|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Tehisintellekti (AI) teema |
timothy
vastuseid: 1526
vaadatud: 188776
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 07.05.2023 21:35:34 pealkiri: Tehisintellekti (AI) teema |
..aga saalis on vaikus tegelikult  |
teema: 3D printerid |
timothy
vastuseid: 2239
vaadatud: 710984
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.12.2021 16:30:45 pealkiri: 3D printerid |
tellisin 9.12 ja täna, 20.12 sain kätte. Ehk jõuan homme mingi prindi ka ära teha.
edit: esimene print käib sellega, praegu ei näe mingit vahet võrreldes mõne 15-20 eurisega. |
teema: 3D printerid |
timothy
vastuseid: 2239
vaadatud: 710984
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 20.12.2021 18:34:45 pealkiri: 3D printerid |
| Ja tulidki kohale. Printida pole veel jõudnud, keritud on rulli peal igatahes ilusti. Sain veel ilm km-ta (kuna olen km kohustuslane), 10 rulli koos saatmisega ca 75 eur, ebareaalne. Vaatame, kuidas ... |
teema: 3D printerid |
timothy
vastuseid: 2239
vaadatud: 710984
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 09.12.2021 11:15:59 pealkiri: 3D printerid |
Peale prusa mini ei olegi midagi soovitada, need lihtsalt ei vasta enamusele etteantud tingimustele.
Ise tellisin musta reede ajal Prusa mk3s-i (hetkel ender 3 ja no tahab pusimist). Enne MR näitas ... |
teema: 3D printerid |
timothy
vastuseid: 2239
vaadatud: 710984
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 03.12.2021 10:46:40 pealkiri: 3D printerid |
Kas keegi on võtnud: https://gst3d.eu/en/product/pla-10/
8.99 kg , reviewd pigem ütlevad et on ok printida. |
teema: Kommenteerimine: yerba |
timothy
vastuseid: 1223
vaadatud: 187411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2021 07:11:01 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
| Müüsin videokaarte ja kaevuri aluse. Kiire ja sujuv tehing, julgelt soovitan. |
teema: Chia Network |
timothy
vastuseid: 37
vaadatud: 16417
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 29.04.2021 11:51:05 pealkiri: Chia Network |
| Samas oleks põnev testida kui suur on ketta tegelik vastupidavust vs tootja lubatud miinimum. Võibolla kestab reaalselt kordades rohkem? Aga jah, ilma poolita tavainimene ei saa sealt ilmselt kunagi ... |
teema: Chia Network |
timothy
vastuseid: 37
vaadatud: 16417
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 29.04.2021 07:35:49 pealkiri: Chia Network |
| Korra huvipärast proovisin. Lahjema dual core prosega ja tavalise ssd-ga plottis väga aeglaselt, kiire nvme + i7 6600 tegi 5-6 tunni kanti ja õnnestus 2tk korraga teha. Rohkem puhul tuli erinevaid ... |
teema: Kommenteerimine: lightscrib |
timothy
vastuseid: 41
vaadatud: 14597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2021 23:07:04 pealkiri: Kommenteerimine: lightscrib |
| Müüsin videokaardi, kõik hästi. |
teema: Kommenteerimine: pyrex |
timothy
vastuseid: 87
vaadatud: 25246
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2021 21:40:40 pealkiri: Kommenteerimine: pyrex |
| Ostsin jubina 2 psu ühendamiseks. Hea kaup ja kiirelt käes. |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
timothy
vastuseid: 4401
vaadatud: 969856
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 22.02.2021 09:40:13 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Tahaks minerile teise psu juurde panna. Mida teie kasutate selle sisselülitamiseks, kui ei taha päris kirjaklambrgia ise pinne torkima minna, mingi ilus lahendus? Kas meie kaubandusest leiaks sellis ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
timothy
vastuseid: 4401
vaadatud: 969856
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 21.02.2021 17:12:56 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Ma ei mõelnudki, et pool võttis vaid just Kraken... et siis posti mõtet, et mitte kaevata otse Krakenisse  |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
timothy
vastuseid: 4401
vaadatud: 969856
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 21.02.2021 11:12:29 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Mõni lehekülg tagasi kurtsion et Ethermine - > kraken ülekanne võttis ca 10% kandest vahelt ära (kanne ca 0,05 eth). Nüüd tegin Ethermine -> Change - Kanne välja 0.10009, kohale jõudis ... |
teema: Ethereum kaevamise howto |
timothy
vastuseid: 392
vaadatud: 178628
