|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Chameleon |
uzz
vastuseid: 156
vaadatud: 34588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2008 12:24:27 pealkiri: Kommenteerimine: Chameleon |
| Äri läks kokkulepitult |
teema: Videolt heli võtmine |
uzz
vastuseid: 8
vaadatud: 2462
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.08.2004 12:28:12 pealkiri: Videolt heli võtmine |
| Rippimise teel saad muusika küll pildist eraldada, aga loo nime sealt nüüd küll välja ei loe. |
teema: tarkvara MPEG2 l6ikamiseks? |
uzz
vastuseid: 5
vaadatud: 1534
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.08.2004 16:34:17 pealkiri: tarkvara MPEG2 l6ikamiseks? |
Proovi ka "EASY VIDEO SPLITTER"
http://www.softpedia.com/public/cat/11/2/3/11-2-3-14.shtml
Demo versioon töötab paar päeva. |
teema: Kas kõvaketas on nüüd läbi vms. ? |
uzz
vastuseid: 17
vaadatud: 3245
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.08.2004 12:04:06 pealkiri: Kas kõvaketas on nüüd läbi vms. ? |
Alles siis sain aru, et toimus staatiline elekter vastu diivanit hõõrudes.
Vaevalt, et vastu diivanit hõõrudes selline staatiline elekter tekkis, mis transistori üles sulatas.
Tean üht juhust ... |
teema: kaabel telekas-videokaart?! |
uzz
vastuseid: 9
vaadatud: 3140
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.07.2004 21:59:28 pealkiri: kaabel telekas-videokaart?! |
Varjestusega kindlasti, parem veel kui igal juhtmel oma varjestus.
http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...510-397&lng=est
Link ei tööta! |
teema: Agp 1x/2x emaplaat |
uzz
vastuseid: 3
vaadatud: 1995
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.07.2004 21:47:19 pealkiri: Agp 1x/2x emaplaat |
| Töötab 2x agp kiirusega. |
teema: Canon A60 väga kahtlane error |
uzz
vastuseid: 14
vaadatud: 3448
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.07.2004 09:59:32 pealkiri: Canon A60 väga kahtlane error |
Patakate või akude vahetus aitab selle vastu.
Fotokas peaks ju hoiatama, kui patarei on tühi.
Või mis neil patakatel siis veel võiks viga olla? |
teema: Canon A60 väga kahtlane error |
uzz
vastuseid: 14
vaadatud: 3448
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.07.2004 20:09:28 pealkiri: Canon A60 väga kahtlane error |
No sul on ju selle kaameraga tehtud pildid.
Mida remondis siis nende piltide kohta öeldakse? |
teema: Canon A60 väga kahtlane error |
uzz
vastuseid: 14
vaadatud: 3448
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.07.2004 19:42:48 pealkiri: Canon A60 väga kahtlane error |
Äkki on kaamera p***e läinud?
Võiksid selle probleemiga garantii poole pöörduda. |
teema: emaplaat ja sdram mälud ?? |
uzz
vastuseid: 6
vaadatud: 1544
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.07.2004 21:55:26 pealkiri: Re: emaplaat ja sdram mälud ?? |
kas uuemale emaplaadile millele on mõeldud ddram mälud hakkavad tööle sdram mälud?
Minuteada on neil erinevad pesad. |
teema: kõvaketta tunnistamisega jamad |
uzz
vastuseid: 8
vaadatud: 3258
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2004 17:28:48 pealkiri: kõvaketta tunnistamisega jamad |
| No kui BIOS ka enam ketast ei leia, siis vaata et kõik pistikud oleks korralikult sees ja kui see ka ei aita proovi mõne teise kaabliga või proovi ketast teises arvutis. |
teema: VHS-ist video arvutisse |
uzz
vastuseid: 14
vaadatud: 3228
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.07.2004 14:38:20 pealkiri: VHS-ist video arvutisse |
| Sul on vaja kaarti, millel on Video-in |
teema: muusika plaat ja nero |
uzz
vastuseid: 9
vaadatud: 2562
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 19.07.2004 18:50:29 pealkiri: muusika plaat ja nero |
Asi selles ongi, et Properties sellist kohta pole kust saaks pause nulliks panna
Aga mis see on?
