Avaleht
otsing leidis 423 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Flacko
sharkman

vastuseid: 198
vaadatud: 89109

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2008 13:32:50   pealkiri: Kommenteerimine: Flacko
beer_yum.gif beer_yum.gif tänud pildi eest.. jõhkralt annet
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
sharkman

vastuseid: 4216
vaadatud: 1307177

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 07.04.2008 13:13:52   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
suured tänud beer_yum.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
sharkman

vastuseid: 4216
vaadatud: 1307177

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 09.09.2007 15:39:53   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
tahaks ka pilti icon_razz1.gif
  teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
sharkman

vastuseid: 1240
vaadatud: 238605

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.08.2007 00:17:14   pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
Wolfenstein 3D http://www.worldoffreegames.com/factsheet.php?id=558
siis tulid, järjekorda ei mäleta
Dangerous Dave 2 - In the Haunted Mansion -http://www.worldoffreegames.com/factsheet.php?id=624 ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
sharkman

vastuseid: 21795
vaadatud: 3919409

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.08.2007 19:53:32   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
saint's row kuulutati PS3-le välja muideks
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.11.2006 03:29:47   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
PES6 siis väljas.. millised on muljed??

Mängitavust on parandatud.. kuidagi väga hea on... suuri muudatusi pole tehtud (õnneks)...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.07.2006 14:57:21   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007 (PS2) Preview
http://ps2.gamespy.com/playstation-2/world-soccer-winning-eleven-10/717395p1.html
  teema: Teleka pilt arvutisse
sharkman

vastuseid: 2
vaadatud: 1559

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.07.2006 17:12:22   pealkiri: Teleka pilt arvutisse
oleks vaja lindistada telekast saateid... tahaks nagu dvdle topida.. aga kuidas ma seda teha saan???? icon_redface.gif
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2005 23:26:31   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
jooksu nuppuga... taktikaid sättides...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2005 14:45:07   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
ok mu barca taktika siis... paljudes kohtades on eri mängudes erinevad mängijad.. olenevalt vormist....
.............................................Valdes/Jorguera................................. ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2005 03:21:07   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
Rääkige oma ML tiimist... ise teen Barcaga(Match Mode playerid). 5 tärni... 2 hooaeg.. esimene läks väga persse.. jäin 2 divisiooni.. Olen ostnud/vahetanud juurde C.Ronaldo ja Robinho... Mõlemad ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.10.2005 16:09:32   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
et siis sain PES5 kätte.. kas keegi teab kas eestis poodides seda juba leida on??...

Igatahes.. postiivne ikka... 5 eri penaldi löömis stiili, mäng aeglasem, uuendused on enamuses tehtud, robi ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2005 01:14:56   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
pes5 on väljas.... endal hetkel veel pole... homme ehk saan
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2005 22:47:46   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
wolfi review
PES5 - PS2 Review
Ok, let's not dwell on how I got the game, irrelevant given I've already pre-ordered and paid top dollar for an original copy with priority shipping.

First Look
- ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.09.2005 21:20:31   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
demo installil on mingid jamad.... mul mingi erroreri pexis.. ja mingi 10 katsega õnnestus alles puhtalt....

mäng ise on lahe.... mitte suured erinevused.... aga nüüd saab raiuda ikka.... pes4 ...
  teema: JUICED
sharkman

vastuseid: 296
vaadatud: 58260

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.09.2005 18:15:50   pealkiri: JUICED
kas keegi oskab öelda kuidas tagurpidi sõita... autoga vastu seina otsaga siis välja ei saa... krdi närevi ajab.. endal mingi 200k raha ja autod kõik tipud aga tagurpidi ikka sõita ei oska.. jus ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.07.2005 13:28:28   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
videosid
http://www.filefarmer.com/sbomb/PES_5_online.avi

http://rapidshare.de/files/3412945/videos_Pes5.rar.html

http://rapidshare.de/files/3434410/Adriano.avi.html

http://rapidshare.de/fil ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.07.2005 21:44:57   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
infi nats...
*On sale in Japan : Aug 4 only for the PS2.
*Zico and Nakamura on the cover.
*New mode: "Nippon Challege go for 2006".We'll be challenged to qualify and win the World Cup with Japan (P ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.06.2005 02:30:23   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
http://uk.gs.konami-europe.com/news.do?idNews=93

pildid ja info
Pro Evolution Soccer 5 kicks off

New moves and even better control as Konami of Europe confirms an autumn release for its world-c ...
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
sharkman

