|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
sputnik
vastuseid: 3379
vaadatud: 983803
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.05.2018 19:07:42 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
| Kas Elisas on tänapäeval ikka torrentid blokeeritud? |
teema: Telerite üldteema |
sputnik
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909449
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.06.2013 21:22:35 pealkiri: Telerite üldteema |
LG 42LM669S vs. 42LM660S vs. 42LM671S
Või siis maksta natuke rohkem ja äkki võtta 760/765?
Või äkki mingit muud soovitust u.800 euri ringis? |
teema: Telerite üldteema |
sputnik
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909449
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.04.2012 19:30:36 pealkiri: Telerite üldteema |
Soov 32'' LED LCD ja peab olema DVB-T toega (Zoom Box-i kaarti peab saama kasutada)
Vaadatakse ainult telekat, ei mingeid mänge..
Endale on silma jäänud need kaks telekat
http://www.euronics.e ... |
teema: HTC Wildfire (S) |
sputnik
vastuseid: 469
vaadatud: 143834
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.04.2012 20:28:40 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
Näoraamatu app-i kui kasutan (paar korda kuus), siis login sisse, ise ta end ei uuenda
Netist sain jälile, et probleem võib olla google mail-is, mis üritab syncida ja kui vahepeal ebaõnnestub, ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
sputnik
vastuseid: 2303
vaadatud: 957296
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.04.2012 18:14:49 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Nojah ebayst saab 20-30ga ja ametlikust esindusest koos vahetusega 60 eest  |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
sputnik
vastuseid: 2303
vaadatud: 957296
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.04.2012 16:51:14 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Sony Ericsson Live with Walkman - pealmine klaas koos vahetusega? |
teema: HTC Wildfire (S) |
sputnik
vastuseid: 469
vaadatud: 143834
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.04.2012 16:41:31 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
| Probleem selline, et minu Wildfire S (2.3.5) on viimased kuud hakanud netti kulutama. Esimesed 4-5 kuud läks keskmiselt 150-200mb kuus (netis surfan paar korda nädalas max 5minutit, põhiline osa on ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.04.2011 21:00:43 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Mina isiklikult ei ole pildistamisega normaalsed juba üle aasta tegelenud. Kola kogub tolmu ja muud asjad on peale tulnud
Sults - sorry kui mõnda valusat närvi puudutasin  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.04.2011 07:42:16 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Ei ole siin aasta või kaks käinud ning lappasin kiiruga viimased 5lk läbi. Peab ütlema, et tase on ikka väga madalaks langenud  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.12.2009 00:51:19 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
sinu oma? ühes teises foorumis nägin koos rohkemate piltidega juba  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
sputnik
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685062
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.12.2009 16:23:23 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| kas error 0020 puhul on mingit parandamist veel loota või läheb prügimäele? |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.11.2009 00:57:30 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Rehv ei meeldi mullegi aga see sai korraks tehtud aint 1 klõps ja kõik  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.11.2009 15:39:30 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
| http://sputnik.planet.ee/Auto/%fclemiste2.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.11.2009 14:07:23 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://fc04.deviantart.com/fs50/i/2009/305/9/6/Weeds_by_kaheksa.jpg
http://fc01.deviantart.com/fs51/i/2009/305/5/9/Ecco_by_kaheksa.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.10.2009 00:00:15 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://fc02.deviantart.com/fs50/i/2009/293/1/4/Shopping_by_kaheksa.jpg
http://fc05.deviantart.com/fs50/i/2009/293/2/b/BLOCK_24a_by_kaheksa.jpg |
teema: Sinine ekraan ja must auk |
sputnik
vastuseid: 6
vaadatud: 1807
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.10.2009 20:33:00 pealkiri: Sinine ekraan ja must auk |
| 2-2,5 aastat vana Asus P5LD2 SE mobo on, aga õnneks vist 775 soketiga PCI-E mobosid veel liigub |
teema: Sinine ekraan ja must auk |
sputnik
vastuseid: 6
vaadatud: 1807
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.10.2009 17:09:06 pealkiri: Sinine ekraan ja must auk |
| Korpust avades selgus, et kivi pealt on radikas eemaldunud ning termoliim on muutunud selliseks vedelaks ja alla jooksnud. Kivi on arvatavasti ülekuumenenud ja kutu? |
teema: Sinine ekraan ja must auk |
sputnik
vastuseid: 6
vaadatud: 1807
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.10.2009 21:42:57 pealkiri: Sinine ekraan ja must auk |
| kas kontrollida ei saa kuidagi ? |
teema: Sinine ekraan ja must auk |
sputnik
vastuseid: 6
vaadatud: 1807
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.10.2009 21:28:00 pealkiri: Sinine ekraan ja must auk |
| Arvuti jooksis paar korda kokku, siis viskas ette sinise ekraani ( fatal error... ). Peale seda enam arvuti pilti ette ei võta. Vajutad nuppu, tuled lähevad põlema, ventikad hakkavad käima, aga mo ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.09.2009 17:48:07 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Lisaks ka midagi vahelduseks
http://fc02.deviantart.com/fs50/i/2009/257/2/1/Park_a_Car_by_kaheksa.jpg
http://fc09.deviantart.com/fs50/i/2009/257/2/4/Clone_by_kaheksa.jpg
http://fc09.deviantart ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.08.2009 10:15:49 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
seal jah  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.08.2009 20:17:04 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Lisaks ka midagi vahepeal
http://fc05.deviantart.com/fs46/i/2009/222/5/4/Exit_Left_Stage_by_kaheksa.jpg |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.07.2009 09:38:32 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
- 716 ?  |
teema: Canoni arutelu |
sputnik
vastuseid: 3923
vaadatud: 901018
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.06.2009 17:04:55 pealkiri: Canoni arutelu |
Kas nii on mitme objektiiviga? Või ainult ühega? 40D on ilmastikukindel küll aga kas seal ees olnud objektiiv ka seda oli?
