|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: GPU vent + temp |
tompan
vastuseid: 19
vaadatud: 6671
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.03.2020 19:07:51 pealkiri: GPU vent + temp |
Tere, kaart peaks olema jah rx 580 armor, masina ostsin siit foorumist ja kahjuks minevik on teadmata
// kui loogiline see on et vent käib mõlemat pidi ?? vaatasin ja vaatasin seda vigast venti s ... |
teema: [PS4/X1] Dark Souls III |
tompan
vastuseid: 16
vaadatud: 14618
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.04.2016 17:56:10 pealkiri: [PS4/X1] Dark Souls III |
| Jookseb teil dark souls 3 ilusti ps4-a peal ? Endale tundub et kohati langeb fps küll alla igasugu " normaalsust". |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tompan
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.02.2016 16:52:09 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Kas te ostate enda ps4-ale mingi lisa mälu vms ? Endal mälu koguaeg täis, kustutan mänge, kuigi naqu tean et tahan neid millalgi ise mängida jne. 2 USB kohta on ka vähe, ühes usb-s on wireless ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tompan
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.01.2016 20:44:42 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
otsin ps4-a siis kui ta välja tuli, aga alles nüüd avastasin et mängu heli saab kuulata läbi puldi , oskab keegi mingit head headsetti soovitada ? Mikrofoni olemasolu pole kõigetähtsam, aga ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tompan
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.11.2015 00:35:58 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| ega ikka ei oleks mõistlikum uus telekas osta, kui kodus mitu hdmi telekat olemas... ja osta telekas et 30 päeva soomes olla... aga tänan vastuse eeest. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tompan
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.11.2015 21:30:28 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Nii mul on nüüd yks mure. Tulin põhja soome komandeeringusse 40 päevaks ja võtsin kaasa ps4 , mure siis selline et siin korteris on vana telekas ( scatt pistiks ja need 3 värviga juhtmed), käisin ... |
teema: Läpakas ei taha käivitada. Please wait ees. :: Sülearvutid |
tompan
vastuseid: 1
vaadatud: 2565
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.09.2015 00:09:04 pealkiri: Läpakas ei taha käivitada. Please wait ees. :: Sülearvutid |
| Arvuti hakkas midagi uuendama. Olin välja loginud ja uuenduses oli kirjas - please login in to install important updates vms. Lylitasin välja ja nüüd 2h jamanud. Ei võta pilti ette peale please wai ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
tompan
vastuseid: 14834
vaadatud: 2381141
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.01.2014 13:41:02 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Huvitab kas i5-4200u saaks clockida läpaka peal ? Vaatan siin mis mänge mängida saaks selle läpakaga, imestuseks vaatan et just i5 jääb mängudel jalgu mitte gt 740m videokaart.  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tompan
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.01.2014 19:07:11 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
, töötavad küll. Sa pead lihtsalt üht programmi kasutama.
Selle programmi näol arvavad mängud et kasutad X360 pulti ja kõik töötab ladusalt.
http://www.lifehacker.com.au/2013/11/heres-h ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tompan
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.01.2014 18:14:26 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
pss, sai ennetlikult see ost tehtud, vaatan et enamus mängud ei töötagi sellega jms, oleks pidanud ikka xbox360 controlleri ostma. Keegi ps4 pulti ei taha osta ?  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tompan
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.01.2014 17:03:27 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Ostsin endale ps4 puldi, kuna pole hetkel mõtet väheste mängude tõttu ps4 osta, aga küsiks siukest asja kas on mingid programmi mis sätestaks näiteks kohe ps4 puldi funktsioonid paika erineid m ... |
teema: uue asus läpaka draiverid |
tompan
vastuseid: 11
vaadatud: 2926
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 03.01.2014 15:03:13 pealkiri: uue asus läpaka draiverid |
| Sain ikka enamus draiverid peale . Seda tegi windows automatic update. Device manageri alt vajutades nende kollastele markidele et otsiks draiverid ei leia ta midagi. Aga tundub et tahtsamad draiverid ... |
teema: uue asus läpaka draiverid |
tompan
vastuseid: 11
vaadatud: 2926
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.12.2013 16:28:11 pealkiri: uue asus läpaka draiverid |
| nii, sain läbi mälupulga oma peale pikka pikka jamamist interneti draiveri pandud, nüüd on uuel arvutil nett sees, on kusagilt mingi programmi mis näitaks mis draiverid ma tõmbama pean jne, kuna ... |
teema: uue asus läpaka draiverid |
tompan
vastuseid: 11
vaadatud: 2926
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.12.2013 15:01:59 pealkiri: uue asus läpaka draiverid |
| Asi ongi selles et seal asususe kodulehepeal on ka ainult windows 8-ale mõeldud draiverid, ei leia neid windows 7-e omasid kusagilt |
teema: uue asus läpaka draiverid |
tompan
vastuseid: 11
vaadatud: 2926
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.12.2013 14:55:29 pealkiri: uue asus läpaka draiverid |
| Tere, ostsin endale uue läpaka Asus. operatsiooni süsteemiks oli seal free dos, lasin endale windows 7 peale, aga see draiverite plaat mis arvutiga kaasas oli on ainult windows 8 64bit only. Ehk sii ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tompan
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.12.2013 11:41:33 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Oskab keegi öelda kas oleks soomest kusagilt ps4 osta? Ega eestist seda kindlasti ei SAA? |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
tompan
vastuseid: 1189
vaadatud: 358638
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 21.09.2013 16:36:06 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
| On keegi soomest siin ostnud nexus 7 2013 varianti? Tahaks ise osta aga ei leia kusagilt, et neil see müügis oleks, e-poodidest tellida ka ei saa, pole kaartidepeal raha. Kui keegi leiab/teab soomes ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
tompan
vastuseid: 2588
vaadatud: 684321
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.09.2013 16:10:40 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Helistasin kõik läbi, sain nendega omavahel kokku jne, aga ikka mitte midagi, siis läksin trevori korterisse ja vaatasin seda plaani, kõik oli tehtud, ainuke asi mis tegemata oli: Get an air trans ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
tompan
vastuseid: 2588
vaadatud: 684321
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.09.2013 14:25:27 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Mul ei ole enam ühtegi missiooni ees, ei oska kusagile minna. Kõigidel characteritel need strangers and freaks questid ka ära tehtud....
