Avaleht
otsing leidis 1334 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Grand Theft Auto 6
terminator

vastuseid: 310
vaadatud: 99356

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.05.2025 00:06:02   pealkiri: Grand Theft Auto 6
26.5.2026 tuleb vist töölt vabaks vötta:)
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
terminator

vastuseid: 1815
vaadatud: 257209

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.03.2025 02:17:04   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Nagu aru saan siis 5090 pole hetkel suurest hinnast hoolimata isegi saada?
  teema: E-hääletamise tuvastusvahendite hulka lisandus Smart-ID
terminator

vastuseid: 132
vaadatud: 21209

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 27.02.2025 03:03:40   pealkiri: E-hääletamise tuvastusvahendite hulka lisandus Smart-ID
Löpuks ometi! HV autentimiseks vöiks ka tulla SMART-ID. Ise pole juba tükk aega füüsilist ID-kaarti ID-kaardi lugejaga kasutanud.....
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
terminator

vastuseid: 1707
vaadatud: 305270

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.01.2025 02:52:36   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
Jura Cool Control 0.6 / 1.0 / 2.5-liitrisena saadaval jep u 200-400€

Kontoris töesti mugav, kodus kui just suur pere pole pole väga mötet.

Neid piimaotsikuid peab töesti igapäevaselt pese ...
  teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad
terminator

vastuseid: 1938
vaadatud: 496870

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.05.2024 21:25:54   pealkiri: Pesumasinavaatlus
Miele siiski vaieldamatult parim. Soomes näinud 20a vanu Mielesid mis käivad vaikselt kui siidi. Odavaim Miele miski 800 ju.
  teema: Telia TV
terminator

vastuseid: 59366
vaadatud: 14175879

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.01.2024 05:27:06   pealkiri: Telia TV
Küsiks siin, kas kellelgi veel mingeid anomaaliaid telepildiga - kus pilt/heli katkeb nii 1-2 sekundiks? Telia enda androidi box. On see mingi tarkvaraline aps?

Mul Telia DG200 ruuter + Telia Arri ...
  teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad
terminator

vastuseid: 1938
vaadatud: 496870

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 02.09.2023 22:17:06   pealkiri: Pesumasinavaatlus
Olen ostnud ka paar korda üürikatesse kasutatud AEG/Bosch, kestnud aastaid hästi kuni edasi müünud. Tuuakse vist Soomest.
  teema: Kommenteerimine: ka-la
terminator

vastuseid: 46
vaadatud: 17741

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2023 20:00:51   pealkiri: Kommenteerimine: ka-la
Müüs X1 läpaka, väga meeldiv ja möistev suhtlus kuna ei viibinud ise pidevalt Eestis.
  teema: RIA sulgeb 1. novembrist eesnimi.perekonnanimi@eesti.ee e-posti teenuse
terminator

vastuseid: 93
vaadatud: 23486

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 11.05.2023 00:20:04   pealkiri: RIA sulgeb 1. novembrist eesnimi.perekonnanimi@eesti.ee e-posti teenuse
Pole kordagi kasutanud.
  teema: iPhone
terminator

vastuseid: 22002
vaadatud: 4745260

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 08.02.2023 22:01:47   pealkiri: iPhone
  teema: Kommenteerimine: -Vertigo-
terminator

vastuseid: 32
vaadatud: 8819

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2023 18:30:34   pealkiri: Kommenteerimine: -Vertigo-
Ostis postiga Soomest Eestisse saatmisega Razeri Ultimate Wireless hiire-vabandust et veidi venis, soovitan thumbs_up.gif
  teema: LG OLED arutelu
terminator

vastuseid: 770
vaadatud: 236418

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.11.2022 20:47:11   pealkiri: LG OLED arutelu
Soome Gigantti + Verkkokauppa ka C2 hinnad tagasi laes:

42" 899 -> 1299 (+400€):

https://www.gigantti.fi/product/tv-aani-ja-alykoti/televisiot-ja-tarvikkeet/televisiot/lg-42-c2-4k-oled-alyt ...
  teema: LG OLED arutelu
terminator

vastuseid: 770
vaadatud: 236418

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.11.2022 15:08:17   pealkiri: LG OLED arutelu
+1

Tundub töesti kaugel. Sobiks isegi 83" kui hinnavahe 77" nii suur poleks.
  teema: LG OLED arutelu
terminator

vastuseid: 770
vaadatud: 236418

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.11.2022 11:35:03   pealkiri: LG OLED arutelu
Jep Giganttis ka nüüd LG OLED C2 Eesti hindadega kui miskipärast muidu ca 30-40% kallimad (kuigi muu elektroonika Eestiga sama hinnaga):

42" 899 (tava 1299) nt arvutimonitoriks:

https://www. ...
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
terminator

vastuseid: 1707
vaadatud: 305270

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.11.2022 16:40:26   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
Näib, et Jura oli hea ost icon_smile.gif
Kui ta töötab. Järjekordselt masin katki ja ootab tehnikut thumbs_down.gif

