|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Targa kodu ehitamine |
tont69
vastuseid: 5716
vaadatud: 1509153
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 16.10.2019 12:39:31 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
| Tere, vabandust teema risustamise eest. Leidsin kuurist hunniku kunagise Telia kodujuhtimise kraami. Kas keegi teab, kas need ka mõne tänapäevase süsteemiga ühilduvad? Peaksid kasutama zigbee sta ... |
teema: Kommenteerimine: Teip |
tont69
vastuseid: 200
vaadatud: 53173
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2016 11:26:20 pealkiri: Kõik tore |
Ostsin läpaka, kaup aus ja hind hea. Meeldiv ja kiire tehing.
 |
teema: Kommenteerimine: Etsike |
tont69
vastuseid: 76
vaadatud: 37964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2016 11:02:39 pealkiri: Kõik kena |
Ostsin lauaarvuti, kõik oli meeldiv ja tõi ise asja Tallinnasse ära.
Hea aparaat hea hinnaga ja kõik on nii nagu peab.
Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
tont69
vastuseid: 803
vaadatud: 126348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.05.2015 13:25:15 pealkiri: Positiivne |
| Ostsin arvuti. Korralik kaup norm hinnaga ja ost sujus kenasti. Julgen soovitada. |
teema: Kommenteerimine: bikertim |
tont69
vastuseid: 118
vaadatud: 26476
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2013 19:51:25 pealkiri: Tipp-topp |
Ostsin telefoni. Kaup korralik ja tehing väga kiire ja asjalik.  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
tont69
vastuseid: 1518
vaadatud: 194517
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2013 20:47:58 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
| Ostsin läpaka. Kiire postitus ja korralik kaup, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Killhoven |
tont69
vastuseid: 408
vaadatud: 125603
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.04.2012 16:01:06 pealkiri: Kommenteerimine: Killhoven |
| Tehing kulges kiiresti ja kaup korralik. Soovitan! |
teema: Blackberry ei taha tele2 internetti... |
tont69
vastuseid: 10
vaadatud: 4814
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.02.2012 10:45:24 pealkiri: Blackberry ei taha tele2 internetti... |
internet.tele2.ee
olen proovinud ka mobileinternet.tele2.ee ja wap.tele2.ee
Tele2 info soovitas mul panna ka username: wap ja password: wap
see ka ei aita midagi... aga jah EMT ja Elisa toimi ... |
teema: Blackberry ei taha tele2 internetti... |
tont69
vastuseid: 10
vaadatud: 4814
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.02.2012 10:31:12 pealkiri: Blackberry ei taha tele2 internetti... |
Sattusin siis sellist isendit kasutama: Blackberry 8310. Helistada ja sõnumeid saata saab ilusti aga võt internet ei tööta telefonis.
Otsisin igalt poolt netist aga ei leia infot mis võiks ülds ... |
teema: Kommenteerimine: Joelkaru32 |
tont69
vastuseid: 11
vaadatud: 3699
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2012 17:45:19 pealkiri: Kommenteerimine: Joelkaru32 |
Ostsin mälu. Kõik tipp-topp  |
teema: S-video ja heli segavad üksteist? |
tont69
vastuseid: 5
vaadatud: 1697
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.01.2012 17:19:37 pealkiri: S-video ja heli segavad üksteist? |
| Ei teagi lõpuks milles asi oli. nüüd juhe lauaarvuti küljes ja pilt on ilus. Pole mingeid lisajuhtmeid vahel ja kõik toimib kenasti. Ilmselt asi jah kuskil maanduse kohas jamas. Võibolla oli läpa ... |
teema: Kommenteerimine: insekas |
tont69
vastuseid: 557
vaadatud: 114366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2012 12:58:05 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
Sai üks neti/meedia masin ostetud, kiire tehing ja kaup toodi peaaegu koju kätte ka. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Hypogenic |
tont69
vastuseid: 82
vaadatud: 22249
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2012 12:47:27 pealkiri: Kommenteerimine: Hypogenic |
Ostsin HDD, meeldiv tehing ja korralik kaup  |
teema: S-video ja heli segavad üksteist? |
tont69
vastuseid: 5
vaadatud: 1697
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.01.2012 13:14:46 pealkiri: S-video ja heli segavad üksteist? |
| Juhtmega, vana läpakas ja aku surnud. |
teema: S-video ja heli segavad üksteist? |
tont69
vastuseid: 5
vaadatud: 1697
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.01.2012 13:01:04 pealkiri: S-video ja heli segavad üksteist? |
Ei oska seda teemat kuskile mujale teemasse teha.
