|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: SpaceX Starlink satelliit-internet |
tavv
vastuseid: 841
vaadatud: 225865
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.08.2022 00:30:31 pealkiri: SpaceX Starlink satelliit-internet |
| Mõnele netirahvale kes istub soojas linna netis ja järab. Maapiirkond on väga sitasti hajustud ja liini panijad on värdjad. Pandi liin mingi 100+ meetri kauguselt majast ja lihtsalt matsid maha. ... |
teema: SpaceX Starlink satelliit-internet |
tavv
vastuseid: 841
vaadatud: 225865
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.08.2022 19:48:50 pealkiri: SpaceX Starlink satelliit-internet |
| Mul oli tehtud eeltellimus üle aasta tagasi ja sain mitte 700ga vaid 640 euroga, miinus ettemaks. Hetkel tele2, mis juba enne pandeemiaaega läks kooma. Lihtsalt minu piirkonnas teenindava masti koor ... |
teema: TELE2 |
tavv
vastuseid: 4214
vaadatud: 1182691
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.06.2015 17:53:46 pealkiri: TELE2 |
| Tundub, et tele 2 on muutnud oma internetikaardi mahtude hindu. Nüüd peab 1/3 rohkem maksma sama mahu eest kui ennem. See oli nii halb üllatus nagu ennemgi kui piiramatu maht kadus. |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
tavv
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176879
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 25.02.2014 11:08:39 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Kas kuskil oli võimalik DOGECoini otse euroks ka vahetada?w
Krakenis saab |
teema: Kommenteerimine: hobbes |
tavv
vastuseid: 15
vaadatud: 6279
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2014 14:02:27 pealkiri: Kommenteerimine: hobbes |
| Ostsin video kõik ok |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
tavv
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176879
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 08.02.2014 23:19:55 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| Ma jään koera peale oma 7950-ga testimisega, lihtsalt hobi korras tegutsen ja vaatan mis saab |
teema: Google langetas märgatavalt Nexus 4 hinda |
tavv
vastuseid: 19
vaadatud: 30039
|
foorum: Hinnad postitatud: 29.08.2013 19:34:11 pealkiri: Google langetas märgatavalt Nexus 4 hinda |
| See uudis läheb küll siis operaatorite kõrvust mööda ja jätkavad sama hinnaga. Kasum missugune. |
teema: Google langetas märgatavalt Nexus 4 hinda |
tavv
vastuseid: 19
vaadatud: 30039
|
foorum: Hinnad postitatud: 29.08.2013 18:43:21 pealkiri: Google langetas märgatavalt Nexus 4 hinda |
Mul kevadest nexus 4 olemas.
https://pood.tele2.ee/et/product/lg-nexus-4 |
teema: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank :: Toiteallikad |
tavv
vastuseid: 67
vaadatud: 78061
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 29.05.2013 23:11:46 pealkiri: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank |
Nii testisin enda 5000mAh akupanka ka ja sain 1,67x täis laetud 2100mAH telefoni akut. Viimase laadimisega kui aku oli 1% laadis 67%-ni täis.
Ega odavast kraamist palju pole tahtagi aga asi seegi. ... |
teema: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank :: Toiteallikad |
tavv
vastuseid: 67
vaadatud: 78061
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 28.05.2013 10:57:22 pealkiri: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank |
Endal soetatud selline isend.
http://www.ebay.com/itm/New-Solar-Panel-USB-Charger-5000mAh-backup-battery-for-Mobile-Iphone-3G-4G-IPAD-/261207225463?pt=US_Tablet_eReader_Chargers_Sync_Cables&hash= ... |
teema: Tele2 kaotas interneti päevapileti mahulimiidi |
tavv
vastuseid: 28
vaadatud: 8381
|
foorum: Pressiteated postitatud: 27.05.2013 12:24:45 pealkiri: Tele2 kaotas interneti päevapileti mahulimiidi |
 |
teema: Kommenteerimine: chimeira1 |
tavv
vastuseid: 44
vaadatud: 12092
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2013 00:31:15 pealkiri: Kommenteerimine: chimeira1 |
Sai toiteka ostetud, kõik korras.  |
teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD) |
tavv
vastuseid: 92
vaadatud: 34185
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.03.2013 21:51:27 pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD) |
| Ma juba võtsin emt paketi xl see piiramatu mahuga, kiirus minu kandis hea aga ping vahel hüppab teadmata põhjustel siia sinna kuigi levi põhjas. Aga jah muidu olin smardiga ja kiirused märksa par ... |
teema: Kommenteerimine: JoeKing |
tavv
vastuseid: 237
vaadatud: 71849
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2013 11:20:13 pealkiri: Kommenteerimine: JoeKing |
Sai video ostetud, oli meeldiv äri ajada.  |
teema: Ettevõtja: Aasia e-teenused sarnanevad Eestiga 10 aastat tagasi |
tavv
vastuseid: 14
vaadatud: 7317
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 22.03.2013 20:27:32 pealkiri: Ettevõtja: Aasia e-teenused sarnanevad Eestiga 10 aastat tagasi |
| Jah, e-teenused on Eestis ikka tasemel ja ise tellin enamus asju e-poodidest nii eestimaistest kui välismaalt ja kasutan usinalt teisigi e-teenuseid. Ikka jube mõelda kui kord kaob internet ära sii ... |
teema: Corsair Vengeance 4 gb mälu |
tavv
vastuseid: 6
vaadatud: 2606
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.01.2013 16:07:04 pealkiri: Corsair Vengeance 4 gb mälu |
Katsetasin, mälus on viga sees ja 4 gb on täitsa piisav ka hetkel.
