Avaleht
otsing leidis 442 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
sputnik

vastuseid: 3379
vaadatud: 983803

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.05.2018 19:07:42   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Kas Elisas on tänapäeval ikka torrentid blokeeritud?
  teema: Telerite üldteema
sputnik

vastuseid: 19211
vaadatud: 4909449

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.06.2013 21:22:35   pealkiri: Telerite üldteema
LG 42LM669S vs. 42LM660S vs. 42LM671S

Või siis maksta natuke rohkem ja äkki võtta 760/765?

Või äkki mingit muud soovitust u.800 euri ringis?
  teema: Telerite üldteema
sputnik

vastuseid: 19211
vaadatud: 4909449

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.04.2012 19:30:36   pealkiri: Telerite üldteema
Soov 32'' LED LCD ja peab olema DVB-T toega (Zoom Box-i kaarti peab saama kasutada)
Vaadatakse ainult telekat, ei mingeid mänge..

Endale on silma jäänud need kaks telekat
http://www.euronics.e ...
  teema: HTC Wildfire (S)
sputnik

vastuseid: 469
vaadatud: 143834

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.04.2012 20:28:40   pealkiri: HTC Wildfire (S)
Näoraamatu app-i kui kasutan (paar korda kuus), siis login sisse, ise ta end ei uuenda

Netist sain jälile, et probleem võib olla google mail-is, mis üritab syncida ja kui vahepeal ebaõnnestub, ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
sputnik

vastuseid: 2303
vaadatud: 957296

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.04.2012 18:14:49   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Nojah ebayst saab 20-30ga ja ametlikust esindusest koos vahetusega 60 eest icon_biggrin.gif
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
sputnik

vastuseid: 2303
vaadatud: 957296

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.04.2012 16:51:14   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Sony Ericsson Live with Walkman - pealmine klaas koos vahetusega?
  teema: HTC Wildfire (S)
sputnik

vastuseid: 469
vaadatud: 143834

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.04.2012 16:41:31   pealkiri: HTC Wildfire (S)
Probleem selline, et minu Wildfire S (2.3.5) on viimased kuud hakanud netti kulutama. Esimesed 4-5 kuud läks keskmiselt 150-200mb kuus (netis surfan paar korda nädalas max 5minutit, põhiline osa on ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.04.2011 21:00:43   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Mina isiklikult ei ole pildistamisega normaalsed juba üle aasta tegelenud. Kola kogub tolmu ja muud asjad on peale tulnud icon_biggrin.gif

Sults - sorry kui mõnda valusat närvi puudutasin icon_rolleyes.gif
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.04.2011 07:42:16   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Ei ole siin aasta või kaks käinud ning lappasin kiiruga viimased 5lk läbi. Peab ütlema, et tase on ikka väga madalaks langenud icon_rolleyes.gif
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.12.2009 00:51:19   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
sinu oma? ühes teises foorumis nägin koos rohkemate piltidega juba icon_biggrin.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
sputnik

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685062

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.12.2009 16:23:23   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
kas error 0020 puhul on mingit parandamist veel loota või läheb prügimäele?
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.11.2009 00:57:30   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Rehv ei meeldi mullegi aga see sai korraks tehtud aint 1 klõps ja kõik icon_biggrin.gif
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.11.2009 15:39:30   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
http://sputnik.planet.ee/Auto/%fclemiste2.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.11.2009 14:07:23   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://fc04.deviantart.com/fs50/i/2009/305/9/6/Weeds_by_kaheksa.jpg
http://fc01.deviantart.com/fs51/i/2009/305/5/9/Ecco_by_kaheksa.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.10.2009 00:00:15   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://fc02.deviantart.com/fs50/i/2009/293/1/4/Shopping_by_kaheksa.jpg
http://fc05.deviantart.com/fs50/i/2009/293/2/b/BLOCK_24a_by_kaheksa.jpg
  teema: Sinine ekraan ja must auk
sputnik

vastuseid: 6
vaadatud: 1807

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.10.2009 20:33:00   pealkiri: Sinine ekraan ja must auk
2-2,5 aastat vana Asus P5LD2 SE mobo on, aga õnneks vist 775 soketiga PCI-E mobosid veel liigub
  teema: Sinine ekraan ja must auk
sputnik

vastuseid: 6
vaadatud: 1807

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.10.2009 17:09:06   pealkiri: Sinine ekraan ja must auk
Korpust avades selgus, et kivi pealt on radikas eemaldunud ning termoliim on muutunud selliseks vedelaks ja alla jooksnud. Kivi on arvatavasti ülekuumenenud ja kutu?
  teema: Sinine ekraan ja must auk
sputnik

vastuseid: 6
vaadatud: 1807

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.10.2009 21:42:57   pealkiri: Sinine ekraan ja must auk
kas kontrollida ei saa kuidagi ?
  teema: Sinine ekraan ja must auk
sputnik

vastuseid: 6
vaadatud: 1807

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.10.2009 21:28:00   pealkiri: Sinine ekraan ja must auk
Arvuti jooksis paar korda kokku, siis viskas ette sinise ekraani ( fatal error... ). Peale seda enam arvuti pilti ette ei võta. Vajutad nuppu, tuled lähevad põlema, ventikad hakkavad käima, aga mo ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.09.2009 17:48:07   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Lisaks ka midagi vahelduseks icon_biggrin.gif

http://fc02.deviantart.com/fs50/i/2009/257/2/1/Park_a_Car_by_kaheksa.jpg
http://fc09.deviantart.com/fs50/i/2009/257/2/4/Clone_by_kaheksa.jpg
http://fc09.deviantart ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.08.2009 10:15:49   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
seal jah icon_biggrin.gif
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.08.2009 20:17:04   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Lisaks ka midagi vahepeal icon_biggrin.gif
http://fc05.deviantart.com/fs46/i/2009/222/5/4/Exit_Left_Stage_by_kaheksa.jpg
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.07.2009 09:38:32   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
- 716 ? icon_biggrin.gif
  teema: Canoni arutelu
sputnik

vastuseid: 3923
vaadatud: 901018

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.06.2009 17:04:55   pealkiri: Canoni arutelu
Kas nii on mitme objektiiviga? Või ainult ühega? 40D on ilmastikukindel küll aga kas seal ees olnud objektiiv ka seda oli?