Viimane missioon vist mis tegin oli see kui selle Wade-ga a ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.08.2013 14:16:36 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
yep sorry, just panin tõmbama ja sain tõmbama panna, mingi paar päeva tagasi ei saanud veel , nii et pole koode vaja. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.08.2013 14:08:58 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| kui ma 2 päeva goldi koodi muretsen, kas ma siis saan selle crakdowni tõmmatud? Nimelt pesitsen ise soomes ja soome konto alt saab siis ilma VPN-ita tõmmata, aga eraldi ei hakka 1 kuu goldi muretse ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.07.2013 21:58:12 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Hinnad on tõesti väga madalad. 13 euri eest borderlands 2, max payne 3 , bulletstorm ja selle eest saab ka veel crysis 1-e tõmmata.  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.07.2013 17:11:30 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Tegin ka siis hungari alla konto ja sikutan hetkel 400 msp eest borderlands 2-e. Aga kas ma neid mänge oma õige konto alt saan mängida ? Või saab neid ainult oma hungari konto alt mängida. Kas se ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.07.2013 15:37:36 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Hetkel siis tuleb xbox live suured mängude allahindlused, küsiks et kas meie ikka neid tõmmata ei saa, ehk siis kas hakkab seda region jama ette viskama ? Ise ostaks vaata et kõik need mängud mis ... |
teema: Kommenteerimine: tarc |
tompan
vastuseid: 840
vaadatud: 143493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2013 15:33:07 pealkiri: läpakas |
Sai adapter ostetud, kiiresti käis asi, soovitan  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.06.2013 19:37:43 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Yay gold liikmed saavad tasuta mänge vahest nüüd.
Fable 3 free hetkel, yaaaaaay.
SORRY, THIS GAME ISnT AVAIBLE IN YOUR LOCATION.  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.06.2013 17:34:37 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| küsimus nende mängude kohta sealt xboxi marketist, nimelt kas on kusagil mingi list vms mis mänge saan ma alla tõmmata ( ilma et ma peaks selle regiooni lukuga jamama) või ei ole siukseid mänge ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.05.2013 17:11:17 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Selge, aga mul on mingi tavaline 17 tolli monitor ka kusagil, kust kohast ma eestist saaks selle VGA kaabli? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.05.2013 15:59:18 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Küsimus, kas eestis on kusagil müügil selle komposiit kaabli ühendust vga-ga.
Nimelt mul läpakal vga koht olemas, mõtlesin et kas oleks mingit otsikut et saab xboxi läbi läpaka monitori mäng ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.05.2013 14:15:47 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| ah jah mul on need eelmised veel, tahtsin dungeon and dragon daggerdale osta, aga ju jäin siis hiljaks, aga eile vaatasin xboxi kodulehelt et on jah serius sam-id alla hinnatud, aga mulle ta pakub e ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.05.2013 09:44:58 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Eino seda küll, aga mul oli ennem kuld ja muidu on mul ilusti sealt mänge alla hinnanud, ja olen ka isegi 3 mängu ostnud. Aga lihstalt gold sai läbi ennem kui see sale tuli, ja nüüd kui kullaks ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.05.2013 08:46:47 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| väike mure, olin silver membership, aga eile ostsin omale goldi. Aga nüüd na näitab ikka õiget hinda nendele mängudele mis peaks kuldadele alla hinnatud olema, kuidas seda parandada saab ? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.05.2013 20:53:55 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Oleks xboxiga väiksemat sorti probleem.
