Avaleht
otsing leidis 57 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Chameleon
uzz

vastuseid: 156
vaadatud: 34588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.07.2008 12:24:27   pealkiri: Kommenteerimine: Chameleon
Äri läks kokkulepitult
  teema: Videolt heli võtmine
uzz

vastuseid: 8
vaadatud: 2462

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 04.08.2004 12:28:12   pealkiri: Videolt heli võtmine
Rippimise teel saad muusika küll pildist eraldada, aga loo nime sealt nüüd küll välja ei loe.
  teema: tarkvara MPEG2 l6ikamiseks?
uzz

vastuseid: 5
vaadatud: 1534

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.08.2004 16:34:17   pealkiri: tarkvara MPEG2 l6ikamiseks?
Proovi ka "EASY VIDEO SPLITTER"
http://www.softpedia.com/public/cat/11/2/3/11-2-3-14.shtml
Demo versioon töötab paar päeva.
  teema: Kas kõvaketas on nüüd läbi vms. ?
uzz

vastuseid: 17
vaadatud: 3245

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.08.2004 12:04:06   pealkiri: Kas kõvaketas on nüüd läbi vms. ?
Alles siis sain aru, et toimus staatiline elekter vastu diivanit hõõrudes.
Vaevalt, et vastu diivanit hõõrudes selline staatiline elekter tekkis, mis transistori üles sulatas.
Tean üht juhust ...
  teema: kaabel telekas-videokaart?!
uzz

vastuseid: 9
vaadatud: 3140

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.07.2004 21:59:28   pealkiri: kaabel telekas-videokaart?!
Varjestusega kindlasti, parem veel kui igal juhtmel oma varjestus.
http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...510-397&lng=est
Link ei tööta!
  teema: Agp 1x/2x emaplaat
uzz

vastuseid: 3
vaadatud: 1995

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.07.2004 21:47:19   pealkiri: Agp 1x/2x emaplaat
Töötab 2x agp kiirusega.
  teema: Canon A60 väga kahtlane error
uzz

vastuseid: 14
vaadatud: 3448

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 30.07.2004 09:59:32   pealkiri: Canon A60 väga kahtlane error
Patakate või akude vahetus aitab selle vastu.
Fotokas peaks ju hoiatama, kui patarei on tühi.
Või mis neil patakatel siis veel võiks viga olla?
  teema: Canon A60 väga kahtlane error
uzz

vastuseid: 14
vaadatud: 3448

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.07.2004 20:09:28   pealkiri: Canon A60 väga kahtlane error
No sul on ju selle kaameraga tehtud pildid.
Mida remondis siis nende piltide kohta öeldakse?
  teema: Canon A60 väga kahtlane error
uzz

vastuseid: 14
vaadatud: 3448

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.07.2004 19:42:48   pealkiri: Canon A60 väga kahtlane error
Äkki on kaamera p***e läinud?
Võiksid selle probleemiga garantii poole pöörduda.
  teema: emaplaat ja sdram mälud ??
uzz

vastuseid: 6
vaadatud: 1544

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.07.2004 21:55:26   pealkiri: Re: emaplaat ja sdram mälud ??
kas uuemale emaplaadile millele on mõeldud ddram mälud hakkavad tööle sdram mälud?
Minuteada on neil erinevad pesad.
  teema: kõvaketta tunnistamisega jamad
uzz

vastuseid: 8
vaadatud: 3258

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2004 17:28:48   pealkiri: kõvaketta tunnistamisega jamad
No kui BIOS ka enam ketast ei leia, siis vaata et kõik pistikud oleks korralikult sees ja kui see ka ei aita proovi mõne teise kaabliga või proovi ketast teises arvutis.
  teema: VHS-ist video arvutisse
uzz

vastuseid: 14
vaadatud: 3228

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.07.2004 14:38:20   pealkiri: VHS-ist video arvutisse
Sul on vaja kaarti, millel on Video-in
  teema: muusika plaat ja nero
uzz

vastuseid: 9
vaadatud: 2562

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 19.07.2004 18:50:29   pealkiri: muusika plaat ja nero
Asi selles ongi, et Properties sellist kohta pole kust saaks pause nulliks panna icon_confused.gif
Aga mis see on?
http://www.zone.ee/uzz/image/Nero.JPG
  teema: Mure RAID kaardiga
uzz

vastuseid: 6
vaadatud: 1456

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 17.07.2004 14:12:22   pealkiri: Re: Mure RAID kaardiga
Esimese variandiga nõudis ta tootja kaasa antud raudvara toetus disketti - mida mul pole.
Kui sa ostsid selle poest, siis peab sul kaasa olema CD, kust pealt saad need driverid.
  teema: foto unload?
uzz

vastuseid: 5
vaadatud: 1327

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.07.2004 15:16:20   pealkiri: foto unload?
Win XP on endal programm, Canoni tooted toimivad ilusti sellega.
  teema: Kommenteerimine: AzA
uzz

vastuseid: 37
vaadatud: 13410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.07.2004 19:44:50   pealkiri: Kommenteerimine: AzA
Äri laabus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Aegir
uzz

