|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: -Watercooling- |
tiit26
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727926
|
foorum: Jahutus postitatud: 16.11.2022 19:50:42 pealkiri: -Watercooling- |
Ma mayhemsi tooteid enam ei usaldaks. Olen kunagi suurte miinustega tosooliga proovinud ja töötab küll muidu. Samas 24/7 ei kasutaks.
Kui radikas õues miinuste käes ja toas 20c siis on konden ... |
teema: -Watercooling- |
tiit26
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727926
|
foorum: Jahutus postitatud: 14.11.2022 20:31:57 pealkiri: -Watercooling- |
Küsiks sellist asja.
Ehitasin siin mingi aeg kaevandus masina vesijahutusega süsteemiks ja jahutusradikas on rõdu peal siis välitingimustes.
Nüüd on kaks varianti, kas tõstan tuppa ja soojend ... |
teema: Kommenteerimine: Killhoven |
tiit26
vastuseid: 408
vaadatud: 125618
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2021 18:22:22 pealkiri: Kommenteerimine: Killhoven |
Kõik toimis  |
teema: Kommenteerimine: Taavi_R |
tiit26
vastuseid: 185
vaadatud: 107921
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.10.2020 08:50:35 pealkiri: Kommenteerimine: Taavi_R |
Müügitehing, kõik väga hästi  |
teema: Kommenteerimine: Earther |
tiit26
vastuseid: 21
vaadatud: 5294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2020 06:52:41 pealkiri: Kommenteerimine: Earther |
Kõik tomis, nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: Flab |
tiit26
vastuseid: 991
vaadatud: 151516
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2020 10:30:00 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
Ostsin delli läpaka, väga korralikult hoitud  |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
tiit26
vastuseid: 329
vaadatud: 52403
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2020 17:57:15 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
|
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
tiit26
vastuseid: 329
vaadatud: 52403
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2020 17:54:48 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
|
teema: Internetikaubamaja www.reset.ee (ettevõte suunatakse likvideerimisele) |
tiit26
vastuseid: 307
vaadatud: 145475
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.11.2019 14:18:47 pealkiri: Internetikaubamaja www.reset.ee (ettevõte suunatakse likvideerimisele) |
Niiet pankrot.
kas on midagi kuulda või, üks vale pesumasin saadeti ,siis ei tasuks tagasi andagi  |
teema: DIY Elektrijalgratas |
tiit26
vastuseid: 4814
vaadatud: 1380812
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 07.10.2019 09:38:58 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
Võibolla akude ehitajatel vaja, siis oleks pakkuda 18650 samsung, lg, sanyo, panasonic ja hiina elemente.
Pärit uutest sülearvuti akudest, enamasti kiibi veaga.
Hetkel neid kuskil 600tk, kui veel ... |
teema: Kommenteerimine: Master593 |
tiit26
vastuseid: 104
vaadatud: 22469
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2019 12:47:35 pealkiri: Kommenteerimine: Master593 |
Kõik tip top  |
teema: Kommenteerimine: slax |
tiit26
vastuseid: 31
vaadatud: 10748
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2019 19:48:15 pealkiri: Kommenteerimine: slax |
Mitu tehingut, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: Launger |
tiit26
vastuseid: 119
vaadatud: 33896
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2018 00:46:55 pealkiri: Kommenteerimine: Launger |
Üks monitor rändas minu kätte, väga meeldiv tehing  |
teema: Kommenteerimine: freddys |
tiit26
vastuseid: 87
vaadatud: 19837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2018 23:16:09 pealkiri: Kommenteerimine: freddys |
Oli tore ära ajada, kuigi minupoolse päris pika tarneajaga  |
teema: Kommenteerimine: Barmalej |
tiit26
vastuseid: 12
vaadatud: 5259
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2018 14:33:32 pealkiri: Kommenteerimine: Barmalej |
Kõik toimis, nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: Spooky |
tiit26
vastuseid: 68
vaadatud: 21941
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2017 00:38:26 pealkiri: Kommenteerimine: Spooky |
Kõik tip top  |
teema: Kommenteerimine: GGertK |
tiit26
vastuseid: 217
vaadatud: 36309
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2017 15:32:07 pealkiri: Kommenteerimine: GGertK |
Kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: addamsEST |
tiit26
vastuseid: 62
vaadatud: 20190
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2017 13:15:17 pealkiri: Kommenteerimine: addamsEST |
Oli meeldiv tehing  |
teema: Kommenteerimine: RKotkas |
tiit26
vastuseid: 29
vaadatud: 8221
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2016 20:57:23 pealkiri: Kommenteerimine: RKotkas |
akusid sai edasi tagasi saadetud minu süül, aga kõik lahenes, kannatlik ostja  |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
tiit26
vastuseid: 871
vaadatud: 158103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2016 10:37:39 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
Kõik ok, nagu peab  |
teema: Samsung Galaxy S6 arutelu |
tiit26
vastuseid: 1691
vaadatud: 494977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.08.2016 18:30:14 pealkiri: Samsung Galaxy S6 arutelu |
| Kas see on normaalne et laadija ots mis läheb telefoni,läheb päris kuumaks ? Ega tel ise ka suht kuum kiirlaadimisel.Akule ju kuumus hästi ei mõju. |
teema: Kommenteerimine: Winman |
tiit26
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2016 23:12:01 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Üks samsung nutikas sai soetatud, kõik ok  |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
tiit26
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191284
|
foorum: Töövahendus postitatud: 05.08.2016 14:16:37 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Samsung A5 ekraan pime, palju uus ekraan koos vahetusega ? |
teema: Kommenteerimine: ThedEviL |
tiit26
vastuseid: 107
vaadatud: 43906
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2016 12:15:53 pealkiri: Kommenteerimine: ThedEviL |
Sai telefon ostetud, kõik väga ok  |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
tiit26
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191284
|
foorum: Töövahendus postitatud: 12.07.2016 20:46:43 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Samsung Galaxy S5, must ekraan, puutetundlikkus olemas ,kuid klaas katki.
