Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
trip

vastuseid: 1815
vaadatud: 257079

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.06.2025 11:31:12   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
thumbs_up.gif
https://videocardz.com/newz/samsung-gddr7-3gb-modules-now-available-for-diy-purchase-in-china-rtx-5090-48gb-mods-incoming
  teema: Kommenteerimine: Vitman
trip

vastuseid: 325
vaadatud: 54911

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2025 16:07:35   pealkiri: DDR5 PATRIOT VIPER VENOM 32GB 2X16GB 6000 CL30
h2h diil, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
trip

vastuseid: 1815
vaadatud: 257079

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.01.2025 17:26:07   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=J72Gfh5mfTk[/youtube]
  teema: Titan Quest
trip

vastuseid: 461
vaadatud: 94773

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.01.2025 01:41:44   pealkiri: Titan Quest
https://www.reddit.com/r/TitanQuest2/comments/1i0c3h9/beta_leak_did_you_try_it/
päris lühike beta, prologue+chapter 1
https://www.upload.ee/thumb/17626184/image_2025-01-14_003653633.png
  teema: STALKER 2
trip

vastuseid: 886
vaadatud: 182482

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2024 09:25:01   pealkiri: STALKER 2
https://m.twitch.tv/articreaper?desktop-redirect=true
Austraalias lahti,
keegi pelab juba
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
trip

vastuseid: 1815
vaadatud: 257079

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.11.2024 11:29:08   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
https://www.upload.ee/image/17342904/20241103_102505.jpg
icon_lol.gif
  teema: TELE2
trip

vastuseid: 4214
vaadatud: 1182768

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.10.2024 09:02:23   pealkiri: TELE2
icon_lol.gif tundub et teleperses saab täna keegi teenindajast korralikult peksa, jobud vahetasid ilma teavituseta paketid ja hinnad ära
mida nad arvavad, inimestel silmad puuduvad v suletud icon_biggrin.gif

ps. ...
  teema: TELE2
trip

vastuseid: 4214
vaadatud: 1182768

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.08.2024 18:49:42   pealkiri: TELE2
päris karm hinnatõus icon_biggrin.gif
paketinimetus "piiramatu" asemel on "5g piiramatu", +40% juurde ainult selle eest küsida?
Seega. asja juurde minnes.
Oleme valja tulnud uute 5G mobiilipakettidega, mis p ...
  teema: Kommenteerimine: m2nks
trip

vastuseid: 1
vaadatud: 554

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2024 11:03:54   pealkiri: asus rtx 2080 ti oc
Ostis gpu, diil sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kinghill
trip

vastuseid: 141
vaadatud: 15327

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.05.2024 22:57:55   pealkiri: Asus DUAL-RTX4070TIS-O16G
kiire ja meeldiv tehing, ostsin gpu ettemaksuga (y)
  teema: Arena Breakout: Infinite
trip

vastuseid: 9
vaadatud: 2273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.05.2024 18:20:06   pealkiri: Arena Breakout: Infinite
, mängumehaanika kopeeritud ja ei ole port, pc jaoks ue5 engine peal ehitatud,
  teema: Arena Breakout: Infinite
trip

vastuseid: 9
vaadatud: 2273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.05.2024 00:45:40   pealkiri: Arena Breakout: Infinite
riisi koodiahvid icon_lol.gif, osa eft andmed lihtsalt kopeeriti ära muutmiseta icon_lol.gif
https://www.unknowncheats.me/forum/other-games/636170-arena-breakout-reversal-structs-offsets.html

https://www.upl ...
  teema: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116)
trip

vastuseid: 2785
vaadatud: 503112

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.12.2023 16:34:54   pealkiri: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116)
https://github.com/Nukem9/dlssg-to-fsr3

https://www.nexusmods.com/site/mods/738?tab=files

kas on keegi proovinud
  teema: Grand Theft Auto 6
trip

vastuseid: 310
vaadatud: 99275

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2023 19:07:57   pealkiri: Grand Theft Auto 6
kuidas kraanameestel graafikamodidega lood on?
def pilt tundub sitt olevat, maietea, mafia3 kuidagi meenub
  teema: Delfi reklaamid ajavad hulluks - blokkija ei toimi
trip

vastuseid: 692
vaadatud: 263888

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.11.2023 16:59:38   pealkiri: Delfi reklaamid ajavad hulluks - blokkija ei toimi
, mul htpps filtering oli välja lülitatud, vb sd kaardi vahetuse pärast, ca sertifikaat oli seal

