|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kas tarkvara arendajad lubavad kasutada meelepärast IDE't? |
terminaator
vastuseid: 8
vaadatud: 6598
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 29.11.2016 15:48:30 pealkiri: Kas tarkvara arendajad lubavad kasutada meelepärast IDE't? |
| Sõltub vist ettevõttest, aga jah nii palju kui enesel ja tuttavatel kogemust on olnud, võid kasutada, mida soovid. Aga nagu lehm2 ütles, tuleb üsna tihti leida viis, kuidas tiimi stiilireegleid o ... |
teema: OnePlus kutsete teema |
terminaator
vastuseid: 275
vaadatud: 119812
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.04.2015 18:01:08 pealkiri: OnePlus kutsete teema |
Kaks kutset pakkuda, saadan ps'iga esimesele.
"2 days left", saadud täna kell 12, seega kehtib kuni 10. aprill kella 12ni vast. |
teema: OnePlus One |
terminaator
vastuseid: 1228
vaadatud: 442701
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.01.2015 01:02:42 pealkiri: OnePlus One |
Ja telefon on seda raha väärt?
Jep. Mul opo septembrist saati, olen igati rahul. Isegi sellega, et ta nii suur on.
Kui keegi mõtleb, et mis lisasid võtta, siis flip cover minu arust väga he ... |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
terminaator
vastuseid: 1600
vaadatud: 166343
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2014 11:30:35 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| Ostsin ketta, tõi kauba kätte, kõik toimib, soovitan! |
teema: Eesti telekavade browser |
terminaator
vastuseid: 735
vaadatud: 218912
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 13.02.2012 14:15:42 pealkiri: Eesti telekavade browser |
Kõva. Täiendusi võib küsida? Ma saan aru, et see on vabaaja projekt. Et võtad ka pätše? |
teema: Eesti telekavade browser |
terminaator
vastuseid: 735
vaadatud: 218912
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 13.02.2012 13:31:00 pealkiri: Eesti telekavade browser |
| Ma tõenäoliselt lähiajal teen lihtsa üle http telekavade api, mida on võimalik läbi telneti pärida ja loetavat vastust saada. |
teema: Alternatiivinternet, P2P DNS jms. arutlus |
terminaator
vastuseid: 7
vaadatud: 3484
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.02.2012 13:44:46 pealkiri: Alternatiivinternet, P2P DNS jms. arutlus |
Jep, ma saan sust täiesti aru ja mõtlesin pigem seda, et mõnede õigused on liiga hästi kaitstud.
Mis puudutab anonüümset lehitsemist ja hostimist, siis ma käiks netis üle Tor'i koguaeg, ai ... |
teema: Alternatiivinternet, P2P DNS jms. arutlus |
terminaator
vastuseid: 7
vaadatud: 3484
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.01.2012 20:37:48 pealkiri: Alternatiivinternet, P2P DNS jms. arutlus |
| Peidetud teenuseid on võimalik host'ida Tor hidden service'i, [url=http://www.i2p2.de]I2P ja tõenäoliselt veel muude sarnaste lahenduste abil. Kui iga kahtluse peale hakatakse teenuseid kõigepeal ... |
teema: Garage48 Tallinn: Uus tasuta domeen eraisikutele - era.ee |
terminaator
vastuseid: 17
vaadatud: 10396
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 25.04.2011 14:16:00 pealkiri: Garage48 Tallinn: Uus tasuta domeen eraisikutele - era.ee |
| Juriidiliselt vist mitte kuidagi hetkel. |
teema: Garage48 Tallinn: Uus tasuta domeen eraisikutele - era.ee |
terminaator
vastuseid: 17
vaadatud: 10396
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 18.04.2011 18:10:19 pealkiri: Garage48 Tallinn: Uus tasuta domeen eraisikutele - era.ee |
Näh, miks id-kaardiga identifirseerimine on kohustuslik? Ühte auku .ee domeeniga
Et oleks kindel, et sina oled sina.
Minu arvates on see super algatus nii et andke minna!
