Avaleht
otsing leidis 52 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia TV
servechill

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183966

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.09.2006 23:03:00   pealkiri: Telia TV
Kas keegi saaks mind aidata? Mul oleks vaja 780WL ruuteri konfi digitv jaoks. See 716 ei tööta, sest teine firmware on. Või siis aitaksite kuidagi firmwaret downgradeda 5.3.3.5 peale.

Nüüd ta ...
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.10.2005 06:50:33   pealkiri: Half-Life 2
Barney avab kapi ja sina astud sisse !
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.09.2005 18:59:35   pealkiri: Half-Life 2
Noh, mina astuksin stockmanni, kaubamajja või prismasse ja vaatkasin ringi....
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
servechill

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554659

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2005 20:54:36   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Richard burns rally?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
servechill

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554659

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.09.2005 17:32:05   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Old toca 3 ?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
servechill

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554659

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2005 20:25:22   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Just nii !
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
servechill

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554659

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2005 20:17:08   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
http://www.unicorn.pri.ee/crap/woot.JPG
Nonii tegemist siis ühe masinkirja kiirusmänguga
  teema: Kommenteerimine: riivo21
servechill

vastuseid: 232
vaadatud: 74316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2005 17:59:06   pealkiri: Kommenteerimine: riivo21
Vahetasin tooriku linux suse vastu icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: lehm
servechill

vastuseid: 116
vaadatud: 36831

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.08.2005 21:17:09   pealkiri: Kommenteerimine: lehm
thumbs_up.gif
Termopasta mees !
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2005 23:25:16   pealkiri: Half-Life 2
Steami kaudu siis oleks normaalne icon_smile.gif
servechill... loodame siis sind 1.st juunist näha icon_wink.gif (noh... mitte päris suvi just aga lähedal icon_biggrin.gif)
Tõesti vabandan, aga mul hakkasid kolmed sisse kiskuma.... ...
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.04.2005 22:55:17   pealkiri: Half-Life 2
Vabandan enda puudumise pärast, aga alates suvest olen jälle tegus ja valmis mappima ! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Foxy
servechill

vastuseid: 447
vaadatud: 69333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2005 17:12:28   pealkiri: Kommenteerimine: Foxy
Korralik tehing - andsin rami ja sain raha !
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.02.2005 02:44:03   pealkiri: Half-Life 2
EIP!
Mul pole küll midgi, aga kontrolli oma proxy settinguid!
  teema: Kommenteerimine: mihkel90
servechill

vastuseid: 63
vaadatud: 20356

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2005 22:05:14   pealkiri: Kommenteerimine: mihkel90
Sain raha isegi rohkem kui lubatud !
  teema: Kommenteerimine: mihkel90
servechill

vastuseid: 63
vaadatud: 20356

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2005 21:40:02   pealkiri: Kommenteerimine: mihkel90
Viivitas pisut, kuid maksis viivituse pärast rohkem. Oli tore äri teha!
  teema: Kommenteerimine: sirtauri
servechill

vastuseid: 51
vaadatud: 20771

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2005 22:15:07   pealkiri: ???
Mis teil kõigil viga on ta on ju suht korralik inimene!
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2005 17:45:09   pealkiri: Half-Life 2
Njah, aga muidu hea mõte
Esimene peatükk : Ravenholmi kaitse
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2005 17:28:44   pealkiri: Half-Life 2
Kuidas oleks selle kokku saamisega, sest tegelt võiks nii ära näha, et kes mida teha oskab?
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2005 17:19:38   pealkiri: Half-Life 2
Äkki jagaks msn-i laiali või saaks kusagil kokku....
Siis saaks arutada stoorit ja kokku leppida kes mida teeb !
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2005 17:03:24   pealkiri: Half-Life 2
Ma võin aidata ka stoori poolt
Endal on olnud mappimiskogemust muus mängudes palju, aga eks õpib ka selle ära...
Muide kas on juba planeeritud Opposing Force 2 Valve poolt teha?
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2005 16:51:47   pealkiri: Half-Life 2
Mina olen valmis mappima !
Mudeleid kahjuks vorpida ei oska icon_sad.gif
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.01.2005 22:40:37   pealkiri: Half-Life 2
Nonii ma sain enda kuld paki kah kätte icon_smile.gif
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.01.2005 23:02:10   pealkiri: Half-Life 2
sain ühe väikse pildi veel üles http://www.zone.ee/acti0nb0y/untitled.JPG?2 icon_redface.gif
Sul on haiged kalduvused !!!
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.01.2005 18:06:26   pealkiri: Half-Life 2
Ega ilmselt midagi muud üle jää......
  teema: Kommenteerimine: oddotriin
servechill

vastuseid: 23
vaadatud: 11318

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2004 22:51:23   pealkiri: Kommenteerimine: oddotriin
Kaamera on väga hea. Ostmine läks libedalt ja kõik oli hea!
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.12.2004 11:41:31   pealkiri: Half-Life 2
Kuulge kas mõni Eesti server ka eksisteerib, sest mul on haige lag (Ping: 600+) !
  teema: Kommenteerimine: servechill
servechill

vastuseid: 14
vaadatud: 6461

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.12.2004 19:01:24   pealkiri: Kommenteerimine: servechill
icon_evil.gif
Milles probleem?
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.12.2004 21:07:37   pealkiri: Half-Life 2
Kuidas selle kuldpakiga steamist on - kas asjad jõuavad kohale,mõtlesin muidu ise ka tellida.
  teema: Kommenteerimine: NecroDave
servechill

vastuseid: 23
vaadatud: 9073

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2004 17:00:14   pealkiri: Ram
Sai talle 256mb ram müüdud, rahaga korras (usaldusväärne) ! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: QWhite
servechill

