Avaleht
otsing leidis 174 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia TV
tomacce

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182483

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.04.2012 22:48:34   pealkiri: Telia TV
Näeb ainult tasuta kanaleid. Kui elionil mingi viga süsteemis, näeb ka muid kanaleid. Seda on juhtunud...
Sellisel juhul tekib küsimus, milleks siis need playlistid üldse (VLC) jaoks kus kõik e ...
  teema: Telia TV
tomacce

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182483

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.04.2012 22:18:56   pealkiri: Telia TV
Tekkisid küsimused,

Kogu see jutt eeldab, et oleks olemas endal ikka mingi digiboks, kas siis HD (see uuem) või siis vana AMINO, mis ennem tuleb reaalselt käima lasta - ehk siis TV-ga ühendada, ...
  teema: Telia TV
tomacce

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182483

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.04.2012 19:56:45   pealkiri: Telia TV
uue VLCga ei toimi asi, mõned asjad välja jäetud (või noh toimib, aga ple kindel kas ka windowsis), kasuta mingi 0.x.x

Sellest pole mulle kahjuks abi, arvutiks on mac, kui kasutada mingi 0.x.x ...
  teema: Telia TV
tomacce

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182483

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.04.2012 19:43:20   pealkiri: Telia TV
Tere ja jõudu, kas siin on helgeid päid kes suudavad ära seletada, kuidas peaks toimima, et tööle saada, Elioni DIGITV (Thomson TG784, soft 8.2.7.7) läbi VLC (2.0.1), arvutis on kaks võrgukaart ...
  teema: Telia Koduinternet
tomacce

vastuseid: 23979
vaadatud: 5702836

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.10.2009 21:53:06   pealkiri: Nett
Upload 2,22-2,25MB Stabiilselt
kui teha download testi ruuter.ee peal siis on alla kiirus 9.8-10.7MB

Ftp serverist alla laadides sai kiiruseks 6,2MB maks, serveriks siis cactus.ee meeste servu (k ...
  teema: Kommenteerimine: commer
tomacce

vastuseid: 927
vaadatud: 257728

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2009 17:45:37   pealkiri: Kõvaketas
Müüdud kõvaketas! Broo
  teema: Kommenteerimine: Snai
tomacce

vastuseid: 43
vaadatud: 16588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2007 13:24:22   pealkiri: Müüdud PS3
Müüsin PS3, kõik läks plaanipäraselt ja kiirelt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: virks
tomacce

vastuseid: 525
vaadatud: 100873

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.03.2007 00:15:10   pealkiri: Kettad müüdud
Läbi viperuste (minupoolsete)- aga tehtud!!!
  teema: Kommenteerimine: mezilane
tomacce

vastuseid: 87
vaadatud: 63848

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2007 12:17:00   pealkiri: 120G ketas müüdud
raha laekus kenasti nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: giuseppe
tomacce

vastuseid: 27
vaadatud: 9592

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2006 15:59:02   pealkiri: Kommenteerimine: giuseppe
Müüdud Nokia E70, kõik laabus plaanipäraselt. Nii nagu kokku lepitud sai täpselt nii kõik oli ka. Aint kiidusõnad. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kilu
tomacce

vastuseid: 13
vaadatud: 7674

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2006 19:58:02   pealkiri: Kommenteerimine: Kilu
Raha saabus lubatud ajal thumbs_up.gif
  teema: 5 monitori ühe arvuti taha? Kuidas?
tomacce

vastuseid: 33
vaadatud: 8127

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.09.2006 00:16:55   pealkiri: 5 monitori ühe arvuti taha? Kuidas?
power mac g5 kaks kaarti masinas , kolm monitori taga, mingit kammi pole, saaks isegi yhe veel panna, ja vabu siine on veel , pane aga kaarte juurde ja muudkui toimeta icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: kännuämmelg
tomacce

vastuseid: 242
vaadatud: 136620

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2006 10:52:14   pealkiri: TV Kaart
Raha laekus kenasti.
  teema: Kommenteerimine: MummikAl
tomacce

vastuseid: 41
vaadatud: 18835

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2006 19:45:46   pealkiri: Kommenteerimine: MummikAl
Tuli ja viis mu pleksiklaasist masina endaga kaasa, raha jättis maha. Tallinnast spetsiaalselt vuras bemmiga kohale. thumbs_up.gif

