Avaleht
otsing leidis 32 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Targa kodu ehitamine
tont69

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509153

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 16.10.2019 12:39:31   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Tere, vabandust teema risustamise eest. Leidsin kuurist hunniku kunagise Telia kodujuhtimise kraami. Kas keegi teab, kas need ka mõne tänapäevase süsteemiga ühilduvad? Peaksid kasutama zigbee sta ...
  teema: Kommenteerimine: Teip
tont69

vastuseid: 200
vaadatud: 53173

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2016 11:26:20   pealkiri: Kõik tore
Ostsin läpaka, kaup aus ja hind hea. Meeldiv ja kiire tehing.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Etsike
tont69

vastuseid: 76
vaadatud: 37964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2016 11:02:39   pealkiri: Kõik kena
Ostsin lauaarvuti, kõik oli meeldiv ja tõi ise asja Tallinnasse ära.
Hea aparaat hea hinnaga ja kõik on nii nagu peab.
Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
tont69

vastuseid: 803
vaadatud: 126348

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2015 13:25:15   pealkiri: Positiivne
Ostsin arvuti. Korralik kaup norm hinnaga ja ost sujus kenasti. Julgen soovitada.
  teema: Kommenteerimine: bikertim
tont69

vastuseid: 118
vaadatud: 26476

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.06.2013 19:51:25   pealkiri: Tipp-topp
Ostsin telefoni. Kaup korralik ja tehing väga kiire ja asjalik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Winman
tont69

vastuseid: 1518
vaadatud: 194517

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2013 20:47:58   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostsin läpaka. Kiire postitus ja korralik kaup, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Killhoven
tont69

vastuseid: 408
vaadatud: 125603

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2012 16:01:06   pealkiri: Kommenteerimine: Killhoven
Tehing kulges kiiresti ja kaup korralik. Soovitan!
  teema: Blackberry ei taha tele2 internetti...
tont69

vastuseid: 10
vaadatud: 4814

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.02.2012 10:45:24   pealkiri: Blackberry ei taha tele2 internetti...
internet.tele2.ee

olen proovinud ka mobileinternet.tele2.ee ja wap.tele2.ee

Tele2 info soovitas mul panna ka username: wap ja password: wap

see ka ei aita midagi... aga jah EMT ja Elisa toimi ...
  teema: Blackberry ei taha tele2 internetti...
tont69

vastuseid: 10
vaadatud: 4814

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.02.2012 10:31:12   pealkiri: Blackberry ei taha tele2 internetti...
Sattusin siis sellist isendit kasutama: Blackberry 8310. Helistada ja sõnumeid saata saab ilusti aga võt internet ei tööta telefonis.
Otsisin igalt poolt netist aga ei leia infot mis võiks ülds ...
  teema: Kommenteerimine: Joelkaru32
tont69

vastuseid: 11
vaadatud: 3699

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2012 17:45:19   pealkiri: Kommenteerimine: Joelkaru32
Ostsin mälu. Kõik tipp-topp icon_smile.gif
  teema: S-video ja heli segavad üksteist?
tont69

vastuseid: 5
vaadatud: 1697

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.01.2012 17:19:37   pealkiri: S-video ja heli segavad üksteist?
Ei teagi lõpuks milles asi oli. nüüd juhe lauaarvuti küljes ja pilt on ilus. Pole mingeid lisajuhtmeid vahel ja kõik toimib kenasti. Ilmselt asi jah kuskil maanduse kohas jamas. Võibolla oli läpa ...
  teema: Kommenteerimine: insekas
tont69

vastuseid: 557
vaadatud: 114366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2012 12:58:05   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Sai üks neti/meedia masin ostetud, kiire tehing ja kaup toodi peaaegu koju kätte ka. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Hypogenic
tont69

vastuseid: 82
vaadatud: 22249

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2012 12:47:27   pealkiri: Kommenteerimine: Hypogenic
Ostsin HDD, meeldiv tehing ja korralik kaup thumbs_up.gif
  teema: S-video ja heli segavad üksteist?
tont69

vastuseid: 5
vaadatud: 1697

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.01.2012 13:14:46   pealkiri: S-video ja heli segavad üksteist?
Juhtmega, vana läpakas ja aku surnud.
  teema: S-video ja heli segavad üksteist?
tont69

vastuseid: 5
vaadatud: 1697

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.01.2012 13:01:04   pealkiri: S-video ja heli segavad üksteist?
Ei oska seda teemat kuskile mujale teemasse teha.
Probleem selline: mul on ühendatud pilt ja heli läpakast telekasse s-video juhtme kaudu (heli läheb siis läpakast teleka audio sisendisse 2rca)
...
  teema: Kommenteerimine: err
tont69

vastuseid: 47
vaadatud: 10899

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2011 18:43:57   pealkiri: Kommenteerimine: err
Ostsin mälud, hea hind ja korralik kaup. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ccayser
tont69

vastuseid: 142
vaadatud: 30926

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2011 21:27:15   pealkiri: Kommenteerimine: ccayser
Ostsin monitori talt, mugav äri teha ja kaup hea. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: marxveix
tont69

vastuseid: 309
vaadatud: 102780

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2011 18:06:20   pealkiri: Kommenteerimine: marxveix
Kõik toimis ja kaup täpselt nagu lubatud. Tegi veel väikest alet ka icon_smile.gif
  teema: 720p vanemas arvutis tööle
tont69

