|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia TV |
tomacce
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182483
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.04.2012 22:48:34 pealkiri: Telia TV |
Näeb ainult tasuta kanaleid. Kui elionil mingi viga süsteemis, näeb ka muid kanaleid. Seda on juhtunud...
Sellisel juhul tekib küsimus, milleks siis need playlistid üldse (VLC) jaoks kus kõik e ... |
teema: Telia TV |
tomacce
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182483
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.04.2012 22:18:56 pealkiri: Telia TV |
Tekkisid küsimused,
Kogu see jutt eeldab, et oleks olemas endal ikka mingi digiboks, kas siis HD (see uuem) või siis vana AMINO, mis ennem tuleb reaalselt käima lasta - ehk siis TV-ga ühendada, ... |
teema: Telia TV |
tomacce
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182483
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.04.2012 19:56:45 pealkiri: Telia TV |
uue VLCga ei toimi asi, mõned asjad välja jäetud (või noh toimib, aga ple kindel kas ka windowsis), kasuta mingi 0.x.x
Sellest pole mulle kahjuks abi, arvutiks on mac, kui kasutada mingi 0.x.x ... |
teema: Telia TV |
tomacce
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182483
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.04.2012 19:43:20 pealkiri: Telia TV |
| Tere ja jõudu, kas siin on helgeid päid kes suudavad ära seletada, kuidas peaks toimima, et tööle saada, Elioni DIGITV (Thomson TG784, soft 8.2.7.7) läbi VLC (2.0.1), arvutis on kaks võrgukaart ... |
teema: Telia Koduinternet |
tomacce
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702836
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.10.2009 21:53:06 pealkiri: Nett |
Upload 2,22-2,25MB Stabiilselt
kui teha download testi ruuter.ee peal siis on alla kiirus 9.8-10.7MB
Ftp serverist alla laadides sai kiiruseks 6,2MB maks, serveriks siis cactus.ee meeste servu (k ... |
teema: Kommenteerimine: commer |
tomacce
vastuseid: 927
vaadatud: 257728
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2009 17:45:37 pealkiri: Kõvaketas |
| Müüdud kõvaketas! Broo |
teema: Kommenteerimine: Snai |
tomacce
vastuseid: 43
vaadatud: 16588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2007 13:24:22 pealkiri: Müüdud PS3 |
Müüsin PS3, kõik läks plaanipäraselt ja kiirelt.  |
teema: Kommenteerimine: virks |
tomacce
vastuseid: 525
vaadatud: 100873
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2007 00:15:10 pealkiri: Kettad müüdud |
| Läbi viperuste (minupoolsete)- aga tehtud!!! |
teema: Kommenteerimine: mezilane |
tomacce
vastuseid: 87
vaadatud: 63848
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2007 12:17:00 pealkiri: 120G ketas müüdud |
| raha laekus kenasti nagu lubatud. |
teema: Kommenteerimine: giuseppe |
tomacce
vastuseid: 27
vaadatud: 9592
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2006 15:59:02 pealkiri: Kommenteerimine: giuseppe |
Müüdud Nokia E70, kõik laabus plaanipäraselt. Nii nagu kokku lepitud sai täpselt nii kõik oli ka. Aint kiidusõnad.  |
teema: Kommenteerimine: Kilu |
tomacce
vastuseid: 13
vaadatud: 7674
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2006 19:58:02 pealkiri: Kommenteerimine: Kilu |
Raha saabus lubatud ajal  |
teema: 5 monitori ühe arvuti taha? Kuidas? |
tomacce
vastuseid: 33
vaadatud: 8127
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.09.2006 00:16:55 pealkiri: 5 monitori ühe arvuti taha? Kuidas? |
power mac g5 kaks kaarti masinas , kolm monitori taga, mingit kammi pole, saaks isegi yhe veel panna, ja vabu siine on veel , pane aga kaarte juurde ja muudkui toimeta  |
teema: Kommenteerimine: kännuämmelg |
tomacce
vastuseid: 242
vaadatud: 136620
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2006 10:52:14 pealkiri: TV Kaart |
| Raha laekus kenasti. |
teema: Kommenteerimine: MummikAl |
tomacce
vastuseid: 41
vaadatud: 18835
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2006 19:45:46 pealkiri: Kommenteerimine: MummikAl |
Tuli ja viis mu pleksiklaasist masina endaga kaasa, raha jättis maha. Tallinnast spetsiaalselt vuras bemmiga kohale.