Kiirelt käis asi.
  teema: Kommenteerimine: etc87
tomacce

vastuseid: 261
vaadatud: 80331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2006 21:31:35   pealkiri: FERRARI 3000
Tuli rahaga ise kohale ja viis mu Ferrari minema icon_razz.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Joosep8
tomacce

vastuseid: 157
vaadatud: 29199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.06.2006 19:19:32   pealkiri: Arvutikomplekt
Kõik ok, asi toimib nagu kellavärk. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mk777
tomacce

vastuseid: 221
vaadatud: 63183

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2006 19:03:57   pealkiri: müüdud laptop
Raha tuli kolinal arvele, kõik käis õlitatult. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 57
tomacce

vastuseid: 15
vaadatud: 6259

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2006 00:37:10   pealkiri: Kommenteerimine: 57
Müüsin prose, raha tuli kokkulepitud ajal kenasti kohale, saatsin prose.
Kõik toimis nii nagu peab. thumbs_up.gif
  teema: Radeon X1K Family
tomacce

vastuseid: 6285
vaadatud: 815741

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.11.2005 23:58:48   pealkiri: Radeon X1K Family
TOOTENIMETUS X1800 XL PCI-E 256MB DDR3 DUAL DVII VIVO
TOOTEKOOD CGAX-XL186VDD
TOOTJA KOOD CGAX-XL186VDD
EAN-KOOD 08717249403241
TOOTJA CLUB 3D
GRAAFIKAKAARDID
KIIBISTIK ATI RADEON X1 ...
  teema: Kommenteerimine: marli1
tomacce

vastuseid: 39
vaadatud: 23755

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2005 19:36:40   pealkiri: Kommenteerimine: marli1
thumbs_up.gif Müüdud mälu , raha kolinal arvel, pole ka ise jõudnud veel mälu ELSIDAGI icon_redface.gif , Igati hea ostja thumbs_up.gif
  teema: Telia TV
tomacce

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182483

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.10.2005 23:00:51   pealkiri: Telia TV
Ja noh maakohtadesse nagu Rakvere jõuab see ilmaime siis alles aastate pärast, enne vaja ju terve Tallinn katta jne icon_question.gif
  teema: Kommenteerimine: pytt
tomacce

vastuseid: 51
vaadatud: 7223

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.10.2005 21:23:39   pealkiri: Kommenteerimine: pytt
thumbs_up.gif

Veelkord diil tehtud, 3 akut käes nagu lubatud. Probleemivaba äri, tsekki küll pole küsinud aga see oli ka kauba juures.
  teema: Unreal Tournament 2004
tomacce

vastuseid: 329
vaadatud: 61499

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.10.2005 14:03:38   pealkiri: Unreal Tournament 2004
ut2004://rakvereut.dynserv.org

24/7=DM=RANKIN
  teema: Kommenteerimine: Plin500
tomacce

vastuseid: 78
vaadatud: 35941

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2005 21:34:28   pealkiri: Monitor
Me siinpool ka valeraha ei saanud, nii et kõik broo jah icon_razz1.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: stella
tomacce

vastuseid: 6
vaadatud: 3893

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2005 21:49:05   pealkiri: Kommenteerimine: stella
Väga abivalmis mees thumbs_up.gif Aitab ka öösel icon_razz1.gif Ja ut saab teha icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: PAUKA
tomacce

vastuseid: 206
vaadatud: 47384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2005 09:57:20   pealkiri: Prose Teema 3500+
Prose eest tuli raha kolinal arvele, nagu kokku lepitud. thumbs_up.gif Ei saa midagi ette heita icon_biggrin.gif
  teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
tomacce

vastuseid: 1322
vaadatud: 301512

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 31.05.2005 15:53:21   pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ...