proovisin: canoni 17-85(KIT), 100mm fix, 50mm fix ja sigma 70-300 ning ... |
teema: Canoni arutelu |
sputnik
vastuseid: 3923
vaadatud: 901018
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.06.2009 16:44:14 pealkiri: Canoni arutelu |
| Tegin nende õpetuste järgi. Võtsin obje küljest, CF kaardi seest, laadisin aku täis ja panin kaamera tööle. Ilma obje ja mälukaardita jookseb ikka kokku peale paari pilti ehk siis on arvatavas ... |
teema: Canoni arutelu |
sputnik
vastuseid: 3923
vaadatud: 901018
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.06.2009 15:41:12 pealkiri: Canoni arutelu |
, kas oled proovinud tehase algseaded "taastada"
proovitud - ei midagi
vaata bajoneti klemmid üle. kui mustad, siis puhasta ära
puhastatud - ei midagi |
teema: Canoni arutelu |
sputnik
vastuseid: 3923
vaadatud: 901018
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.06.2009 13:49:49 pealkiri: Canon EOS 40D jookseb kokku |
Probleem selles, fotokas laseb teha paar pilti ja siis viskab ette kirja:
Err 99
Shooting is not possible.
Turn the power switch to <OFF> and <ON> again or re-install the battery
Tee ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.06.2009 11:42:55 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
kapo laseb su kohe maha vist kui sellel lähened  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 22.06.2009 19:18:44 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Ideesid kus Musta BMW E60 Shadowline-i pildistada Tallinnas. Mulle kohe üldse ei meeldi mustasid autosid pildistada  |
teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
sputnik
vastuseid: 4216
vaadatud: 1026508
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.06.2009 16:20:56 pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
| Kas keegi teab kes on Eestis Manfrotto maaletooja/esindaja? |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.06.2009 00:12:49 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| kus vana kaamera läks? |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.06.2009 16:38:22 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://fc05.deviantart.com/fs46/i/2009/162/5/1/Cherry_Poppin___by_kaheksa.jpg |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.06.2009 19:52:06 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
see korsten häirib mind  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.06.2009 17:50:31 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
teine pilt on mõnus
hõbedaste autode omanikel ikka on vedanud  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.06.2009 01:45:20 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
keegi hetkel Tallinnas udu ei pildista? Ei ole ammu nii paksu udu näinud  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.06.2009 18:30:41 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
See on siililegi selge, et need pildid tehti paadi vettelaskmise käigus
Minagi oleks eelistanud M3-e linnapildis või mõne tööstushoone ees |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.06.2009 17:55:38 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
- ohh seda väikest fotomaailma  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.06.2009 01:13:21 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| - kust sa nii täpselt asukohta ? |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.06.2009 01:12:18 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
vasakpoolses tules on niiskus sees vaata tihendid üle  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.06.2009 19:00:41 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
hmmm ... kas see ämblik jalutas ringi seal Norra allikate kandis?
http://y.delfi.ee/orig/127977/6360945_mluCcG.jpeg
jalutas  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.06.2009 18:27:08 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://fc01.deviantart.com/fs48/i/2009/159/d/3/Spider_Spidy_Speeding_by_kaheksa.jpg
http://fc04.deviantart.com/fs49/i/2009/159/b/6/On_Off_by_kaheksa.jpg
http://fc02.deviantart.com/fs43/i/2009/159/f/ ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.06.2009 22:13:00 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
võiks ju terav olla mingi osa ?  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.06.2009 18:59:13 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://fc04.deviantart.com/fs43/i/2009/158/3/b/Golden_Beer_by_kaheksa.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.06.2009 12:42:01 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
kas ainult mulle tundub, et väike nägu on suure pea külge ära eksinud  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.06.2009 08:43:38 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://fc06.deviantart.com/fs43/i/2009/152/7/3/Little_Miss_Sunshine_by_kaheksa.jpg
Kuidas, kus, millal, millega tehtud? Muidu super !
Oma aias, Harjumaal, Sigma 70-300 APO Macro  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.06.2009 21:18:06 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://fc06.deviantart.com/fs43/i/2009/152/7/3/Little_Miss_Sunshine_by_kaheksa.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 25.05.2009 16:56:02 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://fc00.deviantart.com/fs44/i/2009/145/c/3/White_Spring_by_kaheksa.jpg
http://fc09.deviantart.com/fs45/i/2009/145/6/4/Highrise_by_kaheksa.jpg |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.04.2009 23:15:03 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
| see nii lähedal et tundub et aint statiivi ots aknast välja ja korras |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
sputnik
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217698
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.04.2009 09:08:18 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| - lipp on sinna hiljem lisatud ? |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
sputnik
vastuseid: 3677
vaadatud: 888189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.04.2009 22:39:43 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
| Hõbedane 2005 Audi A8 Tallinnas - ideesid? |
| |