Avaleht
otsing leidis 63 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: undead
uzzman

vastuseid: 724
vaadatud: 130402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2013 21:40:43   pealkiri: Kommenteerimine: undead
Sai üks läpaka ekraan ostetud. saatis postiga, pakkis korralikult. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Codeplaya
uzzman

vastuseid: 20
vaadatud: 8112

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2012 07:28:34   pealkiri: Kommenteerimine: Codeplaya
Ostsin läpaka lcd.
Saatis postiga, korralikult pakitud.

Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
uzzman

vastuseid: 448
vaadatud: 147515

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2011 18:28:44   pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6
müüs videokaardi.
saatis postiga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Voyage
uzzman

vastuseid: 825
vaadatud: 117409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2011 19:24:07   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Müüs mälud. Kiire diil thumbs_up.gif
  teema: Toshiba ac100-10D netiga jama. :: Sülearvutid
uzzman

vastuseid: 0
vaadatud: 2269

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 18.01.2011 10:54:04   pealkiri: Toshiba ac100-10D netiga jama. :: Sülearvutid
Arvutiks on siis Toshiba AC100-10D androidi op süsteemiga. Oleks vaja wireless modemit mis oleks ühilduv androidiga.
Hetkel on ainuke võimalus neti kasutada wifi-ga.
Kui keegi on Androidi Linuxi ...
  teema: Kommenteerimine: mend
uzzman

vastuseid: 5
vaadatud: 3026

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2010 23:21:58   pealkiri: Kommenteerimine: mend
Andis 2 monitori ära.
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi I
uzzman

vastuseid: 564
vaadatud: 249240

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.01.2009 14:52:50   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi I
Ostsin Tele2-hest Nokia 6220c ja kodus avastasin et displeil on üks surnud piksel.
Kas nad vahetavad selle garantii korras välja?
  teema: Kommenteerimine: jansadj
uzzman

vastuseid: 651
vaadatud: 104430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2008 10:36:53   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
Sai läpaka klaver ostetud.
Soovitan julgelt.
  teema: Kommenteerimine: jackal17
uzzman

vastuseid: 18
vaadatud: 4432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2008 13:05:29   pealkiri: Kommenteerimine: jackal17
ostsin läpaka hdd.
regeeris kiiresti.
äri võib teinekordgi teha. thumbs_up.gif
  teema: Ordi
uzzman

vastuseid: 4276
vaadatud: 977065

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.04.2008 18:39:51   pealkiri: Ordi
no eks ma käin jah ära.
aga tagasi ma seda nüüd küll ei anna pigem maksan selle hinnavahe kinni.
  teema: Ordi
uzzman

vastuseid: 4276
vaadatud: 977065

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.04.2008 12:44:03   pealkiri: Ordi
, aga mitme gigane arvel kirjas oli? icon_biggrin.gif

120 GB icon_lol.gif icon_lol.gif
maksin ka 120 Gb eest
  teema: Ordi
uzzman

vastuseid: 4276
vaadatud: 977065

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.04.2008 01:30:54   pealkiri: Ordi
ostsin ordist läpakale sata ketta, tellisin 120 Gb aga sai 160 Gb thumbs_up.gif

Ei tea kas see oli kellegi viga või ei olnud 120-est
Aga kuna mulle oli see kasulik siis ei hakkand tagasi ka viima icon_redface.gif
  teema: HP Pavilion Media Center dv6599en :: Sülearvutid
uzzman

vastuseid: 15
vaadatud: 4713

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 21.03.2008 22:44:56   pealkiri: HP Pavilion Media Center dv6599en
ei hakka uut teemat tegema aga
mul ka ei tööta see kaamera (dv6225eu).
Vista vahetasin nuditud XP vastu (Tiny XP Rev06)
Proovisin nende driveritega mis hp lehelt leidsin aga ei midagi. skype ja m ...
  teema: Kommenteerimine: Margus014
uzzman

vastuseid: 168
vaadatud: 56466

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2008 19:10:18   pealkiri: Kommenteerimine: Margus014
ostsin LED-e
pakk oli hästi komplekteeritud
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lockeed
uzzman

vastuseid: 2
vaadatud: 2875

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2008 19:58:56   pealkiri: Kommenteerimine: lockeed
Sai väike ari tehtud
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
uzzman

vastuseid: 1309
vaadatud: 272753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2008 19:56:31   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Ostsin mälu.

