Avaleht
otsing leidis 229 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kas tarkvara arendajad lubavad kasutada meelepärast IDE't?
terminaator

vastuseid: 8
vaadatud: 6598

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 29.11.2016 15:48:30   pealkiri: Kas tarkvara arendajad lubavad kasutada meelepärast IDE't?
Sõltub vist ettevõttest, aga jah nii palju kui enesel ja tuttavatel kogemust on olnud, võid kasutada, mida soovid. Aga nagu lehm2 ütles, tuleb üsna tihti leida viis, kuidas tiimi stiilireegleid o ...
  teema: OnePlus kutsete teema
terminaator

vastuseid: 275
vaadatud: 119812

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.04.2015 18:01:08   pealkiri: OnePlus kutsete teema
Kaks kutset pakkuda, saadan ps'iga esimesele.

"2 days left", saadud täna kell 12, seega kehtib kuni 10. aprill kella 12ni vast.
  teema: OnePlus One
terminaator

vastuseid: 1228
vaadatud: 442701

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.01.2015 01:02:42   pealkiri: OnePlus One
Ja telefon on seda raha väärt?

Jep. Mul opo septembrist saati, olen igati rahul. Isegi sellega, et ta nii suur on.

Kui keegi mõtleb, et mis lisasid võtta, siis flip cover minu arust väga he ...
  teema: Kommenteerimine: Miccer
terminaator

vastuseid: 1600
vaadatud: 166343

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2014 11:30:35   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Ostsin ketta, tõi kauba kätte, kõik toimib, soovitan!
  teema: Eesti telekavade browser
terminaator

vastuseid: 735
vaadatud: 218912

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 13.02.2012 14:15:42   pealkiri: Eesti telekavade browser
Kõva. Täiendusi võib küsida? icon_smile.gif Ma saan aru, et see on vabaaja projekt. Et võtad ka pätše?
  teema: Eesti telekavade browser
terminaator

vastuseid: 735
vaadatud: 218912

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 13.02.2012 13:31:00   pealkiri: Eesti telekavade browser
Ma tõenäoliselt lähiajal teen lihtsa üle http telekavade api, mida on võimalik läbi telneti pärida ja loetavat vastust saada.
  teema: Alternatiivinternet, P2P DNS jms. arutlus
terminaator

vastuseid: 7
vaadatud: 3484

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.02.2012 13:44:46   pealkiri: Alternatiivinternet, P2P DNS jms. arutlus
Jep, ma saan sust täiesti aru ja mõtlesin pigem seda, et mõnede õigused on liiga hästi kaitstud.

Mis puudutab anonüümset lehitsemist ja hostimist, siis ma käiks netis üle Tor'i koguaeg, ai ...
  teema: Alternatiivinternet, P2P DNS jms. arutlus
terminaator

vastuseid: 7
vaadatud: 3484

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.01.2012 20:37:48   pealkiri: Alternatiivinternet, P2P DNS jms. arutlus
Peidetud teenuseid on võimalik host'ida Tor hidden service'i, [url=http://www.i2p2.de]I2P ja tõenäoliselt veel muude sarnaste lahenduste abil. Kui iga kahtluse peale hakatakse teenuseid kõigepeal ...
  teema: Garage48 Tallinn: Uus tasuta domeen eraisikutele - era.ee
terminaator

vastuseid: 17
vaadatud: 10396

sõnumfoorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum    postitatud: 25.04.2011 14:16:00   pealkiri: Garage48 Tallinn: Uus tasuta domeen eraisikutele - era.ee
Juriidiliselt vist mitte kuidagi hetkel.
  teema: Garage48 Tallinn: Uus tasuta domeen eraisikutele - era.ee
terminaator

vastuseid: 17
vaadatud: 10396

sõnumfoorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum    postitatud: 18.04.2011 18:10:19   pealkiri: Garage48 Tallinn: Uus tasuta domeen eraisikutele - era.ee
Näh, miks id-kaardiga identifirseerimine on kohustuslik? Ühte auku .ee domeeniga icon_sad.gif

Et oleks kindel, et sina oled sina.


Minu arvates on see super algatus nii et andke minna!

