|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: priit0208 |
subatomic
vastuseid: 35
vaadatud: 7658
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2021 11:12:38 pealkiri: Kommenteerimine: priit0208 |
Ostsin Thinkpadile klaviatuuri, igati positiivne  |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
subatomic
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286
|
foorum: Töövahendus postitatud: 22.06.2021 14:24:19 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Tere!
Mis võimalused oled Samsung S9+ (SM-G965F/DS) ekraan+puute vahetamiseks? Sai kõva löögi vastu ekraani, klass katki, osa ekraanist näitab valget, osaline puutetundlikkuse kadu. Tänud!
... |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
subatomic
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286
|
foorum: Töövahendus postitatud: 19.06.2021 13:17:13 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Tere!
Mis võimalused oled Samsung S9+ (SM-G965F/DS) ekraan+puute vahetamiseks? Sai kõva löögi vastu ekraani, klass katki, osa ekraanist näitab valget, osaline puutetundlikkuse kadu. Tänud! |
teema: Kommenteerimine: kris |
subatomic
vastuseid: 17
vaadatud: 13093
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2020 14:32:56 pealkiri: Kommenteerimine: kris |
Ostsin tel. Väga meeldiv tehing!  |
teema: Kommenteerimine: smurfer |
subatomic
vastuseid: 350
vaadatud: 74791
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2018 17:36:07 pealkiri: Kommenteerimine: smurfer |
Ostsin docki, kõik igati hästi  |
teema: Kommenteerimine: a.pajuste |
subatomic
vastuseid: 9
vaadatud: 3348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2017 19:42:55 pealkiri: Kommenteerimine: a.pajuste |
Ostsin telefoni, igati positiivne kogemus. Asjalik ja vastutulelik müüja  |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
subatomic
vastuseid: 1392
vaadatud: 226269
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2017 22:39:09 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
Ostsin arvuti, kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
subatomic
vastuseid: 1309
vaadatud: 272753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2017 13:56:11 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Ostsin mälud, asjade käik kiire ja korralik  |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
subatomic
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286
|
foorum: Töövahendus postitatud: 21.12.2015 16:27:10 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Tere!
Seadme mudel: HTC One S
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Klaas katki, puutetundlikkus korras, ekraan korras. Kas saab telefoni korda teha ja kui palju maksma läheks?
Tänud |
teema: Kommenteerimine: JRISETH |
subatomic
vastuseid: 231
vaadatud: 53902
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2015 13:01:07 pealkiri: Kommenteerimine: JRISETH |
Ostsin akupanga. Pani kiirelt paki posti. Kaup korralik  |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
subatomic
vastuseid: 586
vaadatud: 130038
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2015 12:49:29 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
Vahetas mu telefonil ekraaniklaasi ära. Töö kiire ja korralik  |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
subatomic
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286
|
foorum: Töövahendus postitatud: 04.08.2015 12:44:53 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Tere,
Seadme mudel: Samsung Galaxy Core (GT-I8260)
Seadme värv: Sinine
Mure/Muu info: Ekraani klaasis mõra, puutetundlikkus ei tööta, LCD töötab, palju kordategemine maksaks?
Tänud
E ... |
teema: Kommenteerimine: rainramm |
subatomic
vastuseid: 0
vaadatud: 190
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.06.2014 14:11:22 pealkiri: Kommenteerimine: rainramm |
Ostsin telefoni. Kõik igati hästi  |
teema: 30.08.2013 lõunane interneti anomaalia |
subatomic
vastuseid: 2
vaadatud: 1457
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.08.2013 18:56:29 pealkiri: 30.08.2013 lõunane interneti anomaalia |
Eenetil oli väga laialdane katkestus sel ajal, vt graafikud http://muhkkatk.eenet.ee/muhud/uhu?rr=tln-gw . Ülikoolid jm haridusasutused olid ühenduseta.
Eeneti kodulehel on kirjutatud: "Akadeemi ... |
teema: Kommenteerimine: radarist |
subatomic
vastuseid: 54
vaadatud: 11726
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2011 13:03:23 pealkiri: Kommenteerimine: radarist |
Ostsin ZTE blade'i. Kõik sujus ja sain asjalikke vastuseid oma spetsiifilistele küsimustele  |
teema: Kommenteerimine: xtr |
subatomic
vastuseid: 329
vaadatud: 97134
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2009 13:15:56 pealkiri: Kommenteerimine: xtr |
Ostsin videokaardi, kõik laabus ja tõi selle mulle tartusse kätte ära ka  |
teema: Kommenteerimine: Raceboy |
subatomic
vastuseid: 318
vaadatud: 75495
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2007 13:41:19 pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy |
| Ostsin prose. Kõik korras. |
teema: avastati uus MS Windows XP "saladus" CPU konfi kohta |
subatomic
vastuseid: 353
vaadatud: 94076
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.07.2004 00:18:14 pealkiri: avastati uus MS Windows XP "saladus" CPU konfi kohta |
Esiteks lühidalt minu arvuti konfiguratsioon: P3 450, 384MB RAM, i440bx kiibistik, windowsi ketas 7200rpm, GF2MX (32mb)
Tegin selle tweaki oma arvutile ära ilma formattimata viisil (topicus lehel ... |
teema: mõttetu mäng |
subatomic
vastuseid: 59
vaadatud: 18876
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 09.06.2003 22:59:01 pealkiri: mõttetu mäng |
Hakkasin mõtlema et kui ma poleks avastanud seda rehreshi, kas siis seal ka niuksed skoorid oleks . mitte et ma mingit tänu taga ajaks, aga lihtsalt huvi pärast.