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 14.02.2021 19:53:08 pealkiri: Ethereum kaevamise howto |
| Mul 1 3090 arvutis, 124.5 mhash ja terve arvuti seinast 306w. Päris efektiivne. |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
timothy
vastuseid: 4401
vaadatud: 969856
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 14.02.2021 11:23:15 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Mul on tegemises 5x 5700xt miner. Ühele kaardile oleks veel ruumi ja saaks ühe vega 56 juurde hankida. Kuna mul sellise mineri ehitamisega varasemat kogemust pole - kas mineris peaks olema ainult ü ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
timothy
vastuseid: 4401
vaadatud: 969856
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 13.02.2021 23:53:31 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Plaan osa euriks ja osa bitcoiniks. Uurisin et Changes peaks deposti tasuta olema ja vahetustasu väga väike olema. Aga siiski, etherminer -> kraken kandest läks ligemale 10% kaduma, see on absur ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
timothy
vastuseid: 4401
vaadatud: 969856
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 13.02.2021 23:44:07 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| uh nii suur tasu, ei oleks osanud arvatagi. Tea kas Change äpis on.. panen ehk otse sinna. |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
timothy
vastuseid: 4401
vaadatud: 969856
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 13.02.2021 23:35:15 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Kaevan ethermines, täna tuli automaatne väljamakse ehterminer -> kraken. Ethermines näitab et kanne ca 0.058 eth, kraken näitab, et tulnud ülekanne ca 0.052. Kuhu kadus ülejäänu Kr ... |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
timothy
vastuseid: 1903
vaadatud: 322896
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2021 16:42:33 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| Ostsin kaevamiskraami. Hea kaup, kiire tehing, väga rahul. |
teema: Ethereum kaevamise howto |
timothy
vastuseid: 392
vaadatud: 178628
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 10.02.2021 11:54:46 pealkiri: Ethereum kaevamise howto |
| proovisin mõlemat. Tundub et tahab ipv6, seal on "näidis" ees mis viitab sellele. Keegi on proovinud viimasel ajal muuta? |
teema: Ethereum kaevamise howto |
timothy
vastuseid: 392
vaadatud: 178628
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 10.02.2021 09:24:43 pealkiri: Ethereum kaevamise howto |
| Loodan et sobiv teema.. ethermine 's kaevan ja no ei õnnestu payout settingsit muuta, ütleb invalid ip. Nüüd on seal nii et ip sisestamise kasti all on juba public ip kirjas, kopin selle ja ütleb ... |
teema: 3D printerid |
timothy
vastuseid: 2239
vaadatud: 710984
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 29.10.2020 23:35:37 pealkiri: 3D printerid |
| Otsin just kust puidu plad saaks:) |
teema: Monero ( XMR ) kaevandamine CPU-ga / RandomX arutelu |
timothy
vastuseid: 10
vaadatud: 17335
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 22.06.2019 18:35:40 pealkiri: Monero ( XMR ) kaevandamine CPU-ga / RandomX arutelu |
| Seinast võtab ikka rohkem, parasjagu nii, et ma arvan päris nulli ei tule, vaid jääb miinusesse.. |
teema: amd e2 9000e |
timothy
vastuseid: 15
vaadatud: 6518
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.07.2018 16:27:13 pealkiri: amd e2 9000e |
| Seda saab võrrelda Atom protsessoriga. Antud protsessor on selle aeglase seeria kõige aeglasem isend, kahjuks. Mõni aeg tagasi uurisin natuke säästuprosega läpakaid. Tegin mitme sellise lahja pr ... |
teema: Samsungi uus tehnoloogia võimaldab pesu pesta poole kiiremini |
timothy
vastuseid: 26
vaadatud: 11681
|
foorum: Pressiteated postitatud: 09.05.2018 09:35:19 pealkiri: Samsungi uus tehnoloogia võimaldab pesu pesta poole kiiremini |
Praegu pole eriti selliseid mis peseks ja kuivataks üle 6kg korraga... peseb küll 9kg, aga kuivatada ka tahad, siis 6kg. Tegelikult kui mõtlema hakata, kuivatus võtab rohkem aega kui pesu ... |
teema: Samsungi uus tehnoloogia võimaldab pesu pesta poole kiiremini |
timothy
vastuseid: 26
vaadatud: 11681
|
foorum: Pressiteated postitatud: 09.05.2018 08:56:57 pealkiri: Samsungi uus tehnoloogia võimaldab pesu pesta poole kiiremini |
arenenumates riikides oli see uudiseks pkuus kuud tagasi.
