Avaleht
otsing leidis 117 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: GPU vent + temp
tompan

vastuseid: 19
vaadatud: 6671

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.03.2020 19:07:51   pealkiri: GPU vent + temp
Tere, kaart peaks olema jah rx 580 armor, masina ostsin siit foorumist ja kahjuks minevik on teadmata

// kui loogiline see on et vent käib mõlemat pidi ?? vaatasin ja vaatasin seda vigast venti s ...
  teema: [PS4/X1] Dark Souls III
tompan

vastuseid: 16
vaadatud: 14618

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.04.2016 17:56:10   pealkiri: [PS4/X1] Dark Souls III
Jookseb teil dark souls 3 ilusti ps4-a peal ? Endale tundub et kohati langeb fps küll alla igasugu " normaalsust".
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
tompan

vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.02.2016 16:52:09   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kas te ostate enda ps4-ale mingi lisa mälu vms ? Endal mälu koguaeg täis, kustutan mänge, kuigi naqu tean et tahan neid millalgi ise mängida jne. 2 USB kohta on ka vähe, ühes usb-s on wireless ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
tompan

vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.01.2016 20:44:42   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
otsin ps4-a siis kui ta välja tuli, aga alles nüüd avastasin et mängu heli saab kuulata läbi puldi icon_biggrin.gif , oskab keegi mingit head headsetti soovitada ? Mikrofoni olemasolu pole kõigetähtsam, aga ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
tompan

vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.11.2015 00:35:58   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
ega ikka ei oleks mõistlikum uus telekas osta, kui kodus mitu hdmi telekat olemas... ja osta telekas et 30 päeva soomes olla... aga tänan vastuse eeest.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
tompan

vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.11.2015 21:30:28   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Nii mul on nüüd yks mure. Tulin põhja soome komandeeringusse 40 päevaks ja võtsin kaasa ps4 , mure siis selline et siin korteris on vana telekas ( scatt pistiks ja need 3 värviga juhtmed), käisin ...
  teema: Läpakas ei taha käivitada. Please wait ees. :: Sülearvutid
tompan

vastuseid: 1
vaadatud: 2565

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.09.2015 00:09:04   pealkiri: Läpakas ei taha käivitada. Please wait ees. :: Sülearvutid
Arvuti hakkas midagi uuendama. Olin välja loginud ja uuenduses oli kirjas - please login in to install important updates vms. Lylitasin välja ja nüüd 2h jamanud. Ei võta pilti ette peale please wai ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
tompan

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381141

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.01.2014 13:41:02   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Huvitab kas i5-4200u saaks clockida läpaka peal ? Vaatan siin mis mänge mängida saaks selle läpakaga, imestuseks vaatan et just i5 jääb mängudel jalgu mitte gt 740m videokaart. thumbs_down.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
tompan

vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.01.2014 19:07:11   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
, töötavad küll. Sa pead lihtsalt üht programmi kasutama.
Selle programmi näol arvavad mängud et kasutad X360 pulti ja kõik töötab ladusalt.

http://www.lifehacker.com.au/2013/11/heres-h ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
tompan

vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.01.2014 18:14:26   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
pss, sai ennetlikult see ost tehtud, vaatan et enamus mängud ei töötagi sellega jms, oleks pidanud ikka xbox360 controlleri ostma. Keegi ps4 pulti ei taha osta ? icon_biggrin.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
tompan

vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.01.2014 17:03:27   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Ostsin endale ps4 puldi, kuna pole hetkel mõtet väheste mängude tõttu ps4 osta, aga küsiks siukest asja kas on mingid programmi mis sätestaks näiteks kohe ps4 puldi funktsioonid paika erineid m ...
  teema: uue asus läpaka draiverid
tompan

