|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: undead |
uzzman
vastuseid: 724
vaadatud: 130402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2013 21:40:43 pealkiri: Kommenteerimine: undead |
Sai üks läpaka ekraan ostetud. saatis postiga, pakkis korralikult.  |
teema: Kommenteerimine: Codeplaya |
uzzman
vastuseid: 20
vaadatud: 8112
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2012 07:28:34 pealkiri: Kommenteerimine: Codeplaya |
Ostsin läpaka lcd.
Saatis postiga, korralikult pakitud.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
uzzman
vastuseid: 448
vaadatud: 147515
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2011 18:28:44 pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6 |
müüs videokaardi.
saatis postiga  |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
uzzman
vastuseid: 825
vaadatud: 117409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2011 19:24:07 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
Müüs mälud. Kiire diil  |
teema: Toshiba ac100-10D netiga jama. :: Sülearvutid |
uzzman
vastuseid: 0
vaadatud: 2269
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 18.01.2011 10:54:04 pealkiri: Toshiba ac100-10D netiga jama. :: Sülearvutid |
Arvutiks on siis Toshiba AC100-10D androidi op süsteemiga. Oleks vaja wireless modemit mis oleks ühilduv androidiga.
Hetkel on ainuke võimalus neti kasutada wifi-ga.
Kui keegi on Androidi Linuxi ... |
teema: Kommenteerimine: mend |
uzzman
vastuseid: 5
vaadatud: 3026
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2010 23:21:58 pealkiri: Kommenteerimine: mend |
| Andis 2 monitori ära. |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi I |
uzzman
vastuseid: 564
vaadatud: 249240
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.01.2009 14:52:50 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi I |
Ostsin Tele2-hest Nokia 6220c ja kodus avastasin et displeil on üks surnud piksel.
Kas nad vahetavad selle garantii korras välja? |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
uzzman
vastuseid: 651
vaadatud: 104430
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2008 10:36:53 pealkiri: Kommenteerimine: jansadj |
Sai läpaka klaver ostetud.
Soovitan julgelt. |
teema: Kommenteerimine: jackal17 |
uzzman
vastuseid: 18
vaadatud: 4432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.04.2008 13:05:29 pealkiri: Kommenteerimine: jackal17 |
ostsin läpaka hdd.
regeeris kiiresti.
äri võib teinekordgi teha.  |
teema: Ordi |
uzzman
vastuseid: 4276
vaadatud: 977065
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.04.2008 18:39:51 pealkiri: Ordi |
no eks ma käin jah ära.
aga tagasi ma seda nüüd küll ei anna pigem maksan selle hinnavahe kinni. |
teema: Ordi |
uzzman
vastuseid: 4276
vaadatud: 977065
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.04.2008 12:44:03 pealkiri: Ordi |
, aga mitme gigane arvel kirjas oli?
120 GB
maksin ka 120 Gb eest |
teema: Ordi |
uzzman
vastuseid: 4276
vaadatud: 977065
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.04.2008 01:30:54 pealkiri: Ordi |
ostsin ordist läpakale sata ketta, tellisin 120 Gb aga sai 160 Gb
Ei tea kas see oli kellegi viga või ei olnud 120-est
Aga kuna mulle oli see kasulik siis ei hakkand tagasi ka viima  |
teema: HP Pavilion Media Center dv6599en :: Sülearvutid |
uzzman
vastuseid: 15
vaadatud: 4713
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 21.03.2008 22:44:56 pealkiri: HP Pavilion Media Center dv6599en |
ei hakka uut teemat tegema aga
mul ka ei tööta see kaamera (dv6225eu).
Vista vahetasin nuditud XP vastu (Tiny XP Rev06)
Proovisin nende driveritega mis hp lehelt leidsin aga ei midagi. skype ja m ... |
teema: Kommenteerimine: Margus014 |
uzzman
vastuseid: 168
vaadatud: 56466
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2008 19:10:18 pealkiri: Kommenteerimine: Margus014 |
ostsin LED-e
pakk oli hästi komplekteeritud
 |
teema: Kommenteerimine: lockeed |
uzzman
vastuseid: 2
vaadatud: 2875
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2008 19:58:56 pealkiri: Kommenteerimine: lockeed |
Sai väike ari tehtud
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
uzzman
vastuseid: 1309
vaadatud: 272753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2008 19:56:31 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Ostsin mälu.