vastuseid: 1
vaadatud: 837

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.10.2011 17:41:20   pealkiri: 720p vanemas arvutis tööle
Hetkel tiksub selline kast: Pentium 4 2GHz, 512MB DDR ja mingi vanem videokaart. Kas selleks et näiteks 720p rippe vaadata piisaks kui panna videokaart mis toetab hardware kodeerimist või vajab ikka ...
  teema: probleem srs audio sandboxiga
tont69

vastuseid: 0
vaadatud: 998

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.04.2008 14:59:11   pealkiri: probleem srs audio sandboxiga
keegi veel kasutab sellist programmi? avastasin hiljuti just selle ja minu int. helikaart teeb sellega koos ikka palju paremat häält, aga probleem selles et peale mõnda aega jookseb heli justkui ko ...
  teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
tont69

vastuseid: 2589
vaadatud: 423047

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.01.2008 20:58:35   pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
Sorry, kui sellest on juttu olnud siin juba aga ma ei jaksanud kõiki 41lk läbi lugeda.
Pole enne kunagi üritanudki mälu klokkida, millest peaksin alustama ja mida muutma?
Gigabyte emaplaat, Athl ...
  teema: Telia TV
tont69

vastuseid: 59355
vaadatud: 14166470

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.12.2007 02:17:34   pealkiri: Telia TV
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down)

Vaata kaabeldus ja filtrid üle. Kui kasutusel veel veneaegne kahesooneline kaabel, siis näita sellele kiirem ...
  teema: Telia TV
tont69

vastuseid: 59355
vaadatud: 14166470

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.12.2007 02:09:42   pealkiri: Telia TV
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 252 / 11.996

kas see on loogiline mingi paketiga? mina sellist asja elioni lehelt küll ei leidnud ...
  teema: Telia TV
tont69

vastuseid: 59355
vaadatud: 14166470

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.12.2007 01:38:06   pealkiri: Telia TV
vaevalt küll. ikka 758kbit/s peaks ligikaudu ära tulema. või noh üle 512kbit/s ikka vähemalt

huvitav milles siis probleem võib olla? wifi-kaardis? ruuteri confis? peaks saama normaalselt vist ...
  teema: Telia TV
tont69

vastuseid: 59355
vaadatud: 14166470

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.12.2007 00:45:57   pealkiri: Telia TV
Kas see on võimalik et koos digi-tv-ga on internet mille kiirus 12Mbit/256Kbit?

kuidagi ei saa uploadi kiirust suuremaks kui mingi max 26-27KB/sec...
kuna ise yhendust ei oma vaid kasutan üle wi ...
  teema: kelle prosel kõige kõrgem TEMP? :)
tont69

vastuseid: 243
vaadatud: 53393

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.11.2007 21:28:47   pealkiri: kelle prosel kõige kõrgem TEMP? :)
mul eelmine arvuti käis 3 aastat iga päev... midagi tehes näitas stabiilselt 80 - 96 C... Athlon 1GHz
vahetasin nüüd arvuti välja uuema vastu aga prose ikka veel töötas ka lõpus.
  teema: divx film aga juttu ei kuule
tont69

vastuseid: 1
vaadatud: 1462

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 07.02.2005 04:14:51   pealkiri: divx film aga juttu ei kuule
taustaheli on kõik olemas aga põhiteksti ei ole kuulda... kõlab umbes nii nagu surroundis oleks keskkõlar tagant ära aga mul ongi ainult 2 kõlarit... ühe korra enne ka see jama olnud mingi film ...
  teema: NFS: Underground
tont69

vastuseid: 1726
vaadatud: 249373

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2004 16:49:42   pealkiri: NFS: Underground
seda ma ise ka kardan et mingi jamps... a just mõtlesin et proovin enne kuda mäng on aga mis siis ikka icon_smile.gif poodi minek siis vist jah icon_smile.gif
  teema: NFS: Underground
tont69

vastuseid: 1726
vaadatud: 249373

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2004 16:40:19   pealkiri: NFS: Underground
jah. sain kätte ja lasin tööle... ütles et on edukalt keel muudetud aga ikka on vene keelne kõik...
  teema: NFS: Underground
tont69

vastuseid: 1726
vaadatud: 249373

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2004 16:21:33   pealkiri: NFS: Underground
huvitav see millegipärast küll ei tööta icon_sad.gif
  teema: NFS: Underground
tont69

vastuseid: 1726
vaadatud: 249373

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2004 15:25:27   pealkiri: mõhkugi ei saa aru
mul selline küssa, et kuda NFSU-s keelt saab vahetada?laenasin ühelt tuttavalt, et proovin ja kui meeldib siis ostan omale aga see krt vene keeles kõik icon_sad.gif kaasas on küll nagu mingid erinevad langu ...
  teema: Webcam
tont69

vastuseid: 7
vaadatud: 2348

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.11.2003 11:36:03   pealkiri: Webcam
mul ka webcamiga probleem: kogu aeg töötas normaalselt aga yks hommik yles tõustes ja arvuti käima ajades oleks nagu driver kadunud ja arvuti viskas kirja ette et found new hardware - PC camera. a ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.