Kiire äri oli
Soovitan thumbs_up.gif 8)
  teema: HV logoga helkurvestide lõpumüük!
uzzman

vastuseid: 254
vaadatud: 71341

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 07.12.2007 14:15:40   pealkiri: HV logoga helkurvestide lõpumüük!
võtaks ühe kindlasti (uurin äkki tahaks keegi veel).
Ise sõidan rolleriga päevast päeva (pimedas ka) siis miks mitte osta omale selline vest icon_wink.gif
  teema: Arvut jookseb kokku
uzzman

vastuseid: 7
vaadatud: 2520

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.10.2007 23:08:14   pealkiri: Arvut jookseb kokku
võib olla update tõmbas mingi kahtlase draiveri
  teema: Arvut jookseb kokku
uzzman

vastuseid: 7
vaadatud: 2520

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.10.2007 14:23:34   pealkiri: Arvut jookseb kokku
mingi draiver ei funga Xp-ga?
  teema: Arvut jookseb kokku
uzzman

vastuseid: 7
vaadatud: 2520

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.10.2007 17:46:48   pealkiri: Arvut jookseb kokku
tee kast tolmust puhtaks. võid proovida ka teise toitega.
  teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P
uzzman

vastuseid: 518
vaadatud: 247891

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.09.2007 00:22:10   pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P
http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2003/01/os_quiz/os2_warp.jpg
http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2004/10/file_extensions/dll.jpg
  teema: arvuti tegi poole formati pealt restardi.
uzzman

vastuseid: 6
vaadatud: 2313

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 15.09.2007 17:08:12   pealkiri: arvuti tegi poole formati pealt restardi.
win pani segast. teises arvutis proovisin sain kohe windooza enda juraga korda.
  teema: arvuti tegi poole formati pealt restardi.
uzzman

vastuseid: 6
vaadatud: 2313

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 15.09.2007 06:32:57   pealkiri: arvuti tegi poole formati pealt restardi.
koos selle katkise hitachi on 3.Proovisin selle windooza utiliga uuesti ja hakkas juba My computeris näitama ketast.
Aga kasutada ikka ei saa viskab sellise errori et ketas on viga saanud vms...
ag ...
  teema: arvuti tegi poole formati pealt restardi.
uzzman

vastuseid: 6
vaadatud: 2313

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.09.2007 00:36:18   pealkiri: arvuti tegi poole formati pealt restardi.
koju jõuan siis uurin

E: ei aitand see leht.
Pilt kah errorist http://img174.imageshack.us/img174/5415/tiitlitait8.th.jpg
E: tuleb veel kellegi poolt mingisuguseid ideid???
  teema: arvuti tegi poole formati pealt restardi.
uzzman

vastuseid: 6
vaadatud: 2313

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.09.2007 02:28:27   pealkiri: arvuti tegi poole formati pealt restardi.
Mure siis selline et tegin kettale formati aga arvuti tegi restardi poole formaatimise pealt.
Ma ei saa seda ketast kasutada enam. Proovisin Patrition maciguga teha uut partritsiooni installi aga ta ...
  teema: Naljakaim lause HV foorumis
uzzman

vastuseid: 1881
vaadatud: 708836

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.08.2007 20:52:07   pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis
.... SATA kontroller on emaka peal (Biostar M7CDN Pro). EP-8KRAI ei olnud sellist asja ja kõik toimis ilusti. Mis võiks viga olla?