, mulle näitas mingi aegunud 2022a reklaamid samsa moblaga ja 200€ cashbackiga
  teema: Delfi reklaamid ajavad hulluks - blokkija ei toimi
trip

vastuseid: 692
vaadatud: 263888

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.11.2023 09:40:32   pealkiri: Delfi reklaamid ajavad hulluks - blokkija ei toimi
adguard android mobiili peal, hakkas delfi reklaami kŕäpp ilmuma. mingi custom filtriga
saab seda eemaldada?
  teema: Eesti Sõltumatu Vabariigi lähitulevik Euroopa Liidu koosseisus aka Kindlates kätes Eesti
trip

vastuseid: 2
vaadatud: 935

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.11.2023 15:38:06   pealkiri: Eesti Sõltumatu Vabariigi lähitulevik Euroopa Liidu koosseisus aka Kindlates kätes Eesti
https://www.upload.ee/thumb/15966117/kaka-ok.jpghttps://www.upload.ee/thumb/15966109/00000-2582485835-DPM___2M_SDE_Karras-10-50-epicrealism_pureEvolutionV5.png

üks tavapärane eesti pere üritab j ...
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
trip

vastuseid: 1749
vaadatud: 291213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.11.2023 19:35:34   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
oi kui tore
ehk hinnad lendavad vastu taeva
Of course, restricting exports of RTX 4090 cards to China also means that manufacturing of RTX 4090 cards in China also gets blocked.
Third-party AIB (a ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
trip

vastuseid: 4532
vaadatud: 954331

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.10.2023 16:32:52   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
my bad icon_redface.gif , ma enne hv läbi otsisin, nimekirjas oli aga mingi ordi kast 14600 prosega, tundub veits hiljem uuendati hinnakirju.
ostmisest nii palju et ostab sse kes mubadala toodangust ei taha m ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
trip

vastuseid: 4532
vaadatud: 954331

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.10.2023 18:03:05   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
miks meie pisnismännid tahavad 70€ rohkem 14600kf tavahinnast saada, oskab keegi selgitada
saksa amazoni hind 350 saatmisega, aga kohalikud ärikad tahavad 420€ postiga koos icon_rolleyes.gif
https://www ...
  teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
trip

vastuseid: 6228
vaadatud: 1764718

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.08.2023 04:09:50   pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
nagu mida pekki icon_confused.gif
suve jooksul ca 10x sai tellitud, täna siis tahtsin yht varuosa printerile tellida, ca ~40€ jupp ja äkitselt "CSC_7200026 Due to security reason, card verification(appeal) ...
  teema: Kommenteerimine: Uhhuu
trip

vastuseid: 0
vaadatud: 116

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2023 15:04:06   pealkiri: Kommenteerimine: Uhhuu
thumbs_up.gif ostis ettemaksuga gpu, kõik 5+
  teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
trip

vastuseid: 587
vaadatud: 127513

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 28.06.2023 11:29:15   pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
eilses telia kirjas puudub info et teenus muutub tasuliseks

https://www.fjordmail.no/online.ee/
https://www.upload.ee/image/15386636/image_2023-06-28_111051751.png

kasutustingimuses kirjas et k ...
  teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
trip

vastuseid: 587
vaadatud: 127513

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 19.06.2023 10:29:49   pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
ja kus kohas see hinnakiri asub täpsemalt?
https://www.upload.ee/image/15354241/image_2023-06-19_102633455.png
  teema: Kommenteerimine: raunop
trip

vastuseid: 32
vaadatud: 10594

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2023 19:09:49   pealkiri: Intel i3-8100 s1151 cpu
diil tehtud thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: TELE2
trip

vastuseid: 4214
vaadatud: 1182768

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.03.2023 23:44:45   pealkiri: TELE2


Tele2 suurim eelis on, et nad ei muuda soodusperioodi ajal hindu

jajah, eelmisel aastal augustis tõsteti hindu kõikidele klientidele
  teema: TELE2
trip

vastuseid: 4214
vaadatud: 1182768

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.03.2023 14:25:53   pealkiri: TELE2
, see on vist kolmas hinnatõus alates `22 märtsist, no ei taha sellest midagi kuulda icon_smile.gif
vestlesin lehe messengeri kaudu halduriga, pakuti aastaks piiramatu 10€/kuu.
  teema: TELE2
trip

vastuseid: 4214
vaadatud: 1182768

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.03.2023 01:10:36   pealkiri: TELE2
ma saan aru et pakkumine roboti poolt koostatud ja käsitsi seda t2-s keegi üle ei vaata ega kontrolli, aga võiksid küll thumbs_down.gif

https://www.upload.ee/image/15057896/Screenshot_20230327-003637_Gmai ...
  teema: Atomic Heart
trip

vastuseid: 99
vaadatud: 28231

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.02.2023 21:14:17   pealkiri: Atomic Heart
meh, rt title ilma rt-ta icon_lol.gif
https://www.rockpapershotgun.com/atomic-heart-ray-tracing-poster-child-wont-support-ray-tracing-for-pc-on-launch
  teema: Atomic Heart
trip

vastuseid: 99
vaadatud: 28231

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.02.2023 20:12:28   pealkiri: Atomic Heart
  teema: AMD Navi arutelu
trip

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080879

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.01.2023 14:52:42   pealkiri: AMD Navi arutelu
https://www.upload.ee/image/14852619/amd.jpg

tldr: enamus kaardid (ca 40tk ) on amd ref mudelid, omanikud ostsid neid "internetist" paberiteta, tõenäoliselt kaardid said niiskust enne müüki.
...
  teema: Escape From Tarkov
trip

vastuseid: 628
vaadatud: 233140

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.01.2023 12:28:36   pealkiri: Escape From Tarkov
https://www.youtube.com/@pyurologie
põnevad videod tüübil, isegi inteli a770 ja int videoga tarkov gameplay olemas