http://www.zone.ee/uzz/image/Nero.JPG |
teema: Mure RAID kaardiga |
uzz
vastuseid: 6
vaadatud: 1456
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 17.07.2004 14:12:22 pealkiri: Re: Mure RAID kaardiga |
Esimese variandiga nõudis ta tootja kaasa antud raudvara toetus disketti - mida mul pole.
Kui sa ostsid selle poest, siis peab sul kaasa olema CD, kust pealt saad need driverid. |
teema: foto unload? |
uzz
vastuseid: 5
vaadatud: 1327
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.07.2004 15:16:20 pealkiri: foto unload? |
| Win XP on endal programm, Canoni tooted toimivad ilusti sellega. |
teema: Kommenteerimine: AzA |
uzz
vastuseid: 37
vaadatud: 13410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.07.2004 19:44:50 pealkiri: Kommenteerimine: AzA |
Äri laabus hästi  |
teema: Kommenteerimine: Aegir |
uzz
vastuseid: 85
vaadatud: 27597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2004 19:42:54 pealkiri: Kommenteerimine: Aegir |
Äri sujus hästi  |
teema: TV-OUT probleem |
uzz
vastuseid: 2
vaadatud: 1098
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.07.2004 18:19:57 pealkiri: TV-OUT probleem |
| Pane telekas primary display või kasuta dual view (telekas tuli vist valida full screen device) |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
uzz
vastuseid: 545
vaadatud: 125170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.07.2004 13:50:12 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
Kaup oli korralik  |
teema: Kommenteerimine: rmg |
uzz
vastuseid: 42
vaadatud: 16410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2004 19:52:40 pealkiri: Kommenteerimine: rmg |
Tasus kohe ülekandega peale kauba kättesaamist.
Usaldusväärne, võib äri ajada. |
teema: Kommenteerimine: MelesMeles |
uzz
vastuseid: 267
vaadatud: 75285
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2004 17:58:32 pealkiri: Kommenteerimine: MelesMeles |
| Äri käis kiirelt, loodan et jääd rahule. |
teema: Küsimus wõimu kohta???? |
uzz
vastuseid: 36
vaadatud: 6703
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.07.2004 11:44:34 pealkiri: Küsimus wõimu kohta???? |
| Mina olen asjast niimoodi aru saanud, et 200-300W tähendab seda, mida võimendi on võimeline hetkeks korraga välja andma ja kõlar hetkeks üleelama, nominaalvõimsused jäävad neil siiski 20-30W ... |
teema: lahendatud|agp muudab ennast |
uzz
vastuseid: 10
vaadatud: 1766
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.07.2004 09:56:37 pealkiri: lahendatud|agp muudab ennast |
| Kas sa AGP driveri installisid? |
teema: Küsimus wõimu kohta???? |
uzz
vastuseid: 36
vaadatud: 6703
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 01.07.2004 21:42:03 pealkiri: Küsimus wõimu kohta???? |
Tahad siis öelda et sellise võimu saab toas tööle ainult võimsa starter-akulaadijaga või?
Sellisest peaks vast piisama - auto starter 1Kw ja enamgi |
teema: Küsimus wõimu kohta???? |
uzz
vastuseid: 36
vaadatud: 6703
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 01.07.2004 21:07:20 pealkiri: Küsimus wõimu kohta???? |
Seega kui mul ma ostax endale adapteri mida saaks 12V peale panna siis töötab see ilusti ja ei saa ülepinget wõi midagi taolist:) Ok thnx homme siis poodi bassikat ja autowõimu ostma
... |
teema: Kommenteerimine: zarc |
uzz
vastuseid: 218
vaadatud: 54565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2004 18:41:51 pealkiri: Kommenteerimine: zarc |
Suur vahemaa ei olnud probleemiks, tasus kiiresti ülekandega.
