Avaleht
otsing leidis 53 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Tupsu
slegg

vastuseid: 233
vaadatud: 91150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2007 19:10:14   pealkiri: Kommenteerimine: Tupsu
Hüvad toorikud sain. Kõik bro thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Baarimees
slegg

vastuseid: 24
vaadatud: 10526

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2007 01:38:41   pealkiri: Kommenteerimine: Baarimees
Äri sujus ilusasti thumbs_up.gif
Usaldusväärne tegelane.
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
slegg

vastuseid: 1830
vaadatud: 513754

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 08.04.2007 17:37:24   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Uninstallimine sellise probleemi lahendamiseks tundub küll pisut nagu kirvega kure püüdmine.

Ehk Sul seadetest pandud paika, et alusta sama lehega, millega viimati lõpetasid. Juhtub see PDF ole ...
  teema: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011]
slegg

vastuseid: 1133
vaadatud: 236667

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.02.2007 10:53:51   pealkiri: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011]
Logitech MX Revolution beer_yum.gif
  teema: Millist antiviirust kasutad?
slegg

vastuseid: 855
vaadatud: 165230

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.02.2007 06:36:40   pealkiri: Millist antiviirust kasutad?
NOD32 minu lemmik ammusest ajast. Proovinud teisigi vahelduseks, kuid siiani alati tagasi NOD32 juurde pöördunud. Vaikimisi paigalduse käigus ei aktiveerita millegipärast aga jah kõiki mooduleid. ...
  teema: Võrdleme oma USB-mälupulki
slegg

vastuseid: 824
vaadatud: 343240

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.02.2007 06:25:29   pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki
mälupulk: PQI Cool Drive U339 Pro
suurus: 512MB
http://slegg.pri.ee/pic/flashmemorytoolkit_pqi.jpg

Testi ajal olid USB pesades ka Wireless hiir, ID-kaardi lugeja ja väljalülitet skänner. Kui ...
  teema: Ülevaade: Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse :: Hiired
slegg

vastuseid: 203
vaadatud: 63896

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 02.11.2006 18:21:17   pealkiri: Ülevaade: Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse
On ikka, aga kui "Smart Shift" sisse lülitatud, siis omistatakse rulliklõpsule automaatselt "Manual Shift" ehk valimisvõimalus kahe erineva scrollimismeetodi vahel. Kui "Smart Shift" välja lülita ...
  teema: ModiKomp.ee
slegg

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.09.2006 22:18:23   pealkiri: ModiKomp.ee
Kiitvad sõnad minu poolt beer_yum.gif
Ostsin just [url=http://www.modikomp.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=576&category_id=86&option=com_virtuemart&a ...
  teema: Heroes Of Might And Magic arutelu
slegg

vastuseid: 1279
vaadatud: 249185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2006 13:06:53   pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu
1. Hetkel vaieldamatu lemmik on HOMM5. H1 pole proovinud. H3 oli siiski kauaaegne number 1, eriti kooslus Complete + Wake of Godsi "lisapakk". Viimase kallal käib arendus hoolsalt edasi, muide.
2. 3 ...
  teema: Kommenteerimine: feliks05
slegg

vastuseid: 522
vaadatud: 102409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2006 12:59:50   pealkiri: Kommenteerimine: feliks05
Ostis mälu. Pangaülekanne ja postipakk. Kõik sujus kenasti thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid
slegg

vastuseid: 1873
vaadatud: 402038

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 21.06.2006 15:46:46   pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i
icon_lol.gif pimedusega löödud...
  teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid
slegg

vastuseid: 1873
vaadatud: 402038

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 21.06.2006 14:17:48   pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i
Kas keegi sellele telefonile Eestis mingit normaalset kaelakotti ka müügil on näinud? Kaelapaela riputamise võimalust ma ei näe siin.
Parim variant oleks ilmselt selline kummist kott või pigem ...
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
slegg

vastuseid: 1830
vaadatud: 513754

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.06.2006 01:08:19   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
See mälukasutuse erinevus ctrl+h ja minimize'i puhul on huvitav jah, pole enne tähelegi pannud.