Kiirelt käis asi. |
teema: Kommenteerimine: etc87 |
tomacce
vastuseid: 261
vaadatud: 80331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2006 21:31:35 pealkiri: FERRARI 3000 |
Tuli rahaga ise kohale ja viis mu Ferrari minema  |
teema: Kommenteerimine: Joosep8 |
tomacce
vastuseid: 157
vaadatud: 29199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2006 19:19:32 pealkiri: Arvutikomplekt |
Kõik ok, asi toimib nagu kellavärk.  |
teema: Kommenteerimine: mk777 |
tomacce
vastuseid: 221
vaadatud: 63183
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2006 19:03:57 pealkiri: müüdud laptop |
Raha tuli kolinal arvele, kõik käis õlitatult.  |
teema: Kommenteerimine: 57 |
tomacce
vastuseid: 15
vaadatud: 6259
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2006 00:37:10 pealkiri: Kommenteerimine: 57 |
Müüsin prose, raha tuli kokkulepitud ajal kenasti kohale, saatsin prose.
Kõik toimis nii nagu peab.  |
teema: Radeon X1K Family |
tomacce
vastuseid: 6285
vaadatud: 815741
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.11.2005 23:58:48 pealkiri: Radeon X1K Family |
TOOTENIMETUS X1800 XL PCI-E 256MB DDR3 DUAL DVII VIVO
TOOTEKOOD CGAX-XL186VDD
TOOTJA KOOD CGAX-XL186VDD
EAN-KOOD 08717249403241
TOOTJA CLUB 3D
GRAAFIKAKAARDID
KIIBISTIK ATI RADEON X1 ... |
teema: Kommenteerimine: marli1 |
tomacce
vastuseid: 39
vaadatud: 23755
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2005 19:36:40 pealkiri: Kommenteerimine: marli1 |
Müüdud mälu , raha kolinal arvel, pole ka ise jõudnud veel mälu ELSIDAGI , Igati hea ostja  |
teema: Telia TV |
tomacce
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182483
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.10.2005 23:00:51 pealkiri: Telia TV |
Ja noh maakohtadesse nagu Rakvere jõuab see ilmaime siis alles aastate pärast, enne vaja ju terve Tallinn katta jne  |
teema: Kommenteerimine: pytt |
tomacce
vastuseid: 51
vaadatud: 7223
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.10.2005 21:23:39 pealkiri: Kommenteerimine: pytt |
Veelkord diil tehtud, 3 akut käes nagu lubatud. Probleemivaba äri, tsekki küll pole küsinud aga see oli ka kauba juures. |
teema: Unreal Tournament 2004 |
tomacce
vastuseid: 329
vaadatud: 61499
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.10.2005 14:03:38 pealkiri: Unreal Tournament 2004 |
ut2004://rakvereut.dynserv.org
24/7=DM=RANKIN |
teema: Kommenteerimine: Plin500 |
tomacce
vastuseid: 78
vaadatud: 35941
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2005 21:34:28 pealkiri: Monitor |
Me siinpool ka valeraha ei saanud, nii et kõik broo jah  |
teema: Kommenteerimine: stella |
tomacce
vastuseid: 6
vaadatud: 3893
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2005 21:49:05 pealkiri: Kommenteerimine: stella |
Väga abivalmis mees Aitab ka öösel Ja ut saab teha  |
teema: Kommenteerimine: PAUKA |
tomacce
vastuseid: 206
vaadatud: 47384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2005 09:57:20 pealkiri: Prose Teema 3500+ |
Prose eest tuli raha kolinal arvele, nagu kokku lepitud. Ei saa midagi ette heita  |
teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
tomacce
vastuseid: 1322
vaadatud: 301512
|
foorum: Fotograafia postitatud: 31.05.2005 15:53:21 pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
Hea varblase portree.