Usaldusväärne!  |
teema: milles viga? |
uzz
vastuseid: 2
vaadatud: 876
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.06.2004 16:42:32 pealkiri: milles viga? |
Äkki on viga filmis.
Mis filmiga muidu tegemist on, kas DVD või mõni AVI mis mahub tavalisele CDle. |
teema: Kommenteerimine: forest |
uzz
vastuseid: 51
vaadatud: 18484
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2004 16:10:50 pealkiri: Kommenteerimine: forest |
Äri sujus hästi  |
teema: Kommenteerimine: digweed |
uzz
vastuseid: 674
vaadatud: 190235
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2004 20:47:07 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
Kaup sujus  |
teema: monitor kalab! |
uzz
vastuseid: 9
vaadatud: 1814
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.06.2004 00:18:20 pealkiri: monitor kalab! |
| peale kõlarite võib häireid monitorile tekitada ka mõni trafo-adapter. |
teema: probleem pärast emaplaadi patarei vahetust |
uzz
vastuseid: 3
vaadatud: 1722
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.05.2004 23:51:05 pealkiri: probleem pärast emaplaadi patarei vahetust |
| Vaata BIOSe settingud üle, see patarei vahetus ei tohiks nüüd küll midagi peale settingute ära kustutada. Proovi BIOSes defaulti. |
teema: küsimus |
uzz
vastuseid: 12
vaadatud: 2356
|
foorum: Tarkvara postitatud: 29.05.2004 13:50:06 pealkiri: küsimus |
kas sa tõesti usud, et WinXP tulemüür kaitseb võrgus liikuvate usside vastu, mis just windowsi turvaauke kasutavad????
Enne windowsi update -i on see minuteada üks väheseid võimalusi |
teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4 |
uzz
vastuseid: 492
vaadatud: 236616
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.05.2004 14:56:02 pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4 |
| Kaup sujus |
teema: Tv-In. |
uzz
vastuseid: 10
vaadatud: 2015
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.04.2004 20:43:42 pealkiri: Tv-In. |
Mingisugune video digitaliseerimise kaart on siiski olemas. Maksab 400-500 kr.
Otsisin isegi infot siit foorumis sellise kaardi kohta, kuid tulutult.
Peaks selline välja nägema:
http://www.prolin ... |
teema: Monitori kaitseklaasi vahetus |
uzz
vastuseid: 15
vaadatud: 3473
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2004 21:26:06 pealkiri: Monitori kaitseklaasi vahetus |
| Inglise-, vene-, Korea- või Hiina- (krt neist täpselt aru saab) keeles. Aga mitte Eesti keeles. |
teema: formaatimine |
uzz
vastuseid: 11
vaadatud: 2013
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.04.2004 20:02:23 pealkiri: formaatimine |
| Polnud seal midagi karmi, panid PM8 paika ja peale restarti krõbistas ise valmis. |
teema: probleem cd-rw |
uzz
vastuseid: 10
vaadatud: 1731
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.04.2004 19:22:20 pealkiri: probleem cd-rw |
| Ega see undamine siis ei teki, kui sa näiteks hakkad kopeerima cd-lt arvutisse |
teema: formaatimine |
uzz
vastuseid: 11
vaadatud: 2013
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.04.2004 19:17:53 pealkiri: formaatimine |
| Olen korra konvertinud NTFS to FAT32 PM8-ga, et Norton Commanderiga WinXP ära kustutada. |
teema: Monitori kaitseklaasi vahetus |
uzz
vastuseid: 15
vaadatud: 3473
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2004 19:06:11 pealkiri: Monitori kaitseklaasi vahetus |
jah, kes see tuleb selle peale, et lapp ei tohi niiske olla