Kiire äri oli
Soovitan 8) |
teema: HV logoga helkurvestide lõpumüük! |
uzzman
vastuseid: 254
vaadatud: 71341
|
foorum: HV üritused postitatud: 07.12.2007 14:15:40 pealkiri: HV logoga helkurvestide lõpumüük! |
võtaks ühe kindlasti (uurin äkki tahaks keegi veel).
Ise sõidan rolleriga päevast päeva (pimedas ka) siis miks mitte osta omale selline vest  |
teema: Arvut jookseb kokku |
uzzman
vastuseid: 7
vaadatud: 2520
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.10.2007 23:08:14 pealkiri: Arvut jookseb kokku |
| võib olla update tõmbas mingi kahtlase draiveri |
teema: Arvut jookseb kokku |
uzzman
vastuseid: 7
vaadatud: 2520
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.10.2007 14:23:34 pealkiri: Arvut jookseb kokku |
| mingi draiver ei funga Xp-ga? |
teema: Arvut jookseb kokku |
uzzman
vastuseid: 7
vaadatud: 2520
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.10.2007 17:46:48 pealkiri: Arvut jookseb kokku |
| tee kast tolmust puhtaks. võid proovida ka teise toitega. |
teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
uzzman
vastuseid: 518
vaadatud: 247891
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 21.09.2007 00:22:10 pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2003/01/os_quiz/os2_warp.jpg
http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2004/10/file_extensions/dll.jpg |
teema: arvuti tegi poole formati pealt restardi. |
uzzman
vastuseid: 6
vaadatud: 2313
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 15.09.2007 17:08:12 pealkiri: arvuti tegi poole formati pealt restardi. |
| win pani segast. teises arvutis proovisin sain kohe windooza enda juraga korda. |
teema: arvuti tegi poole formati pealt restardi. |
uzzman
vastuseid: 6
vaadatud: 2313
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 15.09.2007 06:32:57 pealkiri: arvuti tegi poole formati pealt restardi. |
koos selle katkise hitachi on 3.Proovisin selle windooza utiliga uuesti ja hakkas juba My computeris näitama ketast.
Aga kasutada ikka ei saa viskab sellise errori et ketas on viga saanud vms...
ag ... |
teema: arvuti tegi poole formati pealt restardi. |
uzzman
vastuseid: 6
vaadatud: 2313
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.09.2007 00:36:18 pealkiri: arvuti tegi poole formati pealt restardi. |
koju jõuan siis uurin
E: ei aitand see leht.
Pilt kah errorist http://img174.imageshack.us/img174/5415/tiitlitait8.th.jpg
E: tuleb veel kellegi poolt mingisuguseid ideid??? |
teema: arvuti tegi poole formati pealt restardi. |
uzzman
vastuseid: 6
vaadatud: 2313
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.09.2007 02:28:27 pealkiri: arvuti tegi poole formati pealt restardi. |
Mure siis selline et tegin kettale formati aga arvuti tegi restardi poole formaatimise pealt.
Ma ei saa seda ketast kasutada enam. Proovisin Patrition maciguga teha uut partritsiooni installi aga ta ... |
teema: Naljakaim lause HV foorumis |
uzzman
vastuseid: 1881
vaadatud: 708836
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 19.08.2007 20:52:07 pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis |
.... SATA kontroller on emaka peal (Biostar M7CDN Pro). EP-8KRAI ei olnud sellist asja ja kõik toimis ilusti. Mis võiks viga olla?
1. Mis on arvutil tegemist paljunemisorganitega? Sata kontrolle ... |
teema: Kommenteerimine: andreas123 |
uzzman
vastuseid: 59
vaadatud: 21908
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.08.2007 15:59:43 pealkiri: Kommenteerimine: andreas123 |
Sai üks nokia kaabel ostetud tema käest.
