|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: TVout |
talituli
vastuseid: 36
vaadatud: 9550
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2006 22:40:27 pealkiri: Kommenteerimine: TVout |
diil sujus  |
teema: Kommenteerimine: jaanx |
talituli
vastuseid: 149
vaadatud: 66558
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2006 09:28:31 pealkiri: Kommenteerimine: jaanx |
usaldusväärne ostja - pool raha ette, pool pärast kauba kättesaamist.
kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: mart63 |
talituli
vastuseid: 87
vaadatud: 25664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2006 09:26:05 pealkiri: Kommenteerimine: mart63 |
kiire ja korrektne tehing  |
teema: Kommenteerimine: Hiid |
talituli
vastuseid: 662
vaadatud: 234101
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2005 20:22:53 pealkiri: Kommenteerimine: Hiid |
Kaamera müük sujus ja oli hästi organiseeritud!
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
talituli
vastuseid: 545
vaadatud: 125170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2005 14:36:02 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
kaup töötav. hind soodne. tegutsemine kiire. no mida siin veel tahta  |
teema: Radeon 9200 SERIES ja AGP kiirus |
talituli
vastuseid: 16
vaadatud: 3466
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.04.2005 17:15:20 pealkiri: Radeon 9200 SERIES ja AGP kiirus |
http://www.nvidia.com/object/nforce_udp_winxp_5.10
sealt saad WinXP-le kogu nforce2 driverite paki, mille võid peale lasta |
teema: Radeon 9200 SERIES ja AGP kiirus |
talituli
vastuseid: 16
vaadatud: 3466
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.04.2005 09:51:41 pealkiri: Radeon 9200 SERIES ja AGP kiirus |
kõik juba enne ära öeldud tegelt. endal pmst sama konf ja kui chipseti driverit peal pole, on agp kiirus 4x.
fast write soovitan ka maha võtta ja 3dmark tulemused on mul ka profiilis (video on ke ... |
teema: Radeon 9250 probleemid |
talituli
vastuseid: 11
vaadatud: 2575
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.03.2005 14:33:27 pealkiri: Radeon 9250 probleemid |
| proovi just vanemaid draivereid - endal ka 9250 jamas. catalyst 4.5-ga käis jällegi ilusti (plaadi peal oli kaasas cat 4.8 ) |
teema: dual ddr |
talituli
vastuseid: 44
vaadatud: 9185
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.02.2005 10:03:38 pealkiri: dual ddr |
http://images.sanhaostreet.com/News/2004/7/200472141734973.jpg
selle pildi järgi oleks nagu dimm1 ja 2 pesad ühte värvi.
ja manual on dual ddr kohapealt väga lakooniline. mainib ära vaid, et ... |
teema: dual ddr |
talituli
vastuseid: 44
vaadatud: 9185
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.02.2005 09:53:05 pealkiri: dual ddr |
kisuks ka vana teema korra üles ja küsiks ühe lolli küsimuse.
nimelt on jäänud silma osades müügikuulutustes, nagu töötaks neil ka pc2700 mälud dual mode's 166 siiniga.
kas ma olen midagi ... |
teema: kõik videod hanguvad avamisel |
talituli
vastuseid: 4
vaadatud: 1697
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 28.01.2005 10:09:12 pealkiri: kõik videod hanguvad avamisel |
| et siis anti garantiist r9200 vastu ja asi käib ka uue catalystiga. paistab, et mingi imelik riistvarakonflikt, millest jagu ei saada. |
teema: kõik videod hanguvad avamisel |
talituli
vastuseid: 4
vaadatud: 1697
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.01.2005 21:06:45 pealkiri: kõik videod hanguvad avamisel |
| paistab et [url=http://rage3d.com/board/showthread.php?s=22ffa4f2766d9fa53b5bc16e57ca6ef5&t=33769183&page=1&pp=30&highlight=video+playback+issue]selle teema pealkiri, ehk siis kõik Ca ... |
teema: kõik videod hanguvad avamisel |
talituli
vastuseid: 4
vaadatud: 1697
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.01.2005 10:18:15 pealkiri: kõik videod hanguvad avamisel |
ahjah, unustasingi mainida, et video draivereid olen vahetanud - catalyst 4.12 nii omega, kui ati omad.