See on tegelikul juhendis kirjas, aga kes neid viitsib lugeda. |
teema: WinXP ja avide kustutamise probleem |
uzz
vastuseid: 27
vaadatud: 26031
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 27.04.2004 11:45:14 pealkiri: WinXP ja avide kustutamise probleem |
| Lisan kah ühe mooduse lisaks. Ise olen siiamaani kustutanud folderi kus avi asub. Kui alati ei lase, siis peale restari ikka on lasknud. |
teema: formaatimine |
uzz
vastuseid: 11
vaadatud: 2013
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.04.2004 10:09:20 pealkiri: formaatimine |
Fat32 kahe saab konvertida NTFSiks küll nii et asjad alles jäävad.kuid see pole format vaid konvertimine
Just go to the Command Prompt and execute the command:
C:\> CONVERT C: /fs:ntfs ... |
teema: Xcapture PV-CX881P |
uzz
vastuseid: 1
vaadatud: 865
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2004 10:04:53 pealkiri: Xcapture PV-CX881P |
| Kas tõesti kellelgi ei ole siis niisugust jubinat. |
teema: Monitori kaitseklaasi vahetus |
uzz
vastuseid: 15
vaadatud: 3473
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2004 09:06:38 pealkiri: Monitori kaitseklaasi vahetus |
| Tuttav teema. Aastaid tagasi hakkas ka minu Samsungi ekraan kooruma, viisin garantiisse, kulus umbes 4 kuud ja lõpuks anti uus asemele. Nende ekraanidega pidi selline jama olema, et neid ei tohi puha ... |
teema: CDrom |
uzz
vastuseid: 5
vaadatud: 1317
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.04.2004 22:26:32 pealkiri: CDrom |
Toitejuhe kah, muidu peab veel korra küljeplekke maha kruvima.  |
teema: Xcapture PV-CX881P |
uzz
vastuseid: 1
vaadatud: 865
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.04.2004 15:09:49 pealkiri: Xcapture PV-CX881P |
| Küsimus oleks siis selline, et kas kellelgi on või on olnud taolist video digitaliseerimis kaarti. Huvitaks kui head kvaliteeti on võimalik saada sellise kaardiga, või teab keegi mõnd kohta kus o ... |
teema: probleem kõvakettaga |
uzz
vastuseid: 17
vaadatud: 2683
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.04.2004 19:28:08 pealkiri: probleem kõvakettaga |
| Konverdi see NTFS FAT-iks. Partition Magic aitab su hädast välja. |
teema: HDD JAMAB..... APPI.. MIDA TEHA??? |
uzz
vastuseid: 8
vaadatud: 1963
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.04.2004 16:25:54 pealkiri: HDD JAMAB..... APPI.. MIDA TEHA??? |
| Mina viiks selle küll garantii remonti, milleks pead vaevata. |
teema: jama xp'ga |
uzz
vastuseid: 15
vaadatud: 2481
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.04.2004 13:04:50 pealkiri: jama xp'ga |
Veel lisan - Minuteada XP startupdisk vist ei sobi hästi WinME oma aga kindlasti, selle saad alla laadida:
http://www.bootdisk.com |
teema: jama xp'ga |
uzz
vastuseid: 15
vaadatud: 2481
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.04.2004 13:02:06 pealkiri: Re: madmeix |
unrari kuskile kataloogi lahti - c:\nc5
soovitatavalt, hiljem leiad kergemini üles - kui kõik korda saad, siis võid hiolem ära kustutada,
- kui unrar tehtud,
- tee restart,
- booti startup ... |
teema: jama xp'ga |
uzz
vastuseid: 15
vaadatud: 2481
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.04.2004 11:45:24 pealkiri: jama xp'ga |
| kui sul on NTFS, siis üks võimalus on konvertida FAT32 (Partition Magic 8 -ga), siis pane omale arvutisse Norton Commander, boodi DOS -is Arvuti käima ja kustuta Nortoniga windowsid ära. Olen ise ... |
| |