|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: AWsander |
serviti
vastuseid: 26
vaadatud: 9299
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.01.2023 12:27:16 pealkiri: itx emaplaat |
Ostis emaplaadi ja täpne. Kõik korras  |
teema: Kommenteerimine: Jürks |
serviti
vastuseid: 5
vaadatud: 4264
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2022 04:17:00 pealkiri: Mälud |
Ostsin mälud, kõik nii nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: GGertK |
serviti
vastuseid: 217
vaadatud: 36309
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2022 00:54:09 pealkiri: itx korpus |
ostis korpuse, kõik nii nagu peab ja tuli ise järgi ka  |
teema: Kommenteerimine: aja |
serviti
vastuseid: 8
vaadatud: 2033
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2021 10:13:43 pealkiri: Vanad arvuti jupid |
Ostis vanu arvuti juppe, helistas ja tuli ise järgi  |
teema: Kommenteerimine: slayer |
serviti
vastuseid: 62
vaadatud: 20156
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2021 20:01:22 pealkiri: Corsair AIO 280 |
Otsin AIO pani posti ja kõik nii nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: roltz5000 |
serviti
vastuseid: 8
vaadatud: 1769
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2021 10:11:28 pealkiri: Asus GeForce GT 1030 2GB Low |
Ostis videokaardi ja tuli ise järgi, kõik super ja kokkulepped pidasid  |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
serviti
vastuseid: 448
vaadatud: 147515
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2021 19:41:27 pealkiri: gpu 3060ti |
ostsin gpu kõik läks hästi, tõi koju ukse taha ka veel, mida veel tahta  |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
serviti
vastuseid: 5645
vaadatud: 989935
|
foorum: Jahutus postitatud: 11.11.2021 23:22:51 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
| Paljudel uutel videokaartidel, juhitakse jahutide soojus läbi videokaardi (backplate-ist läbi) aga mul on itx sandwich layout (SSUPD Meshlicious) ja videokaardi soojus läheb otse emaplaadile ja ots ... |
teema: Korpuste teema |
serviti
vastuseid: 5093
vaadatud: 1052705
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 04.08.2021 09:58:54 pealkiri: Korpuste teema |
| Oskab keegi öelda Fractal Design Node 304 näitab GPU max paksus 45mm aga mu GPU 49mm kas on mingi lootus, et mahutab 4 lisa mm ära? |
teema: The Division 2 |
serviti
vastuseid: 522
vaadatud: 142530
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.03.2021 21:23:55 pealkiri: The Division 2 |
Nüüd said korda  |
teema: The Division 2 |
serviti
vastuseid: 522
vaadatud: 142530
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2021 19:01:46 pealkiri: The Division 2 |
Uus tase ubisoft connect teeb update ära ja üle 5 minuti mängida ei saa, peaks ümber asja nimetama ubisoft disconnect  |
teema: Kommenteerimine: p11do |
serviti
vastuseid: 52
vaadatud: 9637
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2020 12:10:41 pealkiri: Videokaart |
Ostis videokaardi. Kandis raha ette ja kõik nii nagu peab. Korras  |
teema: Kommenteerimine: deagle |
serviti
vastuseid: 17
vaadatud: 6443
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2020 22:55:53 pealkiri: Chromecast |
Ostis chromecasti ja tuli ise kohale. Kõik nii nagu peab, korras  |
teema: Kommenteerimine: shxtov |
serviti
vastuseid: 17
vaadatud: 5007
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2020 18:09:30 pealkiri: Jahuti |
Ostis prose jahuti ja tuli ilusti ise järgi. Korras  |
teema: Kommenteerimine: cl0sed |
serviti
vastuseid: 7
vaadatud: 2473
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.12.2020 16:39:32 pealkiri: Monitor |
Ostis monitori, kõik nii nagu kokku lepitud ja tuli ise järgi ka veel  |
teema: The Division 2 |
serviti
vastuseid: 522
vaadatud: 142530
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.05.2020 10:27:22 pealkiri: The Division 2 |
| Kõige rohkem tüütab, et kui midagi kindlat tahad peab farmima nagu muud elu ei olekski. Bulletkingi 35x mõni paneb isegi 50x ja alles siis saab. Kui lõpuks saad siis pole lootustki, et statid põ ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
serviti
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376219
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.03.2020 10:09:02 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Sa pead vaatama emaplaadi valmistaja kodulehelt milliseid prosesid toetab ja milliseid mitte ja mis bios sul praegu peal. Flash bios buttoni puudumine on ikka tõeline nuhtlus küll vanematel amd plaa ... |
teema: The Division 2 |
serviti
vastuseid: 522
vaadatud: 142530
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.02.2020 08:57:57 pealkiri: The Division 2 |
Parim surmahetk mängus vist:
https://streamable.com/4w9hd
Missioon oli juba silme ees, kes siis enam nii väikest takistust märkab
Väga hea mäng ja nii soodsalt  |
teema: The Division 2 |
serviti
vastuseid: 522
vaadatud: 142530
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2019 10:35:00 pealkiri: The Division 2 |
, oskad sa siis äkki öelda mis seal mäda on siis? Teiste mängudega ei ole sellist probleemi misasi see niimoodi metsikult pidurdab? Prose ei ole ju nii vana ja mõnel veel kehvem prose 1080 ... |
teema: Kommenteerimine: Flab |
serviti
vastuseid: 991
vaadatud: 151518
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2019 17:15:21 pealkiri: Emaplaat |
