Avaleht
otsing leidis 59 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: -Watercooling-
statius h1

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728127

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 19.07.2024 20:06:35   pealkiri: -Watercooling-
Sai ka siis suurem hooldus vesijahutusele ette võetud, aastal 2019 sai siis selline asi kokku ehitatud:
https://www.upload.ee/thumb/16878004/XVRM6742.JPEGhttps://www.upload.ee/thumb/16877979/IMG_326 ...
  teema: Arvutikastist pildid siia
statius h1

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380372

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.01.2019 20:12:55   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
To statius h1 kast on ok aga see vesi jahutuse komponentide järjestus vedeliku voolu suhtes tekitab küsimuse ehk siis enda loogika järgi teeks ma nii et,
pump+cpu+radikas+gpu+radikas aga sul pump+ ...
  teema: Arvutikastist pildid siia
statius h1

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380372

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.01.2019 22:35:22   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
, väga viisakas. mis kast on? spec ilmselt muidu sama mis profiilis?
Specid samad mis profiilis, kastiks inwin 303 ja gpu block BYKSKI ning ülejäänud jahutus kõik barrowi toodang.
  teema: Arvutikastist pildid siia
statius h1

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380372

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.01.2019 19:43:05   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
, Nu täitsa vinge ju thumbs_up.gif Kas need on Lian Li rgb pikendused muidu?
Jah Lian Li kaablid, võiksid natuke pikemad olla ja ei paindu hästi muidu enam vähem.
  teema: Arvutikastist pildid siia
statius h1

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380372

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.01.2019 18:54:45   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
https://www.upload.ee/thumb/9415913/IMG_20190112_130346.jpg
  teema: Siia vesijahutusega korpuste pilte
statius h1

vastuseid: 122
vaadatud: 120401

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.01.2019 14:30:47   pealkiri: Siia vesijahutusega korpuste pilte
Sai ka natuke ehitatud jälle, üks 360 radikas alla juurde ja videokas ka lõpuks vee all. icon_smile.gif
https://www.upload.ee/thumb/9415915/IMG_20190112_131115.jpghttps://www.upload.ee/thumb/9415916/IMG_2019 ...
  teema: Siia vesijahutusega korpuste pilte
statius h1

vastuseid: 122
vaadatud: 120401

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.05.2018 00:22:30   pealkiri: Siia vesijahutusega korpuste pilte
Sai ka elu esimene vesijahutus kokku pandud.
https://www.upload.ee/thumb/8412253/IMG_20180506_235530.jpg

Suured tänud kasutajale Sants, kes pani ostukorvi kokku ja andis nõu. icon_smile.gif
  teema: Escape From Tarkov
statius h1

vastuseid: 628
vaadatud: 233124

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2017 00:11:23   pealkiri: Escape From Tarkov
Sai ka üks pingeline mäng tehtud üle pika aja, algul mõtlesin et lähen lihtsalt püstoliga nalja tegema aga lõpuks väljusin sellise varustusega:
https://www.upload.ee/thumb/7737358/2017-12-05 ...
  teema: Escape From Tarkov
statius h1

vastuseid: 628
vaadatud: 233124

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2017 13:54:20   pealkiri: Escape From Tarkov
Tähtis on ikka et EU versioon mängust oleks muidu peadki VPN-iga mängima jääma, mängul regiooni lukk peal.
  teema: Escape From Tarkov
statius h1

vastuseid: 628
vaadatud: 233124

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2017 13:24:05   pealkiri: Escape From Tarkov
Kui Šveitsi alt osta siis makse juurde ei tulnud ainult mingi paypali tehingu tasu natuke üle kolme euri ja aadressi ega midagi muutma ei pidanud, toimis ilusti.
Ise kasutasin Hola rakendust chrom ...
  teema: Escape From Tarkov
statius h1

vastuseid: 628
vaadatud: 233124

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2017 01:03:26   pealkiri: Escape From Tarkov
VPN-iga saab enamus maksudest mööda, endal läks paypaliga 3 euri juurde maksudena ainult.
  teema: Escape From Tarkov
statius h1

vastuseid: 628
vaadatud: 233124

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.11.2017 21:00:24   pealkiri: Escape From Tarkov
Erinevatesse ruumidesse saab, kust võib midagi head leida ja ühes mapis peaks võtmega saama ühe shortcuti ka lahti, et kiiremini oma kraamiga ära põgeneda saaks, keegi targem võib täpsemalt ...
  teema: Escape From Tarkov
statius h1

vastuseid: 628
vaadatud: 233124

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.11.2017 19:32:30   pealkiri: Escape From Tarkov
Olen nüüd mõned päevad mänginud ja oman seda kõige odavamat versiooni mängust. Ruumi võiks alati rohkem olla aga ei häiri, kui ruumi vaja müüd mingit mõttetut nodi maha ja hoiustad ainult ...
  teema: Escape From Tarkov
statius h1

