|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: -Watercooling- |
statius h1
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728127
|
foorum: Jahutus postitatud: 19.07.2024 20:06:35 pealkiri: -Watercooling- |
Sai ka siis suurem hooldus vesijahutusele ette võetud, aastal 2019 sai siis selline asi kokku ehitatud:
https://www.upload.ee/thumb/16878004/XVRM6742.JPEGhttps://www.upload.ee/thumb/16877979/IMG_326 ... |
teema: Arvutikastist pildid siia |
statius h1
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380372
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.01.2019 20:12:55 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
To statius h1 kast on ok aga see vesi jahutuse komponentide järjestus vedeliku voolu suhtes tekitab küsimuse ehk siis enda loogika järgi teeks ma nii et,
pump+cpu+radikas+gpu+radikas aga sul pump+ ... |
teema: Arvutikastist pildid siia |
statius h1
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380372
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.01.2019 22:35:22 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
, väga viisakas. mis kast on? spec ilmselt muidu sama mis profiilis?
Specid samad mis profiilis, kastiks inwin 303 ja gpu block BYKSKI ning ülejäänud jahutus kõik barrowi toodang. |
teema: Arvutikastist pildid siia |
statius h1
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380372
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.01.2019 19:43:05 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
, Nu täitsa vinge ju Kas need on Lian Li rgb pikendused muidu?
Jah Lian Li kaablid, võiksid natuke pikemad olla ja ei paindu hästi muidu enam vähem. |
teema: Arvutikastist pildid siia |
statius h1
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380372
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.01.2019 18:54:45 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
| https://www.upload.ee/thumb/9415913/IMG_20190112_130346.jpg |
teema: Siia vesijahutusega korpuste pilte |
statius h1
vastuseid: 122
vaadatud: 120401
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.01.2019 14:30:47 pealkiri: Siia vesijahutusega korpuste pilte |
Sai ka natuke ehitatud jälle, üks 360 radikas alla juurde ja videokas ka lõpuks vee all.
https://www.upload.ee/thumb/9415915/IMG_20190112_131115.jpghttps://www.upload.ee/thumb/9415916/IMG_2019 ... |
teema: Siia vesijahutusega korpuste pilte |
statius h1
vastuseid: 122
vaadatud: 120401
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.05.2018 00:22:30 pealkiri: Siia vesijahutusega korpuste pilte |
Sai ka elu esimene vesijahutus kokku pandud.
https://www.upload.ee/thumb/8412253/IMG_20180506_235530.jpg
Suured tänud kasutajale Sants, kes pani ostukorvi kokku ja andis nõu.  |
teema: Escape From Tarkov |
statius h1
vastuseid: 628
vaadatud: 233124
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2017 00:11:23 pealkiri: Escape From Tarkov |
Sai ka üks pingeline mäng tehtud üle pika aja, algul mõtlesin et lähen lihtsalt püstoliga nalja tegema aga lõpuks väljusin sellise varustusega:
https://www.upload.ee/thumb/7737358/2017-12-05 ... |
teema: Escape From Tarkov |
statius h1
vastuseid: 628
vaadatud: 233124
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.11.2017 13:54:20 pealkiri: Escape From Tarkov |
| Tähtis on ikka et EU versioon mängust oleks muidu peadki VPN-iga mängima jääma, mängul regiooni lukk peal. |
teema: Escape From Tarkov |
statius h1
vastuseid: 628
vaadatud: 233124
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.11.2017 13:24:05 pealkiri: Escape From Tarkov |
Kui Šveitsi alt osta siis makse juurde ei tulnud ainult mingi paypali tehingu tasu natuke üle kolme euri ja aadressi ega midagi muutma ei pidanud, toimis ilusti.
Ise kasutasin Hola rakendust chrom ... |
teema: Escape From Tarkov |
statius h1
vastuseid: 628
vaadatud: 233124
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.11.2017 01:03:26 pealkiri: Escape From Tarkov |
| VPN-iga saab enamus maksudest mööda, endal läks paypaliga 3 euri juurde maksudena ainult. |
teema: Escape From Tarkov |
statius h1
vastuseid: 628
vaadatud: 233124
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.11.2017 21:00:24 pealkiri: Escape From Tarkov |
| Erinevatesse ruumidesse saab, kust võib midagi head leida ja ühes mapis peaks võtmega saama ühe shortcuti ka lahti, et kiiremini oma kraamiga ära põgeneda saaks, keegi targem võib täpsemalt ... |
teema: Escape From Tarkov |
statius h1
vastuseid: 628
vaadatud: 233124
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.11.2017 19:32:30 pealkiri: Escape From Tarkov |
| Olen nüüd mõned päevad mänginud ja oman seda kõige odavamat versiooni mängust. Ruumi võiks alati rohkem olla aga ei häiri, kui ruumi vaja müüd mingit mõttetut nodi maha ja hoiustad ainult ... |
teema: Escape From Tarkov |
statius h1
vastuseid: 628
vaadatud: 233124
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2017 01:44:56 pealkiri: Escape From Tarkov |
Sai ka mäng ära ostetud, päris pingeline tundub ja midagi väga aru veel ei saa, ühes mapis suutsin ainult exiti üles leida.
