Avaleht
otsing leidis 179 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: AWsander
serviti

vastuseid: 26
vaadatud: 9299

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.01.2023 12:27:16   pealkiri: itx emaplaat
Ostis emaplaadi ja täpne. Kõik korras thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Jürks
serviti

vastuseid: 5
vaadatud: 4264

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2022 04:17:00   pealkiri: Mälud
Ostsin mälud, kõik nii nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GGertK
serviti

vastuseid: 217
vaadatud: 36309

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2022 00:54:09   pealkiri: itx korpus
ostis korpuse, kõik nii nagu peab ja tuli ise järgi ka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aja
serviti

vastuseid: 8
vaadatud: 2033

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2021 10:13:43   pealkiri: Vanad arvuti jupid
Ostis vanu arvuti juppe, helistas ja tuli ise järgi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: slayer
serviti

vastuseid: 62
vaadatud: 20156

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2021 20:01:22   pealkiri: Corsair AIO 280
Otsin AIO pani posti ja kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: roltz5000
serviti

vastuseid: 8
vaadatud: 1769

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2021 10:11:28   pealkiri: Asus GeForce GT 1030 2GB Low
Ostis videokaardi ja tuli ise järgi, kõik super ja kokkulepped pidasid thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
serviti

vastuseid: 448
vaadatud: 147515

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2021 19:41:27   pealkiri: gpu 3060ti
ostsin gpu kõik läks hästi, tõi koju ukse taha ka veel, mida veel tahta icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
serviti

vastuseid: 5645
vaadatud: 989935

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 11.11.2021 23:22:51   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Paljudel uutel videokaartidel, juhitakse jahutide soojus läbi videokaardi (backplate-ist läbi) aga mul on itx sandwich layout (SSUPD Meshlicious) ja videokaardi soojus läheb otse emaplaadile ja ots ...
  teema: Korpuste teema
serviti

vastuseid: 5093
vaadatud: 1052705

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 04.08.2021 09:58:54   pealkiri: Korpuste teema
Oskab keegi öelda Fractal Design Node 304 näitab GPU max paksus 45mm aga mu GPU 49mm kas on mingi lootus, et mahutab 4 lisa mm ära?
  teema: The Division 2
serviti

vastuseid: 522
vaadatud: 142530

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.03.2021 21:23:55   pealkiri: The Division 2
Nüüd said korda thumbs_up.gif
  teema: The Division 2
serviti

vastuseid: 522
vaadatud: 142530

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2021 19:01:46   pealkiri: The Division 2
Uus tase ubisoft connect teeb update ära ja üle 5 minuti mängida ei saa, peaks ümber asja nimetama ubisoft disconnect beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: p11do
serviti

vastuseid: 52
vaadatud: 9637

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2020 12:10:41   pealkiri: Videokaart
Ostis videokaardi. Kandis raha ette ja kõik nii nagu peab. Korras thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: deagle
serviti

vastuseid: 17
vaadatud: 6443

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2020 22:55:53   pealkiri: Chromecast
Ostis chromecasti ja tuli ise kohale. Kõik nii nagu peab, korras thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: shxtov
serviti

vastuseid: 17
vaadatud: 5007

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2020 18:09:30   pealkiri: Jahuti
Ostis prose jahuti ja tuli ilusti ise järgi. Korras thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cl0sed
serviti

vastuseid: 7
vaadatud: 2473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.12.2020 16:39:32   pealkiri: Monitor
Ostis monitori, kõik nii nagu kokku lepitud ja tuli ise järgi ka veel thumbs_up.gif
  teema: The Division 2
serviti

vastuseid: 522
vaadatud: 142530

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.05.2020 10:27:22   pealkiri: The Division 2
Kõige rohkem tüütab, et kui midagi kindlat tahad peab farmima nagu muud elu ei olekski. Bulletkingi 35x mõni paneb isegi 50x ja alles siis saab. Kui lõpuks saad siis pole lootustki, et statid põ ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
serviti

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376219

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.03.2020 10:09:02   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Sa pead vaatama emaplaadi valmistaja kodulehelt milliseid prosesid toetab ja milliseid mitte ja mis bios sul praegu peal. Flash bios buttoni puudumine on ikka tõeline nuhtlus küll vanematel amd plaa ...
  teema: The Division 2
serviti

vastuseid: 522
vaadatud: 142530

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.02.2020 08:57:57   pealkiri: The Division 2
Parim surmahetk mängus vist:
https://streamable.com/4w9hd icon_lol.gif
Missioon oli juba silme ees, kes siis enam nii väikest takistust märkab icon_biggrin.gif
Väga hea mäng ja nii soodsalt thumbs_up.gif
  teema: The Division 2
serviti

vastuseid: 522
vaadatud: 142530

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.12.2019 10:35:00   pealkiri: The Division 2
, oskad sa siis äkki öelda mis seal mäda on siis? Teiste mängudega ei ole sellist probleemi icon_redface.gif misasi see niimoodi metsikult pidurdab? Prose ei ole ju nii vana ja mõnel veel kehvem prose 1080 ...
  teema: Kommenteerimine: Flab
serviti