1. Mis on arvutil tegemist paljunemisorganitega? Sata kontrolle ...
  teema: Kommenteerimine: andreas123
uzzman

vastuseid: 59
vaadatud: 21908

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.08.2007 15:59:43   pealkiri: Kommenteerimine: andreas123
Sai üks nokia kaabel ostetud tema käest.
Suht positiivse mulje jättis. icon_biggrin.gif
  teema: emaplaat arvatavasti liigse +12v pärast katki
uzzman

vastuseid: 8
vaadatud: 2078

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.06.2007 23:16:56   pealkiri: emaplaat arvatavasti liigse +12v pärast katki
Ei noh profiili on ikke väga raske vaadata ju icon_lol.gif icon_idea.gif
  teema: emaplaat arvatavasti liigse +12v pärast katki
uzzman

vastuseid: 8
vaadatud: 2078

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.06.2007 22:20:18   pealkiri: emaplaat arvatavasti liigse +12v pärast katki
sellist ei tasu vist enam parandama hakata. odavam tuleb uus osta. Aga muidu tasub konded üle vaadata. Või kui platel on kaitsmed olemas siis nood tasuks ka üle vaadata.
  teema: Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja)
uzzman

vastuseid: 389
vaadatud: 136280

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.06.2007 22:51:29   pealkiri: Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja)
Mul oli Nokia 5140 GPS korpus maksis miskit 1700.- Ei mäleta mis softi kasutasin kahjuks
  teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4
uzzman

vastuseid: 492
vaadatud: 236615

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2007 22:42:55   pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4
Sai üks HDD ostetud saatis postiga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Prayer
uzzman

vastuseid: 231
vaadatud: 85402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.05.2007 23:01:28   pealkiri: Kommenteerimine: Prayer
Ostsin temalt postiteel videokaardi.
Olen kaubaga rahul. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Naljakad juhtumised mängudest.
uzzman

vastuseid: 902
vaadatud: 295351

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 03.05.2007 20:15:39   pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest.
http://img70.imageshack.us/img70/2603/untitledgj3.th.png

Kus mu käru jäi??? icon_eek.gif icon_lol.gif
Mängisin kunagi 18 WoS: Across America
  teema: Heli "sahiseb", kui kõllid on ühendatud arvutiga.
uzzman

vastuseid: 61
vaadatud: 14517

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.04.2007 21:28:20   pealkiri: Heli "sahiseb", kui kõllid on ühendatud arvutiga.
minu teada kasutab int. helikaart arvuti proset ja kui sa hiirt liigutad või mõnda rakendust kasutad siis ongi kuulda seda sahinat (heli läheb läbi prose ja korjab endaga igasugu signaale kaasa). ...
  teema: Kommenteerimine: Xender
uzzman

vastuseid: 58
vaadatud: 27800

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2007 19:21:20   pealkiri: Kommenteerimine: Xender
ostsin temalt posti teel p4 prose. äri võib teha teine kordki. thumbs_up.gif
  teema: 80gb samsung sp0802n muutus 30gb -seks
uzzman

vastuseid: 6
vaadatud: 2076

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.02.2007 19:03:22   pealkiri: 80gb samsung sp0802n muutus 30gb -seks
aga proovi teises arvutis. mis ta siis teeb? asi võib olla emaplaadis siis kui teises arvutis töötab normaalselt.
  teema: MSI 651M-V bios flash = mobo surm?
uzzman

vastuseid: 4
vaadatud: 1637

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.01.2007 15:51:51   pealkiri: MSI 651M-V bios flash = mobo surm?
cmos cleari teeb patareid välja võttes vist 10 minutit kui mälu ei peta ja kui kruvikeerajaga ühendad patarei klemmid siis pidi kiiremini tegema (ise pole proovinud)
loe emaplaadi manuaali seal ...
  teema: Kommenteerimine: gertsylm
uzzman

vastuseid: 9
vaadatud: 4713

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2007 15:55:55   pealkiri: Kommenteerimine: gertsylm
ostsin temalt UV-ledidega asjanduse. saatis postiga. kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: k2nsa_hps
uzzman

vastuseid: 74
vaadatud: 18035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2007 16:53:50   pealkiri: Kommenteerimine: k2nsa_hps
sain temalt tasuta 4 soc.7 proset.
igati abivalmis ja vastutulelik tüüp icon_smile.gif
  teema: Mingi jama on kettaga.
uzzman

