Avaleht
otsing leidis 29 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: priit0208
subatomic

vastuseid: 35
vaadatud: 7658

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2021 11:12:38   pealkiri: Kommenteerimine: priit0208
Ostsin Thinkpadile klaviatuuri, igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
subatomic

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 22.06.2021 14:24:19   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere!

Mis võimalused oled Samsung S9+ (SM-G965F/DS) ekraan+puute vahetamiseks? Sai kõva löögi vastu ekraani, klass katki, osa ekraanist näitab valget, osaline puutetundlikkuse kadu. Tänud!
...
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
subatomic

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 19.06.2021 13:17:13   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere!

Mis võimalused oled Samsung S9+ (SM-G965F/DS) ekraan+puute vahetamiseks? Sai kõva löögi vastu ekraani, klass katki, osa ekraanist näitab valget, osaline puutetundlikkuse kadu. Tänud!
  teema: Kommenteerimine: kris
subatomic

vastuseid: 17
vaadatud: 13093

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.08.2020 14:32:56   pealkiri: Kommenteerimine: kris
Ostsin tel. Väga meeldiv tehing! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: smurfer
subatomic

vastuseid: 350
vaadatud: 74791

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2018 17:36:07   pealkiri: Kommenteerimine: smurfer
Ostsin docki, kõik igati hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: a.pajuste
subatomic

vastuseid: 9
vaadatud: 3348

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2017 19:42:55   pealkiri: Kommenteerimine: a.pajuste
Ostsin telefoni, igati positiivne kogemus. Asjalik ja vastutulelik müüja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: matu21
subatomic

vastuseid: 1392
vaadatud: 226269

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2017 22:39:09   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
Ostsin arvuti, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
subatomic

vastuseid: 1309
vaadatud: 272753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2017 13:56:11   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Ostsin mälud, asjade käik kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
subatomic

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 21.12.2015 16:27:10   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere!

Seadme mudel: HTC One S
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Klaas katki, puutetundlikkus korras, ekraan korras. Kas saab telefoni korda teha ja kui palju maksma läheks?

Tänud
  teema: Kommenteerimine: JRISETH
subatomic

vastuseid: 231
vaadatud: 53902

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2015 13:01:07   pealkiri: Kommenteerimine: JRISETH
Ostsin akupanga. Pani kiirelt paki posti. Kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jalkpall
subatomic

vastuseid: 586
vaadatud: 130038

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2015 12:49:29   pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall
Vahetas mu telefonil ekraaniklaasi ära. Töö kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
subatomic

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 04.08.2015 12:44:53   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere,

Seadme mudel: Samsung Galaxy Core (GT-I8260)
Seadme värv: Sinine
Mure/Muu info: Ekraani klaasis mõra, puutetundlikkus ei tööta, LCD töötab, palju kordategemine maksaks?

Tänud

E ...
  teema: Kommenteerimine: rainramm
subatomic

vastuseid: 0
vaadatud: 190

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.06.2014 14:11:22   pealkiri: Kommenteerimine: rainramm
Ostsin telefoni. Kõik igati hästi thumbs_up.gif
  teema: 30.08.2013 lõunane interneti anomaalia
subatomic

vastuseid: 2
vaadatud: 1457

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.08.2013 18:56:29   pealkiri: 30.08.2013 lõunane interneti anomaalia
Eenetil oli väga laialdane katkestus sel ajal, vt graafikud http://muhkkatk.eenet.ee/muhud/uhu?rr=tln-gw . Ülikoolid jm haridusasutused olid ühenduseta.

Eeneti kodulehel on kirjutatud: "Akadeemi ...
  teema: Kommenteerimine: radarist
subatomic

vastuseid: 54
vaadatud: 11726

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2011 13:03:23   pealkiri: Kommenteerimine: radarist
Ostsin ZTE blade'i. Kõik sujus ja sain asjalikke vastuseid oma spetsiifilistele küsimustele thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: xtr
subatomic

vastuseid: 329
vaadatud: 97134

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2009 13:15:56   pealkiri: Kommenteerimine: xtr
Ostsin videokaardi, kõik laabus ja tõi selle mulle tartusse kätte ära ka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raceboy
subatomic

vastuseid: 318
vaadatud: 75495

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2007 13:41:19   pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy
Ostsin prose. Kõik korras.
  teema: avastati uus MS Windows XP "saladus" CPU konfi kohta
subatomic

vastuseid: 353
vaadatud: 94076

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.07.2004 00:18:14   pealkiri: avastati uus MS Windows XP "saladus" CPU konfi kohta
Esiteks lühidalt minu arvuti konfiguratsioon: P3 450, 384MB RAM, i440bx kiibistik, windowsi ketas 7200rpm, GF2MX (32mb)