Ideena veel, ... |
teema: Garage48 Tallinn - 15-17.aprill @ Technopolis - ootame arvamusi ideede kohta |
terminaator
vastuseid: 24
vaadatud: 15179
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 31.03.2011 17:27:24 pealkiri: Garage48 Tallinn - 15-17.aprill @ Technopolis - ootame arvamusi ideede kohta |
| Ikkagi, millises keskkonnas arendamine toimub? Kas kompileeritud asju on võimalik käivitada? |
teema: Bussipiletid.ee - Tallinna ja Harjumaa sõiduplaanid Android telefonidele |
terminaator
vastuseid: 64
vaadatud: 70310
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 31.03.2011 17:25:00 pealkiri: Bussipiletid.ee - Tallinna ja Harjumaa sõiduplaanid Android telefonidele |
| Mul ei ole krediitkaarti ja ei plaani selle jaoks muretseda ka. Ehk õnnestub millalgi ikkagi mobiiliarvele lisada ostud. Nokia Ovi poest saab esmaspäevast alates osta mobla arvele kuni 9,99€ maksv ... |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
terminaator
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534556
|
foorum: Parem HV postitatud: 09.03.2011 11:13:59 pealkiri: Teema -:O: varuosadena Ordi Enduro 720PDB:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : O: varuosadena Ordi Enduro 720PDB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" "
Tere! Postitasin valesse foorumisse -- kas saaksite palun mu po ... |
teema: läppar jookseb kokku (vahetult enne muutub ekraan säbruliseks) :: Sülearvutid |
terminaator
vastuseid: 5
vaadatud: 2713
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.06.2008 14:49:54 pealkiri: läppar jookseb kokku (vahetult enne muutub ekraan säbruliseks) :: Sülearvutid |
| Selline jama juba pikemat aega, et läppar (IBM T41) jookseb aeg-ajalt kokku -- vahel pikema vahel lühema perioodi vältel. Käis remondis kah, aga seal töötas ilusti ja vigu ei tundunud olevat. Ka ... |
teema: Backtrack-linux |
terminaator
vastuseid: 50
vaadatud: 32585
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 13.03.2008 00:05:30 pealkiri: Backtrack-linux |
| kas WPA on nüüd samuti kräkitav? |
teema: veebiserver ja interneti jagaja - milline distro? |
terminaator
vastuseid: 5
vaadatud: 3495
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 12.03.2008 23:47:28 pealkiri: veebiserver ja interneti jagaja - milline distro? |
Tõenäoliselt miljon viissada tuhat korda küsitud, ja nüüd on minu kord
On üks 700MHz PIII töövalmis kahe etherneti ja ühe wifi kaardiga, ühte etherneti tuleb sisse staatilise IP-ga mit ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
terminaator
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135564
|
foorum: WWW postitatud: 30.01.2008 19:02:13 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
| Teab keegi veebiserverit, kus mod_python Apachele külge monteeritud on? See kus ma seni mõne korra küsinud olen on kõik cgi reiimis. |
teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
terminaator
vastuseid: 1506
vaadatud: 254489
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 27.09.2007 19:29:46 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
| Jah oleks küll, kuid mõtsin, et võiks veidi linuxiga tutvuda ja noh, miks siis mitte sellist keerulisemat teed pidi nagu gentoo... Aga ma tegelikult küsisin lihtsalt põhimõtteliselt; ses mõttes ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
terminaator
vastuseid: 1506
vaadatud: 254489
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 26.09.2007 20:38:35 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
| Tere. Panin oma t41 thinkpadile gentoo ja tekkis küsimus, et kui livecd kernel sisaldab pea kõike ja võtab pea kõik asjad ilusti külge kah, siis miks ei ole kerneli kompileerimisel võimalust, et ... |
teema: Mac |
terminaator
vastuseid: 574
vaadatud: 235860
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.09.2007 00:49:39 pealkiri: Mac |
| Aitäh veelkord! |
teema: Kommenteerimine: terminaator |
terminaator
vastuseid: 6
vaadatud: 6708
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2007 00:17:03 pealkiri: Kommenteerimine: terminaator |
Hiline vastus, aga toda võimu ma küll müünud pole! Aga tänan positiivse hinnangu eest  |
teema: Mac |
terminaator
vastuseid: 574
vaadatud: 235860
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.09.2007 00:07:52 pealkiri: kuidas kirjutada PCs DVD macile |
| Tervist. Tahan ühele maci läpparile dvd-d kirjutada, kus oleks peal mõned avi-des filmid ja kaasa panna vlc maci versiooni, et neid vaadata. Läppari marki ei tea - mingi paari aasta vanune valge a ... |
teema: Kommenteerimine: ullmeez |
terminaator
vastuseid: 135
vaadatud: 46529
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2007 18:10:01 pealkiri: Kommenteerimine: ullmeez |
| Ostsin samuti läppari ja kõik ootuspärane. |
teema: Kuidas siis ikkagi õigesti treppida? |
terminaator
vastuseid: 58
vaadatud: 16114
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 13.01.2007 00:17:47 pealkiri: Kuidas siis ikkagi õigesti treppida? |
Mulle meeldib järgnevalt, sest siis järgmine sama taseme rida on eelmise bloki lõpp. Ning kenasti jääb silma, kas ta on nurksulgudega ümbritsetud.
