Avaleht
otsing leidis 63 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
vazz

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684190

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.11.2020 18:24:33   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Tänud Tanel

Ehk tavainimene ei tohiks väga ostuga eksida, kui ta võtab kõige odavama sobiva suurusega teleri?
Muud tilulilud, mis kõrgema hinnaklassiga kaasnevad on rohkem üle keskmise teler ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
vazz

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684190

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.11.2020 17:35:49   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Peale 10 aastat lõpetas praegune telekas koostöö.

Kuna endal puudub absoluutne ülevaade turul toimuvast, siis küsin foorumlaste käest abi.
Millist soodsama hinnaklassi telekat soovitate tav ...
  teema: Kommenteerimine: kakur007
vazz

vastuseid: 232
vaadatud: 42014

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2016 15:46:43   pealkiri: Kommenteerimine: kakur007
Ostsin Bluedio Ci3 klapid
  teema: Kommenteerimine: vinksvonks
vazz

vastuseid: 102
vaadatud: 18908

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2014 08:56:58   pealkiri: Kommenteerimine: vinksvonks
Vahetasin raha survetoru vastu
  teema: Nokia uuendas Symbiani Belle'ks
vazz

vastuseid: 29
vaadatud: 18355

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 10.02.2012 16:52:29   pealkiri: Nokia uuendas Symbiani Belle'ks
Peale C6-01 Belle updatet ei tööta enam Garmin Mobile XT. Nimelt ei ilmu Garminis keyboard, mille kaudu saaks kohanimesid sisestada.
  teema: Kommenteerimine: excalibur
vazz

vastuseid: 315
vaadatud: 104316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2012 11:32:12   pealkiri: Kommenteerimine: excalibur
Ostsin spinna. Loodetavasti toob see nüüd palju kala.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mardex
vazz

vastuseid: 408
vaadatud: 63332

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2011 09:43:59   pealkiri: Kommenteerimine: Mardex
Ostsin emaplaadi, tõi kohale ja kaup korralik.
  teema: Veredoonorlus
vazz

vastuseid: 742
vaadatud: 376530

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 04.03.2011 14:08:43   pealkiri: Veredoonorlus
20-s kord käidud
  teema: Kommenteerimine: iff2
vazz

vastuseid: 43
vaadatud: 18846

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2010 11:19:47   pealkiri: Kommenteerimine: iff2
Ostsin DVD mängija. Töötab korralikult! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Okman
vazz

vastuseid: 428
vaadatud: 86098

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2009 10:54:12   pealkiri: Kommenteerimine: Okman
Ostsin HDMI kaabli, tehing oli väga kiire ja kaup postiga järgmine päev ukse taga.
  teema: Kommenteerimine: apelsin16
vazz

vastuseid: 62
vaadatud: 26887

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2009 16:47:37   pealkiri: Kommenteerimine: apelsin16
Ostsin lestad ja maski thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Sponge Bob
vazz

vastuseid: 397
vaadatud: 126762

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2009 13:49:42   pealkiri: Kommenteerimine: Sponge Bob
Ostsin läpaka klaveri. Töötas ja kõik oli nii nagu lubatud
  teema: Kommenteerimine: Mardex
vazz

vastuseid: 408
vaadatud: 63332

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2009 12:29:39   pealkiri: Kommenteerimine: Mardex
Ostsin toiteploki, tõi ise kohale ja andis veel eurosid pealekauba
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi I
vazz

vastuseid: 564
vaadatud: 249426

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.02.2009 14:07:11   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi I
kellelgi N82 akut on või teab kus soodsalt saada?
  teema: Kommenteerimine: ponier
vazz

vastuseid: 17
vaadatud: 10690

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2009 14:35:48   pealkiri: Kommenteerimine: ponier
vahetasin arvuti IPaq-i vastu. Kaup aus ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Suure koguse arvutite haldamine
vazz