Aga see tray-ikoon on tegelikult seal olemas juba ammust-ilmast. Ver 7.5 algusaegadest kindlasti. T ...
  teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid
slegg

vastuseid: 1873
vaadatud: 402038

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 18.06.2006 00:35:17   pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i
Korduvaid alarme sai w810i-ga teha suuremal hulgal ainult vist läbi arvuti. Outlookis tekitad korduva meeldetuletuse ja siis süngid telefoniga.
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
slegg

vastuseid: 1830
vaadatud: 513754

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.04.2006 00:59:28   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Millegipärast ei tööta mul korralikult block content, koristades saidilt küll reklaamid, kuid jättes tobedad kastid alles.
Samuti on probleeme nt reklaami tagasitulemisega, nt Postimehe kodukal ...
  teema: Telia TV
slegg

vastuseid: 59365
vaadatud: 14173569

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.04.2006 00:43:07   pealkiri: Telia TV
hot.ee foorumist:

ASTB.SetChannel(1, "ETV;igmp://239.3.1.1:1234");
ASTB.SetChannel(2, "Kanal 2;igmp://239.3.1.2:1234");
ASTB.SetChannel(3, "TV 3;igmp://239.3.1.3:1234");
ASTB.SetChannel(4, "O ...
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
slegg

vastuseid: 1830
vaadatud: 513754

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.10.2005 09:37:13   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Vastupidi häirib, et kui paned akna kinni siis järgmine kord tuleb sisse logida...
Proovi sisse logida nii, et esmalt lähed lingile "logi sisse, et vaadata enda postitusi", sinna tee linnuke, et " ...
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
slegg

vastuseid: 1830
vaadatud: 513754

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.09.2005 21:49:31   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
See et neid kusagilt ini-dest muuta saab pole päris see...
Saab ka läbi GUI -> [url=http://starzaki.eu.org/~hclan/operapl/en/]väike abivahend selle jaoks.

Tõsi siiski, et enamus ei vaevu il ...
  teema: Monitoril pilt võbeleb - vool kõigub ?
slegg

vastuseid: 23
vaadatud: 4636

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.07.2005 01:03:28   pealkiri: Monitoril pilt võbeleb - vool kõigub ?
Vastaspool tänavat käib muuseas ehitus siin.


Aeg-ajalt võbeleb, aeg-ajalt mitte... icon_wink.gif kuidas öösiti on, kui ehitus seisab? Mingi keevitusagregaat võib vabalt selliseid häireid tekitada ...
  teema: Ks on programmi .svg---- .bmp(.gif, .jpeg)
slegg

vastuseid: 3
vaadatud: 1749

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.04.2005 02:14:16   pealkiri: Ks on programmi .svg---- .bmp(.gif, .jpeg)
Aga 8)
  teema: Kuidas saab kvcd formaadis olevat filmi vaadata
slegg

vastuseid: 1
vaadatud: 1368

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.04.2005 02:05:43   pealkiri: Kuidas saab kvcd formaadis olevat filmi vaadata
Esimesele küsimusele saad vastuse non-standardDVD või sikuta omale [url=http://www.free-codecs.com/VideoLAN_download.htm]VideoLanClient e VLC Player.
  teema: Google Mail/GMail üldteema
slegg

vastuseid: 2228
vaadatud: 628928

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 21.04.2005 06:05:20   pealkiri: Google Mail/GMail üldteema
Olen proovinud. Töötab. [url=http://sourceforge.net/projects/gmail-mobile/]Selle vidina abil.
So küll mitte pop3... pigem saad teha omale kuskile phpd toetavasse servusse värati ja siis veebipõ ...
  teema: Kommenteerimine: rehv
slegg

vastuseid: 302
vaadatud: 66588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2005 23:42:10   pealkiri: Kommenteerimine: rehv
mobo ja prose jõudsid kohale kiirelt ja libedalt. konkreetne mees... ja see on hea thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ärimehike
slegg

vastuseid: 79
vaadatud: 21923

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2005 11:21:10   pealkiri: Kommenteerimine: ärimehike
Sai monitori, järgmine päev kandis raha üle, nagu lubas. Bueno thumbs_up.gif
  teema: Arvuti tulegi enam standby rezhiimist välja?!
slegg

vastuseid: 5
vaadatud: 1530

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.02.2005 15:24:01   pealkiri: Arvuti tulegi enam standby rezhiimist välja?!
Vendid ei lähe ka käima...
Hommikul, kui koju jõuan, proovin seda komponentide eemaldamise varianti.

Edit: okei, tänud! Juppideks lammutamine ja taas kokkupanek aitas tõepoolest thumbs_up.gif - isearv ...
  teema: Arvuti tulegi enam standby rezhiimist välja?!
slegg

vastuseid: 5
vaadatud: 1530

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.02.2005 13:54:00   pealkiri: Arvuti tulegi enam standby rezhiimist välja?!
Asi jah selles, et ei toimu mitte midagi. Toitekas vaikib, kõik vaikib. Ei mingeid piikse ei mingeid tulukesi peale ülalmainitu. Kui voolujuhe ära võtta ja uuesti ühendada, siis korraks monitor ...
  teema: Arvuti tulegi enam standby rezhiimist välja?!
slegg

vastuseid: 5
vaadatud: 1530

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.02.2005 12:33:52   pealkiri: Arvuti tulegi enam standby rezhiimist välja?!
Mure järgmine. MOBO on ABIT BW7.

