoorida ca 500-600 PC-d ja 15 serverit. Kasutusel Windows keskkond (2000,XP, XP embedded,2003). Ootaks häid soov ... |
teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid |
vazz
vastuseid: 185
vaadatud: 81169
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 18.06.2008 12:52:27 pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620 |
| Masin vast 2 aastat vana. Eks mainin neile ka seda aku jama kui kätte saan. Ostetud MAX-ist. |
teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid |
vazz
vastuseid: 185
vaadatud: 81169
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 16.06.2008 18:46:38 pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620 |
| Minu d620 läks täna garantiisse seoses displeiga. Mõtlesin, et videokaart annab otsad, kuna ekraan läks säbruliseks aga remondist öelda, et ekraan läbi ja vaja uus tellida. Aega läheb 5-6 päe ... |
teema: Kommenteerimine: murka390 |
vazz
vastuseid: 80
vaadatud: 27997
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2008 21:15:12 pealkiri: Kommenteerimine: murka390 |
| Ostsin automaki. Töötab ilusti. Kaup kiire ja korralik. |
teema: IT õppimine |
vazz
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320806
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.05.2007 22:55:59 pealkiri: IT õppimine |
Kas keegi Tartu kutsekas
oskab siis keegi kommenteerida?
Kui hästi läheb siis see aasta lõpetan
Põhiliselt on Cisco CCNA 1-4
Lisaks, mis meelde tuleb on Access-is andmebaasid ja SQL, ... |
teema: Kommenteerimine: bebop |
vazz
vastuseid: 7
vaadatud: 4379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2006 12:23:34 pealkiri: Kommenteerimine: bebop |
Ostis printer-skänner-koopiamasina HP PSC 750, kiire tehing ja ise tuli järgi. Meeldiv kogemus
 |
teema: ekodu.net |
vazz
vastuseid: 346
vaadatud: 110335
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.10.2006 17:15:43 pealkiri: ekodu.net |
| Sooviks teada, kellel eKodu klientidel on täna terve päev sait maas olnud? Endal on justnimelt see juhtunud, Joomlal põhineval cms-il on ainult joomla hoiatus ees ning cpanelisse sisse logides ütl ... |
teema: Kommenteerimine: kid. |
vazz
vastuseid: 34
vaadatud: 16016
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2006 13:03:11 pealkiri: Kommenteerimine: kid. |
| ostis wifi kaardi, kaup kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: h2kker |
vazz
vastuseid: 21
vaadatud: 8126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2006 22:45:02 pealkiri: Kommenteerimine: h2kker |
| ostis arvutikasti ning usaldas mind ja tegi diili ilma kaupa nägemata |
teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid |
vazz
vastuseid: 185
vaadatud: 81169
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 26.09.2006 09:45:56 pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620 |
| Ega see Samsungi ekraangi parem pole. Loodan et Dellil tuleb vasti jälle suur kampaania, kus ekraanid välja vahetatakse nagu nende vigaste akude puhul tehti. |
teema: Kommenteerimine: trevi |
vazz
vastuseid: 5
vaadatud: 1616
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2006 18:56:40 pealkiri: Kommenteerimine: trevi |
| ostis läpaka, kaup kiirelt ja korralikult vahetatud |
teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid |
vazz
vastuseid: 185
vaadatud: 81169
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 20.09.2006 19:05:40 pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620 |
, ega resolutsioon vale pole? LCD on ette nähtud kindla reso peal töötamiseks.
