Avaleht
otsing leidis 42 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: SpaceX Starlink satelliit-internet
tavv

vastuseid: 841
vaadatud: 225865

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.08.2022 00:30:31   pealkiri: SpaceX Starlink satelliit-internet
Mõnele netirahvale kes istub soojas linna netis ja järab. Maapiirkond on väga sitasti hajustud ja liini panijad on värdjad. Pandi liin mingi 100+ meetri kauguselt majast ja lihtsalt matsid maha. ...
  teema: SpaceX Starlink satelliit-internet
tavv

vastuseid: 841
vaadatud: 225865

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.08.2022 19:48:50   pealkiri: SpaceX Starlink satelliit-internet
Mul oli tehtud eeltellimus üle aasta tagasi ja sain mitte 700ga vaid 640 euroga, miinus ettemaks. Hetkel tele2, mis juba enne pandeemiaaega läks kooma. Lihtsalt minu piirkonnas teenindava masti koor ...
  teema: TELE2
tavv

vastuseid: 4214
vaadatud: 1182691

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.06.2015 17:53:46   pealkiri: TELE2
Tundub, et tele 2 on muutnud oma internetikaardi mahtude hindu. Nüüd peab 1/3 rohkem maksma sama mahu eest kui ennem. See oli nii halb üllatus nagu ennemgi kui piiramatu maht kadus.
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
tavv

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176879

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 25.02.2014 11:08:39   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Kas kuskil oli võimalik DOGECoini otse euroks ka vahetada?w

Krakenis saab
  teema: Kommenteerimine: hobbes
tavv

vastuseid: 15
vaadatud: 6279

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2014 14:02:27   pealkiri: Kommenteerimine: hobbes
Ostsin video kõik ok
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
tavv

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176879

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 08.02.2014 23:19:55   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Ma jään koera peale oma 7950-ga testimisega, lihtsalt hobi korras tegutsen ja vaatan mis saab
  teema: Google langetas märgatavalt Nexus 4 hinda
tavv

vastuseid: 19
vaadatud: 30039

sõnumfoorum: Hinnad   postitatud: 29.08.2013 19:34:11   pealkiri: Google langetas märgatavalt Nexus 4 hinda
See uudis läheb küll siis operaatorite kõrvust mööda ja jätkavad sama hinnaga. Kasum missugune.
  teema: Google langetas märgatavalt Nexus 4 hinda
tavv

vastuseid: 19
vaadatud: 30039

sõnumfoorum: Hinnad   postitatud: 29.08.2013 18:43:21   pealkiri: Google langetas märgatavalt Nexus 4 hinda
Mul kevadest nexus 4 olemas.

https://pood.tele2.ee/et/product/lg-nexus-4
  teema: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank :: Toiteallikad
tavv

vastuseid: 67
vaadatud: 78061

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 29.05.2013 23:11:46   pealkiri: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank
Nii testisin enda 5000mAh akupanka ka ja sain 1,67x täis laetud 2100mAH telefoni akut. Viimase laadimisega kui aku oli 1% laadis 67%-ni täis.
Ega odavast kraamist palju pole tahtagi aga asi seegi. ...
  teema: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank :: Toiteallikad
tavv

vastuseid: 67
vaadatud: 78061

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 28.05.2013 10:57:22   pealkiri: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank
Endal soetatud selline isend.
http://www.ebay.com/itm/New-Solar-Panel-USB-Charger-5000mAh-backup-battery-for-Mobile-Iphone-3G-4G-IPAD-/261207225463?pt=US_Tablet_eReader_Chargers_Sync_Cables&hash= ...
  teema: Tele2 kaotas interneti päevapileti mahulimiidi
tavv

vastuseid: 28
vaadatud: 8381

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 27.05.2013 12:24:45   pealkiri: Tele2 kaotas interneti päevapileti mahulimiidi
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: chimeira1
tavv

vastuseid: 44
vaadatud: 12092

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2013 00:31:15   pealkiri: Kommenteerimine: chimeira1
Sai toiteka ostetud, kõik korras. thumbs_up.gif
  teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
tavv

vastuseid: 92
vaadatud: 34185

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.03.2013 21:51:27   pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
Ma juba võtsin emt paketi xl see piiramatu mahuga, kiirus minu kandis hea aga ping vahel hüppab teadmata põhjustel siia sinna kuigi levi põhjas. Aga jah muidu olin smardiga ja kiirused märksa par ...
  teema: Kommenteerimine: JoeKing
tavv

vastuseid: 237
vaadatud: 71849

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2013 11:20:13   pealkiri: Kommenteerimine: JoeKing
Sai video ostetud, oli meeldiv äri ajada. thumbs_up.gif
  teema: Ettevõtja: Aasia e-teenused sarnanevad Eestiga 10 aastat tagasi
tavv