Kui tohib inffi küsida mis objektiiv 350D ees oli?
Ilusti tasakaalus paigutus, värvid väga hästi välja tulnud ja väga hea detail
Andrus
Ees oli Cano ... |
teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
tomacce
vastuseid: 1322
vaadatud: 301512
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.05.2005 20:49:08 pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
| [url=http://www.jaana.pri.ee/varblane.jpg]Varblane = 2,97mb otse kaamerast. |
teema: Kommenteerimine: KGB |
tomacce
vastuseid: 58
vaadatud: 15557
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.05.2005 09:52:17 pealkiri: Kommenteerimine: KGB |
Paneks siis ühe positiivse ikka veel , sest videokaart leidis ka omale uue omaniku.  |
teema: Kommenteerimine: tomacce |
tomacce
vastuseid: 30
vaadatud: 12612
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2005 21:49:06 pealkiri: Kommenteerimine: tomacce |
VÄGA positiivne inimene. ostsin tema ema, prose ja mälud. Tegi ilusasti tünga koos minuga isale ja tõi asjad rakverest kohale tallinnasse. Väga soovitan !!!!
Tegelikult oli see küll ... |
teema: Kommenteerimine: KGB |
tomacce
vastuseid: 58
vaadatud: 15557
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2005 21:47:06 pealkiri: Kommenteerimine: KGB |
Kõik käis õlitatult. Raha kohe kätte ei mingit uimamist jne, noore poisi kohta asjalik mees.  |
teema: Kommenteerimine: pytt |
tomacce
vastuseid: 51
vaadatud: 7223
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2005 17:43:16 pealkiri: Kommenteerimine: pytt |
Jälle kahe aku omanik.  |
teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
tomacce
vastuseid: 1322
vaadatud: 301512
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.03.2005 17:28:17 pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
http://www.jaana.pri.ee/valgusti_small.jpg
Pildile klikates siis 3,25MB , kõik default, otse kaamerast, (mis juba müüdud küll) öösel kell 1,23 ISO 100, 30 sekki , statiivilt, F9. CANON 30 ... |
teema: Unreal Tournament 2004 |
tomacce
vastuseid: 329
vaadatud: 61499
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.02.2005 21:03:13 pealkiri: Unreal Tournament 2004 |
| tuli selline mõte et kokku koguda inimesed kes seda mängu mängivad, sest neid polegi teab mis palju, annaks siinkohal oma msn aadressi , et oleks kiire võimalus omavahel suhelda jne, ise hostin pi ... |
teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
tomacce
vastuseid: 634
vaadatud: 293763
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2005 23:43:23 pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
papp käes, video läind .raha vedeleb seal lademetes  |
teema: 3DMark2005 skoorid |
tomacce
vastuseid: 3210
vaadatud: 587795
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.02.2005 19:49:13 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
Oota mind ka
ma ootan su 7k skoori
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=615137
Ma sain selle kaardiga nii palju kui 6392, samas sain ka 6452 aga seda ei lükand üles ka enam. ma ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
tomacce
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002733
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.02.2005 02:28:21 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
Owned me by 15 points!
Minu skoor allkirjas.
Aga nagu tiba vähe jah sellise püssi kohta.