Hea varblase portree. thumbs_up.gif
Kui tohib inffi küsida mis objektiiv 350D ees oli?

Ilusti tasakaalus paigutus, värvid väga hästi välja tulnud ja väga hea detail icon_smile.gif

Andrus

Ees oli Cano ...
  teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
tomacce

vastuseid: 1322
vaadatud: 301512

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.05.2005 20:49:08   pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
[url=http://www.jaana.pri.ee/varblane.jpg]Varblane = 2,97mb otse kaamerast.
  teema: Kommenteerimine: KGB
tomacce

vastuseid: 58
vaadatud: 15557

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.05.2005 09:52:17   pealkiri: Kommenteerimine: KGB
Paneks siis ühe positiivse ikka veel , sest videokaart leidis ka omale uue omaniku. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tomacce
tomacce

vastuseid: 30
vaadatud: 12612

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2005 21:49:06   pealkiri: Kommenteerimine: tomacce
VÄGA positiivne inimene. ostsin tema ema, prose ja mälud. Tegi ilusasti tünga koos minuga isale ja tõi asjad rakverest kohale tallinnasse. Väga soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif !!!!

Tegelikult oli see küll ...
  teema: Kommenteerimine: KGB
tomacce

vastuseid: 58
vaadatud: 15557

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2005 21:47:06   pealkiri: Kommenteerimine: KGB
Kõik käis õlitatult. Raha kohe kätte ei mingit uimamist jne, noore poisi kohta asjalik mees. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pytt
tomacce

vastuseid: 51
vaadatud: 7223

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2005 17:43:16   pealkiri: Kommenteerimine: pytt
Jälle kahe aku omanik. thumbs_up.gif
  teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
tomacce

vastuseid: 1322
vaadatud: 301512

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.03.2005 17:28:17   pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
http://www.jaana.pri.ee/valgusti_small.jpg

Pildile klikates siis 3,25MB , kõik default, otse kaamerast, (mis juba müüdud küll) öösel kell 1,23 ISO 100, 30 sekki , statiivilt, F9. CANON 30 ...
  teema: Unreal Tournament 2004
tomacce

vastuseid: 329
vaadatud: 61499

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.02.2005 21:03:13   pealkiri: Unreal Tournament 2004
tuli selline mõte et kokku koguda inimesed kes seda mängu mängivad, sest neid polegi teab mis palju, annaks siinkohal oma msn aadressi , et oleks kiire võimalus omavahel suhelda jne, ise hostin pi ...
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
tomacce

vastuseid: 634
vaadatud: 293763

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2005 23:43:23   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
papp käes, video läind thumbs_up.gif .raha vedeleb seal lademetes icon_biggrin.gif
  teema: 3DMark2005 skoorid
tomacce

vastuseid: 3210
vaadatud: 587795

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.02.2005 19:49:13   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
Oota mind ka icon_razz1.gif
ma ootan su 7k skoori icon_biggrin.gif

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=615137

Ma sain selle kaardiga nii palju kui 6392, samas sain ka 6452 aga seda ei lükand üles ka enam. ma ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
tomacce

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002733

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.02.2005 02:28:21   pealkiri: 3DMark2003 skoorid


Owned me by 15 points! icon_mad.gif
Minu skoor allkirjas.

Aga nagu tiba vähe jah sellise püssi kohta.
Vaatan, et emake looduses paneb Ati pika puuga Nvidiale, samas kui trollikoopas ja proxycon'is ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
tomacce