reso peaks õige olema 1440x900 olen püüdnud ka microsofti powertoyd ClearType Tuning-uga asja siluda aga mitte m ... |
teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid |
vazz
vastuseid: 185
vaadatud: 81169
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 20.09.2006 18:51:20 pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620 |
| Endal pea sama isend aga ma ei saa aru, kas on tegemist minu silmahädaga või on Dell ämbrisse astunud ja mingi sita lcd külge monteerinud. Nimelt weebis surfates on tõeliselt piin teksti jälgida ... |
teema: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid |
vazz
vastuseid: 693
vaadatud: 179284
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.09.2006 10:00:14 pealkiri: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid |
Dell D620 core duo 1,66GHz, 1GB RAM, Nvidia Quadro
Default sätetega:
3dmark2001se: 15305
2dmark2006: 592 |
teema: Veredoonorlus |
vazz
vastuseid: 742
vaadatud: 376530
|
foorum: HV üritused postitatud: 11.08.2006 09:38:31 pealkiri: Veredoonorlus |
hmm palju neid teemasid siin on vereandmise kohta
ise mõtlesin, et läheks järgmine nädal andma, äkki viitsib keegi kaasa tulla, pole nagu varem käinud kah ja üksi pole tahtmist
M ... |
teema: Kuidas reaalajas jälgida kes sinu arvutisse üritab trügida... |
vazz
vastuseid: 14
vaadatud: 4250
|
foorum: Turvalisus postitatud: 02.08.2006 10:00:51 pealkiri: Kuidas reaalajas jälgida kes sinu arvutisse üritab trügida... |
| Windowsi oma netstat näitab ka miskit liiklust. Et siis command linest netstat. |
teema: Kommenteerimine: avax |
vazz
vastuseid: 270
vaadatud: 68167
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2006 09:37:08 pealkiri: Kommenteerimine: avax |
| vabastas mind kotitäiest kaablitest |
teema: Kommenteerimine: kk |
vazz
vastuseid: 119
vaadatud: 49409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2006 15:23:23 pealkiri: Kommenteerimine: kk |
| ostsin läpaka, olen rahul |
teema: Kommenteerimine: Mirael |
vazz
vastuseid: 1
vaadatud: 781
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2006 22:59:17 pealkiri: Kommenteerimine: Mirael |
Postiivne tehing  |
teema: Veredoonorlus |
vazz
vastuseid: 742
vaadatud: 376530
|
foorum: HV üritused postitatud: 19.06.2006 16:06:27 pealkiri: Veredoonorlus |
Tundub, et rahval ikka huvi on, peaks äkki siis mingi ühise ürituse korraldama ja seda suhteliselt kiirelt, kuna ilmselt suvel on enamus HV inimestel veres stabiilselt bromill.
Äkki on aktivist ... |
teema: Veredoonorlus |
vazz
vastuseid: 742
vaadatud: 376530
|
foorum: HV üritused postitatud: 17.06.2006 18:15:05 pealkiri: Veredoonorlus |
viimased korrad kui ma käinud olen, siis on öeldud, et 2 kuud on see minimaalne aeg, mis vahet pidama peaks ja vist 5 korda aastas võib käia.
Siiamaani on olnud Tartus ja Tallinnas vere andmise ... |
teema: Veredoonorlus |
vazz
vastuseid: 742
vaadatud: 376530
|
foorum: HV üritused postitatud: 15.06.2006 15:47:00 pealkiri: Veredoonorlus |
Tekkis eile verd andmas mõte, et kas hea HV rahva seas ei ole häid inimesi, kes oleksid nõus verd loovutama?
