Avaleht
otsing leidis 51 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: TVout
talituli

vastuseid: 36
vaadatud: 9550

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2006 22:40:27   pealkiri: Kommenteerimine: TVout
diil sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jaanx
talituli

vastuseid: 149
vaadatud: 66558

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2006 09:28:31   pealkiri: Kommenteerimine: jaanx
usaldusväärne ostja - pool raha ette, pool pärast kauba kättesaamist.
kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mart63
talituli

vastuseid: 87
vaadatud: 25664

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2006 09:26:05   pealkiri: Kommenteerimine: mart63
kiire ja korrektne tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Hiid
talituli

vastuseid: 662
vaadatud: 234101

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2005 20:22:53   pealkiri: Kommenteerimine: Hiid
Kaamera müük sujus ja oli hästi organiseeritud!
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
talituli

vastuseid: 545
vaadatud: 125170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2005 14:36:02   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord
kaup töötav. hind soodne. tegutsemine kiire. no mida siin veel tahta icon_smile.gif
  teema: Radeon 9200 SERIES ja AGP kiirus
talituli

vastuseid: 16
vaadatud: 3466

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.04.2005 17:15:20   pealkiri: Radeon 9200 SERIES ja AGP kiirus
http://www.nvidia.com/object/nforce_udp_winxp_5.10
sealt saad WinXP-le kogu nforce2 driverite paki, mille võid peale lasta
  teema: Radeon 9200 SERIES ja AGP kiirus
talituli

vastuseid: 16
vaadatud: 3466

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.04.2005 09:51:41   pealkiri: Radeon 9200 SERIES ja AGP kiirus
kõik juba enne ära öeldud tegelt. endal pmst sama konf ja kui chipseti driverit peal pole, on agp kiirus 4x.
fast write soovitan ka maha võtta ja 3dmark tulemused on mul ka profiilis (video on ke ...
  teema: Radeon 9250 probleemid
talituli

vastuseid: 11
vaadatud: 2575

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.03.2005 14:33:27   pealkiri: Radeon 9250 probleemid
proovi just vanemaid draivereid - endal ka 9250 jamas. catalyst 4.5-ga käis jällegi ilusti (plaadi peal oli kaasas cat 4.8 )
  teema: dual ddr
talituli

vastuseid: 44
vaadatud: 9185

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.02.2005 10:03:38   pealkiri: dual ddr
http://images.sanhaostreet.com/News/2004/7/200472141734973.jpg
selle pildi järgi oleks nagu dimm1 ja 2 pesad ühte värvi.

ja manual on dual ddr kohapealt väga lakooniline. mainib ära vaid, et ...
  teema: dual ddr
talituli

vastuseid: 44
vaadatud: 9185

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.02.2005 09:53:05   pealkiri: dual ddr
kisuks ka vana teema korra üles ja küsiks ühe lolli küsimuse.
nimelt on jäänud silma osades müügikuulutustes, nagu töötaks neil ka pc2700 mälud dual mode's 166 siiniga.
kas ma olen midagi ...
  teema: kõik videod hanguvad avamisel
talituli

vastuseid: 4
vaadatud: 1697

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.01.2005 10:09:12   pealkiri: kõik videod hanguvad avamisel
et siis anti garantiist r9200 vastu ja asi käib ka uue catalystiga. paistab, et mingi imelik riistvarakonflikt, millest jagu ei saada.
  teema: kõik videod hanguvad avamisel
talituli

vastuseid: 4
vaadatud: 1697

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.01.2005 21:06:45   pealkiri: kõik videod hanguvad avamisel
paistab et [url=http://rage3d.com/board/showthread.php?s=22ffa4f2766d9fa53b5bc16e57ca6ef5&t=33769183&page=1&pp=30&highlight=video+playback+issue]selle teema pealkiri, ehk siis kõik Ca ...
  teema: kõik videod hanguvad avamisel
talituli