vastuseid: 11
vaadatud: 2926

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 03.01.2014 15:03:13   pealkiri: uue asus läpaka draiverid
Sain ikka enamus draiverid peale . Seda tegi windows automatic update. Device manageri alt vajutades nende kollastele markidele et otsiks draiverid ei leia ta midagi. Aga tundub et tahtsamad draiverid ...
  teema: uue asus läpaka draiverid
tompan

vastuseid: 11
vaadatud: 2926

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.12.2013 16:28:11   pealkiri: uue asus läpaka draiverid
nii, sain läbi mälupulga oma peale pikka pikka jamamist interneti draiveri pandud, nüüd on uuel arvutil nett sees, on kusagilt mingi programmi mis näitaks mis draiverid ma tõmbama pean jne, kuna ...
  teema: uue asus läpaka draiverid
tompan

vastuseid: 11
vaadatud: 2926

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.12.2013 15:01:59   pealkiri: uue asus läpaka draiverid
Asi ongi selles et seal asususe kodulehepeal on ka ainult windows 8-ale mõeldud draiverid, ei leia neid windows 7-e omasid kusagilt
  teema: uue asus läpaka draiverid
tompan

vastuseid: 11
vaadatud: 2926

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.12.2013 14:55:29   pealkiri: uue asus läpaka draiverid
Tere, ostsin endale uue läpaka Asus. operatsiooni süsteemiks oli seal free dos, lasin endale windows 7 peale, aga see draiverite plaat mis arvutiga kaasas oli on ainult windows 8 64bit only. Ehk sii ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
tompan

vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.12.2013 11:41:33   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Oskab keegi öelda kas oleks soomest kusagilt ps4 osta? Ega eestist seda kindlasti ei SAA?
  teema: Asus|Google Nexus 7
tompan

vastuseid: 1189
vaadatud: 358638

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 21.09.2013 16:36:06   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
On keegi soomest siin ostnud nexus 7 2013 varianti? Tahaks ise osta aga ei leia kusagilt, et neil see müügis oleks, e-poodidest tellida ka ei saa, pole kaartidepeal raha. Kui keegi leiab/teab soomes ...
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
tompan

vastuseid: 2588
vaadatud: 684321

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.09.2013 16:10:40   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Helistasin kõik läbi, sain nendega omavahel kokku jne, aga ikka mitte midagi, siis läksin trevori korterisse ja vaatasin seda plaani, kõik oli tehtud, ainuke asi mis tegemata oli: Get an air trans ...
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
tompan

vastuseid: 2588
vaadatud: 684321

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.09.2013 14:25:27   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Mul ei ole enam ühtegi missiooni ees, ei oska kusagile minna. Kõigidel characteritel need strangers and freaks questid ka ära tehtud....
Viimane missioon vist mis tegin oli see kui selle Wade-ga a ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.08.2013 14:16:36   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
yep sorry, just panin tõmbama ja sain tõmbama panna, mingi paar päeva tagasi ei saanud veel icon_biggrin.gif , nii et pole koode vaja.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.08.2013 14:08:58   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
kui ma 2 päeva goldi koodi muretsen, kas ma siis saan selle crakdowni tõmmatud? Nimelt pesitsen ise soomes ja soome konto alt saab siis ilma VPN-ita tõmmata, aga eraldi ei hakka 1 kuu goldi muretse ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.07.2013 21:58:12   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Hinnad on tõesti väga madalad. 13 euri eest borderlands 2, max payne 3 , bulletstorm ja selle eest saab ka veel crysis 1-e tõmmata. thumbs_up.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.07.2013 17:11:30   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tegin ka siis hungari alla konto ja sikutan hetkel 400 msp eest borderlands 2-e. Aga kas ma neid mänge oma õige konto alt saan mängida ? Või saab neid ainult oma hungari konto alt mängida. Kas se ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.07.2013 15:37:36   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Hetkel siis tuleb xbox live suured mängude allahindlused, küsiks et kas meie ikka neid tõmmata ei saa, ehk siis kas hakkab seda region jama ette viskama ? Ise ostaks vaata et kõik need mängud mis ...
  teema: Kommenteerimine: tarc
tompan