Ideena veel, ...
  teema: Garage48 Tallinn - 15-17.aprill @ Technopolis - ootame arvamusi ideede kohta
terminaator

vastuseid: 24
vaadatud: 15179

sõnumfoorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum    postitatud: 31.03.2011 17:27:24   pealkiri: Garage48 Tallinn - 15-17.aprill @ Technopolis - ootame arvamusi ideede kohta
Ikkagi, millises keskkonnas arendamine toimub? Kas kompileeritud asju on võimalik käivitada?
  teema: Bussipiletid.ee - Tallinna ja Harjumaa sõiduplaanid Android telefonidele
terminaator

vastuseid: 64
vaadatud: 70310

sõnumfoorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum    postitatud: 31.03.2011 17:25:00   pealkiri: Bussipiletid.ee - Tallinna ja Harjumaa sõiduplaanid Android telefonidele
Mul ei ole krediitkaarti ja ei plaani selle jaoks muretseda ka. Ehk õnnestub millalgi ikkagi mobiiliarvele lisada ostud. Nokia Ovi poest saab esmaspäevast alates osta mobla arvele kuni 9,99€ maksv ...
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
terminaator

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534556

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 09.03.2011 11:13:59   pealkiri: Teema -:O: varuosadena Ordi Enduro 720PDB:- vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : O: varuosadena Ordi Enduro 720PDB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" "

Tere! Postitasin valesse foorumisse -- kas saaksite palun mu po ...
  teema: läppar jookseb kokku (vahetult enne muutub ekraan säbruliseks) :: Sülearvutid
terminaator

vastuseid: 5
vaadatud: 2713

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.06.2008 14:49:54   pealkiri: läppar jookseb kokku (vahetult enne muutub ekraan säbruliseks) :: Sülearvutid
Selline jama juba pikemat aega, et läppar (IBM T41) jookseb aeg-ajalt kokku -- vahel pikema vahel lühema perioodi vältel. Käis remondis kah, aga seal töötas ilusti ja vigu ei tundunud olevat. Ka ...
  teema: Backtrack-linux
terminaator

vastuseid: 50
vaadatud: 32585

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 13.03.2008 00:05:30   pealkiri: Backtrack-linux
kas WPA on nüüd samuti kräkitav?
  teema: veebiserver ja interneti jagaja - milline distro?
terminaator

vastuseid: 5
vaadatud: 3495

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 12.03.2008 23:47:28   pealkiri: veebiserver ja interneti jagaja - milline distro?
Tõenäoliselt miljon viissada tuhat korda küsitud, ja nüüd on minu kord icon_razz.gif

On üks 700MHz PIII töövalmis kahe etherneti ja ühe wifi kaardiga, ühte etherneti tuleb sisse staatilise IP-ga mit ...
  teema: Soovitage virtuaalserverit
terminaator

vastuseid: 3724
vaadatud: 1135564

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 30.01.2008 19:02:13   pealkiri: Soovitage virtuaalserverit
Teab keegi veebiserverit, kus mod_python Apachele külge monteeritud on? See kus ma seni mõne korra küsinud olen on kõik cgi režiimis.
  teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
terminaator

vastuseid: 1506
vaadatud: 254489

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 27.09.2007 19:29:46   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
Jah oleks küll, kuid mõtsin, et võiks veidi linuxiga tutvuda ja noh, miks siis mitte sellist keerulisemat teed pidi nagu gentoo... Aga ma tegelikult küsisin lihtsalt põhimõtteliselt; ses mõttes ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
terminaator

vastuseid: 1506
vaadatud: 254489

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 26.09.2007 20:38:35   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
Tere. Panin oma t41 thinkpadile gentoo ja tekkis küsimus, et kui livecd kernel sisaldab pea kõike ja võtab pea kõik asjad ilusti külge kah, siis miks ei ole kerneli kompileerimisel võimalust, et ...
  teema: Mac
terminaator

vastuseid: 574
vaadatud: 235860

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.09.2007 00:49:39   pealkiri: Mac
Aitäh veelkord!
  teema: Kommenteerimine: terminaator
terminaator