vastuseid: 4
vaadatud: 1697

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.01.2005 10:18:15   pealkiri: kõik videod hanguvad avamisel
ahjah, unustasingi mainida, et video draivereid olen vahetanud - catalyst 4.12 nii omega, kui ati omad.
kuna ka webcam hangub, ei tohiks asi vist riistvaraline olla? ja koodekites kah asi mitte?
  teema: kõik videod hanguvad avamisel
talituli

vastuseid: 4
vaadatud: 1697

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.01.2005 10:13:22   pealkiri: kõik videod hanguvad avamisel
mure siis selline: sai pärast emme vahetust tehtud clean install (XP SP2) ja jõutud pärast installi sellise huvitava avastuseni, et kõik videod - kas DivX, või plaadi pealt DVD ja isegi webcam ha ...
  teema: Kommenteerimine: Estnx
talituli

vastuseid: 240
vaadatud: 73893

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2005 13:28:55   pealkiri: Kommenteerimine: Estnx
kaup sujus thumbs_up.gif
  teema: Otsinguga on mingi jama
talituli

vastuseid: 26
vaadatud: 4656

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 07.01.2005 10:20:09   pealkiri: Otsinguga on mingi jama
ma ikka loodan ka, et saab mingi ajaga korda. varem on ka sellist asja olnud, aga mingi aja pärast on jälle tööle hakanud.
  teema: Kommenteerimine: dx626
talituli

vastuseid: 190
vaadatud: 63368

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2004 10:34:50   pealkiri: Kommenteerimine: dx626
positiivne thumbs_up.gif
telefon korralik, hind hea beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: predator
talituli

vastuseid: 176
vaadatud: 57295

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2004 10:23:26   pealkiri: Kommenteerimine: predator
soovitan.
positiivne ja usaldusväärne müüja. icon_smile.gif
saatis cargoga. kaup korralikult pakendatud ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Epox emaplaat?
talituli

vastuseid: 33
vaadatud: 7554

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.12.2004 12:50:13   pealkiri: Epox emaplaat?
http://www.epox.nl/english/products/motherboard/8kmm3i.htm
Embedded VIA UniChrome graphics core
UniChrome™ 2D/3D Graphics with motion compensation
Integrated UniChrome™ Graphics
The VIA UniChrom ...
  teema: Kommenteerimine: Zwolf
talituli

vastuseid: 216
vaadatud: 57936

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2004 10:52:33   pealkiri: Kommenteerimine: Zwolf
müüdud kõvaketas. tehing toimus kiirelt ja probleemideta. soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: IQzero
talituli

vastuseid: 168
vaadatud: 46272

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2004 14:27:46   pealkiri: Kommenteerimine: IQzero
positiivne ärikogemus. soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Igr
talituli

vastuseid: 87
vaadatud: 27888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2004 17:29:22   pealkiri: Kommenteerimine: Igr
sai toide müüdud. positiivne thumbs_up.gif
  teema: Mis programme kasutate
talituli

vastuseid: 29
vaadatud: 5429

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.08.2004 12:40:37   pealkiri: Mis programme kasutate
Kas keegi oskab öelda, milline programm suudaks monitorida Delli arvutit? Ma olen proovind Speedfaniga ja MBM5'ga aga nood ei näita miskit..

kui on mingi vanem masin, võid proovida Hardware Sens ...
  teema: Kommenteerimine: k1lla
talituli

vastuseid: 4
vaadatud: 2587

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.08.2004 19:41:34   pealkiri: Kommenteerimine: k1lla
Positiivne icon_biggrin.gif
toide korras. diiliga rahul. kõik sujus nagu peab.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Pereira
talituli

vastuseid: 17
vaadatud: 6374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2004 10:38:27   pealkiri: Kommenteerimine: Pereira
diiliga rahul. soovitan soojalt icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: praetor
talituli

vastuseid: 219
vaadatud: 70545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2004 22:49:29   pealkiri: Kommenteerimine: praetor
thumbs_up.gif usaldusväärne tegelane !!! bizness sujus nagu peab icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: tommionu
talituli

vastuseid: 38
vaadatud: 22266

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2004 17:20:03   pealkiri: Kommenteerimine: tommionu
thumbs_up.gif
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
talituli