vastuseid: 628
vaadatud: 233124

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2017 01:44:56   pealkiri: Escape From Tarkov
Sai ka mäng ära ostetud, päris pingeline tundub ja midagi väga aru veel ei saa, ühes mapis suutsin ainult exiti üles leida.
Kui keegi tahab koos mängida võib sõbraks lisada, kasutajanimi on ...
  teema: Huawei P10
statius h1

vastuseid: 72
vaadatud: 34271

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.07.2017 22:19:22   pealkiri: Huawei P10
Olen ka kuu aega p10 omanik, igati rahul ja kaitseklaasi ostsin tele2 14 euri maksis ja jäi täitsa normaalne peale, ei häiri miski.
Kui kedagi kaamera kvaliteet huvitab siis proovisin mõned pildi ...
  teema: My Summer Car
statius h1

vastuseid: 339
vaadatud: 159369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2016 10:59:02   pealkiri: My Summer Car
Shortcut täitsa töötab, lihtsalt peab ühe koha peal natu rahulikumalt võtma icon_biggrin.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
statius h1

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874877

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 17.07.2016 17:20:03   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kas ma olen ainuke kellele inglismaalt pakid viimasel ajal maru kaua kohale tulevad? icon_biggrin.gif
  teema: Battlefield 1
statius h1

vastuseid: 2839
vaadatud: 720136

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.06.2016 20:35:01   pealkiri: Battlefield 1
, hardcore modes sureb 1 hit kehasse.
Okei ei teadnudki icon_biggrin.gif
  teema: Battlefield 1
statius h1

vastuseid: 2839
vaadatud: 720136

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.06.2016 20:25:49   pealkiri: Battlefield 1
Häirib veits battlefieldis see, et snaipriga lastes ei sure vastane ühe laksuga maha kui just pähe ei lase.
  teema: DayZ
statius h1

vastuseid: 1690
vaadatud: 428831

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.06.2016 21:30:39   pealkiri: DayZ
Kui keegi veel experimentalit siit mängib võib steami lisada: Zladka
  teema: Mis tarkvara viimati ostsid?
statius h1

vastuseid: 42
vaadatud: 13181

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.02.2016 21:43:27   pealkiri: Mis tarkvara viimati ostsid?
Ostnud olen ainult mängud mida tahan multiplayeris mängida ja pirada ei saa, kõik ülejäänud tarkvara alati piraat.
  teema: Euro Truck Simulator 2
statius h1

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.05.2014 17:53:22   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
, kerge rahakood?
Tõmmatud save game. icon_biggrin.gif
  teema: Euro Truck Simulator 2
statius h1

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.05.2014 22:56:30   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Ambsterdami ja Rotterdami vahel oli hetk tagasi päris korralik ummik. icon_smile.gif
Mõned pildid ka:
http://cloud-2.steampowered.com/ugc/598163381343629554/4995FD084B3CB2C1BACE35F4B4172A98228AC45E/
http:/ ...
  teema: Probleem arvutiga
statius h1

vastuseid: 6
vaadatud: 2168

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 09.05.2014 22:09:10   pealkiri: Probleem arvutiga
tundub et videokaart pees.
toiteplokk, mis mudel?

Toiteplokk mingi SL-500A 500W mis mingi 4 aastat vana.
  teema: Probleem arvutiga
statius h1

vastuseid: 6
vaadatud: 2168

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 09.05.2014 21:29:41   pealkiri: Probleem arvutiga
Tere!

Viimasel ajal on arvuti hakanud jukerdama, peaaegu alati kui öösel ülesse ärkan on arvutil selline pilt ees : http://www.upload.ee/image/4046557/WP_20140503_001.jpg ja aitab ainult restar ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
statius h1

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2014 19:58:11   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Multiplayer täitsa töötab, päeval mängisin veits ja tegin mõned pildid ka: http://steamcommunity.com/id/Zladka/screenshots/?appid=227300
Teised mängiad ainult lagivad natuke ja sõiduautod ja ...
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
statius h1

vastuseid: 2015
vaadatud: 516539

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2013 05:18:13   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Üks mängu võti:

4770599304858867095702859
  teema: Diablo III
statius h1

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540751

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2013 19:10:17   pealkiri: Diablo III
Kust saaks hea hinnaga diablo 3 osta? icon_smile.gif icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: trip
statius h1

vastuseid: 405
vaadatud: 82866

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2013 00:22:39   pealkiri: Kommenteerimine: trip
Kiire ja korralik tehing! thumbs_up.gif
  teema: Diablo III
statius h1

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540751

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2013 18:13:06   pealkiri: Diablo III
kust oleks kõige odavam seda mängu hetkel osta?
  teema: Euro Truck Simulator 2
statius h1

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.04.2013 19:59:08   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
keegi mõnda talve modi teab mis teed libedaks teeks?
  teema: Battlefield 3
statius h1