vastuseid: 991
vaadatud: 151518

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2019 17:15:21   pealkiri: Emaplaat
Ostis emaplaadi, kiire reageerimine ja tegi kiirelt ülekande. Kõik nii nagu peab, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: KrisC
serviti

vastuseid: 41
vaadatud: 13931

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2019 17:11:50   pealkiri: Prose jahuti
Ostis jahuti, tegi kiirelt ülekande ja kaup läks teele. Kõik nii nagu peab, soovitan!
  teema: Termopadja suurus Ryzen 3600
serviti

vastuseid: 3
vaadatud: 2870

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 22.11.2019 22:59:24   pealkiri: Termopadja suurus Ryzen 3600
Väga suurt pointi polegi ja paljud pastad ongi paremad. Seda saab korduvkasutada, ei kuiva ära ja kui mõned korrad jahutust maha võtta siis on sama raha ka juba. Igaljuhul proovin ära thumbs_up.gif
  teema: Termopadja suurus Ryzen 3600
serviti

vastuseid: 3
vaadatud: 2870

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 14.11.2019 20:44:28   pealkiri: Termopadja suurus Ryzen 3600
Sooviks teada mis suurusega peaks olema, soovitatakse 38 x 38mm aga kui panna 32 x 32 mm siis jääks 3mm igast äärest mida eriti vähe ei olegi. Termopadi millest jutt siis Thermal Grizzly Carbonau ...
  teema: Kommenteerimine: kusti85
serviti

vastuseid: 219
vaadatud: 51595

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2019 22:37:56   pealkiri: Prose
Ostis prose ja tuli ise järgi. Korras thumbs_up.gif
  teema: Korpuste teema
serviti

vastuseid: 5093
vaadatud: 1052705

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 22.09.2019 17:29:59   pealkiri: Korpuste teema
, ei jää ette thumbs_up.gif
https://ceemic.pri.ee/hardware/fractal/fractal4.JPG
tänud thumbs_up.gif define c mini natuke soe võtsin meshify c suurem ja rohkem õhku.
  teema: Korpuste teema
serviti

vastuseid: 5093
vaadatud: 1052705

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 19.09.2019 17:48:24   pealkiri: Korpuste teema
Kui Fractal Design Define Mini C panna ette 2x 140mm venti, kas see kaas all jääb ette või ei. Tahaks et see jääks kõik suletuks. Tavalisel jääb 2x 140mm suht suur vahe sisse kahe vendi vahele ...
  teema: Kommenteerimine: FullHC
serviti

vastuseid: 196
vaadatud: 47754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2019 21:38:38   pealkiri: Kommenteerimine: FullHC
Kõik sujus ja tuli kaubale ise järgi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: arnis
serviti

vastuseid: 119
vaadatud: 43083

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2019 21:35:37   pealkiri: Kommenteerimine: arnis
Kõik nii nagu peab ja tuli kaubale ise järgi ka thumbs_up.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
serviti

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376219

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.07.2019 21:29:32   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Sünnipäeva puhul võtsin näppimiseks:
https://www.upload.ee/thumb/10201398/IMG_20190711_165952.jpg
Sooviks teada küll sellest prosest rohkem. Kuidas mingi teise ryzeniga võrreldes on ja integre ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
serviti

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376219

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.07.2019 18:12:49   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Soomes läänesadamas verkkokauppa.com poest ja 24h kioskist juba saadaval 229.90€ üle 25tk.
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
serviti

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376219

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.06.2019 16:08:42   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Ma tõenäoliselt lähen esialgu seda teed, et võtan korraliku plaadi ja odavama prose, ning siis 2020 alguses või 2019 lõpus, kui tulevad head aled siis võtaks mingi korralikuma prose.
Pole vaja ...
  teema: videokaart @ x4 3.0
serviti

vastuseid: 10
vaadatud: 3422

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.06.2019 11:32:07   pealkiri: videokaart @ x4 3.0
selge pilt, ise kuidagi sellest mööda vaadanud. Seal must valgel kirjas jah, et x4. Tänud NATAS999 beer_yum.gif
  teema: videokaart @ x4 3.0
serviti

vastuseid: 10
vaadatud: 3422

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.06.2019 16:41:42   pealkiri: videokaart @ x4 3.0
Peab uurima aga videokaardil sealt kus voolu juurde saab seal on led1 ja led2. led1 põleb ja led2 kustus, kas võimalik et ei saa piisavalt voolu?
  teema: videokaart @ x4 3.0
serviti

vastuseid: 10
vaadatud: 3422

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.06.2019 16:02:38   pealkiri: videokaart @ x4 3.0
Videokaart töötab x4 kiirusel kuigi emaplaat toetab x16 3.0. Olen proovinud driverid cleanistalliga, biosis ka kiirust muuta ei saa. CPU-Z näitab PCI-Expressx x16 3.0 @ x4 3.0. Kui mõnda mängu pr ...
  teema: Nokia N97
serviti

