|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Tupsu |
slegg
vastuseid: 233
vaadatud: 91150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2007 19:10:14 pealkiri: Kommenteerimine: Tupsu |
Hüvad toorikud sain. Kõik bro  |
teema: Kommenteerimine: Baarimees |
slegg
vastuseid: 24
vaadatud: 10526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2007 01:38:41 pealkiri: Kommenteerimine: Baarimees |
Äri sujus ilusasti
Usaldusväärne tegelane. |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
slegg
vastuseid: 1830
vaadatud: 513754
|
foorum: Tarkvara postitatud: 08.04.2007 17:37:24 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
Uninstallimine sellise probleemi lahendamiseks tundub küll pisut nagu kirvega kure püüdmine.
Ehk Sul seadetest pandud paika, et alusta sama lehega, millega viimati lõpetasid. Juhtub see PDF ole ... |
teema: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011] |
slegg
vastuseid: 1133
vaadatud: 236667
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.02.2007 10:53:51 pealkiri: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011] |
Logitech MX Revolution  |
teema: Millist antiviirust kasutad? |
slegg
vastuseid: 855
vaadatud: 165230
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.02.2007 06:36:40 pealkiri: Millist antiviirust kasutad? |
| NOD32 minu lemmik ammusest ajast. Proovinud teisigi vahelduseks, kuid siiani alati tagasi NOD32 juurde pöördunud. Vaikimisi paigalduse käigus ei aktiveerita millegipärast aga jah kõiki mooduleid. ... |
teema: Võrdleme oma USB-mälupulki |
slegg
vastuseid: 824
vaadatud: 343240
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.02.2007 06:25:29 pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki |
mälupulk: PQI Cool Drive U339 Pro
suurus: 512MB
http://slegg.pri.ee/pic/flashmemorytoolkit_pqi.jpg
Testi ajal olid USB pesades ka Wireless hiir, ID-kaardi lugeja ja väljalülitet skänner. Kui ... |
teema: Ülevaade: Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse :: Hiired |
slegg
vastuseid: 203
vaadatud: 63896
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 02.11.2006 18:21:17 pealkiri: Ülevaade: Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse |
| On ikka, aga kui "Smart Shift" sisse lülitatud, siis omistatakse rulliklõpsule automaatselt "Manual Shift" ehk valimisvõimalus kahe erineva scrollimismeetodi vahel. Kui "Smart Shift" välja lülita ... |
teema: ModiKomp.ee |
slegg
vastuseid: 639
vaadatud: 233694
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.09.2006 22:18:23 pealkiri: ModiKomp.ee |
Kiitvad sõnad minu poolt
Ostsin just [url=http://www.modikomp.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=576&category_id=86&option=com_virtuemart&a ... |
teema: Heroes Of Might And Magic arutelu |
slegg
vastuseid: 1279
vaadatud: 249185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2006 13:06:53 pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu |
1. Hetkel vaieldamatu lemmik on HOMM5. H1 pole proovinud. H3 oli siiski kauaaegne number 1, eriti kooslus Complete + Wake of Godsi "lisapakk". Viimase kallal käib arendus hoolsalt edasi, muide.
2. 3 ... |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
slegg
vastuseid: 522
vaadatud: 102409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.07.2006 12:59:50 pealkiri: Kommenteerimine: feliks05 |
Ostis mälu. Pangaülekanne ja postipakk. Kõik sujus kenasti  |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid |
slegg
vastuseid: 1873
vaadatud: 402038
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 21.06.2006 15:46:46 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i |
pimedusega löödud... |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid |
slegg
vastuseid: 1873
vaadatud: 402038
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 21.06.2006 14:17:48 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i |
Kas keegi sellele telefonile Eestis mingit normaalset kaelakotti ka müügil on näinud? Kaelapaela riputamise võimalust ma ei näe siin.
Parim variant oleks ilmselt selline kummist kott või pigem ... |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
slegg
vastuseid: 1830
vaadatud: 513754
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.06.2006 01:08:19 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
See mälukasutuse erinevus ctrl+h ja minimize'i puhul on huvitav jah, pole enne tähelegi pannud.
Aga see tray-ikoon on tegelikult seal olemas juba ammust-ilmast. Ver 7.5 algusaegadest kindlasti. T ... |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid |
slegg
vastuseid: 1873
vaadatud: 402038
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 18.06.2006 00:35:17 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i |
| Korduvaid alarme sai w810i-ga teha suuremal hulgal ainult vist läbi arvuti. Outlookis tekitad korduva meeldetuletuse ja siis süngid telefoniga. |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
slegg
vastuseid: 1830
vaadatud: 513754
|
foorum: Tarkvara postitatud: 23.04.2006 00:59:28 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
Millegipärast ei tööta mul korralikult block content, koristades saidilt küll reklaamid, kuid jättes tobedad kastid alles.
