Avaleht
otsing leidis 249 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Winman
siimp

vastuseid: 1518
vaadatud: 194549

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.05.2026 08:25:16   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostsin SSD. Kõik sujus ladusalt, kaubaga rahul.
  teema:  M: Samsung SSD 500GB NVMe, Asus võimas WIFI kaart USB 3.0, termo etiketiprinter, 3in1 printerid :: Kõvakettad - SSD
siimp

vastuseid: 12
vaadatud: 2452

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 05.04.2026 15:22:53   pealkiri: Samsung SSD 500GB NVMe, Asus võimas WIFI kaart USB 3.0, termo etiketiprinter, 3in1 printerid
1) Pakun AH.
  teema: Kommenteerimine: chazz
siimp

vastuseid: 23
vaadatud: 11379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2024 20:36:10   pealkiri: _
Ostsin Iphone. Kaup nagu lubatud, tarne kiire. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Starlike
siimp

vastuseid: 13
vaadatud: 3222

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2024 18:45:04   pealkiri: Kommenteerimine: Starlike
Ostsin läpaka. Kaup nagu lubatud, pakitud korralikult...soovitan.
  teema: TELE2
siimp

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183432

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.09.2023 12:21:15   pealkiri: TELE2
, 4g või 5g?

Pakkumises see ei kajastu, ilmselt 4G.
  teema: TELE2
siimp

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183432

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.09.2023 08:46:11   pealkiri: TELE2
  teema: Kommenteerimine: hki
siimp

vastuseid: 73
vaadatud: 22958

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2023 12:27:07   pealkiri: _
Ostsin mälu. Kaup nagu lubatud ja tarne kiire. Soovitan.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
siimp

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774838

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.01.2021 11:46:04   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kas teise vaatajakoha tarbimiseks on vajalik ainult coax-i vedamine soovitud ruumi+lisa digiboks või on lisaks ka LAN vajalik?

Elisa Elamus kaabliga.
  teema: Kommenteerimine: _marek
siimp

vastuseid: 129
vaadatud: 43046

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2016 10:43:31   pealkiri: Kommenteerimine: _marek
Ostsin Ipad, kaup nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: Crackee123
siimp

vastuseid: 3
vaadatud: 461

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2015 12:17:53   pealkiri: Kommenteerimine: Crackee123
Ostsin PS3 mängudega. Kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aks
siimp

vastuseid: 129
vaadatud: 47255

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2014 18:42:55   pealkiri: Kommenteerimine: aks
Ostsin telefoni. Hind hea, seisukord hea, kiire transport jne.
Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: mina777
siimp

vastuseid: 122
vaadatud: 33465

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2013 21:26:06   pealkiri: Kommenteerimine: mina777
Ostsin USB-DVD, kaup töökorras ja hind vägagi mõistlik thumbs_up.gif
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.08.2011 22:17:46   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Huvitava kicki sain koheselt serverisse sisenedes: Sorry, players from Estonia are not allowed...
  teema: Nokia E90 Communicator
siimp

vastuseid: 230
vaadatud: 65745

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.08.2011 20:23:07   pealkiri: Nokia E90 Communicator
Loogiline oleks jah, tegu siis Nokia oma rakendusega. Igatahes seadete alt midagi abitoovat ei leidnud.
  teema: Nokia E90 Communicator
siimp

vastuseid: 230
vaadatud: 65745

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.08.2011 19:12:05   pealkiri: Nokia E90 Communicator
Kas see ongi normaalne, kui navigeerimisel seisab kaart nö. paigal ning minu hetkeasukoht sõidab kaardist välja?
Et näha, kus olen/kuhu lähen, pean nooleklahvidega ennast jälle üles otsima.
  teema: Kommenteerimine: nymmik
siimp

vastuseid: 61
vaadatud: 13369

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2011 13:52:34   pealkiri: Kommenteerimine: nymmik
Ostsin telefoni. Äri kiire ning kaup korralik.
  teema: Kommenteerimine: kent999
siimp