Millised variandid oleks asi korda saada ? |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
tiit26
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.01.2016 00:46:13 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
, läpakate puhul räägime enamasti mitme-elemendilistest moodulitest. Telefonis on vaid 1x3.6V moodul.
Olen omanud Elephone P5000, kus oli 5350mah aku. Taga korpuse lahti võtsid, siis ega seal p ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
tiit26
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.01.2016 11:17:03 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
, https://en.wikipedia.org/wiki/Lithium_polymer_battery
ok, paistab nii olevat küll jah, minu viga
Aga ikkagi, tegeledes läpakate akudega, ka li-polymer akudega ,siis sellise mahuga aku o ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
tiit26
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.01.2016 10:59:22 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Sai siis kah kampa löödud hiinakate osas..alates 28.01 peaks müüdki saabuma Ulefone Power nimeline loom
aku on tal sisse pandud SONY 6050mAh Lithium-ion ..kiirlaadimine 2 tundi.
Prose: 64 ... |
teema: Kommenteerimine: tsallan |
tiit26
vastuseid: 54
vaadatud: 12716
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2015 05:40:59 pealkiri: Kommenteerimine: tsallan |
Viisakas ja vastutulelik ostja, soovitan  |
teema: Samsung Galaxy S5 arutelu |
tiit26
vastuseid: 756
vaadatud: 221239
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.11.2015 15:25:18 pealkiri: Samsung Galaxy S5 arutelu |
Tänud kõigile , sain korda selle video järgi:
https://www.youtube.com/watch?v=LqoX7wNhotk
Alla laadida Kies 3, telefon download mode ja Kies- tööriistad- püsivara täiendamine ja lähtes ... |
teema: Samsung Galaxy S5 arutelu |
tiit26
vastuseid: 756
vaadatud: 221239
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.11.2015 11:20:22 pealkiri: Samsung Galaxy S5 arutelu |
|
teema: Samsung Galaxy S5 arutelu |
tiit26
vastuseid: 756
vaadatud: 221239
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.11.2015 22:02:25 pealkiri: Samsung S5 ei lae üles peale rootimist |
| Oskab ehk keegi aidata. Asi hakkas sellest ,et sai tehtud tehaseadete taastamine, kuna kaamera ei fokuseerinud hästi. Arvasin et peale seda saan googli või samsungi kontolt automaatselt kõik kontak ... |
teema: Kommenteerimine: Mark0 |
tiit26
vastuseid: 185
vaadatud: 111303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2015 11:51:20 pealkiri: Kommenteerimine: Mark0 |
Korrektne tehing, tänud  |
teema: Samsung Galaxy S5 arutelu |
tiit26
vastuseid: 756
vaadatud: 221239
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.07.2015 05:35:04 pealkiri: video heli |
| Oskab keegi äkki aidata? Nimelt värskelt soetatud S5 töötab muidu hästi, aga videot tehes kuskil väliüritusel, kus veidi valjem muusika, siis taasesitades heli täiega ragiseb. Vaiksemat muusik ... |
teema: Kommenteerimine: warsteine |
tiit26
vastuseid: 26
vaadatud: 11346
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2015 20:44:29 pealkiri: Kommenteerimine: warsteine |
Veidi pikale veninud tehing, aga kõik ok  |
teema: Telerite üldteema |
tiit26
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.05.2015 11:50:20 pealkiri: Telerite üldteema |
Veidikene allpool oli PDF fail, see küll avaneb probleemideta.
