Avaleht
otsing leidis 323 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: -Watercooling-
tiit26

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727926

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 16.11.2022 19:50:42   pealkiri: -Watercooling-
Ma mayhemsi tooteid enam ei usaldaks. Olen kunagi suurte miinustega tosooliga proovinud ja töötab küll muidu. icon_smile.gif Samas 24/7 ei kasutaks.
Kui radikas õues miinuste käes ja toas 20c siis on konden ...
  teema: -Watercooling-
tiit26

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727926

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 14.11.2022 20:31:57   pealkiri: -Watercooling-
Küsiks sellist asja.
Ehitasin siin mingi aeg kaevandus masina vesijahutusega süsteemiks ja jahutusradikas on rõdu peal siis välitingimustes.
Nüüd on kaks varianti, kas tõstan tuppa ja soojend ...
  teema: Kommenteerimine: Killhoven
tiit26

vastuseid: 408
vaadatud: 125618

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2021 18:22:22   pealkiri: Kommenteerimine: Killhoven
Kõik toimis icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Taavi_R
tiit26

vastuseid: 185
vaadatud: 107921

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2020 08:50:35   pealkiri: Kommenteerimine: Taavi_R
Müügitehing, kõik väga hästi icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Earther
tiit26

vastuseid: 21
vaadatud: 5294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2020 06:52:41   pealkiri: Kommenteerimine: Earther
Kõik tomis, nagu peab icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Flab
tiit26

vastuseid: 991
vaadatud: 151516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2020 10:30:00   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostsin delli läpaka, väga korralikult hoitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tiit26
tiit26

vastuseid: 329
vaadatud: 52403

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2020 17:57:15   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
  teema: Kommenteerimine: tiit26
tiit26

vastuseid: 329
vaadatud: 52403

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2020 17:54:48   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
  teema: Internetikaubamaja www.reset.ee (ettevõte suunatakse likvideerimisele)
tiit26

vastuseid: 307
vaadatud: 145475

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.11.2019 14:18:47   pealkiri: Internetikaubamaja www.reset.ee (ettevõte suunatakse likvideerimisele)
Niiet pankrot.

kas on midagi kuulda või, üks vale pesumasin saadeti ,siis ei tasuks tagasi andagi icon_eek.gif
  teema: DIY Elektrijalgratas
tiit26

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380812

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 07.10.2019 09:38:58   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Võibolla akude ehitajatel vaja, siis oleks pakkuda 18650 samsung, lg, sanyo, panasonic ja hiina elemente.
Pärit uutest sülearvuti akudest, enamasti kiibi veaga.
Hetkel neid kuskil 600tk, kui veel ...
  teema: Kommenteerimine: Master593
tiit26

vastuseid: 104
vaadatud: 22469

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2019 12:47:35   pealkiri: Kommenteerimine: Master593
Kõik tip top thumbs_up.gif icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: slax
tiit26

vastuseid: 31
vaadatud: 10748

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2019 19:48:15   pealkiri: Kommenteerimine: slax
Mitu tehingut, kõik ok icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Launger
tiit26

vastuseid: 119
vaadatud: 33896

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2018 00:46:55   pealkiri: Kommenteerimine: Launger
Üks monitor rändas minu kätte, väga meeldiv tehing icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: freddys
tiit26

vastuseid: 87
vaadatud: 19837

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2018 23:16:09   pealkiri: Kommenteerimine: freddys
Oli tore ära ajada, kuigi minupoolse päris pika tarneajaga icon_redface.gif
  teema: Kommenteerimine: Barmalej
tiit26

vastuseid: 12
vaadatud: 5259

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2018 14:33:32   pealkiri: Kommenteerimine: Barmalej
Kõik toimis, nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Spooky
tiit26

vastuseid: 68
vaadatud: 21941

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2017 00:38:26   pealkiri: Kommenteerimine: Spooky
Kõik tip top icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GGertK
tiit26

vastuseid: 217
vaadatud: 36309

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2017 15:32:07   pealkiri: Kommenteerimine: GGertK
Kõik sujus thumbs_up.gif icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: addamsEST
tiit26

vastuseid: 62
vaadatud: 20190

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2017 13:15:17   pealkiri: Kommenteerimine: addamsEST
Oli meeldiv tehing icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: RKotkas
tiit26

vastuseid: 29
vaadatud: 8221

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2016 20:57:23   pealkiri: Kommenteerimine: RKotkas
akusid sai edasi tagasi saadetud minu süül, aga kõik lahenes, kannatlik ostja icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: ZeD
tiit26