| Ostis emaplaadi, kiire reageerimine ja tegi kiirelt ülekande. Kõik nii nagu peab, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: KrisC |
serviti
vastuseid: 41
vaadatud: 13931
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2019 17:11:50 pealkiri: Prose jahuti |
| Ostis jahuti, tegi kiirelt ülekande ja kaup läks teele. Kõik nii nagu peab, soovitan! |
teema: Termopadja suurus Ryzen 3600 |
serviti
vastuseid: 3
vaadatud: 2870
|
foorum: Jahutus postitatud: 22.11.2019 22:59:24 pealkiri: Termopadja suurus Ryzen 3600 |
Väga suurt pointi polegi ja paljud pastad ongi paremad. Seda saab korduvkasutada, ei kuiva ära ja kui mõned korrad jahutust maha võtta siis on sama raha ka juba. Igaljuhul proovin ära  |
teema: Termopadja suurus Ryzen 3600 |
serviti
vastuseid: 3
vaadatud: 2870
|
foorum: Jahutus postitatud: 14.11.2019 20:44:28 pealkiri: Termopadja suurus Ryzen 3600 |
| Sooviks teada mis suurusega peaks olema, soovitatakse 38 x 38mm aga kui panna 32 x 32 mm siis jääks 3mm igast äärest mida eriti vähe ei olegi. Termopadi millest jutt siis Thermal Grizzly Carbonau ... |
teema: Kommenteerimine: kusti85 |
serviti
vastuseid: 219
vaadatud: 51595
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2019 22:37:56 pealkiri: Prose |
Ostis prose ja tuli ise järgi. Korras  |
teema: Korpuste teema |
serviti
vastuseid: 5093
vaadatud: 1052705
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 22.09.2019 17:29:59 pealkiri: Korpuste teema |
, ei jää ette
https://ceemic.pri.ee/hardware/fractal/fractal4.JPG
tänud define c mini natuke soe võtsin meshify c suurem ja rohkem õhku. |
teema: Korpuste teema |
serviti
vastuseid: 5093
vaadatud: 1052705
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 19.09.2019 17:48:24 pealkiri: Korpuste teema |
| Kui Fractal Design Define Mini C panna ette 2x 140mm venti, kas see kaas all jääb ette või ei. Tahaks et see jääks kõik suletuks. Tavalisel jääb 2x 140mm suht suur vahe sisse kahe vendi vahele ... |
teema: Kommenteerimine: FullHC |
serviti
vastuseid: 196
vaadatud: 47754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2019 21:38:38 pealkiri: Kommenteerimine: FullHC |
Kõik sujus ja tuli kaubale ise järgi  |
teema: Kommenteerimine: arnis |
serviti
vastuseid: 119
vaadatud: 43083
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2019 21:35:37 pealkiri: Kommenteerimine: arnis |
Kõik nii nagu peab ja tuli kaubale ise järgi ka  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
serviti
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376219
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.07.2019 21:29:32 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Sünnipäeva puhul võtsin näppimiseks:
https://www.upload.ee/thumb/10201398/IMG_20190711_165952.jpg
Sooviks teada küll sellest prosest rohkem. Kuidas mingi teise ryzeniga võrreldes on ja integre ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
serviti
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376219
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.07.2019 18:12:49 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Soomes läänesadamas verkkokauppa.com poest ja 24h kioskist juba saadaval 229.90€ üle 25tk. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
serviti
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376219
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.06.2019 16:08:42 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Ma tõenäoliselt lähen esialgu seda teed, et võtan korraliku plaadi ja odavama prose, ning siis 2020 alguses või 2019 lõpus, kui tulevad head aled siis võtaks mingi korralikuma prose.
Pole vaja ... |
teema: videokaart @ x4 3.0 |
serviti
vastuseid: 10
vaadatud: 3422
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.06.2019 11:32:07 pealkiri: videokaart @ x4 3.0 |
selge pilt, ise kuidagi sellest mööda vaadanud. Seal must valgel kirjas jah, et x4. Tänud NATAS999  |
teema: videokaart @ x4 3.0 |
serviti
vastuseid: 10
vaadatud: 3422
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.06.2019 16:41:42 pealkiri: videokaart @ x4 3.0 |
| Peab uurima aga videokaardil sealt kus voolu juurde saab seal on led1 ja led2. led1 põleb ja led2 kustus, kas võimalik et ei saa piisavalt voolu? |
teema: videokaart @ x4 3.0 |
serviti
vastuseid: 10
vaadatud: 3422
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.06.2019 16:02:38 pealkiri: videokaart @ x4 3.0 |
| Videokaart töötab x4 kiirusel kuigi emaplaat toetab x16 3.0. Olen proovinud driverid cleanistalliga, biosis ka kiirust muuta ei saa. CPU-Z näitab PCI-Expressx x16 3.0 @ x4 3.0. Kui mõnda mängu pr ... |
teema: Nokia N97 |
serviti
vastuseid: 420
vaadatud: 100107
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.03.2010 21:24:57 pealkiri: Nokia N97 |
Selline jama kui küsin telefoni käest mis kell on siis telefon vastab vaikselt, kuidas seda kõveks panna saab, häälekuulamist olen proovin samamoodi profiili alt kõike,
siis teine mure ka telef ... |
teema: Kommenteerimine: Citra |
serviti
vastuseid: 128
vaadatud: 33833
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2010 17:30:39 pealkiri: Kommenteerimine: Citra |
Kõik toimis ja nagu kokkulepitud  |
teema: Nokia N97 |
serviti
vastuseid: 420
vaadatud: 100107
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.12.2009 20:59:30 pealkiri: Nokia N97 |
, Miks ei peaks jääma?