Kui keegi tahab koos mängida võib sõbraks lisada, kasutajanimi on ... |
teema: Huawei P10 |
statius h1
vastuseid: 72
vaadatud: 34271
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.07.2017 22:19:22 pealkiri: Huawei P10 |
Olen ka kuu aega p10 omanik, igati rahul ja kaitseklaasi ostsin tele2 14 euri maksis ja jäi täitsa normaalne peale, ei häiri miski.
Kui kedagi kaamera kvaliteet huvitab siis proovisin mõned pildi ... |
teema: My Summer Car |
statius h1
vastuseid: 339
vaadatud: 159369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2016 10:59:02 pealkiri: My Summer Car |
Shortcut täitsa töötab, lihtsalt peab ühe koha peal natu rahulikumalt võtma  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
statius h1
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874877
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 17.07.2016 17:20:03 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Kas ma olen ainuke kellele inglismaalt pakid viimasel ajal maru kaua kohale tulevad?  |
teema: Battlefield 1 |
statius h1
vastuseid: 2839
vaadatud: 720136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.06.2016 20:35:01 pealkiri: Battlefield 1 |
, hardcore modes sureb 1 hit kehasse.
Okei ei teadnudki  |
teema: Battlefield 1 |
statius h1
vastuseid: 2839
vaadatud: 720136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.06.2016 20:25:49 pealkiri: Battlefield 1 |
| Häirib veits battlefieldis see, et snaipriga lastes ei sure vastane ühe laksuga maha kui just pähe ei lase. |
teema: DayZ |
statius h1
vastuseid: 1690
vaadatud: 428831
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.06.2016 21:30:39 pealkiri: DayZ |
| Kui keegi veel experimentalit siit mängib võib steami lisada: Zladka |
teema: Mis tarkvara viimati ostsid? |
statius h1
vastuseid: 42
vaadatud: 13181
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.02.2016 21:43:27 pealkiri: Mis tarkvara viimati ostsid? |
| Ostnud olen ainult mängud mida tahan multiplayeris mängida ja pirada ei saa, kõik ülejäänud tarkvara alati piraat. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
statius h1
vastuseid: 4132
vaadatud: 960741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.05.2014 17:53:22 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
, kerge rahakood?
Tõmmatud save game.  |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
statius h1
vastuseid: 4132
vaadatud: 960741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.05.2014 22:56:30 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Ambsterdami ja Rotterdami vahel oli hetk tagasi päris korralik ummik.
Mõned pildid ka:
http://cloud-2.steampowered.com/ugc/598163381343629554/4995FD084B3CB2C1BACE35F4B4172A98228AC45E/
http:/ ... |
teema: Probleem arvutiga |
statius h1
vastuseid: 6
vaadatud: 2168
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 09.05.2014 22:09:10 pealkiri: Probleem arvutiga |
tundub et videokaart pees.
toiteplokk, mis mudel?
Toiteplokk mingi SL-500A 500W mis mingi 4 aastat vana. |
teema: Probleem arvutiga |
statius h1
vastuseid: 6
vaadatud: 2168
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 09.05.2014 21:29:41 pealkiri: Probleem arvutiga |
Tere!
Viimasel ajal on arvuti hakanud jukerdama, peaaegu alati kui öösel ülesse ärkan on arvutil selline pilt ees : http://www.upload.ee/image/4046557/WP_20140503_001.jpg ja aitab ainult restar ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
statius h1
vastuseid: 4132
vaadatud: 960741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2014 19:58:11 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Multiplayer täitsa töötab, päeval mängisin veits ja tegin mõned pildid ka: http://steamcommunity.com/id/Zladka/screenshots/?appid=227300
Teised mängiad ainult lagivad natuke ja sõiduautod ja ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
statius h1
vastuseid: 2015
vaadatud: 516539
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2013 05:18:13 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
Üks mängu võti:
4770599304858867095702859 |
teema: Diablo III |
statius h1
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540751
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.12.2013 19:10:17 pealkiri: Diablo III |
Kust saaks hea hinnaga diablo 3 osta?  |
teema: Kommenteerimine: trip |
statius h1
vastuseid: 405
vaadatud: 82866
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2013 00:22:39 pealkiri: Kommenteerimine: trip |
Kiire ja korralik tehing!  |
teema: Diablo III |
statius h1
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540751
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2013 18:13:06 pealkiri: Diablo III |
| kust oleks kõige odavam seda mängu hetkel osta? |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
statius h1
vastuseid: 4132
vaadatud: 960741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.04.2013 19:59:08 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| keegi mõnda talve modi teab mis teed libedaks teeks? |
teema: Battlefield 3 |
statius h1
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2013 22:31:38 pealkiri: Battlefield 3 |
kas keegi oleks nõus mulle laenama oma origin kasutajat?
