Avaleht
otsing leidis 365 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: matih22
switch

vastuseid: 235
vaadatud: 48153

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2019 23:34:53   pealkiri: Kommenteerimine: matih22
ostis asju - õigel ajal õiges kohas. kõik hea.
  teema: Kommenteerimine: Xvc
switch

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2016 11:45:41   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
sai läptop ostetud. kõik oli täpselt nii nagu lubatud ja ei mingit jama - 5+ kasutaja thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: OmmOs
switch

vastuseid: 172
vaadatud: 46370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2014 16:17:50   pealkiri: ostis mälu
kõik kena - vabandan omapoolse viivituse eest.
  teema: Kommenteerimine: ponks
switch

vastuseid: 34
vaadatud: 9481

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2013 19:20:07   pealkiri: Kommenteerimine: ponks
ostis gopro - kõik sujus!
  teema: Kommenteerimine: brabus2000
switch

vastuseid: 17
vaadatud: 4977

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2012 21:19:42   pealkiri: Kommenteerimine: brabus2000
ostis väga hea projektori. Loodan, et teenib sind veel kaua.
  teema: Kommenteerimine: RaleStinre
switch

vastuseid: 100
vaadatud: 8023

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2011 12:15:16   pealkiri: Kommenteerimine: RaleStinre
ostis läpaka - kõik väga viis.
icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: d-day
switch

vastuseid: 17
vaadatud: 7181

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2011 16:09:10   pealkiri: Kommenteerimine: d-day
usaldusväärne kasutaja - kandis raha täpselt nagu lubatud. Loodan, et oled kaubaga rahul. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: marken
switch

vastuseid: 111
vaadatud: 31777

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2011 17:33:31   pealkiri: Kommenteerimine: marken
ostsin arvuti - töötab nii nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: azx
switch

vastuseid: 22
vaadatud: 7503

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2011 15:07:55   pealkiri: Kommenteerimine: azx
Sai mõned asjad müüdud- asjalik inimene. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Diesel157
switch

vastuseid: 161
vaadatud: 52287

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2011 23:00:58   pealkiri: Kommenteerimine: Diesel157
ostis mälu - õigel ajal õiges kohas.
  teema: Kommenteerimine: StarLight
switch

vastuseid: 153
vaadatud: 39209

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2011 12:16:40   pealkiri: Kommenteerimine: StarLight
ostis monitori thumbs_up.gif
  teema: GSM turvaauk hirmutab sideettevõtteid
switch

vastuseid: 35
vaadatud: 14145

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 31.08.2009 16:25:55   pealkiri: GSM turvaauk hirmutab sideettevõtteid
[url=http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1055611/Taliban-using-Skype-phones-dodge-MI6.html]üks vanem uudis kes veel lugenud ei ole.
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
switch

vastuseid: 715
vaadatud: 147294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2009 15:44:18   pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus
Sai üks Nikkori objektiiv ostetud - kõik nii nagu lubatud. Raha läks ülekandega ette ja kaup saabus mõne tunni pärast. thumbs_up.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
switch

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682661

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.05.2009 09:55:20   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
mm
kui sa uue accounti teed, siis ju on 1 kuu enivei tasuta ja nii 3 korda konsooli kohta?

seda ma ei teadnud. Eks ma proovin siis teha. Suured tänud thumbs_up.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
switch

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682661

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.05.2009 09:39:14   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kas kellelgi Live Gold ühel või teisel viisil ei ole pakkuda?

tasuta? 1 kuu? 3 kuud? 48h?

Tahaks ära proovida.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: entusiast
switch

vastuseid: 103
vaadatud: 35481

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2009 10:11:47   pealkiri: Kommenteerimine: entusiast
sai mängukonsool ostetud posti vahendusel - raha läks ees ja kaup tuli väga ilusti pakitult tagant järgi. Kõik nii nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: Call of Duty: World at War
switch

vastuseid: 1290
vaadatud: 219488

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.04.2009 13:46:52   pealkiri: Call of Duty: World at War
see?

Kui jah siis mine selle video asukohta ja loe, seal kõrval on kirjas ju.

