|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Grand Theft Auto 6 |
terminator
vastuseid: 310
vaadatud: 99360
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.05.2025 00:06:02 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
| 26.5.2026 tuleb vist töölt vabaks vötta:) |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
terminator
vastuseid: 1815
vaadatud: 257217
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.03.2025 02:17:04 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
| Nagu aru saan siis 5090 pole hetkel suurest hinnast hoolimata isegi saada? |
teema: E-hääletamise tuvastusvahendite hulka lisandus Smart-ID |
terminator
vastuseid: 132
vaadatud: 21210
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 27.02.2025 03:03:40 pealkiri: E-hääletamise tuvastusvahendite hulka lisandus Smart-ID |
| Löpuks ometi! HV autentimiseks vöiks ka tulla SMART-ID. Ise pole juba tükk aega füüsilist ID-kaarti ID-kaardi lugejaga kasutanud..... |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
terminator
vastuseid: 1707
vaadatud: 305279
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.01.2025 02:52:36 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
Jura Cool Control 0.6 / 1.0 / 2.5-liitrisena saadaval jep u 200-400€
Kontoris töesti mugav, kodus kui just suur pere pole pole väga mötet.
Neid piimaotsikuid peab töesti igapäevaselt pese ... |
teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad |
terminator
vastuseid: 1938
vaadatud: 496877
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.05.2024 21:25:54 pealkiri: Pesumasinavaatlus |
| Miele siiski vaieldamatult parim. Soomes näinud 20a vanu Mielesid mis käivad vaikselt kui siidi. Odavaim Miele miski 800 ju. |
teema: Telia TV |
terminator
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176222
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.01.2024 05:27:06 pealkiri: Telia TV |
Küsiks siin, kas kellelgi veel mingeid anomaaliaid telepildiga - kus pilt/heli katkeb nii 1-2 sekundiks? Telia enda androidi box. On see mingi tarkvaraline aps?
Mul Telia DG200 ruuter + Telia Arri ... |
teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad |
terminator
vastuseid: 1938
vaadatud: 496877
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 02.09.2023 22:17:06 pealkiri: Pesumasinavaatlus |
| Olen ostnud ka paar korda üürikatesse kasutatud AEG/Bosch, kestnud aastaid hästi kuni edasi müünud. Tuuakse vist Soomest. |
teema: Kommenteerimine: ka-la |
terminator
vastuseid: 46
vaadatud: 17741
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2023 20:00:51 pealkiri: Kommenteerimine: ka-la |
| Müüs X1 läpaka, väga meeldiv ja möistev suhtlus kuna ei viibinud ise pidevalt Eestis. |
teema: RIA sulgeb 1. novembrist eesnimi.perekonnanimi@eesti.ee e-posti teenuse |
terminator
vastuseid: 93
vaadatud: 23487
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 11.05.2023 00:20:04 pealkiri: RIA sulgeb 1. novembrist eesnimi.perekonnanimi@eesti.ee e-posti teenuse |
| Pole kordagi kasutanud. |
teema: iPhone |
terminator
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745338
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 08.02.2023 22:01:47 pealkiri: iPhone |
|
teema: Kommenteerimine: -Vertigo- |
terminator
vastuseid: 32
vaadatud: 8819
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2023 18:30:34 pealkiri: Kommenteerimine: -Vertigo- |
Ostis postiga Soomest Eestisse saatmisega Razeri Ultimate Wireless hiire-vabandust et veidi venis, soovitan  |
teema: LG OLED arutelu |
terminator
vastuseid: 770
vaadatud: 236420
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.11.2022 20:47:11 pealkiri: LG OLED arutelu |
Soome Gigantti + Verkkokauppa ka C2 hinnad tagasi laes:
42" 899 -> 1299 (+400€):
https://www.gigantti.fi/product/tv-aani-ja-alykoti/televisiot-ja-tarvikkeet/televisiot/lg-42-c2-4k-oled-alyt ... |
teema: LG OLED arutelu |
terminator
vastuseid: 770
vaadatud: 236420
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.11.2022 15:08:17 pealkiri: LG OLED arutelu |
+1
Tundub töesti kaugel. Sobiks isegi 83" kui hinnavahe 77" nii suur poleks. |
teema: LG OLED arutelu |
terminator
vastuseid: 770
vaadatud: 236420
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2022 11:35:03 pealkiri: LG OLED arutelu |
Jep Giganttis ka nüüd LG OLED C2 Eesti hindadega kui miskipärast muidu ca 30-40% kallimad (kuigi muu elektroonika Eestiga sama hinnaga):
42" 899 (tava 1299) nt arvutimonitoriks:
https://www. ... |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
terminator
vastuseid: 1707
vaadatud: 305279
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.11.2022 16:40:26 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
Näib, et Jura oli hea ost
Kui ta töötab. Järjekordselt masin katki ja ootab tehnikut
Mis mudel? |
teema: LG OLED arutelu |
terminator
vastuseid: 770
