Avaleht
otsing leidis 56 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: daetric
siim86

vastuseid: 15
vaadatud: 9301

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2015 17:22:18   pealkiri: Kommenteerimine: daetric
thumbs_up.gif õigel ajal õiges kohas ja minu asjad vahetasid omanikku. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: .Scorps.
siim86

vastuseid: 264
vaadatud: 83743

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2015 18:54:31   pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps.
Väga positiivne, sai üks diil tehtud! thumbs_up.gif
  teema: Telerite üldteema
siim86

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907305

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.06.2011 13:14:20   pealkiri: Telerite üldteema
Sooviks 46" tv-d.

Hinnaklass kuni 1000€, oskab keegi soovitada midagi?
  teema: KÕVAKETASTE OSTUABI :: Kõvakettad
siim86

vastuseid: 1048
vaadatud: 477289

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.11.2010 12:50:59   pealkiri: KÕVAKETASTE OSTUABI
Sooviks ka siis välist ketast endale.

Soov oleks väike ja maht mitte väga suur. Enamjaolt on office failid mida hoida.


Uurisin neid:
Western Digital Portable ELEMENTS 320GB USB 2.0 - htt ...
  teema: Kommenteerimine: allan230
siim86

vastuseid: 1
vaadatud: 1678

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2008 19:37:39   pealkiri: Kommenteerimine: allan230
norm vana.
Tuli kohale ja ostis PDA telefoni.

Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: TauC
siim86

vastuseid: 327
vaadatud: 70581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2008 18:07:09   pealkiri: Kommenteerimine: TauC
kõik toimis.
Varuosadeks müüdud HP nx6125 vahetas omanikku.

Positiivne ja soovitan.
  teema: ITBuss OÜ
siim86

vastuseid: 174
vaadatud: 134067

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.09.2008 09:13:09   pealkiri: ITBuss OÜ
Selle eest tehti selgeks, miks mu läpakas voolu sisse ei võta.
Copyty kõik kõvakal olevad asjad ümber.

Selgitati välja kust oleks kõige odavam saada uus või kasutatud emaplaat.
  teema: ITBuss OÜ
siim86

vastuseid: 174
vaadatud: 134067

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.09.2008 11:29:32   pealkiri: ITBuss OÜ
Tegemist siis järgmise kohga:
www.itbuss.ee

Lasin endal siis läpaka diagnosti teha.
Lugesin ennem ka kuskilt ajakirjast ning tundus hea koht.
Hind on 500.- tunni eest, täitsa sobiv, pole üle ...
  teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI
siim86

vastuseid: 2263
vaadatud: 358648

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 25.08.2008 09:03:57   pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI
otsingu abil ei leinud sellist teemat, aga küsimus järgmine.

Kuskohas HV selline teema on kus ma saaksin firmasid kommenteerida.
Ala kus oleksid sellised asjad sees:
1. Firma reaalne aadress.
...
  teema: Otsingumootor
siim86

vastuseid: 14
vaadatud: 5173

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 06.08.2008 16:33:36   pealkiri: Otsingumootor
soojendaks uuesti vana teemat üles.

Keegi teab kust saada tasuta/tasuline proge mis toimiks otsinguna ainult mu enda lehel?
  teema: Transpordifoorumi loomine - lisatud küsitlus
siim86

vastuseid: 136
vaadatud: 69715

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 16.04.2008 12:31:30   pealkiri: Transpordifoorumi loomine - lisatud küsitlus
aga meil olemas sellised asjad netiavarustes juba
http://transinf.com/tyhjad_otsad/


Kunagi oli ka selline asi netis, et kellel vaba kohta pakkuda autos, siis inimene võtab ühendust ja saab rei ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi I
siim86

vastuseid: 564
vaadatud: 249241

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.02.2008 17:41:06   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi I
oman SE W880i, käis remondis, trükiplaat puhastati, mikrofon vahetati.

Aga nuppude alla, kus on kirjutatud walkman, suutis remontija peeti keerat ühest nurgast. See on kleebis, mille üks ots ei ...
  teema: Sugupuu raali
siim86

vastuseid: 24
vaadatud: 13529

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.01.2008 23:47:51   pealkiri: Sugupuu raali
veel mõni programm

http://www.ellermaasoft.ee/ftree.php
http://www.avatar.ee/sugupuu/index.php?lng=ee
  teema: SonyEricsson W880i Walkman
siim86

vastuseid: 103
vaadatud: 27594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.01.2008 19:11:03   pealkiri: SonyEricsson W880i Walkman
ma lihtsalt ei ole kogu tel läbi käinud, arvasin, et äkki saab enda rääkimise heli ka regullida..
Sean siis sammud remonti:)
  teema: SonyEricsson W880i Walkman
siim86

vastuseid: 103
vaadatud: 27594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.01.2008 16:39:01   pealkiri: SonyEricsson W880i Walkman
Kas kellelgi on probleeme kõlariga?
Nimelt mina kuulen hästi aga see kes teisepool toru mind hästi ei kuule.
Kuna kasutan alles 2 päeva siis äkki olen kuskilt midagi maha keeranud?
  teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused V
siim86

vastuseid: 747
vaadatud: 121987

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 02.10.2007 11:34:01   pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused V
Süvenesin täna pihuarvutitesse ja pihuarvutite jaoks võiks olla omaette koht, kus nii softi, kui raua poole pealt abi küsida.

hetkel on asjad laiali.

