|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: matih22 |
switch
vastuseid: 235
vaadatud: 48153
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2019 23:34:53 pealkiri: Kommenteerimine: matih22 |
| ostis asju - õigel ajal õiges kohas. kõik hea. |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
switch
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2016 11:45:41 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
sai läptop ostetud. kõik oli täpselt nii nagu lubatud ja ei mingit jama - 5+ kasutaja  |
teema: Kommenteerimine: OmmOs |
switch
vastuseid: 172
vaadatud: 46370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2014 16:17:50 pealkiri: ostis mälu |
| kõik kena - vabandan omapoolse viivituse eest. |
teema: Kommenteerimine: ponks |
switch
vastuseid: 34
vaadatud: 9481
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2013 19:20:07 pealkiri: Kommenteerimine: ponks |
| ostis gopro - kõik sujus! |
teema: Kommenteerimine: brabus2000 |
switch
vastuseid: 17
vaadatud: 4977
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2012 21:19:42 pealkiri: Kommenteerimine: brabus2000 |
| ostis väga hea projektori. Loodan, et teenib sind veel kaua. |
teema: Kommenteerimine: RaleStinre |
switch
vastuseid: 100
vaadatud: 8023
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2011 12:15:16 pealkiri: Kommenteerimine: RaleStinre |
ostis läpaka - kõik väga viis.
 |
teema: Kommenteerimine: d-day |
switch
vastuseid: 17
vaadatud: 7181
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2011 16:09:10 pealkiri: Kommenteerimine: d-day |
usaldusväärne kasutaja - kandis raha täpselt nagu lubatud. Loodan, et oled kaubaga rahul.  |
teema: Kommenteerimine: marken |
switch
vastuseid: 111
vaadatud: 31777
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2011 17:33:31 pealkiri: Kommenteerimine: marken |
| ostsin arvuti - töötab nii nagu lubatud. |
teema: Kommenteerimine: azx |
switch
vastuseid: 22
vaadatud: 7503
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2011 15:07:55 pealkiri: Kommenteerimine: azx |
| Sai mõned asjad müüdud- asjalik inimene. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Diesel157 |
switch
vastuseid: 161
vaadatud: 52287
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2011 23:00:58 pealkiri: Kommenteerimine: Diesel157 |
| ostis mälu - õigel ajal õiges kohas. |
teema: Kommenteerimine: StarLight |
switch
vastuseid: 153
vaadatud: 39209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2011 12:16:40 pealkiri: Kommenteerimine: StarLight |
ostis monitori  |
teema: GSM turvaauk hirmutab sideettevõtteid |
switch
vastuseid: 35
vaadatud: 14145
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 31.08.2009 16:25:55 pealkiri: GSM turvaauk hirmutab sideettevõtteid |
| [url=http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1055611/Taliban-using-Skype-phones-dodge-MI6.html]üks vanem uudis kes veel lugenud ei ole. |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
switch
vastuseid: 715
vaadatud: 147294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2009 15:44:18 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus |
Sai üks Nikkori objektiiv ostetud - kõik nii nagu lubatud. Raha läks ülekandega ette ja kaup saabus mõne tunni pärast.  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
switch
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682661
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.05.2009 09:55:20 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
mm
kui sa uue accounti teed, siis ju on 1 kuu enivei tasuta ja nii 3 korda konsooli kohta?
seda ma ei teadnud. Eks ma proovin siis teha. Suured tänud  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
switch
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682661
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.05.2009 09:39:14 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Kas kellelgi Live Gold ühel või teisel viisil ei ole pakkuda?
tasuta? 1 kuu? 3 kuud? 48h?
Tahaks ära proovida.
 |
teema: Kommenteerimine: entusiast |
switch
vastuseid: 103
vaadatud: 35481
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2009 10:11:47 pealkiri: Kommenteerimine: entusiast |
sai mängukonsool ostetud posti vahendusel - raha läks ees ja kaup tuli väga ilusti pakitult tagant järgi. Kõik nii nagu lubatud.  |
teema: Call of Duty: World at War |
switch
vastuseid: 1290
vaadatud: 219488
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.04.2009 13:46:52 pealkiri: Call of Duty: World at War |
see?