vastuseid: 14
vaadatud: 7317

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 22.03.2013 20:27:32   pealkiri: Ettevõtja: Aasia e-teenused sarnanevad Eestiga 10 aastat tagasi
Jah, e-teenused on Eestis ikka tasemel ja ise tellin enamus asju e-poodidest nii eestimaistest kui välismaalt ja kasutan usinalt teisigi e-teenuseid. Ikka jube mõelda kui kord kaob internet ära sii ...
  teema: Corsair Vengeance 4 gb mälu
tavv

vastuseid: 6
vaadatud: 2606

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.01.2013 16:07:04   pealkiri: Corsair Vengeance 4 gb mälu
Katsetasin, mälus on viga sees ja 4 gb on täitsa piisav ka hetkel.
Jah aga vigase mälu probleem ikka püsib, vast läheb mahakandmisele.
  teema: Corsair Vengeance 4 gb mälu
tavv

vastuseid: 6
vaadatud: 2606

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.01.2013 15:38:08   pealkiri: Corsair Vengeance 4 gb mälu
Kunagi sai katsetatud palju arvuti koormuse all voolu võtab ja sai max nati üle 300w, toitekas mul 550w. Nii, et toites ei ole asi kuna siis jookseks masin kokku ka teise mäluga aga ainult ühega j ...
  teema: Corsair Vengeance 4 gb mälu
tavv

vastuseid: 6
vaadatud: 2606

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.01.2013 15:22:17   pealkiri: Corsair Vengeance 4 gb mälu
Ei ei arvuti on töötanud sama koosuslega juba oma paar aastat ja järsku mälu hakkas juperdama
  teema: Corsair Vengeance 4 gb mälu
tavv

vastuseid: 6
vaadatud: 2606

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.01.2013 15:09:25   pealkiri: Corsair Vengeance 4 gb mälu
Mälu siis 1600MHz 9-9-9-24 ja eile hakkas arvuti kokku jooksma, peale vea otsimist leidsin, et ühe mälu pärast. Teine samasugune töötab korralikult aga nii kui selle vigase sisse panen, siis min ...
  teema: TELE2 M-Internet
tavv

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237582

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.11.2012 17:59:11   pealkiri: TELE2 M-Internet
Noh ma ise Iisaku kandis elutsen ja juba kõuga oli suht hea kiirus kuna masti koormus on siiani väike aga sai ostetud huawei E353 ja smart sisse siis kiirused vahel olid isegi üle 16 Mbit/s ja peal ...
  teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab EMT (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
tavv

vastuseid: 115
vaadatud: 29591

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.10.2012 10:01:55   pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab EMT (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
Kuidas on lood idapiiril 3,5G leviga, ise kasutan emti internetipaketti tahvelarvutis ja tööasjus liiklen narva karjääri ja iisaku vahel ja ainult mõnes kohal lööb 3,5G ette. Kas ida pool on te ...
  teema: Kolm Euroopa Parlamendi komiteed lükkasid ACTA tagasi
tavv

vastuseid: 5
vaadatud: 3372

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 31.05.2012 20:21:12   pealkiri: Kolm Euroopa Parlamendi komiteed lükkasid ACTA tagasi
Veel üks hea uudis, teeb meele ikka rõõmsaks küll. thumbs_up.gif
  teema: Google Chrome on nüüd enimkasutatav veebilehitseja
tavv

vastuseid: 105
vaadatud: 15600

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 22.05.2012 13:08:14   pealkiri: Google Chrome on nüüd enimkasutatav veebilehitseja
Ise kunagi sai kasutatud IEd aga ei läinud peale nagu, olen proovinud FF ja Operat, mõlemad olid päris head aga kui tuli chrome, siis ajapikku sõi ta teised lehitsejad välja. Muidugi läpakal on ...
  teema: Mass Effect 3
tavv

vastuseid: 1784
vaadatud: 289665

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2012 11:14:19   pealkiri: Mass Effect 3
Mul surid kalad alati ära, vaatasin küll iga kord ja siis mingi hetk kutud.
Tavaliselt enne kui Kelly pakkus end kalade eest hoolitsema.(Viimane kord läbi tehes ei pakkunudki, ei viitsinud vist ja ...
  teema: Mass Effect 3
tavv

vastuseid: 1784
vaadatud: 289665

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.03.2012 22:18:12   pealkiri: Mass Effect 3
Väga kõva fan-made alternate ending. Soovitan lugeda.

http://arkis.deviantart.com/art/Mass-Effect-3-Alternate-Endings-SPOILERS-289902125