if()
{
// blaa
& ... |
teema: Teised progemise foorumid/lehed |
terminaator
vastuseid: 65
vaadatud: 135303
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 25.09.2006 19:26:39 pealkiri: Teised progemise foorumid/lehed |
| Väga inspireeriv sait (vähemalt mulle), kus lähenemine on vähem küsimuse "millega ja kuidas (=leppimine olemasolevaga)" poolt ning rohkem "kuidas kõik üldse olla võiks, mis on selle alus ja ku ... |
teema: negatiivsed värvid Windowsis |
terminaator
vastuseid: 0
vaadatud: 914
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.03.2006 22:16:15 pealkiri: negatiivsed värvid Windowsis |
| Kas Windows'is on värve võimalik muuta vastupidiseks (a la foto negatiivid) kõikide programmide ulatuses? |
teema: Inimese parim sõber - veebitreial (howto) |
terminaator
vastuseid: 52
vaadatud: 159187
|
foorum: WWW postitatud: 02.12.2005 01:30:33 pealkiri: Inimese parim sõber - veebitreial (howto) |
mida võib saavutada puhtalt CSS'iga: [url=http://www.csszengarden.com]css Zen Garden
(Eelpool mainitud Westciv'i [url=http://www.westciv.com/style_master/academy/css_tutorial/index.html]CSS'i giid ... |
teema: DVD-Audio rippimine lõpuks võimalik :) |
terminaator
vastuseid: 1
vaadatud: 1139
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.07.2005 16:19:42 pealkiri: DVD-Audio rippimine lõpuks võimalik :) |
Just nii nagu teema pealkiri ütleb: digitaalne koopia võimalik kõigest, mis asub AUDIO_TS kataloogis.
Pole veel seda oma ainsa DVD-A plaadiga proovinud ja ei oska selles suhtes aidata, aga edas ... |
teema: CD kirjutamine koos subtiitritega? |
terminaator
vastuseid: 40
vaadatud: 8638
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.05.2005 00:33:21 pealkiri: CD kirjutamine koos subtiitritega? |
millega terjetiik vaatab?
olen ka nii teinud ei saaa..oleneb vist programmist. mõned tahavad et manuaalselt panna ja mõned panevad ise!
Mitte et ninatargana kõlada, aga iseenesest ei juhtu arv ... |
teema: CD kirjutamine koos subtiitritega? |
terminaator
vastuseid: 40
vaadatud: 8638
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.05.2005 20:10:00 pealkiri: CD kirjutamine koos subtiitritega? |
| Kui tegeleda viidsid, võid filmi ka mõnda muusse konteinerisse panna, kuhu ka subtiitrid sisse lähevad ilma et nad oleksid pildi enda osa. A la Matroska või Ogm. Nende konteinerit mängimisteks v ... |
teema: Miks mul helid ragisevad kui ma scrolin? |
terminaator
vastuseid: 36
vaadatud: 7275
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 28.03.2005 00:46:38 pealkiri: Miks mul helid ragisevad kui ma scrolin? |
|
teema: mis on min. nõuded arvutile filmide vaatamiseks? |
terminaator
vastuseid: 47
vaadatud: 7833
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.01.2005 18:18:24 pealkiri: mis on min. nõuded arvutile filmide vaatamiseks? |
Minimum Configuration
(to play 720p video)
...