Samuti on probleeme nt reklaami tagasitulemisega, nt Postimehe kodukal ... |
teema: Telia TV |
slegg
vastuseid: 59365
vaadatud: 14173569
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.04.2006 00:43:07 pealkiri: Telia TV |
hot.ee foorumist:
ASTB.SetChannel(1, "ETV;igmp://239.3.1.1:1234");
ASTB.SetChannel(2, "Kanal 2;igmp://239.3.1.2:1234");
ASTB.SetChannel(3, "TV 3;igmp://239.3.1.3:1234");
ASTB.SetChannel(4, "O ... |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
slegg
vastuseid: 1830
vaadatud: 513754
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.10.2005 09:37:13 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
Vastupidi häirib, et kui paned akna kinni siis järgmine kord tuleb sisse logida...
Proovi sisse logida nii, et esmalt lähed lingile "logi sisse, et vaadata enda postitusi", sinna tee linnuke, et " ... |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
slegg
vastuseid: 1830
vaadatud: 513754
|
foorum: Tarkvara postitatud: 23.09.2005 21:49:31 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
See et neid kusagilt ini-dest muuta saab pole päris see...
Saab ka läbi GUI -> [url=http://starzaki.eu.org/~hclan/operapl/en/]väike abivahend selle jaoks.
Tõsi siiski, et enamus ei vaevu il ... |
teema: Monitoril pilt võbeleb - vool kõigub ? |
slegg
vastuseid: 23
vaadatud: 4636
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.07.2005 01:03:28 pealkiri: Monitoril pilt võbeleb - vool kõigub ? |
Vastaspool tänavat käib muuseas ehitus siin.
Aeg-ajalt võbeleb, aeg-ajalt mitte... kuidas öösiti on, kui ehitus seisab? Mingi keevitusagregaat võib vabalt selliseid häireid tekitada ... |
teema: Ks on programmi .svg---- .bmp(.gif, .jpeg) |
slegg
vastuseid: 3
vaadatud: 1749
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.04.2005 02:14:16 pealkiri: Ks on programmi .svg---- .bmp(.gif, .jpeg) |
| Aga 8) |
teema: Kuidas saab kvcd formaadis olevat filmi vaadata |
slegg
vastuseid: 1
vaadatud: 1368
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.04.2005 02:05:43 pealkiri: Kuidas saab kvcd formaadis olevat filmi vaadata |
| Esimesele küsimusele saad vastuse non-standardDVD või sikuta omale [url=http://www.free-codecs.com/VideoLAN_download.htm]VideoLanClient e VLC Player. |
teema: Google Mail/GMail üldteema |
slegg
vastuseid: 2228
vaadatud: 628928
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.04.2005 06:05:20 pealkiri: Google Mail/GMail üldteema |
Olen proovinud. Töötab. [url=http://sourceforge.net/projects/gmail-mobile/]Selle vidina abil.
So küll mitte pop3... pigem saad teha omale kuskile phpd toetavasse servusse värati ja siis veebipõ ... |
teema: Kommenteerimine: rehv |
slegg
vastuseid: 302
vaadatud: 66588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2005 23:42:10 pealkiri: Kommenteerimine: rehv |
mobo ja prose jõudsid kohale kiirelt ja libedalt. konkreetne mees... ja see on hea  |
teema: Kommenteerimine: ärimehike |
slegg
vastuseid: 79
vaadatud: 21923
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2005 11:21:10 pealkiri: Kommenteerimine: ärimehike |
Sai monitori, järgmine päev kandis raha üle, nagu lubas. Bueno  |
teema: Arvuti tulegi enam standby rezhiimist välja?! |
slegg
vastuseid: 5
vaadatud: 1530
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.02.2005 15:24:01 pealkiri: Arvuti tulegi enam standby rezhiimist välja?! |
Vendid ei lähe ka käima...
Hommikul, kui koju jõuan, proovin seda komponentide eemaldamise varianti.
Edit: okei, tänud! Juppideks lammutamine ja taas kokkupanek aitas tõepoolest - isearv ... |
teema: Arvuti tulegi enam standby rezhiimist välja?! |
slegg
vastuseid: 5
vaadatud: 1530
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.02.2005 13:54:00 pealkiri: Arvuti tulegi enam standby rezhiimist välja?! |
| Asi jah selles, et ei toimu mitte midagi. Toitekas vaikib, kõik vaikib. Ei mingeid piikse ei mingeid tulukesi peale ülalmainitu. Kui voolujuhe ära võtta ja uuesti ühendada, siis korraks monitor ... |
teema: Arvuti tulegi enam standby rezhiimist välja?! |
slegg
vastuseid: 5
vaadatud: 1530
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.02.2005 12:33:52 pealkiri: Arvuti tulegi enam standby rezhiimist välja?! |
Mure järgmine. MOBO on ABIT BW7.