Ma tahan lihtsalt kindel olla, oma n73 häkkisin nii ära et nüüd pole valikus enam eesti keelt. Vana firmware jooksid koguaeg kokku, tegin ta music editioniks siis pakkus ... |
teema: Nokia N97 |
serviti
vastuseid: 420
vaadatud: 100107
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.12.2009 20:23:02 pealkiri: Nokia N97 |
| Kas 20.0.019 jääb eesti keel alles? |
teema: Nvidia club 3d 8500GT bios |
serviti
vastuseid: 2
vaadatud: 1385
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.09.2009 20:54:06 pealkiri: Nvidia club 3d 8500GT bios |
| Jep usun ka aga las ta siis olla, vaatan uue. |
teema: Nvidia club 3d 8500GT bios |
serviti
vastuseid: 2
vaadatud: 1385
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.09.2009 22:09:22 pealkiri: Nvidia club 3d 8500GT bios |
| Olen ise üritanud otsida aga tulutult, äkki kellelgi oleks mingi uuem kui Video BIOS Date 05/18/07 sest läks lolliks kui tahtsin telekasse pilti panna, pärast seda 800x600 ja üles resot välja ei ... |
teema: Speedtouch 716 konfimine neti võtmiseks LAN pordist |
serviti
vastuseid: 2
vaadatud: 2252
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.06.2008 11:59:21 pealkiri: Speedtouch 716 konfimine neti võtmiseks LAN pordist |
Mõni asjalik võiks selle välja mõelda. Mul tõpselt sama asja vaja  |
teema: Kommenteerimine: Nu |
serviti
vastuseid: 176
vaadatud: 92265
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2008 14:59:38 pealkiri: Kommenteerimine: Nu |
 |
teema: Symbian OS 3rd generation (9.x) |
serviti
vastuseid: 380
vaadatud: 105732
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.01.2008 06:01:44 pealkiri: Symbian OS 3rd generation (9.x) |
Aiii aiii hv ei salli sõna crackitud pealegi link ei tööta
ok
aga ma annan siis mingi teise lingi:
Tõesti väga suured tänud mul saidki puldil just patareid otsa  |
teema: Kommenteerimine: ivar43 |
serviti
vastuseid: 13
vaadatud: 6917
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2007 13:27:56 pealkiri: Kommenteerimine: ivar43 |
Ostsin toite asi töötab nii et positiivne  |
teema: LGA 775 Single Core Overclocking |
serviti
vastuseid: 270
vaadatud: 55640
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.12.2007 21:59:25 pealkiri: LGA 775 Single Core Overclocking |
EIST võta maha. Ja C1 ka.
C1 oli ainult Auto peal...võtsin maha ja asi korras...tänud
Kui kunagi prose hakkad vahetama, siis anna teada. Kadunud kõik 631'd turult - nii siin kui ka vä ... |
teema: Kommenteerimine: Gunn1987 |
serviti
vastuseid: 0
vaadatud: 1216
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2007 21:14:28 pealkiri: Kommenteerimine: Gunn1987 |
Täitsa positiivne ärikogemus. Kõik toimis nagu eelmisel päeval kokku lepitud sai  |
teema: Kommenteerimine: k2nsa_hps |
serviti
vastuseid: 74
vaadatud: 18035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2007 17:57:42 pealkiri: Kommenteerimine: k2nsa_hps |
Ostis kõvaketta, tuli peaaegu koju järgi sellele nii et positiivne  |
teema: Kommenteerimine: soodent |
serviti
vastuseid: 821
vaadatud: 220273
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2007 17:56:01 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
Kaardi vahetus toimus ilma trikideta ja ladusalt. Äri toimis nii nagu lepitud sai  |
teema: Kommenteerimine: kaur23 |
serviti
vastuseid: 348
vaadatud: 98366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2007 23:16:55 pealkiri: Kommenteerimine: kaur23 |
| Sai mälu müüdud. Asi toimis. |
teema: Kommenteerimine: Ragnar7474 |
serviti
vastuseid: 92
vaadatud: 34536
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2007 13:57:51 pealkiri: Kommenteerimine: Ragnar7474 |
Ostis kõlari kõik toimis ja nagu kokku lepitud sai  |
| |