Seni probleemivabalt töötanud arvutil sai BIOSis ära muudetud käivitumisviis. St see koht power settingsite all, kus oli kirjas, et "Button only" sai vahetet ...
  teema: ldap://ldap.sk.ee
slegg

vastuseid: 37
vaadatud: 25355

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 24.01.2005 18:07:06   pealkiri: ldap://ldap.sk.ee
jajah...operaga ei töötanud...
Töötab ikka läbi Opera ka. Lihtsalt Tools>Preferences>Programs&Paths>Protocols>Add ja lisad uueks protokolliks ldap ning käsed selle käivitada "v ...
  teema: Sinu neti kiirus?
slegg

vastuseid: 2455
vaadatud: 575102

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.12.2004 00:51:46   pealkiri: Sinu neti kiirus?
Tegelikult on vist soodsam mõneks ajaks hästi kiire ühendus hankida ja kogu nett korraga alla tõmmata. Siis pole vaja ISPile iga kuu pappida. [url=http://www.w3schools.com/downloadwww.htm]Kogu int ...
  teema: Sinu neti kiirus?
slegg

vastuseid: 2455
vaadatud: 575102

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.12.2004 22:18:34   pealkiri: Sinu neti kiirus?
Nüüd siis vahetatud Elioni äriinterneti vastu. Jagatud. 8 Mbit/s alla ja üles 768 kbit/s. Päeval tuleb niisiis kätte keskmiselt 1,5-3 Mbit/s, öösel maksimumi ligi. 50 eeku kuu. thumbs_up.gif

Hetkel ...
  teema: Dr.Peep
slegg

vastuseid: 1499
vaadatud: 304554

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.12.2004 15:31:44   pealkiri: Dr.Peep
hea, et ei asunud ennatlikke samme astuma - täna lõunast siis jälle üks uus õnnelik radeoniomanik juures beer_yum.gif
  teema: Dr.Peep
slegg

vastuseid: 1499
vaadatud: 304554

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.12.2004 15:28:26   pealkiri: Dr.Peep
tore, uus lootus tekkis thumbs_up.gif
  teema: Dr.Peep
slegg

vastuseid: 1499
vaadatud: 304554

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.12.2004 13:33:45   pealkiri: Dr.Peep
Selline tagasihoidlik küsimus, et kas keegi viimastel kuudel sellise kaardi Peebust kätte ka on saanud: Sapphire R9600 PRO ADVANTAGE 128M VGA+DVI-I+TV. Selle tarnetega vist raskusi näib olevat.

...
  teema: Windows 2000 SP5 unofficial
slegg

vastuseid: 24
vaadatud: 10892

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 07.09.2004 15:42:06   pealkiri: Windows 2000 SP5 unofficial
1. septembril tuli jah uus versioon - 273MB.

Lisatud niisiis vajalikud hotfixid 1.sept seisuga pluss:
openoffice 1.1.2
dvddecrypter 3.5.1.0
irfanview 3.92
daemontools 3.47
nero 5.5.10.56

M ...
  teema: Windows 2000 SP5 unofficial
slegg

vastuseid: 24
vaadatud: 10892

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 01.09.2004 00:41:59   pealkiri: Windows 2000 SP5 unofficial
Jep. Kolmele arvutile olen seni peale lasknud (ühele siis selle eelmise, teistele viimase versiooni). Kõik kulges "igavalt" - st midagi ootamatut ei juhtunud ning arvutid käivad nagu kellavärgid.. ...
  teema: Spyware/adware tapjad
slegg

vastuseid: 55
vaadatud: 37084

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 23.08.2004 21:45:02   pealkiri: Spyware/adware tapjad
Taimpsfm mõtles ilmselt eelmist Ad-Aware'i versiooninumbriga 6 - vt postituse kuupäeva. Näikse aga, et uus Ad-Aware SE v.1.03 on täitsa kobe... update'e tuleb 2-3 päeva tagant ning Ad-Watch'i moo ...
  teema: Windows 2000 SP5 unofficial
slegg

vastuseid: 24
vaadatud: 10892

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 23.08.2004 19:49:12   pealkiri: Update 08.22.2004
  teema: WinXP SP2 poolavatud ühenduste patch
slegg

vastuseid: 24
vaadatud: 12695

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 12.08.2004 14:10:47   pealkiri: WinXP SP2 poolavatud ühenduste patch
Kui keegi on kogenud netiühenduse kiiruse langemist pärast SP2 paigaldamist, siis viga peitub ilmselt TCPIP.SYS failis (c:\windows\system32\drivers\). Nimelt on Microsoft limiteerinud samaaegsete TC ...
  teema: Windows 2000 SP5 unofficial
slegg