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212641

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.06.2005 21:32:30   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
tra... ma seal lowrideri osas... see kus võistlus on ja all need nooled liiguvad... tra kargan autoga igasuunas ühtegi punkti ei saa... tuleb ju 2+suunaklahvi vajutada.... krt.. mis jama on
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
sharkman

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212641

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2005 23:41:09   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
esmamulje... suht pettumus... autod käituvad imelikult... ja ma ei saanud mehe juhtimist korda... nii et edasi tagasi.. kõrvale ja hiirega juhin.... graafika on kole
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2005 17:56:56   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
Pro Evo 5 for PSP( News ) by Ellie Gibson

07/06/2005 12:33

Following the appearance of Pro Evolution Soccer 5 for PSP on a release schedule issued by Atari Australia, which publishes the PES gam ...
  teema: Cold Fear
sharkman

vastuseid: 84
vaadatud: 14290

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.06.2005 02:05:33   pealkiri: Cold Fear
on kas siis... aga kuidas ma saveda saan..... suht pikalt jooksin ringi... mingit save kohta ei tulnud....
  teema: Half-Life 2
sharkman

vastuseid: 6061
vaadatud: 967694

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.06.2005 19:45:38   pealkiri: Half-Life 2
tahaks teada mis shortcuti tuli kirjutada... ~stream ???
  teema: DVD ääreni täis kirjutamine
sharkman

vastuseid: 9
vaadatud: 2449

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.04.2005 21:59:13   pealkiri: DVD ääreni täis kirjutamine
overburni saab teha??
  teema: DVD ääreni täis kirjutamine
sharkman

vastuseid: 9
vaadatud: 2449

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.04.2005 19:39:01   pealkiri: DVD ääreni täis kirjutamine
Nimelt mul on NEC 3520A, kirjutamiseks kasutan CopytoDVD progret, aga ma ei sa 4,7 gigat täis loopida... lubab panna mingi 4,3 ja kõik, nimelt mul on vaja 4,7 giga eest filmi trailereid peale panna ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2005 02:03:55   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
hoia legendid lukus siis ära osta neid vabaks menust....

lõin vv esimese värava... lisaaeg 1-0 maas olin ja ta tuli kasti.. nurga löök ja peaga:P...nagu poom
  teema: Prey
sharkman

vastuseid: 295
vaadatud: 50644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.04.2005 17:12:16   pealkiri: Prey
midagi tõsiselt suurt.... esimene mõtte PES4/WE8 lisapaket kus on uued pallid ja puutsad:P

aga ilmselt duke nukem
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2005 15:09:48   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
tuleb teha head mängud... lüüa väravaid ja siis hooaja lõpus kõvasti treenida... siis arenevad hästi...

kõik kes netis tahavad teha
http://homepage.ntlworld.com/michaeljohn.pittock/pes4onl ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2005 14:04:31   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
mängijad lähvad pensionile enamasti mingi 37 ja peale

noortest võib väga hea mängija arenenda kui õieti treenida
  teema: Carmegeddon 4
sharkman

vastuseid: 122
vaadatud: 21709

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.03.2005 21:01:19   pealkiri: Carmegeddon 4
mängisin täna carmageddon 2-te... sitax kõva asi ikka.... suht hea graafika ikka ja lõbu sitaks... thumbs_up.gif
ei jõua ära oodata 4-t
  teema: Driv3r
sharkman

vastuseid: 537
vaadatud: 79575

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.03.2005 00:45:18   pealkiri: Driv3r
kui asjale sada patchi ei tule siis on asi ikka piixus....