Doonoriverd vajatakse iga päev ja iga annetatud veredoos päästab kellegi elu. Me ... |
teema: Kommenteerimine: Zooter |
vazz
vastuseid: 64
vaadatud: 21963
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.06.2006 15:01:46 pealkiri: Kommenteerimine: Zooter |
| Ostis 10" LCD monitori ära. Kaup kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: zbx |
vazz
vastuseid: 366
vaadatud: 82390
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2006 09:19:35 pealkiri: Kommenteerimine: zbx |
| Jagas mulle hunnik gupisid. |
teema: Probleem TI4200 ja emaplaadiga. |
vazz
vastuseid: 7
vaadatud: 1313
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.04.2006 18:50:12 pealkiri: Probleem TI4200 ja emaplaadiga. |
| Sai ka teises masinas proovitud, kuid ei midagi. Radika alla piiludes kõrbemisjälgi ei paistnud. On keegi kes viitsiks oma targa pilgu peale visata ja öelda kas annab asjaga midagi teha või läheb ... |
teema: Probleem TI4200 ja emaplaadiga. |
vazz
vastuseid: 7
vaadatud: 1313
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.04.2006 21:47:30 pealkiri: Probleem TI4200 ja emaplaadiga. |
| Sattus minu kätte üks inno3D TI4200, 8x AGP, DVI, TV-OUT, 128MB, töökord on teadmata. Arvutiks on 250w codegeni toitega/ 800MHz AMD prose/512mb RAM emaplaat PCChips M810LR http://www.pcchips.com.t ... |
teema: Sony Ericsson K700 |
vazz
vastuseid: 170
vaadatud: 42498
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.03.2006 09:25:03 pealkiri: Sony Ericsson K700 |
| Eriti imelik on ka see, kui paned äratust pikemaks, siis on see 9 minutit. Et nagu milleks 9, kas selleks, et kui 10min on aega, siis hakkab 1minut varem lärmama? |
teema: Sony Ericsson K700 |
vazz
vastuseid: 170
vaadatud: 42498
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.03.2006 14:12:14 pealkiri: Sony Ericsson K700 |
| Keegi oskab öelda, kust ma seda aku tühjakssaamis helinat maha võtta saaks? Iga kord ehmatan kui röökima hakkab. |
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
vazz
vastuseid: 32992
vaadatud: 6139511
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.03.2006 12:44:31 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
| Juhtus siis eile minuga selline lugu. Jube kiire oli ja raha oli vaja võtta. Läksin siis Roccal Mare keskusesse SEB pangaautomaadist raha võtma. Minu ees võttis mingi vana mutt raha, kes pidevalt ... |
teema: Nokia 6610 |
vazz
vastuseid: 53
vaadatud: 15815
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.12.2005 12:15:02 pealkiri: Nokia 6610 |
| Kas sellel 6610 kuidagi raadiot ilma kõrvaklappideta ka kuulata saab? |
teema: Kommenteerimine: ferrum |
vazz
vastuseid: 134
vaadatud: 37789
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2005 21:05:31 pealkiri: Kommenteerimine: ferrum |
| kaup kiire, maksis rohkem kui küsisin:P |
teema: Maailma esimene spämm? |
vazz
vastuseid: 17
vaadatud: 5491
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.08.2005 15:21:52 pealkiri: Maailma esimene spämm? |
http://pulm.pri.ee/sp2mm.JPG
Kes uurib lähemalt see saab aru. |
teema: Restart nupp ei tööta! |
vazz
vastuseid: 13
vaadatud: 2288
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.05.2005 15:00:42 pealkiri: Restart nupp ei tööta! |
| display propertise alt screen saver ja sealt settings ning advanced leht tasuks ka üle vaadata. |
teema: Probleem DVD kirjutajaga/kirjutamisega |
vazz
vastuseid: 6
vaadatud: 1629
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.05.2005 10:44:16 pealkiri: Probleem DVD kirjutajaga/kirjutamisega |
| on see jama algusest peale olnud, siis kui see DVDRW juurde pandi või on see hiljem tekkinud? ilmselt oleks kõige parem lahendus kui nad Mikromaailmas selle asja uuesti üle vaatavad ja kasvõi koha ... |
teema: Kaspersky plussid ja miinused. Kiire! |
vazz
vastuseid: 12
vaadatud: 2844
|
foorum: Turvalisus postitatud: 27.04.2005 23:46:21 pealkiri: Kaspersky plussid ja miinused. Kiire! |
| Saan sust aru, kuid minu jaoks tarvilikku asja pole räägitud. Ma mõtlen serveri süsteemi poolt, seda kodukasutaja poolt ma tean isegi ja konfimisega probleeme ei ole. Lihtsalt on vaja firmas otsus ... |
| |