vastuseid: 67
vaadatud: 34962

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2004 20:27:02   pealkiri: Kommenteerimine: QWhite
Intiimteenuste eest tasus hästi^^
jahjah.
Tegelt hea ostja, õigel ajal õiges kohas.
  teema: Kommenteerimine: georgio
servechill

vastuseid: 25
vaadatud: 3420

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2004 00:21:01   pealkiri: Kommenteerimine: georgio
Väga ülbe inimene.
  teema: Half-Life 2
servechill

vastuseid: 6061
vaadatud: 967668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.11.2004 23:40:02   pealkiri: Half-Life 2
See on liiga hea lihtsalt...
  teema: Kommenteerimine: raiksman
servechill

vastuseid: 155
vaadatud: 53720

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2004 16:09:40   pealkiri: Kommenteerimine: raiksman
Äri sujus!
  teema: Kommenteerimine: raiksman
servechill

vastuseid: 155
vaadatud: 53720

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2004 16:09:22   pealkiri: Kommenteerimine: raiksman
Äri sujus!
  teema: Kommenteerimine: Hallvatt
servechill

vastuseid: 101
vaadatud: 40435

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2004 08:52:01   pealkiri: Norm
Sai asi ära aetud, maksis isegi raha ette ja puha
  teema: Kommenteerimine: Kelbas
servechill

vastuseid: 19
vaadatud: 6718

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2004 19:17:02   pealkiri: Kommenteerimine: Kelbas
Äri sujus hästi sai mäng maha müüdud! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: GenNet Lab
servechill

vastuseid: 338
vaadatud: 104305

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.10.2004 19:36:02   pealkiri: GenNet Lab
Väga hea koht. Sain terve arvuti sealt ja arvuti töötab laitmatult.
  teema: Kommenteerimine: sacker
servechill

vastuseid: 161
vaadatud: 44195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2004 14:29:20   pealkiri: Kommenteerimine: sacker
Väga hea!
  teema: Kommenteerimine: sacker
servechill

vastuseid: 161
vaadatud: 44195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2004 09:14:31   pealkiri: Kommenteerimine: sacker
Oli väga tore äri ajada kõik funkab hästi!
  teema: VAja on uut ja odavat monitori hinnaklassis max 2000
servechill

vastuseid: 7
vaadatud: 1533

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.08.2004 22:14:19   pealkiri: Re: VAja on uut ja odavat monitori hinnaklassis max 2000
Monitor ei pea olema lcd
Selle raha eest sa lcd ei saakski.
Aga jah, osta endale mõni korralik kasutatud.
  teema: Winflash.
servechill

vastuseid: 2
vaadatud: 1167

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.08.2004 11:51:59   pealkiri: Winflash.
Kas keegi võiks selle teema lukku panna.
  teema: Winflash.
servechill

vastuseid: 2
vaadatud: 1167

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.08.2004 11:41:38   pealkiri: Winflash.
Lukku.
  teema: mis vahe on AMD Athlon 64 3400+ (2200MHz) 1MB L2 cache ja inboxi-l ja soovitage amd 64 le emaplaati
servechill

vastuseid: 7
vaadatud: 1700

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.08.2004 18:53:58   pealkiri: mis vahe on AMD Athlon 64 3400+ (2200MHz) 1MB L2 cache ja inboxi-l ja soovitage amd 64 le emaplaati
Emaplaat osta näiteks EP-8KDA3J või EP-8KDA3+
  teema: AMD64 overclockimine?
servechill

vastuseid: 4
vaadatud: 1203

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.08.2004 11:54:23   pealkiri: AMD64 overclockimine?
Kui palju saaks AMD64 3200+ clockata inbox cooleriga?
Emaplaat on EP-8KDA3J. Ja mälu on 1gb 3200
  teema: AMD64 3200+
servechill

vastuseid: 9
vaadatud: 2979

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.08.2004 11:03:34   pealkiri: AMD64 3200+
Hm. On olemas A64 3200+ millel on 1024 L2 cache ja tal on sama suur taktsagedus nagu A64 3000+. Aga on ka olemas 3200+id, mille cache on väiksem, kuid taktsagedus on suurem.
  teema: Kommenteerimine: servechill
servechill

vastuseid: 14
vaadatud: 6461

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2004 02:15:11   pealkiri: Kommenteerimine: servechill
Kommenteerige..... icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: aali
servechill

vastuseid: 2
vaadatud: 2885

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2004 00:51:48   pealkiri: Kommenteerimine: aali
Ralli on kuri.
  teema: Seletamatud videokaardi artefaktid
servechill

vastuseid: 20
vaadatud: 3055

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.06.2004 03:14:56   pealkiri: Seletamatud videokaardi artefaktid
Ma arvan, et su emaplaadil ja videokaardil on mingi sitt. Et nad nagu ei sobi kokku. Mis siis, et su emaplaat peaks küll seda videokaarti toetama näitajate järgi, ikkagi võib mingi viga neil olla.
  teema: Prescotti coolerit saab lennukimootorina kasutada??
servechill

vastuseid: 42
vaadatud: 7337

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.06.2004 23:24:56   pealkiri: Prescotti coolerit saab lennukimootorina kasutada??
Jõhker...
  teema: ipv6
servechill

vastuseid: 618
vaadatud: 151789

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.04.2004 16:34:17   pealkiri: ipv6
Ikkagi lööb sama errori ette, cannot retrive local interfaces. Kas nii on õige?

Meie IPv4 aadress: 194.126.101.242
Teie IPv4 aadress: 213.35.238.190
Meie IPv6 aadress: 2001:7d0:0:f000:: ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.