proovisin: canoni 17-85(KIT), 100mm fix, 50mm fix ja sigma 70-300 ning ...
  teema: Canoni arutelu
sputnik

vastuseid: 3923
vaadatud: 901018

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.06.2009 16:44:14   pealkiri: Canoni arutelu
Tegin nende õpetuste järgi. Võtsin obje küljest, CF kaardi seest, laadisin aku täis ja panin kaamera tööle. Ilma obje ja mälukaardita jookseb ikka kokku peale paari pilti ehk siis on arvatavas ...
  teema: Canoni arutelu
sputnik

vastuseid: 3923
vaadatud: 901018

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.06.2009 15:41:12   pealkiri: Canoni arutelu
, kas oled proovinud tehase algseaded "taastada" icon_rolleyes.gif

proovitud - ei midagi

vaata bajoneti klemmid üle. kui mustad, siis puhasta ära

puhastatud - ei midagi
  teema: Canoni arutelu
sputnik

vastuseid: 3923
vaadatud: 901018

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.06.2009 13:49:49   pealkiri: Canon EOS 40D jookseb kokku
Probleem selles, fotokas laseb teha paar pilti ja siis viskab ette kirja:
Err 99
Shooting is not possible.
Turn the power switch to <OFF> and <ON> again or re-install the battery

Tee ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 23.06.2009 11:42:55   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
kapo laseb su kohe maha vist kui sellel lähened icon_biggrin.gif
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.06.2009 19:18:44   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Ideesid kus Musta BMW E60 Shadowline-i pildistada Tallinnas. Mulle kohe üldse ei meeldi mustasid autosid pildistada icon_biggrin.gif
  teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
sputnik

vastuseid: 4216
vaadatud: 1026508

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.06.2009 16:20:56   pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
Kas keegi teab kes on Eestis Manfrotto maaletooja/esindaja?
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.06.2009 00:12:49   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
kus vana kaamera läks?
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.06.2009 16:38:22   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://fc05.deviantart.com/fs46/i/2009/162/5/1/Cherry_Poppin___by_kaheksa.jpg
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.06.2009 19:52:06   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
see korsten häirib mind icon_biggrin.gif
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.06.2009 17:50:31   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
teine pilt on mõnus icon_biggrin.gif
hõbedaste autode omanikel ikka on vedanud icon_biggrin.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.06.2009 01:45:20   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
keegi hetkel Tallinnas udu ei pildista? Ei ole ammu nii paksu udu näinud icon_biggrin.gif
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.06.2009 18:30:41   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
See on siililegi selge, et need pildid tehti paadi vettelaskmise käigus icon_biggrin.gif
Minagi oleks eelistanud M3-e linnapildis või mõne tööstushoone ees
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.06.2009 17:55:38   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
- ohh seda väikest fotomaailma icon_biggrin.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.06.2009 01:13:21   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
- kust sa nii täpselt asukohta ?
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.06.2009 01:12:18   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
vasakpoolses tules on niiskus sees vaata tihendid üle icon_biggrin.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.06.2009 19:00:41   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
hmmm ... kas see ämblik jalutas ringi seal Norra allikate kandis?

http://y.delfi.ee/orig/127977/6360945_mluCcG.jpeg

jalutas icon_rolleyes.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.06.2009 18:27:08   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://fc01.deviantart.com/fs48/i/2009/159/d/3/Spider_Spidy_Speeding_by_kaheksa.jpg
http://fc04.deviantart.com/fs49/i/2009/159/b/6/On_Off_by_kaheksa.jpg
http://fc02.deviantart.com/fs43/i/2009/159/f/ ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.06.2009 22:13:00   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
võiks ju terav olla mingi osa ? icon_confused.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.06.2009 18:59:13   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://fc04.deviantart.com/fs43/i/2009/158/3/b/Golden_Beer_by_kaheksa.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.06.2009 12:42:01   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
kas ainult mulle tundub, et väike nägu on suure pea külge ära eksinud icon_biggrin.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.06.2009 08:43:38   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://fc06.deviantart.com/fs43/i/2009/152/7/3/Little_Miss_Sunshine_by_kaheksa.jpg
Kuidas, kus, millal, millega tehtud? Muidu super !

Oma aias, Harjumaal, Sigma 70-300 APO Macro icon_rolleyes.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.06.2009 21:18:06   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://fc06.deviantart.com/fs43/i/2009/152/7/3/Little_Miss_Sunshine_by_kaheksa.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 25.05.2009 16:56:02   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://fc00.deviantart.com/fs44/i/2009/145/c/3/White_Spring_by_kaheksa.jpg
http://fc09.deviantart.com/fs45/i/2009/145/6/4/Highrise_by_kaheksa.jpg
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.04.2009 23:15:03   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
see nii lähedal et tundub et aint statiivi ots aknast välja ja korras
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
sputnik

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.04.2009 09:08:18   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
- lipp on sinna hiljem lisatud ?
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
sputnik

vastuseid: 3677
vaadatud: 888189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.04.2009 22:39:43   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Hõbedane 2005 Audi A8 Tallinnas - ideesid?
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.