Võibolla tõesti ,ei pannud tähele, aga tänud aitamast , sain tehtud. |
teema: Telerite üldteema |
tiit26
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.05.2015 22:34:37 pealkiri: Telerite üldteema |
| Kasulik oleks lugeda sealtsamast leitud õpetust. Ehk siis tühjale pulgale LG_DTV kaust, lahtipakitud fail sinna, pulk teleri külge. Kui on mitu faili, siis alustuseks vaid väiksema numbriga fail.
... |
teema: Telerite üldteema |
tiit26
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.05.2015 16:25:35 pealkiri: Telerite üldteema |
Kuidas see tarkvara uuendamine siis käib. Leidsin saksa lg lehelt sobiliku tarkvara 04.45.04, panin pulgale, usb pessa, kuid midagi ei toimu
kas tuleb kuskilt sundida uuendama ?
telekas 50L ... |
teema: Kommenteerimine: andreisavo |
tiit26
vastuseid: 115
vaadatud: 30842
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2015 10:38:41 pealkiri: Kommenteerimine: andreisavo |
Kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: robi95 |
tiit26
vastuseid: 150
vaadatud: 30047
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2015 14:29:03 pealkiri: Kommenteerimine: robi95 |
Sai laadija müüdud, kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: kalevipoeg |
tiit26
vastuseid: 62
vaadatud: 24729
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2015 01:41:15 pealkiri: Kommenteerimine: kalevipoeg |
Laadija vahetas omanikku, aitäh  |
teema: Telerite üldteema |
tiit26
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.02.2015 23:46:25 pealkiri: Telerite üldteema |
| Hetkel Klickis soodushinnaga see 50" teler: Samsung UE50H6200. Kas tasub võtta ,ehk kellelgi kogemusi ? |
teema: Cube Talk 9X |
tiit26
vastuseid: 68
vaadatud: 40976
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 06.02.2015 00:08:47 pealkiri: Cube Talk 9X |
Enda tahvel enam ei käivitu, ainult plõksib korra nii pool sekundit ekraani natuke heledaks. Laps siin üritas laadida telefoni laadijaga, kas see võis midagi teha ?
Kas on kedagi tarka eestis, ke ... |
teema: Cube Talk 9X |
tiit26
vastuseid: 68
vaadatud: 40976
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 05.02.2015 14:15:05 pealkiri: Cube Talk 9X |
| Ei usu hästi, et telefoni laadija viga sai teha, telefoni laadijad laevad üldjuhul poole väiksema vooluga kui tahvlid. Muidugi kui tegemist polnud mingi teab mis kahtlase hiinaka telefonilaadijaga, ... |
teema: Cube Talk 9X |
tiit26
vastuseid: 68
vaadatud: 40976
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 05.02.2015 12:49:40 pealkiri: Cube Talk 9X |
Enda tahvel enam ei käivitu, ainult plõksib korra nii pool sekundit ekraani natuke heledaks. Laps siin üritas laadida telefoni laadijaga, kas see võis midagi teha ?
Kas on kedagi tarka eestis, ke ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
tiit26
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.01.2015 12:35:55 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Ostetud Alist 16.dets, siis kui soodukas oli 2tk. Üks toimetab korralikult, teisel mõningad probleemid.
Mis need probleemid on siis ?
Mul SIM2 pesa ei tööta ja SIM1 (sisemine) on/off pidev ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
tiit26
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.01.2015 22:50:52 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Ostetud Alist 16.dets, siis kui soodukas oli 2tk. Üks toimetab korralikult, teisel mõningad probleemid. |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
tiit26
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.01.2015 12:03:15 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Pakk nüüd Eestis.
Kui lasen neil deklaratsiooni ära teha, siis on võimalus ka, et panevad käibeka liiga kõrgeks ? (vaidlustada ei saa?)
Muidu hakka veel maksumust tõendavaid dokumente ja asju ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
tiit26
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2015 20:04:21 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Tellisin Umi Zero endale, 23detsember, 4 jõudis hollandi, 6 jaanuar pandi eestisse teele.
Veidi muutun juba kannatamatuks, parem olgu, kui see nädal tuleb
Ja siis istub tollis kinni nagu min ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
tiit26
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2015 04:25:27 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Tellisin Umi Zero endale, 23detsember, 4 jõudis hollandi, 6 jaanuar pandi eestisse teele.
Veidi muutun juba kannatamatuks, parem olgu, kui see nädal tuleb
Ja siis istub tollis kinni nagu min ... |
| |