vastuseid: 6
vaadatud: 6708

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2007 00:17:03   pealkiri: Kommenteerimine: terminaator
Hiline vastus, aga toda võimu ma küll müünud pole! Aga tänan positiivse hinnangu eest icon_biggrin.gif
  teema: Mac
terminaator

vastuseid: 574
vaadatud: 235860

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.09.2007 00:07:52   pealkiri: kuidas kirjutada PCs DVD macile
Tervist. Tahan ühele maci läpparile dvd-d kirjutada, kus oleks peal mõned avi-des filmid ja kaasa panna vlc maci versiooni, et neid vaadata. Läppari marki ei tea - mingi paari aasta vanune valge a ...
  teema: Kommenteerimine: ullmeez
terminaator

vastuseid: 135
vaadatud: 46529

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2007 18:10:01   pealkiri: Kommenteerimine: ullmeez
Ostsin samuti läppari ja kõik ootuspärane.
  teema: Kuidas siis ikkagi õigesti treppida?
terminaator

vastuseid: 58
vaadatud: 16114

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 13.01.2007 00:17:47   pealkiri: Kuidas siis ikkagi õigesti treppida?
Mulle meeldib järgnevalt, sest siis järgmine sama taseme rida on eelmise bloki lõpp. Ning kenasti jääb silma, kas ta on nurksulgudega ümbritsetud.

if()
{
// blaa
& ...
  teema: Teised progemise foorumid/lehed
terminaator

vastuseid: 65
vaadatud: 135303

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 25.09.2006 19:26:39   pealkiri: Teised progemise foorumid/lehed
Väga inspireeriv sait (vähemalt mulle), kus lähenemine on vähem küsimuse "millega ja kuidas (=leppimine olemasolevaga)" poolt ning rohkem "kuidas kõik üldse olla võiks, mis on selle alus ja ku ...
  teema: negatiivsed värvid Windowsis
terminaator

vastuseid: 0
vaadatud: 914

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.03.2006 22:16:15   pealkiri: negatiivsed värvid Windowsis
Kas Windows'is on värve võimalik muuta vastupidiseks (a la foto negatiivid) kõikide programmide ulatuses?
  teema: Inimese parim sõber - veebitreial (howto)
terminaator

vastuseid: 52
vaadatud: 159187

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 02.12.2005 01:30:33   pealkiri: Inimese parim sõber - veebitreial (howto)
mida võib saavutada puhtalt CSS'iga: [url=http://www.csszengarden.com]css Zen Garden

(Eelpool mainitud Westciv'i [url=http://www.westciv.com/style_master/academy/css_tutorial/index.html]CSS'i giid ...
  teema: DVD-Audio rippimine lõpuks võimalik :)
terminaator

vastuseid: 1
vaadatud: 1139

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 09.07.2005 16:19:42   pealkiri: DVD-Audio rippimine lõpuks võimalik :)
Just nii nagu teema pealkiri ütleb: digitaalne koopia võimalik kõigest, mis asub AUDIO_TS kataloogis.

Pole veel seda oma ainsa DVD-A plaadiga proovinud ja ei oska selles suhtes aidata, aga edas ...
  teema: CD kirjutamine koos subtiitritega?
terminaator

vastuseid: 40
vaadatud: 8638

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.05.2005 00:33:21   pealkiri: CD kirjutamine koos subtiitritega?
millega terjetiik vaatab?
olen ka nii teinud ei saaa..oleneb vist programmist. mõned tahavad et manuaalselt panna ja mõned panevad ise!

Mitte et ninatargana kõlada, aga iseenesest ei juhtu arv ...
  teema: CD kirjutamine koos subtiitritega?
terminaator

vastuseid: 40
vaadatud: 8638

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 09.05.2005 20:10:00   pealkiri: CD kirjutamine koos subtiitritega?
Kui tegeleda viidsid, võid filmi ka mõnda muusse konteinerisse panna, kuhu ka subtiitrid sisse lähevad ilma et nad oleksid pildi enda osa. A la Matroska või Ogm. Nende konteinerit mängimisteks v ...
  teema: Miks mul helid ragisevad kui ma scrolin?
terminaator

vastuseid: 36
vaadatud: 7275

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.03.2005 00:46:38   pealkiri: Miks mul helid ragisevad kui ma scrolin?
  teema: mis on min. nõuded arvutile filmide vaatamiseks?
terminaator

vastuseid: 47
vaadatud: 7833

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.01.2005 18:18:24   pealkiri: mis on min. nõuded arvutile filmide vaatamiseks?
Minimum Configuration
(to play 720p video)

...