ma ootasin seda mängu sitax.... lootsin et gta tehakse maatasa aga..... läks nagu alati:P

menu on lahe:P
  teema: Kommenteerimine: Euronics
sharkman

vastuseid: 71
vaadatud: 19134

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2005 19:13:24   pealkiri: Kommenteerimine: Euronics
Saatis raha ilusti ära.... probleeme ei olnud... hea äri ajada
  teema: FlatOut
sharkman

vastuseid: 573
vaadatud: 86712

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.02.2005 01:33:38   pealkiri: FlatOut
ma lihtsalt pidin ütlema.... tegin läbi thumbs_up.gif
kõva mäng kokkuvõtteks..... 8/10
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.02.2005 20:49:03   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
asi on vct ikka selles et patch 1.1 on vigaselt lastud.... alt+enter... vaata kui kirjas ei ole seal et ver.1.1 siis on vigaselt peale lastud... ma lasin üle ja sain korda....
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.01.2005 17:58:38   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
lained üle monitori on põhjustautd vct versioonist... mul tekkisid ka 1.1 peale minnes
aga kõik kes on ver1.1-ga tahavad netis teha, võivad kontakti võtta ja kaotada:P
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.12.2004 17:46:24   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
Kuidas saab online tööle......mul on port 7000 vaba ja default on ka ära muudetud, aga ikka ei saa läbi võrgu mängida...mida teha icon_sad.gif
ruuter sul we...
ma teen nii kirjutan ip adre välja.... co ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.12.2004 23:48:40   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
ma ei lugenud... sorry..
porti nii et.... mängu kaust... setting online ja seal all

karistuslööke F1- ga
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.12.2004 22:27:59   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
tegime gameriga teise mängu.. mina hostisin ja võitsin 4-0
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2004 14:33:47   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
davai... mulle läks siis gameri vastu 2-0 võit..... ja valtsile 1-0 võit
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2004 13:17:04   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
gamer vs sharkman
england vs brazil 0-2

teine mäng tleb hiljem
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.12.2004 18:31:12   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
2 mäng
Sharkman(Hostija) vs Valts 3-1
kokku siis 6-4 minu võit.....
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.12.2004 22:22:12   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
esimene mäng

Portugal(Valts.. hostija) vs Brazil(Sharkman) 3-3
millalgi pean ma hostima ja siis väravate vahe.... mäng oli sitaks põnev.... ta läks esimese 15 mindiga 3-0 juhtima.. ennem pol ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.12.2004 21:37:00   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
davai teeme turniiri ära:
1) Brazil (sharkman) MSN: sande88@hot.ee )
2) France (Lammas) MSN: lammas.aasal@mail.ee)
3) Germany (Raiaramis) MSN: raiara@hot.ee
4) England (Gamer) MSN: danel112@ho ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2004 22:17:35   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
keegi võiks liigasse juurde tulla... ok ma räägin oma ML-st.... tiim on ajax, 6 tärni on raskusaste....meeskond oli algselt default: Barot jne
nüüd olen ostnud/vahetanud jne:
Nakata...poolkait ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2004 20:48:10   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
jumala <b>A<font color="#FF0000">H</font><font color="#000080">V</font></b> mäng, comput sõrmega puutud kohe viga, ise aga peksab jalaga tagant selga ja kohtunik ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.12.2004 12:02:30   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
Üks reegel veel:
*Et vältida jõnkumist, võibolla natuke isegi laggimist tleks hoida weather: Fine

ja minuteada kui netis mängides on sama option file mõlemal poolel siis on tiimid õiged.... ...
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2004 22:58:27   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
Kes oleks nõus tegema PES4 nagu online liiga....
Reeglid:
*PES4 ver 1.0
*Mõlemad mängijad teevad 2 mängu omavahel..kord hostib üks, kord teine
*Poolaja pikkus 10min
*Mõlemad mängud käiv ...
  teema: Parim nali - kes on autor?
sharkman

vastuseid: 8
vaadatud: 3040

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 04.12.2004 21:53:48   pealkiri: Re: Parim nali - kes on autor?
mis selles erijärgus nii erilist on...mul oli kas aeg maha 30....postitusi päevas on mingi 1 nii et ei koti... mõttetu asi igatahes
  teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
sharkman

vastuseid: 630
vaadatud: 135827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2004 19:08:21   pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer
tegime gameriga mitu mängu
esimene
Real vs Manu 2-0 minu võit
teine
Brazil vs Inter 5-1( minu võit)
kolmas
Inglismaa vs Ajax 3-0 (minu võit)
Portugal - Ajax 2-2 (minu võit penaltidega)
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.