vastuseid: 6386
vaadatud: 1252916

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.03.2004 00:15:51   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
... lõpuks ometi siis ka Omega'd väljas:
http://www.omegacorner.com/index_ati.html
catalyst 4.3 omega draiverid lahendasid igasugused imelikud crashimise ja benchide mitteläbimise probleemid, mis ...
  teema: pc2700 - kas 128+256 või 3x128?
talituli

vastuseid: 2
vaadatud: 906

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.03.2004 18:22:07   pealkiri: pc2700 - kas 128+256 või 3x128?
kas on mingi vahe ka, kas panna masinasse:
hynix 256MB pc2700 cl2.5 + kingston 128MB pc2700 cl2.5

või panna 3 sellist kingstoni ühesugust kivi
mobol ainult 3 ddr pesa, nii et 3x kingston teeb e ...
  teema: Kommenteerimine: UrmasL
talituli

vastuseid: 57
vaadatud: 24523

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2004 14:18:14   pealkiri: Kommenteerimine: UrmasL
thumbs_up.gif
  teema: Pentium III vs Celeron
talituli

vastuseid: 26
vaadatud: 8298

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.02.2004 16:04:47   pealkiri: Pentium III vs Celeron


intel.com-i andmetel on kõik P3-450 512KB ja aida32 näitab mul kah et on 512
  teema: subtiitrite jama
talituli

vastuseid: 2
vaadatud: 1316

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.12.2003 21:10:03   pealkiri: subtiitrite jama
sain lõpuks ise jaole - bsplayeri settingutest tuli panna overlay mode 2 (overlay mixer), ja subtiitritele kah draw subtitles to overlay ja näitab mõlemal pool ilusti
  teema: subtiitrite jama
talituli

vastuseid: 2
vaadatud: 1316

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 14.12.2003 03:20:42   pealkiri: subtiitrite jama
jama nimelt selline, et kui panna video mängima bsplayeris, siis subtiitrid tulevad küll ekraanile, kuid ei lähe telekasse. kui panna bsplayeri settingutest "draw subtitles to overlay", siis on sub ...
  teema: dvi -> vga üleminek
talituli

vastuseid: 10
vaadatud: 3173

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.12.2003 19:08:16   pealkiri: dvi -> vga üleminek
  teema: dvi -> vga üleminek
talituli

vastuseid: 10
vaadatud: 3173

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.12.2003 17:28:36   pealkiri: dvi -> vga üleminek
parem ikka ju, digitaalne pilt aga see aint lcd monitoridele ju.
loll küss, aga kas CRT selle ülemineku taga ei funkagi või? seda ma imestasin, et google leidis ka adapteritele lisaks converterid, ...
  teema: dvi -> vga üleminek
talituli

vastuseid: 10
vaadatud: 3173

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.12.2003 17:04:45   pealkiri: dvi -> vga üleminek
kas selline asi on universaalne? nimelt avastasin, et mingist geforce kaardist on jäänud üle dvi->vga adapter (msi toodang) ja kas see läheks ka radeon 7500 dvi külge pistes tööle? või on n ...
  teema: Quantum Fireball lct10 kahtlane - julgeb kasutada või mitte?
talituli

vastuseid: 2
vaadatud: 1251

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.10.2003 17:50:42   pealkiri: Quantum Fireball lct10 kahtlane - julgeb kasutada või mitte?
Nimelt ühes masinas W98-ga ainukese vindina töötanud Quantum hakkas järsku ühel hetkel buutimisel teatama, et scandisk on bad sectoreid leidnud. Sai siis ghostiga tehtud uuele vindile koopia ja m ...
  teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
talituli

vastuseid: 1107
vaadatud: 205668

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.10.2003 10:29:17   pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
tegin siis töö juures ka katse:
CPU - 4109 (P4-1,7)
MEM - 3274 (256MB PC2100 DDR)
HDD - 334 (Barracuda V)

vahetasin kodus vindi:
CPU - 1140 (P3-450)
MEM - 1183 (256MB PC100 SDR)
HDD - 460 ( ...
  teema: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud?
talituli