Kuigi tolles 720p formaadis saavad filmid olla, siis on tegemist HD (High Definition) videoga, mis peaks video osalt olema MPEG-2 (nagu DVD-Vide ...
  teema: Doom9 [Video] Codec shoot-out 2004 (Video koodekite võrdlus - eesti k.)
terminaator

vastuseid: 0
vaadatud: 1015

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.12.2004 14:33:55   pealkiri: Doom9 [Video] Codec shoot-out 2004 (Video koodekite võrdlus - eesti k.)
"All roads of video encoding lead to Doom9"

EDIT:
Miks see võrdlus on oluline? Ei ole läbi viidud just palju teste, mis oleksid oma metoodikalt nii objektiivsed ja moraalsed ning samal ajal luge ...
  teema: Filmi heli
terminaator

vastuseid: 9
vaadatud: 2009

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 16.11.2004 18:31:53   pealkiri: Filmi heli
Proovi [url=http://www.videolan.org/vlc/]VLC'd - DirectShow koodekeid ei kasuta; kõik, mis on, on programmis sees.
  teema: Millises codecis viga?
terminaator

vastuseid: 19
vaadatud: 3111

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 27.10.2004 11:45:42   pealkiri: Millises codecis viga?
Selgita välja, millega Su film pakitud (Gspot) on ning millise dekooderi/filtriga ta maha mängitakse (GraphEdit). Ei ole võimalik, et kaks koodekit on omavahel "konfliktis" ja kogu filmi mahamängi ...
  teema: mp3PRO Encoder
terminaator

vastuseid: 21
vaadatud: 2942

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 07.08.2004 00:57:34   pealkiri: mp3PRO Encoder
Võta kätte ja vaata Neros ringi!! Aac on temaga kaasas: "Extras" menüü alt "Encode files" ja sealt vastav "Output file format"; "Settings'itest" paned need, mis soovid. Kui tahad väljund-faili ". ...
  teema: mp3PRO Encoder
terminaator

vastuseid: 21
vaadatud: 2942

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.07.2004 15:09:46   pealkiri: mp3PRO Encoder
bitrate'itelbitrate'i ei kõla pakitud lugu niikuinii täpselt nagu originaal, kui neid kõrvuti võrrelda, mistõttu HE ja Pro tasuvad end ära. Üle selle bitrate'i aga on ruumi pakkida kõiki helis ...
  teema: VHS-ist arvutisse pildi salvestamine?
terminaator

vastuseid: 61
vaadatud: 16090

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.04.2004 20:45:37   pealkiri: VHS-ist arvutisse pildi salvestamine?
Huffyuv pakib kadudeta, kuid u. 2 tunni pikkune film tuleb 80GB kui salvestada resol 720*576... Mõni MJPEG koodek (nagu siin enne mainiti) on oma suurimal kvaliteedil ruumi suhtes parem. Tuntumad nei ...
  teema: Mis vahe on IDE ja SCSI kõvakatel (loll küsimus :P)
terminaator

vastuseid: 15
vaadatud: 4168

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.04.2004 20:52:33   pealkiri: Mis vahe on IDE ja SCSI kõvakatel (loll küsimus :P)
SCSI kettad ei koorma protsessorit erinevalt IDE ketastest, kontroller teeb kogu töö ära. Sellest erinevusest tulevad kõik muud omadused a la stabiilsus, suurem intelligentsus.. SCSI on mõeldud s ...
  teema: mp3 probleemid
terminaator

vastuseid: 10
vaadatud: 2299

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 22.02.2004 03:08:01   pealkiri: mp3 probleemid
[url=http://home.wanadoo.nl/~w.speek/tag.htm]Tag.exe + graafiline kasutajaliides
  teema: Erinevate MP3 koodekite võrdlus-test bitrate'il 128kbps
terminaator

vastuseid: 2
vaadatud: 1377

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 07.02.2004 11:29:26   pealkiri: Erinevate MP3 koodekite võrdlus-test bitrate'il 128kbps
Tulemused: http://www.rjamorim.com/test/mp3-128/results.html