Kui jah siis mine selle video asukohta ja loe, seal kõrval on kirjas ju.
ei mitte see. Muidu cheat unlimited ammo jaoks on sf_use_ignoreammo 1
aga see kehtib ainult relvade kohta. Samas ... |
teema: Call of Duty: World at War |
switch
vastuseid: 1290
vaadatud: 219488
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.04.2009 09:34:46 pealkiri: Call of Duty: World at War |
kas keegi teab kuidas panna tööle cheat nazi zombies - unlimited bouncing betty. Olen näinud ühes serveris ja ei leia seda kuskilt.  |
teema: Call of Duty: World at War |
switch
vastuseid: 1290
vaadatud: 219488
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.04.2009 08:54:50 pealkiri: Call of Duty: World at War |
| kas keegi siit Elioni ühendusega zombi co oopi on edukalt hostinud? Mul nagu ei õnnestu - loading screen ja ainult mina syncron ära. Veidi ajapärast viskab välja ja ütleb, et pole piisavalt män ... |
teema: Kommenteerimine: Harlex |
switch
vastuseid: 19
vaadatud: 8585
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2009 08:21:45 pealkiri: Kommenteerimine: Harlex |
Ostis HD kaamera. Raha tuli ilusti ülekandega nii nagu lubatud. Kaup läks tagant järgi. Loodan, et kaamera teenib sind kaua.  |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
switch
vastuseid: 447
vaadatud: 69330
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2009 17:02:24 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
sai üks s939 emplaat ostetud - kandsin raha ette ja emaplaat tüli postiga järgi...ja töötab lausa. Pos6+  |
teema: Abi:port forwarding ja torrent |
switch
vastuseid: 25
vaadatud: 10273
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.03.2009 12:20:30 pealkiri: Abi:port forwarding ja torrent |
Tere.
Mul siiani töötas kõik laitmatult, aga nüüd järsku näitab, et nat probleem. Pordid nagu suunatud ruuterist (113) aja ka azurese programmis sama. Aga ikka ei tule rohelist. Tahtsin tutt ... |
teema: Kommenteerimine: ozooner |
switch
vastuseid: 157
vaadatud: 50203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2009 11:08:31 pealkiri: Kommenteerimine: ozooner |
plexi sai ostetud! kõiki nii nagu peab.  |
teema: Call of Duty: World at War |
switch
vastuseid: 1290
vaadatud: 219488
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2009 11:47:43 pealkiri: Call of Duty: World at War |
patch on tore küll - aga zombi mod co op serverite browserit ära ei fixitud  |
teema: Call of Duty: World at War |
switch
vastuseid: 1290
vaadatud: 219488
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.01.2009 12:24:22 pealkiri: Call of Duty: World at War |
| Sai uuesti proovitud - asi ikka väga kole. Vahet pole isegi kui see server browser kuvab mulle 200st serverist 4 -mis kõige hullem, et ei saa join in teha. Lihtsalt miski ei toimi..nagu tõesti hiir ... |
teema: Call of Duty: World at War |
switch
vastuseid: 1290
vaadatud: 219488
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2009 16:22:15 pealkiri: Call of Duty: World at War |
tundub ikkagi, et tegu bugidega - vähemalt kõik väljamaa foorumid räägivad nii. Siin on üks vast kõige asjalikum vastus senini mille otsa komistasin:
Ok, here is the thing...
WaW has mor ... |
teema: Call of Duty: World at War |
switch
vastuseid: 1290
vaadatud: 219488
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2009 16:11:25 pealkiri: Call of Duty: World at War |
Ma vaatasin HC filtriga ja leidis ka 1-2.
see on rohkem selline kokkulepimise asi ja siis valitakse spets servud mis on custom sätetega just selle mod-i jaoks.
Paljud neist pole vist avalikus nimek ... |
teema: Call of Duty: World at War |
switch
vastuseid: 1290
vaadatud: 219488
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2009 15:55:32 pealkiri: Call of Duty: World at War |
oskab keegi öelda mis selle zombi co opiga on - server browser väidab, et scannib 55 serverit..nendest kuvab mulle 3 mille pingid 400-999.
1.1 Patch peal. On see lihtsalt nii ebapopulaarne või ... |
teema: Kommenteerimine: carbon |
switch
vastuseid: 282
vaadatud: 65439
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2009 23:02:44 pealkiri: Kommenteerimine: carbon |
Sai telefon ostetud - kõik väga kena.Tänud  |
teema: Inglismaa lubab politseil volituseta arvuteid häkkida |
switch
vastuseid: 66
vaadatud: 23074
|
foorum: Varia postitatud: 08.01.2009 15:19:37 pealkiri: Inglismaa lubab politseil volituseta arvuteid häkkida |
tahaks kohe näha kuda see häkkimine siis välja näeb
eks nad ikka läbi selle mustvalge windowsi teevad midagi... |
teema: Inglismaa lubab politseil volituseta arvuteid häkkida |
switch
vastuseid: 66
vaadatud: 23074
|
foorum: Varia postitatud: 08.01.2009 09:59:31 pealkiri: Inglismaa lubab politseil volituseta arvuteid häkkida |
mis see nüüd siis tehniliselt tähendab - et ei ole abi tulemüüridest, ketaste cryptidest jne..?