vastuseid: 2
vaadatud: 1581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.05.2011 20:58:49   pealkiri: Kommenteerimine: kent999
Ostsin E90-ne. Kaup nagu lubatud.
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2011 20:33:48   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Äärmiselt sita pingiga minujaoks+tõsine lag aeg-ajalt.
  teema: VMT: Battlefield: Bad Company 2 PC
siimp

vastuseid: 134
vaadatud: 51423

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 25.02.2011 15:24:37   pealkiri: VMT: Battlefield: Bad Company 2 PC
=EST= siim
  teema: Kommenteerimine: stamp
siimp

vastuseid: 36
vaadatud: 8928

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2011 16:32:35   pealkiri: Kommenteerimine: stamp
Ostsin video, kõik nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.07.2010 16:45:38   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Tekkis kohe küsimus, millised relvad üldse nö. läbi klaasi lasevad?
BF2-s oli neid üks - M95.
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
siimp

vastuseid: 1841
vaadatud: 264968

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2010 20:47:02   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Ostsin videokaardi, kaubaga rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Nokia555
siimp

vastuseid: 43
vaadatud: 22562

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2010 20:46:21   pealkiri: Kommenteerimine: Nokia555
Ostsin toiteploki ja kõvaketta.
Kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.06.2010 14:10:28   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
P4 HT (jah, pole isegi dual-core tegelt) pealt Phenom X4-le üle minnes oli vahe üüratu. Mälud ja video jäid samaks.
  teema: Kommenteerimine: symmi
siimp

vastuseid: 26
vaadatud: 16678

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2010 11:41:15   pealkiri: Kommenteerimine: symmi
Ostsin kuvari, kaup nagu lubatud.
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.04.2010 11:33:15   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2

Aga jah mul on ennem ka seal probleeme olnud ja teistel ka ,hoitge parem eemale...

Pigem on teistel sinutõttu natuke kehva olla, kui sa ikka vastaste uncapis istud ja spawnkillid ning naerad vee ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2010 14:23:37   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Tänan.
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2010 13:12:57   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
SOLUTION FOR THE RESPAWN FREEZ:

Add the BFBC2 folder in your "My Documents" to the anti-viruses exeptions-list.

Kuidas seda NOD32 puhul teha?
  teema: Küsitlus: Kui palju kasutad mobiiliga/pihuarvutiga HV-d? (Välja loositakse HV poolne auhind)
siimp

vastuseid: 210
vaadatud: 41508

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 14.04.2010 13:44:18   pealkiri: Küsitlus: Kui palju kasutad mobiiliga/pihuarvutiga HV-d? (Välja loositakse HV poolne auhind)
Kasutan üsna tihti foorumilugemiseks PDA-d.
  teema: Kommenteerimine: insekas
siimp

vastuseid: 557
vaadatud: 114378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2010 14:29:58   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Ostsin plate, prose ja mälud.
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2010 12:48:12   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Just, ära sina ka enam sinna roni, kõigil parem.
  teema: Kommenteerimine: jotjot
siimp

vastuseid: 403
vaadatud: 75530

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2010 18:06:59   pealkiri: Kommenteerimine: jotjot
Ostsin toite, kaup nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ripspeed
siimp

vastuseid: 124
vaadatud: 22973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2010 00:47:48   pealkiri: Kommenteerimine: ripspeed
Ostsin automaki, kõik nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: evils
siimp

vastuseid: 148
vaadatud: 42126

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2010 16:18:04   pealkiri: Kommenteerimine: evils
Ostsin printeri, kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.02.2010 00:54:18   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Ei ole Eestis. Server asub füüsiliselt Saksamaal.
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2010 23:44:59   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
, Ei D2D võtab raha kohe maha. Ise tellisin D2D-st. Beta sain ilusti kätte ja polnud probleemi.