Mis mudel?
  teema: LG OLED arutelu
terminator

vastuseid: 770
vaadatud: 236418

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.10.2022 15:17:54   pealkiri: LG OLED arutelu
21"? Vetsu? imho parim vahemik 30"-40" aga maitsed erinevad. HDTanelil oli minumeelest juba 5-6a tagasi 75"- vot see oli suur.
  teema: Kommenteerimine: risto90
terminator

vastuseid: 0
vaadatud: 167

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2022 11:42:03   pealkiri: Kommenteerimine: risto90
Lahe säga beer_yum.gif
  teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad
terminator

vastuseid: 1938
vaadatud: 496870

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 21.10.2022 13:22:13   pealkiri: Pesumasinavaatlus
Miele (usun et ka odavaim mudel on päris korralik)
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
terminator

vastuseid: 1707
vaadatud: 305270

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 14.10.2022 10:35:55   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
Tänud thumbs_up.gif
  teema: VIDEO ÜLEVAADE: ASUS TUF Gaming NVIDIA GeForceRTX 4090 - SUUR ON :: Videokaardid
terminator

vastuseid: 13
vaadatud: 13996

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.10.2022 16:59:33   pealkiri: VIDEO ÜLEVAADE: ASUS TUF Gaming NVIDIA GeForceRTX 4090 - SUUR ON
Kust Eestist või Soomest ja mis hinnaga osta saab?
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
terminator

vastuseid: 1707
vaadatud: 305270

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.09.2022 09:20:26   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
Tänud pöhjaliku vastuse eest thumbs_up.gif
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
terminator

vastuseid: 1707
vaadatud: 305270

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 27.09.2022 17:06:00   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
Tänan.
  teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad
terminator

vastuseid: 1938
vaadatud: 496870

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 27.09.2022 14:02:01   pealkiri: Pesumasinavaatlus
Selge, proovin järgmine kord lühemat tsüklit.
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
terminator

vastuseid: 1707
vaadatud: 305270

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 27.09.2022 10:53:44   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
Oskab keegi oma kogemuse pöhjal öelda kui suur vahe Jura Z6 vs Z10? Hetkel Z6 aga sooviks Z10 kuid järelturul neid sisuliselt ei liigu ei Eestis ega Soomes. Vaid korra oli siin Z10 aga ka sisulisel ...
  teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad
terminator

vastuseid: 1938
vaadatud: 496870

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 27.09.2022 10:28:06   pealkiri: Pesumasinavaatlus
Kuivati Miele TEF675WP
Pesumasin Miele WEG675WCS

Aasta vanad.

Kas on normaalne et pärast igakordset kuivatiga kuivatamist (enamuses puuvillased+osaliselt sünteetilised sokid + aluspesu) ...
  teema: iPhone
terminator

vastuseid: 22002
vaadatud: 4745260

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 16.09.2022 15:08:00   pealkiri: iPhone
Soome Giganttis (+ Tector'is) 14 PRO /14 PRO MAX kohal:

https://www.gigantti.fi/brand/apple/iphone/iphone-14-pro-ja-iphone-14-pro-max-tuotteet
https://tector.fi/category/1076/?_category=1077%2C107 ...
  teema: Samsung tõi müügile uue hiigelsuure 55-tollise kumera mängurimonitori
terminator

vastuseid: 8
vaadatud: 2604

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.09.2022 07:33:14   pealkiri: Samsung tõi müügile uue hiigelsuure 55-tollise kumera mängurimonitori
43" täitsa piisanud.
  teema: Mehaanilised klaviatuurid
terminator

vastuseid: 79
vaadatud: 55499

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 07.09.2022 13:25:10   pealkiri: Mehaanilised klaviatuurid
G915 TKL väga rahul + viisakas soliidne disain mitte lapsik "megagigagaimer"
  teema: LG toob turule maailma suurima OLED-teleri
terminator

vastuseid: 14
vaadatud: 5119

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 07.09.2022 13:16:32   pealkiri: LG toob turule maailma suurima OLED-teleri
Viimased 6 aastat 75" ja kui alguses tundus töesti suur siis nüüd vöiks juba 83" olla. Rahast muidugi kahju sest hinnad langevad iga aastaga ikka korralikult.
  teema: LG OLED arutelu
terminator

vastuseid: 770
vaadatud: 236418

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.09.2022 10:37:24   pealkiri: LG OLED arutelu
75" C2 veel pole müügis?
  teema: Kommenteerimine: gertp
terminator

vastuseid: 344
vaadatud: 107627

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2022 08:53:04   pealkiri: Kommenteerimine: gertp
Ostsin Milwaukee kraami, saatis postiga thumbs_up.gif
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
terminator

vastuseid: 7856
vaadatud: 1644247

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 02.07.2022 17:06:30   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
Mingi 0,1% tõenäosus, et nii juhtub.

Siiski vöimalus.