Presentatsiooni lehekülg: http://www.rjamorim.com/test/mp3-128/presentation.html
Testieelne arutelu: http://www.hydrogenaudio.org/inde ...
  teema: arusaamatused LAME'ga
terminaator

vastuseid: 23
vaadatud: 3275

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.01.2004 21:11:08   pealkiri: arusaamatused LAME'ga
Kui sa omale mp3'sid ripid ja tahad mingit kindlat bitrate'i, näiteks x, tahad, siis käsureale kirjuta "--alt-preset x" (ilma jutumärkideta loomulikult). Ning kui sul on eriline vajadus CBR'i järe ...
  teema: Radeon 9600 pro 3dmark 2001
terminaator

vastuseid: 12
vaadatud: 2547

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.01.2004 18:24:54   pealkiri: Radeon 9600 pro 3dmark 2001
Ei ole normaalne.

See ilmselt sõltub sellest, kuidas Direct3D on sätitud. Ma pole ka midagi eriti tuuninud sellel kaardil, Radeon Tweakeri või muu sellisega...
  teema: Radeon 9600 pro 3dmark 2001
terminaator

vastuseid: 12
vaadatud: 2547

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.01.2004 15:33:29   pealkiri: Radeon 9600 pro 3dmark 2001
Tehakse nende samade settingutega, mis kohe alguses peal on.. Ma juhuslikult tegin samuti 9600 Pro'ga 3dMark2001 testi pool tundi tagasi läbi ja sain 8992 punkti. Protsessor on 1600+ ehk 1,4GHz'i.
  teema: Tv kaart ei leia kanaleid üles.
terminaator

vastuseid: 30
vaadatud: 7002

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.01.2004 20:22:36   pealkiri: Tv kaart ei leia kanaleid üles.
Proovi ka [url=http://www.dscaler.org/]DScaler'it.
  teema: avi to mpg or smth. ja lisaks pildi pööramine 90 kraadi
terminaator

vastuseid: 6
vaadatud: 3842

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 01.01.2004 20:08:37   pealkiri: avi to mpg or smth. ja lisaks pildi pööramine 90 kraadi
Ma arvan, et te peate siiski VirtualDub'iga ära leppima.. Miks te üldse tülli läksite?
  teema: Omavalmistatud filmile subtiitrite lisamine,et subtiitri saaks filmile külge kleepida(mitte eraldi)
terminaator

vastuseid: 4
vaadatud: 3463

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.12.2003 13:45:43   pealkiri: Omavalmistatud filmile subtiitrite lisamine,et subtiitri saaks filmile külge kleepida(mitte eraldi)
Sea kõik nii üles, et subtiitrid ilmuksid su videole, kui sa seda näiteks WMP'is vaatad. Seejärel avad video VirtualDubMod'is, valides "File" - "Open video file via AviSynth". Avanenud aknast otsi ...
  teema: avi lõikamine frame'i täpsusega
terminaator

vastuseid: 5
vaadatud: 1601

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 01.10.2003 18:15:53   pealkiri: avi lõikamine frame'i täpsusega
Ümberpakkides võid kust tahes lõigata..
  teema: keevitada dvd-ks
terminaator

vastuseid: 6
vaadatud: 1992

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.09.2003 18:55:32   pealkiri: keevitada dvd-ks
plug-in, mis su video MPEG-2'ks teeb (kui ta õnnekombel seda juba ei ole, mis puhul tuleb ta vaid plaadile kirjutada).
  teema: avi lõikamine frame'i täpsusega
terminaator

vastuseid: 5
vaadatud: 1601

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 30.09.2003 18:44:06   pealkiri: avi lõikamine frame'i täpsusega
Kui on DivX või Xvid, siis minu teada ainult keyframe'ide koha pealt saabki..
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.