|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Flacko |
sharkman
vastuseid: 198
vaadatud: 89109
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2008 13:32:50 pealkiri: Kommenteerimine: Flacko |
tänud pildi eest.. jõhkralt annet |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
sharkman
vastuseid: 4216
vaadatud: 1307177
|
foorum: Kujundamine postitatud: 07.04.2008 13:13:52 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
suured tänud  |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
sharkman
vastuseid: 4216
vaadatud: 1307177
|
foorum: Kujundamine postitatud: 09.09.2007 15:39:53 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
tahaks ka pilti  |
teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
sharkman
vastuseid: 1240
vaadatud: 238605
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.08.2007 00:17:14 pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
Wolfenstein 3D http://www.worldoffreegames.com/factsheet.php?id=558
siis tulid, järjekorda ei mäleta
Dangerous Dave 2 - In the Haunted Mansion -http://www.worldoffreegames.com/factsheet.php?id=624 ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
sharkman
vastuseid: 21795
vaadatud: 3919409
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.08.2007 19:53:32 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| saint's row kuulutati PS3-le välja muideks |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.11.2006 03:29:47 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
PES6 siis väljas.. millised on muljed??
Mängitavust on parandatud.. kuidagi väga hea on... suuri muudatusi pole tehtud (õnneks)... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.07.2006 14:57:21 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007 (PS2) Preview
http://ps2.gamespy.com/playstation-2/world-soccer-winning-eleven-10/717395p1.html |
teema: Teleka pilt arvutisse |
sharkman
vastuseid: 2
vaadatud: 1559
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.07.2006 17:12:22 pealkiri: Teleka pilt arvutisse |
oleks vaja lindistada telekast saateid... tahaks nagu dvdle topida.. aga kuidas ma seda teha saan????  |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2005 23:26:31 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
| jooksu nuppuga... taktikaid sättides... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2005 14:45:07 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
ok mu barca taktika siis... paljudes kohtades on eri mängudes erinevad mängijad.. olenevalt vormist....
.............................................Valdes/Jorguera................................. ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2005 03:21:07 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
| Rääkige oma ML tiimist... ise teen Barcaga(Match Mode playerid). 5 tärni... 2 hooaeg.. esimene läks väga persse.. jäin 2 divisiooni.. Olen ostnud/vahetanud juurde C.Ronaldo ja Robinho... Mõlemad ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.10.2005 16:09:32 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
et siis sain PES5 kätte.. kas keegi teab kas eestis poodides seda juba leida on??...
Igatahes.. postiivne ikka... 5 eri penaldi löömis stiili, mäng aeglasem, uuendused on enamuses tehtud, robi ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2005 01:14:56 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
| pes5 on väljas.... endal hetkel veel pole... homme ehk saan |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2005 22:47:46 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
wolfi review
PES5 - PS2 Review
Ok, let's not dwell on how I got the game, irrelevant given I've already pre-ordered and paid top dollar for an original copy with priority shipping.
First Look
- ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.09.2005 21:20:31 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
demo installil on mingid jamad.... mul mingi erroreri pexis.. ja mingi 10 katsega õnnestus alles puhtalt....
mäng ise on lahe.... mitte suured erinevused.... aga nüüd saab raiuda ikka.... pes4 ... |
teema: JUICED |
sharkman
vastuseid: 296
vaadatud: 58260
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.09.2005 18:15:50 pealkiri: JUICED |
| kas keegi oskab öelda kuidas tagurpidi sõita... autoga vastu seina otsaga siis välja ei saa... krdi närevi ajab.. endal mingi 200k raha ja autod kõik tipud aga tagurpidi ikka sõita ei oska.. jus ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.07.2005 13:28:28 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
videosid
http://www.filefarmer.com/sbomb/PES_5_online.avi
http://rapidshare.de/files/3412945/videos_Pes5.rar.html
http://rapidshare.de/files/3434410/Adriano.avi.html
http://rapidshare.de/fil ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.07.2005 21:44:57 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
infi nats...
*On sale in Japan : Aug 4 only for the PS2.
*Zico and Nakamura on the cover.