Jah aga vigase mälu probleem ikka püsib, vast läheb mahakandmisele. |
teema: Corsair Vengeance 4 gb mälu |
tavv
vastuseid: 6
vaadatud: 2606
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.01.2013 15:38:08 pealkiri: Corsair Vengeance 4 gb mälu |
| Kunagi sai katsetatud palju arvuti koormuse all voolu võtab ja sai max nati üle 300w, toitekas mul 550w. Nii, et toites ei ole asi kuna siis jookseks masin kokku ka teise mäluga aga ainult ühega j ... |
teema: Corsair Vengeance 4 gb mälu |
tavv
vastuseid: 6
vaadatud: 2606
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.01.2013 15:22:17 pealkiri: Corsair Vengeance 4 gb mälu |
| Ei ei arvuti on töötanud sama koosuslega juba oma paar aastat ja järsku mälu hakkas juperdama |
teema: Corsair Vengeance 4 gb mälu |
tavv
vastuseid: 6
vaadatud: 2606
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.01.2013 15:09:25 pealkiri: Corsair Vengeance 4 gb mälu |
| Mälu siis 1600MHz 9-9-9-24 ja eile hakkas arvuti kokku jooksma, peale vea otsimist leidsin, et ühe mälu pärast. Teine samasugune töötab korralikult aga nii kui selle vigase sisse panen, siis min ... |
teema: TELE2 M-Internet |
tavv
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237582
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.11.2012 17:59:11 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Noh ma ise Iisaku kandis elutsen ja juba kõuga oli suht hea kiirus kuna masti koormus on siiani väike aga sai ostetud huawei E353 ja smart sisse siis kiirused vahel olid isegi üle 16 Mbit/s ja peal ... |
teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab EMT (INTERVJUU ON LÕPPENUD) |
tavv
vastuseid: 115
vaadatud: 29591
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.10.2012 10:01:55 pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab EMT (INTERVJUU ON LÕPPENUD) |
| Kuidas on lood idapiiril 3,5G leviga, ise kasutan emti internetipaketti tahvelarvutis ja tööasjus liiklen narva karjääri ja iisaku vahel ja ainult mõnes kohal lööb 3,5G ette. Kas ida pool on te ... |
teema: Kolm Euroopa Parlamendi komiteed lükkasid ACTA tagasi |
tavv
vastuseid: 5
vaadatud: 3372
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 31.05.2012 20:21:12 pealkiri: Kolm Euroopa Parlamendi komiteed lükkasid ACTA tagasi |
Veel üks hea uudis, teeb meele ikka rõõmsaks küll.  |
teema: Google Chrome on nüüd enimkasutatav veebilehitseja |
tavv
vastuseid: 105
vaadatud: 15600
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 22.05.2012 13:08:14 pealkiri: Google Chrome on nüüd enimkasutatav veebilehitseja |
| Ise kunagi sai kasutatud IEd aga ei läinud peale nagu, olen proovinud FF ja Operat, mõlemad olid päris head aga kui tuli chrome, siis ajapikku sõi ta teised lehitsejad välja. Muidugi läpakal on ... |
teema: Mass Effect 3 |
tavv
vastuseid: 1784
vaadatud: 289665
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.03.2012 11:14:19 pealkiri: Mass Effect 3 |
Mul surid kalad alati ära, vaatasin küll iga kord ja siis mingi hetk kutud.