Vaatan, et emake looduses paneb Ati pika puuga Nvidiale, samas kui trollikoopas ja proxycon'is ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
tomacce
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002733
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.02.2005 02:35:50 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
| [url=http://service.futuremark.com/compare?2k3=3729618]skoor 13655 |
teema: Kust saada Ruuterit, mida saab igatepidi konfida , eelkõige oleks vaja uploadi piirata.... |
tomacce
vastuseid: 41
vaadatud: 9519
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.01.2005 13:28:45 pealkiri: Kust saada Ruuterit, mida saab igatepidi konfida , eelkõige oleks vaja uploadi piirata.... |
|
teema: kuskohast saab tõmmata creative 5.1 drivereid? |
tomacce
vastuseid: 14
vaadatud: 3341
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.12.2004 18:47:23 pealkiri: kuskohast saab tõmmata creative 5.1 drivereid? |
või siis proovi neid leida www.driverguide.com
kasutaja: drivers
parool:all |
teema: Nokia 6230 |
tomacce
vastuseid: 584
vaadatud: 101521
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.11.2004 00:24:38 pealkiri: Nokia 6230 |
ei loksu midagi, kõik ok, ainuke viga mu meelest, et aku on 2-3 päeva aga jah, kui need fänsi asju kasutada tahad eks siis peab midagi ohverdama ka.
Ise rahul. |
teema: Kommenteerimine: Drake |
tomacce
vastuseid: 89
vaadatud: 30564
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2004 10:52:51 pealkiri: Kommenteerimine: Drake |
| Raha maksmine küll venis, aga mitte niikaua et halvasti mõtlema oleks hakanud lausa. |
teema: Kommenteerimine: Joosep8 |
tomacce
vastuseid: 157
vaadatud: 29199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2004 10:51:16 pealkiri: Kommenteerimine: Joosep8 |
| Raha tuli kokkulepitud ajal kolinal arvele. |
teema: VGA 256MB HIS Excalibur X800 Pro IceQ II, 475/900, D/T, 8X, Retail |
tomacce
vastuseid: 19
vaadatud: 2813
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.10.2004 10:49:21 pealkiri: VGA 256MB HIS Excalibur X800 Pro IceQ II, 475/900, D/T, 8X, Retail |
mhm nojah aga kui sa oleksid kannatanud, oleks vivo ka saanud
ma ei saand nüüd aru, mida kannatanud?
müügimees ise ei teadnud täpselt 100% KAS vivo , kui oleks teadnud ma poleks last saatag ... |
teema: VGA 256MB HIS Excalibur X800 Pro IceQ II, 475/900, D/T, 8X, Retail |
tomacce
vastuseid: 19
vaadatud: 2813
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.10.2004 00:21:57 pealkiri: VGA 256MB HIS Excalibur X800 Pro IceQ II, 475/900, D/T, 8X, Retail |
| ei ma ei hakka jurama, sest ma ei ole asjas kindel et välja tuleb, liiga kallis lõbu selleks et lihtsalt korraks nalja teha, ma pole viicind seda jahutustki maha kiskuda et näha mis mälud tal on k ... |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
tomacce
vastuseid: 651
vaadatud: 104431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2004 21:32:51 pealkiri: Kommenteerimine: jansadj |
jälle äri aetud, telefonid leidsid oamniku ja mina raha, mis kolinal arvele kukkus.  |
teema: Kommenteerimine: Format |
tomacce
vastuseid: 306
vaadatud: 118509
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2004 23:30:10 pealkiri: Kommenteerimine: Format |
raha tuli siva , ma panin siis sajanda hääle tundub. |
teema: 3DMark2003 skoorid |
tomacce
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002733
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.10.2004 21:54:14 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3267053
11077 |
teema: VGA 256MB HIS Excalibur X800 Pro IceQ II, 475/900, D/T, 8X, Retail |
tomacce
vastuseid: 19
vaadatud: 2813
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.10.2004 09:29:34 pealkiri: VGA 256MB HIS Excalibur X800 Pro IceQ II, 475/900, D/T, 8X, Retail |
| Iseenesest käib ta rõõmsalt XT kelladel ja ülegi, kuid siis pole ju need PIPELINED lahti ikkagi, ja nähtavasti ei riski keegi teda flashida ka igaks juhuks. |
teema: Unreal Tournament 2004 |
tomacce
vastuseid: 329
vaadatud: 61499
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2004 09:22:59 pealkiri: Unreal Tournament 2004 |
kes tahab mängida ikka siis vajutage siia, see avab teil kohe mängu ja viskab serverisse killima ut2004://jaana.dynserv.org |
| |