Mul oli pisikene mure, kuidas ma saan p ...
  teema: Kommenteerimine: Hotshot88
siim86

vastuseid: 10
vaadatud: 3924

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2007 12:09:35   pealkiri: Kommenteerimine: Hotshot88
Kõik sujus. Usaldusväärne.
  teema: Kommenteerimine: Cyrus
siim86

vastuseid: 446
vaadatud: 77039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2007 13:25:44   pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus
müüsine ruuteri.
Norm vana , viitsis 3 korda seletada, kuna ma ei tabanud esimese korraga ära kuhu täpselt minna, et kaupa teha. icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: Cyrus
siim86

vastuseid: 446
vaadatud: 77039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2007 13:25:26   pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus
müüsine ruuteri.
Norm vana ei, viitsis 3 korda seletada, kuna ma ei tabanud esimese korraga ära kuhu täpselt minna, et kaupa teha. icon_wink.gif
  teema: Telia TV
siim86

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172922

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.10.2006 15:18:17   pealkiri: Telia TV
nunii sai siis ka elioni digitv kasutama hakatud koos telfoni ja netiga.
Tv pole veel proovinud, kuid wifiga läpakas saab ilusasti olla.
Probleem vaid selles, et levi on nõrk.
Elan kahekorruselis ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
siim86

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771770

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.04.2006 08:52:05   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
nii väike mure siis starmaniga.
Oman siis kodu kolmikpaketti, tv, telefon ja internet.

Asi nimelt selles, et kaks kuni kolm korda nädlas kaob nett ära, kuigi modem on sees ja arvutist pole con ...
  teema: Kommenteerimine: jansadj
siim86

vastuseid: 651
vaadatud: 104430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2006 20:26:34   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
ostsin mälu, kõik töötab....
  teema: Kommenteerimine: Looja
siim86

vastuseid: 59
vaadatud: 18201

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2006 00:59:19   pealkiri: Kommenteerimine: Looja
ostis emaplaadi... tundus suht muhe vend olevat.. äri oli kiire ja sujus.. loodan, et ta on ostuga rahul...
  teema: Kommenteerimine: Alan B'Stard
siim86

vastuseid: 26
vaadatud: 14021

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2006 22:31:17   pealkiri: Kommenteerimine: Alan B'Stard
ostis fax`i, kõik sujus isegi minu väikesele blokimisele.
Mõistlik ostja soovitan... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Hiid
siim86

vastuseid: 662
vaadatud: 234101

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2006 20:10:13   pealkiri: Kommenteerimine: Hiid
kandis raha ennem üle, kui kaupa nägi.
Kõik sjus positiivselt...soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: decrakas
siim86

vastuseid: 46
vaadatud: 17874

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2005 19:29:08   pealkiri: Kommenteerimine: decrakas
Ostin tel. Peale kuud aega kasutamist, läks musta nimekirja. Müüaga võtsin kontaki, lubas kiirelt lahendada. Nüüd juba ligi 2 kuud möödas, olen saanud erinevaid lubadusi, ja püüdnud olla mõ ...
  teema: Kommenteerimine: unn
siim86

vastuseid: 21
vaadatud: 12348

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2005 23:18:28   pealkiri: Kommenteerimine: unn
kaup talle raha mulle... soovitan...
  teema: Kommenteerimine: kopajuht
siim86

vastuseid: 5
vaadatud: 3070

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2005 23:45:10   pealkiri: Kommenteerimine: kopajuht
müüsin arvuti kõlarid...
kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohas.. kõik sujus, raha mulle kaup talle thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zapi
siim86

vastuseid: 128
vaadatud: 38496

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2005 14:47:48   pealkiri: Kommenteerimine: zapi
tuli kokkulepitud ajal kokkulepitud kohta.. kõik sujus kiirelt... soovitan thumbs_up.gif
hiired talle raha mulle...
  teema: Kommenteerimine: Raceboy
siim86

vastuseid: 318
vaadatud: 75495

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2005 20:57:20   pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy
tuli ise kaubale järgi... äri sujus kiirelt... monitor talle raha mulle.. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dark Kille
siim86

vastuseid: 82
vaadatud: 34866

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2005 13:19:03   pealkiri: Kommenteerimine: Dark Kille
müüsin hiire, tuli ise järgi, raha mulle kaup talle... Asi sujus kiirelt...
Soovitan... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Sathanas
siim86

