|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Winman |
siimp
vastuseid: 1518
vaadatud: 194549
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.05.2026 08:25:16 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
| Ostsin SSD. Kõik sujus ladusalt, kaubaga rahul. |
teema: 6» M: Samsung SSD 500GB NVMe, Asus võimas WIFI kaart USB 3.0, termo etiketiprinter, 3in1 printerid :: Kõvakettad - SSD |
siimp
vastuseid: 12
vaadatud: 2452
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 05.04.2026 15:22:53 pealkiri: Samsung SSD 500GB NVMe, Asus võimas WIFI kaart USB 3.0, termo etiketiprinter, 3in1 printerid |
| 1) Pakun AH. |
teema: Kommenteerimine: chazz |
siimp
vastuseid: 23
vaadatud: 11379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2024 20:36:10 pealkiri: _ |
| Ostsin Iphone. Kaup nagu lubatud, tarne kiire. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Starlike |
siimp
vastuseid: 13
vaadatud: 3222
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2024 18:45:04 pealkiri: Kommenteerimine: Starlike |
| Ostsin läpaka. Kaup nagu lubatud, pakitud korralikult...soovitan. |
teema: TELE2 |
siimp
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183432
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.09.2023 12:21:15 pealkiri: TELE2 |
, 4g või 5g?
Pakkumises see ei kajastu, ilmselt 4G. |
teema: TELE2 |
siimp
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183432
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.09.2023 08:46:11 pealkiri: TELE2 |
|
teema: Kommenteerimine: hki |
siimp
vastuseid: 73
vaadatud: 22958
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2023 12:27:07 pealkiri: _ |
| Ostsin mälu. Kaup nagu lubatud ja tarne kiire. Soovitan. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
siimp
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774838
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.01.2021 11:46:04 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kas teise vaatajakoha tarbimiseks on vajalik ainult coax-i vedamine soovitud ruumi+lisa digiboks või on lisaks ka LAN vajalik?
Elisa Elamus kaabliga. |
teema: Kommenteerimine: _marek |
siimp
vastuseid: 129
vaadatud: 43046
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2016 10:43:31 pealkiri: Kommenteerimine: _marek |
| Ostsin Ipad, kaup nagu lubatud. |
teema: Kommenteerimine: Crackee123 |
siimp
vastuseid: 3
vaadatud: 461
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2015 12:17:53 pealkiri: Kommenteerimine: Crackee123 |
Ostsin PS3 mängudega. Kaup nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: aks |
siimp
vastuseid: 129
vaadatud: 47255
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2014 18:42:55 pealkiri: Kommenteerimine: aks |
Ostsin telefoni. Hind hea, seisukord hea, kiire transport jne.
Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: mina777 |
siimp
vastuseid: 122
vaadatud: 33465
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2013 21:26:06 pealkiri: Kommenteerimine: mina777 |
Ostsin USB-DVD, kaup töökorras ja hind vägagi mõistlik  |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.08.2011 22:17:46 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| Huvitava kicki sain koheselt serverisse sisenedes: Sorry, players from Estonia are not allowed... |
teema: Nokia E90 Communicator |
siimp
vastuseid: 230
vaadatud: 65745
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.08.2011 20:23:07 pealkiri: Nokia E90 Communicator |
| Loogiline oleks jah, tegu siis Nokia oma rakendusega. Igatahes seadete alt midagi abitoovat ei leidnud. |
teema: Nokia E90 Communicator |
siimp
vastuseid: 230
vaadatud: 65745
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.08.2011 19:12:05 pealkiri: Nokia E90 Communicator |
Kas see ongi normaalne, kui navigeerimisel seisab kaart nö. paigal ning minu hetkeasukoht sõidab kaardist välja?