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481728

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.03.2013 22:31:38   pealkiri: Battlefield 3
kas keegi oleks nõus mulle laenama oma origin kasutajat?icon_biggrin.gif
tahaks proovida kuidas mp mu arvutis jookseb, võin oma steami kasutajat vastu anda kui kedagi mõni mäng huvitab kasutajanimi: jaagup1996 ...
  teema: Arma 3
statius h1

vastuseid: 2018
vaadatud: 475181

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.03.2013 15:24:11   pealkiri: Arma 3
kellel mõni võti üle siis võib mulle anda:)
steam: k2znakalle
  teema: Arma 3
statius h1

vastuseid: 2018
vaadatud: 475181

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.03.2013 18:46:18   pealkiri: Arma 3
4 giga rami
protsessot E7500
videokaart HD7770
Mis arvate kas jookseb mäng?
  teema: Battlefield 3
statius h1

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481728

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.02.2013 19:47:53   pealkiri: Battlefield 3
kas single-playeris ja multiplayeris väga suur fpsi vahe?
kui single-player töötab enam vähem normaalselt siis on mõtet mäng osta?icon_biggrin.gif

küll ta jookseb.. võid igaks juhuks specid anda

4 gi ...
  teema: Battlefield 3
statius h1

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481728

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.02.2013 19:09:13   pealkiri: Battlefield 3
kas single-playeris ja multiplayeris väga suur fpsi vahe?
kui single-player töötab enam vähem normaalselt siis on mõtet mäng osta?icon_biggrin.gif
  teema: Telerite üldteema
statius h1

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907285

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.02.2013 22:15:43   pealkiri: Telerite üldteema
Mida sellisest telerist arvate?
kas oleks mõtet osta?
http://www.euronics.ee/tootekaart/47341/TV_ja_kodukinod/Televiisorid/KDL32EX650BAE2
  teema: Casemod
statius h1

vastuseid: 27
vaadatud: 11320

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 11.02.2013 01:56:02   pealkiri: Casemod
Kinnisesse osasse läheks arvatavasti toiteplokk, kõvaketas, radikas ja pump.
Kas arvuti töölepaneku nupp võib olla mingi täiesti tavaline lüliti? icon_lol.gif
  teema: Casemod
statius h1

vastuseid: 27
vaadatud: 11320

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 10.02.2013 17:56:51   pealkiri: Casemod
Mis sellisest arvate?
http://www.upload.ee/thumb/3061725/laudsdsds.pnghttp://www.upload.ee/thumb/3061747/laud-.-.png
  teema: Casemod
statius h1

vastuseid: 27
vaadatud: 11320

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 09.02.2013 12:57:25   pealkiri: Casemod
Oskaks keegi soovitada paremat disaini vesijahutuse jaoks?icon_smile.gif
  teema: Casemod
statius h1

vastuseid: 27
vaadatud: 11320

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 08.02.2013 08:06:13   pealkiri: Casemod
esialgu õhuga aga plaanis vesijahutus paigaldada.
  teema: -Watercooling-
statius h1

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728127

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 07.02.2013 00:45:15   pealkiri: -Watercooling-
Mida sellisest komplektist arvate?
http://www.modikomp.ee/vesijahutused/3831109863190/
  teema: Casemod
statius h1

vastuseid: 27
vaadatud: 11320

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 06.02.2013 20:49:34   pealkiri: Casemod
Tekkis mõte et võiks oma arvutiga midagi huvitavat teha ja otsustasingi, et võiks arvuti laua sisse ehitada umbes nagu sellel pildil:
http://www.modmag.net/wp-content/uploads/2012/09/derevyanniyi- ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
statius h1

vastuseid: 4132
vaadatud: 960741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2012 12:23:56   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Palju Zpsy käest ostes mäng maksab?
  teema: Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!)
statius h1

vastuseid: 117
vaadatud: 33132

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 02.10.2012 22:33:58   pealkiri: Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!)
kaagup@hot.ee
  teema: Sleeping Dogs
statius h1

vastuseid: 342
vaadatud: 59955

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.09.2012 13:04:24   pealkiri: Sleeping Dogs
võtan new game ja siis jookseb laadimise ajal kokku.
  teema: Battlefield 3
statius h1

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481728

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.09.2012 10:46:37   pealkiri: Battlefield 3
kui panen join server tuleb kastike kus launching battlefield 3 aga edasi ei juhtu midagi.icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: zpsy
statius h1

vastuseid: 824
vaadatud: 139303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2012 12:24:44   pealkiri: Kommenteerimine: zpsy
ostsin bf3 võtme thumbs_up.gif
  teema: Battlefield 3
statius h1

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481728

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.08.2012 07:47:00   pealkiri: Battlefield 3
ostsin uue videokaardi (gigabyte hd7770) ja cpu e7500 2.93 GHz kas saaksin normaalselt multiplayerit m2ngida?icon_biggrin.gif
  teema: Counter Strike
statius h1

vastuseid: 1016
vaadatud: 220945

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2012 00:21:18   pealkiri: Counter Strike
Pohmakas #1 Public [FastDL] - 80.79.126.220:27050 Liitu juba täna
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.