Suht positiivse mulje jättis.  |
teema: emaplaat arvatavasti liigse +12v pärast katki |
uzzman
vastuseid: 8
vaadatud: 2078
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.06.2007 23:16:56 pealkiri: emaplaat arvatavasti liigse +12v pärast katki |
Ei noh profiili on ikke väga raske vaadata ju  |
teema: emaplaat arvatavasti liigse +12v pärast katki |
uzzman
vastuseid: 8
vaadatud: 2078
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.06.2007 22:20:18 pealkiri: emaplaat arvatavasti liigse +12v pärast katki |
| sellist ei tasu vist enam parandama hakata. odavam tuleb uus osta. Aga muidu tasub konded üle vaadata. Või kui platel on kaitsmed olemas siis nood tasuks ka üle vaadata. |
teema: Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja) |
uzzman
vastuseid: 389
vaadatud: 136280
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.06.2007 22:51:29 pealkiri: Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja) |
| Mul oli Nokia 5140 GPS korpus maksis miskit 1700.- Ei mäleta mis softi kasutasin kahjuks |
teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4 |
uzzman
vastuseid: 492
vaadatud: 236615
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2007 22:42:55 pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4 |
Sai üks HDD ostetud saatis postiga  |
teema: Kommenteerimine: Prayer |
uzzman
vastuseid: 231
vaadatud: 85402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2007 23:01:28 pealkiri: Kommenteerimine: Prayer |
Ostsin temalt postiteel videokaardi.
Olen kaubaga rahul. Soovitan!  |
teema: Naljakad juhtumised mängudest. |
uzzman
vastuseid: 902
vaadatud: 295351
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 03.05.2007 20:15:39 pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest. |
http://img70.imageshack.us/img70/2603/untitledgj3.th.png
Kus mu käru jäi???
Mängisin kunagi 18 WoS: Across America |
teema: Heli "sahiseb", kui kõllid on ühendatud arvutiga. |
uzzman
vastuseid: 61
vaadatud: 14517
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.04.2007 21:28:20 pealkiri: Heli "sahiseb", kui kõllid on ühendatud arvutiga. |
| minu teada kasutab int. helikaart arvuti proset ja kui sa hiirt liigutad või mõnda rakendust kasutad siis ongi kuulda seda sahinat (heli läheb läbi prose ja korjab endaga igasugu signaale kaasa). ... |
teema: Kommenteerimine: Xender |
uzzman
vastuseid: 58
vaadatud: 27800
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2007 19:21:20 pealkiri: Kommenteerimine: Xender |
ostsin temalt posti teel p4 prose. äri võib teha teine kordki.  |
teema: 80gb samsung sp0802n muutus 30gb -seks |
uzzman
vastuseid: 6
vaadatud: 2076
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.02.2007 19:03:22 pealkiri: 80gb samsung sp0802n muutus 30gb -seks |
| aga proovi teises arvutis. mis ta siis teeb? asi võib olla emaplaadis siis kui teises arvutis töötab normaalselt. |
teema: MSI 651M-V bios flash = mobo surm? |
uzzman
vastuseid: 4
vaadatud: 1637
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.01.2007 15:51:51 pealkiri: MSI 651M-V bios flash = mobo surm? |
cmos cleari teeb patareid välja võttes vist 10 minutit kui mälu ei peta ja kui kruvikeerajaga ühendad patarei klemmid siis pidi kiiremini tegema (ise pole proovinud)
loe emaplaadi manuaali seal ... |
teema: Kommenteerimine: gertsylm |
uzzman
vastuseid: 9
vaadatud: 4713
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2007 15:55:55 pealkiri: Kommenteerimine: gertsylm |
ostsin temalt UV-ledidega asjanduse. saatis postiga. kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: k2nsa_hps |
uzzman
vastuseid: 74
vaadatud: 18035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2007 16:53:50 pealkiri: Kommenteerimine: k2nsa_hps |
sain temalt tasuta 4 soc.7 proset.