vaadatud: 236420
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.10.2022 15:17:54 pealkiri: LG OLED arutelu |
| 21"? Vetsu? imho parim vahemik 30"-40" aga maitsed erinevad. HDTanelil oli minumeelest juba 5-6a tagasi 75"- vot see oli suur. |
teema: Kommenteerimine: risto90 |
terminator
vastuseid: 0
vaadatud: 167
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2022 11:42:03 pealkiri: Kommenteerimine: risto90 |
Lahe säga  |
teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad |
terminator
vastuseid: 1938
vaadatud: 496877
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.10.2022 13:22:13 pealkiri: Pesumasinavaatlus |
| Miele (usun et ka odavaim mudel on päris korralik) |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
terminator
vastuseid: 1707
vaadatud: 305279
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 14.10.2022 10:35:55 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
Tänud  |
teema: VIDEO ÜLEVAADE: ASUS TUF Gaming NVIDIA GeForceRTX 4090 - SUUR ON :: Videokaardid |
terminator
vastuseid: 13
vaadatud: 13996
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.10.2022 16:59:33 pealkiri: VIDEO ÜLEVAADE: ASUS TUF Gaming NVIDIA GeForceRTX 4090 - SUUR ON |
| Kust Eestist või Soomest ja mis hinnaga osta saab? |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
terminator
vastuseid: 1707
vaadatud: 305279
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.09.2022 09:20:26 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
Tänud pöhjaliku vastuse eest  |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
terminator
vastuseid: 1707
vaadatud: 305279
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.09.2022 17:06:00 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
| Tänan. |
teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad |
terminator
vastuseid: 1938
vaadatud: 496877
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.09.2022 14:02:01 pealkiri: Pesumasinavaatlus |
| Selge, proovin järgmine kord lühemat tsüklit. |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
terminator
vastuseid: 1707
vaadatud: 305279
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.09.2022 10:53:44 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
| Oskab keegi oma kogemuse pöhjal öelda kui suur vahe Jura Z6 vs Z10? Hetkel Z6 aga sooviks Z10 kuid järelturul neid sisuliselt ei liigu ei Eestis ega Soomes. Vaid korra oli siin Z10 aga ka sisulisel ... |
teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad |
terminator
vastuseid: 1938
vaadatud: 496877
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.09.2022 10:28:06 pealkiri: Pesumasinavaatlus |
Kuivati Miele TEF675WP
Pesumasin Miele WEG675WCS
Aasta vanad.
Kas on normaalne et pärast igakordset kuivatiga kuivatamist (enamuses puuvillased+osaliselt sünteetilised sokid + aluspesu) ... |
teema: iPhone |
terminator
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745338
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.09.2022 15:08:00 pealkiri: iPhone |
Soome Giganttis (+ Tector'is) 14 PRO /14 PRO MAX kohal:
https://www.gigantti.fi/brand/apple/iphone/iphone-14-pro-ja-iphone-14-pro-max-tuotteet
https://tector.fi/category/1076/?_category=1077%2C107 ... |
teema: Samsung tõi müügile uue hiigelsuure 55-tollise kumera mängurimonitori |
terminator
vastuseid: 8
vaadatud: 2604
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.09.2022 07:33:14 pealkiri: Samsung tõi müügile uue hiigelsuure 55-tollise kumera mängurimonitori |
| 43" täitsa piisanud. |
teema: Mehaanilised klaviatuurid |
terminator
vastuseid: 79
vaadatud: 55499
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 07.09.2022 13:25:10 pealkiri: Mehaanilised klaviatuurid |
| G915 TKL väga rahul + viisakas soliidne disain mitte lapsik "megagigagaimer" |
teema: LG toob turule maailma suurima OLED-teleri |
terminator
vastuseid: 14
vaadatud: 5119
|
foorum: Pressiteated postitatud: 07.09.2022 13:16:32 pealkiri: LG toob turule maailma suurima OLED-teleri |
| Viimased 6 aastat 75" ja kui alguses tundus töesti suur siis nüüd vöiks juba 83" olla. Rahast muidugi kahju sest hinnad langevad iga aastaga ikka korralikult. |
teema: LG OLED arutelu |
terminator
vastuseid: 770
vaadatud: 236420
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.09.2022 10:37:24 pealkiri: LG OLED arutelu |
| 75" C2 veel pole müügis? |
teema: Kommenteerimine: gertp |
terminator
vastuseid: 344
vaadatud: 107627
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2022 08:53:04 pealkiri: Kommenteerimine: gertp |
Ostsin Milwaukee kraami, saatis postiga  |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
terminator
vastuseid: 7856
vaadatud: 1644283
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 02.07.2022 17:06:30 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
Mingi 0,1% tõenäosus, et nii juhtub.
Siiski vöimalus.