Kuigi tolles 720p formaadis saavad filmid olla, siis on tegemist HD (High Definition) videoga, mis peaks video osalt olema MPEG-2 (nagu DVD-Vide ... |
teema: Doom9 [Video] Codec shoot-out 2004 (Video koodekite võrdlus - eesti k.) |
terminaator
vastuseid: 0
vaadatud: 1015
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.12.2004 14:33:55 pealkiri: Doom9 [Video] Codec shoot-out 2004 (Video koodekite võrdlus - eesti k.) |
"All roads of video encoding lead to Doom9"
EDIT:
Miks see võrdlus on oluline? Ei ole läbi viidud just palju teste, mis oleksid oma metoodikalt nii objektiivsed ja moraalsed ning samal ajal luge ... |
teema: Filmi heli |
terminaator
vastuseid: 9
vaadatud: 2009
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 16.11.2004 18:31:53 pealkiri: Filmi heli |
| Proovi [url=http://www.videolan.org/vlc/]VLC'd - DirectShow koodekeid ei kasuta; kõik, mis on, on programmis sees. |
teema: Millises codecis viga? |
terminaator
vastuseid: 19
vaadatud: 3111
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 27.10.2004 11:45:42 pealkiri: Millises codecis viga? |
| Selgita välja, millega Su film pakitud (Gspot) on ning millise dekooderi/filtriga ta maha mängitakse (GraphEdit). Ei ole võimalik, et kaks koodekit on omavahel "konfliktis" ja kogu filmi mahamängi ... |
teema: mp3PRO Encoder |
terminaator
vastuseid: 21
vaadatud: 2942
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.08.2004 00:57:34 pealkiri: mp3PRO Encoder |
| Võta kätte ja vaata Neros ringi!! Aac on temaga kaasas: "Extras" menüü alt "Encode files" ja sealt vastav "Output file format"; "Settings'itest" paned need, mis soovid. Kui tahad väljund-faili ". ... |
teema: mp3PRO Encoder |
terminaator
vastuseid: 21
vaadatud: 2942
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 17.07.2004 15:09:46 pealkiri: mp3PRO Encoder |
| bitrate'itelbitrate'i ei kõla pakitud lugu niikuinii täpselt nagu originaal, kui neid kõrvuti võrrelda, mistõttu HE ja Pro tasuvad end ära. Üle selle bitrate'i aga on ruumi pakkida kõiki helis ... |
teema: VHS-ist arvutisse pildi salvestamine? |
terminaator
vastuseid: 61
vaadatud: 16090
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.04.2004 20:45:37 pealkiri: VHS-ist arvutisse pildi salvestamine? |
| Huffyuv pakib kadudeta, kuid u. 2 tunni pikkune film tuleb 80GB kui salvestada resol 720*576... Mõni MJPEG koodek (nagu siin enne mainiti) on oma suurimal kvaliteedil ruumi suhtes parem. Tuntumad nei ... |
teema: Mis vahe on IDE ja SCSI kõvakatel (loll küsimus :P) |
terminaator
vastuseid: 15
vaadatud: 4168
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.04.2004 20:52:33 pealkiri: Mis vahe on IDE ja SCSI kõvakatel (loll küsimus :P) |
| SCSI kettad ei koorma protsessorit erinevalt IDE ketastest, kontroller teeb kogu töö ära. Sellest erinevusest tulevad kõik muud omadused a la stabiilsus, suurem intelligentsus.. SCSI on mõeldud s ... |
teema: mp3 probleemid |
terminaator
vastuseid: 10
vaadatud: 2299
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 22.02.2004 03:08:01 pealkiri: mp3 probleemid |
| [url=http://home.wanadoo.nl/~w.speek/tag.htm]Tag.exe + graafiline kasutajaliides |
teema: Erinevate MP3 koodekite võrdlus-test bitrate'il 128kbps |
terminaator
vastuseid: 2
vaadatud: 1377
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.02.2004 11:29:26 pealkiri: Erinevate MP3 koodekite võrdlus-test bitrate'il 128kbps |
Tulemused: http://www.rjamorim.com/test/mp3-128/results.html
Presentatsiooni lehekülg: http://www.rjamorim.com/test/mp3-128/presentation.html
Testieelne arutelu: http://www.hydrogenaudio.org/inde ... |
teema: arusaamatused LAME'ga |
terminaator
vastuseid: 23
vaadatud: 3275
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.01.2004 21:11:08 pealkiri: arusaamatused LAME'ga |
| Kui sa omale mp3'sid ripid ja tahad mingit kindlat bitrate'i, näiteks x, tahad, siis käsureale kirjuta "--alt-preset x" (ilma jutumärkideta loomulikult). Ning kui sul on eriline vajadus CBR'i järe ... |
teema: Radeon 9600 pro 3dmark 2001 |
terminaator
vastuseid: 12
vaadatud: 2547
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.01.2004 18:24:54 pealkiri: Radeon 9600 pro 3dmark 2001 |
Ei ole normaalne.