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2016 10:37:39   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Kõik ok, nagu peab icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Samsung Galaxy S6 arutelu
tiit26

vastuseid: 1691
vaadatud: 494977

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.08.2016 18:30:14   pealkiri: Samsung Galaxy S6 arutelu
Kas see on normaalne et laadija ots mis läheb telefoni,läheb päris kuumaks ? Ega tel ise ka suht kuum kiirlaadimisel.Akule ju kuumus hästi ei mõju.
  teema: Kommenteerimine: Winman
tiit26

vastuseid: 1518
vaadatud: 194544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2016 23:12:01   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Üks samsung nutikas sai soetatud, kõik ok icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
tiit26

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191284

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 05.08.2016 14:16:37   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Samsung A5 ekraan pime, palju uus ekraan koos vahetusega ?
  teema: Kommenteerimine: ThedEviL
tiit26

vastuseid: 107
vaadatud: 43906

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2016 12:15:53   pealkiri: Kommenteerimine: ThedEviL
Sai telefon ostetud, kõik väga ok thumbs_up.gif
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
tiit26

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191284

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 12.07.2016 20:46:43   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Samsung Galaxy S5, must ekraan, puutetundlikkus olemas ,kuid klaas katki.
Millised variandid oleks asi korda saada ?
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
tiit26

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.01.2016 00:46:13   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
, läpakate puhul räägime enamasti mitme-elemendilistest moodulitest. Telefonis on vaid 1x3.6V moodul.

Olen omanud Elephone P5000, kus oli 5350mah aku. Taga korpuse lahti võtsid, siis ega seal p ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
tiit26

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.01.2016 11:17:03   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
, https://en.wikipedia.org/wiki/Lithium_polymer_battery



ok, paistab nii olevat küll jah, minu viga icon_smile.gif
Aga ikkagi, tegeledes läpakate akudega, ka li-polymer akudega ,siis sellise mahuga aku o ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
tiit26

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.01.2016 10:59:22   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Sai siis kah kampa löödud hiinakate osas..alates 28.01 peaks müüdki saabuma Ulefone Power nimeline loom

aku on tal sisse pandud SONY 6050mAh Lithium-ion icon_smile.gif ..kiirlaadimine 2 tundi.

Prose: 64 ...
  teema: Kommenteerimine: tsallan
tiit26

vastuseid: 54
vaadatud: 12716

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2015 05:40:59   pealkiri: Kommenteerimine: tsallan
Viisakas ja vastutulelik ostja, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Samsung Galaxy S5 arutelu 
tiit26

vastuseid: 756
vaadatud: 221239

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.11.2015 15:25:18   pealkiri: Samsung Galaxy S5 arutelu 
Tänud kõigile thumbs_up.gif , sain korda selle video järgi:
https://www.youtube.com/watch?v=LqoX7wNhotk

Alla laadida Kies 3, telefon download mode ja Kies- tööriistad- püsivara täiendamine ja lähtes ...
  teema: Samsung Galaxy S5 arutelu 
tiit26

vastuseid: 756
vaadatud: 221239

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.11.2015 11:20:22   pealkiri: Samsung Galaxy S5 arutelu 
  teema: Samsung Galaxy S5 arutelu 
tiit26

vastuseid: 756
vaadatud: 221239

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.11.2015 22:02:25   pealkiri: Samsung S5 ei lae üles peale rootimist
Oskab ehk keegi aidata. Asi hakkas sellest ,et sai tehtud tehaseadete taastamine, kuna kaamera ei fokuseerinud hästi. Arvasin et peale seda saan googli või samsungi kontolt automaatselt kõik kontak ...
  teema: Kommenteerimine: Mark0
tiit26

vastuseid: 185
vaadatud: 111303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2015 11:51:20   pealkiri: Kommenteerimine: Mark0
Korrektne tehing, tänud icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Samsung Galaxy S5 arutelu 
tiit26

vastuseid: 756
vaadatud: 221239

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.07.2015 05:35:04   pealkiri: video heli
Oskab keegi äkki aidata? Nimelt värskelt soetatud S5 töötab muidu hästi, aga videot tehes kuskil väliüritusel, kus veidi valjem muusika, siis taasesitades heli täiega ragiseb. Vaiksemat muusik ...
  teema: Kommenteerimine: warsteine
tiit26

vastuseid: 26
vaadatud: 11346

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2015 20:44:29   pealkiri: Kommenteerimine: warsteine
Veidi pikale veninud tehing, aga kõik ok icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Telerite üldteema
tiit26

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907105

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.05.2015 11:50:20   pealkiri: Telerite üldteema
Veidikene allpool oli PDF fail, see küll avaneb probleemideta.