ei mitte see. Muidu cheat unlimited ammo jaoks on sf_use_ignoreammo 1

aga see kehtib ainult relvade kohta. Samas ...
  teema: Call of Duty: World at War
switch

vastuseid: 1290
vaadatud: 219488

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.04.2009 09:34:46   pealkiri: Call of Duty: World at War
kas keegi teab kuidas panna tööle cheat nazi zombies - unlimited bouncing betty. Olen näinud ühes serveris ja ei leia seda kuskilt. icon_rolleyes.gif
  teema: Call of Duty: World at War
switch

vastuseid: 1290
vaadatud: 219488

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2009 08:54:50   pealkiri: Call of Duty: World at War
kas keegi siit Elioni ühendusega zombi co oopi on edukalt hostinud? Mul nagu ei õnnestu - loading screen ja ainult mina syncron ära. Veidi ajapärast viskab välja ja ütleb, et pole piisavalt män ...
  teema: Kommenteerimine: Harlex
switch

vastuseid: 19
vaadatud: 8585

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2009 08:21:45   pealkiri: Kommenteerimine: Harlex
Ostis HD kaamera. Raha tuli ilusti ülekandega nii nagu lubatud. Kaup läks tagant järgi. Loodan, et kaamera teenib sind kaua. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Foxy
switch

vastuseid: 447
vaadatud: 69330

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2009 17:02:24   pealkiri: Kommenteerimine: Foxy
sai üks s939 emplaat ostetud - kandsin raha ette ja emaplaat tüli postiga järgi...ja töötab lausa. Pos6+ thumbs_up.gif
  teema: Abi:port forwarding ja torrent
switch

vastuseid: 25
vaadatud: 10273

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.03.2009 12:20:30   pealkiri: Abi:port forwarding ja torrent
Tere.

Mul siiani töötas kõik laitmatult, aga nüüd järsku näitab, et nat probleem. Pordid nagu suunatud ruuterist (113) aja ka azurese programmis sama. Aga ikka ei tule rohelist. Tahtsin tutt ...
  teema: Kommenteerimine: ozooner
switch

vastuseid: 157
vaadatud: 50203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2009 11:08:31   pealkiri: Kommenteerimine: ozooner
plexi sai ostetud! kõiki nii nagu peab. thumbs_up.gif
  teema: Call of Duty: World at War
switch

vastuseid: 1290
vaadatud: 219488

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2009 11:47:43   pealkiri: Call of Duty: World at War
patch on tore küll - aga zombi mod co op serverite browserit ära ei fixitud thumbs_down.gif
  teema: Call of Duty: World at War
switch

vastuseid: 1290
vaadatud: 219488

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.01.2009 12:24:22   pealkiri: Call of Duty: World at War
Sai uuesti proovitud - asi ikka väga kole. Vahet pole isegi kui see server browser kuvab mulle 200st serverist 4 -mis kõige hullem, et ei saa join in teha. Lihtsalt miski ei toimi..nagu tõesti hiir ...
  teema: Call of Duty: World at War
switch

vastuseid: 1290
vaadatud: 219488

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.01.2009 16:22:15   pealkiri: Call of Duty: World at War
tundub ikkagi, et tegu bugidega - vähemalt kõik väljamaa foorumid räägivad nii. Siin on üks vast kõige asjalikum vastus senini mille otsa komistasin:

Ok, here is the thing...

WaW has mor ...
  teema: Call of Duty: World at War
switch

vastuseid: 1290
vaadatud: 219488

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.01.2009 16:11:25   pealkiri: Call of Duty: World at War
Ma vaatasin HC filtriga ja leidis ka 1-2.
see on rohkem selline kokkulepimise asi ja siis valitakse spets servud mis on custom sätetega just selle mod-i jaoks.
Paljud neist pole vist avalikus nimek ...
  teema: Call of Duty: World at War
switch

vastuseid: 1290
vaadatud: 219488

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.01.2009 15:55:32   pealkiri: Call of Duty: World at War
oskab keegi öelda mis selle zombi co opiga on - server browser väidab, et scannib 55 serverit..nendest kuvab mulle 3 mille pingid 400-999.

1.1 Patch peal. On see lihtsalt nii ebapopulaarne või ...
  teema: Kommenteerimine: carbon
switch

vastuseid: 282
vaadatud: 65439

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2009 23:02:44   pealkiri: Kommenteerimine: carbon
Sai telefon ostetud - kõik väga kena.Tänud thumbs_up.gif
  teema: Inglismaa lubab politseil volituseta arvuteid häkkida
switch

vastuseid: 66
vaadatud: 23074

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 08.01.2009 15:19:37   pealkiri: Inglismaa lubab politseil volituseta arvuteid häkkida
tahaks kohe näha kuda see häkkimine siis välja näeb icon_lol.gif

eks nad ikka läbi selle mustvalge windowsi teevad midagi...
  teema: Inglismaa lubab politseil volituseta arvuteid häkkida
switch

vastuseid: 66
vaadatud: 23074

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 08.01.2009 09:59:31   pealkiri: Inglismaa lubab politseil volituseta arvuteid häkkida
mis see nüüd siis tehniliselt tähendab - et ei ole abi tulemüüridest, ketaste cryptidest jne..?