vastuseid: 2
vaadatud: 2230

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 29.08.2008 16:57:51   pealkiri: Suure koguse arvutite haldamine
Ei teagi, et kas sai õigesse foorumisse.
Igatahes case selline: vaja hallata ja monitoorida ca 500-600 PC-d ja 15 serverit. Kasutusel Windows keskkond (2000,XP, XP embedded,2003). Ootaks häid soov ...
  teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid
vazz

vastuseid: 185
vaadatud: 81169

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 18.06.2008 12:52:27   pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620
Masin vast 2 aastat vana. Eks mainin neile ka seda aku jama kui kätte saan. Ostetud MAX-ist.
  teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid
vazz

vastuseid: 185
vaadatud: 81169

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 16.06.2008 18:46:38   pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620
Minu d620 läks täna garantiisse seoses displeiga. Mõtlesin, et videokaart annab otsad, kuna ekraan läks säbruliseks aga remondist öelda, et ekraan läbi ja vaja uus tellida. Aega läheb 5-6 päe ...
  teema: Kommenteerimine: murka390
vazz

vastuseid: 80
vaadatud: 27997

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2008 21:15:12   pealkiri: Kommenteerimine: murka390
Ostsin automaki. Töötab ilusti. Kaup kiire ja korralik.
  teema: IT õppimine
vazz

vastuseid: 4402
vaadatud: 1320806

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.05.2007 22:55:59   pealkiri: IT õppimine
Kas keegi Tartu kutsekas
oskab siis keegi kommenteerida?

Kui hästi läheb siis see aasta lõpetan icon_smile.gif

Põhiliselt on Cisco CCNA 1-4
Lisaks, mis meelde tuleb on Access-is andmebaasid ja SQL, ...
  teema: Kommenteerimine: bebop
vazz

vastuseid: 7
vaadatud: 4379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2006 12:23:34   pealkiri: Kommenteerimine: bebop
Ostis printer-skänner-koopiamasina HP PSC 750, kiire tehing ja ise tuli järgi. Meeldiv kogemus

thumbs_up.gif
  teema: ekodu.net
vazz

vastuseid: 346
vaadatud: 110335

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.10.2006 17:15:43   pealkiri: ekodu.net
Sooviks teada, kellel eKodu klientidel on täna terve päev sait maas olnud? Endal on justnimelt see juhtunud, Joomlal põhineval cms-il on ainult joomla hoiatus ees ning cpanelisse sisse logides ütl ...
  teema: Kommenteerimine: kid.
vazz

vastuseid: 34
vaadatud: 16016

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2006 13:03:11   pealkiri: Kommenteerimine: kid.
ostis wifi kaardi, kaup kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: h2kker
vazz

vastuseid: 21
vaadatud: 8126

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2006 22:45:02   pealkiri: Kommenteerimine: h2kker
ostis arvutikasti ning usaldas mind ja tegi diili ilma kaupa nägemata
  teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid
vazz

vastuseid: 185
vaadatud: 81169

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 26.09.2006 09:45:56   pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620
Ega see Samsungi ekraangi parem pole. Loodan et Dellil tuleb vasti jälle suur kampaania, kus ekraanid välja vahetatakse nagu nende vigaste akude puhul tehti.
  teema: Kommenteerimine: trevi
vazz

vastuseid: 5
vaadatud: 1616

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2006 18:56:40   pealkiri: Kommenteerimine: trevi
ostis läpaka, kaup kiirelt ja korralikult vahetatud
  teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid
vazz

vastuseid: 185
vaadatud: 81169

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 20.09.2006 19:05:40   pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620
, ega resolutsioon vale pole? LCD on ette nähtud kindla reso peal töötamiseks.