Tõesti hea lõpp, lisaks option, kus Shepard jääb el ...
  teema: Mass Effect 3
tavv

vastuseid: 1784
vaadatud: 289665

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2012 23:36:47   pealkiri: Oh seda lõppu
Kes mängu pole läbi teinud mitte lugeda
Mäng oli jah suht hea, omad lahedad naljad ja tegelased aga häirisid tekstuurid vahetseenides. Võrreldes eelmistega tundus kuidagi vähem tegevust olevat. ...
  teema: Tele2 ostab Eesti Energia "Kõu"
tavv

vastuseid: 6
vaadatud: 8843

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 16.01.2012 20:12:36   pealkiri: Tele2 ostab Eesti Energia "Kõu"
Loodan, et Tele2 ei hakka mingite mahupiirangutega jamama.
  teema: Eesti Energia Kõu jääb konkurentsile jalgu
tavv

vastuseid: 10
vaadatud: 5013

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 08.09.2011 09:32:10   pealkiri: Eesti Energia Kõu jääb konkurentsile jalgu
Ise kasutan ka kõud juba aastaid, kiirus koguaeg üle 1-1,5mbit/s ja täiesti rahul sellega. Elan maapiirkonnas ja ainuke operaator, kellel siin 3,5g on tele2 ja kiirus oli igati korralik koguaeg ül ...
  teema: Kommenteerimine: zorten22
tavv

vastuseid: 90
vaadatud: 37444

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2011 23:41:27   pealkiri: Kommenteerimine: zorten22
Positiivne ärikogemus
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
tavv

vastuseid: 1841
vaadatud: 264965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2011 17:30:49   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Sai ostetud arvutijuppe. Positiivne ostukogemus. thumbs_up.gif
  teema: Crysis
tavv

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402236

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2008 13:39:22   pealkiri: Crysis
kas on olemas mod, mis teeb võimalikuks mängida offlines botidega?
  teema: vLite ehk saadame Vista dieedile!
tavv

vastuseid: 50
vaadatud: 21086

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.10.2008 19:01:52   pealkiri: vLite ehk saadame Vista dieedile!
on see WAIK ikka vajalik kuidagi teistmoodi vistat ei saa või? nlitega polnud mingit probla xp tuunida. see waik installib ära küll aga vlite ei näita et see installitud ka peale restarti.
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
tavv

vastuseid: 634
vaadatud: 293761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2008 19:48:12   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
sai videokaardi ostetud kõik läks nii nagu peab icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GTR
tavv

vastuseid: 116
vaadatud: 34565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2008 14:30:35   pealkiri: Kommenteerimine: GTR
sai prose ostetud, tehing käis kiirelt.
  teema: Kommenteerimine: -Raitz
tavv

vastuseid: 51
vaadatud: 21466

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2008 10:59:55   pealkiri: Kommenteerimine: -Raitz
Sai väline dvd kirjutaja ostetud. Soovitan!!!
  teema: Kommenteerimine: MaT
tavv

vastuseid: 158
vaadatud: 51214

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.06.2008 14:43:34   pealkiri: Kommenteerimine: MaT
sai ostetud suure mahtuvusega kõvaketas, kaup saabus kiiresti ja turvaliselt. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Noname
tavv

vastuseid: 371
vaadatud: 165848

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2008 11:15:16   pealkiri: Kommenteerimine: Noname
sai peotäis mälusid ostetud. kõik töötavad. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Myhcel
tavv

vastuseid: 44
vaadatud: 14212

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2008 17:09:21   pealkiri: positiivne
Sai kõvaketas ja ID kaardi lugeja ostetud. Tuli kohale kiiresti.
Soovitan Myhceliga äri ajada.
  teema: Kommenteerimine: react
tavv

vastuseid: 65
vaadatud: 23858

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2008 18:08:58   pealkiri: positiivne
Sai ostetud videokaart, kaup korralik. Soovitan!!!
  teema: Kommenteerimine: jundik
tavv

vastuseid: 17
vaadatud: 5560

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2008 13:36:39   pealkiri: Kommenteerimine: jundik
sai mälu ostetud, tuli kiiresti kohale ja täiesti töökorras, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: cosmico
tavv

vastuseid: 53
vaadatud: 10038

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2008 21:49:43   pealkiri: positiivne tehing
sai mälu ostetud kõik käis kiirelt
  teema: Kommenteerimine: EMV
tavv

vastuseid: 3
vaadatud: 849

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2008 21:48:01   pealkiri: Kommenteerimine: EMV
sai LCD ostetud, kõik käis kiirelt. kaup tuli turvaliselt kohale
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.