vastuseid: 24
vaadatud: 10892

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 09.08.2004 16:42:52   pealkiri: Windows 2000 SP5 unofficial
Neile, kel ikka aeg-ajalt W2k-d tuleb installida erinevaisse arvuteisse, on heaks uudiseks, et 19. juulil on välja lastud päris korralik pre-SP5 hotfixide kogum - IE6SP1;
DirectX9.0b;
java 1.4.1; ...
  teema: ZoneAlarm õige conf
slegg

vastuseid: 24
vaadatud: 3938

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 09.08.2004 12:23:51   pealkiri: ZoneAlarm õige conf
Mul selline jama, et nüüd tänu zonealarm 5'le ei näita IE mul osasid avatare, kust kohast seadetest seda saab muuta, et näitaks?

Aga lykka ZA-l privacy alt ad-block, mobile code control välja ...
  teema: Sinu neti kiirus?
slegg

vastuseid: 2455
vaadatud: 575102

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.08.2004 12:18:51   pealkiri: Sinu neti kiirus?
SDSL 256/256 kiirtee.ee-st icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: serz_s
slegg

vastuseid: 169
vaadatud: 31590

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2004 11:19:10   pealkiri: Kommenteerimine: serz_s
konkreetne mees, mälu kiirelt käes ja töötab thumbs_up.gif
  teema: DIMM - 256MB SDRAM (PC133)
slegg

vastuseid: 3
vaadatud: 1146

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.08.2004 06:07:20   pealkiri: DIMM - 256MB SDRAM (PC133)
Mitme kiviga see PC133 on? Vanematele mobodele võib ainult nt 16 kiviga (kahepoolne siis) sobida.
  teema: Kommenteerimine: Vilkus
slegg

vastuseid: 17
vaadatud: 7466

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2004 15:35:10   pealkiri: Kommenteerimine: Vilkus
täitsa tore poiss icon_lol.gif usaldusväärne ja kuradit ei karda...
  teema: cdr - power calibration error! Kirjutaja tuksis?
slegg

vastuseid: 5
vaadatud: 1459

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.07.2004 23:04:37   pealkiri: cdr - power calibration error! Kirjutaja tuksis?
Hmm... 300w ja lahjaks?

Siiski üksjagu on ka vanemaid Pente kirjutajatega täiendet (toitekad ca 125-175W)... tööle on kõik läinud (ja seni ka jäänud). Samas tõesti pannud nt seda, et toit ...
  teema: cdr - power calibration error! Kirjutaja tuksis?
slegg

vastuseid: 5
vaadatud: 1459

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.07.2004 22:39:31   pealkiri: cdr - power calibration error! Kirjutaja tuksis?
Teaci 24x cd-põletaja (CDW524E) sai aasta-paari eest ostetud (st garantii läbi juba jupp aega).

Mingi aja möödudes enam mõnede firmade toorikuid ei söönud. Ütles, et "power calibration err ...
  teema: On see reaalne: 160GB = 128GB ?
slegg

vastuseid: 19
vaadatud: 4374

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.06.2004 02:50:44   pealkiri: pole häda
win 9x (ja muidugi ka w2k/xp) puhul tekitad vastava Ontracki tööriistaga (vt oma kettatootja kodukalt) bootiva disketikese, mis "sõidab üle" biosi piirangutest, käivitades DynamicDiskOverlay ja.. ...
  teema: .avi failid on rohelised???
slegg

vastuseid: 7
vaadatud: 2921

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.03.2004 04:10:59   pealkiri: .avi failid on rohelised???
mul õnnestus samasuguse rohelise tulemuseni jõuda, kui rgb overlay playerile pääle sundisin (W2K, K-Lite Codecs, BsPlayer build 807) icon_wink.gif
  teema: VGA juhe Voodoole?
slegg

vastuseid: 3
vaadatud: 1295

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.02.2004 15:47:28   pealkiri: mnjah
aga missiis oleks kõige targem teha? mingi vana monitori juhe puruks lõigata ja uus pistik vastavalt Voodoo2 skeemile otsa tinutada?

skeem vast võrgus olemas kuskil ikka... 'tea kas sääl varj ...
  teema: VGA juhe Voodoole?
slegg

vastuseid: 3
vaadatud: 1295

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.02.2004 16:35:29   pealkiri: VGA juhe Voodoole?
Selline mure, et Voodoo kaardiga kaasa tulnud originaaljuhe ei ulatu kuidagi integreeritud mobo monitoriväljundist Voodoo kaardi pesani.

Kas sinna sobiks ka tavaline VGApikendusjuhe? Lühimad, mi ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.