*New mode: "Nippon Challege go for 2006".We'll be challenged to qualify and win the World Cup with Japan (P ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.06.2005 02:30:23 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
http://uk.gs.konami-europe.com/news.do?idNews=93
pildid ja info
Pro Evolution Soccer 5 kicks off
New moves and even better control as Konami of Europe confirms an autumn release for its world-c ... |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
sharkman
vastuseid: 6723
vaadatud: 1212641
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.06.2005 21:32:30 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
| tra... ma seal lowrideri osas... see kus võistlus on ja all need nooled liiguvad... tra kargan autoga igasuunas ühtegi punkti ei saa... tuleb ju 2+suunaklahvi vajutada.... krt.. mis jama on |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
sharkman
vastuseid: 6723
vaadatud: 1212641
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.06.2005 23:41:09 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
| esmamulje... suht pettumus... autod käituvad imelikult... ja ma ei saanud mehe juhtimist korda... nii et edasi tagasi.. kõrvale ja hiirega juhin.... graafika on kole |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2005 17:56:56 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
Pro Evo 5 for PSP( News ) by Ellie Gibson
07/06/2005 12:33
Following the appearance of Pro Evolution Soccer 5 for PSP on a release schedule issued by Atari Australia, which publishes the PES gam ... |
teema: Cold Fear |
sharkman
vastuseid: 84
vaadatud: 14290
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2005 02:05:33 pealkiri: Cold Fear |
| on kas siis... aga kuidas ma saveda saan..... suht pikalt jooksin ringi... mingit save kohta ei tulnud.... |
teema: Half-Life 2 |
sharkman
vastuseid: 6061
vaadatud: 967694
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.06.2005 19:45:38 pealkiri: Half-Life 2 |
| tahaks teada mis shortcuti tuli kirjutada... ~stream ??? |
teema: DVD ääreni täis kirjutamine |
sharkman
vastuseid: 9
vaadatud: 2449
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.04.2005 21:59:13 pealkiri: DVD ääreni täis kirjutamine |
| overburni saab teha?? |
teema: DVD ääreni täis kirjutamine |
sharkman
vastuseid: 9
vaadatud: 2449
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.04.2005 19:39:01 pealkiri: DVD ääreni täis kirjutamine |
| Nimelt mul on NEC 3520A, kirjutamiseks kasutan CopytoDVD progret, aga ma ei sa 4,7 gigat täis loopida... lubab panna mingi 4,3 ja kõik, nimelt mul on vaja 4,7 giga eest filmi trailereid peale panna ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2005 02:03:55 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
hoia legendid lukus siis ära osta neid vabaks menust....
lõin vv esimese värava... lisaaeg 1-0 maas olin ja ta tuli kasti.. nurga löök ja peaga:P...nagu poom |
teema: Prey |
sharkman
vastuseid: 295
vaadatud: 50644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2005 17:12:16 pealkiri: Prey |
midagi tõsiselt suurt.... esimene mõtte PES4/WE8 lisapaket kus on uued pallid ja puutsad:P
aga ilmselt duke nukem |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2005 15:09:48 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
tuleb teha head mängud... lüüa väravaid ja siis hooaja lõpus kõvasti treenida... siis arenevad hästi...
kõik kes netis tahavad teha
http://homepage.ntlworld.com/michaeljohn.pittock/pes4onl ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2005 14:04:31 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
mängijad lähvad pensionile enamasti mingi 37 ja peale
noortest võib väga hea mängija arenenda kui õieti treenida |
teema: Carmegeddon 4 |
sharkman
vastuseid: 122
vaadatud: 21709
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2005 21:01:19 pealkiri: Carmegeddon 4 |
mängisin täna carmageddon 2-te... sitax kõva asi ikka.... suht hea graafika ikka ja lõbu sitaks...
ei jõua ära oodata 4-t |
teema: Driv3r |
sharkman
vastuseid: 537
vaadatud: 79575
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.03.2005 00:45:18 pealkiri: Driv3r |
kui asjale sada patchi ei tule siis on asi ikka piixus....