V for Vendetta |
teema: Kommenteerimine: evils |
switch
vastuseid: 148
vaadatud: 42126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2009 15:40:19 pealkiri: Kommenteerimine: evils |
Sai üks sülearvuti müüdud. Kõik väga kena.  |
teema: Kommenteerimine: marion23 |
switch
vastuseid: 30
vaadatud: 11676
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2008 21:12:44 pealkiri: Kommenteerimine: marion23 |
| raha kanti ette ja kaup läks postiga järgi. 5+ |
teema: Kommenteerimine: tarmot |
switch
vastuseid: 161
vaadatud: 38379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2008 14:18:10 pealkiri: Kommenteerimine: tarmot |
saatis raha ette - kaup läks postiga järgi.  |
teema: Kommenteerimine: jay1024 |
switch
vastuseid: 63
vaadatud: 13200
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2008 15:20:44 pealkiri: Kommenteerimine: jay1024 |
| ostis fotoka obje..kõik väga hea! |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
switch
vastuseid: 900
vaadatud: 196608
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2008 15:18:34 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
| ostis telefoni kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: redart |
switch
vastuseid: 87
vaadatud: 19634
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2008 15:17:59 pealkiri: Kommenteerimine: redart |
kandis raha ette kaup läks tagant järgi. Kõik väga kena!  |
teema: Kommenteerimine: enriorav |
switch
vastuseid: 14
vaadatud: 5940
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2008 21:29:03 pealkiri: Kommenteerimine: enriorav |
tegime tehingu postiteel. Väga tore ja usaldusväärne inimene.  |
teema: Left 4 dead |
switch
vastuseid: 623
vaadatud: 99501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2008 11:21:57 pealkiri: Left 4 dead |
Täna hommikul pakkus juba demo preloadimist, mis sai ka ära tehtud. Suurus ~1GB. Demo peale suud vesistajad peaksid arvestama, et demo on ainult neile, kes Steamist mängu pre-purchase`sid.
ja 10 ... |
teema: Kommenteerimine: alliance |
switch
vastuseid: 530
vaadatud: 135828
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2008 10:46:32 pealkiri: Kommenteerimine: alliance |
sai pool arvutit müüdud! kõik väga kena.  |
teema: Spore |
switch
vastuseid: 371
vaadatud: 80532
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.09.2008 12:03:24 pealkiri: Spore |
| As wonderful as the content creation and sharing options are, the one consistent complaint Ive seen is that the gameplay seems to have been dumbed down for the sake of appealing to a more casua ... |
teema: Kommenteerimine: aix17 |
switch
vastuseid: 415
vaadatud: 108411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2008 21:55:54 pealkiri: Kommenteerimine: aix17 |
ostis HDMI-DVI kaabli.  |
teema: Kommenteerimine: NoohJ |
switch
vastuseid: 184
vaadatud: 37044
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.08.2008 17:34:47 pealkiri: Kommenteerimine: NoohJ |
| ostis läpaka prose! Raha ülekandega ette. Kõik ilus. |
teema: Telerite üldteema |
switch
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.08.2008 08:54:37 pealkiri: Telerite üldteema |
| ega keegi ei ole huvitatud DVI - HDMI kaablist 10m? Mul on üks üle. Või äkki tahab keegi vahetada 5m vastu? |
teema: Kommenteerimine: maka1 |
switch
vastuseid: 113
vaadatud: 38422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.06.2008 13:53:07 pealkiri: Kommenteerimine: maka1 |
Väga asjalik ja tore inimene - sai üks c2d läpaka prose ostetud. Tänud sulle  |
teema: Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused |
switch
vastuseid: 427
vaadatud: 100670
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.05.2008 14:39:17 pealkiri: Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused |
, Xperia on mu teine kandidaat, aga seda pole oodata enne sügist.
Aga suured tänud plusside-miinuste eest, võtan teadmiseks.
HTC Diamon Touch'i peale ei ole mõelnud?
Tundub huvitav aparaat ... |
teema: Left 4 dead |
switch
vastuseid: 623
vaadatud: 99501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.05.2008 17:39:24 pealkiri: Left 4 dead |
tundub olema CSSi zombi mode edasi arendus
lahe idee. |
teema: Kommenteerimine: Wiltz |
switch
vastuseid: 274
vaadatud: 132930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2008 16:20:31 pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz |
ostis prose.  |
teema: Kommenteerimine: hollywer |
switch
vastuseid: 9
vaadatud: 5942
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2008 20:45:09 pealkiri: Kommenteerimine: hollywer |
| sai üks vinge ja armastatud läpakas müüdud! Loodan ,et leidis hea uue kodu. |
teema: nVidia GeForce 9 seeria |
switch
vastuseid: 5471
vaadatud: 737294
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.02.2008 18:31:19 pealkiri: nVidia GeForce 9 seeria |
trubomoduli vendid iseenesest vaiksed - mul Abit Fatal1ty AN8 millel chipseti vent + 2 väikest lisa venti - need lärmavad kõigest nii või naa üle.
õhuringluse kohta ei oska midagi öelda kui ... |
| |