tahaks proovida kuidas mp mu arvutis jookseb, võin oma steami kasutajat vastu anda kui kedagi mõni mäng huvitab kasutajanimi: jaagup1996 ... |
teema: Arma 3 |
statius h1
vastuseid: 2018
vaadatud: 475181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.03.2013 15:24:11 pealkiri: Arma 3 |
kellel mõni võti üle siis võib mulle anda:)
steam: k2znakalle |
teema: Arma 3 |
statius h1
vastuseid: 2018
vaadatud: 475181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.03.2013 18:46:18 pealkiri: Arma 3 |
4 giga rami
protsessot E7500
videokaart HD7770
Mis arvate kas jookseb mäng? |
teema: Battlefield 3 |
statius h1
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.02.2013 19:47:53 pealkiri: Battlefield 3 |
kas single-playeris ja multiplayeris väga suur fpsi vahe?
kui single-player töötab enam vähem normaalselt siis on mõtet mäng osta?
küll ta jookseb.. võid igaks juhuks specid anda
4 gi ... |
teema: Battlefield 3 |
statius h1
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.02.2013 19:09:13 pealkiri: Battlefield 3 |
kas single-playeris ja multiplayeris väga suur fpsi vahe?
kui single-player töötab enam vähem normaalselt siis on mõtet mäng osta? |
teema: Telerite üldteema |
statius h1
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907285
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.02.2013 22:15:43 pealkiri: Telerite üldteema |
Mida sellisest telerist arvate?
kas oleks mõtet osta?
http://www.euronics.ee/tootekaart/47341/TV_ja_kodukinod/Televiisorid/KDL32EX650BAE2 |
teema: Casemod |
statius h1
vastuseid: 27
vaadatud: 11320
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 11.02.2013 01:56:02 pealkiri: Casemod |
Kinnisesse osasse läheks arvatavasti toiteplokk, kõvaketas, radikas ja pump.
Kas arvuti töölepaneku nupp võib olla mingi täiesti tavaline lüliti?  |
teema: Casemod |
statius h1
vastuseid: 27
vaadatud: 11320
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 10.02.2013 17:56:51 pealkiri: Casemod |
Mis sellisest arvate?
http://www.upload.ee/thumb/3061725/laudsdsds.pnghttp://www.upload.ee/thumb/3061747/laud-.-.png |
teema: Casemod |
statius h1
vastuseid: 27
vaadatud: 11320
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 09.02.2013 12:57:25 pealkiri: Casemod |
Oskaks keegi soovitada paremat disaini vesijahutuse jaoks? |
teema: Casemod |
statius h1
vastuseid: 27
vaadatud: 11320
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 08.02.2013 08:06:13 pealkiri: Casemod |
| esialgu õhuga aga plaanis vesijahutus paigaldada. |
teema: -Watercooling- |
statius h1
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728127
|
foorum: Jahutus postitatud: 07.02.2013 00:45:15 pealkiri: -Watercooling- |
Mida sellisest komplektist arvate?
http://www.modikomp.ee/vesijahutused/3831109863190/ |
teema: Casemod |
statius h1
vastuseid: 27
vaadatud: 11320
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 06.02.2013 20:49:34 pealkiri: Casemod |
Tekkis mõte et võiks oma arvutiga midagi huvitavat teha ja otsustasingi, et võiks arvuti laua sisse ehitada umbes nagu sellel pildil:
http://www.modmag.net/wp-content/uploads/2012/09/derevyanniyi- ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
statius h1
vastuseid: 4132
vaadatud: 960741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2012 12:23:56 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| Palju Zpsy käest ostes mäng maksab? |
teema: Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!) |
statius h1
vastuseid: 117
vaadatud: 33132
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 02.10.2012 22:33:58 pealkiri: Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!) |
| kaagup@hot.ee |
teema: Sleeping Dogs |
statius h1
vastuseid: 342
vaadatud: 59955
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.09.2012 13:04:24 pealkiri: Sleeping Dogs |
| võtan new game ja siis jookseb laadimise ajal kokku. |
teema: Battlefield 3 |
statius h1
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.09.2012 10:46:37 pealkiri: Battlefield 3 |
kui panen join server tuleb kastike kus launching battlefield 3 aga edasi ei juhtu midagi. |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
statius h1
vastuseid: 824
vaadatud: 139303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2012 12:24:44 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
ostsin bf3 võtme  |
teema: Battlefield 3 |
statius h1
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.08.2012 07:47:00 pealkiri: Battlefield 3 |
ostsin uue videokaardi (gigabyte hd7770) ja cpu e7500 2.93 GHz kas saaksin normaalselt multiplayerit m2ngida? |
teema: Counter Strike |
statius h1
vastuseid: 1016
vaadatud: 220945
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2012 00:21:18 pealkiri: Counter Strike |
| Pohmakas #1 Public [FastDL] - 80.79.126.220:27050 Liitu juba täna |
| |