igati abivalmis ja vastutulelik tüüp  |
teema: Mingi jama on kettaga. |
uzzman
vastuseid: 1
vaadatud: 909
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.01.2007 15:51:28 pealkiri: Mingi jama on kettaga. |
| Igakord kui arvuti käima panen siis ta hakkab ketast scandiskiga kontrollima. Kettadefragmentoriga ei saa ka midagi teha viskab sellise errori: Kettadefragmentor avastas, et Chkdsk on plaanitud käiv ... |
teema: Ülekuumenemine ? |
uzzman
vastuseid: 30
vaadatud: 4610
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.01.2007 05:03:11 pealkiri: Ülekuumenemine ? |
| kui voldid kõiguvad siis kipupki arvuti resa tegema 8) |
teema: Ülekuumenemine ? |
uzzman
vastuseid: 30
vaadatud: 4610
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.01.2007 06:29:13 pealkiri: Ülekuumenemine ? |
| võta arvuti jupideks ja puhasta tolmust ära vaata kas siis ka jamab. toides võib kah siis asi olla kui ta mingi noname on. egas see watt ei olegi kõige olulisem, amprid ja voldid on tunduvalt olul ... |
teema: Kommenteerimine: alliance |
uzzman
vastuseid: 530
vaadatud: 135828
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2006 19:09:29 pealkiri: Kommenteerimine: alliance |
sai kah üks diil tehtud. psu mulle raha talle.
kauba peale sain laheda kilekoti
Äri võib teine kordgi teha  |
teema: kas jagada partitsioonideks v mitte? |
uzzman
vastuseid: 18
vaadatud: 5819
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 17.12.2006 04:37:21 pealkiri: kas jagada partitsioonideks v mitte? |
| oleneb ketta suurusest ka |
teema: External Hard Drives |
uzzman
vastuseid: 2
vaadatud: 994
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 17.12.2006 04:31:51 pealkiri: External Hard Drives |
| välisele kettale pole mõtet OSi panna sest ühendus arvutiga on palju aeglasem |
teema: Toshiba MK8025GAS 80Gb kõvaketta elektroonika. |
uzzman
vastuseid: 4
vaadatud: 2354
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 17.12.2006 04:28:28 pealkiri: Toshiba MK8025GAS 80Gb kõvaketta elektroonika. |
Toshibatel eleektroonika vahetus ei õnnestu.Miks??? siis kui sama mudeli elektroonika on siis peaks ju ikka saama  |
teema: Küsimus Prolink PV-M2TV316PL+ kohta |
uzzman
vastuseid: 3
vaadatud: 1582
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.12.2006 04:21:34 pealkiri: Küsimus Prolink PV-M2TV316PL+ kohta |
| Ikka peaks saama. Tootjatel ei oleks muidu eriti mõtet valmistada neid kaarte kui nad ainult Media Centeriga tööle lähevad. |
teema: P4 531 3.0Ghz s775 protsessori üle clokkimine |
uzzman
vastuseid: 14
vaadatud: 2366
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.12.2006 10:13:55 pealkiri: P4 531 3.0Ghz s775 protsessori üle clokkimine |
| , Kuna mul pole praegu mälu ja proset siis ta vedeleb seal kapi otsas. Aga lähialajal ostan ära need jupid siis vaatan ka seda clokkimise asja. Kas kui sa seda proget kasutad siis peab seal midagi ... |
teema: P4 531 3.0Ghz s775 protsessori üle clokkimine |
uzzman
vastuseid: 14
vaadatud: 2366
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.12.2006 15:29:49 pealkiri: P4 531 3.0Ghz s775 protsessori üle clokkimine |
| mul on samasugune plate praegu kapiotsas oma järjekorda ootamas ja niipalju kui ma manuaali olen sirvinud siis seal on kirjas sellisest progest nagu EasyTune 5. Sellega peaks saama minu arusaamise ja ... |
teema: arvuti ei võta pilti ette |
uzzman
vastuseid: 8
vaadatud: 4438
|
foorum: Protsessorid postitatud: 17.11.2006 18:48:42 pealkiri: arvuti ei võta pilti ette |
| vaata kas videokaart on ilusti pesas. kui sa piikse ei kuule siis vaata kas speaker on üldse ühendatud. viga võib mälus ka olla, võta mälu välja ja pane tagasi. endal oli ka taoline probleem ku ... |
| |