Nagu aru saan siis 2 varianti:

1) läheb sisult 0
2) hakkab mingi aja pärast normaalselt töusma
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
terminator

vastuseid: 7856
vaadatud: 1644247

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 01.07.2022 10:11:52   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
Mis 4090 hinnaks vöiks tulla?
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
terminator

vastuseid: 7856
vaadatud: 1644247

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 30.06.2022 14:36:26   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
3090 maksab varsti 100€?
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
terminator

vastuseid: 7856
vaadatud: 1644247

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 14.06.2022 12:54:27   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
"When Lambo"... Lambode hinnad langevad...
  teema: Piltide lisamine postitusse?
terminator

vastuseid: 5
vaadatud: 1844

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 05.05.2022 15:12:54   pealkiri: Piltide lisamine postitusse?
Selge, tänud, katsun sellega tegeleda, hetkel veidi kiire.
  teema: Piltide lisamine postitusse?
terminator

vastuseid: 5
vaadatud: 1844

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 05.05.2022 08:59:57   pealkiri: Piltide lisamine postitusse?
Tänan info eest. Ehk pärast 24h möödumist teema algatamisest on teema piltide lisamine keelatud? või ainult lisatasu eest?
  teema: Piltide lisamine postitusse?
terminator

vastuseid: 5
vaadatud: 1844

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 05.05.2022 08:35:48   pealkiri: Piltide lisamine postitusse?
Lisatud kumbagi postitusse 2 pilti mis miskipärast pole nähtaval, milles kühvel?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=819349&highlight=

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopi ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
terminator

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.04.2022 16:21:46   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Viimased aastad olnud 43" DELL P4317Q IPS-paneeliga
Plaanis uuendada varsti 42" LG C2 OLED-ekraanile

On juba kellelgi kogemusi 42" LG C2 OLED?
  teema: Kommenteerimine: Black66
terminator

vastuseid: 418
vaadatud: 88456

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2022 12:45:07   pealkiri: Kommenteerimine: Black66
Sai ostetud G-klassile 20" Michelin lamellid ja papsi Volvole 16" Hankook suvekad-väga kiire ja konkreetne suhtlus, paistis teadvat mida räägib.
Rehvid toimetati kokkulepitud ajal kokkulepitud ko ...
  teema: Kommenteerimine: terminator
terminator

vastuseid: 493
vaadatud: 157284

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2022 09:34:15   pealkiri: Kommenteerimine: terminator
Väga huvitav ostja - pakub Osta Kohe hinna ning hiljem kaupa vastu võttes ning makstes hakkab hinna üle tingima. Tehing sai küll tehtud aga selliste hinnangute vältimiseks pole mõtet kohe OK pak ...
  teema: LG OLED arutelu
terminator

vastuseid: 770
vaadatud: 236418

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.01.2022 14:45:36   pealkiri: LG OLED arutelu
Kuna 42" OLED vöiks müüki jöuda?
Plaanis senine 43" DELL IPS monitor välja vahetada.
  teema: Kõige koledam sõna aastal 2021
terminator

vastuseid: 109
vaadatud: 49566

sõnumfoorum: Keelefoorum   postitatud: 19.01.2022 11:00:51   pealkiri: Kõige koledam sõna aastal 2021
Koroona.

Muust meie elu pole ju koosnenud viimased 2 aastat.

Iga jumala päev loetakse uudistes juba 2 aastat järjest mitu nakatunut, mitu haiglas, mitu surnut.

Kusjuures varem loetleti su ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
terminator

vastuseid: 4858
vaadatud: 1459350

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.01.2022 10:51:28   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
MSRP discil oli vist 549€? Endiselt ei suudeta kiipe toota või milles probleem?
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
terminator

vastuseid: 4858
vaadatud: 1459350

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.01.2022 10:50:23   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Jöulud ammu läbi ja aasta 2022 - kas ikka veel PS5 puudus???
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
terminator

vastuseid: 4858
vaadatud: 1459350

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.01.2022 10:38:10   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
PS4 ikka veel tootmises, mida hekki? Mötlesin et naljauudis.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
terminator

vastuseid: 4858
vaadatud: 1459350

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.12.2021 12:41:24   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Albert-arvan et peeti silmas siit kasutatuna (v ka uuena) foorumist osta:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=81

Hetkel jah vist vaid Digital Edition pakkuda AH 600 / OK 700€ aga ü ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
terminator

vastuseid: 4858
vaadatud: 1459350

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.12.2021 14:22:49   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Soomes mitu päeva juba saada
529
https://www.verkkokauppa.com/fi/product/45515/ndxrs/Sony-PlayStation-5-PS5-pelikonsoli

Ei pysty lisäämään ostoskoriin? Ehk läbimüüdud?
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
terminator

vastuseid: 4858
vaadatud: 1459350

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.12.2021 14:06:14   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Palju neid siis tuleb-mingi 10 kaupa?
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
terminator

vastuseid: 4858
vaadatud: 1459350

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.12.2021 15:44:13   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kas keegi teab millal PS5 e-poodidesse tuleb. Detsembris on lootust saada mõistliku hinnaga icon_question.gif
2023 detsembris jah.

icon_biggrin.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.