vastuseid: 85
vaadatud: 27597

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2004 19:42:54   pealkiri: Kommenteerimine: Aegir
Äri sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: TV-OUT probleem
uzz

vastuseid: 2
vaadatud: 1098

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 09.07.2004 18:19:57   pealkiri: TV-OUT probleem
Pane telekas primary display või kasuta dual view (telekas tuli vist valida full screen device)
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
uzz

vastuseid: 545
vaadatud: 125170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.07.2004 13:50:12   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord
Kaup oli korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rmg
uzz

vastuseid: 42
vaadatud: 16410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2004 19:52:40   pealkiri: Kommenteerimine: rmg
Tasus kohe ülekandega peale kauba kättesaamist.
Usaldusväärne, võib äri ajada.
  teema: Kommenteerimine: MelesMeles
uzz

vastuseid: 267
vaadatud: 75285

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2004 17:58:32   pealkiri: Kommenteerimine: MelesMeles
Äri käis kiirelt, loodan et jääd rahule.
  teema: Küsimus wõimu kohta????
uzz

vastuseid: 36
vaadatud: 6703

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.07.2004 11:44:34   pealkiri: Küsimus wõimu kohta????
Mina olen asjast niimoodi aru saanud, et 200-300W tähendab seda, mida võimendi on võimeline hetkeks korraga välja andma ja kõlar hetkeks üleelama, nominaalvõimsused jäävad neil siiski 20-30W ...
  teema: lahendatud|agp muudab ennast
uzz

vastuseid: 10
vaadatud: 1766

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.07.2004 09:56:37   pealkiri: lahendatud|agp muudab ennast
Kas sa AGP driveri installisid?
  teema: Küsimus wõimu kohta????
uzz

vastuseid: 36
vaadatud: 6703

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 01.07.2004 21:42:03   pealkiri: Küsimus wõimu kohta????
icon_eek.gif Tahad siis öelda et sellise võimu saab toas tööle ainult võimsa starter-akulaadijaga või?

Sellisest peaks vast piisama - auto starter 1Kw ja enamgi
  teema: Küsimus wõimu kohta????
uzz

vastuseid: 36
vaadatud: 6703

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 01.07.2004 21:07:20   pealkiri: Küsimus wõimu kohta????
Seega kui mul ma ostax endale adapteri mida saaks 12V peale panna siis töötab see ilusti ja ei saa ülepinget wõi midagi taolist:) Ok thnx homme siis poodi bassikat ja autowõimu ostma icon_wink.gif icon_razz1.gif
...
  teema: Kommenteerimine: zarc
uzz

vastuseid: 218
vaadatud: 54565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2004 18:41:51   pealkiri: Kommenteerimine: zarc
Suur vahemaa ei olnud probleemiks, tasus kiiresti ülekandega.
Usaldusväärne! thumbs_up.gif
  teema: milles viga?
uzz

vastuseid: 2
vaadatud: 876

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.06.2004 16:42:32   pealkiri: milles viga?
Äkki on viga filmis.
Mis filmiga muidu tegemist on, kas DVD või mõni AVI mis mahub tavalisele CDle.
  teema: Kommenteerimine: forest
uzz

vastuseid: 51
vaadatud: 18484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2004 16:10:50   pealkiri: Kommenteerimine: forest
Äri sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: digweed
uzz

vastuseid: 674
vaadatud: 190235

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.06.2004 20:47:07   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
Kaup sujus thumbs_up.gif
  teema: monitor kalab!
uzz

vastuseid: 9
vaadatud: 1814

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.06.2004 00:18:20   pealkiri: monitor kalab!
peale kõlarite võib häireid monitorile tekitada ka mõni trafo-adapter.
  teema: probleem pärast emaplaadi patarei vahetust
uzz

vastuseid: 3
vaadatud: 1722

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.05.2004 23:51:05   pealkiri: probleem pärast emaplaadi patarei vahetust
Vaata BIOSe settingud üle, see patarei vahetus ei tohiks nüüd küll midagi peale settingute ära kustutada. Proovi BIOSes defaulti.
  teema: küsimus
uzz

vastuseid: 12
vaadatud: 2356

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 29.05.2004 13:50:06   pealkiri: küsimus

kas sa tõesti usud, et WinXP tulemüür kaitseb võrgus liikuvate usside vastu, mis just windowsi turvaauke kasutavad???? icon_eek.gif
Enne windowsi update -i on see minuteada üks väheseid võimalusi
  teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4
uzz

vastuseid: 492
vaadatud: 236616

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2004 14:56:02   pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4
Kaup sujus
  teema: Tv-In.
uzz

vastuseid: 10
vaadatud: 2015

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.04.2004 20:43:42   pealkiri: Tv-In.
Mingisugune video digitaliseerimise kaart on siiski olemas. Maksab 400-500 kr.
Otsisin isegi infot siit foorumis sellise kaardi kohta, kuid tulutult.
Peaks selline välja nägema:
http://www.prolin ...
  teema: Monitori kaitseklaasi vahetus
uzz