vastuseid: 840
vaadatud: 143493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2013 15:33:07   pealkiri: läpakas
Sai adapter ostetud, kiiresti käis asi, soovitan thumbs_up.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.06.2013 19:37:43   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Yay gold liikmed saavad tasuta mänge vahest nüüd.
Fable 3 free hetkel, yaaaaaay.
SORRY, THIS GAME ISnT AVAIBLE IN YOUR LOCATION. thumbs_up.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.06.2013 17:34:37   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
küsimus nende mängude kohta sealt xboxi marketist, nimelt kas on kusagil mingi list vms mis mänge saan ma alla tõmmata ( ilma et ma peaks selle regiooni lukuga jamama) või ei ole siukseid mänge ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.05.2013 17:11:17   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Selge, aga mul on mingi tavaline 17 tolli monitor ka kusagil, kust kohast ma eestist saaks selle VGA kaabli?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.05.2013 15:59:18   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Küsimus, kas eestis on kusagil müügil selle komposiit kaabli ühendust vga-ga.
Nimelt mul läpakal vga koht olemas, mõtlesin et kas oleks mingit otsikut et saab xboxi läbi läpaka monitori mäng ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.05.2013 14:15:47   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
ah jah mul on need eelmised veel, tahtsin dungeon and dragon daggerdale osta, aga ju jäin siis hiljaks, aga eile vaatasin xboxi kodulehelt et on jah serius sam-id alla hinnatud, aga mulle ta pakub e ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.05.2013 09:44:58   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Eino seda küll, aga mul oli ennem kuld ja muidu on mul ilusti sealt mänge alla hinnanud, ja olen ka isegi 3 mängu ostnud. Aga lihstalt gold sai läbi ennem kui see sale tuli, ja nüüd kui kullaks ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.05.2013 08:46:47   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
väike mure, olin silver membership, aga eile ostsin omale goldi. Aga nüüd na näitab ikka õiget hinda nendele mängudele mis peaks kuldadele alla hinnatud olema, kuidas seda parandada saab ?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.05.2013 20:53:55   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Oleks xboxiga väiksemat sorti probleem.
Nimelt peale nädalast torchlight-i mängimist hakkas xbox natuke "katkuma", esimest korda juhtus see siis kui oli palju mobe koos ja kasutades spell effekti ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.04.2013 17:57:40   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Oskab keegi öelda korralikkut dungeon-i mängu xboxi peale ( naqu diablo )
hetkel olemas dungeon defenders ja torchlight.
dungeon defenders on ära rikutud mingit mod weponitega ( ehk siis mitte m ...
  teema: Diablo III
tompan

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544091

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.02.2013 01:49:43   pealkiri: Diablo III
  teema: DotA 2
tompan

vastuseid: 1792
vaadatud: 401229

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.01.2013 13:46:36   pealkiri: DotA 2
Suured tänud.
  teema: DotA 2
tompan

vastuseid: 1792
vaadatud: 401229

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.01.2013 13:24:44   pealkiri: DotA 2
Tere, kas keegi saaks mulle dota 2 key jagada.
e-mail: tompanni@hot.ee , steam: sibulakoer.
Alles muidugi tegin steami, ei tea kas saab mulle kohe gifti vms saata.
  teema: [X360/PS3/X1/PS4] Elder Scrolls V: Skyrim
tompan

vastuseid: 82
vaadatud: 38697

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.01.2013 16:28:42   pealkiri: [X360/PS3/X1/PS4] Elder Scrolls V: Skyrim
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tompan

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.01.2013 12:44:46   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Ei ole mina ikka aru saanud, miks inimesi need " bing, music jms sellised asjad segavad icon_biggrin.gif
  teema: Telerite üldteema
tompan