jah oleks küll, sest paljud ke ... |
teema: mõttetu mäng |
subatomic
vastuseid: 59
vaadatud: 18876
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 09.06.2003 19:37:00 pealkiri: mõttetu mäng |
hehe, ma näitasin siis seda mängu runescape mängijatele, esimesed tulemused: ahp^ 31337 punkti ja ahp 13338 punkti. muidu mäng täitsa nagu rs ju minu tipuks jäi ~6000 ja siis ei refreshinud e ... |
teema: Millest võib tuleneda selline nähtus... ?! |
subatomic
vastuseid: 18
vaadatud: 3214
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.05.2003 19:37:39 pealkiri: Millest võib tuleneda selline nähtus... ?! |
... siit võib vist nüüd igaüks järeldada, et see kontroller ei lükka mitte teps end automaatselt aeglasema seadme kiiruse peale vaid on ikka suuteline eristama erineva kiirusega seadmeid ja ne ... |
teema: Pasiiv jahutusega video?? |
subatomic
vastuseid: 11
vaadatud: 3186
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.03.2003 19:26:15 pealkiri: Pasiiv jahutusega video?? |
| nvidia poole pealt peaks olema GF3 ti200, aga sinna on vaja panna ise mingi suurem radikas. stock passiiv cooleriga oli vist viimati GF2MX (saab ka yldse ilma jahutuseta). ati kohta ei tea, mõned nõ ... |
teema: Helikaart või hiir? |
subatomic
vastuseid: 4
vaadatud: 1677
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.03.2003 14:20:03 pealkiri: Helikaart või hiir? |
| minul on samasugune asi, et hiire liigutusi kuuleb kõlaritest, siis kui helijuhe ja hiirejuhe pikalt külg külje kõrval jooksevad. eriti oli see probleem kui helijuhe oli mingi ise (ja halvasti) jo ... |
teema: Runescape |
subatomic
vastuseid: 2842
vaadatud: 540901
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.10.2002 20:23:00 pealkiri: Runescape |
| ma tegin ikka mõne questi kah, jube kerged on kõik kahjuks. yldse tundub rune sellise mänguna milles pro-ks saamiseks midagi muud peale rohke vabaaja vaja ei lähegi... |
teema: Runescape |
subatomic
vastuseid: 2842
vaadatud: 540901
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.09.2002 22:21:00 pealkiri: Runescape |
| ma mingi 1 kuu mängisin vahepeal, siis sai kõrini. liiga korduva tegevusega mäng minu jaoks. tyybi nimi on aol__1 , lvl 53 pure kui kedagi huvitab. |
teema: Kõlari valmistamine kõvakettast |
subatomic
vastuseid: 44
vaadatud: 18850
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 12.07.2002 00:08:00 pealkiri: Kõlari valmistamine kõvakettast |
http://www.andrew.cmu.edu/~hsakr/hdspeakers/hdspeakers.htm
HardForumil arutati seda, keegi tegi omale mingist umbes mikromootorist ka kõlari. Isegi LED oli küljes, mis muusika järgi vilkus. |
teema: kõige parem error |
subatomic
vastuseid: 1337
vaadatud: 575526
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 22.05.2002 16:54:00 pealkiri: kõige parem error |
mõned on minu omad, mõned kuskilt mujalt:
http://www.hot.ee/subatomic/1jjhj.jpg
http://www.hot.ee/subatomic/Capture_08152000_092924.jpg
http://www.hot.ee/subatomic/Capture_08282000_184457.jpg
... |
teema: 3DMark2001se skoorid |
subatomic
vastuseid: 7732
vaadatud: 1332730
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.03.2002 12:25:00 pealkiri: 3DMark2001se skoorid |
skoor: 1900
config:
P3 450
GF2MX @ 210/210
384mb ram cas322
440bx
|
teema: 3DMark2001se skoorid |
subatomic
vastuseid: 7732
vaadatud: 1332730
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.01.2002 10:41:00 pealkiri: 3DMark2001se skoorid |
p2 400
384mb cas322
se440bx2
gf2mx @ 210/210
winxp
det 23.11
maxtor 60gb
3DMark2001: 1296 (parim oma configiga)
mul andis küll XP punkte juurde  |
| |