Nagu aru saan siis 2 varianti:
1) läheb sisult 0
2) hakkab mingi aja pärast normaalselt töusma |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
terminator
vastuseid: 7856
vaadatud: 1644283
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 01.07.2022 10:11:52 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| Mis 4090 hinnaks vöiks tulla? |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
terminator
vastuseid: 7856
vaadatud: 1644283
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 30.06.2022 14:36:26 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| 3090 maksab varsti 100€? |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
terminator
vastuseid: 7856
vaadatud: 1644283
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 14.06.2022 12:54:27 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| "When Lambo"... Lambode hinnad langevad... |
teema: Piltide lisamine postitusse? |
terminator
vastuseid: 5
vaadatud: 1844
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 05.05.2022 15:12:54 pealkiri: Piltide lisamine postitusse? |
| Selge, tänud, katsun sellega tegeleda, hetkel veidi kiire. |
teema: Piltide lisamine postitusse? |
terminator
vastuseid: 5
vaadatud: 1844
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 05.05.2022 08:59:57 pealkiri: Piltide lisamine postitusse? |
| Tänan info eest. Ehk pärast 24h möödumist teema algatamisest on teema piltide lisamine keelatud? või ainult lisatasu eest? |
teema: Piltide lisamine postitusse? |
terminator
vastuseid: 5
vaadatud: 1844
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 05.05.2022 08:35:48 pealkiri: Piltide lisamine postitusse? |
Lisatud kumbagi postitusse 2 pilti mis miskipärast pole nähtaval, milles kühvel?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=819349&highlight=
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopi ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
terminator
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417754
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.04.2022 16:21:46 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Viimased aastad olnud 43" DELL P4317Q IPS-paneeliga
Plaanis uuendada varsti 42" LG C2 OLED-ekraanile
On juba kellelgi kogemusi 42" LG C2 OLED? |
teema: Kommenteerimine: Black66 |
terminator
vastuseid: 418
vaadatud: 88456
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2022 12:45:07 pealkiri: Kommenteerimine: Black66 |
Sai ostetud G-klassile 20" Michelin lamellid ja papsi Volvole 16" Hankook suvekad-väga kiire ja konkreetne suhtlus, paistis teadvat mida räägib.
Rehvid toimetati kokkulepitud ajal kokkulepitud ko ... |
teema: Kommenteerimine: terminator |
terminator
vastuseid: 493
vaadatud: 157284
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2022 09:34:15 pealkiri: Kommenteerimine: terminator |
| Väga huvitav ostja - pakub Osta Kohe hinna ning hiljem kaupa vastu võttes ning makstes hakkab hinna üle tingima. Tehing sai küll tehtud aga selliste hinnangute vältimiseks pole mõtet kohe OK pak ... |
teema: LG OLED arutelu |
terminator
vastuseid: 770
vaadatud: 236420
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.01.2022 14:45:36 pealkiri: LG OLED arutelu |
Kuna 42" OLED vöiks müüki jöuda?
Plaanis senine 43" DELL IPS monitor välja vahetada. |
teema: Kõige koledam sõna aastal 2021 |
terminator
vastuseid: 109
vaadatud: 49566
|
foorum: Keelefoorum postitatud: 19.01.2022 11:00:51 pealkiri: Kõige koledam sõna aastal 2021 |
Koroona.
Muust meie elu pole ju koosnenud viimased 2 aastat.
Iga jumala päev loetakse uudistes juba 2 aastat järjest mitu nakatunut, mitu haiglas, mitu surnut.
Kusjuures varem loetleti su ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
terminator
vastuseid: 4858
vaadatud: 1459417
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.01.2022 10:51:28 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| MSRP discil oli vist 549€? Endiselt ei suudeta kiipe toota või milles probleem? |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
terminator
vastuseid: 4858
vaadatud: 1459417
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.01.2022 10:50:23 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Jöulud ammu läbi ja aasta 2022 - kas ikka veel PS5 puudus??? |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
terminator
vastuseid: 4858
vaadatud: 1459417
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.01.2022 10:38:10 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| PS4 ikka veel tootmises, mida hekki? Mötlesin et naljauudis. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
terminator
vastuseid: 4858
vaadatud: 1459417
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.12.2021 12:41:24 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Albert-arvan et peeti silmas siit kasutatuna (v ka uuena) foorumist osta:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=81
Hetkel jah vist vaid Digital Edition pakkuda AH 600 / OK 700€ aga ü ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
terminator
vastuseid: 4858
vaadatud: 1459417
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.12.2021 14:22:49 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Soomes mitu päeva juba saada
529
https://www.verkkokauppa.com/fi/product/45515/ndxrs/Sony-PlayStation-5-PS5-pelikonsoli
Ei pysty lisäämään ostoskoriin? Ehk läbimüüdud? |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
terminator
vastuseid: 4858
vaadatud: 1459417
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.12.2021 14:06:14 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Palju neid siis tuleb-mingi 10 kaupa? |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
terminator
vastuseid: 4858
vaadatud: 1459417
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.12.2021 15:44:13 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kas keegi teab millal PS5 e-poodidesse tuleb. Detsembris on lootust saada mõistliku hinnaga
2023 detsembris jah.
 |
| |