Et näha, kus olen/kuhu lähen, pean nooleklahvidega ennast jälle üles otsima. |
teema: Kommenteerimine: nymmik |
siimp
vastuseid: 61
vaadatud: 13369
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2011 13:52:34 pealkiri: Kommenteerimine: nymmik |
| Ostsin telefoni. Äri kiire ning kaup korralik. |
teema: Kommenteerimine: kent999 |
siimp
vastuseid: 2
vaadatud: 1581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.05.2011 20:58:49 pealkiri: Kommenteerimine: kent999 |
| Ostsin E90-ne. Kaup nagu lubatud. |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2011 20:33:48 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| Äärmiselt sita pingiga minujaoks+tõsine lag aeg-ajalt. |
teema: VMT: Battlefield: Bad Company 2 PC |
siimp
vastuseid: 134
vaadatud: 51423
|
foorum: HV üritused postitatud: 25.02.2011 15:24:37 pealkiri: VMT: Battlefield: Bad Company 2 PC |
| =EST= siim |
teema: Kommenteerimine: stamp |
siimp
vastuseid: 36
vaadatud: 8928
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2011 16:32:35 pealkiri: Kommenteerimine: stamp |
Ostsin video, kõik nagu lubatud  |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2010 16:45:38 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
Tekkis kohe küsimus, millised relvad üldse nö. läbi klaasi lasevad?
BF2-s oli neid üks - M95. |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
siimp
vastuseid: 1841
vaadatud: 264968
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2010 20:47:02 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Ostsin videokaardi, kaubaga rahul  |
teema: Kommenteerimine: Nokia555 |
siimp
vastuseid: 43
vaadatud: 22562
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2010 20:46:21 pealkiri: Kommenteerimine: Nokia555 |
Ostsin toiteploki ja kõvaketta.
Kaup nagu lubatud  |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.06.2010 14:10:28 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| P4 HT (jah, pole isegi dual-core tegelt) pealt Phenom X4-le üle minnes oli vahe üüratu. Mälud ja video jäid samaks. |
teema: Kommenteerimine: symmi |
siimp
vastuseid: 26
vaadatud: 16678
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2010 11:41:15 pealkiri: Kommenteerimine: symmi |
| Ostsin kuvari, kaup nagu lubatud. |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.04.2010 11:33:15 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
Aga jah mul on ennem ka seal probleeme olnud ja teistel ka ,hoitge parem eemale...
Pigem on teistel sinutõttu natuke kehva olla, kui sa ikka vastaste uncapis istud ja spawnkillid ning naerad vee ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2010 14:23:37 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| Tänan. |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2010 13:12:57 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
SOLUTION FOR THE RESPAWN FREEZ:
Add the BFBC2 folder in your "My Documents" to the anti-viruses exeptions-list.
Kuidas seda NOD32 puhul teha? |
teema: Küsitlus: Kui palju kasutad mobiiliga/pihuarvutiga HV-d? (Välja loositakse HV poolne auhind) |
siimp
vastuseid: 210
vaadatud: 41508
|
foorum: Parem HV postitatud: 14.04.2010 13:44:18 pealkiri: Küsitlus: Kui palju kasutad mobiiliga/pihuarvutiga HV-d? (Välja loositakse HV poolne auhind) |
| Kasutan üsna tihti foorumilugemiseks PDA-d. |
teema: Kommenteerimine: insekas |
siimp
vastuseid: 557
vaadatud: 114378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2010 14:29:58 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
| Ostsin plate, prose ja mälud. |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.03.2010 12:48:12 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| Just, ära sina ka enam sinna roni, kõigil parem. |
teema: Kommenteerimine: jotjot |
siimp
vastuseid: 403
vaadatud: 75530
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2010 18:06:59 pealkiri: Kommenteerimine: jotjot |
Ostsin toite, kaup nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: ripspeed |
siimp
vastuseid: 124
vaadatud: 22973
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2010 00:47:48 pealkiri: Kommenteerimine: ripspeed |
Ostsin automaki, kõik nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: evils |
siimp
vastuseid: 148
vaadatud: 42126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2010 16:18:04 pealkiri: Kommenteerimine: evils |
Ostsin printeri, kaup nagu lubatud  |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2010 00:54:18 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| Ei ole Eestis. Server asub füüsiliselt Saksamaal. |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2010 23:44:59 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
, Ei D2D võtab raha kohe maha. Ise tellisin D2D-st. Beta sain ilusti kätte ja polnud probleemi.