See ilmselt sõltub sellest, kuidas Direct3D on sätitud. Ma pole ka midagi eriti tuuninud sellel kaardil, Radeon Tweakeri või muu sellisega... |
teema: Radeon 9600 pro 3dmark 2001 |
terminaator
vastuseid: 12
vaadatud: 2547
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.01.2004 15:33:29 pealkiri: Radeon 9600 pro 3dmark 2001 |
| Tehakse nende samade settingutega, mis kohe alguses peal on.. Ma juhuslikult tegin samuti 9600 Pro'ga 3dMark2001 testi pool tundi tagasi läbi ja sain 8992 punkti. Protsessor on 1600+ ehk 1,4GHz'i. |
teema: Tv kaart ei leia kanaleid üles. |
terminaator
vastuseid: 30
vaadatud: 7002
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.01.2004 20:22:36 pealkiri: Tv kaart ei leia kanaleid üles. |
| Proovi ka [url=http://www.dscaler.org/]DScaler'it. |
teema: avi to mpg or smth. ja lisaks pildi pööramine 90 kraadi |
terminaator
vastuseid: 6
vaadatud: 3842
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 01.01.2004 20:08:37 pealkiri: avi to mpg or smth. ja lisaks pildi pööramine 90 kraadi |
| Ma arvan, et te peate siiski VirtualDub'iga ära leppima.. Miks te üldse tülli läksite? |
teema: Omavalmistatud filmile subtiitrite lisamine,et subtiitri saaks filmile külge kleepida(mitte eraldi) |
terminaator
vastuseid: 4
vaadatud: 3463
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.12.2003 13:45:43 pealkiri: Omavalmistatud filmile subtiitrite lisamine,et subtiitri saaks filmile külge kleepida(mitte eraldi) |
| Sea kõik nii üles, et subtiitrid ilmuksid su videole, kui sa seda näiteks WMP'is vaatad. Seejärel avad video VirtualDubMod'is, valides "File" - "Open video file via AviSynth". Avanenud aknast otsi ... |
teema: avi lõikamine frame'i täpsusega |
terminaator
vastuseid: 5
vaadatud: 1601
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 01.10.2003 18:15:53 pealkiri: avi lõikamine frame'i täpsusega |
| Ümberpakkides võid kust tahes lõigata.. |
teema: keevitada dvd-ks |
terminaator
vastuseid: 6
vaadatud: 1992
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.09.2003 18:55:32 pealkiri: keevitada dvd-ks |
| plug-in, mis su video MPEG-2'ks teeb (kui ta õnnekombel seda juba ei ole, mis puhul tuleb ta vaid plaadile kirjutada). |
teema: avi lõikamine frame'i täpsusega |
terminaator
vastuseid: 5
vaadatud: 1601
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.09.2003 18:44:06 pealkiri: avi lõikamine frame'i täpsusega |
| Kui on DivX või Xvid, siis minu teada ainult keyframe'ide koha pealt saabki.. |
| |