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002733

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.02.2005 02:35:50   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
[url=http://service.futuremark.com/compare?2k3=3729618]skoor 13655
  teema: Kust saada Ruuterit, mida saab igatepidi konfida , eelkõige oleks vaja uploadi piirata....
tomacce

vastuseid: 41
vaadatud: 9519

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.01.2005 13:28:45   pealkiri: Kust saada Ruuterit, mida saab igatepidi konfida , eelkõige oleks vaja uploadi piirata....
  teema: kuskohast saab tõmmata creative 5.1 drivereid?
tomacce

vastuseid: 14
vaadatud: 3341

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.12.2004 18:47:23   pealkiri: kuskohast saab tõmmata creative 5.1 drivereid?
või siis proovi neid leida www.driverguide.com
kasutaja: drivers
parool:all
  teema: Nokia 6230
tomacce

vastuseid: 584
vaadatud: 101521

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.11.2004 00:24:38   pealkiri: Nokia 6230
ei loksu midagi, kõik ok, ainuke viga mu meelest, et aku on 2-3 päeva aga jah, kui need fänsi asju kasutada tahad eks siis peab midagi ohverdama ka.

Ise rahul.
  teema: Kommenteerimine: Drake
tomacce

vastuseid: 89
vaadatud: 30564

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2004 10:52:51   pealkiri: Kommenteerimine: Drake
Raha maksmine küll venis, aga mitte niikaua et halvasti mõtlema oleks hakanud lausa.
  teema: Kommenteerimine: Joosep8
tomacce

vastuseid: 157
vaadatud: 29199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2004 10:51:16   pealkiri: Kommenteerimine: Joosep8
Raha tuli kokkulepitud ajal kolinal arvele.
  teema: VGA 256MB HIS Excalibur X800 Pro IceQ II, 475/900, D/T, 8X, Retail
tomacce

vastuseid: 19
vaadatud: 2813

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.10.2004 10:49:21   pealkiri: VGA 256MB HIS Excalibur X800 Pro IceQ II, 475/900, D/T, 8X, Retail
mhm nojah icon_biggrin.gif aga kui sa oleksid kannatanud, oleks vivo ka saanud icon_biggrin.gif
ma ei saand nüüd aru, mida kannatanud?
müügimees ise ei teadnud täpselt 100% KAS vivo , kui oleks teadnud ma poleks last saatag ...
  teema: VGA 256MB HIS Excalibur X800 Pro IceQ II, 475/900, D/T, 8X, Retail
tomacce

vastuseid: 19
vaadatud: 2813

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.10.2004 00:21:57   pealkiri: VGA 256MB HIS Excalibur X800 Pro IceQ II, 475/900, D/T, 8X, Retail
ei ma ei hakka jurama, sest ma ei ole asjas kindel et välja tuleb, liiga kallis lõbu selleks et lihtsalt korraks nalja teha, ma pole viicind seda jahutustki maha kiskuda et näha mis mälud tal on k ...
  teema: Kommenteerimine: jansadj
tomacce

vastuseid: 651
vaadatud: 104431

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2004 21:32:51   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
jälle äri aetud, telefonid leidsid oamniku ja mina raha, mis kolinal arvele kukkus. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Format
tomacce

vastuseid: 306
vaadatud: 118509

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2004 23:30:10   pealkiri: Kommenteerimine: Format
raha tuli siva thumbs_up.gif, ma panin siis sajanda hääle tundub.
  teema: 3DMark2003 skoorid
tomacce

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002733

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.10.2004 21:54:14   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3267053

11077
  teema: VGA 256MB HIS Excalibur X800 Pro IceQ II, 475/900, D/T, 8X, Retail
tomacce

vastuseid: 19
vaadatud: 2813

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.10.2004 09:29:34   pealkiri: VGA 256MB HIS Excalibur X800 Pro IceQ II, 475/900, D/T, 8X, Retail
Iseenesest käib ta rõõmsalt XT kelladel ja ülegi, kuid siis pole ju need PIPELINED lahti ikkagi, ja nähtavasti ei riski keegi teda flashida ka igaks juhuks.
  teema: Unreal Tournament 2004
tomacce

vastuseid: 329
vaadatud: 61499

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2004 09:22:59   pealkiri: Unreal Tournament 2004
kes tahab mängida ikka siis vajutage siia, see avab teil kohe mängu ja viskab serverisse killima icon_razz1.gif ut2004://jaana.dynserv.org
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.