kuna ka webcam hangub, ei tohiks asi vist riistvaraline olla? ja koodekites kah asi mitte? |
teema: kõik videod hanguvad avamisel |
talituli
vastuseid: 4
vaadatud: 1697
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.01.2005 10:13:22 pealkiri: kõik videod hanguvad avamisel |
| mure siis selline: sai pärast emme vahetust tehtud clean install (XP SP2) ja jõutud pärast installi sellise huvitava avastuseni, et kõik videod - kas DivX, või plaadi pealt DVD ja isegi webcam ha ... |
teema: Kommenteerimine: Estnx |
talituli
vastuseid: 240
vaadatud: 73893
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2005 13:28:55 pealkiri: Kommenteerimine: Estnx |
kaup sujus  |
teema: Otsinguga on mingi jama |
talituli
vastuseid: 26
vaadatud: 4656
|
foorum: Parem HV postitatud: 07.01.2005 10:20:09 pealkiri: Otsinguga on mingi jama |
| ma ikka loodan ka, et saab mingi ajaga korda. varem on ka sellist asja olnud, aga mingi aja pärast on jälle tööle hakanud. |
teema: Kommenteerimine: dx626 |
talituli
vastuseid: 190
vaadatud: 63368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2004 10:34:50 pealkiri: Kommenteerimine: dx626 |
positiivne
telefon korralik, hind hea  |
teema: Kommenteerimine: predator |
talituli
vastuseid: 176
vaadatud: 57295
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2004 10:23:26 pealkiri: Kommenteerimine: predator |
soovitan.
positiivne ja usaldusväärne müüja.
saatis cargoga. kaup korralikult pakendatud ja korralik  |
teema: Epox emaplaat? |
talituli
vastuseid: 33
vaadatud: 7554
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.12.2004 12:50:13 pealkiri: Epox emaplaat? |
http://www.epox.nl/english/products/motherboard/8kmm3i.htm
Embedded VIA UniChrome graphics core
UniChrome 2D/3D Graphics with motion compensation
Integrated UniChrome Graphics
The VIA UniChrom ... |
teema: Kommenteerimine: Zwolf |
talituli
vastuseid: 216
vaadatud: 57936
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2004 10:52:33 pealkiri: Kommenteerimine: Zwolf |
müüdud kõvaketas. tehing toimus kiirelt ja probleemideta. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: IQzero |
talituli
vastuseid: 168
vaadatud: 46272
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2004 14:27:46 pealkiri: Kommenteerimine: IQzero |
positiivne ärikogemus. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Igr |
talituli
vastuseid: 87
vaadatud: 27888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2004 17:29:22 pealkiri: Kommenteerimine: Igr |
sai toide müüdud. positiivne  |
teema: Mis programme kasutate |
talituli
vastuseid: 29
vaadatud: 5429
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.08.2004 12:40:37 pealkiri: Mis programme kasutate |
Kas keegi oskab öelda, milline programm suudaks monitorida Delli arvutit? Ma olen proovind Speedfaniga ja MBM5'ga aga nood ei näita miskit..