vastuseid: 1
vaadatud: 909

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.01.2007 15:51:28   pealkiri: Mingi jama on kettaga.
Igakord kui arvuti käima panen siis ta hakkab ketast scandiskiga kontrollima. Kettadefragmentoriga ei saa ka midagi teha viskab sellise errori: Kettadefragmentor avastas, et Chkdsk on plaanitud käiv ...
  teema: Ülekuumenemine ?
uzzman

vastuseid: 30
vaadatud: 4610

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2007 05:03:11   pealkiri: Ülekuumenemine ?
kui voldid kõiguvad siis kipupki arvuti resa tegema 8)
  teema: Ülekuumenemine ?
uzzman

vastuseid: 30
vaadatud: 4610

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.01.2007 06:29:13   pealkiri: Ülekuumenemine ?
võta arvuti jupideks ja puhasta tolmust ära vaata kas siis ka jamab. toides võib kah siis asi olla kui ta mingi noname on. egas see watt ei olegi kõige olulisem, amprid ja voldid on tunduvalt olul ...
  teema: Kommenteerimine: alliance
uzzman

vastuseid: 530
vaadatud: 135828

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2006 19:09:29   pealkiri: Kommenteerimine: alliance
sai kah üks diil tehtud. psu mulle raha talle.
kauba peale sain laheda kilekoti icon_biggrin.gif
Äri võib teine kordgi teha thumbs_up.gif
  teema: kas jagada partitsioonideks v mitte?
uzzman

vastuseid: 18
vaadatud: 5819

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 17.12.2006 04:37:21   pealkiri: kas jagada partitsioonideks v mitte?
oleneb ketta suurusest ka
  teema: External Hard Drives
uzzman

vastuseid: 2
vaadatud: 994

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 17.12.2006 04:31:51   pealkiri: External Hard Drives
välisele kettale pole mõtet OSi panna sest ühendus arvutiga on palju aeglasem
  teema: Toshiba MK8025GAS 80Gb kõvaketta elektroonika.
uzzman

vastuseid: 4
vaadatud: 2354

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 17.12.2006 04:28:28   pealkiri: Toshiba MK8025GAS 80Gb kõvaketta elektroonika.
Toshibatel eleektroonika vahetus ei õnnestu.Miks??? siis kui sama mudeli elektroonika on siis peaks ju ikka saama icon_question.gif icon_question.gif
  teema: Küsimus Prolink PV-M2TV316PL+ kohta
uzzman

vastuseid: 3
vaadatud: 1582

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.12.2006 04:21:34   pealkiri: Küsimus Prolink PV-M2TV316PL+ kohta
Ikka peaks saama. Tootjatel ei oleks muidu eriti mõtet valmistada neid kaarte kui nad ainult Media Centeriga tööle lähevad.
  teema: P4 531 3.0Ghz s775 protsessori üle clokkimine
uzzman

vastuseid: 14
vaadatud: 2366

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.12.2006 10:13:55   pealkiri: P4 531 3.0Ghz s775 protsessori üle clokkimine
, Kuna mul pole praegu mälu ja proset siis ta vedeleb seal kapi otsas. Aga lähialajal ostan ära need jupid siis vaatan ka seda clokkimise asja. Kas kui sa seda proget kasutad siis peab seal midagi ...
  teema: P4 531 3.0Ghz s775 protsessori üle clokkimine
uzzman

vastuseid: 14
vaadatud: 2366

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.12.2006 15:29:49   pealkiri: P4 531 3.0Ghz s775 protsessori üle clokkimine
mul on samasugune plate praegu kapiotsas oma järjekorda ootamas ja niipalju kui ma manuaali olen sirvinud siis seal on kirjas sellisest progest nagu EasyTune 5. Sellega peaks saama minu arusaamise ja ...
  teema: arvuti ei võta pilti ette
uzzman

vastuseid: 8
vaadatud: 4438

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.11.2006 18:48:42   pealkiri: arvuti ei võta pilti ette
vaata kas videokaart on ilusti pesas. kui sa piikse ei kuule siis vaata kas speaker on üldse ühendatud. viga võib mälus ka olla, võta mälu välja ja pane tagasi. endal oli ka taoline probleem ku ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.