Probleem selline: mul on ühendatud pilt ja heli läpakast telekasse s-video juhtme kaudu (heli läheb siis läpakast teleka audio sisendisse 2rca)
... |
teema: Kommenteerimine: err |
tont69
vastuseid: 47
vaadatud: 10899
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2011 18:43:57 pealkiri: Kommenteerimine: err |
Ostsin mälud, hea hind ja korralik kaup. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: ccayser |
tont69
vastuseid: 142
vaadatud: 30926
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2011 21:27:15 pealkiri: Kommenteerimine: ccayser |
Ostsin monitori talt, mugav äri teha ja kaup hea. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: marxveix |
tont69
vastuseid: 309
vaadatud: 102780
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2011 18:06:20 pealkiri: Kommenteerimine: marxveix |
Kõik toimis ja kaup täpselt nagu lubatud. Tegi veel väikest alet ka  |
teema: 720p vanemas arvutis tööle |
tont69
vastuseid: 1
vaadatud: 837
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.10.2011 17:41:20 pealkiri: 720p vanemas arvutis tööle |
| Hetkel tiksub selline kast: Pentium 4 2GHz, 512MB DDR ja mingi vanem videokaart. Kas selleks et näiteks 720p rippe vaadata piisaks kui panna videokaart mis toetab hardware kodeerimist või vajab ikka ... |
teema: probleem srs audio sandboxiga |
tont69
vastuseid: 0
vaadatud: 998
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.04.2008 14:59:11 pealkiri: probleem srs audio sandboxiga |
| keegi veel kasutab sellist programmi? avastasin hiljuti just selle ja minu int. helikaart teeb sellega koos ikka palju paremat häält, aga probleem selles et peale mõnda aega jookseb heli justkui ko ... |
teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
tont69
vastuseid: 2589
vaadatud: 423047
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.01.2008 20:58:35 pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
Sorry, kui sellest on juttu olnud siin juba aga ma ei jaksanud kõiki 41lk läbi lugeda.
Pole enne kunagi üritanudki mälu klokkida, millest peaksin alustama ja mida muutma?
Gigabyte emaplaat, Athl ... |
teema: Telia TV |
tont69
vastuseid: 59355
vaadatud: 14166470
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.12.2007 02:17:34 pealkiri: Telia TV |
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down)
Vaata kaabeldus ja filtrid üle. Kui kasutusel veel veneaegne kahesooneline kaabel, siis näita sellele kiirem ... |
teema: Telia TV |
tont69
vastuseid: 59355
vaadatud: 14166470
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.12.2007 02:09:42 pealkiri: Telia TV |
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 252 / 11.996
kas see on loogiline mingi paketiga? mina sellist asja elioni lehelt küll ei leidnud ... |
teema: Telia TV |
tont69
vastuseid: 59355
vaadatud: 14166470
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.12.2007 01:38:06 pealkiri: Telia TV |
vaevalt küll. ikka 758kbit/s peaks ligikaudu ära tulema. või noh üle 512kbit/s ikka vähemalt
huvitav milles siis probleem võib olla? wifi-kaardis? ruuteri confis? peaks saama normaalselt vist ... |
teema: Telia TV |
tont69
vastuseid: 59355
vaadatud: 14166470
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.12.2007 00:45:57 pealkiri: Telia TV |
Kas see on võimalik et koos digi-tv-ga on internet mille kiirus 12Mbit/256Kbit?
kuidagi ei saa uploadi kiirust suuremaks kui mingi max 26-27KB/sec...
kuna ise yhendust ei oma vaid kasutan üle wi ... |
teema: kelle prosel kõige kõrgem TEMP? :) |
tont69
vastuseid: 243
vaadatud: 53393
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.11.2007 21:28:47 pealkiri: kelle prosel kõige kõrgem TEMP? :) |
mul eelmine arvuti käis 3 aastat iga päev... midagi tehes näitas stabiilselt 80 - 96 C... Athlon 1GHz
vahetasin nüüd arvuti välja uuema vastu aga prose ikka veel töötas ka lõpus. |
teema: divx film aga juttu ei kuule |
tont69
vastuseid: 1
vaadatud: 1462
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.02.2005 04:14:51 pealkiri: divx film aga juttu ei kuule |
| taustaheli on kõik olemas aga põhiteksti ei ole kuulda... kõlab umbes nii nagu surroundis oleks keskkõlar tagant ära aga mul ongi ainult 2 kõlarit... ühe korra enne ka see jama olnud mingi film ... |
teema: NFS: Underground |
tont69
vastuseid: 1726
vaadatud: 249373
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2004 16:49:42 pealkiri: NFS: Underground |
seda ma ise ka kardan et mingi jamps... a just mõtlesin et proovin enne kuda mäng on aga mis siis ikka poodi minek siis vist jah  |
teema: NFS: Underground |
tont69
vastuseid: 1726
vaadatud: 249373
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2004 16:40:19 pealkiri: NFS: Underground |
| jah. sain kätte ja lasin tööle... ütles et on edukalt keel muudetud aga ikka on vene keelne kõik... |
teema: NFS: Underground |
tont69
vastuseid: 1726
vaadatud: 249373
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2004 16:21:33 pealkiri: NFS: Underground |
huvitav see millegipärast küll ei tööta  |
teema: NFS: Underground |
tont69
vastuseid: 1726
vaadatud: 249373
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2004 15:25:27 pealkiri: mõhkugi ei saa aru |
mul selline küssa, et kuda NFSU-s keelt saab vahetada?laenasin ühelt tuttavalt, et proovin ja kui meeldib siis ostan omale aga see krt vene keeles kõik kaasas on küll nagu mingid erinevad langu ... |
teema: Webcam |
tont69
vastuseid: 7
vaadatud: 2348
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.11.2003 11:36:03 pealkiri: Webcam |
| mul ka webcamiga probleem: kogu aeg töötas normaalselt aga yks hommik yles tõustes ja arvuti käima ajades oleks nagu driver kadunud ja arvuti viskas kirja ette et found new hardware - PC camera. a ... |
| |