kui on mingi vanem masin, võid proovida Hardware Sens ... |
teema: Kommenteerimine: k1lla |
talituli
vastuseid: 4
vaadatud: 2587
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.08.2004 19:41:34 pealkiri: Kommenteerimine: k1lla |
Positiivne
toide korras. diiliga rahul. kõik sujus nagu peab.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Pereira |
talituli
vastuseid: 17
vaadatud: 6374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2004 10:38:27 pealkiri: Kommenteerimine: Pereira |
diiliga rahul. soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: praetor |
talituli
vastuseid: 219
vaadatud: 70545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2004 22:49:29 pealkiri: Kommenteerimine: praetor |
usaldusväärne tegelane !!! bizness sujus nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: tommionu |
talituli
vastuseid: 38
vaadatud: 22266
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2004 17:20:03 pealkiri: Kommenteerimine: tommionu |
 |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
talituli
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252916
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.03.2004 00:15:51 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
... lõpuks ometi siis ka Omega'd väljas:
http://www.omegacorner.com/index_ati.html
catalyst 4.3 omega draiverid lahendasid igasugused imelikud crashimise ja benchide mitteläbimise probleemid, mis ... |
teema: pc2700 - kas 128+256 või 3x128? |
talituli
vastuseid: 2
vaadatud: 906
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.03.2004 18:22:07 pealkiri: pc2700 - kas 128+256 või 3x128? |
kas on mingi vahe ka, kas panna masinasse:
hynix 256MB pc2700 cl2.5 + kingston 128MB pc2700 cl2.5
või panna 3 sellist kingstoni ühesugust kivi
mobol ainult 3 ddr pesa, nii et 3x kingston teeb e ... |
teema: Kommenteerimine: UrmasL |
talituli
vastuseid: 57
vaadatud: 24523
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.03.2004 14:18:14 pealkiri: Kommenteerimine: UrmasL |
 |
teema: Pentium III vs Celeron |
talituli
vastuseid: 26
vaadatud: 8298
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.02.2004 16:04:47 pealkiri: Pentium III vs Celeron |
intel.com-i andmetel on kõik P3-450 512KB ja aida32 näitab mul kah et on 512 |
teema: subtiitrite jama |
talituli
vastuseid: 2
vaadatud: 1316
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.12.2003 21:10:03 pealkiri: subtiitrite jama |
| sain lõpuks ise jaole - bsplayeri settingutest tuli panna overlay mode 2 (overlay mixer), ja subtiitritele kah draw subtitles to overlay ja näitab mõlemal pool ilusti |
teema: subtiitrite jama |
talituli
vastuseid: 2
vaadatud: 1316
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 14.12.2003 03:20:42 pealkiri: subtiitrite jama |
| jama nimelt selline, et kui panna video mängima bsplayeris, siis subtiitrid tulevad küll ekraanile, kuid ei lähe telekasse. kui panna bsplayeri settingutest "draw subtitles to overlay", siis on sub ... |
teema: dvi -> vga üleminek |
talituli
vastuseid: 10
vaadatud: 3173
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.12.2003 19:08:16 pealkiri: dvi -> vga üleminek |
|
teema: dvi -> vga üleminek |
talituli
vastuseid: 10
vaadatud: 3173
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.12.2003 17:28:36 pealkiri: dvi -> vga üleminek |
parem ikka ju, digitaalne pilt aga see aint lcd monitoridele ju.
loll küss, aga kas CRT selle ülemineku taga ei funkagi või? seda ma imestasin, et google leidis ka adapteritele lisaks converterid, ... |
teema: dvi -> vga üleminek |
talituli
vastuseid: 10
vaadatud: 3173
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.12.2003 17:04:45 pealkiri: dvi -> vga üleminek |
| kas selline asi on universaalne? nimelt avastasin, et mingist geforce kaardist on jäänud üle dvi->vga adapter (msi toodang) ja kas see läheks ka radeon 7500 dvi külge pistes tööle? või on n ... |
teema: Quantum Fireball lct10 kahtlane - julgeb kasutada või mitte? |
talituli
vastuseid: 2
vaadatud: 1251
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.10.2003 17:50:42 pealkiri: Quantum Fireball lct10 kahtlane - julgeb kasutada või mitte? |
| Nimelt ühes masinas W98-ga ainukese vindina töötanud Quantum hakkas järsku ühel hetkel buutimisel teatama, et scandisk on bad sectoreid leidnud. Sai siis ghostiga tehtud uuele vindile koopia ja m ... |
teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002 |
talituli
vastuseid: 1107
vaadatud: 205668
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.10.2003 10:29:17 pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002 |
tegin siis töö juures ka katse:
CPU - 4109 (P4-1,7)
MEM - 3274 (256MB PC2100 DDR)
HDD - 334 (Barracuda V)
vahetasin kodus vindi:
CPU - 1140 (P3-450)
MEM - 1183 (256MB PC100 SDR)
HDD - 460 ( ... |
teema: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? |
talituli
vastuseid: 746
vaadatud: 181852
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.10.2003 15:10:24 pealkiri: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? |
masin profiilis.