vastuseid: 420
vaadatud: 100107

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.03.2010 21:24:57   pealkiri: Nokia N97
Selline jama kui küsin telefoni käest mis kell on siis telefon vastab vaikselt, kuidas seda kõveks panna saab, häälekuulamist olen proovin samamoodi profiili alt kõike,
siis teine mure ka telef ...
  teema: Kommenteerimine: Citra
serviti

vastuseid: 128
vaadatud: 33833

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2010 17:30:39   pealkiri: Kommenteerimine: Citra
Kõik toimis ja nagu kokkulepitud thumbs_up.gif
  teema: Nokia N97
serviti

vastuseid: 420
vaadatud: 100107

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.12.2009 20:59:30   pealkiri: Nokia N97
, Miks ei peaks jääma?
Ma tahan lihtsalt kindel olla, oma n73 häkkisin nii ära et nüüd pole valikus enam eesti keelt. Vana firmware jooksid koguaeg kokku, tegin ta music editioniks siis pakkus ...
  teema: Nokia N97
serviti

vastuseid: 420
vaadatud: 100107

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.12.2009 20:23:02   pealkiri: Nokia N97
Kas 20.0.019 jääb eesti keel alles?
  teema: Nvidia club 3d 8500GT bios
serviti

vastuseid: 2
vaadatud: 1385

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.09.2009 20:54:06   pealkiri: Nvidia club 3d 8500GT bios
Jep usun ka aga las ta siis olla, vaatan uue.
  teema: Nvidia club 3d 8500GT bios
serviti

vastuseid: 2
vaadatud: 1385

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.09.2009 22:09:22   pealkiri: Nvidia club 3d 8500GT bios
Olen ise üritanud otsida aga tulutult, äkki kellelgi oleks mingi uuem kui Video BIOS Date 05/18/07 sest läks lolliks kui tahtsin telekasse pilti panna, pärast seda 800x600 ja üles resot välja ei ...
  teema: Speedtouch 716 konfimine neti võtmiseks LAN pordist
serviti

vastuseid: 2
vaadatud: 2252

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.06.2008 11:59:21   pealkiri: Speedtouch 716 konfimine neti võtmiseks LAN pordist
Mõni asjalik võiks selle välja mõelda. Mul tõpselt sama asja vaja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Nu
serviti

vastuseid: 176
vaadatud: 92265

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2008 14:59:38   pealkiri: Kommenteerimine: Nu
thumbs_up.gif
  teema: Symbian OS 3rd generation (9.x)
serviti

vastuseid: 380
vaadatud: 105732

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.01.2008 06:01:44   pealkiri: Symbian OS 3rd generation (9.x)

Aiii aiii hv ei salli sõna crackitud icon_biggrin.gif pealegi link ei tööta

ok icon_lol.gif

aga ma annan siis mingi teise lingi:
Tõesti väga suured tänud mul saidki puldil just patareid otsa thumbs_up.gif icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: ivar43
serviti

vastuseid: 13
vaadatud: 6917

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2007 13:27:56   pealkiri: Kommenteerimine: ivar43
Ostsin toite asi töötab nii et positiivne thumbs_up.gif
  teema: LGA 775 Single Core Overclocking
serviti

vastuseid: 270
vaadatud: 55640

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.12.2007 21:59:25   pealkiri: LGA 775 Single Core Overclocking
EIST võta maha. Ja C1 ka.
C1 oli ainult Auto peal...võtsin maha ja asi korras...tänud icon_wink.gif

Kui kunagi prose hakkad vahetama, siis anna teada. Kadunud kõik 631'd turult - nii siin kui ka vä ...
  teema: Kommenteerimine: Gunn1987
serviti

vastuseid: 0
vaadatud: 1216

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2007 21:14:28   pealkiri: Kommenteerimine: Gunn1987
Täitsa positiivne ärikogemus. Kõik toimis nagu eelmisel päeval kokku lepitud sai thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: k2nsa_hps
serviti

vastuseid: 74
vaadatud: 18035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.11.2007 17:57:42   pealkiri: Kommenteerimine: k2nsa_hps
Ostis kõvaketta, tuli peaaegu koju järgi sellele nii et positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: soodent
serviti

vastuseid: 821
vaadatud: 220273

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.11.2007 17:56:01   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
Kaardi vahetus toimus ilma trikideta ja ladusalt. Äri toimis nii nagu lepitud sai thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kaur23
serviti

vastuseid: 348
vaadatud: 98366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2007 23:16:55   pealkiri: Kommenteerimine: kaur23
Sai mälu müüdud. Asi toimis.
  teema: Kommenteerimine: Ragnar7474
serviti

vastuseid: 92
vaadatud: 34536

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2007 13:57:51   pealkiri: Kommenteerimine: Ragnar7474
Ostis kõlari kõik toimis ja nagu kokku lepitud sai thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.