1060 3Gb = 120fps tänavatel
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9YVgc ...
  teema: AMD Navi arutelu
trip

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080879

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.01.2023 21:36:27   pealkiri: AMD Navi arutelu
https://www.reddit.com/r/Amd/comments/108f0mm/broken_amd_68006900_gpus_after_driver_update/
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pQDnwpc_k4E[/youtube]
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
trip

vastuseid: 1749
vaadatud: 291213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.01.2023 16:42:17   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
mõnel 4090 750w peal toimetab, 650w 4070ti jaoks tundub ok

Minimum recommended PSU: 650 W
https://www.techpowerup.com/review/msi-geforce-rtx-4070-ti-gaming-x/39.html
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
trip

vastuseid: 3099
vaadatud: 980950

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.01.2023 15:39:51   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
sain juhuslikult teada et meil dhl kastid ka kasutusel, Austriast pakk 24tunniga oli kohal.
29.12 pakk tellitud/postitatud, 30.12 tuli kiri et päeva jooksul tuleb kuller kohale, ka võib paki suunat ...
  teema: Arvutitark
trip

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435515

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.01.2023 15:27:34   pealkiri: Arvutitark
voiks mingi teade pealehel olla et infosusteem/jälgimine jamab.
mul oli 14.12 tellimus tehtud, täitmise aeg on 2 jaanuar. nädalavahetusel veel nägin lehel et "kaup kullerile üle antud 30.12", e ...
  teema: Kommenteerimine: kakur007
trip

vastuseid: 232
vaadatud: 42012

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2022 22:38:57   pealkiri: Stay Dry x2
ülekiire nano tehing thumbs_up.gif
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
trip

vastuseid: 1749
vaadatud: 291213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.10.2022 19:53:18   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
unlaunch icon_smile.gif
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/12gb-4080-unlaunch/
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
trip

vastuseid: 1749
vaadatud: 291213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.10.2022 00:48:17   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
ordi keevitas 140€ gigabutti hinnale, hommikul oli 2420, nüüd 2560, tase thumbs_up.gif icon_lol.gif
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
trip

vastuseid: 1749
vaadatud: 291213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.10.2022 19:35:50   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
naabritel odavaim 4090 2k€
https://www.salidzini.lv/cena?q=geforce+rtx+4090
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
trip

vastuseid: 1749
vaadatud: 291213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.09.2022 14:14:36   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
https://www.overclock3d.net/news/power_supply/fact_check_-_will_nvidia_s_rtx_4090_will_be_compatible_with_existing_psus/1
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
trip

vastuseid: 1749
vaadatud: 291213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.09.2022 12:52:11   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
Karvane hästi paneb thumbs_up.gif
[youtube]https://youtu.be/mGARjRBJRX8[/youtube]
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
trip

vastuseid: 1749
vaadatud: 291213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.09.2022 18:53:19   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
1600 usd pmst 2k€ eu hind, meh thumbs_down.gif
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
trip

vastuseid: 1749
vaadatud: 291213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.09.2022 22:17:47   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cV9QES-FUAM[/youtube]
  teema: TELE2
trip

vastuseid: 4214
vaadatud: 1182768

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.08.2022 00:09:00   pealkiri: TELE2
"õnnekirjad" lendavad thumbs_down.gif
https://www.upload.ee/image/14424755/t2.jpg
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
trip

vastuseid: 1749
vaadatud: 291213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.07.2022 10:36:32   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
RTX 4090, AD102-300-A1, 16384FP32, 384bit 21Gbps 24G GDDR6X, 450W, base 2235 boost 2520 actual max >2750;
RTX 4080, AD103-300-A1, 10240FP32, 256bit 21Gbps 16G GDDR6X, 420W,
RTX 4070, AD104-275- ...
  teema: Kommenteerimine: zim01
trip

vastuseid: 97
vaadatud: 22598

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2022 17:46:27   pealkiri: intel i8700 cpu
sai prose ostetud, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hannesx
trip

vastuseid: 219
vaadatud: 43407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2022 16:09:40   pealkiri: Kommenteerimine: hannesx
ostsin delli klaviatuuri, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lamp
trip

vastuseid: 192
vaadatud: 70870

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2022 19:41:41   pealkiri: i3-8100 cpu
müüs prose, kõik (y)
  teema: Escape From Tarkov
trip

vastuseid: 628
vaadatud: 233140

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.07.2021 05:19:18   pealkiri: Escape From Tarkov
, pmst sul vaja ainult pmc tappa, igasugust looti jalaga segada, võta mida tahad kaardilt ja tormi punkrisse.
ma ei tea miks sa omaksed tapad icon_rolleyes.gif
kui sa pmc-ga mängid siis tapa ke da ja mida tah ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.