Nimelt peale nädalast torchlight-i mängimist hakkas xbox natuke "katkuma", esimest korda juhtus see siis kui oli palju mobe koos ja kasutades spell effekti ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.04.2013 17:57:40 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Oskab keegi öelda korralikkut dungeon-i mängu xboxi peale ( naqu diablo )
hetkel olemas dungeon defenders ja torchlight.
dungeon defenders on ära rikutud mingit mod weponitega ( ehk siis mitte m ... |
teema: Diablo III |
tompan
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544091
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.02.2013 01:49:43 pealkiri: Diablo III |
|
teema: DotA 2 |
tompan
vastuseid: 1792
vaadatud: 401229
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2013 13:46:36 pealkiri: DotA 2 |
| Suured tänud. |
teema: DotA 2 |
tompan
vastuseid: 1792
vaadatud: 401229
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2013 13:24:44 pealkiri: DotA 2 |
Tere, kas keegi saaks mulle dota 2 key jagada.
e-mail: tompanni@hot.ee , steam: sibulakoer.
Alles muidugi tegin steami, ei tea kas saab mulle kohe gifti vms saata. |
teema: [X360/PS3/X1/PS4] Elder Scrolls V: Skyrim |
tompan
vastuseid: 82
vaadatud: 38697
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.01.2013 16:28:42 pealkiri: [X360/PS3/X1/PS4] Elder Scrolls V: Skyrim |
|
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tompan
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.01.2013 12:44:46 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Ei ole mina ikka aru saanud, miks inimesi need " bing, music jms sellised asjad segavad  |
teema: Telerite üldteema |
tompan
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911180
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.01.2013 12:54:57 pealkiri: Telerite üldteema |
Olid väga kõvas joobes või tablettide mõju alt kui sealt maximast selle peldiku koju tõid, mis mõtted üldse peas peavad liikuma et sellist lüket teha ?
Hästi öeldud Olin omale mit ... |
teema: Telerite üldteema |
tompan
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911180
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.01.2013 01:43:29 pealkiri: Telerite üldteema |
Olid väga kõvas joobes või tablettide mõju alt kui sealt maximast selle peldiku koju tõid, mis mõtted üldse peas peavad liikuma et sellist lüket teha ?
Hästi öeldud Olin omale mit ... |
teema: Telerite üldteema |
tompan
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911180
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.01.2013 23:33:45 pealkiri: Telerite üldteema |
Ostsin ka siis oma esimese LCD-teleka. Sai ta soetatud siis Maksime liha lettide vahelt, ja firma nimi on Tunex
Hommikul teleka tööle panen, siis ta ei taha kohe puldiga ühendust võtta ( ehk ... |
teema: EURONICS |
tompan
vastuseid: 1878
vaadatud: 753457
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.12.2012 22:30:06 pealkiri: EURONICS |
homme siis peaks euronicsi e-poes mingid allahindlused tulema. Ise ootan huviga, et neil mingi 32 tolline telekas oleks seal allahinnatud, kuna hetkel endal soov osta.  |
teema: HP compaq nc8430 kõrged temperatuurid :: Sülearvuti protsessorid |
tompan
vastuseid: 0
vaadatud: 1531
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 02.09.2012 15:26:11 pealkiri: HP compaq nc8430 kõrged temperatuurid :: Sülearvuti protsessorid |
Nimelt siis soetasin endale siit foorumis paar päeva tagasi kasutatud läpaka, HP compaq nc8430.
Probleem siis selline, et tavaliste netimängu ajal läks corede tempid üle 85, youtubest videode va ... |
teema: Kommenteerimine: ogkronik |
tompan
vastuseid: 50
vaadatud: 10287
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2012 20:16:43 pealkiri: positiivne |
| ostsin mälu, positiivne. |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
tompan
vastuseid: 909
vaadatud: 221096
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.07.2012 22:18:18 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Xbox 360, aga peab tõdema, et peale 3-4 raundi võiks isegi öelda et meeldib bad company 2 rohkem . Max players võiks rohkem kui 24 olla, sellele suurele mapile 12 mängijat mahutada on tsipake v ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
tompan
vastuseid: 909
vaadatud: 221096
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.07.2012 18:40:23 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Sain ka battlefield 3-e kätte, esimene mäng: Most Valuable Player ja 14 ribbonit. Bad company 2 treenis hästi
võite ka lisada: sibulakoer. |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
tompan
vastuseid: 909
vaadatud: 221096
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.07.2012 21:20:02 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
| saan ise ka paari päevapärast battlefield 3-e. Siuke küsimus: kui ma ostan eraldi selle close quarters, kas siis saan samadesse serveritesse nendega, kes said selle läbi Premium-i ? Ehk siis kas D ... |
teema: [MUU] Next-Gen konsoolide arutelu |
tompan
vastuseid: 315
vaadatud: 100542
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.07.2012 17:26:59 pealkiri: [MUU] Next-Gen konsoolide arutelu |
| Keegi võiks paari lausega kokkuvõtta mida see konsool teeb ? Mina sain sellest aru et selle konsooliga saab mänge teha ja mängida mänge tasuta? Siis paar rida allapoole: Ouya games could range fr ... |
teema: [MUU] Konsoolide ja mängude ajaloost |
tompan
vastuseid: 600
vaadatud: 205894
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.07.2012 12:06:04 pealkiri: [MUU] Konsoolide ja mängude ajaloost |
| Nojah, pole paha miljon eurot teenida sellepealt. |
| |