reso peaks õige olema 1440x900 olen püüdnud ka microsofti powertoyd ClearType Tuning-uga asja siluda aga mitte m ...
  teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid
vazz

vastuseid: 185
vaadatud: 81169

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 20.09.2006 18:51:20   pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620
Endal pea sama isend aga ma ei saa aru, kas on tegemist minu silmahädaga või on Dell ämbrisse astunud ja mingi sita lcd külge monteerinud. Nimelt weebis surfates on tõeliselt piin teksti jälgida ...
  teema: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid
vazz

vastuseid: 693
vaadatud: 179284

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.09.2006 10:00:14   pealkiri: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid
Dell D620 core duo 1,66GHz, 1GB RAM, Nvidia Quadro

Default sätetega:

3dmark2001se: 15305
2dmark2006: 592
  teema: Veredoonorlus
vazz

vastuseid: 742
vaadatud: 376530

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 11.08.2006 09:38:31   pealkiri: Veredoonorlus
hmm palju neid teemasid siin on vereandmise kohta icon_razz1.gif
ise mõtlesin, et läheks järgmine nädal andma, äkki viitsib keegi kaasa tulla, pole nagu varem käinud kah ja üksi pole tahtmist icon_rolleyes.gif

M ...
  teema: Kuidas reaalajas jälgida kes sinu arvutisse üritab trügida...
vazz

vastuseid: 14
vaadatud: 4250

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 02.08.2006 10:00:51   pealkiri: Kuidas reaalajas jälgida kes sinu arvutisse üritab trügida...
Windowsi oma netstat näitab ka miskit liiklust. Et siis command linest netstat.
  teema: Kommenteerimine: avax
vazz

vastuseid: 270
vaadatud: 68167

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2006 09:37:08   pealkiri: Kommenteerimine: avax
vabastas mind kotitäiest kaablitest
  teema: Kommenteerimine: kk
vazz

vastuseid: 119
vaadatud: 49409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2006 15:23:23   pealkiri: Kommenteerimine: kk
ostsin läpaka, olen rahul
  teema: Kommenteerimine: Mirael
vazz

vastuseid: 1
vaadatud: 781

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2006 22:59:17   pealkiri: Kommenteerimine: Mirael
Postiivne tehing thumbs_up.gif
  teema: Veredoonorlus
vazz

vastuseid: 742
vaadatud: 376530

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 19.06.2006 16:06:27   pealkiri: Veredoonorlus
Tundub, et rahval ikka huvi on, peaks äkki siis mingi ühise ürituse korraldama ja seda suhteliselt kiirelt, kuna ilmselt suvel on enamus HV inimestel veres stabiilselt bromill.

Äkki on aktivist ...
  teema: Veredoonorlus
vazz

vastuseid: 742
vaadatud: 376530

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 17.06.2006 18:15:05   pealkiri: Veredoonorlus
viimased korrad kui ma käinud olen, siis on öeldud, et 2 kuud on see minimaalne aeg, mis vahet pidama peaks ja vist 5 korda aastas võib käia.

Siiamaani on olnud Tartus ja Tallinnas vere andmise ...
  teema: Veredoonorlus
vazz

vastuseid: 742
vaadatud: 376530

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 15.06.2006 15:47:00   pealkiri: Veredoonorlus
Tekkis eile verd andmas mõte, et kas hea HV rahva seas ei ole häid inimesi, kes oleksid nõus verd loovutama?

Doonoriverd vajatakse iga päev ja iga annetatud veredoos päästab kellegi elu. Me ...
  teema: Kommenteerimine: Zooter
vazz

vastuseid: 64
vaadatud: 21963

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.06.2006 15:01:46   pealkiri: Kommenteerimine: Zooter
Ostis 10" LCD monitori ära. Kaup kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: zbx
vazz

vastuseid: 366
vaadatud: 82390

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2006 09:19:35   pealkiri: Kommenteerimine: zbx
Jagas mulle hunnik gupisid.
  teema: Probleem TI4200 ja emaplaadiga.
vazz