enamus juppe HV-st, uued on case, videokaart, cd-kirjutaja, cd-lugeja, võrkar, klaver, hiir ja kõllid.
pilk exceli tabelisse näitab 3400.- (ilma kulumaterjalideta, s.t. printeri ... |
teema: 3DMark2001se skoorid |
talituli
vastuseid: 7732
vaadatud: 1332740
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.10.2003 22:34:00 pealkiri: 3DMark2001se skoorid |
PIII-450/192RAM/radeon7500/W2k
3DMark 2001 - 1771 |
teema: Kommenteerimine: lauri |
talituli
vastuseid: 89
vaadatud: 45503
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2003 22:03:35 pealkiri: Kommenteerimine: lauri |
äri sujus  |
teema: kaardi tuvastamine massinasse pistmata - KUSTUTADA |
talituli
vastuseid: 3
vaadatud: 1148
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.10.2003 14:47:13 pealkiri: kaardi tuvastamine massinasse pistmata - KUSTUTADA |
ee...
case closed. sapphire tootja nimelt. PN järgi leidsin lõpuks netist |
teema: kaardi tuvastamine massinasse pistmata - KUSTUTADA |
talituli
vastuseid: 3
vaadatud: 1148
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.10.2003 13:56:47 pealkiri: kaardi tuvastamine massinasse pistmata - KUSTUTADA |
ei, ainult radikas (hõbedast värvi)
jah, on AGP |
teema: kaardi tuvastamine massinasse pistmata - KUSTUTADA |
talituli
vastuseid: 3
vaadatud: 1148
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.10.2003 13:48:15 pealkiri: kaardi tuvastamine massinasse pistmata - KUSTUTADA |
näppude vahel siis selline kaart. taga kiri: Radeon 7500 64M DDR V/D/VO
ehk siis pizdikutega vga/dvi/tv-out(s-video)
kivi peal radikas kirjaga "powered by ati" ja kaardi peal olevatel kividel kiri ... |
teema: Kommenteerimine: much |
talituli
vastuseid: 60
vaadatud: 17689
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2003 11:40:05 pealkiri: Kommenteerimine: much |
positiivne! emme töötab, nagu peab  |
teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002 |
talituli
vastuseid: 1107
vaadatud: 205668
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.09.2003 17:48:54 pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002 |
CPU - 1140 (PIII-450)
Mem - 1186 (PC100 SDR)
HDD - 413 (5400rpm/ATA66) |
teema: Kommenteerimine: Mad Max |
talituli
vastuseid: 24
vaadatud: 10910
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2003 10:34:29 pealkiri: Kommenteerimine: Mad Max |
ostsin 10-se Quantum vindi (HV väliselt).
On ok, töötab. Tõi ise kohale kah. |
teema: Viliseva Fujitsu vaigistamine |
talituli
vastuseid: 4
vaadatud: 1319
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.09.2003 14:41:07 pealkiri: Viliseva Fujitsu vaigistamine |
| Ma arvan, et lihtsam on uus vint osta. Muidu kui kasti teed, siis oleks sul vaja elektroonikat all jahutada. Muidugi veel parem oleks panna vent kõvaketta ette puhuma. Kasti pead tegema piisavalt suu ... |
teema: Viliseva Fujitsu vaigistamine |
talituli
vastuseid: 4
vaadatud: 1319
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.09.2003 09:44:21 pealkiri: Viliseva Fujitsu vaigistamine |
| Kuna masinas olev 6,4-ne Fujitsu vint teeb kodus sellist vastikut vilinat, siis mõtlesin, et ehitan talle 5" auku käiva miskise kasti, polsterdaks porolooniga ja vaataks, kas teeb vaiksemaks. Samas ... |
teema: Kommenteerimine: pavelnec |
talituli
vastuseid: 187
vaadatud: 59964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2003 14:26:01 pealkiri: Kommenteerimine: pavelnec |
Kaubaga (mälu) rahul.
Korrektne ja aus müüja. |
| |