Selle võidetud aja eest makstav summa võimaldab päris pikalt tellida järeletulemisega pesupesemisteenust, mis usun, on veel mugavam, kui ... |
teema: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu |
timothy
vastuseid: 1166
vaadatud: 422601
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.03.2018 15:47:50 pealkiri: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu |
| Üsnagi subjektiivne tähelepanek, et peale viimast uuendust peab aku märgatavalt kauem. Vaatan selle järgi et nüüd mul õhtuks aku tavaliselt ca poole peal, enne oli pigema peaaegu tühi. |
teema: A3 värviliste kontorikombainide arutelu |
timothy
vastuseid: 13
vaadatud: 9817
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.08.2017 13:41:47 pealkiri: A3 värviliste kontorikombainide arutelu |
| Minul on endal C224e mõned aastat kasutuses olnud. Esindusest koos hoolduslepinguga, maksan prinditud lehtede järgi (mustvalge A4 alla sendi, värviline alla 4 sendi + km). Tooner ja kõik muu hinna ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
timothy
vastuseid: 11385
vaadatud: 2179933
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 01.05.2017 11:04:13 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| 2GB kaartidega pole vist praegu enam midagi teha? zec clamore miner nagu hakkas ühe peal tööle aga imeaeglaselt.. ca 10 sol ehk, äkki oli see cpu üldse hoopis? |
teema: Skylake non-K OC |
timothy
vastuseid: 6
vaadatud: 5659
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.01.2017 09:57:05 pealkiri: Skylake non-K OC |
| Leidsin nüüd ka õiged nupud üles ja clockib küll. Huvitaval kombel ei õnnestu teha nii, et jääks max kordaja 40 vaid igal juhul jääb min kordaja 34. Praegu tiksub 120x34 peal (i7 6700). |
teema: Skylake non-K OC |
timothy
vastuseid: 6
vaadatud: 5659
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.11.2016 10:00:35 pealkiri: Skylake non-K OC |
|
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
timothy
vastuseid: 11385
vaadatud: 2179933
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 11.11.2016 09:30:58 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Claymore zec miner 4.0 väljas, jälle tublisti kiirem. rx 470 kaardiga 70+ h/s
Saab siit https://mega.nz/#F!P0ZjFDjC!Cmb-ZRqlbAnNrajRtp4zvA |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
timothy
vastuseid: 2741
vaadatud: 852532
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 03.11.2016 09:16:50 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Tasub ka prose eraldi kaevama panna, i3470 teeb ca 12-13 soli, samal ajal rx 470 teeb 33 soli kandis samas arvutis.
370 kaarte ei saa aga tesises arvutis jooksma..mis programmi sa prose jaoks kasutad ... |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
timothy
vastuseid: 2741
vaadatud: 852532
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 02.11.2016 17:29:08 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Tasub ka prose eraldi kaevama panna, i3470 teeb ca 12-13 soli, samal ajal rx 470 teeb 33 soli kandis samas arvutis.
370 kaarte ei saa aga tesises arvutis jooksma.. |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
timothy
vastuseid: 2614
vaadatud: 689910
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.09.2016 20:17:26 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
On keegi ise ka Sapphire 470 8GB testinud? On hinda väärt? Plaanin osta järgmine nädal, sest arvutitargast läksid ASUSe 1060 jube ruttu minema
Mul üks selline arvutis.. Aga enamus aega kae ... |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
timothy
vastuseid: 2741
vaadatud: 852532
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 22.08.2016 08:34:32 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
| Millises vahetuspunktis oma SIA müntideg tegelete? Praegu korjan kohalikku rahakotti.. eth, etc ja bitcoiniga majandan Krakenis. |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
timothy
vastuseid: 11385
vaadatud: 2179933
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 21.08.2016 16:50:13 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Pistsin ühe rx-470 arvutisse, 8GB kiirema mäluga variandi.
Mõtlesin teistele huvilistele numbrid postitada, claymore dual miner 5.3 beta, mineri enda andmed - 25 mhs ether + 360 mhs sia, gpu-z ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
timothy
vastuseid: 11385
vaadatud: 2179933
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 11.08.2016 11:03:23 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| MSI amd 370 on suht hääletud ka. Ühtlasi küsimus ka, kui oli üks selline arvutis siis mis afterburner klokkis kenasti seda, kui lisasin teise juurde siis enam afterburner midagi ei tee, kõiki se ... |
teema: iPad |
timothy
vastuseid: 2371
vaadatud: 640434
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 25.04.2016 22:09:41 pealkiri: iPad |
Vahel kasutan, täitsa mõnus on (evernote) Pliiatsi hoidmise koht peab läbi mõeldud olema, et ära ei kaoks.