Võibolla tõesti ,ei pannud tähele, aga tänud aitamast thumbs_up.gif , sain tehtud.
  teema: Telerite üldteema
tiit26

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907105

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.05.2015 22:34:37   pealkiri: Telerite üldteema
Kasulik oleks lugeda sealtsamast leitud õpetust. Ehk siis tühjale pulgale LG_DTV kaust, lahtipakitud fail sinna, pulk teleri külge. Kui on mitu faili, siis alustuseks vaid väiksema numbriga fail. ...
  teema: Telerite üldteema
tiit26

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907105

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.05.2015 16:25:35   pealkiri: Telerite üldteema
Kuidas see tarkvara uuendamine siis käib. Leidsin saksa lg lehelt sobiliku tarkvara 04.45.04, panin pulgale, usb pessa, kuid midagi ei toimu icon_rolleyes.gif
kas tuleb kuskilt sundida uuendama ?
telekas 50L ...
  teema: Kommenteerimine: andreisavo
tiit26

vastuseid: 115
vaadatud: 30842

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2015 10:38:41   pealkiri: Kommenteerimine: andreisavo
Kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: robi95
tiit26

vastuseid: 150
vaadatud: 30047

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2015 14:29:03   pealkiri: Kommenteerimine: robi95
Sai laadija müüdud, kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kalevipoeg
tiit26

vastuseid: 62
vaadatud: 24729

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2015 01:41:15   pealkiri: Kommenteerimine: kalevipoeg
Laadija vahetas omanikku, aitäh icon_smile.gif
  teema: Telerite üldteema
tiit26

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907105

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.02.2015 23:46:25   pealkiri: Telerite üldteema
Hetkel Klickis soodushinnaga see 50" teler: Samsung UE50H6200. Kas tasub võtta ,ehk kellelgi kogemusi ?
  teema: Cube Talk 9X
tiit26

vastuseid: 68
vaadatud: 40976

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 06.02.2015 00:08:47   pealkiri: Cube Talk 9X
Enda tahvel enam ei käivitu, ainult plõksib korra nii pool sekundit ekraani natuke heledaks. Laps siin üritas laadida telefoni laadijaga, kas see võis midagi teha ?
Kas on kedagi tarka eestis, ke ...
  teema: Cube Talk 9X
tiit26

vastuseid: 68
vaadatud: 40976

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 05.02.2015 14:15:05   pealkiri: Cube Talk 9X
Ei usu hästi, et telefoni laadija viga sai teha, telefoni laadijad laevad üldjuhul poole väiksema vooluga kui tahvlid. Muidugi kui tegemist polnud mingi teab mis kahtlase hiinaka telefonilaadijaga, ...
  teema: Cube Talk 9X
tiit26

vastuseid: 68
vaadatud: 40976

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 05.02.2015 12:49:40   pealkiri: Cube Talk 9X
Enda tahvel enam ei käivitu, ainult plõksib korra nii pool sekundit ekraani natuke heledaks. Laps siin üritas laadida telefoni laadijaga, kas see võis midagi teha ?
Kas on kedagi tarka eestis, ke ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
tiit26

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.01.2015 12:35:55   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"

Ostetud Alist 16.dets, siis kui soodukas oli 2tk. Üks toimetab korralikult, teisel mõningad probleemid.

Mis need probleemid on siis ?

Mul SIM2 pesa ei tööta ja SIM1 (sisemine) on/off pidev ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
tiit26

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.01.2015 22:50:52   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"

Ostetud Alist 16.dets, siis kui soodukas oli 2tk. Üks toimetab korralikult, teisel mõningad probleemid.
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
tiit26

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.01.2015 12:03:15   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Pakk nüüd Eestis.
Kui lasen neil deklaratsiooni ära teha, siis on võimalus ka, et panevad käibeka liiga kõrgeks ? (vaidlustada ei saa?)
Muidu hakka veel maksumust tõendavaid dokumente ja asju ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
tiit26

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.01.2015 20:04:21   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Tellisin Umi Zero endale, 23detsember, 4 jõudis hollandi, 6 jaanuar pandi eestisse teele.
Veidi muutun juba kannatamatuks, parem olgu, kui see nädal tuleb icon_smile.gif

Ja siis istub tollis kinni nagu min ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
tiit26

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.01.2015 04:25:27   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Tellisin Umi Zero endale, 23detsember, 4 jõudis hollandi, 6 jaanuar pandi eestisse teele.
Veidi muutun juba kannatamatuks, parem olgu, kui see nädal tuleb icon_smile.gif

Ja siis istub tollis kinni nagu min ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.