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911180

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.01.2013 12:54:57   pealkiri: Telerite üldteema
Olid väga kõvas joobes või tablettide mõju alt kui sealt maximast selle peldiku koju tõid, mis mõtted üldse peas peavad liikuma et sellist lüket teha ? icon_eek.gif

Hästi öeldud icon_biggrin.gif Olin omale mit ...
  teema: Telerite üldteema
tompan

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911180

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.01.2013 01:43:29   pealkiri: Telerite üldteema
Olid väga kõvas joobes või tablettide mõju alt kui sealt maximast selle peldiku koju tõid, mis mõtted üldse peas peavad liikuma et sellist lüket teha ? icon_eek.gif

Hästi öeldud icon_biggrin.gif Olin omale mit ...
  teema: Telerite üldteema
tompan

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911180

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.01.2013 23:33:45   pealkiri: Telerite üldteema
Ostsin ka siis oma esimese LCD-teleka. Sai ta soetatud siis Maksime liha lettide vahelt, ja firma nimi on Tunex icon_biggrin.gif
Hommikul teleka tööle panen, siis ta ei taha kohe puldiga ühendust võtta ( ehk ...
  teema: EURONICS
tompan

vastuseid: 1878
vaadatud: 753457

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.12.2012 22:30:06   pealkiri: EURONICS
homme siis peaks euronicsi e-poes mingid allahindlused tulema. Ise ootan huviga, et neil mingi 32 tolline telekas oleks seal allahinnatud, kuna hetkel endal soov osta. icon_biggrin.gif
  teema: HP compaq nc8430 kõrged temperatuurid :: Sülearvuti protsessorid
tompan

vastuseid: 0
vaadatud: 1531

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 02.09.2012 15:26:11   pealkiri: HP compaq nc8430 kõrged temperatuurid :: Sülearvuti protsessorid
Nimelt siis soetasin endale siit foorumis paar päeva tagasi kasutatud läpaka, HP compaq nc8430.
Probleem siis selline, et tavaliste netimängu ajal läks corede tempid üle 85, youtubest videode va ...
  teema: Kommenteerimine: ogkronik
tompan

vastuseid: 50
vaadatud: 10287

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2012 20:16:43   pealkiri: positiivne
ostsin mälu, positiivne.
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
tompan

vastuseid: 909
vaadatud: 221096

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.07.2012 22:18:18   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Xbox 360, aga peab tõdema, et peale 3-4 raundi võiks isegi öelda et meeldib bad company 2 rohkem icon_smile.gif. Max players võiks rohkem kui 24 olla, sellele suurele mapile 12 mängijat mahutada on tsipake v ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
tompan

vastuseid: 909
vaadatud: 221096

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.07.2012 18:40:23   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Sain ka battlefield 3-e kätte, esimene mäng: Most Valuable Player ja 14 ribbonit. Bad company 2 treenis hästi icon_smile.gif
võite ka lisada: sibulakoer.
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
tompan

vastuseid: 909
vaadatud: 221096

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.07.2012 21:20:02   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
saan ise ka paari päevapärast battlefield 3-e. Siuke küsimus: kui ma ostan eraldi selle close quarters, kas siis saan samadesse serveritesse nendega, kes said selle läbi Premium-i ? Ehk siis kas D ...
  teema: [MUU] Next-Gen konsoolide arutelu
tompan

vastuseid: 315
vaadatud: 100542

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.07.2012 17:26:59   pealkiri: [MUU] Next-Gen konsoolide arutelu
Keegi võiks paari lausega kokkuvõtta mida see konsool teeb ? Mina sain sellest aru et selle konsooliga saab mänge teha ja mängida mänge tasuta? Siis paar rida allapoole: Ouya games could range fr ...
  teema: [MUU] Konsoolide ja mängude ajaloost
tompan

vastuseid: 600
vaadatud: 205894

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.07.2012 12:06:04   pealkiri: [MUU] Konsoolide ja mängude ajaloost
Nojah, pole paha miljon eurot teenida sellepealt.
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.