vastuseid: 746
vaadatud: 181852

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.10.2003 15:10:24   pealkiri: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud?
masin profiilis.
enamus juppe HV-st, uued on case, videokaart, cd-kirjutaja, cd-lugeja, võrkar, klaver, hiir ja kõllid.
pilk exceli tabelisse näitab 3400.- (ilma kulumaterjalideta, s.t. printeri ...
  teema: 3DMark2001se skoorid
talituli

vastuseid: 7732
vaadatud: 1332740

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.10.2003 22:34:00   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
PIII-450/192RAM/radeon7500/W2k

3DMark 2001 - 1771
  teema: Kommenteerimine: lauri
talituli

vastuseid: 89
vaadatud: 45503

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2003 22:03:35   pealkiri: Kommenteerimine: lauri
äri sujus icon_smile.gif
  teema: kaardi tuvastamine massinasse pistmata - KUSTUTADA
talituli

vastuseid: 3
vaadatud: 1148

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.10.2003 14:47:13   pealkiri: kaardi tuvastamine massinasse pistmata - KUSTUTADA
ee...
case closed. sapphire tootja nimelt. PN järgi leidsin lõpuks netist
  teema: kaardi tuvastamine massinasse pistmata - KUSTUTADA
talituli

vastuseid: 3
vaadatud: 1148

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.10.2003 13:56:47   pealkiri: kaardi tuvastamine massinasse pistmata - KUSTUTADA
ei, ainult radikas (hõbedast värvi)
jah, on AGP
  teema: kaardi tuvastamine massinasse pistmata - KUSTUTADA
talituli

vastuseid: 3
vaadatud: 1148

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.10.2003 13:48:15   pealkiri: kaardi tuvastamine massinasse pistmata - KUSTUTADA
näppude vahel siis selline kaart. taga kiri: Radeon 7500 64M DDR V/D/VO
ehk siis pizdikutega vga/dvi/tv-out(s-video)
kivi peal radikas kirjaga "powered by ati" ja kaardi peal olevatel kividel kiri ...
  teema: Kommenteerimine: much
talituli

vastuseid: 60
vaadatud: 17689

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2003 11:40:05   pealkiri: Kommenteerimine: much
positiivne! emme töötab, nagu peab icon_smile.gif
  teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
talituli

vastuseid: 1107
vaadatud: 205668

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.09.2003 17:48:54   pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
CPU - 1140 (PIII-450)
Mem - 1186 (PC100 SDR)
HDD - 413 (5400rpm/ATA66)
  teema: Kommenteerimine: Mad Max
talituli

vastuseid: 24
vaadatud: 10910

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2003 10:34:29   pealkiri: Kommenteerimine: Mad Max
ostsin 10-se Quantum vindi (HV väliselt).
On ok, töötab. Tõi ise kohale kah.
  teema: Viliseva Fujitsu vaigistamine
talituli

vastuseid: 4
vaadatud: 1319

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 05.09.2003 14:41:07   pealkiri: Viliseva Fujitsu vaigistamine
Ma arvan, et lihtsam on uus vint osta. Muidu kui kasti teed, siis oleks sul vaja elektroonikat all jahutada. Muidugi veel parem oleks panna vent kõvaketta ette puhuma. Kasti pead tegema piisavalt suu ...
  teema: Viliseva Fujitsu vaigistamine
talituli

vastuseid: 4
vaadatud: 1319

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 05.09.2003 09:44:21   pealkiri: Viliseva Fujitsu vaigistamine
Kuna masinas olev 6,4-ne Fujitsu vint teeb kodus sellist vastikut vilinat, siis mõtlesin, et ehitan talle 5" auku käiva miskise kasti, polsterdaks porolooniga ja vaataks, kas teeb vaiksemaks. Samas ...
  teema: Kommenteerimine: pavelnec
talituli

vastuseid: 187
vaadatud: 59964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2003 14:26:01   pealkiri: Kommenteerimine: pavelnec
Kaubaga (mälu) rahul.
Korrektne ja aus müüja.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.