vastuseid: 15
vaadatud: 3473

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2004 21:26:06   pealkiri: Monitori kaitseklaasi vahetus
Inglise-, vene-, Korea- või Hiina- (krt neist täpselt aru saab) keeles. Aga mitte Eesti keeles.
  teema: formaatimine
uzz

vastuseid: 11
vaadatud: 2013

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.04.2004 20:02:23   pealkiri: formaatimine
Polnud seal midagi karmi, panid PM8 paika ja peale restarti krõbistas ise valmis.
  teema: probleem cd-rw
uzz

vastuseid: 10
vaadatud: 1731

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.04.2004 19:22:20   pealkiri: probleem cd-rw
Ega see undamine siis ei teki, kui sa näiteks hakkad kopeerima cd-lt arvutisse
  teema: formaatimine
uzz

vastuseid: 11
vaadatud: 2013

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.04.2004 19:17:53   pealkiri: formaatimine
Olen korra konvertinud NTFS to FAT32 PM8-ga, et Norton Commanderiga WinXP ära kustutada.
  teema: Monitori kaitseklaasi vahetus
uzz

vastuseid: 15
vaadatud: 3473

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2004 19:06:11   pealkiri: Monitori kaitseklaasi vahetus
jah, kes see tuleb selle peale, et lapp ei tohi niiske olla icon_confused.gif

See on tegelikul juhendis kirjas, aga kes neid viitsib lugeda.
  teema: WinXP ja avide kustutamise probleem
uzz

vastuseid: 27
vaadatud: 26031

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 27.04.2004 11:45:14   pealkiri: WinXP ja avide kustutamise probleem
Lisan kah ühe mooduse lisaks. Ise olen siiamaani kustutanud folderi kus avi asub. Kui alati ei lase, siis peale restari ikka on lasknud.
  teema: formaatimine
uzz

vastuseid: 11
vaadatud: 2013

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.04.2004 10:09:20   pealkiri: formaatimine
Fat32 kahe saab konvertida NTFSiks küll nii et asjad alles jäävad.kuid see pole format vaid konvertimine

Just go to the Command Prompt and execute the command:

C:\> CONVERT C: /fs:ntfs ...
  teema: Xcapture PV-CX881P
uzz

vastuseid: 1
vaadatud: 865

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2004 10:04:53   pealkiri: Xcapture PV-CX881P
Kas tõesti kellelgi ei ole siis niisugust jubinat.
  teema: Monitori kaitseklaasi vahetus
uzz

vastuseid: 15
vaadatud: 3473

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2004 09:06:38   pealkiri: Monitori kaitseklaasi vahetus
Tuttav teema. Aastaid tagasi hakkas ka minu Samsungi ekraan kooruma, viisin garantiisse, kulus umbes 4 kuud ja lõpuks anti uus asemele. Nende ekraanidega pidi selline jama olema, et neid ei tohi puha ...
  teema: CDrom
uzz

vastuseid: 5
vaadatud: 1317

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.04.2004 22:26:32   pealkiri: CDrom
Toitejuhe kah, muidu peab veel korra küljeplekke maha kruvima. icon_wink.gif
  teema: Xcapture PV-CX881P
uzz

vastuseid: 1
vaadatud: 865

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.04.2004 15:09:49   pealkiri: Xcapture PV-CX881P
Küsimus oleks siis selline, et kas kellelgi on või on olnud taolist video digitaliseerimis kaarti. Huvitaks kui head kvaliteeti on võimalik saada sellise kaardiga, või teab keegi mõnd kohta kus o ...
  teema: probleem kõvakettaga
uzz

vastuseid: 17
vaadatud: 2683

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.04.2004 19:28:08   pealkiri: probleem kõvakettaga
Konverdi see NTFS FAT-iks. Partition Magic aitab su hädast välja.
  teema: HDD JAMAB..... APPI.. MIDA TEHA???
uzz

vastuseid: 8
vaadatud: 1963

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.04.2004 16:25:54   pealkiri: HDD JAMAB..... APPI.. MIDA TEHA???
Mina viiks selle küll garantii remonti, milleks pead vaevata.
  teema: jama xp'ga
uzz

vastuseid: 15
vaadatud: 2481

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.04.2004 13:04:50   pealkiri: jama xp'ga
Veel lisan - Minuteada XP startupdisk vist ei sobi hästi WinME oma aga kindlasti, selle saad alla laadida:
http://www.bootdisk.com
  teema: jama xp'ga
uzz

vastuseid: 15
vaadatud: 2481

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.04.2004 13:02:06   pealkiri: Re: madmeix
unrari kuskile kataloogi lahti - c:\nc5
soovitatavalt, hiljem leiad kergemini üles - kui kõik korda saad, siis võid hiolem ära kustutada,

- kui unrar tehtud,
- tee restart,
- booti startup ...
  teema: jama xp'ga
uzz

vastuseid: 15
vaadatud: 2481

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.04.2004 11:45:24   pealkiri: jama xp'ga
kui sul on NTFS, siis üks võimalus on konvertida FAT32 (Partition Magic 8 -ga), siis pane omale arvutisse Norton Commander, boodi DOS -is Arvuti käima ja kustuta Nortoniga windowsid ära. Olen ise ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.