Tavaliselt enne kui Kelly pakkus end kalade eest hoolitsema.(Viimane kord läbi tehes ei pakkunudki, ei viitsinud vist ja ... |
teema: Mass Effect 3 |
tavv
vastuseid: 1784
vaadatud: 289665
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.03.2012 22:18:12 pealkiri: Mass Effect 3 |
Väga kõva fan-made alternate ending. Soovitan lugeda.
http://arkis.deviantart.com/art/Mass-Effect-3-Alternate-Endings-SPOILERS-289902125
Tõesti hea lõpp, lisaks option, kus Shepard jääb el ... |
teema: Mass Effect 3 |
tavv
vastuseid: 1784
vaadatud: 289665
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.03.2012 23:36:47 pealkiri: Oh seda lõppu |
Kes mängu pole läbi teinud mitte lugeda
Mäng oli jah suht hea, omad lahedad naljad ja tegelased aga häirisid tekstuurid vahetseenides. Võrreldes eelmistega tundus kuidagi vähem tegevust olevat. ... |
teema: Tele2 ostab Eesti Energia "Kõu" |
tavv
vastuseid: 6
vaadatud: 8843
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 16.01.2012 20:12:36 pealkiri: Tele2 ostab Eesti Energia "Kõu" |
| Loodan, et Tele2 ei hakka mingite mahupiirangutega jamama. |
teema: Eesti Energia Kõu jääb konkurentsile jalgu |
tavv
vastuseid: 10
vaadatud: 5013
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 08.09.2011 09:32:10 pealkiri: Eesti Energia Kõu jääb konkurentsile jalgu |
| Ise kasutan ka kõud juba aastaid, kiirus koguaeg üle 1-1,5mbit/s ja täiesti rahul sellega. Elan maapiirkonnas ja ainuke operaator, kellel siin 3,5g on tele2 ja kiirus oli igati korralik koguaeg ül ... |
teema: Kommenteerimine: zorten22 |
tavv
vastuseid: 90
vaadatud: 37444
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2011 23:41:27 pealkiri: Kommenteerimine: zorten22 |
| Positiivne ärikogemus |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
tavv
vastuseid: 1841
vaadatud: 264965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2011 17:30:49 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Sai ostetud arvutijuppe. Positiivne ostukogemus.  |
teema: Crysis |
tavv
vastuseid: 8780
vaadatud: 1402236
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2008 13:39:22 pealkiri: Crysis |
| kas on olemas mod, mis teeb võimalikuks mängida offlines botidega? |
teema: vLite ehk saadame Vista dieedile! |
tavv
vastuseid: 50
vaadatud: 21086
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.10.2008 19:01:52 pealkiri: vLite ehk saadame Vista dieedile! |
| on see WAIK ikka vajalik kuidagi teistmoodi vistat ei saa või? nlitega polnud mingit probla xp tuunida. see waik installib ära küll aga vlite ei näita et see installitud ka peale restarti. |
teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
tavv
vastuseid: 634
vaadatud: 293761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2008 19:48:12 pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
sai videokaardi ostetud kõik läks nii nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: GTR |
tavv
vastuseid: 116
vaadatud: 34565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2008 14:30:35 pealkiri: Kommenteerimine: GTR |
| sai prose ostetud, tehing käis kiirelt. |
teema: Kommenteerimine: -Raitz |
tavv
vastuseid: 51
vaadatud: 21466
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2008 10:59:55 pealkiri: Kommenteerimine: -Raitz |
| Sai väline dvd kirjutaja ostetud. Soovitan!!! |
teema: Kommenteerimine: MaT |
tavv
vastuseid: 158
vaadatud: 51214
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.06.2008 14:43:34 pealkiri: Kommenteerimine: MaT |
sai ostetud suure mahtuvusega kõvaketas, kaup saabus kiiresti ja turvaliselt.  |
teema: Kommenteerimine: Noname |
tavv
vastuseid: 371
vaadatud: 165848
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2008 11:15:16 pealkiri: Kommenteerimine: Noname |
sai peotäis mälusid ostetud. kõik töötavad.  |
teema: Kommenteerimine: Myhcel |
tavv
vastuseid: 44
vaadatud: 14212
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2008 17:09:21 pealkiri: positiivne |
Sai kõvaketas ja ID kaardi lugeja ostetud. Tuli kohale kiiresti.
Soovitan Myhceliga äri ajada. |
teema: Kommenteerimine: react |
tavv
vastuseid: 65
vaadatud: 23858
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2008 18:08:58 pealkiri: positiivne |
| Sai ostetud videokaart, kaup korralik. Soovitan!!! |
teema: Kommenteerimine: jundik |
tavv
vastuseid: 17
vaadatud: 5560
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2008 13:36:39 pealkiri: Kommenteerimine: jundik |
| sai mälu ostetud, tuli kiiresti kohale ja täiesti töökorras, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: cosmico |
tavv
vastuseid: 53
vaadatud: 10038
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2008 21:49:43 pealkiri: positiivne tehing |
| sai mälu ostetud kõik käis kiirelt |
teema: Kommenteerimine: EMV |
tavv
vastuseid: 3
vaadatud: 849
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2008 21:48:01 pealkiri: Kommenteerimine: EMV |
| sai LCD ostetud, kõik käis kiirelt. kaup tuli turvaliselt kohale |
| |