Ise tellisin sealt eile ja ei ole raha maha läinud. Beta võtme sain ka ilusti kätte. |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2010 16:59:30 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
Oli ju jutt siin, et release päeval läheb maha. Ise tellisin kah ja pappi pole läinud.
Oot kus sa tellisid? Põhilised key väljastajad võtsid ikka raha kohe maha.
Direct2Drive UK-st
Just ko ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2010 16:50:06 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| Oli ju jutt siin, et release päeval läheb maha. Ise tellisin kah ja pappi pole läinud. |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
siimp
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2010 16:47:23 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| Tehke pre-order ja saate selle neetud key. Virtuaalkaart pärast kinni tõmmata ja asi tahe, kust nad seda raha enam siis maha tõmbavad. |
teema: Kommenteerimine: undead |
siimp
vastuseid: 724
vaadatud: 130404
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2010 14:55:59 pealkiri: Kommenteerimine: undead |
Kaup nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: martin99 |
siimp
vastuseid: 4
vaadatud: 2084
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2010 23:51:32 pealkiri: Kommenteerimine: martin99 |
Ostsin samamoodi digiboksi
Rahul nii kauba, kui müüja suhtumisega. |
teema: Elion |
siimp
vastuseid: 5863
vaadatud: 1296501
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.01.2010 21:17:42 pealkiri: Elion |
Kas see ongi normaalne, et mu ping kohati ~500 ja parematel päevadel vahest isegi sekund on?
Kõige lahjem kodulahendus siis. |
teema: Kommenteerimine: creativ |
siimp
vastuseid: 51
vaadatud: 19159
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2010 23:27:55 pealkiri: Kommenteerimine: creativ |
Ostsin Calixi toitekabla. Positiivne kogemus  |
teema: LCD ei võta pilti ette |
siimp
vastuseid: 13
vaadatud: 3316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.12.2009 22:40:54 pealkiri: LCD ei võta pilti ette |
Tahtsin ka ise seda teha, aga üks kaart on AGP, teine PCI-E ning emaplaatidel loomulikult vastavaid pesi pole.
Just proovisin ühte Viewsonic VA712 kuvarit ka, mis samamoodi pilti ette ei võtnud. |
teema: LCD ei võta pilti ette |
siimp
vastuseid: 13
vaadatud: 3316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.12.2009 19:43:23 pealkiri: LCD ei võta pilti ette |
| Ei toiminud kahjuks. |
teema: LCD ei võta pilti ette |
siimp
vastuseid: 13
vaadatud: 3316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.12.2009 18:50:18 pealkiri: LCD ei võta pilti ette |
| Reso muutmine aitaks midagi? Mitte et ma seda teha saaks, sest hetkel muud kuvarit pole. |
teema: LCD ei võta pilti ette |
siimp
vastuseid: 13
vaadatud: 3316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.12.2009 18:09:30 pealkiri: LCD ei võta pilti ette |
Ütlen kohe ära, et kuvar (LG L1730S) on täiesti töökorras.
Nimelt mul on hetkel siin kaks masinat, esimeses on Radeon 9200(VGA&DVI) ning teises 8800GTS(2xDVI). Radeoni järel töötab kuvar ... |
teema: Battlefield 2 |
siimp
vastuseid: 7849
vaadatud: 1223563
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2009 21:23:54 pealkiri: Battlefield 2 |
Selle netiga, mis teil seal on, ei kannata vist eriti multiplayeri teha  |
teema: Battlefield 2 |
siimp
vastuseid: 7849
vaadatud: 1223563
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2009 11:24:14 pealkiri: Battlefield 2 |
Ei ole vaja, piisab kui Punkbusteri update teed.
Jah, ka mina mõtlesin nii. Siiski ainuke asi mis toimis, oli eelpool kirjeldatu.
Mingeid reinstalle ei viitsinud tegema hakata. |
teema: Windows Mobile arutelu |
siimp
vastuseid: 342
vaadatud: 87319
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.11.2009 11:23:02 pealkiri: Windows Mobile arutelu |
Mida mul vaja läheb, et DivX ja muu selline funktsiks?
Mingit videopleierit sai proovitud, ent polnud kasu. |
| |