V for Vendetta
  teema: Kommenteerimine: evils
switch

vastuseid: 148
vaadatud: 42126

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2009 15:40:19   pealkiri: Kommenteerimine: evils
Sai üks sülearvuti müüdud. Kõik väga kena. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: marion23
switch

vastuseid: 30
vaadatud: 11676

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2008 21:12:44   pealkiri: Kommenteerimine: marion23
raha kanti ette ja kaup läks postiga järgi. 5+
  teema: Kommenteerimine: tarmot
switch

vastuseid: 161
vaadatud: 38379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2008 14:18:10   pealkiri: Kommenteerimine: tarmot
saatis raha ette - kaup läks postiga järgi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jay1024
switch

vastuseid: 63
vaadatud: 13200

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2008 15:20:44   pealkiri: Kommenteerimine: jay1024
ostis fotoka obje..kõik väga hea!
  teema: Kommenteerimine: von Wu
switch

vastuseid: 900
vaadatud: 196608

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2008 15:18:34   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
ostis telefoni kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: redart
switch

vastuseid: 87
vaadatud: 19634

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2008 15:17:59   pealkiri: Kommenteerimine: redart
kandis raha ette kaup läks tagant järgi. Kõik väga kena! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: enriorav
switch

vastuseid: 14
vaadatud: 5940

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2008 21:29:03   pealkiri: Kommenteerimine: enriorav
tegime tehingu postiteel. Väga tore ja usaldusväärne inimene. thumbs_up.gif
  teema: Left 4 dead
switch

vastuseid: 623
vaadatud: 99501

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2008 11:21:57   pealkiri: Left 4 dead
Täna hommikul pakkus juba demo preloadimist, mis sai ka ära tehtud. Suurus ~1GB. Demo peale suud vesistajad peaksid arvestama, et demo on ainult neile, kes Steamist mängu pre-purchase`sid.

ja 10 ...
  teema: Kommenteerimine: alliance
switch

vastuseid: 530
vaadatud: 135828

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2008 10:46:32   pealkiri: Kommenteerimine: alliance
sai pool arvutit müüdud! kõik väga kena. thumbs_up.gif
  teema: Spore
switch

vastuseid: 371
vaadatud: 80532

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.09.2008 12:03:24   pealkiri: Spore
As wonderful as the content creation and sharing options are, the one consistent complaint I’ve seen is that the gameplay seems to have been “dumbed down” for the sake of appealing to a more casua ...
  teema: Kommenteerimine: aix17
switch

vastuseid: 415
vaadatud: 108411

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2008 21:55:54   pealkiri: Kommenteerimine: aix17
ostis HDMI-DVI kaabli. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: NoohJ
switch

vastuseid: 184
vaadatud: 37044

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2008 17:34:47   pealkiri: Kommenteerimine: NoohJ
ostis läpaka prose! Raha ülekandega ette. Kõik ilus.
  teema: Telerite üldteema
switch

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907135

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.08.2008 08:54:37   pealkiri: Telerite üldteema
ega keegi ei ole huvitatud DVI - HDMI kaablist 10m? Mul on üks üle. Või äkki tahab keegi vahetada 5m vastu?
  teema: Kommenteerimine: maka1
switch

vastuseid: 113
vaadatud: 38422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.06.2008 13:53:07   pealkiri: Kommenteerimine: maka1
Väga asjalik ja tore inimene - sai üks c2d läpaka prose ostetud. Tänud sulle thumbs_up.gif
  teema: Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused
switch

vastuseid: 427
vaadatud: 100670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.05.2008 14:39:17   pealkiri: Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused
, Xperia on mu teine kandidaat, aga seda pole oodata enne sügist.
Aga suured tänud plusside-miinuste eest, võtan teadmiseks.

HTC Diamon Touch'i peale ei ole mõelnud?

Tundub huvitav aparaat ...
  teema: Left 4 dead
switch

vastuseid: 623
vaadatud: 99501

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.05.2008 17:39:24   pealkiri: Left 4 dead
tundub olema CSSi zombi mode edasi arendus icon_smile.gif

lahe idee.
  teema: Kommenteerimine: Wiltz
switch

vastuseid: 274
vaadatud: 132930

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2008 16:20:31   pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz
ostis prose. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hollywer
switch

vastuseid: 9
vaadatud: 5942

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2008 20:45:09   pealkiri: Kommenteerimine: hollywer
sai üks vinge ja armastatud läpakas müüdud! Loodan ,et leidis hea uue kodu.
  teema: nVidia GeForce 9 seeria
switch

vastuseid: 5471
vaadatud: 737294

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.02.2008 18:31:19   pealkiri: nVidia GeForce 9 seeria
trubomoduli vendid iseenesest vaiksed - mul Abit Fatal1ty AN8 millel chipseti vent + 2 väikest lisa venti - need lärmavad kõigest nii või naa üle.

õhuringluse kohta ei oska midagi öelda kui ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.