Tegin selle tweaki oma arvutile ära ilma formattimata viisil (topicus lehel ...
  teema: mõttetu mäng
subatomic

vastuseid: 59
vaadatud: 18876

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 09.06.2003 22:59:01   pealkiri: mõttetu mäng
Hakkasin mõtlema et kui ma poleks avastanud seda rehreshi, kas siis seal ka niuksed skoorid oleks icon_razz.gif. mitte et ma mingit tänu taga ajaks, aga lihtsalt huvi pärast.

jah oleks küll, sest paljud ke ...
  teema: mõttetu mäng
subatomic

vastuseid: 59
vaadatud: 18876

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 09.06.2003 19:37:00   pealkiri: mõttetu mäng
hehe, ma näitasin siis seda mängu runescape mängijatele, esimesed tulemused: ahp^ 31337 punkti ja ahp 13338 punkti. muidu mäng täitsa nagu rs ju icon_biggrin.gif minu tipuks jäi ~6000 ja siis ei refreshinud e ...
  teema: Millest võib tuleneda selline nähtus... ?!
subatomic

vastuseid: 18
vaadatud: 3214

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.05.2003 19:37:39   pealkiri: Millest võib tuleneda selline nähtus... ?!

... siit võib vist nüüd igaüks järeldada, et see kontroller ei lükka mitte teps end automaatselt aeglasema seadme kiiruse peale vaid on ikka suuteline eristama erineva kiirusega seadmeid ja ne ...
  teema: Pasiiv jahutusega video??
subatomic

vastuseid: 11
vaadatud: 3186

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.03.2003 19:26:15   pealkiri: Pasiiv jahutusega video??
nvidia poole pealt peaks olema GF3 ti200, aga sinna on vaja panna ise mingi suurem radikas. stock passiiv cooleriga oli vist viimati GF2MX (saab ka yldse ilma jahutuseta). ati kohta ei tea, mõned nõ ...
  teema: Helikaart või hiir?
subatomic

vastuseid: 4
vaadatud: 1677

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 11.03.2003 14:20:03   pealkiri: Helikaart või hiir?
minul on samasugune asi, et hiire liigutusi kuuleb kõlaritest, siis kui helijuhe ja hiirejuhe pikalt külg külje kõrval jooksevad. eriti oli see probleem kui helijuhe oli mingi ise (ja halvasti) jo ...
  teema: Runescape
subatomic

vastuseid: 2842
vaadatud: 540901

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.10.2002 20:23:00   pealkiri: Runescape
ma tegin ikka mõne questi kah, jube kerged on kõik kahjuks. yldse tundub rune sellise mänguna milles pro-ks saamiseks midagi muud peale rohke vabaaja vaja ei lähegi...
  teema: Runescape
subatomic

vastuseid: 2842
vaadatud: 540901

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.09.2002 22:21:00   pealkiri: Runescape
ma mingi 1 kuu mängisin vahepeal, siis sai kõrini. liiga korduva tegevusega mäng minu jaoks. tyybi nimi on aol__1 , lvl 53 pure kui kedagi huvitab.
  teema: Kõlari valmistamine kõvakettast
subatomic

vastuseid: 44
vaadatud: 18850

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 12.07.2002 00:08:00   pealkiri: Kõlari valmistamine kõvakettast
http://www.andrew.cmu.edu/~hsakr/hdspeakers/hdspeakers.htm

HardForumil arutati seda, keegi tegi omale mingist umbes mikromootorist ka kõlari. Isegi LED oli küljes, mis muusika järgi vilkus.
  teema: kõige parem error
subatomic

vastuseid: 1337
vaadatud: 575526

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.05.2002 16:54:00   pealkiri: kõige parem error
mõned on minu omad, mõned kuskilt mujalt:

http://www.hot.ee/subatomic/1jjhj.jpg
http://www.hot.ee/subatomic/Capture_08152000_092924.jpg
http://www.hot.ee/subatomic/Capture_08282000_184457.jpg
...
  teema: 3DMark2001se skoorid
subatomic

vastuseid: 7732
vaadatud: 1332730

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.03.2002 12:25:00   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
skoor: 1900

config:
P3 450
GF2MX @ 210/210
384mb ram cas322
440bx
  teema: 3DMark2001se skoorid
subatomic

vastuseid: 7732
vaadatud: 1332730

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.01.2002 10:41:00   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
p2 400
384mb cas322
se440bx2
gf2mx @ 210/210
winxp
det 23.11
maxtor 60gb

3DMark2001: 1296 (parim oma configiga)

mul andis küll XP punkte juurde icon_smile.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.