ma ootasin seda mängu sitax.... lootsin et gta tehakse maatasa aga..... läks nagu alati:P
menu on lahe:P |
teema: Kommenteerimine: Euronics |
sharkman
vastuseid: 71
vaadatud: 19134
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2005 19:13:24 pealkiri: Kommenteerimine: Euronics |
| Saatis raha ilusti ära.... probleeme ei olnud... hea äri ajada |
teema: FlatOut |
sharkman
vastuseid: 573
vaadatud: 86712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.02.2005 01:33:38 pealkiri: FlatOut |
ma lihtsalt pidin ütlema.... tegin läbi
kõva mäng kokkuvõtteks..... 8/10 |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2005 20:49:03 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
| asi on vct ikka selles et patch 1.1 on vigaselt lastud.... alt+enter... vaata kui kirjas ei ole seal et ver.1.1 siis on vigaselt peale lastud... ma lasin üle ja sain korda.... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2005 17:58:38 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
lained üle monitori on põhjustautd vct versioonist... mul tekkisid ka 1.1 peale minnes
aga kõik kes on ver1.1-ga tahavad netis teha, võivad kontakti võtta ja kaotada:P |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.12.2004 17:46:24 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
Kuidas saab online tööle......mul on port 7000 vaba ja default on ka ära muudetud, aga ikka ei saa läbi võrgu mängida...mida teha
ruuter sul we...
ma teen nii kirjutan ip adre välja.... co ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.12.2004 23:48:40 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
ma ei lugenud... sorry..
porti nii et.... mängu kaust... setting online ja seal all
karistuslööke F1- ga |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.12.2004 22:27:59 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
| tegime gameriga teise mängu.. mina hostisin ja võitsin 4-0 |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2004 14:33:47 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
| davai... mulle läks siis gameri vastu 2-0 võit..... ja valtsile 1-0 võit |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2004 13:17:04 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
gamer vs sharkman
england vs brazil 0-2
teine mäng tleb hiljem |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2004 18:31:12 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
2 mäng
Sharkman(Hostija) vs Valts 3-1
kokku siis 6-4 minu võit..... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2004 22:22:12 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
esimene mäng
Portugal(Valts.. hostija) vs Brazil(Sharkman) 3-3
millalgi pean ma hostima ja siis väravate vahe.... mäng oli sitaks põnev.... ta läks esimese 15 mindiga 3-0 juhtima.. ennem pol ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2004 21:37:00 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
davai teeme turniiri ära:
1) Brazil (sharkman) MSN: sande88@hot.ee )
2) France (Lammas) MSN: lammas.aasal@mail.ee)
3) Germany (Raiaramis) MSN: raiara@hot.ee
4) England (Gamer) MSN: danel112@ho ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2004 22:17:35 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
keegi võiks liigasse juurde tulla... ok ma räägin oma ML-st.... tiim on ajax, 6 tärni on raskusaste....meeskond oli algselt default: Barot jne
nüüd olen ostnud/vahetanud jne:
Nakata...poolkait ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2004 20:48:10 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
| jumala <b>A<font color="#FF0000">H</font><font color="#000080">V</font></b> mäng, comput sõrmega puutud kohe viga, ise aga peksab jalaga tagant selga ja kohtunik ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2004 12:02:30 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
Üks reegel veel:
*Et vältida jõnkumist, võibolla natuke isegi laggimist tleks hoida weather: Fine
ja minuteada kui netis mängides on sama option file mõlemal poolel siis on tiimid õiged.... ... |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2004 22:58:27 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
Kes oleks nõus tegema PES4 nagu online liiga....
Reeglid:
*PES4 ver 1.0
*Mõlemad mängijad teevad 2 mängu omavahel..kord hostib üks, kord teine
*Poolaja pikkus 10min
*Mõlemad mängud käiv ... |
teema: Parim nali - kes on autor? |
sharkman
vastuseid: 8
vaadatud: 3040
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 04.12.2004 21:53:48 pealkiri: Re: Parim nali - kes on autor? |
| mis selles erijärgus nii erilist on...mul oli kas aeg maha 30....postitusi päevas on mingi 1 nii et ei koti... mõttetu asi igatahes |
teema: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
sharkman
vastuseid: 630
vaadatud: 135827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.12.2004 19:08:21 pealkiri: Winning Eleven & Pro Evolution Soccer |
tegime gameriga mitu mängu
esimene
Real vs Manu 2-0 minu võit
teine
Brazil vs Inter 5-1( minu võit)
kolmas
Inglismaa vs Ajax 3-0 (minu võit)
Portugal - Ajax 2-2 (minu võit penaltidega) |
| |