|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia TV |
servechill
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183966
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.09.2006 23:03:00 pealkiri: Telia TV |
Kas keegi saaks mind aidata? Mul oleks vaja 780WL ruuteri konfi digitv jaoks. See 716 ei tööta, sest teine firmware on. Või siis aitaksite kuidagi firmwaret downgradeda 5.3.3.5 peale.
Nüüd ta ... |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2005 06:50:33 pealkiri: Half-Life 2 |
| Barney avab kapi ja sina astud sisse ! |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.09.2005 18:59:35 pealkiri: Half-Life 2 |
| Noh, mina astuksin stockmanni, kaubamajja või prismasse ja vaatkasin ringi.... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
servechill
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554659
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2005 20:54:36 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Richard burns rally? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
servechill
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554659
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2005 17:32:05 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Old toca 3 ? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
servechill
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554659
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2005 20:25:22 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Just nii ! |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
servechill
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554659
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2005 20:17:08 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
http://www.unicorn.pri.ee/crap/woot.JPG
Nonii tegemist siis ühe masinkirja kiirusmänguga |
teema: Kommenteerimine: riivo21 |
servechill
vastuseid: 232
vaadatud: 74316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2005 17:59:06 pealkiri: Kommenteerimine: riivo21 |
Vahetasin tooriku linux suse vastu  |
teema: Kommenteerimine: lehm |
servechill
vastuseid: 116
vaadatud: 36831
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.08.2005 21:17:09 pealkiri: Kommenteerimine: lehm |
Termopasta mees ! |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2005 23:25:16 pealkiri: Half-Life 2 |
Steami kaudu siis oleks normaalne
servechill... loodame siis sind 1.st juunist näha (noh... mitte päris suvi just aga lähedal )
Tõesti vabandan, aga mul hakkasid kolmed sisse kiskuma.... ... |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.04.2005 22:55:17 pealkiri: Half-Life 2 |
Vabandan enda puudumise pärast, aga alates suvest olen jälle tegus ja valmis mappima !  |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
servechill
vastuseid: 447
vaadatud: 69333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2005 17:12:28 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
| Korralik tehing - andsin rami ja sain raha ! |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.02.2005 02:44:03 pealkiri: Half-Life 2 |
EIP!
Mul pole küll midgi, aga kontrolli oma proxy settinguid! |
teema: Kommenteerimine: mihkel90 |
servechill
vastuseid: 63
vaadatud: 20356
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2005 22:05:14 pealkiri: Kommenteerimine: mihkel90 |
| Sain raha isegi rohkem kui lubatud ! |
teema: Kommenteerimine: mihkel90 |
servechill
vastuseid: 63
vaadatud: 20356
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2005 21:40:02 pealkiri: Kommenteerimine: mihkel90 |
| Viivitas pisut, kuid maksis viivituse pärast rohkem. Oli tore äri teha! |
teema: Kommenteerimine: sirtauri |
servechill
vastuseid: 51
vaadatud: 20771
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2005 22:15:07 pealkiri: ??? |
| Mis teil kõigil viga on ta on ju suht korralik inimene! |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.01.2005 17:45:09 pealkiri: Half-Life 2 |
Njah, aga muidu hea mõte
Esimene peatükk : Ravenholmi kaitse |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2005 17:28:44 pealkiri: Half-Life 2 |
| Kuidas oleks selle kokku saamisega, sest tegelt võiks nii ära näha, et kes mida teha oskab? |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2005 17:19:38 pealkiri: Half-Life 2 |
Äkki jagaks msn-i laiali või saaks kusagil kokku....
Siis saaks arutada stoorit ja kokku leppida kes mida teeb ! |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2005 17:03:24 pealkiri: Half-Life 2 |
Ma võin aidata ka stoori poolt
Endal on olnud mappimiskogemust muus mängudes palju, aga eks õpib ka selle ära...
Muide kas on juba planeeritud Opposing Force 2 Valve poolt teha? |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2005 16:51:47 pealkiri: Half-Life 2 |
Mina olen valmis mappima !
Mudeleid kahjuks vorpida ei oska  |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2005 22:40:37 pealkiri: Half-Life 2 |
Nonii ma sain enda kuld paki kah kätte  |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.01.2005 23:02:10 pealkiri: Half-Life 2 |
sain ühe väikse pildi veel üles http://www.zone.ee/acti0nb0y/untitled.JPG?2
Sul on haiged kalduvused !!! |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.01.2005 18:06:26 pealkiri: Half-Life 2 |
| Ega ilmselt midagi muud üle jää...... |
teema: Kommenteerimine: oddotriin |
servechill
vastuseid: 23
vaadatud: 11318
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2004 22:51:23 pealkiri: Kommenteerimine: oddotriin |
| Kaamera on väga hea. Ostmine läks libedalt ja kõik oli hea! |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2004 11:41:31 pealkiri: Half-Life 2 |
| Kuulge kas mõni Eesti server ka eksisteerib, sest mul on haige lag (Ping: 600+) ! |
teema: Kommenteerimine: servechill |
servechill
vastuseid: 14
vaadatud: 6461
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.12.2004 19:01:24 pealkiri: Kommenteerimine: servechill |
Milles probleem? |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.12.2004 21:07:37 pealkiri: Half-Life 2 |
| Kuidas selle kuldpakiga steamist on - kas asjad jõuavad kohale,mõtlesin muidu ise ka tellida. |
teema: Kommenteerimine: NecroDave |
servechill
vastuseid: 23
vaadatud: 9073
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2004 17:00:14 pealkiri: Ram |
Sai talle 256mb ram müüdud, rahaga korras (usaldusväärne) !  |
teema: Kommenteerimine: QWhite |
servechill
vastuseid: 67
vaadatud: 34962
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2004 20:27:02 pealkiri: Kommenteerimine: QWhite |
Intiimteenuste eest tasus hästi^^
jahjah.