Seni probleemivabalt töötanud arvutil sai BIOSis ära muudetud käivitumisviis. St see koht power settingsite all, kus oli kirjas, et "Button only" sai vahetet ... |
teema: ldap://ldap.sk.ee |
slegg
vastuseid: 37
vaadatud: 25355
|
foorum: Turvalisus postitatud: 24.01.2005 18:07:06 pealkiri: ldap://ldap.sk.ee |
jajah...operaga ei töötanud...
Töötab ikka läbi Opera ka. Lihtsalt Tools>Preferences>Programs&Paths>Protocols>Add ja lisad uueks protokolliks ldap ning käsed selle käivitada "v ... |
teema: Sinu neti kiirus? |
slegg
vastuseid: 2455
vaadatud: 575102
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.12.2004 00:51:46 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
| Tegelikult on vist soodsam mõneks ajaks hästi kiire ühendus hankida ja kogu nett korraga alla tõmmata. Siis pole vaja ISPile iga kuu pappida. [url=http://www.w3schools.com/downloadwww.htm]Kogu int ... |
teema: Sinu neti kiirus? |
slegg
vastuseid: 2455
vaadatud: 575102
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.12.2004 22:18:34 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
Nüüd siis vahetatud Elioni äriinterneti vastu. Jagatud. 8 Mbit/s alla ja üles 768 kbit/s. Päeval tuleb niisiis kätte keskmiselt 1,5-3 Mbit/s, öösel maksimumi ligi. 50 eeku kuu.
Hetkel ... |
teema: Dr.Peep |
slegg
vastuseid: 1499
vaadatud: 304554
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.12.2004 15:31:44 pealkiri: Dr.Peep |
hea, et ei asunud ennatlikke samme astuma - täna lõunast siis jälle üks uus õnnelik radeoniomanik juures  |
teema: Dr.Peep |
slegg
vastuseid: 1499
vaadatud: 304554
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.12.2004 15:28:26 pealkiri: Dr.Peep |
tore, uus lootus tekkis  |
teema: Dr.Peep |
slegg
vastuseid: 1499
vaadatud: 304554
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.12.2004 13:33:45 pealkiri: Dr.Peep |
Selline tagasihoidlik küsimus, et kas keegi viimastel kuudel sellise kaardi Peebust kätte ka on saanud: Sapphire R9600 PRO ADVANTAGE 128M VGA+DVI-I+TV. Selle tarnetega vist raskusi näib olevat.
... |
teema: Windows 2000 SP5 unofficial |
slegg
vastuseid: 24
vaadatud: 10892
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 07.09.2004 15:42:06 pealkiri: Windows 2000 SP5 unofficial |
1. septembril tuli jah uus versioon - 273MB.
Lisatud niisiis vajalikud hotfixid 1.sept seisuga pluss:
openoffice 1.1.2
dvddecrypter 3.5.1.0
irfanview 3.92
daemontools 3.47
nero 5.5.10.56
M ... |
teema: Windows 2000 SP5 unofficial |
slegg
vastuseid: 24
vaadatud: 10892
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 01.09.2004 00:41:59 pealkiri: Windows 2000 SP5 unofficial |
| Jep. Kolmele arvutile olen seni peale lasknud (ühele siis selle eelmise, teistele viimase versiooni). Kõik kulges "igavalt" - st midagi ootamatut ei juhtunud ning arvutid käivad nagu kellavärgid.. ... |
teema: Spyware/adware tapjad |
slegg
vastuseid: 55
vaadatud: 37084
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 23.08.2004 21:45:02 pealkiri: Spyware/adware tapjad |
| Taimpsfm mõtles ilmselt eelmist Ad-Aware'i versiooninumbriga 6 - vt postituse kuupäeva. Näikse aga, et uus Ad-Aware SE v.1.03 on täitsa kobe... update'e tuleb 2-3 päeva tagant ning Ad-Watch'i moo ... |
teema: Windows 2000 SP5 unofficial |
slegg
vastuseid: 24
vaadatud: 10892
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 23.08.2004 19:49:12 pealkiri: Update 08.22.2004 |
|
teema: WinXP SP2 poolavatud ühenduste patch |
slegg
vastuseid: 24
vaadatud: 12695
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 12.08.2004 14:10:47 pealkiri: WinXP SP2 poolavatud ühenduste patch |
| Kui keegi on kogenud netiühenduse kiiruse langemist pärast SP2 paigaldamist, siis viga peitub ilmselt TCPIP.SYS failis (c:\windows\system32\drivers\). Nimelt on Microsoft limiteerinud samaaegsete TC ... |
teema: Windows 2000 SP5 unofficial |
slegg
vastuseid: 24
vaadatud: 10892
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 09.08.2004 16:42:52 pealkiri: Windows 2000 SP5 unofficial |
Neile, kel ikka aeg-ajalt W2k-d tuleb installida erinevaisse arvuteisse, on heaks uudiseks, et 19. juulil on välja lastud päris korralik pre-SP5 hotfixide kogum - IE6SP1;
DirectX9.0b;
java 1.4.1;
... |
teema: ZoneAlarm õige conf |
slegg
vastuseid: 24
vaadatud: 3938
|
foorum: Turvalisus postitatud: 09.08.2004 12:23:51 pealkiri: ZoneAlarm õige conf |
Mul selline jama, et nüüd tänu zonealarm 5'le ei näita IE mul osasid avatare, kust kohast seadetest seda saab muuta, et näitaks?