Kuna pisipehme ei taha endiselt Surface't Eestis müüa, tekkis kerge huvi iPad pro v ... |
teema: ONLINE-intervjuu Omnivaga 5. mail - intervjuu on lõppenud |
timothy
vastuseid: 66
vaadatud: 42945
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.04.2016 15:17:03 pealkiri: ONLINE-intervjuu Omnivaga 5. mail - intervjuu on lõppenud |
Ärikliendina pakki saates saan määrata teavituse viisi ise.
Mille alusel saadetakse kliendile teatis sms teel vs teatis postkasti?
Kõikidel pakkidel on sama informatsioon peal- nimi, number, ... |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
timothy
vastuseid: 586
vaadatud: 130040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2016 09:45:20 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
| Ostsin paar riserit, kaup korralik ja väga kiirelt käes. |
teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
timothy
vastuseid: 5334
vaadatud: 1430084
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 14.04.2016 18:12:49 pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
Täiesti sisutühi artikkel. Hääbumise kohta pole seal ka mitte midagi kirjutatud. Polegi nagu millegi kohta kirjutatud.
Alates sellest, kui bitcoin avalikkuse ette jõudis, on see ameti ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
timothy
vastuseid: 11385
vaadatud: 2179933
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.04.2016 17:26:14 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| Vot just sellist vaikset tiksujat, mida pärast kergema mängimise jaoks oleks hea ka kasutada. Praegu üks 270x tiksub ka vaikselt 15 Mhashi peal. Aga kui tõsiselt maksab seda võtta, et varsti 2gb ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
timothy
vastuseid: 11385
vaadatud: 2179933
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.04.2016 16:19:25 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| Kui tahaks praegu ühte olemasolevasse arvutisse pooleldi etheri jaoks uut kaarti võtta.. siis peaks vaatama 4GB mäluga (lugesin, et 2 gb võib mõne aja pärast mitte sobida) näiteks 370 kaardi? V ... |
teema: Eesti 2.0 projekti raames varustatakse 10 Eesti kooli bitimünte kaevandavate arvutitega |
timothy
vastuseid: 15
vaadatud: 6623
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.04.2016 10:07:54 pealkiri: Eesti 2.0 projekti raames varustatakse 10 Eesti kooli bitimünte kaevandavate arvutitega |
| Ega see ei olegi ju mõeldud tootmiseks. |
teema: iPad |
timothy
vastuseid: 2371
vaadatud: 640434
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.01.2016 23:11:02 pealkiri: iPad |
Huvitav millal apple pencil meile kohale jõuab..
Edit: käes valgest klaarist  |
teema: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
timothy
vastuseid: 24
vaadatud: 18044
|
foorum: Kujundamine postitatud: 30.05.2015 11:11:21 pealkiri: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
Just täpselt, tindiprinteril on vahe väike (minu silmale rasterfailist sujuvama servaga tekst jms. on ilusam näiteks) ja keegi ei vaidlegi, et laseril on vahe suur, eriti pisikese teksti puhul  |
teema: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
timothy
vastuseid: 24
vaadatud: 18044
|
foorum: Kujundamine postitatud: 28.05.2015 09:49:58 pealkiri: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
| Sain natuke paremini nüüd pildistatud. e ja s täht on ca 1 cm kõrgused. Kas saab väita, et üks on normaalne ja teine on läbu - see ongi minu point? Mingid väikesed erinevused on, mida niimoodi ... |
teema: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
timothy
vastuseid: 24
vaadatud: 18044
|
foorum: Kujundamine postitatud: 28.05.2015 09:12:14 pealkiri: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
Kui sa juba nii väidad siis ma ei näe pointi enam seletada aga kas väidad et sa suudad väljatrüki järgi kindlaks teha kas vektorfail on trükitud otse vektorist või on vahepeal 300ppi raster ... |
teema: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
timothy
vastuseid: 24
vaadatud: 18044
|
foorum: Kujundamine postitatud: 27.05.2015 08:33:17 pealkiri: Kuidas printida vektorgraafikast "foto"? |
| Hea fotoprinter trükib oluliselt suuremat värviruumi, kui CMYK. Kohati isegi üle sRGB. Seda seetõttu, et printeril on lisaks CMYK värvidele hele CMY, hall, roheline ja sinine värv (minu omal nä ... |
| |