Tegelt hea ostja, õigel ajal õiges kohas. |
teema: Kommenteerimine: georgio |
servechill
vastuseid: 25
vaadatud: 3420
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2004 00:21:01 pealkiri: Kommenteerimine: georgio |
| Väga ülbe inimene. |
teema: Half-Life 2 |
servechill
vastuseid: 6061
vaadatud: 967668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2004 23:40:02 pealkiri: Half-Life 2 |
| See on liiga hea lihtsalt... |
teema: Kommenteerimine: raiksman |
servechill
vastuseid: 155
vaadatud: 53720
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2004 16:09:40 pealkiri: Kommenteerimine: raiksman |
| Äri sujus! |
teema: Kommenteerimine: raiksman |
servechill
vastuseid: 155
vaadatud: 53720
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2004 16:09:22 pealkiri: Kommenteerimine: raiksman |
| Äri sujus! |
teema: Kommenteerimine: Hallvatt |
servechill
vastuseid: 101
vaadatud: 40435
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2004 08:52:01 pealkiri: Norm |
| Sai asi ära aetud, maksis isegi raha ette ja puha |
teema: Kommenteerimine: Kelbas |
servechill
vastuseid: 19
vaadatud: 6718
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2004 19:17:02 pealkiri: Kommenteerimine: Kelbas |
Äri sujus hästi sai mäng maha müüdud!  |
teema: GenNet Lab |
servechill
vastuseid: 338
vaadatud: 104305
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.10.2004 19:36:02 pealkiri: GenNet Lab |
| Väga hea koht. Sain terve arvuti sealt ja arvuti töötab laitmatult. |
teema: Kommenteerimine: sacker |
servechill
vastuseid: 161
vaadatud: 44195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2004 14:29:20 pealkiri: Kommenteerimine: sacker |
| Väga hea! |
teema: Kommenteerimine: sacker |
servechill
vastuseid: 161
vaadatud: 44195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2004 09:14:31 pealkiri: Kommenteerimine: sacker |
| Oli väga tore äri ajada kõik funkab hästi! |
teema: VAja on uut ja odavat monitori hinnaklassis max 2000 |
servechill
vastuseid: 7
vaadatud: 1533
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.08.2004 22:14:19 pealkiri: Re: VAja on uut ja odavat monitori hinnaklassis max 2000 |
Monitor ei pea olema lcd
Selle raha eest sa lcd ei saakski.
Aga jah, osta endale mõni korralik kasutatud. |
teema: Winflash. |
servechill
vastuseid: 2
vaadatud: 1167
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.08.2004 11:51:59 pealkiri: Winflash. |
| Kas keegi võiks selle teema lukku panna. |
teema: Winflash. |
servechill
vastuseid: 2
vaadatud: 1167
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.08.2004 11:41:38 pealkiri: Winflash. |
| Lukku. |
teema: mis vahe on AMD Athlon 64 3400+ (2200MHz) 1MB L2 cache ja inboxi-l ja soovitage amd 64 le emaplaati |
servechill
vastuseid: 7
vaadatud: 1700
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.08.2004 18:53:58 pealkiri: mis vahe on AMD Athlon 64 3400+ (2200MHz) 1MB L2 cache ja inboxi-l ja soovitage amd 64 le emaplaati |
| Emaplaat osta näiteks EP-8KDA3J või EP-8KDA3+ |
teema: AMD64 overclockimine? |
servechill
vastuseid: 4
vaadatud: 1203
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.08.2004 11:54:23 pealkiri: AMD64 overclockimine? |
Kui palju saaks AMD64 3200+ clockata inbox cooleriga?
Emaplaat on EP-8KDA3J. Ja mälu on 1gb 3200 |
teema: AMD64 3200+ |
servechill
vastuseid: 9
vaadatud: 2979
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.08.2004 11:03:34 pealkiri: AMD64 3200+ |
| Hm. On olemas A64 3200+ millel on 1024 L2 cache ja tal on sama suur taktsagedus nagu A64 3000+. Aga on ka olemas 3200+id, mille cache on väiksem, kuid taktsagedus on suurem. |
teema: Kommenteerimine: servechill |
servechill
vastuseid: 14
vaadatud: 6461
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2004 02:15:11 pealkiri: Kommenteerimine: servechill |
Kommenteerige.....  |
teema: Kommenteerimine: aali |
servechill
vastuseid: 2
vaadatud: 2885
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2004 00:51:48 pealkiri: Kommenteerimine: aali |
| Ralli on kuri. |
teema: Seletamatud videokaardi artefaktid |
servechill
vastuseid: 20
vaadatud: 3055
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.06.2004 03:14:56 pealkiri: Seletamatud videokaardi artefaktid |
| Ma arvan, et su emaplaadil ja videokaardil on mingi sitt. Et nad nagu ei sobi kokku. Mis siis, et su emaplaat peaks küll seda videokaarti toetama näitajate järgi, ikkagi võib mingi viga neil olla. |
teema: Prescotti coolerit saab lennukimootorina kasutada?? |
servechill
vastuseid: 42
vaadatud: 7337
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.06.2004 23:24:56 pealkiri: Prescotti coolerit saab lennukimootorina kasutada?? |
| Jõhker... |
teema: ipv6 |
servechill
vastuseid: 618
vaadatud: 151789
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.04.2004 16:34:17 pealkiri: ipv6 |
Ikkagi lööb sama errori ette, cannot retrive local interfaces. Kas nii on õige?
Meie IPv4 aadress: 194.126.101.242
Teie IPv4 aadress: 213.35.238.190
Meie IPv6 aadress: 2001:7d0:0:f000:: ... |
| |