Aga lykka ZA-l privacy alt ad-block, mobile code control välja ... |
teema: Sinu neti kiirus? |
slegg
vastuseid: 2455
vaadatud: 575102
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.08.2004 12:18:51 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
SDSL 256/256 kiirtee.ee-st  |
teema: Kommenteerimine: serz_s |
slegg
vastuseid: 169
vaadatud: 31590
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2004 11:19:10 pealkiri: Kommenteerimine: serz_s |
konkreetne mees, mälu kiirelt käes ja töötab  |
teema: DIMM - 256MB SDRAM (PC133) |
slegg
vastuseid: 3
vaadatud: 1146
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.08.2004 06:07:20 pealkiri: DIMM - 256MB SDRAM (PC133) |
| Mitme kiviga see PC133 on? Vanematele mobodele võib ainult nt 16 kiviga (kahepoolne siis) sobida. |
teema: Kommenteerimine: Vilkus |
slegg
vastuseid: 17
vaadatud: 7466
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2004 15:35:10 pealkiri: Kommenteerimine: Vilkus |
täitsa tore poiss usaldusväärne ja kuradit ei karda... |
teema: cdr - power calibration error! Kirjutaja tuksis? |
slegg
vastuseid: 5
vaadatud: 1459
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.07.2004 23:04:37 pealkiri: cdr - power calibration error! Kirjutaja tuksis? |
Hmm... 300w ja lahjaks?
Siiski üksjagu on ka vanemaid Pente kirjutajatega täiendet (toitekad ca 125-175W)... tööle on kõik läinud (ja seni ka jäänud). Samas tõesti pannud nt seda, et toit ... |
teema: cdr - power calibration error! Kirjutaja tuksis? |
slegg
vastuseid: 5
vaadatud: 1459
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.07.2004 22:39:31 pealkiri: cdr - power calibration error! Kirjutaja tuksis? |
Teaci 24x cd-põletaja (CDW524E) sai aasta-paari eest ostetud (st garantii läbi juba jupp aega).
Mingi aja möödudes enam mõnede firmade toorikuid ei söönud. Ütles, et "power calibration err ... |
teema: On see reaalne: 160GB = 128GB ? |
slegg
vastuseid: 19
vaadatud: 4374
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.06.2004 02:50:44 pealkiri: pole häda |
| win 9x (ja muidugi ka w2k/xp) puhul tekitad vastava Ontracki tööriistaga (vt oma kettatootja kodukalt) bootiva disketikese, mis "sõidab üle" biosi piirangutest, käivitades DynamicDiskOverlay ja.. ... |
teema: .avi failid on rohelised??? |
slegg
vastuseid: 7
vaadatud: 2921
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.03.2004 04:10:59 pealkiri: .avi failid on rohelised??? |
mul õnnestus samasuguse rohelise tulemuseni jõuda, kui rgb overlay playerile pääle sundisin (W2K, K-Lite Codecs, BsPlayer build 807)  |
teema: VGA juhe Voodoole? |
slegg
vastuseid: 3
vaadatud: 1295
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.02.2004 15:47:28 pealkiri: mnjah |
aga missiis oleks kõige targem teha? mingi vana monitori juhe puruks lõigata ja uus pistik vastavalt Voodoo2 skeemile otsa tinutada?
skeem vast võrgus olemas kuskil ikka... 'tea kas sääl varj ... |
teema: VGA juhe Voodoole? |
slegg
vastuseid: 3
vaadatud: 1295
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.02.2004 16:35:29 pealkiri: VGA juhe Voodoole? |
Selline mure, et Voodoo kaardiga kaasa tulnud originaaljuhe ei ulatu kuidagi integreeritud mobo monitoriväljundist Voodoo kaardi pesani.
Kas sinna sobiks ka tavaline VGApikendusjuhe? Lühimad, mi ... |
| |