vastuseid: 7
vaadatud: 1313

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.04.2006 18:50:12   pealkiri: Probleem TI4200 ja emaplaadiga.
Sai ka teises masinas proovitud, kuid ei midagi. Radika alla piiludes kõrbemisjälgi ei paistnud. On keegi kes viitsiks oma targa pilgu peale visata ja öelda kas annab asjaga midagi teha või läheb ...
  teema: Probleem TI4200 ja emaplaadiga.
vazz

vastuseid: 7
vaadatud: 1313

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.04.2006 21:47:30   pealkiri: Probleem TI4200 ja emaplaadiga.
Sattus minu kätte üks inno3D TI4200, 8x AGP, DVI, TV-OUT, 128MB, töökord on teadmata. Arvutiks on 250w codegeni toitega/ 800MHz AMD prose/512mb RAM emaplaat PCChips M810LR http://www.pcchips.com.t ...
  teema: Sony Ericsson K700
vazz

vastuseid: 170
vaadatud: 42498

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.03.2006 09:25:03   pealkiri: Sony Ericsson K700
Eriti imelik on ka see, kui paned äratust pikemaks, siis on see 9 minutit. Et nagu milleks 9, kas selleks, et kui 10min on aega, siis hakkab 1minut varem lärmama?
  teema: Sony Ericsson K700
vazz

vastuseid: 170
vaadatud: 42498

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.03.2006 14:12:14   pealkiri: Sony Ericsson K700
Keegi oskab öelda, kust ma seda aku tühjakssaamis helinat maha võtta saaks? Iga kord ehmatan kui röökima hakkab.
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
vazz

vastuseid: 32992
vaadatud: 6139511

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.03.2006 12:44:31   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Juhtus siis eile minuga selline lugu. Jube kiire oli ja raha oli vaja võtta. Läksin siis Roccal Mare keskusesse SEB pangaautomaadist raha võtma. Minu ees võttis mingi vana mutt raha, kes pidevalt ...
  teema: Nokia 6610
vazz

vastuseid: 53
vaadatud: 15815

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.12.2005 12:15:02   pealkiri: Nokia 6610
Kas sellel 6610 kuidagi raadiot ilma kõrvaklappideta ka kuulata saab?
  teema: Kommenteerimine: ferrum
vazz

vastuseid: 134
vaadatud: 37789

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2005 21:05:31   pealkiri: Kommenteerimine: ferrum
kaup kiire, maksis rohkem kui küsisin:P
  teema: Maailma esimene spämm?
vazz

vastuseid: 17
vaadatud: 5491

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.08.2005 15:21:52   pealkiri: Maailma esimene spämm?
http://pulm.pri.ee/sp2mm.JPG

Kes uurib lähemalt see saab aru.
  teema: Restart nupp ei tööta!
vazz

vastuseid: 13
vaadatud: 2288

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.05.2005 15:00:42   pealkiri: Restart nupp ei tööta!
display propertise alt screen saver ja sealt settings ning advanced leht tasuks ka üle vaadata.
  teema: Probleem DVD kirjutajaga/kirjutamisega
vazz

vastuseid: 6
vaadatud: 1629

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 05.05.2005 10:44:16   pealkiri: Probleem DVD kirjutajaga/kirjutamisega
on see jama algusest peale olnud, siis kui see DVDRW juurde pandi või on see hiljem tekkinud? ilmselt oleks kõige parem lahendus kui nad Mikromaailmas selle asja uuesti üle vaatavad ja kasvõi koha ...
  teema: Kaspersky plussid ja miinused. Kiire!
vazz

vastuseid: 12
vaadatud: 2844

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 27.04.2005 23:46:21   pealkiri: Kaspersky plussid ja miinused. Kiire!
Saan sust aru, kuid minu jaoks tarvilikku asja pole räägitud. Ma mõtlen serveri süsteemi poolt, seda kodukasutaja poolt ma tean isegi ja konfimisega probleeme ei ole. Lihtsalt on vaja firmas otsus ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.