vastuseid: 36
vaadatud: 16555

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2005 19:37:54   pealkiri: Kommenteerimine: Sathanas
kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas...
Andis isegi rohkem raha, kui kokku oli lepitud...
müüsin siis klaviatuuri:D
soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PCDJ
siim86

vastuseid: 56
vaadatud: 20636

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2005 18:03:59   pealkiri: Kommenteerimine: PCDJ
sai DKU-5 nokia kaabel ostetud.Kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas. Kaup mulle, raha talle. Olen rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: target
siim86

vastuseid: 74
vaadatud: 31445

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2005 18:28:38   pealkiri: Kommenteerimine: target
äri tehtud...raha mulle, kaup talle... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: decrakas
siim86

vastuseid: 46
vaadatud: 17874

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2005 00:47:01   pealkiri: Kommenteerimine: decrakas
väike probleem..
  teema: Kommenteerimine: Armagedon
siim86

vastuseid: 22
vaadatud: 11123

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2005 20:29:00   pealkiri: Kommenteerimine: Armagedon
wifi ruuter ostetud...
ostja on rahul... thumbs_up.gif
  teema: msn6.2 ja xp prof
siim86

vastuseid: 6
vaadatud: 1766

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.11.2004 01:18:08   pealkiri: msn6.2 ja xp prof
selline mure siis, et kui msn 6.2 peale lasta, lähevad helikaardi draiverid sassi ja ei lase enam mängida. Kui msn maha lasen on kõik korras jälle..? kuidas saaks msn ja xp prof koos tööle?
  teema: Kommenteerimine: kaicc
siim86

vastuseid: 4
vaadatud: 3159

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2004 01:44:04   pealkiri: Kommenteerimine: kaicc
rahul , kaup aus ja korralik..soovitan..hea müüja.. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PAUKA
siim86

vastuseid: 206
vaadatud: 47383

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2004 10:41:04   pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA
Muhe vana... icon_biggrin.gif Kõik oli nii nagu lubatud.. Ostsin oma digikasse mälukaardi.. .
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: enterprice
siim86

vastuseid: 105
vaadatud: 42264

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2004 22:19:35   pealkiri: Kommenteerimine: enterprice
olen ostetud A60 igatepidi rahul, kõik sujus kiiresti, väike ajablokk minu poolt ehk... Aga soovitan, igatepidi aus ja hea müüja... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: toivoku
siim86

vastuseid: 80
vaadatud: 38441

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2004 14:53:26   pealkiri: Kommenteerimine: toivoku
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: toivoku
siim86

vastuseid: 80
vaadatud: 38441

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2004 14:51:20   pealkiri: Kommenteerimine: toivoku
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: toivoku
siim86

vastuseid: 80
vaadatud: 38441

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2004 14:50:24   pealkiri: Kommenteerimine: toivoku
see õnnetu BMW seal sr ei saagi valmis.. loodame, et nüüd kus toivoku sai endale tasuva töökoha, hakkab ka auto liikuma.. Teglt igati lahe vend..selline omamoodi...
  teema: Kommenteerimine: daff
siim86

vastuseid: 10
vaadatud: 5949

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2004 00:04:51   pealkiri: Kommenteerimine: daff
Positiivsed kogemused, kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas ja kõik sujus...
  teema: Küsimus
siim86

vastuseid: 3
vaadatud: 1216

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 22.05.2004 22:14:18   pealkiri: Küsimus
selge... icon_redface.gif
  teema: Küsimus
siim86

vastuseid: 3
vaadatud: 1216

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 22.05.2004 01:10:17   pealkiri: Küsimus
Mida tähenda selline error, kui installin draivereid..
device object not present?
  teema: heli pole...
siim86

vastuseid: 8
vaadatud: 1846

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 16.05.2004 09:58:25   pealkiri: heli pole...
nüüd sain õiged draiverid, kui ikkagi on mingi code10....? ei hakka see asi tööle..
  teema: heli pole...
siim86

vastuseid: 8
vaadatud: 1846

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.05.2004 00:32:00   pealkiri: heli pole...
peale driverite istalleerimist/update`t restart tehtud, aga ikka sama jama.. draiverid on kõik peal.. peale integreeritud heli rohkem helikaarte ei ole...
Device manageris on sellise asja juures ko ...
  teema: heli pole...
siim86

vastuseid: 8
vaadatud: 1846

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 14.05.2004 00:44:25   pealkiri: heli pole...
jep Integreeritud heli
  teema: heli pole...
siim86

vastuseid: 8
vaadatud: 1846

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.05.2004 10:18:19   pealkiri: heli pole...
Selline mure siis, et ei saa masinast heli kätte.
control panelilt sounds and multimedia alt audio võttes on kogu ala hall ja midagi ei saa näppida, kuigi kõik draiverid ja asjad peal..? milles p ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.