Ise tellisin sealt eile ja ei ole raha maha läinud. Beta võtme sain ka ilusti kätte.
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2010 16:59:30   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Oli ju jutt siin, et release päeval läheb maha. Ise tellisin kah ja pappi pole läinud.
Oot kus sa tellisid? Põhilised key väljastajad võtsid ikka raha kohe maha.

Direct2Drive UK-st
Just ko ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2010 16:50:06   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Oli ju jutt siin, et release päeval läheb maha. Ise tellisin kah ja pappi pole läinud.
  teema: Battlefield: Bad Company 2
siimp

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2010 16:47:23   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Tehke pre-order ja saate selle neetud key. Virtuaalkaart pärast kinni tõmmata ja asi tahe, kust nad seda raha enam siis maha tõmbavad.
  teema: Kommenteerimine: undead
siimp

vastuseid: 724
vaadatud: 130404

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2010 14:55:59   pealkiri: Kommenteerimine: undead
Kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: martin99
siimp

vastuseid: 4
vaadatud: 2084

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2010 23:51:32   pealkiri: Kommenteerimine: martin99
Ostsin samamoodi digiboksi icon_lol.gif
Rahul nii kauba, kui müüja suhtumisega.
  teema: Elion
siimp

vastuseid: 5863
vaadatud: 1296501

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.01.2010 21:17:42   pealkiri: Elion
Kas see ongi normaalne, et mu ping kohati ~500 ja parematel päevadel vahest isegi sekund on?
Kõige lahjem kodulahendus siis.
  teema: Kommenteerimine: creativ
siimp

vastuseid: 51
vaadatud: 19159

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2010 23:27:55   pealkiri: Kommenteerimine: creativ
Ostsin Calixi toitekabla. Positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: LCD ei võta pilti ette
siimp

vastuseid: 13
vaadatud: 3316

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.12.2009 22:40:54   pealkiri: LCD ei võta pilti ette
Tahtsin ka ise seda teha, aga üks kaart on AGP, teine PCI-E ning emaplaatidel loomulikult vastavaid pesi pole.
Just proovisin ühte Viewsonic VA712 kuvarit ka, mis samamoodi pilti ette ei võtnud.
  teema: LCD ei võta pilti ette
siimp

vastuseid: 13
vaadatud: 3316

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.12.2009 19:43:23   pealkiri: LCD ei võta pilti ette
Ei toiminud kahjuks.
  teema: LCD ei võta pilti ette
siimp

vastuseid: 13
vaadatud: 3316

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.12.2009 18:50:18   pealkiri: LCD ei võta pilti ette
Reso muutmine aitaks midagi? Mitte et ma seda teha saaks, sest hetkel muud kuvarit pole.
  teema: LCD ei võta pilti ette
siimp

vastuseid: 13
vaadatud: 3316

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.12.2009 18:09:30   pealkiri: LCD ei võta pilti ette
Ütlen kohe ära, et kuvar (LG L1730S) on täiesti töökorras.
Nimelt mul on hetkel siin kaks masinat, esimeses on Radeon 9200(VGA&DVI) ning teises 8800GTS(2xDVI). Radeoni järel töötab kuvar ...
  teema: Battlefield 2
siimp

vastuseid: 7849
vaadatud: 1223563

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2009 21:23:54   pealkiri: Battlefield 2
Selle netiga, mis teil seal on, ei kannata vist eriti multiplayeri teha icon_lol.gif
  teema: Battlefield 2
siimp

vastuseid: 7849
vaadatud: 1223563

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2009 11:24:14   pealkiri: Battlefield 2
Ei ole vaja, piisab kui Punkbusteri update teed.

Jah, ka mina mõtlesin nii. Siiski ainuke asi mis toimis, oli eelpool kirjeldatu.
Mingeid reinstalle ei viitsinud tegema hakata.
  teema: Windows Mobile arutelu
siimp

vastuseid: 342
vaadatud: 87319

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.11.2009 11:23:02   pealkiri: Windows Mobile arutelu
Mida mul vaja läheb, et DivX ja muu selline funktsiks?
Mingit videopleierit sai proovitud, ent polnud kasu.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.